Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.12.23. 19:29:00

sörvirsli írta:Na még pár ilyen tegnapi teljesítmény és jó áron el is adhatjuk:
Sosem értettem miért adnánk el, mikor egy egész jó játékos aki viseli a padozást, nekünk is kellenek csere emberek, ha legalább akadékoskodna, vagy maga menne mert több lehetőséget szeretne, és nem hiszem hogy a támadó alakzat szorulna renoválásra.

Ez egy egyszerű tikk egy-két embernél, hogy Pedrot el kéne adni....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.23. 19:15:24

Na még pár ilyen tegnapi teljesítmény és jó áron el is adhatjuk: :mrgreen:

A Daily Express arról számolt be, hogy az Arsenal és a Liverpool is érdeklődik Pedro Rodríguez iránt.

Az FC Barcelona 26 éves támadója - aki a Getaféval szembeni vasárnapi bajnokin alaposan kitett magáért, mesterhármasa mellett kiosztott egy gólpasszt is - a minap ugyanakkor lenyilatkozta, hogy ha rajta múlik, akkor karrierje végéig a Barcában fog futballozni.

Más:

A Manchester City argentin játékosa, Sergio „Kun” Aguerö árulta el, hogy nagyon szívesen játszana egy klubcsapatban is, válogatottbeli társával.
„Igen, jöjjön csak Lionel Messi, a Manchester Cityhez. Így mód lenne rá, hogy végre együtt játszunk. A Manchester Citynek meg kellene vennie Őt.”
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.19. 19:44:08

Gareth Tello írta:
Initom írta:Barcanoticiason(jójó tudom mennyire hiteles..),olvastam,hogy elvileg ajánlatot tettünk Halilovicért a D.Zagreb 17 éves játékosáért, ezt megerősítette a klub elnöke. :)

Valaki valamit tud a srácról?Én sokat nem... :oops:
Sokat én sem tudok róla, mondjuk nem lehet rossz: He is the first division's youngest ever goalscorer and also the youngest ever debutant for the Croatian national team.

Ezek miatt eléggé hájpolják is, hogy jogosan-e, az jó kérdés, sajnos még nem igazán láttam játszani.

Amúgy a 15 millió egy 17 éves játékosért nem kevés...
Azért elég durvának érzem ezt a 15 milliót. Rendben, bemutatkozott 3x a már enyhén szólva sem olyan acélos horvát válogatottban, de azért elég kockázatos. És akkor ott van még Rafinha, Rob mellett, aki elég jól muzsikál a Celta-ban és ha minden igaz vissza is hozzuk a nyáron, akkor pedig ott lenne Ini, Xavi és Cesc mellett még három fiatal két posztra. Habár abban az esetben, ha megvesszük és hagyjuk ott kölcsönben úgyis őt favorizálnák, mert nem fogják mondjuk Rob mögött tartani egy 15 millás fiatalt. A reális szerintem max. 7-8 lenne, de ez csak szvsz, mert játszani még nem igazán láttam.

Persze benne van a pakliban, hogy a jövő egyik legnagyobb középpályás csillaga lesz és foghatjuk a fejünket, hogy nem hoztuk el, de akkor gyorsan döntsék el ott felül (az edzővel egyetértésben), hogy kivel akarnak számolni.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6724
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.12.19. 19:33:11

albicelesteX írta:Ugyan ez az oldal lehozta, hogy tata megy a szezon végén és Hiddink jön helyette...Csak én unom már ezt a sok hülyeséget ami csapat és Messi körül megy napról napra?
Nemcsak Te, de én több mindent: barca-real ugatás, idióta sporik, média, h 15 vesztett ponttal lehet bajnokságot nyerni, h kétcsapatos, h csak a pénzről szól...vagy csak öregszem?! :D

Most, h lassan felépül mindenki, kizártnak tartom, h igazolunk a télen.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.12.19. 19:32:41

