Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.03.02. 17:09:44

Szerintem Piqué csak azért nem fogja abbahagyni, mert jön egy "kezdő" védő a helyére, Araujo mellé. Gondolom harcol majd a csapatba kerülésért, és majd kiderül mennyit játszik. Aztán max év végén dobbant, ha kevesli a játékperceket. Ezért is lenne jó Christensen...ingyen jönne elvileg Araujo mellé a kezdőbe. Cserének maradhatna Piqué, Garcia és Miguesa. Rá egy évre meg lehetne Piquét pótolni, ha visszavonul. Így meglenne a fokozatosság is. Örülnék, ha jönne.

Jobb oldalra Azpilicueta ugyancsak jó lenne. Megnézném mit mutat a szezon hátralevő részében Dest, és annak függvényében tartanám őt meg. Alvest hagynám Xavi stábjában dolgozni, míg SR-től szerződése lejártával elbúcsúznék. És így már csak Alba helyére/mellé kell valaki, és lesz egy viszonylag pofás védelmünk.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.03.02. 15:51:56

Atlantis írta:
2022.03.02. 14:59:38

Papíron egy Araújo-Christensen kezdő védőpáros jól hangzana egy Garcia-Piqué-Mingueza hármassal a padon. Meglenne a rutin és a fiatalság is.
Maga a pletyka másodlagos, de Pique lenyilatkozta, hogy addig marad aktív, ameddig a kezdőcsapat tagja, Mingueza meg nem érzem, hogy minőségre elérné a csapat szintjét, és Xavi se nagyon használja.
Így számításaim szerint jelenleg 1 kezdőszintű kh van, Araujo és 1 csere Garcia. Ha igazolnak valakit, akkor Pique gondolom abbahagyja, tehát lehet rögtön 2-t kell. (Umtiti és Lenglet szerintem távozni fog)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.02. 14:59:38

bunga írta:
2022.03.02. 10:50:32

Lejáró szerződésű játékosokkal nem csak szabadon lehet tárgyalni, hanem előszerződést is lehet velük kötni. Érdemes úgy nekimenni az átigazolási időszaknak, hogy már vannak szerződött újak.
Nem vagyok benne biztos, hogy a játékosok, de főleg az ügynökeik ilyesmibe belemennének. Nekik ez most egy nagyon kényelmes szituáció hogy lejár a szerződés és csak velük kell tárgyalni (nincs eladó klub). Ilyenkor szerintem egyezkednek mindenkivel kicsit, van ahol esetleg már egy szóbeli megállapodásig is eljutnak, de közben folyamatosan nyitva tartják az ajtót egy új, sokkal jobb ajánlatnak.

Nekem speciel Christensen-ről nem sok információm van, hogy milyen játékos, mennyire illik bele a mi stílusunkba. "Ingyen" érkezve viszont túlságosan nagy zsákbamacska szerencsére nem lehet. Papíron egy Araújo-Christensen kezdő védőpáros jól hangzana egy Garcia-Piqué-Mingueza hármassal a padon. Meglenne a rutin és a fiatalság is.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.03.02. 11:36:04

bunga írta:
2022.03.02. 10:50:32
Lejáró szerződésű játékosokkal nem csak szabadon lehet tárgyalni, hanem előszerződést is lehet velük kötni. Érdemes úgy nekimenni az átigazolási időszaknak, hogy már vannak szerződött újak.
nem tudom, ebben mekkora szerepet jatszik a jelenlegi fizetesi sapka

csak remelem, hogy semennyit
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2022.03.02. 10:50:32

