Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.03. 19:00:11

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/03 ... silvat_773
Csak tudná az ember, hogyha valaki 4 éve folyamatosan elutasítsa ezt a klubbot, akkor azután miért kell még mindig szaladni. :? Szakmai okok ide vagy oda, tavaly sem jött ide, nem érdekelte az ajánlatunk. Akkor most fogja???Szerintem mostmár elkellene hozni David Luizt és készen lenne a keret. :) Ennyi. :)
Ki mondta, hogy 4 éve folyamatosan elutasítja. Az hogy Tito régebb óta szeretné a csapatban látni (?) nem azt jelenti, hogy a klub azóta ostromolja ajánlatokkal. Főleg, ha akkor még nem is volt vezetőedző. Ez kb. olyan mintha mondjuk Roura szeretné Air Sanyit, de a Barca nem lenne hajlandó tárgyalni ez ügyben.
Tavaly pedig nem nagyon engedte meg a büdzsé, hogy komolyabb ajánlatot tegyünk érte.
Idén vagyunk olyan helyzetben, hogy a vezetőedző szeretné, a klub is hajlandó lépéseket tenni és ha minden igaz a játékos se zárkózik el a transzfertől. David Luizért pedig nem nagyon tolonganak a csapatok, így a vezetőség szerintem inkább az elsőszámú alternatívát kívánja megszerezni, mivel idő van még (hála a viszonylag gyors Neymar transzfernek), hivatalosan csak most kezdődött meg az átigazolási szezon.
Persze hogy jó lenne minél hamarabb összerakni a keretet, de ez nem ilyen egyszerű.
Forca Barca!!!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.03. 18:11:47

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/03 ... silvat_773
Csak tudná az ember, hogyha valaki 4 éve folyamatosan elutasítsa ezt a klubbot, akkor azután miért kell még mindig szaladni. :? Szakmai okok ide vagy oda, tavaly sem jött ide, nem érdekelte az ajánlatunk. Akkor most fogja???Szerintem mostmár elkellene hozni David Luizt és készen lenne a keret. :) Ennyi. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.03. 15:54:48

jobb, mint valdes, viszont 34 éves kapust nyilván nem hosszútávra hoznánk.
akkor meg inkább jöjjön jövőre egy fiatal.

barca99 : kiforgatod az egészet.
a lényeg, hogy mióta shakirával van, meg sem közelíti a csúcsformáját, ezért illetik celeb gúnynévvel, akik teszik.
szerintem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.03. 15:53:50

shutterisland írta:
Ezt már kérdeztem mástól is, akkor sem kaptam választ. Mitől celeb?
mert mióta shakirával van, többet hallani a kapcsolatukról, meg bulvár dolgokról, mint a pályán letett jó teljesítményéről.
Jó, hát ilyen általános dologgal nem sokra megyek, most kb. ugyanazt mondtad, mint visca el barca, csak hosszabban. Szóval mikkel van állandóan a bulvársajtó címlapján? Csak mert olvasgatok én is napi szinten mindent a csapattal kapcsolatban, de sosem tűnik fel, hogy többet szerepelne, mint Fábregas vagy Puyol, vagy akár Messi. De akik állandóan a celeb jelzővel illetik, azok nyilván jobban tudják. Hiszen ha celeb, és tényleg mindig írnak róla, akkor viszonylag sok újdonságot kell csinálnia, hogy érdekes legyen, hogy legyen miről írni. Akkor csak nem lehet ez nehéz összeszedni. Mondjuk vagy három dolgot.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.03. 14:46:02

Bojan Krkic írta:
djtrack írta:olvastam hogy J.Cesar-on is gondolkodnak a kapuba
Hát én nemtudom,de be kéne próbálni ezt az Asenjo gyereket...hatalmas kockázat de ha kitölti szerződését Valdés akkor 1 év alatt be lehet törni :D örök tehetség...blabla tudom :)
ingyen jönne JéCé....sztem jobb kapus mint Valdez....
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.07.03. 14:42:53

djtrack írta:olvastam hogy J.Cesar-on is gondolkodnak a kapuba
Hát én nemtudom,de be kéne próbálni ezt az Asenjo gyereket...hatalmas kockázat de ha kitölti szerződését Valdés akkor 1 év alatt be lehet törni :D örök tehetség...blabla tudom :)
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.03. 14:35:28