Nyáron egy angol csapattal talán a Spursel hozták szóba,de akkor a faterja azt nyilatkozta hogy 16 évesen nem engedi el ... :-k :|
Abi & Tito
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.12.19. 19:24:54

Ugyan ez az oldal lehozta, hogy tata megy a szezon végén és Hiddink jön helyette...Csak én unom már ezt a sok hülyeséget ami csapat és Messi körül megy napról napra?
Kép
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.12.19. 19:19:13

nem rég láttam játszani a portugálok ellen,nagyon jól mozog a srác...kicsit olyan mint iniesta...a horvátok legveszélyesebb játékosa volt azon a meccsen
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.19. 18:33:08

Initom írta:Barcanoticiason(jójó tudom mennyire hiteles..),olvastam,hogy elvileg ajánlatot tettünk Halilovicért a D.Zagreb 17 éves játékosáért, ezt megerősítette a klub elnöke. :)

Valaki valamit tud a srácról?Én sokat nem... :oops:
Sokat én sem tudok róla, mondjuk nem lehet rossz: He is the first division's youngest ever goalscorer and also the youngest ever debutant for the Croatian national team.

Ezek miatt eléggé hájpolják is, hogy jogosan-e, az jó kérdés, sajnos még nem igazán láttam játszani.

Amúgy a 15 millió egy 17 éves játékosért nem kevés...
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.12.19. 18:23:30

Initom írta:Barcanoticiason(jójó tudom mennyire hiteles..),olvastam,hogy elvileg ajánlatot tettünk Halilovicért a D.Zagreb 17 éves játékosáért, ezt megerősítette a klub elnöke. :)

Valaki valamit tud a srácról?Én sokat nem... :oops:
Őt már a Real leigazolta idén nyáron,nem?
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.12.19. 18:16:04

Barcanoticiason(jójó tudom mennyire hiteles..),olvastam,hogy elvileg ajánlatot tettünk Halilovicért a D.Zagreb 17 éves játékosáért, ezt megerősítette a klub elnöke. :)

Valaki valamit tud a srácról?Én sokat nem... :oops:
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.11. 20:21:02

Chino írta:A hangsúly a MINIMUMon van. Személy szerint Luiznál jobbnak, de főleg megbízhatóbbnak tartom, viszont a szerződése se a közeljövőben jár le (asszem 2017-ig tart a kontraktusa), ráadásul a Spurs egyik legmeghatározóbb játékosa. Abban sem lennék biztos, hogy Levy egyáltalán szóba állna velünk, nem valószínű, hogy Bale és Modric után egy újabb top-játékosát pénzzé tenné.

Kb. annyira tartom megszerezhetőnek mint Silvát, de ne legyen igazam. :)

Én sem hiszem, hogy télen igazolnánk, de inkább toljuk le ezt a szezont a jelenlegi négy védővel, mintsem hozzunk egy középkategóriás játékost és vele oldjuk meg a védőkérdést.
Inkább ne folytassuk tovább ezt az eszmecserét, mert, hm, igencsak elfogult vagyok a belga irányába, 50-et is kipengetnék érte. :D LEGEND.

2016-ig tart a szerződése, és igen, egyik, ha nem a legmeghatározóbb emberünk. Levy meg nem olyan. Ő mindenkivel szóba áll, ha úgy gondolja, hogy sok pénzt tud kicsalni az illető klubból. :D

Egyébként én sem látok túl sok esélyt a transzferre. (Mondjuk írtak olyanokat, hogy Jan elégedetlen azzal, hogy folyton a baloson játszatja AVB, ezért távozna, de ez egyrészt baromság, másrészt, ha igaz is lenne, Rose visszatér hamarosan, Vertonghen meg tolhatja középen Kerekessel.)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.11. 20:14:24

Gareth Tello írta:
Chino írta:Csak Vertonghen -főleg Levyt ismerve- minimum 40 millió lenne.
Még úgy is megérné. :D Elképesztő az az ember.
A hangsúly a MINIMUMon van. Személy szerint Luiznál jobbnak, de főleg megbízhatóbbnak tartom, viszont a szerződése se a közeljövőben jár le (asszem 2017-ig tart a kontraktusa), ráadásul a Spurs egyik legmeghatározóbb játékosa. Abban sem lennék biztos, hogy Levy egyáltalán szóba állna velünk, nem valószínű, hogy Bale és Modric után egy újabb top-játékosát pénzzé tenné.

