Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.03. 15:05:02

úgy látom katalán honban sem értékelik matyiőt. sporton 5000 szavazó 15%-a szeretné itt látni.

érdekes h középső védő poszton 1-2 hete lényegében csak az ő neve van feldobva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.06.03. 15:04:31

Matyiő helyett mért nem igzaoljuk le Ramit csak 7 misi lenne az ára. annyiért ajándék lenne 1 ilyen kaliberű védő. Ráadásul fiatalabb is a Milan nem él a lehetőséggel nekik Alex kell mert ingyen jöhet.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.03. 14:53:39

visca el barca írta:mangala 23 éves, semmivel nem tapasztaltabb....
Azért tapasztaltabb 70 meccsel, de az igaz, hogy míg Marquinhos a Francia és az Olasz bajnokságban játszott, ő csak a Portugálban. Felépítésre egyértelmű Marquinhos kellene nekünk. Viszont ne felejtsétek el, hogy ha a pletykákat figyeljök Mangala neve fel se jött és Marquinhos is csak futólag.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.03. 15:13:32-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.06.03. 14:26:23

legalább történik valami számunkra kedves dolog is, ha már szívat a vezetőség az átigazolási szezonnal.
Hama
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.03.22. 14:23:24

2014.06.03. 13:39:41

Nem tudom miért ragaszkodtok ennyire Fabregashoz nem művelt Ő semmi csodát a Barcában. Nem arról van szó hogy nem elég jó futballista mert ez nem igaz de nem fog összedőlni a világ ha elmegy.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.03. 13:31:39

visca el barca írta:
Nervo írta:ne hogy már egy 20-22 éves marqinhossal érkezzen már karöltve. :cry: A brazil helyett már akkor egy tapasztaltabb és jó játékosnak kellene érkeznie mint mondjuk Mangala. :)
:D

mangala 23 éves, semmivel nem tapasztaltabb....
Most szerintem tévedsz Visca. :D Mangala már több alkalomal is szerephez jutott a nemzeti 11-ében is. És látszik rajta hogy hiába piszok fiatal a tag, de már úgylát és játszik a pályán mint egy igazi profi. 8) Marquinhos ezzel szemben mit tud felmutatni szted :?: Tehetséges meg minden de hogyha egy matyiővel érkeznének packba, én nem lennék olyan nyugodt a következő szezonban. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.03. 13:25:02

Nervo írta:ne hogy már egy 20-22 éves marqinhossal érkezzen már karöltve. :cry: A brazil helyett már akkor egy tapasztaltabb és jó játékosnak kellene érkeznie mint mondjuk Mangala. :)
:D

mangala 23 éves, semmivel nem tapasztaltabb....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.03. 13:14:00

Még hogyha ezt a Matyiőt megveszük rendben van, de akkor ne hogy már egy 20-22 éves marqinhossal érkezzen már karöltve. :cry: A brazil helyett már akkor egy tapasztaltabb és jó játékosnak kellene érkeznie mint mondjuk Mangala. :) Fabregas helyett pedig hogyha egy Kroos, Pastore,Oscar hármasból érkezne valaki akkor az úgy talán elfogadható lenne. Persze legjobb döntés az lenne hogyha maradna. :lol: De ismerjük sajnos az elnökséget.... :|
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.03. 13:05:14

Folyamatosan oltogatjátok itt Xavit (tisztelet a kivételnek), hogy "námbör ván" persze szarkasztikusan, meg minek ő már ide, menjen nyugdíjba stb... Először több tiszteletet neki, nélküle nem nyert volna ennyi trófeát a csapat, másodsorban pedig ti eligazolnátok a helyében??? Bocs már, hogy még játszani szeretne és annyit simán megtesz egy meccsen, mint Messi, SŐT! Ő legalább próbálkozik... Messit miért nem akarja senki sem kitenni a kezdőből? Hát látta mindenki, hogy mennyire nem érdekli őt már a Barcelona.
Nagyon idegesítő már, hogy Xavit ennyire lenézik itt az embere nagy része... Értem én, hogy belassult, már nem passzol olyan nagyokat, de azt banyek ne felejtsétek már el, hogy eddig például Messi fantasztikusan indult be éveken keresztül, idén meg sétálgat, így mi a francnak passzolná oda neki, vagy hogyan passzolhatna olyan nagyokat? Alexis meg Pedro pont az ellenkező, ők próbálnának, de egyszerűen ők sem helyezkednek jól, Neymar meg inkább elkéri hamar és beleviszi 3 emberbe.
Nem csoda, hogy Barcelonába nem sok ember akar játszani, szerencsétlen Cesc-ért is hokizott minden második "szurkoló", most meg folyamatosan fütyülik, holott nem is a posztján játszik és kp-n is van, dettó ugyanaz, mint Xavi, ha elől nincsen értelmes beindulás, nem tud mit csinálni.
Muszáj csatárt igazolni és nem ilyen 140 centis Agüerókat, csak azért, hogy Messi a spanjával mehessen néha bulizni... Ibra és Yaya, ők kellenének....
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.06.03. 12:52:55

Tul nagy a csend szerintem nem lesz egy igazolas sem a vb elott csak utana igazolnak valami baromsagot zubiek es az egesz banda elmehetnenek kapalni addig laporta megoldana.
Barca Barca Baaarca
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.03. 11:44:13

Elképesztő, hogy úgy kell feljönnöm az oldalra nap mint nap, hogy aggódnom kell melyik rémhír teljesül:
- Eladjuk a középpálya 2. legjobbját, hogy a 4. legjobb Xavi további 20 évig kezdő lehessen
- Megvesszük Mathieu-t és le tudjuk vele a védelmet
- Aguero érkezik trilliókért, aki ugyan úgy nem tud fejelni és a pontrúgásoknál is csak hátrány és még csak nem is harcol
- Veszünk egy öregecske cserekapust annyiért, hogy ő lenne a világ 9. legdrágább kapusa (bár ez most leült hálaég)

Miközben ennek kellene történnie:
- NEM CSINÁLUNK SEMMI ÉRDEKESET azon kívül, hogy Xavi Number ONE (bocs a névért) középpályásból hátramegy a neki járó 4. pozícióba. Ez a logikus lépés
- Megvesszük Marquinhos-t vagy/és Benatia-t. Mindkettő legalább 5 évig megoldaná a problémáinkat.
- Érkezik Reus, aki ugyan nem égi meszelő, de kiteszi a belét a csapatért amiben pályára lép és zseniális játékos
- Ingyen vagy 1-2 millióért igazolunk egy 30+os kapust cserének, például Ochoa

Az vicc, hogy Bojan-tól sose tudunk megszabadulni, egy újabb kölcsön, kész. Immobile meg összesen volt 19.5 millió a transfermarkt szerint, én azt tartom hitelesnek. (tehát nem külön külön) Ott helyesen van írva sok minden, Bale 110ért jött már a Madridba a BL győzelem miatt...
94:39 6 - 1
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.03. 11:18:35

Game90 írta:If Barcelona sell Cesc for more than the 36M they paid to Arsenal, the English club will get 50% of the added value. [tv3]
Parádés! Utána meg hozzuk el Koket 60-ért és alig buktunk az üzleten...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.03. 11:06:52

If Barcelona sell Cesc for more than the 36M they paid to Arsenal, the English club will get 50% of the added value. [tv3]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.03. 09:36:32

Én az utolsó bajnoki után azt mondtam, nem baj majd jövőre. Az óta kb 1 hónap telt el és már azt mondom inkább majd pár év múlva, ha ez a vezetőség már csak kívülről figyeli az eseményeket.

Ezt persze visszaszívom, ha a jelenlegi átigazolási pletykákból minden, azaz minden hamis. Ennek a forgatókönyvnek örülnék, és annak hogy majd valamelyik nap teljesen váratlanul bejelentenek egy védőt. Egy klasszis középhátvédet.

A pletykák alapján viszont iszonyat csicskák vagyunk már bocsánat. Minket rángatnak, olyan játékosokért állunk be a sorba akik bár jók, de nem nagyon látom hogy majd ők kísérnek vissza újra Európa trónjára.

kapusok: Valdes sajnos elment, ezért talán Stegen a legjobb választás. Remélem nagyot fog robbanni, ráadásul az ára is jó volt. Cserekapusnak Bravo? Jó lehet, mert a bajnokságot ismeri, versenyhelyzetet is teremthet. Annak viszont örülök, hogy még nincs lezárva a transzfer, mert ez csak azt jelentheti, hogy az áron még faragnak. 15-ért elég erős lenne, bár a mai árakon, sajnos egy Stegennel (más bajnokság, fiatal, és nem lehet tudni mennyire lesz sérülékeny) nem lehet nekimenni a szezonnak. Kell mellé Valaki.

Eddig még jól is állnak a dolgok, a pletykák alapján is.

hátvédek: Tehát A PSG megint beelőz minket és DL-t is elvitte előlünk. Végül is nem tragédia, mert tavaly 2 középhátvéddel is ez volt, tehát idén még egy szavunk sem lehet. Viszont tényleg ott tartunk hogy Mathieuval vigasztalnak minket? Benatiáról meg lemondhatunk, Marquinhos pedig még úgy is kétséges hogy idén sem volt első számú KH, az óta pedig megvették még elő David Luizt is? Kb mint ha egy Hertha lennénk. Nagyon sok blama. Semmi, azaz nulla pletyka van normális középhátvéd érkezéséről.

középpálya: itt egész jól álltunk eddig, bár tavaly töketlenül sikerült elverni Thiagot 20 milláért. Idén pedig még megfejelnénk azzal, hogy Fabregast is elkótyavetyélnénk. Formán kívül játszott? Mondjatok már 1, azaz EGY játékost a Barcelonában, aki tavasztól a szezon végéig ne lett volna gyengébb önmagához képest! Szerintem egyáltalán nem lógott ki Fabe a sorból.... Képesek lennénk elpasszolni 40-ért? Egy ilyen korban lévő játékost biztos nem úszunk meg ennyiből. Xavi helyett olyan szépen be lehetne építeni. Egy edző aki ért hozzá nagyon jó játékossá tehetné újra.

támadók: A Cuenca-Bojan-Tello-Affelay négyest nyilván elpasszolják, bár azért talán Tellot megtartanám, lehet hogy kiegészítő embernek jó lenne. Pedróról viszont szomorúan hallom semmilyen pletyka nincs. Helyette pletykálnak Alexisről, és Llorrentéről. Ez szintén vicc, és érthetetlen kategória. Nekem ő egy új Gudjonsen lenne.

A VB-ig még elég kevés idő van. Nem ártana addig eldönteni a legnagyobb igazolásokat, de lehet el lesz húzva mind, mert az árakon inkább faragnak, és azt csak kivárással lehet. Gondolom ezt naiívan én. Viszont ha bejelentenek egy Mathieu-Koke-Llorrente hármast, miközben eladnak egy Fabregas-Alexis kettőst, akkor biztosan fogok jó sokat anyázni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.06.03. 09:15:57

Fabregas ha távozik, akkor Thiago jöjjön vissza. Ő lenne az egyetlen jó megoldás.
Valamint Busquetset játszatnám többet Xavi helyén, vkp poszton meg lehetne Mascherano. Így meg lenne kp-védekezésünk és lenne lehetőség meccs közben támadóbbá tenni a csapatot vagy védekezőbbé, ha az eredméyn úgy kívánja.
A tavalyi év legnagyobb hiányossága az volt hogy a csapat képtelen volt váltani meccs közben.
Sajnálnám Cesc-t mert mindig sajnálom ha egy olyan játékos távozik aki még tud segíteni a csapatnak de a változásokhoz kell vezéráldozat, és ha cserébe visszajönne Thiago, akkor Iniestával párban meg az öccsével illetve Xavival kiegészülve elég jó középpályát alkothatnának. Rakitic is jó játékos, de Thiago ereiben Barca vér csörgedezik. és amiért tavaly elment azért most visszajöhetne.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.03. 08:51:27

magam is gyakorta írom Zubiék alkalmatlanságát a játékos igazolások tekintetében, de olvasva itt a fórumon a TOTÁLIS KÁOSZT az egyes játékosokat illetően , hát elbizonytalanodom.....lehet, hogy nincs is tuti megoldás?!
eddig minden felmerült ember ügyében jöttek dicshimnuszok és porba alázó "szak"vélemények, csodás statisztikák vagy így , vagy úgy....végül is így holt idényben nem is olyan rossz játék.
ami engem illet:
-Fabregasnál talán azon is el lehetne gondolkodni, hogy ha a saját stadionomban több tízezer ember minden kétséget kizáróan kifütyül, máshol pedig tárt karokkal várnak ?! nos akkor viszlát Barcelona.....
Rakitic : éppen hogy rendelkezik olyasmivel amivel Fabre nem: gyorsabb, erősebb és sokkal több futásra(hajtás) képes. lehet, hogy nincsenek olyan "csodás" passzai de talán nem ez volt az elmúlt idény hiánycikke nálunk.
Mathieu: meg merem ismételni: jobb mint Bartra, mint Montolya, mint Mascheranó, de Alves helyett is megtenné... amúgy lehet fikázni, miközben Hummelsről, Thiagó Silvárol ábrándoztok...
csak még egy eretnek gondolat, amiről viszont nemigen esik szó: a Barca ugye nem titkoltan Messire van "kihegyezve". ez igazolható is azzal ahogy kinézett az ő személyes teljesítménye és a csapat szezonja. amennyire én tudom ez a jövőben sem változik tehát: ha Messi újra a régi lesz a gond megoldva ha pedig marad az idei teljesítménye szintjén a gond bizony gond marad......
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.03. 08:50:37

Engem speciel az annyira nem zavar, hogy Lopezt hoznák második számú (?) kapusnak. Ha 8 millió + Bojan lenne az ára, azt elfogadnám. Egyrészt jönne gy kapus, akit az edző kért, másrészt menne egy játékos, akit eladni szinte lehetetlen, max kölcsönbe megy. Valami hasonlót kéne enni az Affelay, Cuenca, Dos Santos, Sergi R., Tello játékosokkal is. Kicsit lejjebb húzni az árakat. Bár Tellot egy normális vezetőség pénzé tudná tenni. Hallani is az érdeklődésről, de nincs konkrétum. Szerintem Anglia feküdne a srácnak, bár tudom hogy sokan nem értenek egyet, de tőlem maradhatna is, ha ez az ára Pedro távozásának. Tello is fut, hajt, küzd. Szerintem le lehet szoktatni a szél meghúzásáról, a kapuralövésről, és rá lehet szoktatni a hátra passzra. :-)
Sajnos éreztem én, hogy a vezetőség nagyot akar reformálni középen és elől. Lehet kell itt is a frissítés, de nem biztos hogy azoknak az elküldésével, akiket most távozók között emlegetnek. Az én problémám a védelem! Évek óta igazolást sürget, de most sem tűnik bíztatónak a helyzet. Tudom, hogy sok van még augusztus 31-ig, de már a holt szezonban le kellett volna zsírozni a középhátvédet. Lassan elfogynak az első osztályú védők, és az hogy Matyiővel boronálnak össze minket, az sértő a Barcára.
Kicsit olyan mintha szándésoksan barmolnák szét a csapatot. Éveken át ba.tak igazolni, most meg olyanokat hoznának, akikkel a dobogó elérése is brvúr lesz. Nemzetközi szinten meg a csoportkörből továbbjutás. És a végén tényleg Aguerora áldozunk majd nagy lóvét. Jó játékos, de nem ő az elsődleges feladat most. Ráadásul nálam ez a Messi - Neymar kettős soha nem mutatott együtt semmit. Ha kiegészül még egy argentinnal, akkor az nem sok jót ígér...
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.06.03. 08:47:54

Leon írta: Az egyik legfontosabb a kapus kérdés megvan oldva és még egy fölösleges euórt sem herdált el a klub de megy itt a siránkozás a sok szennylap által kreált pletyka miatt! =D>
A legtöbb hír kacsa, de azért a valós híreket is le szokták hozni, így MAtS leigazolása is nyílt titok volt előre. Márpedig jelenleg nincs olyan pletyka ami pozitívnak tűnik. Mathieu középszerű játékos drágán, Bravo cserekapus drágán, Cesc elengedése és ennek a hordalékai (nincs helyettese, rel. olcsón megy el, az eligazolása Xavi malmára hajtja a vizet), Cuadrado nem igazi hátvéd, ráadásul ő se olcsó.

Ha ezek igazak, rossz irányba megy a klub, úgyhogy az aggodalom azért több, mint jogos.
Leon írta:Azok mehetnek el akik kiegyensúlyozatlan formát mutattak az évek alatt, már pedig Fabregas és Alexis is ilyen,vissza lehet keresni a fórumon,hogy hány meccs után szidtuk őket orrba szájba,de most hogy el mehetnek mindenki csak a szépre emlékszik? :roll:

Ha a kiegyensúlyozatlan játékosokat engednénk el, akkor nem maradna itt se Messi, se Pique, se Busquets, se a meccsekre eltűnő Iniesta... Gyatra évünk volt, senki nem teljesített állandó(an magas) színvonalon. Én inkább azoktól szabadulnék, akik folyamatosan gyengén teljesítettek, így Masch, Pedro, Tello mehet, S. Roberto kaphatna egy Rafinha-féle kölcsön évet, Xavi szorulhatna szépen háttérbe, ha Songot tudjuk pótolni Busi posztján, akkor érte se fájna a szívem.

Alexis és Fabregas zseniális meccseket is maga mögött tudhat, az már egy jó edző dolga, hogy ezt a szintet mind fizikálisan, mind mentálisan tartani tudják.
Leon írta:A lehetséges távozók közül ők a legjobbak és legtöbb pénzt is értük lehet kapni (65-70ért simán elengedném őket),én pl lazán megnézném Fabregas helyett pl Rakiticet vagy azt is,hogy a Rafihna kölök,hogy nyomja.
Csak sajnos Rakitic nem próbajátékra jön, hanem jó eséllyel közel azonos összegért mint Fabregas. Nem mondom, hogy rossz játékos, de ahogy írta itt valaki: a kezdőbe kevés, padra luxus. Ha nem jön be akkor az kicsit drága próba volt. Elég pénzt dobáltunk ki már egy próbát megér alapon Keirrisonokra, Henriquekre stb... Jó tudom, hogy Rakitic nem egy kategória velük, de azért 30milliókat ne dobáljunk már ki az ablakon.

El tudnám fogadni Cesc és Alexis távozását is, ha látnám, hogy tudjuk őket pótolni. A csapatnak kellene egy irányító. Ini sosem volt igazán az, Xavi öregszik és lassul, látjuk mi lesz a csapattal, ha a kezében marad a karmesteri szerep. Van Fabregas, aki alkalmas lehet a poszt betöltésére, ha lesz egy tökös edző, akik konstans Xavi helyére rakja, de nem azt várja el tőle, hogy Xavi játékstílusában tolja, hanem szabad kezet adjon neki. Ha eladjuk, akkor valakit hozni kell a helyére, aki azonnal elirányítja a csapatot (tulképp Xavi és Cesc egyidejű helyettesítésére). Rafinhának ez azért soknak tűnik, Rakitic/Pjanic nem az a szint, Gündogan óriási rizikó a sérülései miatt, a Koke-Vidal-Pogba hármas egyik tagja sem irányító, ráadásul 50 körül lehet őket elhozni.

Én elhiszem, hogy sokak szemében szálka Fabre, de azért annál jobb ő, mintsem, hogy "bárkit megnéznék csak őt ne" alapon kelljen tőle bagóért megszabadulni. Amíg nincs a vezetőség fejében elhozható, értelmes alternatívája, addig az eladása ostobaság. Pláne Illaramendi-áron, pláne annak a Chelsea-nek, akinél Mou ott tesz keresztbe, ahol csak tud, pláne úgy, hogy a zsuga egy része az Arsenalhoz vándorolhat.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.06.03. 08:33:30

Én még mindig nem értem, hogy miért nem lehet rendezni a védőkérdést, a középpályát nem kulcsfontosságú szétszedni. Én se csípem Cescet, de most nem ő lenne a prioritás eladni. Helyette akkor már Koke lenne a legjobb, de őt nem fogja majd adni a bajnokcsapat. Rakitic jó játékos, de hogy pont hozzánk illene, azt nem tudom. Meg kell hallgatni a további neveket és dönteni, ha minden áron váltani akar a vezetőség...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.06.03. 08:23:14

Nézzük csak az erősnek nevezhető pletykákat és gondolkodjunk, hogy hogyan lehet az, hogy 10-es skálán 100-as a "retardáltsági szintje" (ezt jól megaszontam...) ennek a vezetőségi hordának, melybe tökéletesen beleillik zubi is... mondja már meg nekem vki, csinált ez az ember vmi értelmeset, mióta ebben a pozícióban van? szerintem NEM!

szóval:

1, Xavi marad kezdő, Cesc nagy eséllyel megy és ilyen Rakitic-ekkel akarjuk pótolni...
2, Alexist eladjuk Llorentéért cserébe, Pedro marad...
3, 8 millió+ Bojant fizetünk egy MÁSODIK számú kapusért...

Ezek csak az általam jelenleg leginkább elképzelhetőnek tartott események (BÁRCSAK EGYIK SE VÁLNA VALÓRA! [-o< ), de ha így haladunk, vissza fogjuk sírni masit és depayt is....
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.06.03. 08:00:35

Remélem ha már odaadják a Chelsea-nek akkor bagóért adják oda...nem nagyon veszik le szegényeket, hisz ők mindig korrektül álltak hozzánk főleg mióta a régi új luzitánjuk ott van...Hihetetlen...Ezt a vezetőséget elzavarni kutya helyett...Mi lesz Veled Barcelona??? :cry:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.03. 06:39:10

Ha ezek a jelenlegi pletykák bejönnek, akkor elindultunk szépen a Milan útján. Az utóbbi években ők herdálták el a sztárjaikat és igazoltak igazi "világvevő" játékosokat... Szomorú nagyon... Nem Laporte kell nekünk, hanem Laporta!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.03. 06:09:31

Game90 írta:Valencia's Jeremy Mathieu (30) will probably be first defender Barcelona will sign this summer. Deal could be closed in coming days. [sport]


Barcelona have received three formal offers for midfielder Cesc Fabregas: Manchester United 43M - Chelsea 40M - Arsenal 36M [sport]

Man City are not willing to start talks on a transfer of forward Sergio Aguero (25). The Argentine player is not for sale. [rac1]

Ter Stegen - Marquinhos Piqué Mathieu (Bartra) -. Rakitic Busquets Koke Alba (Iniesta) - Messi Neymar (Rafinha) - Agüero (Deulofeu)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.03. 01:18:15

Valencia's Jeremy Mathieu (30) will probably be first defender Barcelona will sign this summer. Deal could be closed in coming days. [sport]

Barcelona and Real Sociedad have intensified today the talks on goalkeeper Claudio Bravo (31). Deal could be closed in next 2 days. [tv3]

Barcelona would pay around 8M for Real Sociedad keeper Claudio Bravo (31). A player, possibly Bojan, would join Real Sociedad on loan. [tv3]

Barcelona have received three formal offers for midfielder Cesc Fabregas: Manchester United 43M - Chelsea 40M - Arsenal 36M [sport]

Man City are not willing to start talks on a transfer of forward Sergio Aguero (25). The Argentine player is not for sale. [rac1]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.02. 23:42:37

Az egyik legfontosabb a kapus kérdés megvan oldva és még egy fölösleges euórt sem herdált el a klub de megy itt a siránkozás a sok szennylap által kreált pletyka miatt! =D>
TerStegen-Alba-Piqué-Bartra-Busi-Ini-Neymar-Messi BZTOS marad, tényleg ritka gyenge egy társaság,remélem azért jövőre az egyik EL hely meglesz! :mrgreen:
MEGÚJULÁS, valami ilyesmi a mottója a jelennek/jövőnek.
Azok mehetnek el akik kiegyensúlyozatlan formát mutattak az évek alatt, már pedig Fabregas és Alexis is ilyen,vissza lehet keresni a fórumon,hogy hány meccs után szidtuk őket orrba szájba,de most hogy el mehetnek mindenki csak a szépre emlékszik? :roll:
A lehetséges távozók közül ők a legjobbak és legtöbb pénzt is értük lehet kapni (65-70ért simán elengedném őket),én pl lazán megnézném Fabregas helyett pl Rakiticet vagy azt is,hogy a Rafihna kölök,hogy nyomja.
Lehet az eladásukból akarják fedezni Thiago Silva+Reus árát! :mrgreen:
Minden esetre én nem bánom egyiket se ha távozik megfelelő áron és hasznos játékosokkal pótolják őket. Kell a friss vér a csapatba,akár ilyen áron is. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése