Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.30. 12:00:04

kanty írta:Gündogan érkezéséről volt valami komolyan vehető hír? Vagy csak a fórum aktuális kedvence?
mi a komoly? :D a spanyol lapok 3-4-5 napja aktivan cikkeztek róla, hogy volt már barcában őis meg az ügynöke is stb stb
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.05.30. 11:37:33

Gündogan érkezéséről volt valami komolyan vehető hír? Vagy csak a fórum aktuális kedvence?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.30. 11:00:39

crixus írta:És, hogy őszinte legyek, nem bánnám, ha a török nem hozzánk jönne. A képlet egyszerű: Iniesta helyére nem passzolna, Busquets meg Rakitic mellé/mögé pedig kár lenne a padra vásárolni. Rotáció ide-vagy oda.
Ebben az esetben is inkább játszatnám Rakiticet közelebb a tizenhatoshoz, egy Iniesta-féle támadóbb szerepkörben, mint Pogbát. Elvégre a Sevillában is támadó középpályást játszott a horvát, kivételesen univerzális játékos, megoldaná. Gündogan intelligens, passzmester, nagyon jó irányító, de emellett rendelkezik komoly védelmi kvalitásokkal is, alacsony, de jó fizikummal rendelkezik, a Dortmundban volt, hogy védekező középpályást is játszott. Ellátná azokat a védelmi feladatokat amiket Rakitic, ha ő nem lenne a pályán, vagy éppen ahogy mondtam, feljebb játszana. Ezzel rengeteg rotációs lehetőség nyílna, több mint idén.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.05.30. 06:14:45

Egyébként Klopp távozásával nem csoda, hogy az utolsó "mohikánjai" is leköszönnek. Gündogan, Hummels (MU-hez) és Reus is ki tudja meddig marad. Götze meg Lewandowski már korábban le is léptek, nem csodálnám, ha Gündogan is a bajoroknál kötne ki.
És, hogy őszinte legyek, nem bánnám, ha a török nem hozzánk jönne. A képlet egyszerű: Iniesta helyére nem passzolna, Busquets meg Rakitic mellé/mögé pedig kár lenne a padra vásárolni. Rotáció ide-vagy oda.

Nálam egyértelműen Pogba a favorit (na jó, Thiago, csak, hogy én is becsatlakozzak :lol: ).
Ez is egyszerű. Passzolni is jól tud, de sokkal több váratlan van benne, mint pl. Gündogan-ban.
A mai (Lucho-féle) Barcelona alapja pedig nem a sok százezer rövid passz, hanem a váratlan húzások elöl és a stabil csapatszintű védekezés. Utóbbi nagyban függ a játékosok motiváltságától, amit Lucho úgy néz ki kellő képen meg tud oldani. A támadásoknál pedig Pogba egyértelműen jobb a török-németnél. Akár megindulásokról, akár távoli lövésekről van szó. Előbbiek pedig nem zárják ki a passzpontosságot. Pogba pedig ha kellően motivált fizikailag tökéletesen alkalmas a középpályás szűrésre is. Egy Rakitic-Pogba-Busquets kp már nem csak labdatartásra jó, hanem képes fizikai fölényt kialakítani, akármelyik ellenféllel szemben.
Akik kételkednek a fentebbiekben azok nézzék vissza a Bayern-Barca párharcot. A bajorok tipikusan a Pep-féle labdatartásra játszottak, míg nálunk a fentebbi Lucho-féle taktika volt az alap. Meg lehet nézni ki, hogyan ment tovább. :roll:
A játékunk ettől függetlenül sem egyenlő a Mourinho-féle kontrafocival, viszont képes kontrákkal is meccset nyerni, kontrákra játszani, ha az alkalom úgy kívánja.
Ha egy Veratti vagy Gündogan érkezne akkor az azt jelentené, hogy vissza akarnánk térni ahhoz a Pep-féle focihoz, amit idén látványosan legyőztünk, ráadásul annak a Rakitic-nek a kárára, aki nagyban hozzájárult a kp-ás védekezésünk és úgy összességében a védekezésünk feljavulásához. Ennyire Lucho sem (lehet) hülye. :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.30. 01:05:19

Mondjuk tavaly a Bild állította, hogy Kroos a miénk, szóval készpénznek nem venném. Főleg azok után amiket Xaviról nyilatkozott.. Még reménykedek 1 napot, hogy hozzánk jön..:D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.29. 21:23:05

visca el barca írta:indul a thiagot vissza 7vége... ne csináljátok már...
én csak vicceltem.
amúgy nem ráérünk? lesznek itt még viccesebb hétvégék is június-júliusban ;)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.29. 20:30:28

indul a thiagot vissza 7vége... ne csináljátok már...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.29. 20:12:19

Mondjuk a Bild infok altalaban helyesek, legalabbis amik hozzam is elernek.
Van benne logika, ugye alap naluk hogy elszipkazzak az ellenfel legjobbjait, plusz Alonso se lesz fiatalabb, Schweini is elmenoben.
Talan Thiago johetne vissza:D Bar Pep sem hulye, egy Thiago-Gundogan duo kozepen buntetne rendesen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.29. 19:59:16

Ha igaz a hìr, akkor Pogba közelebb van a barcához, mint gondoltam.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.29. 19:58:27

gündogan megy a bayernbe, thiago a barcába :^o :D
csabimo írta:4. ameddig nincs meg az elnökválasztas nem is értem mit erölködik a vezetőség?? Gondolm ha Laporta nyer nem biztos hogy opcio pogba vagy verratti vagy a 70 millios Ramsey :D.. Teljesen potya köröket futnak Braidaval, csak a firkaszoknak adnak munkát..
Pl: a Bl döntö utan bejelntjük hogy megvettük Pogbat, Laporta ha nyer bejelenti hogy neki nem kell Pogba :D szerintem az elnökválasztás az első lépés addig csak osztjuk a semmit..
ha rendesen működnek nálunk a dolgok, akkor nem az elnök dönti el, hogy melyik/milyen játékos után megyünk, hanem az edző és a szakmai stáb. nyilván leigazolni nem érdemes előre senkit, de nézelődni, puhatolózni, egyeztetni a színfalak mögött azért nem elveszett gondolat. kitudja meddig tart míg az új vezetés feláll és elkezdheti az érdemi munkát.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.05.29. 19:04:37

Erxy írta:Bild: Gundogan :arrow: Bayern. Nemet kupa utan jelentik be.
Engem nem lep meg, régebben már nem egy Bayern meccsen mondták ezt!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.29. 18:48:36

A Bild se megbízható.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.05.29. 18:48:05

A Bild is hozott le már nem egy hülyeséget , de ha valóban bekövetkezik ez a transzfer akkor még gusztustalanabbá válik számomra a Bayern. És ennek az átigazolásnak még az értelmét se látom mivel fullra tele van a keretük ( lehet , hogy lesz egy vagy két nevesebb távozó :-k )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.29. 18:44:19

Erxy írta:Bild: Gundogan :arrow: Bayern. Nemet kupa utan jelentik be.
Én nem hinném, hogy így lesz, ha jól emlékszem Gündogan kapcsán most először merül fel a Bayern neve, míg velünk már egy jó ideje többször is szóba hozzák a németet.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.29. 18:43:37

Szép a dortmundi klubhűség. :lol: Kíváncsi vagyok Reus mikor megy oda. Tényleg nonszensz ez már, ha igaz. Holnap úgyis kiderül.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.29. 18:41:44

palesz77 írta:
Erxy írta:Bild: Gundogan :arrow: Bayern. Nemet kupa utan jelentik be.
https://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
Jó, hát egy hete még a Barcát írták... Majd ha ott virít a játékoson a bajorok meze, akkor elhiszem.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.29. 18:38:52

Nem hiszem el... :lol: :lol: :lol: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.29. 18:20:30

Erxy írta:Bild: Gundogan :arrow: Bayern. Nemet kupa utan jelentik be.
https://www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.29. 18:16:06

Bild: Gundogan :arrow: Bayern. Nemet kupa utan jelentik be.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.29. 18:09:01

visca el barca írta:
Chino írta:...Az előrejáték a kulcs ebben a pozícióban.... Gündögan inkább irányító, Xavi féle típus. Nem tudom mennyire lenne hatékony Ini helyén.
na most itt azért elég nagy ellentmondást érzek.

mellesleg sztem már közel sem annyira az előre, mint inkább a "hátra" játék (védekezés) a kulcs a kp-n. idén sztem jóval kevesebb kulcspassz ment a kp-ról előre mint eddig. messi hátra jön és ő osztogat, vagy neymar meg suarez megcsinálja magának a helyzetet.
Szerintem nincs ellentmondás, ha elolvasod az egészet. Azért írtam az előre játékot, mert pl. Verratti ebben nem tudom mennyire lenne otthon, Ini helyére pedig olyan ember kell, aki támadóbb felfogásban is tud játszani. Pogba ezt meg tudja tenni. Épp ezért nem kellenek az ilyen Coutinho-félé, akik jó kis tkp-k, de a védekezéshez "nem értenek". Stabilizálni kell a kp-t, de szükséges, hogy támadásban is részt tudjanak venni. Ott van Rakitic, aki hatalmasat melózik, kiválóan végzi a dolgát, de támadásépítésben egyáltalán nem vesz részt. Ha egy ilyen típusú játékost hozunk lehet, hogy masszívak leszünk, de az MSN-t is segíteni kell mert egyedül ők se tudnak mindent megoldani. A betömörülő védelmek ellen kell valami plusz a kp-ról. Ezt Ini olykor-olykor, főleg a szezon második felében megtette és szükség is volt rá.

Ennek ellenére ilyen horribilis áron én sem hoznám. A Realnal mondjuk szép lesz egy ilyen középpálya, Modric-Kroos-Isco-James-Pogba 3 helyre. Rendben van a rotálás, meg a sérülések lehetősége, de hogy hogyan oldják meg az szép lesz. Egy kb. 80-90 milliós Pogba-t, vagy 80 milliós Jamest padra tenni érdekes lesz. Isco pedig már idén is pampogott.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.29. 17:49:42

Ez hogy nem a mi pénzünk ez így nem teljesen igaz. Közvetve vagy közvetlenül minden egyes Barca termék vagy jegy vagy bármi a klub bevételét képezi. Mi nem vagyunk sociók (bár ha jól tudom van innen aki az), akiknél még inkább fontos, hogy amire leadják a voksukat vezetés az ő pénzüket hogyan használja fel. Klub tagsági is van stb.

Ezeket kanty, amiket felsorolok most nem rád értem hanem úgy általánosságban.

A klub muszáj beszerezze ezeket a bevételeket, amikből következik:
-mez
-nyári túrák, Dél-Kelet Ázsiától a Machu Pichuig majd át az eszkimókhoz
- sokszor előkerül, hogy nem igazi a szurkolás, persze mert sok a turista mert ezért kell kampányolni, s elérni, hogy ők jöjjenek inkább, mert többet fognak vásárolni is. Ezt pl Laporta hozta be, a Több mint egy klub POLITIKAI jelszót is átalakította egy markeing "brandé" ezzel több bevételt elérve.
-fizetések. Volt egy cikk még twitteren olvastam, hogy olyan nagyok már a fizetések nálunk, ami gazdaságilag tarthatatlan lesz a jövőben. Szép azt mondani, hogy nem a mi pénzünk, de az éremnek két oldala van és most az mondjuk kit érdekel mennyibe kerül csak játsszon jól, de majd mikor nincs della akkor meg elmegy. Olyankor meg milyen szemét a játékos...Hozzáteszem a fizetéseket és a nagy prémiumokat is egy bizonyos Laporta hozott be.
-már említett innovációs tervek. Elavult stadion, új csarnok stb.

Persze ez sem ilyen egyszerű, mert ok-okozat is benne van, mivel a csapat nagyon sikeres az utóbbi időben, ezért nagyobbak az "igények" nagyobb terhek vannak, drágább játékosok jönnek mennek. Viszont azt látni kell, hogy a pénz mint egy fizikai leképezése bizonyos döntéseknek egy múló dolog. És attól még hogy most van attól még azt okosan kell befektetni, mert egy Barcelonát nem fog kisegíteni pl az állam, s lehet mondani, hogy mi nem csődülünk be, de főleg a gazdasági világban ez nem ilyen egyszerű. Egy Rangers is beadta a kulcsot egy Leeds is anno. A gazdasági vezetőink tudják mennyit tudunk elkölteni azért vannak ott, ezt elemzik. Viszont örök szabály, hogy mindig annyit költsél, hogy a zsebedben maradjon "buszjegyre". Én nem hiszek azokban a dolgokban, hogy 100 milliókat hiphop kilehet termelni és nem baj, hogy ennyibe fáj, mert x múlva visszajön. Gazdasági elemzők ezt jobban látják, de minden ilyen nagy transzfer a mi zsebünkből is kiveszi a pénzt, mert drágább lesz a jegy a tolltartó az anyám kínja. Vagy mondhatom azt is, hogy megnézi az ember a TV-ben a Barca meccset azt ugyanúgy ki kell fizetni. Megy a hőzöngés, hogy miért nem az adja miért a másik. Ezek mind azokból adódik, hogy be kell szerezni a pénzt a TV társaságok is licitálnak egymásra, valaki meg lehet hoppon marad. Apróságoknak tűnő dolgok ezek, de kategorikusan kijelenteni, hogy nem a mi pénzünk nem lehet.

Hosszú lett, néhol lehet zavaros is. :D Arra akartam kilyukadni, hogy bármennyi is van, ész nélkül nem szabad költekezni. Pogba féle 100 millió meg nálam nem egy racionális igazolás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2015.05.29. 17:35:20

1. Pogba nem ér ennyit, legalább is a vevőknek biztos nem a Juventusnak igen! Tehat nem lesz olcsobb vagy kiperkaljuk ha kell vagy nem ennyi. Jo lenne 50é meg 40é ez van ennyi..

2. Nekem nem teccik hogy neki mind1 hogy Real v Barca, tudja már eldönteni hogy mit akar és akkor lehet hogy az ár is menne lejebb..mondjuk Suarez és Neymar árábol sem tudtunk faragni..
Thiago Silva Markinnyosz meg mit tudom én akiket körbeudvaroltunk, csak annyit kellett volna tenniük, hogy kijelentsék a Barcában akarok focizni..amig ez nincs meg Pogba részéről addig maradjon ahol van..majd a Bl döntő után okosabbak leszünk..

3. Elég egy hajas a csapatba :D

4. ameddig nincs meg az elnökválasztas nem is értem mit erölködik a vezetőség?? Gondolm ha Laporta nyer nem biztos hogy opcio pogba vagy verratti vagy a 70 millios Ramsey :D.. Teljesen potya köröket futnak Braidaval, csak a firkaszoknak adnak munkát..
Pl: a Bl döntö utan bejelntjük hogy megvettük Pogbat, Laporta ha nyer bejelenti hogy neki nem kell Pogba :D szerintem az elnökválasztás az első lépés addig csak osztjuk a semmit..
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2015.05.29. 17:01:41

üdv. hát itt aztán megy a vita h kell e Pogba vagy nem rendesen :D , én azon a véleményen vagyok h nem, ennyi pénzért semmikép esetleg 40 millióért még azt mondom jöhet, de ilyen 80-100 milliókért felesleges, főleg úgy hogy szerintem nagyon nem illene a játékunkba mert lomha és nehezen fordul, írtam már múltkor is h Busi helyetteseként szűrő poszton oda igen oda jó lenne, de Xavi pótlására nagyon nem. Gündoganról nem sokat tudok elmondani mert nem nagyon nézek dortmund meccset, de videók meg meccsösszefoglalók alapján jobban el tudnám képzelni a csapatban, bár őt se tartom kimondottan irányító alkatnak, inkább harcosabb kicsit védekezőbb szerintem a támadásokhoz nem jár fel annyit. és ha már Ini helyettest akartok akkor én továbbra is De Bruynera szavazok bár szerintem sajnos a Bayern el fogja vinni, de ő szerintem jó cseréje lenne Ininek, mert gyors, jól passzol, fordulékony de mégis kellően erős fizikumú, szerintem őt kéne leigazolni 40-50 millióért szerintem simán el lehetne hozni és jobban is illene a csapat játékába mint Pogba 100 millióért.
mvik
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.05.29. 16:42:09

Boixos írta:pogbával kapcsolatban megint répaméregetőset fogunk játszani a madriddal, hogy aztán elvigye a párizs... lehet, h érdemesebb lenne több más zsugást elhozni azért a kiló körüli összegért, amibe végül kerülni fog a gyerek. mondjuk itt nem kifejezetten gündoganra gondoltam... mivel meglehetősen szimpatikusnak találtam a bvb idénybeli "feltámadását", ezért elég sok meccsüket láttam mostanában, hát sztem gündogan semmi extrát nem csinált, az árnyélkoláson kívűl. mint akinek tele van a töke az egésszel... ettől mondjuk bőven lehet ő is a meccs embere a holnapi kupadöntőjükön, bár sztem akkor mindenki 1700%ot fog nyomni, tekintettel klopp uccsó meccsére. ha már onnan akarnék venni valakit, az kagava lenne a kpályáról. megbízható, jól nyomja, eszméletlen munkabírása van és a labda sem zavarja. bár ha jobban belegondolok, egyiket sem nagyon tudnám elkpzelni a barcában egy xavi helyén....
jó, h vannak erre emberek, h eldöntsék.
Nem tartom rossz ötletnek,ha fellicitáljuk az árát, csak aztán nehogy elhozzuk a végén :D Lásd Beckham :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.05.29. 16:02:42

pogbával kapcsolatban megint répaméregetőset fogunk játszani a madriddal, hogy aztán elvigye a párizs... lehet, h érdemesebb lenne több más zsugást elhozni azért a kiló körüli összegért, amibe végül kerülni fog a gyerek. mondjuk itt nem kifejezetten gündoganra gondoltam... mivel meglehetősen szimpatikusnak találtam a bvb idénybeli "feltámadását", ezért elég sok meccsüket láttam mostanában, hát sztem gündogan semmi extrát nem csinált, az árnyélkoláson kívűl. mint akinek tele van a töke az egésszel... ettől mondjuk bőven lehet ő is a meccs embere a holnapi kupadöntőjükön, bár sztem akkor mindenki 1700%ot fog nyomni, tekintettel klopp uccsó meccsére. ha már onnan akarnék venni valakit, az kagava lenne a kpályáról. megbízható, jól nyomja, eszméletlen munkabírása van és a labda sem zavarja. bár ha jobban belegondolok, egyiket sem nagyon tudnám elkpzelni a barcában egy xavi helyén....
jó, h vannak erre emberek, h eldöntsék.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése