Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.05.19. 14:46:38

bali 15 írta:
Én meg Xaviban nem látok már potenciált aki csak lassítja a játékunkat és foglalja a helyet Thiago elől.....

:?
Xavi 2011 óta lejtőn van nem látom mi változna nála jövőre. Lassú , körülményes és sajnos már nem csak előre flop már hanem a kp-s letámadásban is gyakran lék.

Thiago-nak leginkább a posztjával van baj túl "mélyen" van, némi variáció kellene kp-n hogy ki tudjuk aknázni a képességeit és a hibái se kerüljenek túl sokba.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.19. 14:27:58

visca el barca írta:
Alcantara írta:Ennek a Thiago féle eladásnak talán az is lehet az alapja, hogy Mazinho papa rendszeresen a sajtón keresztül üzenget a vezetőségnek, hogy a fia a több játéklehetőség hiányában el is igazolhat. Talán ezzel a "mehet ha kifizetik az árát" jellegű elnöki erődemonstrációval próbálják helyretenni egy kicsit.
soha nem titkoltam, egyike vagyok azoknak, aki nem vágna eret magán ha eladnánk. jó jó a srác de én vhogy nem látom benne azt az oriasi potenciált amit sokan... pershe az h egy egyszezonos törökkel pótolják egyenesen vicc...
Én sem vagyok Thiago fan, rengeteg hibával játszik, s itt nem csak a labdaeladásokról van szó.Xavi pótlására jelen pillanatban alkalmatlan ez szerintem egyértelmű.Gündogannal pótolni is badarság lenne.Thiago illetve az apja ha panaszkodik, akkor viszont el kell engedni, s jó pénzt csinálni belőle.Vagy kölcsönbe elengedni, ha türelmes tud lenni akkor jó, s a vezetés sincs könnyű helyzetben mert egyértelmű Thiago még közel sincsen készen sőt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.19. 14:19:01

"A terv szerint marad a szerződése lejártáig, és nem hallottunk arról, hogy a Santos tárgyalásban állna Neymar eladásáról" - így Neymar édesapja a Radio Bandeirantes-nek.

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201

#-o ](*,)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.19. 14:12:22

sztem Thiagot nem szabad eladni. tavaly került be igazából a nagyok közé, nagyon jól is játszott, idén sokat volt sérült és alig játszott. mit vártok tőle?
Xavi még 1-2 évig fogja tudni tolni, aztán valószínű Puyol sorsára jut, azaz többet lesz távol a csapattól, mint benne. Thiagot meg kell tartani és Cescnek megtalálni a helyét, ahol állandóan játszhat, mert játszott már itt Messi mögött, Messi helyett, Inivel, vagy Xavival a kp-n, de még szélső támadó is volt... így nem csoda ha nem megy neki!
az elkövetkező 2 évben korábbi alap játékosokat kell pótolnunk, úgy gondolom Puyol, Abidal, Xavi, Villa, Alves, Adriano, Valdes, ill. Pedro, vagy Alexis pótlása lesz szükséges!!! persze nem egyszerre, de fel kell készülni rá és építkezni kell. ebben nem szabadna szerepelni Thiago eladásának!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.05.19. 14:00:03

visca el barca írta:
Alcantara írta:Ennek a Thiago féle eladásnak talán az is lehet az alapja, hogy Mazinho papa rendszeresen a sajtón keresztül üzenget a vezetőségnek, hogy a fia a több játéklehetőség hiányában el is igazolhat. Talán ezzel a "mehet ha kifizetik az árát" jellegű elnöki erődemonstrációval próbálják helyretenni egy kicsit.
helyes.

soha nem titkoltam, egyike vagyok azoknak, aki nem vágna eret magán ha eladnánk. jó jó a srác de én vhogy nem látom benne azt az oriasi potenciált amit sokan... pershe az h egy egyszezonos törökkel pótolják egyenesen vicc...
Ha a Barca marad a saját játékánál (és tuti, hogy marad), akkor Thiago szerintem gyengítés a csapatnak. Kegyetlen ügyes, az egyik legtechnikásabb a csapatban, lát is a pályán, de az, hogy meccsenként elad vagy 10 labdát, az egy ilyen mentalitású csapatnál öngyilkosság (főleg ha a védelem nem kapja össze magát). Sahin is mekkora sztár volt 1-2 évig a Dortmundba, elment a Realba és mondhatni 1 senki volt. Szerintem Gündogan is ilyen lenne.
Maradjon Thiago, tanítsák meg vele a labdatartást és 2 év múlva átveheti Xavi helyét.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.19. 13:50:48

jó jó a srác de én vhogy nem látom benne azt az oriasi potenciált amit sokan... pershe az h egy egyszezonos törökkel pótolják egyenesen vicc...
Én meg Xaviban nem látok már potenciált aki csak lassítja a játékunkat és foglalja a helyet Thiago elől.....

Rohadtul nem lesz ám jó vége ennek. Na jó, Xavi még mindig alapember, de nem kellene megválni attól az embertől aki a jövőben tökéletesen pótolhatná
:?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.19. 13:44:56

Alcantara írta:Ennek a Thiago féle eladásnak talán az is lehet az alapja, hogy Mazinho papa rendszeresen a sajtón keresztül üzenget a vezetőségnek, hogy a fia a több játéklehetőség hiányában el is igazolhat. Talán ezzel a "mehet ha kifizetik az árát" jellegű elnöki erődemonstrációval próbálják helyretenni egy kicsit.
helyes.

soha nem titkoltam, egyike vagyok azoknak, aki nem vágna eret magán ha eladnánk. jó jó a srác de én vhogy nem látom benne azt az oriasi potenciált amit sokan... pershe az h egy egyszezonos törökkel pótolják egyenesen vicc...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.19. 12:59:23

Ennek a Thiago féle eladásnak talán az is lehet az alapja, hogy Mazinho papa rendszeresen a sajtón keresztül üzenget a vezetőségnek, hogy a fia a több játéklehetőség hiányában el is igazolhat. Talán ezzel a "mehet ha kifizetik az árát" jellegű elnöki erődemonstrációval próbálják helyretenni egy kicsit.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.19. 12:05:28

Chino írta:Lehet, hogy nincs sok valóságtartalma, de (nem őket akarom védeni) ők is más forrásokra, jelen esetben a sport.es-re hivatkoznak. Ha így van akkor pedig, ha igaz a pletyka, ha nem, ők csak továbbadják a híreket, így a hír hitelessége nem tőlük függ.
Egyszer már amúgy, ha jól emlékszem foglalkoztak valahol a Gündögan-Thiago üggyel, ezért pánikolok egy kicsit, de értelmét nem látom, remélem ezt fent is így gondolják. Lehet, hogy csak kevés volt a hír Neymarról aznapra és kellett vmi más is.
Azért érdekes hogy még javában tart a liga, de már annyi névvel összehoztak minket, mint egy fél átigazolási időszakban.
Igazából ez azért van (szerintem) mert mindenki látja hogy ez a Barca innoválásra szorul. Valszeg az újságírók meg morzsákból már rakják össze a jövő évi keretet... :D Tény hogy 2-3 játékos érkezik. Gündogan sztem nem...
Mondjuk Ha Thiago kapcsán a kölcsön felmerülne, mint egy Dortmundi kirándulás, ez már inkább hihetőbb... de akik kölcsönbe mentek el, azokat mind megnézhetjük hol vannak! 100 szónak is 1 a vége nem kell ide a Német-Török. Az úgyis a fővárosban, Kasztíliában divat mostanság :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.19. 11:41:27

Castiel írta:
Ha jól tudom 1x már valaki felvetette hogy ezek a Barcanoticias által közölt hírfolyamok több pletykaalappal rendelkeznek mint hitelességel... talán tiltólistára is szerették volna tenni :?: (tévedés jogát fenttartom :mrgreen:)

Amúgy pont Xavi helyett kéne Thiagót betuszkolni már a kezdőbe. Gündogan-Xavi páros így elég fura... Amúgy is, 1 jó szezon után erősen túlzás a Barcába. Még hír formában is..
Vajon ki lessz a Következő??? Fellaini?? :)
Lehet, hogy nincs sok valóságtartalma, de (nem őket akarom védeni) ők is más forrásokra, jelen esetben a sport.es-re hivatkoznak. Ha így van akkor pedig, ha igaz a pletyka, ha nem, ők csak továbbadják a híreket, így a hír hitelessége nem tőlük függ.
Egyszer már amúgy, ha jól emlékszem foglalkoztak valahol a Gündögan-Thiago üggyel, ezért pánikolok egy kicsit, de értelmét nem látom, remélem ezt fent is így gondolják. Lehet, hogy csak kevés volt a hír Neymarról aznapra és kellett vmi más is.
Azért érdekes hogy még javában tart a liga, de már annyi névvel összehoztak minket, mint egy fél átigazolási időszakban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.19. 11:17:56

Ha jól tudom 1x már valaki felvetette hogy ezek a Barcanoticias által közölt hírfolyamok több pletykaalappal rendelkeznek mint hitelességel... talán tiltólistára is szerették volna tenni :?: (tévedés jogát fenttartom :mrgreen:)

Amúgy pont Xavi helyett kéne Thiagót betuszkolni már a kezdőbe. Gündogan-Xavi páros így elég fura... Amúgy is, 1 jó szezon után erősen túlzás a Barcába. Még hír formában is..
Vajon ki lessz a Következő??? Fellaini?? :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.19. 11:13:05

Ne gondolja senki, hogy ilyen nevetséges összegekért el lehet hozni, lesz abból 40-50 is a vége. (ebből még esetleg lejöhet a tavalyi 10) Ha csak a Santossal tárgyalnánk, esetleg behúzhatnánk 25-30--ért, de az is elég valószínűtlen. Azért jó eljátszani a gondoolattal, hogy a real 120-at ajánl, mimeg elhozzuk 20-ért.
Ha igaz, hogy neymar ennyire elkötelezett felénk (akármilyen okból) ennek külön örülök.
Forca Barca!!!!
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.05.19. 10:11:50

Ezt az ajanlatot nem fogadtak el. Mi kene ebben akkora igazsag legyen ?:D
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.19. 10:10:37

Jó lenne ha igaz lenne...de tuti nem az.

Eddig 40-60 milliókról szólt a mese. Kizárt, hogy ezek után szaros 17 buznyákért a miénk lenne.
De ha igaz, akkor rohadt jó vásárt csinálunk :D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.19. 09:40:11

mindorokke_barca írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... er-2394601

a Sport ma reggel arról ír, hogy a Barca első ajánlata !17! millió euró volt Neymarért és ezt osztották volna szét a játékjogát birtoklók között. A korábbi felröppenő összegek mellett nevetségesnek tűnik ez a szám, de a lap szerint mégis nagyon jó pozicióban vagyunk ezzel az ajánlattal, mivel egyrészt jövőre lejár a szerződése, másrészt pedig, Neymar kijelentette, hogy csak hozzánk akar jönni. Így vagy eladják annyiért amennyit ajánlunk, vagy jövőre semmit sem kapnak érte.

:)
a végén kiderül ,hogy Neymar a legolcsóbb megoldás ha a szóba jöhető támadókat nézzük...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.19. 09:37:13

mindorokke_barca írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... er-2394601

a Sport ma reggel arról ír, hogy a Barca első ajánlata !17! millió euró volt Neymarért és ezt osztották volna szét a játékjogát birtoklók között. A korábbi felröppenő összegek mellett nevetségesnek tűnik ez a szám, de a lap szerint mégis nagyon jó pozicióban vagyunk ezzel az ajánlattal, mivel egyrészt jövőre lejár a szerződése, másrészt pedig, Neymar kijelentette, hogy csak hozzánk akar jönni. Így vagy eladják annyiért amennyit ajánlunk, vagy jövőre semmit sem kapnak érte.

:)
Ez azért mekkora epic win lenne ha csak pl 25 milkáért már elhozhatjuk. Mindenki 50-60 millióról beszél, real meg 100al pattog.... erre 17... dafuck?! :D
KépKép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.05.19. 09:18:34

http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... er-2394601

a Sport ma reggel arról ír, hogy a Barca első ajánlata !17! millió euró volt Neymarért és ezt osztották volna szét a játékjogát birtoklók között. A korábbi felröppenő összegek mellett nevetségesnek tűnik ez a szám, de a lap szerint mégis nagyon jó pozicióban vagyunk ezzel az ajánlattal, mivel egyrészt jövőre lejár a szerződése, másrészt pedig, Neymar kijelentette, hogy csak hozzánk akar jönni. Így vagy eladják annyiért amennyit ajánlunk, vagy jövőre semmit sem kapnak érte.

:)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.19. 08:59:28

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/18 ... xavi_parja

Na, én ettől "dobnék egy hátast", ha ez valóra válik.
Minden tiszteletem Gündogané, de egy Thiago helyett ne jöjjön ide!
:evil:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.19. 02:59:25

En siman el tudom kepzelni, h ez a vezetoseg siman eladja a mi thiago -nkat........ Ha megtortenik, nem kicsit leszek felszabva idegileg....

Sajnos benne van a pakliban...
KépKép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.05.18. 23:23:10

PesFan2 írta:http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201
Ha eladják Thiagót, én összefosom magam. :lol:
Szerintem kacsa. Semmi értelme nem lenne. Eleget játszik, méghozzá jól/jobban. Fiatal, óriási tehetség. Legjobb tudomásom szerint nem csökkent értelmi képességűek ülnek a vezetőségben, és remélem kiröhögnek minden Thiagoért érkezett ajánlatot.

Verekedést rendezek, ha eladjuk :lol:
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.18. 21:52:40

PesFan2 írta:http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201
Ha eladják Thiagót, én összefosom magam. :lol:
Majd visszavesszük 2 év múlva 40 millióért. :roll:
PesFan2
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.08.11. 15:37:17

2013.05.18. 21:48:44

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201
Ha eladják Thiagót, én összefosom magam. :lol:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.18. 21:27:38

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/18 ... xavi_parja

Takarodjanak már a p...ba. Tényleg lecserélnék Thiagot Gündoganra. Ha ezt megjátszák, személyesen lövöm főbe Zubiékat vagy akinek kirobbant az agyából. Nagyon remélem hogy még ötlet szinten sem merült fel a fejeseknél.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.18. 20:34:06

zola8787 írta:Amúgy szerintetek hogyan történik egy átigazolási tárgyalás? Pl most 2 napig tárgyaltak intenzíven.

- Adunk érte 40et.
- Kevés.
- Dehogyis is.
- De-de.
- Naaa lécci, 40?
- Mondom, hogy nem.
- Na jó akkor legyen mondjuk 30 + kaptok még 10et.
- Váó kétszer is kapunk pénzt? Ige... várjunk csak? NEM!
- Na jó 45.
- Ne röhögtess, 60 vagy semmi.
- Az sok.
- A 40 is, mégis kevés XD

6 óra múlva:

Na jó majd holnap visszajövünk hátha addig elég lesz a 40-45, addig megnézzük Neymar-t a Michel Teló koncerten.

Komolyan érdekelne ez.
Ezt még el tudnám képzelni, hogy pár nap alatt letudják. De, hogy mi a búbánatot tudnak tárgyalni hónapokon keresztül na azt már elképzelni nem tudom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.18. 20:29:59

zola8787 írta:Amúgy szerintetek hogyan történik egy átigazolási tárgyalás? Pl most 2 napig tárgyaltak intenzíven.

- Adunk érte 40et.
- Kevés.
- Dehogyis is.
- De-de.
- Naaa lécci, 40?
- Mondom, hogy nem.
- Na jó akkor legyen mondjuk 30 + kaptok még 10et.
- Váó kétszer is kapunk pénzt? Ige... várjunk csak? NEM!
- Na jó 45.
- Ne röhögtess, 60 vagy semmi.
- Az sok.
- A 40 is, mégis kevés XD

6 óra múlva:

Na jó majd holnap visszajövünk hátha addig elég lesz a 40-45, addig megnézzük Neymar-t a Michel Teló koncerten.

Komolyan érdekelne ez.
Hát gondolom elmennek vacsorázni/ebédelni, érvelnek, mennek a telefonok, akkor várni kell erre, várni kell arra. ez az egész napi tágyalás szerintem(!) konkrétan 3-4óra maximum
Válasz küldése