Chino írta:
2022.03.02. 10:23:36

Christensen azért már több, mint egy vásári pletyka. Volt több egyeztetés vele kapcsolatban, Alemanyék télen már tárgyaltak is vele, hosszabbítani pedig nem akar, ahogy Azpilicueta sem. Plusz GR nem egy Daily Mail forrás.
A Chelsea-nek most elsődleges feladata, hogy Rüdigert sikerüljön megtartania, akinek szintén lejár a szerződése, különben vagy nagybevásárlást kell tartania vagy a Thiago Silva-Chalobah duóval kibekkelni a szezont.
Lejáró szerződésű játékosokkal nem csak szabadon lehet tárgyalni, hanem előszerződést is lehet velük kötni. Érdemes úgy nekimenni az átigazolási időszaknak, hogy már vannak szerződött újak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.02. 10:23:36

Deluigi írta:
2022.03.02. 08:20:32
az a helyzet, hogy a fel vilagvalogatottat mar osszehoztak a Barcaval, a Reallal, PSG-vel Cityvel stb

varjuk ki a nyarat, addig hadd puhitsak a jatekosokat es kepviseloiket a jatekosfigyelok :)

probaljunk meg eltekinteni a pletykaktol
Christensen azért már több, mint egy vásári pletyka. Volt több egyeztetés vele kapcsolatban, Alemanyék télen már tárgyaltak is vele, hosszabbítani pedig nem akar, ahogy Azpilicueta sem. Plusz GR nem egy Daily Mail forrás.
A Chelsea-nek most elsődleges feladata, hogy Rüdigert sikerüljön megtartania, akinek szintén lejár a szerződése, különben vagy nagybevásárlást kell tartania vagy a Thiago Silva-Chalobah duóval kibekkelni a szezont.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.03.02. 09:53:07

Barcaforever írta:
2022.03.02. 08:00:22
davi10 írta:
2022.03.01. 21:31:41
Gerard Romero szerint megvan a megegyezés Christensen-nel.
Azért az nem lenne rossz, ha így szét tudnánk lopni a BL címvédő védelmét :D

Illetve elvileg újra felvettük a kapcsolatot Kessie-vel is, és nem tűnik reménytelennek.
Nem követem mostanában a londoniakat, de azt nem értem, h a 2 fél miért nem akar hosszabbítani? Tavaly amikor néztem őket, Christensen stabil kezdő volt.
Eléggé ternd lett ez. Sokan nem hosszabbítanak, hogy ingyen mehessenek, és így, mivel átigazolási díjat nem fizet értük az új klubjuk, jobb szerzdősést kaphatnak. Sajna legtöbb esetben ez is a pénzről szól. Kivételek persze vannak, akik más miatt akarnak elmenni, de szerintem Christensen nem feltétlenül tartozik közéjük.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.02. 09:41:55

Deluigi írta:
2022.03.02. 08:20:32
az a helyzet, hogy a fel vilagvalogatottat mar osszehoztak a Barcaval, a Reallal, PSG-vel Cityvel stb

varjuk ki a nyarat, addig hadd puhitsak a jatekosokat es kepviseloiket a jatekosfigyelok :)

probaljunk meg eltekinteni a pletykaktol
Egyrészt Gerard Romero azért nem egy random pletykagyáros.
Másrészt ha ennyire nem érdekel, miért olyan nehéz június-júliusig elkerülni a topicot? Ez nem csak neked szól, de aki mindössze annyit szól hozzá a dolgokhoz, hogy "várjuk meg a nyarat", "üres a kassza, úgyse jön senki" stb. az tényleg nem értem minek néz ide be egyáltalán.
Engem az átlagnál jobban érdekelnek az átigazolási pletykák (talán a legtöbb hsz-em is ebben a topicban van), de megértem azokat, akiket csak a kész tények érdekelnek. Azok nézegessék a főoldalt vagy a Barca hivatalos oldalát, oda úgyis bejelentik majd a híreket.
Akit meg érdekelnek a hírek, meg ajarja vitatni a felmerülő játékosokat, FM-ezni akar, azok meg hadd nézegessék már ezt a topicot nyugodtan.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.03.02. 08:20:32

az a helyzet, hogy a fel vilagvalogatottat mar osszehoztak a Barcaval, a Reallal, PSG-vel Cityvel stb

varjuk ki a nyarat, addig hadd puhitsak a jatekosokat es kepviseloiket a jatekosfigyelok :)

probaljunk meg eltekinteni a pletykaktol
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.03.02. 08:00:22

davi10 írta:
2022.03.01. 21:31:41
Gerard Romero szerint megvan a megegyezés Christensen-nel.
Azért az nem lenne rossz, ha így szét tudnánk lopni a BL címvédő védelmét :D

Illetve elvileg újra felvettük a kapcsolatot Kessie-vel is, és nem tűnik reménytelennek.
Nem követem mostanában a londoniakat, de azt nem értem, h a 2 fél miért nem akar hosszabbítani? Tavaly amikor néztem őket, Christensen stabil kezdő volt.
Kép
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.03.01. 22:22:49

Hú hát ennek nagyon tudnék örülni én is, ha ingyen el tudnánk hozni Christensent.
Viszonylag még fiatal Ő is (25 éves), ha tegyük fel beválna akkor hosszútávon is megoldhatnák Araujoval a hátsó frontot.
Jövőre pedig még ott lehetne Pique 3. számú kh.-nak. Mondjuk ahogy erre már tett megjegyzéseket korábban félő, hogy nem fogadná el a kispados szerepet.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.01. 21:31:41

Gerard Romero szerint megvan a megegyezés Christensen-nel.
Azért az nem lenne rossz, ha így szét tudnánk lopni a BL címvédő védelmét :D

Illetve elvileg újra felvettük a kapcsolatot Kessie-vel is, és nem tűnik reménytelennek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.02.27. 18:56:35

Barça and Franck Kessié have resumed negotiations, The club and the AC Milan player have approximated their positions in economic terms, so his arrival for free, is getting closer. [Diario Sport]
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.23. 17:47:48

Szerintem Haaland ide vagy oda, de pl. Luukot meg kéne tartani. FT, Auba, Traore, Abde, Depay nem elég egy egész szezonra. Gondolom Traoret becserélik valahogy Trincaora, Dembele szerintem is megy, Fati minimum kérdőjeles. 3 posztra 6-7 játékos meg kéne, hogy legyen. Depay ha megy is, de abból a pénzből hozható valaki, úgyhogy azzal lehet számolni, mintha maradna, maximum nem Depaynak nevezik majd :)
Nem hiszem amúgy, hogy Haaland ide jön, ő fog menni a Realba, Mbappe meg végül valami gigapénzért marad, ahol van.
Hátul viszont ég a ház, úgyhogy ott nagy bevásárlás szükséges. Mondjuk Haaland ha nem jön, lesz miből, 2-3 szabad igazolás, plusz 1-2 ember pénzért.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.02.23. 15:16:06

Chino írta:
2022.02.23. 14:12:33
(Haalandnál meg két hét az a hónap és csak elővigyázatosságból nem játszott már egy 6:0-ás meccsen)
Nem vitték el Glasgow-ba, pedig a Dortmund kétgólos hátránnyal kezdi a visszavágót. Az újság „csaknem négy hete” tartó kiesésről ír.

Nagy hiba lenne mindent egy lapra feltenni egyetlen játékos megszerzéséért, az a gyerekében kincsesbányára lelt szemlélet pedig, ami a papát jellemzi, engem elborzaszt. Minden szerződéshosszabbítás előtt menne a herce-hurca.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.23. 14:12:33

brazilfan írta:
2022.02.23. 13:24:07
Chino írta:
2022.02.23. 12:30:52
Arról ne is beszéljünk, hogy mi lesz, ha jön egy sérüléshullám vagy Fati kiesik egy/fél szezonra, FT csak ezt a szintet tudja hozni.
Így egyértelmű, hogy a támadósorra kell(ene),a legtöbbet áldozni, ezért érheti meg jobban all in a norvégért.
Ez a lehető legpesszimistább forgatókönyv, Fati kiesik, FT nem képes szintet lépni, ráadásul a gatyánk is ráment a szőke óriásbébire (aki néha szintén kiesik, pl. most már lassan egy hónapja sérült).
Sajnos ez nem inkább realitás. Én örülnék legjobban, ha Fati stabilan és korábbi teljesítményével visszatérne, évekre meg lenne oldva a poszt, számíthatnánk a gólokra, de ennek félek kevés az esélye. Torresből nem hiszem, hogy egy igazi húzóember lenne, ha megtalálja a góllövő cipőjét hasznos lehet, de hogy a mérleg nyelve legyen azt nem igazán hiszem. De szerintem nem is ezt várják/várjuk tőle, nem ő az a játékos, akire folyamatosan lehet számítani, hogy eldönti a meccseket, ha kell megteremti magának a helyzetet és bevágja. Egy hasznos játékos, aki a kapuhoz is tud érni, erősíti a támadósort, de nem viszi a hátán. De egyelőre ehhez a szinthez is sokat kell fejlődnie.

(Haalandnál meg két hét az a hónap és csak elővigyázatosságból nem játszott már egy 6:0-ás meccsen)
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.23. 13:57:49

Ez a téli sürgés-forgás azt a célt szolgálta, hogy valahogy a nemzetközi vizek kikötőjében maradjunk és bármi áron, de odaérjünk a BL helyekhez. Liga szintjén úgy ahogy képesek legyünk 4 közé kerülni.

Nyáron várhatók olyan megoldások, amelyek már hosszabb célt szolgálhatnak. Előre biztos pontnak Torres és Auba tűnik, sajnos Fatival fogalmunk sem lehet, hogy mi lesz. Erősen kérdőjeles Traoré és Dembelé jövője is.
Haaland nyáron létérdeknek tűnik, most vagy soha, ahogy Chino is írta.

Védelem tekintetében szerintem nyáron még tűzoltókat fogunk keresni, akik olcsóbb és rövidebb távú megoldást adhatnak aztán a jövő zenéje lesz e tekintetben a, hogyan tovább.

Érdekes nyári kérdés lesz még Busi posztjának megoldása.

Mindesetre mozgalmas nyarat várok, nagyobb mozgásokkal és versenyképesebb jövőképpel.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.02.23. 13:24:07

Chino írta:
2022.02.23. 12:30:52
Arról ne is beszéljünk, hogy mi lesz, ha jön egy sérüléshullám vagy Fati kiesik egy/fél szezonra, FT csak ezt a szintet tudja hozni.
Így egyértelmű, hogy a támadósorra kell(ene),a legtöbbet áldozni, ezért érheti meg jobban all in a norvégért.
Ez a lehető legpesszimistább forgatókönyv, Fati kiesik, FT nem képes szintet lépni, ráadásul a gatyánk is ráment a szőke óriásbébire (aki néha szintén kiesik, pl. most már lassan egy hónapja sérült).
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.23. 12:30:52

davi10 írta:
2022.02.22. 20:19:51
Chino írta:
2022.02.22. 18:20:55
Azért azt se felejtsük el, hogy Adama, Dembélé kb. 100 %, hogy távozik, nagy valószínűséggel Depay is, Auba 33 lesz, Fati kérdéses.
Az Adama-s hír honnan van? Én lemaradtam ott, hogy egy az egyben elcseréljük Trincao-ra.
Dembele-t meg elvileg minden nap győzködi Auba, de így se nagyon számolnék a maradásával.
Én csak arra emlékszem, hogy itt a fórumon volt párszor ilyen felvetés, úgy tudom, hogy kölcsönbe jött egy vételi opcióval. Emiatt tartom valószínűnek, hogy elköszönünk tőle. Ahogy Dembélétől is, de azon is meglepődnék, ha Depay hosszabbítana.
A védelembe pedig Azpilicueta már fél lábbal a Barca-ban van, Christensen sem hosszabbít és télen tárgyaltak vele, Tagliafico-ért pedig az utolsó percig harcoltunk, ő maga is kérte a távozását.
Haaland pedig egy most vagy soha igazolás. Ha nyáron nem sikerül leigazolni, akkor vele már többet nem lehet számolni.
A védelmet szinte ingyen meg lehet erősíteni, még akkor is ha az argentin nem jön. Nyilván Azpilicueta nem a jövő játékosa, de 1-2 évig még magas szinten játszhat (ez 2+1 éves opció sztem tökéletes), nem mellesleg vele a középső védő poszt sem vészmegoldás. (+a baloson sincs elveszve)
A kp. sem annyira nem vészes. Természetesen ide is elférne még ember, de érdemben csak vagyonért vagy nagy fizuért (pl. Kessié) tudnánk hozni

A támadószekcióban pedig kb. Fati, Torres, Aubameyang, Braithwaite lesz. (Még De Jongra is csak opciónk van). Ha Adama marad sem sokkal vagyunk beljebb. Nem kell elmondani, hogy ez mennyire bizonytalan. Torres elég nagy kérdőjel, Fati ki tudja hogy és mennyit tud játszani, Auba meg jó-jó, de ha tőle várjuk a szezononkénti 30 gólokat, akkor csúnyán csalódunk. Arról ne is beszéljünk, hogy mi lesz, ha jön egy sérüléshullám vagy Fati kiesik egy/fél szezonra, FT csak ezt a szintet tudja hozni.
Így egyértelmű, hogy a támadósorra kell(ene),a legtöbbet áldozni, ezért érheti meg jobban all in a norvégért. Rajta kívül max. felső középszint hozható, ami így is drága és nem egy olyan megoldás, amire lehet építeni.

Nem tudom mi lenne jobb, hozni egy Gayát, minőségi középső védőt és Moratát vagy a hátsó alakzatot teszem azt Christensennel, Azpilicuetaval, Tagliaficoval megerősíteni és előre egy Haalandot.
Láttuk, hogy egy Sancho 85, Lukaku 100, ez kb. jelenleg a realitás a piacon, hacsak nem tenyerelünk bele valakivel a tutiba.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.22. 20:19:51

Chino írta:
2022.02.22. 18:20:55
Azért azt se felejtsük el, hogy Adama, Dembélé kb. 100 %, hogy távozik, nagy valószínűséggel Depay is, Auba 33 lesz, Fati kérdéses.
Az Adama-s hír honnan van? Én lemaradtam ott, hogy egy az egyben elcseréljük Trincao-ra.
Dembele-t meg elvileg minden nap győzködi Auba, de így se nagyon számolnék a maradásával.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.22. 19:51:35

Chino írta:
2022.02.22. 18:20:55
[

Azért azt se felejtsük el, hogy Adama, Dembélé kb. 100 %, hogy távozik, nagy valószínűséggel Depay is, Auba 33 lesz, Fati kérdéses.
Szóval ha azt mondjuk, hogy a védelemre meg a kp-ra ráfér a vérfrissítés akkor bőven igaz a támadósorra.
Most cseréltük le fél év alatt a teljes támadósort, a védelem meg úgy néz ki hogy van 1 bhv meg 1 kh akivel mondjuk még 2 év múlva is lehet számolni. Addig amíg ez van a büdös életbe nem kerülünk vissza az elitbe.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.22. 18:20:55

Vakmacska írta:
2022.02.22. 10:57:15
Haalandon én is már csak röhögök. Pénteken még tuti realos volt, vasárnap már citys, kedden meg már miénk.
Persze, nem jönne rosszul egy igazi gólf.só, de nem bármi áron.
Ha jön, ha nem, Braittől mindenképpen megválnék. Depaynak adnék egy esélyt Xavi alatt, ha nem válik be, mehet. Auba sem a jövő embere, 32 éves.

Dembelé meg... Napoli ellen remek volt, Valencia ellen 0. Jó volt egy gólpassza. De az, hogy a 10 méterre lévő védőbe is képes belevezetni a labdát...
Traoré remek, leköt 2-3 védőt is, jól zár vissza hátul is, viszont ő nem tör kapura, nem alakít ki magának lövőhelyzetet. Dembelé igen, viszont nem védekezik jól, rosszul cselez. És a lövökéje sem a legjobb.

Fati nagy kérdés, mi lesz vele. Ahogy Torres is, képes lesz-e magára találni.
Azért azt se felejtsük el, hogy Adama, Dembélé kb. 100 %, hogy távozik, nagy valószínűséggel Depay is, Auba 33 lesz, Fati kérdéses.
Szóval ha azt mondjuk, hogy a védelemre meg a kp-ra ráfér a vérfrissítés akkor bőven igaz a támadósorra.
Ibra helyzetét pedig nem lehet összehasonlítani egy esetleges Haalandéval. Amikor itt volt a svéd, volt egy Messink, aki átvette tőle a szerepét, a posztjáról is sokszor kiszorult. Pep-pel is összebalhézott, a pozíciója/játéka is teljesen más. Attól hogy Haaland is magas, jó felépítésű, nem egy klasszikus center. Sokan el vannak tájolva. A norvég gyors, technikás és cselekben sem elveszett. Akár félpályáról is elindul és helyzetbe tud kerülni, nem sokkal eltérőbb a stílusa, mint Aubameyangé, sőt!
Forca Barca!!!!
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.02.22. 12:11:04

Vakmacska írta:
2022.02.22. 10:57:15
Haalandon én is már csak röhögök. Pénteken még tuti realos volt, vasárnap már citys, kedden meg már miénk.
Persze, nem jönne rosszul egy igazi gólf.só, de nem bármi áron.
Ha jön, ha nem, Braittől mindenképpen megválnék. Depaynak adnék egy esélyt Xavi alatt, ha nem válik be, mehet. Auba sem a jövő embere, 32 éves.

Dembelé meg... Napoli ellen remek volt, Valencia ellen 0. Jó volt egy gólpassza. De az, hogy a 10 méterre lévő védőbe is képes belevezetni a labdát...
Traoré remek, leköt 2-3 védőt is, jól zár vissza hátul is, viszont ő nem tör kapura, nem alakít ki magának lövőhelyzetet. Dembelé igen, viszont nem védekezik jól, rosszul cselez. És a lövökéje sem a legjobb.

Fati nagy kérdés, mi lesz vele. Ahogy Torres is, képes lesz-e magára találni.
Azért összességében most nem rossz a fapados keret, ingyenigazolások és tehetséges fiatalok, miközben Messi, Gríz, Coutinho óriásfizuk ki, a többieknél csökkentés. Azért valljuk be rank fért anyagilag a pofon, marhára elszaladtak a fizuk.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.02.22. 11:03:50

nyarig semmi ertelme elhinni ezt a sok kacsat, amit kitalalnak azert, hogy olvassak oket :)

majd juniusban lehet porgetni megint a topikot :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.02.22. 10:57:15

Haalandon én is már csak röhögök. Pénteken még tuti realos volt, vasárnap már citys, kedden meg már miénk.
Persze, nem jönne rosszul egy igazi gólf.só, de nem bármi áron.
Ha jön, ha nem, Braittől mindenképpen megválnék. Depaynak adnék egy esélyt Xavi alatt, ha nem válik be, mehet. Auba sem a jövő embere, 32 éves.

Dembelé meg... Napoli ellen remek volt, Valencia ellen 0. Jó volt egy gólpassza. De az, hogy a 10 méterre lévő védőbe is képes belevezetni a labdát...
Traoré remek, leköt 2-3 védőt is, jól zár vissza hátul is, viszont ő nem tör kapura, nem alakít ki magának lövőhelyzetet. Dembelé igen, viszont nem védekezik jól, rosszul cselez. És a lövökéje sem a legjobb.

Fati nagy kérdés, mi lesz vele. Ahogy Torres is, képes lesz-e magára találni.
Válasz küldése