Kb. annyira tartom megszerezhetőnek mint Silvát, de ne legyen igazam. :)

Én sem hiszem, hogy télen igazolnánk, de inkább toljuk le ezt a szezont a jelenlegi négy védővel, mintsem hozzunk egy középkategóriás játékost és vele oldjuk meg a védőkérdést.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.11. 19:37:02

Afellay-t is télen hoztuk el. :)

Viszont rajta kívül én sem emlékszem másra az utóbbi időszakból.
Chino írta:Csak Vertonghen -főleg Levyt ismerve- minimum 40 millió lenne.
Még úgy is megérné. :D Elképesztő az az ember.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.12.11. 19:04:34

Albertini és Maxi Lopez talán,2004-05 teléről,akiket hoztunk még.
De ők nem voltak annyira fontosak.
idén sem hiszem,hogy fogunk igazolni, Puyol úgyis azt mondja,hogy vállalja,szóval mindegy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6724
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.12.11. 18:52:20

Gareth Tello írta:Nem fogunk igazolni senkit a télen szerintem.
Nem néztem utána...hirtelen az ugrik be, h utoljára Davids-ot igazoltuk le télen, legalábbis, aki meghatározó volt. Nem emlékszem téli igazolásokra az elmúlt 20 évből.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.11. 17:16:32

JOseppe írta:
Gareth Tello írta:
Nem fogunk igazolni senkit a télen szerintem.
De GT!! Gondolom azért ha mégis érkezne pl. egy Vertonghen, akkor azért te sem dőlnél kardba. :mrgreen: :D Nem??? :wink:
Csak Vertonghen -főleg Levyt ismerve- minimum 40 millió lenne. A Daily Mail, Mirror stb. tényleg a legalja, viszont a Luiz-ügyről egyre többet hallani különböző médiumoktól, és elképzelhető, hogy ő is gondolkozik a váltáson. Eléggé mellőzve van mostanában, azt pedig nem hiszem, hogy szeretné, ha Dante kiszorítaná a kezdőből a hazai rendezésű VB-n.Szóval lehet benne valami, de tartok tőle, hogy Mou nem nagyon engedné hozzánk, azt is el tudom képzelni, hogy csak azért fogja majd játszatni, hogy ne jöjjön el.
Luiz egy klasszis védő, viszont vele is az a gondom, mint Piquével. Ha nincs mellette egy vezér alkatú bekk, hajlamos a szertelenségre. A Chelsea-ben ott volt Terry, a válogatottban Silva, itt mr. Shakira-val nem tudom miket csinálnának.

Ez a van Persie-s dolog meg, hát nem tudom. Ha tűri a padozást akkor nincs gond, de nem hiszem, hogy azért jönne. Messi helye biztosnak tűnik és -hacsak Tata nem akar a szerkezeten változtatni (Leot kidobni szélre) akkor nincs sok értelme. Neymar-Messi adott, ha idehozzuk jó pénzért a hollandot és kirakjuk a jobbosra félek, hogy adunk a sz@rnak egy pofont. Nem nagyon jöttek be ezek a "középcsatárt játszassunk szélen" húzások. Villa még úgy ahogy belefért de ő sem tudta kihozni magából ott a maximumot.
Aguerot sem nagyon értettem miért akartuk annyira. Ő inkább egy 4-4-2-ben lett volna jó Messivel, de akkor mi lenne Neymarral? Csak arra tudok gondolni, hogy Tata vissza akarja rakni Leot az eredeti helyére. Mondjuk idén viszonylag sokszor húzódott ki, szóval kinézhet egy Neymar-?-Messi támadósor.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.11. 16:41:00

