Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 17:24:33

Capon írta:
visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ha jól emlékszem Ibra is elég váratlanul érkezett.
Egyébként szerinted van új Larsson a piacon? Kit tartasz annak?
hm, nem tudom klose, pizzaro elférne itt sörmeccsekre, vagy vész helyzetre, mikor már csak az ivelgetés meg a darálás marad. bár kevés esélyt látok rá, h pl klose egy fix lazio kezdotagsagot becseréljen egy 5 meccsenként 10 percre igy egy évvel a vb előtt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.30. 17:14:05

visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ennek én is örülnék, csak hát basszus miért ez a prioritás? Miért szabjuk el közben a kapus posztot? Én nem hiszem hogy 1 Barcának 1 Reina jelenthet akármilyen megoldást is a-talán legérzékenyebb-kapus posztra?
Őszintén remélem h ez nem azért van, hogy tudjunk igazolni még 1 támadót.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 17:11:22

visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ha jól emlékszem Ibra is elég váratlanul érkezett.
Egyébként szerinted van új Larsson a piacon? Kit tartasz annak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 17:04:50

egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.30. 16:46:13

Attika 25 írta:
Barca96 írta:A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
Légyszi linkeld be, elolvasnám, de sajnos nem találom a cikket az oldalon :wink: Szerintem nagyon jó kapus, én örülnék neki, sokkal inkább ő, mint Reina.
Igen énis olvastam,de sajnos gyanúsan kacsa lesz ez...

Én láttam anno a Lazioban is kiváló volt...De az Uruguayi válogatotban nyújtott teljesítményeiről emlékszem rá legjobban...A gyerek olyan mint a zöldfesték...Marha jó megoldás lenne,mert tapasztalt,de még csak 26,és magas is...Egy baj van az egésszel,hogy a forrás a goal.com,és az ő forrásuk ezúttal önmaguk...Egyetlen spanyol lap nem hozta le...Aki lehoztta azok is a goal-ra rámaszkodtak...És hát nem épp a legmegbízhatóbb oldal,nincs tiltó listán de rezeg a léc...

http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=4679

Muslera is tagadja,de persze udvarolt ide egyet...Na az ilyenek után szokták bejelenteni hogy érkezik egy ember... :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.05.30. 16:44:03

Légyszi linkeld be, elolvasnám, de sajnos nem találom a cikket az oldalon :wink: Szerintem nagyon jó kapus, én örülnék neki, sokkal inkább ő, mint Reina.
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... or-muslera
:)
én is nagyon örülnék neki:D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2013.05.30. 16:37:48

Barca96 írta:A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
Légyszi linkeld be, elolvasnám, de sajnos nem találom a cikket az oldalon :wink: Szerintem nagyon jó kapus, én örülnék neki, sokkal inkább ő, mint Reina.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.30. 16:37:02

Bojan nem fog itt maradni, emiatt szerintem nem kell "aggódni".
A vezetőséget viszont megértem, ha a Milannal nem foglalkozik Bojannal kapcsolatban, mert ennek a csapatnak minden ingyen kell vagy még annál is kevesebbért. Mondjuk ő sem sokat tett ahhoz, hogy az árát meg lehessen kérni.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.30. 16:16:07

barca0417 írta:
sjd írta:Profi szerződéssel nem lehet játszani a B-ben, fordítva igen. Ennyi.
Abidal akkor hogyan játszott a sérüléséből visszatérve az egyik Barca B-s meccsen? Vagy az valami külön engedély volt?

Bojanról meg annyit, ha csak 5 millióért tudnánk max eladni, vagy kölcsönadogatni amíg utána ingyen nem távozik akkor inkább maradjon.
Inkább rúgjon egész szezonban 5 gólt de azzal nagyobb hasznot nyújt mintha 1-2 millárért megszabadulnánk tőle.
Akiket szóba hoztak legutóbb a Barcával Larsson-utódként. azok egy részénél jobb lenne ide.
Neymar-Messi-Alexis kezdő mellett, a keretbe csak Tello és Pedro van támadó, ha Deulofeu tényleg kölcsönbe megy. Így szerintem Bojan is beférne a keretbe. Azzal mindenki tisztában van, hogy komoly csapatban, ő nem lesz kulcsember, szerintem ő is. De itt lehetne egy hasznos kiegészítő ember, aki azért mindhárom támadó poszton bevethető.
Jövőre nem Messi rekordjaira, hanem a megfelelő rotálásra, ezáltal a csapat frissen tartására kéne rámenni.
De ehhez lehet hogy nem Vilanova az ideális.. de ez már egy másik téma.
Bojan-tól még egy Klose-val is jobban járnánk.
Mikor gránátvörös-kék színeben focizott, akkor is úgy éreztem, hogy kilógott a csapatból. Nem kell ő ide.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.05.30. 16:03:45

Barca96 írta:A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
Én még a Lazio-ból emlékszem rá. Jó reflexekkel megáldott kapus és a huszas évei közepén jár. Én személy szerint örülnék neki.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 15:35:49

barca0417 írta: Abidal akkor hogyan játszott a sérüléséből visszatérve az egyik Barca B-s meccsen? Vagy az valami külön engedély volt?
Nem, hanem barátságos meccs.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.30. 15:31:05

barcalaci84 írta:a Reina utáni érdeklődést igazából nme értem a vezetőség részéről...
csak én emlékszem úgy hogy ő már megbukott a Barcában egyszer...
pl nem ő dobta seggbe F.de Boer-t? :D
és akkoriban gyengébbbnél gyengébb kapusaink voltak és még se sikerült megragadni...
persze azóta fejlődött, de azóta is potyakapusként ismert...

Benitez vitte a Pool-hoz , sajnos nem csak a seggbe dobásairól volt híres!
Igazából sosem értettem , hogy a picsibe tudott Angliában kapott gól nélküli rekordokat döntögetni??? :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 15:25:45

barcalaci84 írta:
Capon írta:Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
akkor még nem volt profi szerződése Bojannak, de az első csapattal készült folyamatosan...
Pep -nek szüksége lett volna rá , de ő nem ment le hozzá a B-be...
utána az első csapat edzője lett , de ezt gondolom nem felejtette el ő sem...
már tiniként is degradált neki a B-csapat
Na akkor még régebben volt mint gondoltam. Köszi.
Ha tízen éves fejjel nem volt hajlandó...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.30. 15:20:32

sjd írta:Profi szerződéssel nem lehet játszani a B-ben, fordítva igen. Ennyi.
Abidal akkor hogyan játszott a sérüléséből visszatérve az egyik Barca B-s meccsen? Vagy az valami külön engedély volt?

Bojanról meg annyit, ha csak 5 millióért tudnánk max eladni, vagy kölcsönadogatni amíg utána ingyen nem távozik akkor inkább maradjon.
Inkább rúgjon egész szezonban 5 gólt de azzal nagyobb hasznot nyújt mintha 1-2 millárért megszabadulnánk tőle.
Akiket szóba hoztak legutóbb a Barcával Larsson-utódként. azok egy részénél jobb lenne ide.
Neymar-Messi-Alexis kezdő mellett, a keretbe csak Tello és Pedro van támadó, ha Deulofeu tényleg kölcsönbe megy. Így szerintem Bojan is beférne a keretbe. Azzal mindenki tisztában van, hogy komoly csapatban, ő nem lesz kulcsember, szerintem ő is. De itt lehetne egy hasznos kiegészítő ember, aki azért mindhárom támadó poszton bevethető.
Jövőre nem Messi rekordjaira, hanem a megfelelő rotálásra, ezáltal a csapat frissen tartására kéne rámenni.
De ehhez lehet hogy nem Vilanova az ideális.. de ez már egy másik téma.
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 15:11:33

a Reina utáni érdeklődést igazából nme értem a vezetőség részéről...
csak én emlékszem úgy hogy ő már megbukott a Barcában egyszer...
pl nem ő dobta seggbe F.de Boer-t? :D
és akkoriban gyengébbbnél gyengébb kapusaink voltak és még se sikerült megragadni...
persze azóta fejlődött, de azóta is potyakapusként ismert...
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.05.30. 15:04:34

A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 14:53:58

Profi szerződéssel nem lehet játszani a B-ben, fordítva igen. Ennyi.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 14:51:09

Capon írta:Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
akkor még nem volt profi szerződése Bojannak, de az első csapattal készült folyamatosan...
Pep -nek szüksége lett volna rá , de ő nem ment le hozzá a B-be...
utána az első csapat edzője lett , de ezt gondolom nem felejtette el ő sem...
már tiniként is degradált neki a B-csapat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcalaci84 2013.05.30. 14:55:38-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.30. 14:49:25

TT írta:ha jól tudom nincs ilyen hogy az első csapatból csak leugrálgatsz a másodosztályba (max ha valami más szerződést kötsz, amibe belefoglalják, hogy a b-ben kezdesz x ideig), fordítva oké. szóval nem bojan kénye-kedve miatt nem ment le segíteni a b-be, hanem mert erre nincs lehetőség
Nem tudom, hogy nálunk hogy van, de Angliában pl. hosszú sérülésből visszatért játékosoknál szokás lenyomni pár meccset a tartalékcsapattal.
Bár végül is mindegy, mert Bojan esetében ez nem reális dolog úgysem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 14:47:59

Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.30. 14:44:55

ha jól tudom nincs ilyen hogy az első csapatból csak leugrálgatsz a másodosztályba (max ha valami más szerződést kötsz, amibe belefoglalják, hogy a b-ben kezdesz x ideig), fordítva oké. szóval nem bojan kénye-kedve miatt nem ment le segíteni a b-be, hanem mert erre nincs lehetőség
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 14:35:46

Laza írta: Bojannak miért nem lehet adni még egy esélyt?
sokan vagyunk?ez igaz...de Barca B be is lehet bizonyítani.
félév alatt lőne 10gólt tavasszal kapna vagy 500percet lőnne vagy 2-3 gólt és máris 10millióért eltudnák adni...
Ha jól emlékszem ezen már túl vagyunk. Pep anno mintha Bojanra rágott volna be mert már akkor sem volt hajlandó visszamenni segíteni a B csapatnak. Volt valami meccs ahol szükség lett volna rá, de már akkor is degradált neki a B csapat. Majd most jó pár évvel később és idősebben visszamenne szerinted?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.30. 14:34:41

Laza írta:
delofeu dortmundban?
kiváló lehetőség lenne..de félek hogy ott is maradna....nem is tudom ki volt utoljára az a játékos akit kolcsön adtunk és 1év mulva ujra itt volt és számítottunk a játékára nem pedig azért jött vissza mert nem kell senkinek!
hirtelen senk nem jut eszembe...
ezrt félek :(
Épp azért volt ez igy, mert a kölcsönbe adott játékosaink olyan gyenge teljesítményt nyújtottak, hogy nem kellettek senkinek. Nyilván is Delofeunak vmi nagyot kéne alakítania, hogy visszatérhessen, és komolyan számoljanak vele az első csapatnál. Ha ez nem jönne össze, akkor ő is úgy járna, mint a többi kölcsönadott játékosunk.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 14:07:53

bali 15 írta: Vagy megtartja, vagy másnak adja ingyé'
nem hiszem hogy José döntené elhogy mennyiért adják el és kinek.
egyszerűen megmondja hogy nem kell és kész.
a tulajdonos meg eldönti hogy mennyiért kb.
persze biztos van bele szólása mert van.
de azért nem fog a tulaj(abramovics) 20milliókat bukni mert nem akarja hogy a barcában vagy a realban játszon.
ha lenne a barca real mellett mondjuk egy monaco psg ajánlat is ami mondjuk azt hogy közel hasonló mint a milyénl vagy a realé akkor valóban nem a spanyol csapatokét fogja elfogadni.de ha a Chelsea adne egy 20-30millós ajánlatot plusz D.Luizt Verane ért....hmm
nem lehet tudni mi lesz.

TS. szerintem pénz pazarlás.
Hummels szerintem marad.
D.Luiz...irtátok hogy 20-26millió FONT na most fele annyipénzből van ilyen játékos is a piacon.

másik..

Bojannak miért nem lehet adni még egy esélyt?
sokan vagyunk?ez igaz...de Barca B be is lehet bizonyítani.
félév alatt lőne 10gólt tavasszal kapna vagy 500percet lőnne vagy 2-3 gólt és máris 10millióért eltudnák adni...

delofeu dortmundban?
kiváló lehetőség lenne..de félek hogy ott is maradna....nem is tudom ki volt utoljára az a játékos akit kolcsön adtunk és 1év mulva ujra itt volt és számítottunk a játékára nem pedig azért jött vissza mert nem kell senkinek!
hirtelen senk nem jut eszembe...
ezrt félek :(
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.30. 13:43:15

Van egy poolos osztálytársam és mindig azt mondja hogy a barca reina kivásárlásán munkálkodik. Szerintem ez elég rossz lenne. Mennyi ennek a valóságalapja?!
Válasz küldése