Ezt már kérdeztem mástól is, akkor sem kaptam választ. Mitől celeb?
mert mióta shakirával van, többet hallani a kapcsolatukról, meg bulvár dolgokról, mint a pályán letett jó teljesítményéről.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.03. 14:26:55

DaVeR írta:Kicsit utána néztem és ha a wiki jól tudja, akkor T.Silvat €42 millió euróért vették meg a Párizsiak és heti fizetése ott: €185,000

Nos nem azért de ha ez így van kevesesbbért miért adnák oda mikor else akarják adni? Másrészt Neymar fizetése is horrorisztikus lehet ( és bár állítólag kevesebb lesz mint Messié de hasonló fizetése lehet mint Kaká nak. Akinek kb 10millió lehet azaz kb €192,000 )

Nos ebből kifolyólag nem hiszem, hogy a vezetőség szívesen fizetne 150+ fölötti fizetést. És hiába adják el Villát akinek kb 7millió lehet az éves fizetése ( kb €135,000 ). Én szívesebben látnám Hummels-t a hátvédsorban, szerintem olcsóbb is lenne egy 10-15 el és fiatal még. Ő még többet kihozhatna magából, míg Silva már csúcson van. És ár/érték arányban szerintem Hummels jobb vétel lehetne. De ez csak az én gondolkozás módom.
Ha a játékos el szeretne menni a klubjából, akkor a klubja max. az árát verheti feljebb. Számos ilyen példa volt. vegyük Masch-ot, Songot, de lehetne sorolni. A Real is azért akarja Bale-t fűzni és nem a Spurs-t, mert nekik eszükbe sem jutna eladni, csak abban az esetben távozna ha ő is azt szeretné. Fabregas is azért nem jött egy évvel korábban mert Wenger papa nem adta, ő pedig nem lépett semmit az ügy érdekében.

A fizetése más tészta, azt a vezetőségnek kell kiokoskodnia, de ha Neymar 7 milliót kap, nem hiszem, hogy TS-nek több lenne. A marketingértéke pedig nem olyan kicsi. Azon meg még mindig jót tudok vigyorogni, amikor hallom, hogy ő már kiöregedőben van. 3-4 évig (lehet hogy több is) még a legjobb korban van. Ilyen képességekkel és fizikai felépítéssel nem 1-23 éve van hátra. Amellett igazi vezér típus aki képes összefogni a védelmet, ez pedig nagyon hiányzik nálunk. Puyol sem feltétlenül a képességei miatt kellene annyira (habár egészségesen még mindig a legjobbak között van), hanem a tekintélye, stílusa, szerepe miatt. Piquéből sosem lesz ilyen. Talán Bartra-ból idővel.
Ráadásul Tito is őt akarja, ami egy másik fontos szempont. Lehet itt jönni ilyen Kosclienyvel meg hasonlókkal, jók lennének tölteléknek kb.
Hummels felejtős és ő sem biztos hogy 4 évnél tovább maradna, és az első szezonja is inkább tanulóév lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.03. 14:22:36

visca el barca írta:celebgyerek meg összeszedheti magát egy kicsit a padon.
Ezt már kérdeztem mástól is, akkor sem kaptam választ. Mitől celeb?
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2013.07.03. 13:55:43

olvastam hogy J.Cesar-on is gondolkodnak a kapuba
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.03. 13:20:38

szépen hangzik a pique-silva páros, de ha ugyanolyan fejetlenség lesz közöttük, alba és alves ugyanúgy fenn-fenn ragadnak, és busquetsről ugyanúgy lefordul folyamatosan az összes támadó, akkor adtunk a szrnak egy pofont az egésszel.
bármennyire is jó védő TS, ha 4-en hozzák kettőre a labdát, még mindig csak egy embert ér.

thiago silva érkezése csak akkor fogja rendbe tenni a védekezésünk, ha a csapatszintű letámadás és védekezés visszatér.
nyilván az érkezését azért megérezzük akkor is, ha ez nem valósul meg, akkor is lép előre a védelem egy szintet, de közel sem annyit, mint amennyit várnánk egy 40 millás védőtől.
de ha tito VÉGRE összerakja a csapatszintű védekezést, akkor viszont ismét miénk lehetne európa legjobb védelme.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.03. 13:20:06

B. Tamás írta:Ugyanezt tudom mondani Puyolra is, ha nem lenne ennyit sérült, még bőven harcolhatna a kezdőtagságért a fiatalokkal.
ha carles egészséges lenne, senkivel nem kellene versengenie... nálam még mindig ő az első számú játékos arra a posztra.

én azt sem bánnám ha jönne silva és egy egészséges puyollal tolná végig a szezont. celebgyerek meg összeszedheti magát egy kicsit a padon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.07.03. 12:57:56

Ha olyan génekkel és egészséges hozzáállással rendelkezik, mint Maldini és Costacurta, akkor van még 10 jó barcelonai éve, ha leigazolják Rosellék. :D

Nyilván ezt nem lehet kijelenteni, de egy védő helyzete nem hasonlítható a csatáréhoz. Ha Silva veszítene is majd a gyorsaságából, helyezkedéssel nagyon okosan lehet azt ellensúlyozni, mint ahogy tette azt Maldini. A potenciál benne van.

Ugyanezt tudom mondani Puyolra is, ha nem lenne ennyit sérült, még bőven harcolhatna a kezdőtagságért a fiatalokkal. Azt nem mondom, hogy minden egyes meccsre meg is nyerné azt, de hogy nagy lenne a konkurencia, az egészen biztos.
.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.03. 12:49:59

A védelmet illetően mindenképp fontos lenne Thiago Silva. Lehet nem fiatal, lehet 3 év van benne, de akkor is égetően fontos lenne az ő elhozatala.
Piqué hiába lesz egyre tapasztaltabb (26 éves) a játékában még mindig benne van, hogy "elalszik", nem koncentrál megfelelőképp, tehát kell mellé egy társ, aki felrázza néha. Erre a szerepkörre viszont egy 20 éves fiatal nem alkalmas. Már csak az életkorból adódóan sem hinném, hogy Piqué elfogadná, ha egy még majdnem tini korban lévő játékos "dirigálna" neki.
Thiago Silva ilyen szempontból a legideálisabb lenne. Nem csodálom, hogy ő a prioritás.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 12:41:13

Sergi írta:Egy kérdés.
Aggerre miért nem gondol senki?
Lehet h nem TS,de nem is drága,sőt,kipingálná az egész keretet!! :P
Én gondoltam Aggerre!
:wink:

Leginkább arra, hogy a lehető legjobb helyen van ott, ahol most játszik!
Festő-mázoló tudtommal van a Nou Camp alkalmazásában. :lol:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.03. 12:24:43

Thiago Silva 29 évesen kiöregedett és leszállóágban van? Hol éltek ti emberek, biciklibelsőben? :lol:

Nekünk nem tehetség kell, hanem egy ereje teljében lévő, pályája csúcsán lévő védő (és szerintem TS MÉG mindig nincs ott, szerintem még ennél istud többet).

Ne magyarázzunk már hülyeségeket, ha csak 3 évig fogja ezt a játékát hozni amit az elmúlt pár szezonjában, vörösre fogom tapsolni a tenyeremet. Engem nem érdekel mennyibe kerül, védő kell, méghozzá a legjobb.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.03. 12:06:51

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/03 ... n=blhshare
32 milló az első ajánlat Ts-ért. pont a napokban írtam, hogy tuti jönni fog... :D
Minden vágyam/kívánságom így teljesüljön... :D (bár az érkezése még közel sem biztos, de már legalább léptünk egyet előre)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.07.03. 12:00:45

Na, ezek szerint mégiscsak lehet, hogy Thiago Silva fog érkezni? Én nagyon örülnék neki, évek óta lenyűgöz a játéka, az egyik legmagabiztosabb középhátvéd a világon.

Többször hangsúlyoztam már (meg fogom is, úgyhogy akit untatok, attól elnézést), hogy a pénzügyek engem nem érdekelnek, kizárólag a sportszakmai részét szoktam figyelni az átigazolásoknak, úgy pedig szerintem egy remek megoldás lenne. Persze van rizikó, hogy beválik-e, vagy nem, de már két bajnokságban bizonyított, miért ne lenne jó itt is? Kíváncsian várom a végét.

Szerintem egyébként több igazolás nem is lesz már idén. Valdés marad, Ter Stegen majd jövő nyáron kerül napirendre, akkor majd természetesen meg kell küzdeni három másik csapattal, hogy izgalmasabb legyen. Középpályára nem hinném, hogy jönne valaki (a legnagyobb igazolás Thiago lenne), csatársorból meg csak mennek majd így, hogy Neymar megérkezett.
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2013.07.03. 10:08:31

Egy kérdés.
Aggerre miért nem gondol senki?
Lehet h nem TS,de nem is drága,sőt,kipingálná az egész keretet!! :P
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.03. 09:56:01

Állítólag 32M ajánlott a Barca, de ez nagyon kevés ahhoz képest hogy a PSG 40M felül vette meg..
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.03. 08:47:29

egy dologban bízom: a játékosok szava (a pénz mellett) döntő lehet! márpedig úgy néz ki, hogy Neymar (és Dani) megdumálta TS-t hogy jöjjön a Barcába! így a PSG kénytelen lesz lépni, amúgy az arabok jó üzletemberek csak legyen "suska".
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.03. 08:22:31

Zidane 29 évesen 75 millió euróért(!) igazolt a Realba 12 éve(!), irányítónak(!). Feltételezem ő sem kellett volna nektek, hiszen túl öreg, azon a poszton sokat kell futni, sérült is volt párszor, bla-bla....
Nekik irányítóra volt szükségük, nekünk most védőre. Ők megvették a legjobbat. Mi a kérdés?
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.07.03. 08:19:20

Látjátok, össze fog jönni TS. Ha már megtettük az első ajánlatot, akkor csak az összeg a kérdés. Egy darabig még biztos el fog tartani, de a játékossal már biztos meg van az egyezség. Piszok sok munka lehet emögött.
Én is örülök, hogy végül rá esett a választás, nem egy pótmegoldást választottak, mint az elmúlt években. A kora miatt nem aggódnék, szerintem belejeátszott a döntésbe, hogy Bartrában nagy jövőt látnak, de csak 2-3 év múlva, fokozatosan beépítve. TS személyiségéből fakadóan összefoghatja a védelmünket. Ha ő meglesz, akkor idénre ennyi elég is, két minőségi igazolás. Már csak abban bízom, hogy ennek nem Thiago lesz az ára.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.03. 06:53:33

Szerintem ezt a Hummels dolgot már nem kell erőltetni itt. Két nyomós oka van: Az egyik, hogy nem akar jönni. a másik, hogy Titonak nem kell.
Ezek után felesleges rágódni rajta.

Raul Sanllehi nagyon tud valamit az biztos, ha TS-t idehozza.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.03. 06:37:08

DaVeR írta:Kicsit utána néztem és ha a wiki jól tudja, akkor T.Silvat €42 millió euróért vették meg a Párizsiak és heti fizetése ott: €185,000

Nos nem azért de ha aez így van kevesesbbért miért adnák oda mikor else akarják adni? Másrészt Neymar fizetése is horrorisztikus lehet ( és bár állítólag kevesebb lesz mint Messié de hasonló fizetése lehet mint Kaká nak. Akinek kb 10millió lehet azaz kb €192,000 )

Nos ebből kifolyólag nem hiszem, hogy a vezetőség szívesen fizetne 150+ fölötti fizetést. És hiába adják el Villát akinek kb 7millió lehet az éves fizetése ( kb €135,000 ). Én szívesebben látnám Hummels-t a hátvédsorban, szerintem olcsóbb is lenne egy 10-15 el és fiatal még. Ő még többet kihozhatna magából, míg Silva már csúcson van. És ár/érték arányban szerintem Hummels jobb vétel lehetne. De ez csak az én gondolkozás módom.
Hummels kereken kijelentette, hogy nem wáll szándékában h távozzon a BVB csapatától.

Tony F. Kijelentése, viszont azt tükrözi, hogy meglehet a Brazil belső védő. Ugye azt mondta h van még cash 1 nagy igazolásra.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése