Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.03. 11:22:06

Lehet, hogy Pep is észrevette ezt a folyamatot, és még időben távozott? :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.03. 11:06:08

Fura, hogy Tito feje felett döntik el a keret összetételét a vezetők. Olyan, mintha meg se kérdeznék őt, csak odatesznek elé egy keretet és tessék, nyerj velük kupákat! Akarta Abidalt, akarta (akarja) Valdést, Neymart is szerintem nélküle szerezték meg, míg a védelemre eddig semmi konkrétum nincs a megerősítésre. Mint valami bábu.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.03. 10:55:49

connor írta:
mess2009 írta:na ez a Tito szöveg sem nyerő nálam..."én csak egy alkalmazott vagyok..." súlytalanság, a felelőségtől való menekülés, szánalmas. na meg az ahogy a jövő évet beígéri...?!
Gáz. Nem kicsit.
Nyilván a klub alkalmazottja ... de nem egy pályagondnok.
Nekem ebből a szövegből két dolog jön le. Egyik sem jó.
Először is nem valami erős egyéniség, ami egy sztárcsapat edzőjének nem igazán fér bele, ha akar valamit. Tisztára úgy beszél, mintha még mindig csak másodedző lenne és nem vezetőedző. (Más kérdés, hogy szerintem még mindig Pep hagyatékából "él", de ez más kérdés.) Ez megint csak Cruyff szavait igazolja, hogy Tito-nak nem itt a helye, mert nincs olyan erős mint Pep és inkább az egészségével kellene foglalkoznia.
Másodszor pedig ezek szerint neki nincs beleszólása az igazolásokba? :lol:
Ha így van akkor az elég nagy baj, ha pedig nem így van, akkor nem kellene félreérthetően nyilatkozni.

Ami a sikeresség tekintetében tett jóslatát illeti az szinte közhely. Nyilván nem lehet 100 ponttal zárni és statisztikai rekordokat dönteni minden szezonban. Hasonlókat Pep is nyilatkozott úgy emlékszem.
Azért alaposan megkeresitek a kákán a csomót vele kapcsolatban. Egy félmondatra is szépen fel lehet építeni a szokásos köröket és nyammogni egy sort rajta :roll:

Az egy dolog, h ő mit, kit szeretne, egy másik, h a vezetőség ebből mire bólint rá illetve kiket tud megszerezni. Tehát beleszólása ugyan van az igazolásokba, de az nem egyenlő azzal, h csuklóból az övé is a kiszemelt.

Ezt a felelősség nem vállalást meg menekülést előle nagyon nyomatjátok, de sztem kicsit üldözési mánia ez már...

A jövő évet beígéri? :o Hol ígért akármit is? Akárhogy olvasom, sehol nem látom ezt a részt. Az egy dolog, h a 100 pontról beszél... Kicsit az ellenszenven gondoljatok túl ennek kapcsán. Rajt-cél győzelem, (liga)rekordpontszám, (klub)rekord gólszám, elsőként minden meccsen rúgott gól a bajnokságban, elsőként veretlen félszezon, bajnoki cím, ami szintén klubrekord (15 pontot még sosem vert rá a BARCA a másodikra)... És ezek után egy pocsék szezonról, töketlen edzőről, botrányosan szereplő játékosokról megy a szöveg... Mit is mond? Ha még ezek sem elegek, akkor jönnek még nagyon rossz idők... És rohadtul igaza van! Kicsit belekényelmesedtünk ebbe a verhetetlen BARCA szerepbe és a szurkolók nehezen emésztik meg, ha kicsit felébresztik őket a Csipkerózsa álmokból, h ez mindig így lesz... Ha egy ilyen szezon után csak a nyafogás tud jönni, akkor azokra, akik ezt teszik, nagyon sötét idők fognak eljönni, ha esetleg majd nem nyerünk semmit, nemhogy bajnokság-BL elődöntő és rekordok további halmozása is elmarad...

De igen, minden bizonnyal az ő készülékében kell keresni a hibát, amiért a földön akarja tartani az embereket (igen, ahogy Pep is, tuti nem magától nyomja, csak elbakácsolta a felfogást az elődjétől...) és minden apró rezdülés kapcsán elengedhetetlen leköpködni és pörgetni a jelek szerint végtelenített lemezt...

Amit ugyan meg lehet tenni, mert ez egy fórum. De ettől még rohadt unalmas már... A hibákat észrevenni és megbeszélni egy dolog, de minden apróságot generátornak venni, háát... Remélem mostanában nem tart sajtótájékoztatót, mert ha véletlenül elköhinti magát közben, jön majd, h na ugye milyen beteg és emiatt van az egész és monnyon le, meg stb... :roll:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.03. 10:54:33

Továbbra sem értem, hogyan lehet meg mindig az első csapat edzője...mar decemberben fel kellett volna állítani a padrol, mert az az állás egész embert kivan. Mar ez a dontes is erthetetlen szamomra, de hogy a Bayern elleni 0:7-et, hogy sikerült megúszni az meg nagyobb talány....az, hogy zsebre dugott kézzel áll a pálya mellett ide nagyon kevés. Lehet, hogy hatalmas stratéga, biztosan hatalmas tudással rendelkezik, de meg egészségesen sem biztos, hogy alkalmas egy ilyen csapat irányítására, nem hogy betegen.

Ősszel messi a golcsucsra, ini az aranylabdara hajtott, egészen szépen hasított a csapat. Aztán jott Tito betegsége, és átvette a csapatot egy roura nevű noname fickó...amíg a többi csapatot saf, mourinho, kopp, heynckes, Wenger irányítja, nekünk itt van ez a muki....egy Barcelonát, a világ legerősebb keretet....

Aztán ugy gázolt át a München mintha a világ legtermészetesebb dolga volna...képtelen volt alkalmazkodni az ellenfelet és vágóhídra küldte a srácokat....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.03. 10:53:58

franklin írta:A sport.es szerint Mourinho hajlandó lenne megválni David Luiz és Ivanovic-tól, mintegy 46.millióért. Luizt 35, Ivanovicot pedig pedig 11 milláért engedné.
A sport ezt a Dayli-Starra hivatkozva közli.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ca-2407018
Hol kell aláírni? :D Az év biznisze lenne. Hihetetlenül megerősödne velük a védelmünk, és 1-2 gólt még talán fejelnénk is a szögletekből, szabadrúgásokból. Az átlagmagasság is jelentősen nőne, fizikálisan sokkal erősebbek lennénk. Túl szép, hogy igaz legyen üzletnek hangzik. Akkor biztos kacsa. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.03. 10:07:08

mess2009 írta:na ez a Tito szöveg sem nyerő nálam..."én csak egy alkalmazott vagyok..." súlytalanság, a felelőségtől való menekülés, szánalmas. na meg az ahogy a jövő évet beígéri...?!
Gáz. Nem kicsit.
Nyilván a klub alkalmazottja ... de nem egy pályagondnok.
Nekem ebből a szövegből két dolog jön le. Egyik sem jó.
Először is nem valami erős egyéniség, ami egy sztárcsapat edzőjének nem igazán fér bele, ha akar valamit. Tisztára úgy beszél, mintha még mindig csak másodedző lenne és nem vezetőedző. (Más kérdés, hogy szerintem még mindig Pep hagyatékából "él", de ez más kérdés.) Ez megint csak Cruyff szavait igazolja, hogy Tito-nak nem itt a helye, mert nincs olyan erős mint Pep és inkább az egészségével kellene foglalkoznia.
Másodszor pedig ezek szerint neki nincs beleszólása az igazolásokba? :lol:
Ha így van akkor az elég nagy baj, ha pedig nem így van, akkor nem kellene félreérthetően nyilatkozni.

Ami a sikeresség tekintetében tett jóslatát illeti az szinte közhely. Nyilván nem lehet 100 ponttal zárni és statisztikai rekordokat dönteni minden szezonban. Hasonlókat Pep is nyilatkozott úgy emlékszem.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.03. 09:58:22

Ivanovic leigazolasanak kifejezetten örülnek. A levegőben verhetetlen, szögleteknel is veszélyes az ellenfél kapujánál. Talán Pique is ujra képes lenne klasszis szinten játszani mellete. David luiz is remek játékos, öt is szívesen látnám a csapatban, ha mar thiago silva esélytelen. A védelmet kell ráncba szedni és jövőre letaszithatjuk a bayernt a trónról. Kiváncsi leszek végül kit sikerül megszereznünk.

Ha a védő gondot sikerülne orvosolni, akkor mar csak egy edző kellene...bár úgy néz ki ebből nem lesz idén semmi. Sajnálnam hogy ha ez a kivételes csapat az edző alkalmatlansága miatt veszítene trófeákat...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.03. 09:19:08

ferninho írta:hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
Azért csak megtaláltad a megfelelő topikot.

Oviban tanítják: kapu mellé adunk haza, látjuk a létjogosultságát. (Ettől még karácsonyi watts befigyel.)

Valdessel elsősorban nem a bakijai miatt van problémám, de hiába magyarázom a biztonság hiányát, a kimenetelek átgondolatlanságát, stb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.03. 08:41:46

na ez a Tito szöveg sem nyerő nálam..."én csak egy alkalmazott vagyok..." súlytalanság, a felelőségtől való menekülés, szánalmas. na meg az ahogy a jövő évet beígéri...?!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.03. 07:08:59

lui1698 írta:Még jó, hogy ennyire képben vagytok az igazolásokkal kapcsolatban.
Minket der Stegen-nel hoztak szóba, a videón pedig ter Stegen van.
Nem egy kávéház...

El kell keserítselek. Olyan német válogatott kapus nincsen, hogy der Stegen.
Marc -André Ter Stegen a becsületes neve, aki a Gladbach kapuját őrzi. Történetesen ő szerepel a videón is. A fórumon der Stegen néven maximum egy ragozási bölcselkedés miatt olvashattad. Valójában egy "kávéház".
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.02. 22:11:39

kanty írta:Amúgy ezt a srácot Ti láttátok is védeni? Vagy csak néhány youtube videó alapján eldöntöttétek, hogy ő kell ide.
Csak azért, mert meglepne, ha szabadidőtökbe orrba-szájba Mönchengladbach meccseket néznétek.
Én szoktam nézni, hazai meccseik zömét láttam, plusz idegenbeliek közül is néhányat.
Ez alapján mondom,hogy jó lenne Ő ide.
Bár nekem mindegy, Courtois vagy Stegen, Zieler, Trapp.
A 3 németet is láttam többször védeni (10-15 alkalommal legalább), és nagyon nagy potenciál van bennük.

Reina ne jöjjön és kész, amúgy nekem teljesen mindegy, akár Valdes is maradhat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.06.02. 22:05:19

Amúgy ezt a srácot Ti láttátok is védeni? Vagy csak néhány youtube videó alapján eldöntöttétek, hogy ő kell ide.
Csak azért, mert meglepne, ha szabadidőtökbe orrba-szájba Mönchengladbach meccseket néznétek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.02. 21:58:56

Még jó, hogy ennyire képben vagytok az igazolásokkal kapcsolatban.
Minket der Stegen-nel hoztak szóba, a videón pedig ter Stegen van.
Nem egy kávéház...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.06.02. 21:54:52

ferninho írta:hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
Ide se igazolt, de már felvette a Barca ritmust. Becsülendő
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.02. 21:46:33

ferninho írta:hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
Szűcs Lala szelleme kísértette :D
(ettől még nagy tehetség a srác)
franklin írta:A sport.es szerint Mourinho hajlandó lenne megválni David Luiz és Ivanovic-tól, mintegy 46.millióért. Luizt 35, Ivanovicot pedig pedig 11 milláért engedné.
A sport ezt a Dayli-Starra hivatkozva közli.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ca-2407018
Hoznám is el ezt a pakkot azonnal, ha ez igaz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.06.02. 21:43:08

hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
madridista
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.06.02. 14:15:23

A sport.es szerint Mourinho hajlandó lenne megválni David Luiz és Ivanovic-tól, mintegy 46.millióért. Luizt 35, Ivanovicot pedig pedig 11 milláért engedné.
A sport ezt a Dayli-Starra hivatkozva közli.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ca-2407018
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.02. 10:16:32

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki a középhátvéd-projektből. Hummels megmondta, hogy marad a Dortmundban, vele feleslegesen kalkulálunk, biztos vagyok benne, hogy nem fog eljönni (sajna).
Thiago Silvát szerintem szintúgy nem sikerül megszerezni, mint tavaly, pénzügyi okok miatt.
A jelenleg kalapban levő nevek közül én David Luiznak örülnék a legjobban.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.02. 09:35:46

Barcelona UnityIsStrenght írta:
JOseppe írta:"A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."

Nagyon remélem hogy Villanováék, nem ilyen nyilatkozatokat tevő játékost preferálnak majd célpontként a védelemben. :? Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez az ember.:roll:

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 1&archive=
Na egy ilyen kijelentéssel és hozzáállással el is felejtheti, hogy nálunk játsszon. Nem, valóban nem szimpatikus.
Folyamatosan próbálkozunk??? Szerintem ez acsávó csak reklámot csinált magának, hiszen a pályán mutatott teljesítménye alapján nem nagyon van rivaldafényben :twisted: . Amúgy is van már "Balázs Palink" aka Puyol :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.02. 09:18:05

Remélem a Thiagoról szóló hírek, hogy eligazolna, csak pletykák. És Tito is összekapja végre magát, és több játéklehetőséget fog adni neki.
Abidal elküldése meg.... inkább nem mondok rá semmit. Biztos vagyok benne, hogy kevesebb pénzért is maradt volna még. Ő tisztában volt vele, hogy nem lesz ő már tuti kezdő itt, de bajnokikra cserének, sőt akár kezdőnek is bőven jó lett volna.
Szerintem Alba sokkal inkább középpályás, mint hátvéd. Tegnap is hogy lepattant a Malaga csatáráról az hihetetlen.
A hátvéd posztot is Hummelsben látom a leginkább kifizetődőnek én is.

kapus meg... nem tudom... mindegy ki jön, csak jó legyen.
Meg tudom érteni Valdest, hogy elmegy. Úgy érzi, hogy kiégett.
Legalább ezt fel meri vállalni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.01. 08:32:37

Valdés: tőlem telhetően figyelmesen elolvastam a nyilatkozatát, nos abból nem az jön le, hogy itt marad még egy évet, hanem az, hogy a maga részéről kitölti a szerződését ha a kub is úgy akarná, de tárgyaltak és (ő)bele megy más megoldásba is! ami nem (lehet)egyéb, mint hogy pénzt kapjanak érte! el nem tudom képzelni, hogy nem ez lesz a megoldás, sőt a Reinára utaló megjegyzése is elég egyértelműnek tűnik, bár kétségtelenül csak Reina hajlandóságát illetően.
Abidal:hajlok arra, hogy egy egyéves szerződés nem vágta volna földhöz a klubot, de utánna ugyanezt le kellett volna játszani..... az biztos, hogy a vezetőségen belül sem volt egységes a megítélése.
van itt néhány fazon akinek a nyilatkozatai vagy éppen a státusza alapján úgy érezhetjük, hogy reménytelen az ügye, de én azt gondolom, hogy mi csak a (nyilvános) tények töredékét ismerjük....., ezért aztán (úgysem tehetünk mást) várjuk ki a végét!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.01. 07:13:01

Zibra16 írta:Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?

Gondolom azért írja mindenki (legalább is sokan), mert ez a fiú pár átlagon felüli tulajdonsággal rendelkezik:
Mindkét lábbal kiváló lábjátékban (ellentétben néhány kapussal, aki csak elrugaszkodásra használja a lábait) átlagon felüli reflexekkel rendelkezik, beívelt labdáknál abszolút úr a levegőben. Rendkívül jók a fizikai paraméterei. Mellesleg fiatal, fejlődőképes, nem kerül egyenlőre egy vagyonba.
Ne szégyellj megnézni egy-két Gladbach meccset, majd az Eurosport 2 csatornáján ( amennyiben mégis maradna), ha kíváncsi vagy a tudására, mert az összevágott youtube klippek nem feltétlen a valósat tükrözik. Igaz remélem már erre nem kerül sor ősztől, mert ide fog tartozni hozzánk ez a fiú.


Az általad egy lapon említett két kapus között nagyjából annyi volt a különbség tudásban, mint Oleguer és a fénykorában levő Alves között.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.05.31. 22:58:31

JOseppe írta:"A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."

Nagyon remélem hogy Villanováék, nem ilyen nyilatkozatokat tevő játékost preferálnak majd célpontként a védelemben. :? Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez az ember.:roll:

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 1&archive=
Na egy ilyen kijelentéssel és hozzáállással el is felejtheti, hogy nálunk játsszon. Nem, valóban nem szimpatikus.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.05.31. 21:42:13

Zibra16 írta:Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?
Mit gondolsz, egy új Valdest akar a jónép szerződtetni? Abból egy is elég volt... Ha már Valdes felé tud lőni - nem potyázik annyit, befogja a száját és nem gondolja császárnak magát a szinte semmire, már megérné. Eleve őt kéne hozni, egy héten belül be kellene jelenteni a leigazolását, mielőtt kicsúszik a kezünk közül és a kopaszt kell még néznem további egy éven keresztül...

+1: Valdes-zel a viselkedése a legnagyobb bajom. Elsírja a bánatát meg a kívánalmait a világnak meg hajcihőzik a fizetésén, amikor már a képességei alapján így is túlfizetett. Ha egy tök egyszerű srác lenne, semmi gondom nem lenne vele, semmi harag vagy ellenségeskedés nem lenne bennem. Nem a tudása miatt van bennem ellenérzet iránta, hanem mert egy gyökér.
Football, bloody hell. /SAF/
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2013.05.31. 21:25:23

Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?
Válasz küldése