Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.30. 15:51:38

csababarca írta:
2023.08.30. 15:15:51
Igen, a játékos szempontjából fontos.
De így se áll meg a felvetésed, mert egy Ferran pl jóval többet keres itt.
Tehát a fizuban is bőven versenyre keltünk.
Egy Gündogan is többet keres itt, ezért is váltott, nem csak a két szép szemünkért.

Annyi a lényeg, hogy végignézve a topcsapatokat, akár angolok, olaszok, fizetésekben bőven nem vagyunk elmaradva, az meg végképp nem mondható el, hogy nem tudunk versenyezni fizetésileg.

Átlagfizetésben 9,5 milla nálunk.
Real 9,8
Atma 5
Arsenal 5,2 (font)
Chelsea 4,9 (font)
Pool 6,3 (font)
Mu 6,5 (font)
City 7,7
Milan 2,6
Inter 3
Napoli 2,4
Juventus 3,8
PSG 7,4

Németeknél (itt nem tudom hogy adóznak, és mennyit)
Bayern 8,7
Dortmund 3,6
Leipzig 2,8

Nyilván átlag, csalóka, de azért valamiféle ilyen-olyan következtetéseket le lehet vonni.
EGyáltalán nem mondanám ezek alapján, hogy szegény barca nem tud versenyezni. Mert mióta Laporta itt van is adtunk nagy fizukat.
Muszáj vagyunk tartani a szintet szerintem, másként nem lehet. Egyébként ez a bruttó adatokból van mind, szerintem muszáj a nettot vizsgálnunk, nincs mese. Erről viszont nekem nincsenek infoim, tudni kéne a különböző országokban minden terhet ami a nettóra rájön.

Az átlag egyébként tényleg csalóka, mert simán lehet, hogy valakinek 20 fős a kerete, van akinek meg 30, vagy valaki ifistákkal (nulla fizu kb) tölti fel, más meg nem... szerintem azt érdemes megnézni, hogy a top15 fizunak mi az átlaga, vagy a kezdőcsapaté mondjuk. Vagy méginkább, talán leginkább: A teljes fizetési keretösszeg (nettója). De lusta vagyok, és ráadásul simán lehet, hogy hasonló eredményre jutnánk. :)

Lenglet nagy fizujától megszabadultunk, szerintem még Fatiétól és Alonsoétól sem ártana. Roberto meg EG kevesebbet keres asszem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.30. 15:39:27

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.30. 15:15:25
Lenglet saga a végéhez ért, 25%-t kell fizessünk a fizetéséből.

Gerard Romero

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Clément Lenglet goes on loan to Aston Villa on a simple loan.

✈ The player has already left the Ciutat Esportiva and is ready to travel to England.

💵 Barça will take over 25% of its current salary; the rest will go to the English club.
Kap valami kölcsönzési díjat is a klub,vagy érjük be azzal,hogy állják a fizuja 75%-t?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.30. 15:16:36

Ferran tökéletes példa volt egyébként. Annyival többet keres Barcelonában, amit semmi más nem indokol, csak a mi túlzott nagyvonalúságunk. És ugyanez a helyzet a játékosaink többségével.

Versenyre akkor lenne értelme hivatkozni, ha nagyon hasonló fizetéseket adnánk, mint a többiek. De itt akkora, többszörös különbségek vannak, hogy ezt nem a verseny indokolja.

Lecsekkoltam, Olaszországban tényleg adnak adókedvezményeket a sportolóknak (költségvetési szempontból eléggé baklövés, pont azok nem adóznak rendesen, akik sokat keresnek), ettől még a mi keretünk telített, ami a lenti kérdésre volt a válasz. Nekünk úgy kell sáfárkodnunk, hogy legyen hely, és tudjunk igazolni. Tegyük fel, hogy Pavard nem adózik Olaszországban semmit, és így keres 4 millió eurót. A probléma az, hogy mi nem 8 millióért hoznánk, ha a számunkra előnytelen versenyre hivatkozunk. Mi adnánk neki egy horror, 10 plusz milliós fizetést (Martineznek 9 milliót adtunk, sokkal de sokkal többet, mint amennyit Bilbaóban keresett, milyen versenyről beszélünk?), aztán mutogatnánk "versenyre".

Lenglet fizetésén akkor így spórolunk 9 millió eurót. Ez nagyon jó hír.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.30. 15:15:51

Igen, a játékos szempontjából fontos.
De így se áll meg a felvetésed, mert egy Ferran pl jóval többet keres itt.
Tehát a fizuban is bőven versenyre keltünk.
Egy Gündogan is többet keres itt, ezért is váltott, nem csak a két szép szemünkért.

Annyi a lényeg, hogy végignézve a topcsapatokat, akár angolok, olaszok, fizetésekben bőven nem vagyunk elmaradva, az meg végképp nem mondható el, hogy nem tudunk versenyezni fizetésileg.

Átlagfizetésben 9,5 milla nálunk.
Real 9,8
Atma 5
Arsenal 5,2 (font)
Chelsea 4,9 (font)
Pool 6,3 (font)
Mu 6,5 (font)
City 7,7
Milan 2,6
Inter 3
Napoli 2,4
Juventus 3,8
PSG 7,4

Németeknél (itt nem tudom hogy adóznak, és mennyit)
Bayern 8,7
Dortmund 3,6
Leipzig 2,8

Nyilván átlag, csalóka, de azért valamiféle ilyen-olyan következtetéseket le lehet vonni.
EGyáltalán nem mondanám ezek alapján, hogy szegény barca nem tud versenyezni. Mert mióta Laporta itt van is adtunk nagy fizukat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.30. 15:15:25

Lenglet saga a végéhez ért, 25%-t kell fizessünk a fizetéséből.

Gerard Romero

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Clément Lenglet goes on loan to Aston Villa on a simple loan.

✈ The player has already left the Ciutat Esportiva and is ready to travel to England.

💵 Barça will take over 25% of its current salary; the rest will go to the English club.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.30. 15:01:53

Oké, hogy az uefát nem érdekli, de attól még ez határozza meg a versenyt. Az meg a lőtéri játékost nem érdekli, hogy mi van az uefával meg az ffp kerettel, azt nézi, ő mennyit kap kézhez, és ez lesz a fő tényező abban, hogy ide fog-e jöbnni vagy nem. A másik nyilván szimpátia. Ha az egyik klub 6 misit ajánl neki, a másik is, akkor egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy nekünk duplaannyit kell hozzá fizetnünk.

Hogyne lenne. Gondolj bele, ha kb hasonló kaliberű fizut azért megkapsz, melyik klubba mész, a BM-be, amit mondjuk nem szeretsz, vagy a Barcába, amit szeretsz? Nagyon nem fog érdekelni, ha kicsit kevesebbet kapsz kézhez, mert az is brutális kereset, és százévekre meg van oldva a családod megélhetése. Ez nem minden játékosra igaz, de jópárra. Hogy Araujo és Pedri nem lenne itt máshogy, az pl. holtbiztos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.30. 14:59:25

csababarca írta:
2023.08.30. 14:54:25
Gündogan fizuja 18 millió euró, bruttó.
Cityben 7,3 millió fontot keresett bruttó, ami most 8,5 millió euro.

Így van. Több mint kétszer annyit keres nálunk, mint Manchesterben.
csababarca írta:
2023.08.30. 14:54:25
Ferran 2,4 millió fontot keresett, ami 2,8 millió euro.
Nálunk 10 milliót keres.
Tűpontos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.08.30. 15:04:21-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.30. 14:54:25

Gündogan fizuja 18 millió euró, bruttó.
Cityben 7,3 millió fontot keresett bruttó, ami most 8,5 millió euro.

Ferran 2,4 millió fontot keresett, ami 2,8 millió euro.
Nálunk 10 milliót keres.

Szerintem felejtsük el ezt már végre, hogy hozzánk szívességből jönnek a játékosok, ez nem így van. Persze biztosan itt is szeretnének játszani, csak a Barcelonáról beszélgetünk, de az anyagiak miatt is választanak minket.

És azért kell bruttót használni, ahogy Gránit is írja, mert azzal számol a klub is, liga is. Lőtéri kutyát nem érdekli, hogy mennyi marad ténylegesen a játékos kezében, a játékoson kívül persze.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.30. 14:45:39

bence0330 írta:
2023.08.30. 14:31:48

Ferrán mindenképp
Dehogyis. Ott keresett évi kb 3 millió fontot, nálunk évi 10 millió eurót.

Persze lehet, hogy a Mancester City egyéb kiskapukkal tömte még, több mint 100 szabálytalanságot találtak náluk, ami azóta is szankcionálatlan... Ez persze még mindig nem változtat azon, hogy a mi keretünk telített.
bence0330 írta:
2023.08.30. 14:31:48

egyezzünk ki nettóban az egységesítés kedvéért
Nettót értelmetlen használni, mert az UEFA is bruttót használ. Nettót használni semmi értelme, az UEFA-t nem érdekli, hogy hol mekkora az adó. Őket csak az érdekli, hogy egy csapat mennyit költ, márpedig a bruttó a teljes költség. Őket nem az érdekli, hogy hol mekkora az adó, sem az, hogy a játékos mennyit kap kézhez. Őket az érdekli, hogy a csapatok mennyit költenek a bevételeikhez képest. Pont bruttóban lehet egységesíteni, nettóban nem, pont a különböző adórendszerek miatt. Értem, hogy a nettót használva kisebbnek lehet álcázni a fizetéseket, de ez csak önbecsapás.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.30. 14:31:48

gránit írta:
2023.08.30. 13:51:57
Sajnos nem. Gündogan több mint kétszer annyit keres, mint amennyit Manchesterben keresett. Koundé fizetése még mindig 13 millió euró, nem 6. Gavi 6,5 milliós fizetését is sokallom, ő bármelyik top klubban legfeljebb a felét keresné. Fati fizetése horror (2021. október, ne kenjünk Bartomeura), Martinezé horror, Garciáé horror, Raphinháé horror stb.

Nyilván az Interhez hasonlítottam össze, mert erre vonatkozott a kérdés. Ha nem fizetnek utánuk adót, nyilván könnyebb az olaszok dolga, ez persze nem változtat azon, hogy a mi keretünk eléggé telített.

Ki jött ide alacsonyabb fizetésért? Lewandowski minimálisan adott le a 23 milliós fizetéséből, és lett itt neki 20, ez még egy jó biznisz volt. Amúgy ki más jött ide kevesebb pénzért?
Nincs kalapom, de veszek egyet és megeszem, ha Gündögan kétszer annyit keres nálunk, mint a Cityben. De még akkor is elfogyasztom a felét, ha egyáltalán többet. Minden hír arról szólt, hogy enged a fizujából. És ott az adórendszer is hasonló kaliberű tudtommal. Nincs az az isten, hogy mi elhoztuk volna, ha nettó 20, bruttó 40 körül keresne itt, mert nettó 10 körül minimum kapott a Cityben, de inkább lényegesen többet. Ezt nem tudom, hol találtad. Biztos, hogy DJ-ot kivéve Lewy még a legjobban fizetett játékosunk a nettó tízzel. Az lehet, hogy most már Gündogan közelíti, vagy ott van mellette, ők két világklasszis, ezt meg is érdemlik. De max feleannyival van a német-török, mint amennyit mondtál. Nagyon max.

Folyamatosan bruttót használsz (néha nettóval mixelve), egyezzünk ki nettóban az egységesítés kedvéért, mégpedig azért, mert a játékos szempontjából, ami a verseny lényege, csak ez számít, ha Thuramot akartuk volna megszerezni az Inter elől, 12 millióval tudtunk volna versenyezni a 6 ellen, ha ugyanolyan ajánlatot akarunk a játékosnak benyújtani, ez részünkről pech, amúgy meg ez van, ezt kell szeretni. A horror fizuknak tituláltjaid közül mindenki 7 alatt van nettóban, némelyik nem is kicsit. Ez tényleg tök alap fizu mindenhol ilyen kalierű játékosoknál. Fatinál a sérülékenysége miatt lehet vitázni, de klasszis alapanyag még mindig.

Tudtommal Lewy, Gündogan, Ferrán mindenképp. Ajánlatokhoz képest Raphinha, Koundé, vagy maradva Araujo, Pedri mindenképp. Chris-el nem vagyok képben, de el tudom képzelni, free agentként mondjuk nem gáz, ha nem, az mindenhol sokat tejelt volna. Azért tudunk még versenyezni más topcsapatokkal jó játékosokért, mert még mindig (már megint?) sokan akarnak idejönni minden áron.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.30. 14:21:23

Kölcsön kapcsán mindig az jut eszembe, hogy Xavi kapcsán is az kellene.
Ő olyan nekem edzőben, mint azok a játékosok, akiket kölcsönadunk.
Jó-jó, nem egy rossz edző, de valami (még) nem az igazi, őt is kölcsön kéne adni 1 évre tapasztalatot szerezni kisebb csapathoz, ott teszteljen különböző felállásokat, edzésmódszereket, taktikát stb.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.30. 14:15:14

Fati feljebb lenne egy szinttel, mint Felix? Azt nem hiszem azert. Stabil kezdo egy bitang portugal valogatottban es eleg szep nemzetkozi rutinja is van fiatal kora ellenere. Inkabb az a kerdes melyikuk hasznosabb nekunk?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.08.30. 14:02:28

Fernando írta:
2023.08.30. 09:44:05
Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.30. 09:37:22
Fabrizio Romano

Understand Tottenham are now in contact with Barça to negotiate for Ansu Fati deal on loan until June 2024. ⚪️🇪🇸 #THFC

Discussions about conditions of the deal but Barça want 100% of the salary covered.

Ansu, also presented to Chelsea as opportunity but no former approach yet.


Sok a pletyka Fatiról a napokban, én semmiképpen sem engedném el, így is -1 támadóval bírunk elől, Lewa botrány formában van fél éve.. nem látom Xavi gondolatait ezügyben, ismét szembe közlekedünk az autópályán..
Ha ő megy kölcsönbe akkor neki itt vége is. Ez a tendencia nálunk. Akit kolcsonadunk és fut egy jobb szezont már tesszük is pénzé. A PL sem hiszem, hogy az ő stílusával a legjobb választás lenne. Egy Milanban, Interben nagyobb eséllyel tudna kibontakozni. Ha ő és Lenglet megy, akkor Félix valószínűleg jön.
Megint készül egy "Őrült akció"
Szerintem Fati egy kategóriával magasabb szinten van, mint Félix.
Nem vagyok Xavi ellenes, de szerintem nincs pedagógiai érzéke Fatihoz. Pedig igenis egy jó EDZŐ nagyot tudna kihozni belőle.
Vinicius esete van előttem. Amikor a Realhoz került, fiatalon egy nagy igéret, de szeleburdi, szétszort gyerek volt. S jött Ancelotti............
Fatinak is egy "Ancelotti" hiányzik. De nekünk Felix kell!
Nekünk? Laportának.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.30. 13:51:57

bence0330 írta:
2023.08.30. 13:32:02
gránit írta:
2023.08.30. 13:19:22
Túl magas fizetéseket adunk a játékosainknak, még mindig. Nem annyira, mint a Barto-korszakban, de még mindig túlfizetjük a legtöbb játékosunkat, még egy Interhez képest is. Pavard évi 4 millió eurót fog keresni Milánóban, mi kb 14 milliót adtunk volna neki.
Szerintem Laportáék óta egyáltalán nem adunk magas fizetéseket. Rendre alacsonyabbért jönnek ide azok a játékosok, akik itt akarnak lenni

Sajnos nem. Gündogan több mint kétszer annyit keres, mint amennyit Manchesterben keresett. Koundé fizetése még mindig 13 millió euró, nem 6. Gavi 6,5 milliós fizetését is sokallom, ő bármelyik top klubban legfeljebb a felét keresné. Fati fizetése horror (2021. október, ne kenjünk Bartomeura), Martinezé horror, Garciáé horror, Raphinháé horror stb.

Nyilván az Interhez hasonlítottam össze, mert erre vonatkozott a kérdés. Ha nem fizetnek utánuk adót, nyilván könnyebb az olaszok dolga, ez persze nem változtat azon, hogy a mi keretünk eléggé telített.

Ki jött ide alacsonyabb fizetésért? Lewandowski minimálisan adott le a 23 milliós fizetéséből, és lett itt neki 20, ez még egy jó biznisz volt. Amúgy ki más jött ide kevesebb pénzért?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7169
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.30. 13:32:02

gránit írta:
2023.08.30. 13:19:22
Túl magas fizetéseket adunk a játékosainknak, még mindig. Nem annyira, mint a Barto-korszakban, de még mindig túlfizetjük a legtöbb játékosunkat, még egy Interhez képest is. Pavard évi 4 millió eurót fog keresni Milánóban, mi kb 14 milliót adtunk volna neki.
Szerintem Laportáék óta egyáltalán nem adunk magas fizetéseket. Rendre alacsonyabbért jönnek ide azok a játékosok, akik itt akarnak lenni, mint amit kerestek, vagy amit kerestek volna Angliában. Lenglet, Alba, DJ, TS, Dembélé, Busi, Umtiti féle játékosok telítik be a keretünket, nem Raphinha meg Koundé azzal a 6 milliójával, ami top szinten max egy középkategóriás fizetés, és simán kaphatnának többet a szigetországban. Lewy kap egyedül komoly pénzt az újak közül, ha jól lenne használva, akkor világklasszis húzónévként az a 10 misi még mindig semmi nem lenne, ha ez a legnagyobb kereset, minden topcsapatban van ennél ,magasabb összeg pár játékosnál. Csak sajna DJ-ék kétszerennyit keresnek/kerestek. A vezetőség kiszórt innen kb mindenkit, DJ-ot nem, aki kb 4-5 játékos fizetését kapja. De még őt is próbálták szerintem.

Az az utolsó összehasonlítás meg teljesen fals, több okból. Egy, ne egy csődközeli olasz csapathoz akarjuk hasonítani magunkat versenyképességben, mert az már rég rossz. Kettő, olaszban óriási adókedvezmény van a külföldi játékosok esetén, kvázi nem kell utánuk adózni. Ami ott 4bruttó, az itt 8 bruttó már eleve, ami a játékos szemszögéből nyilván ugyanannyi, az ő nézőpontja számít. Három, még le sem zárult a transfer, sehol nem látom a fizuját, de az Inter most igazolta le Thuramot 6 nettós fizuért, amit itt már sokallsz, és bár nem rossz játékos ő, azért vannak itt nálunk jobbak/hasonló szintűek, akik ennyit keresnek, vagy még kevesebbet. Pedri, Araujo, Raphinha, Torres, Christensen, sorolhatnám.
Az, hogy nekünk kétszerannyiba kerül a 6 millió nettós fizu, mint nekik, az nem a mi hibánk, jogi különbség a két ország közt, nekünk a nettóval kell versenyeznünk. És ez egyben arra is választ ad, miért ennyivel alacsonyabb egy olasz csapat bérkerete, mint a miénk. Erről nem tehetünk.

Nyilván lehetne azt csinálni 2-3 évig, hogy vagy 3 nettóért játszol, vagy nem jössz, de iszonyú veszélyes lenne, simán kikerülhetnénk a körforgásból, szerintem versenyképeseknek kell maradnunk legalább a PSG-City-CFC vonal mögötti csapatokkal.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.30. 13:19:22

barka írta:
2023.08.29. 19:20:22
Pavard pedig 30 millióért az Interé 27 évesen. #-o Mi miért nem tudunk ilyet venni?!
Telített az FFP-keretünk, mert túl magasak a fizetések, így betelik a keret. Gondoljunk bele, az Internationale bérkerete erre a szezonra alig több mint 100 millió euró, nekünk több mint kétszer ekkora. Nálunk a legmagasabb bér évi 37 millió euró, náluk évi 11 millió euró. Náluk 4 millió euró az átlagfizetés, nálunk több mint 10 millió euró. Náluk a legjobban fizetett játékos nálunk csak nyolcadik lenne a sorban.

Túl magas fizetéseket adunk a játékosainknak, még mindig. Nem annyira, mint a Barto-korszakban, de még mindig túlfizetjük a legtöbb játékosunkat, még egy Interhez képest is. Pavard évi 4 millió eurót fog keresni Milánóban, mi kb 14 milliót adtunk volna neki. A túlméretezett bérekhez vegyük még hozzá a többi juttatást, Messinek még 2025-ig tartozunk.

https://www.goal.com/en-in/news/explain ... fb8e80f233
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.30. 11:16:09

FC Barcelona are in the hands of Jorge Mendes in these last hours of the transfer market.

Na a sok pletyka közt ezt az egyet elhiszem.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.30. 11:10:53

Egyelőre kezeljük fenntartásokkal. Nem is az a kérdés hogy mi mit akarunk Fatival, mert az egyértelmű, de ha ő nem akar távozni akkor tárgytalan minden. Nem tudom, hogy egy Spurs mivel tudja meggyozni? Se BL se garancia a fix kezdő tagságra. Egy Interben Lautaro mellett nagy király is lehetne. Se Lukaku, se Correa már.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2023.08.30. 10:51:39

fanbarca írta:
2023.08.30. 10:22:35
Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.30. 09:37:22
Fabrizio Romano

Understand Tottenham are now in contact with Barça to negotiate for Ansu Fati deal on loan until June 2024. ⚪️🇪🇸 #THFC

Discussions about conditions of the deal but Barça want 100% of the salary covered.

Ansu, also presented to Chelsea as opportunity but no former approach yet.


Sok a pletyka Fatiról a napokban, én semmiképpen sem engedném el, így is -1 támadóval bírunk elől, Lewa botrány formában van fél éve.. nem látom Xavi gondolatait ezügyben, ismét szembe közlekedünk az autópályán..
Nekem ezzel a kölcsönnel nincs bajom.
Nekem Joao Felix-szel lesz bajom.

Egyetértek. Sztem Anglia kifejezetten jó terep lenne neki.

De ez a rém gyenge Felix nehogy idejöjjön.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.30. 10:46:05

Fernando írta:
2023.08.30. 09:44:05
Ha ő megy kölcsönbe akkor neki itt vége is. Ez a tendencia nálunk. Akit kolcsonadunk és fut egy jobb szezont már tesszük is pénzé. A PL sem hiszem, hogy az ő stílusával a legjobb választás lenne. Egy Milanban, Interben nagyobb eséllyel tudna kibontakozni. Ha ő és Lenglet megy, akkor Félix valószínűleg jön.
Detto így látom én is, egy olasz liga jobban feküdne neki, vagy akár egy német, illetve ha a pl-ben besül akkor bukjuk a jelenlegi értékét is. Felixet én nem látom ebben a csapatban, Fati jelenlegi hozzá állása, játszani akarása nekem sokkal jobban tetszik mint tavaly. Szerintem óriási orosz rulett a jelenelgi támadókból kivenni Fatit és úgy neki futni. Lewát valahogy egy időzített bombának érzem, túl van a zeniten, FT lehet jó formában van most, ezt tényleg jó látni de tavaly teljesen kuka volt, Yamal meg 16 éves, őt hagyjuk békén és ne csesszük el, hogy megint mindent egy fiatal nyakába rakunk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.08.30. 10:22:35

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.30. 09:37:22
Fabrizio Romano

Understand Tottenham are now in contact with Barça to negotiate for Ansu Fati deal on loan until June 2024. ⚪️🇪🇸 #THFC

Discussions about conditions of the deal but Barça want 100% of the salary covered.

Ansu, also presented to Chelsea as opportunity but no former approach yet.


Sok a pletyka Fatiról a napokban, én semmiképpen sem engedném el, így is -1 támadóval bírunk elől, Lewa botrány formában van fél éve.. nem látom Xavi gondolatait ezügyben, ismét szembe közlekedünk az autópályán..
Nekem ezzel a kölcsönnel nincs bajom.
Nekem Joao Felix-szel lesz bajom.
més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.30. 09:44:05

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.30. 09:37:22
Fabrizio Romano

Understand Tottenham are now in contact with Barça to negotiate for Ansu Fati deal on loan until June 2024. ⚪️🇪🇸 #THFC

Discussions about conditions of the deal but Barça want 100% of the salary covered.

Ansu, also presented to Chelsea as opportunity but no former approach yet.


Sok a pletyka Fatiról a napokban, én semmiképpen sem engedném el, így is -1 támadóval bírunk elől, Lewa botrány formában van fél éve.. nem látom Xavi gondolatait ezügyben, ismét szembe közlekedünk az autópályán..
Ha ő megy kölcsönbe akkor neki itt vége is. Ez a tendencia nálunk. Akit kolcsonadunk és fut egy jobb szezont már tesszük is pénzé. A PL sem hiszem, hogy az ő stílusával a legjobb választás lenne. Egy Milanban, Interben nagyobb eséllyel tudna kibontakozni. Ha ő és Lenglet megy, akkor Félix valószínűleg jön.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.30. 09:37:22

Fabrizio Romano

Understand Tottenham are now in contact with Barça to negotiate for Ansu Fati deal on loan until June 2024. ⚪️🇪🇸 #THFC

Discussions about conditions of the deal but Barça want 100% of the salary covered.

Ansu, also presented to Chelsea as opportunity but no former approach yet.


Sok a pletyka Fatiról a napokban, én semmiképpen sem engedném el, így is -1 támadóval bírunk elől, Lewa botrány formában van fél éve.. nem látom Xavi gondolatait ezügyben, ismét szembe közlekedünk az autópályán..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.30. 07:15:17

bencoo32 írta:
2023.08.29. 21:19:15
Kicsit optimista volt a főoldalon cikk Cancelo mai(keddi) orvosi vizsgálatával kapcsolatban nem? Vagy én maradtam le valamiről?
Utolsó utáni pillanatban fog csak beesni, vagy majd Laportáék eljátsszák azt, hogy már minden papír alá volt írva, de nem sikerült az átigazolás, mert pont lecsúsztunk a határidőről pár másodperccel.
Továbbra sem érkezett meg a Barca Studio pénz, amire a klub vár! Várják bármelyik pillanatban...
Ha nem fizet a vevő, új befektető után néznek, addig pedig a klubvezetőség tesz le pénz garanciát, mint tavaly Koundé esetében!
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.08.29. 21:19:15

Kicsit optimista volt a főoldalon cikk Cancelo mai(keddi) orvosi vizsgálatával kapcsolatban nem? Vagy én maradtam le valamiről?
Utolsó utáni pillanatban fog csak beesni, vagy majd Laportáék eljátsszák azt, hogy már minden papír alá volt írva, de nem sikerült az átigazolás, mert pont lecsúsztunk a határidőről pár másodperccel.
Válasz küldése