JOseppe írta:De GT!! Gondolom azért ha mégis érkezne pl. egy Vertonghen, akkor azért te sem dőlnél kardba. :mrgreen: :D Nem??? :wink:
Az egy álom lenne, de azért szükségünk lesz rá ott a White Hart Lane-en tavasszal is... :D Majd nyáron AVB elhozza Mangalát, Vertonghen meg jöhet ide. [-o< :mrgreen:
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.12.11. 16:38:09

Gareth Tello írta:
Nem fogunk igazolni senkit a télen szerintem.
De GT!! Gondolom azért ha mégis érkezne pl. egy Vertonghen, akkor azért te sem dőlnél kardba. :mrgreen: :D Nem??? :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.11. 16:31:29

JOseppe írta:Daily Star
Őket nem kell komolyan venni, az egyik legmegbízhatatlanabb, legkevésbé hiteles lap az egész Egyesült Királyságban (a Daily Mirrorral meg a többi Blikk-színvonalú sajtóorgánummal együtt).

Nem fogunk igazolni senkit a télen szerintem.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.12.11. 16:25:57

sörvirsli írta:
David Luizért a Daily Star szerint 29 millió fontos ajánlatot tehet a Barcelona januárban.

Nem lesz ebből így új stadion mostanában! :)
Barcelona will offer Chelsea €35 million for Brazil international David Luiz in the January transfer window. - Daily Star
Kiváncsi vagyok rá hogy Tata ezt komolyan gondolja e. Mondjuk az árát egy kicsit soknak tartom de amúgy jó lenne Pique mellé. :|
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.11. 03:29:29

sörvirsli írta:Újabb átigazolási hírek:

...
:roll: Ha a negyede igaz lenne... :)
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.11. 02:50:34

Újabb átigazolási hírek:

Az ibtimes.com értesülései szerint Van Persie nem érzi jól magát a jelenlegi klubjában, míg a Barcelona igazi befejező csatárt keres.

Korábbi pletykák szerint az első helyen Agüero szerepel a kívánságlistán, aki még Messivel is nagyszerűen tudna együtt játszani. De ha nem sikerül megszerezni a Man City argentin támadóját, akkor jöhet a B-terv, Robin van Persie.

A Man United álltólag kész lenne már 38 millió fontért is lemondani a gólvágójáról...

A Barcelona hívása mellett az is vonzó lehet Van Persie számára, hogy újra együtt játszhat egykori Arsenalos csapattársaival, a Fabregas, Song kettőssel, vagyis nem kellene teljesen ismeretlen közegbe csöppennie.

Valamint:

A Daily Mail szerint immáron háromcsapatos az Ilkay Gündoganért folyó verseny, a Manchester United és az Arsenal után a Barcelona is szeretné megszerezni a 23 éves középpályást.

Végül:

David Luizért a Daily Star szerint 29 millió fontos ajánlatot tehet a Barcelona januárban.

Nem lesz ebből így új stadion mostanában! :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.09. 18:56:51

Otamendi felejtős, Mangala már jobb lehet, de én továbbra is úgy gondolom, hogy egy rutinosabb elit bekket kellene igazolnunk - Vertonghen lenne a tökéletes választás.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.12.09. 18:41:17

És Piquét is. Csak az a bajom, hogy Mangala szerintem nem jobb Bartránál, és Ottamendi meg teljesen középszerű évek óta.
"And my heart will leave you never."
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.12.09. 18:31:43


Barcelona are closely monitoring the situation of Porto duo Eliaquim Mangala & Nicolas Otamendi as they are looking to add some fresh blood to their defence.
-Sport.es

Bármelyikük jönne sztem erősités lenne. :D Puyira már nem lehet építeni, maschot meghagyjuk inkább.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése