Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.17. 17:56:34

Mivel Neymar nagyon hanyagolva van és bő egy órája egy komment sem érkezett róla ezért itt a legújabb hír:


A Santos alelnöke, Odilio Rodrigues a SER Esports-nak elmondta, hogy a csapat sztárcsatára az FC Barcelonához szerződne.

"Neymar közölte velünk, hogy a Barcához akar aláírni" - így Rodrigues.

"Vannak más megkeresések is, de a Barca a célja. Nincsen hivatalos ajánlat a Madridtól, de tudjuk, hogy lesz."
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.17. 16:44:24

blaugrana99 írta:A Santosnak tök mindegy hogy hova megy annak fogja odaadni aki kifizeti érte az általuk kért összeget.Azért azt ne felejtsük el hogy ha Messi nem játszik nincs aki gólt lőjön.Ezért kellene ő a csapatba.
1 év van hátra a szerződéséből, ha pénzt akarnak látni belőle idén eladják. Azt meg Neymar dönti el hova akar menni. Innentől kezdve nem értem miért a Santoson múlik csak szerintetek az üzlet.. Rajtuk annyi múlik, hogy mennyibe fog kerülni. A Real felajánlhatja az egész Bernabeut meg a Spanyol koronát is mellé, ha nem akar Neymar odamenni, akkor nem fog. A lehető legjobb alkupozícióban vagyunk - már ha tényleg ide akar jönni a Brazil -, innentől meg majd pár hétig még megy a vita a milliókon meg hogy mikor mennyi bónuszt kapjon a Santos. Én kifejezetten örülök, hogy nem akarunk 100milliót kiadni érte.

Amúgy meg tényleg vicces, hogy a szezonnak sincs vége még, itt meg megy a pánik hogy minek húzzuk el ennyi ideig ezt az igazolást. Nem tudom hogy fogtok az idegeitekkel bírni, ha július elejéig megy majd a huza-vona.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 16:17:40

A Santosnak tök mindegy hogy hova megy annak fogja odaadni aki kifizeti érte az általuk kért összeget.Azért azt ne felejtsük el hogy ha Messi nem játszik nincs aki gólt lőjön.Ezért kellene ő a csapatba.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.17. 16:15:59

Chino írta:http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... o-20130517

nem biztos, hogy jól értelmezem, de úgy vettem ki, hpogy most 20 millát ajánlottunk, de ott akarják még egy évig tartani és apuci kavar. De valami spanyoltudor le tudná fordíítani nagyjából.
Bár csak a spanyol-angol google translate-et olvastam, de az alapján konkrétan az a szitu, h Neymar apuka azon köcsögösködik, h ha jövőre menne Neymar, akkor csak ő látna pénzt a deal-ből, és addig is még szeretné egy kicsit srófolni az árat a konföderációs kupával. Szóval szépen ki akarja fúrni a Santost ebből az üzletből, és még jól le is akarja húzni a Barcát 2014-ben, amikor elvileg ingyen jönne. (Mert feltételezem apuval nem jár le a szerződés 2014-ben, mint a klubbal.) Azt a 20 milliót meg a Santosnak ajánlottuk, magyarul az a tulajdonjog 45%-áért megy.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.17. 16:11:38

palesz77 írta:
blaugrana99 írta:Addig szarakszunk amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Ez most nem kifejezetten neked szól, de én ezt komolyan nem értem, ilyenkor a pánikolást. Minden egyes komolyabb igazolásnál ez van évek óta.. Fabregasnál is, Ibránál is, Sancheznél is, Villánál is folyamatosan ez volt, hogy ajánlunk egy összeget, ők meg mondják hogy "jaaaj mégse elég ennyi, több kell, ennyiért nem engedjük", itt meg ment a pánik, hogy akkor megunják majd biztos, és eladják másnak. Aztán láthatjuk mi lett.. Ez szimplán arra jó, hogy felstrófolják az árát Neymarnak. Ha ő ide akar jönni, akkor ide fog. Nem a klubja dönti el hova fog ő aláírni. A Santos csak próbál minél többet kicsikarni az üzletből - szerintem.. Várható volt, hogy sokáig megy majd a huza-vona, de attól még hogy alkudoznak az árán attól még mindig felénk áll a szénája - persze még akárhol kiköthet, de őszintén csodálkoznék ha nem nálunk folytatná a következő idénytől a kis Brazil.
Persze, de ez mindig így van. Most naponta bedobnak egy csapatot amelyik "szintén vinné", szerintem nem sok maradt már ki azokból akik képesek egy ilyen árú játékost leigazolni, volt a Real, aztán a Bayern aki "majd 80 milliót adna érte" :-) Tegnap meg pont a PSG, jövő héten még biztos bedobják a City-t meg a Chelsea-t is. Semmi másra nem való az egész csak az ár feljebb srófolására meg hogy még jobban sztárolják a már amúgy is túlsztárolt játékost.
A legjobb hogy a jövő évi szereplés marhára nem attól függ elsősorban, hogy Neymar itt van vagy nincs itt, sokkal inkább attól hogy a védelemmel mi lesz, meg hogy a középpályán hogy akarjuk visszaszerezni azt a fölényt ami megvolt évekig, de idén elveszett a sérülések, Xavi visszaesése, a csapat általános rossz formája stb. miatt.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 16:08:34

Chino írta:http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... o-20130517

nem biztos, hogy jól értelmezem, de úgy vettem ki, hpogy most 20 millát ajánlottunk, de ott akarják még egy évig tartani és apuci kavar. De valami spanyoltudor le tudná fordíítani nagyjából.

Ugyanez a skótoskodás ment mindig. Pl. Cesc-nél, ami nem is igazán baj, de volt egy nagy különbség, őt nem akarta párhuzamosan 5 csapat.
Most tényleg rongyos 20 millióval akarjuk kiszúrni a szemüket?? Amikor a reál 120 milliót adna..http://www.mundodeportivo.com/20130517/ ... 09301.html És a reál megint képben van.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.17. 16:04:34

palesz77 írta:
blaugrana99 írta:Addig ...... amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Ez most nem kifejezetten neked szól, de én ezt komolyan nem értem, ilyenkor a pánikolást. Minden egyes komolyabb igazolásnál ez van évek óta.. Fabregasnál is, Ibránál is, Sancheznél is, Villánál is folyamatosan ez volt, hogy ajánlunk egy összeget, ők meg mondják hogy "jaaaj mégse elég ennyi, több kell, ennyiért nem engedjük", itt meg ment a pánik, hogy akkor megunják majd biztos, és eladják másnak. Aztán láthatjuk mi lett.. Ez szimplán arra jó, hogy felstrófolják az árát Neymarnak. Ha ő ide akar jönni, akkor ide fog. Nem a klubja dönti el hova fog ő aláírni. A Santos csak próbál minél többet kicsikarni az üzletből - szerintem.. Várható volt, hogy sokáig megy majd a huza-vona, de attól még hogy alkudoznak az árán attól még mindig felénk áll a szénája - persze még akárhol kiköthet, de őszintén csodálkoznék ha nem nálunk folytatná a következő idénytől a kis Brazil.
Arról nem is beszélve, hogy még vége sincs a szezonnak. Hova kell még izgulni? Lassan már Márciusban azon fogunk elégedetlenkedni, hogy nincsenek meg a nyári igazolások.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.17. 16:03:19

http://www.intereconomia.com/noticias-/ ... o-20130517

nem biztos, hogy jól értelmezem, de úgy vettem ki, hpogy most 20 millát ajánlottunk, de ott akarják még egy évig tartani és apuci kavar. De valami spanyoltudor le tudná fordíítani nagyjából.

Ugyanez a skótoskodás ment mindig. Pl. Cesc-nél, ami nem is igazán baj, de volt egy nagy különbség, őt nem akarta párhuzamosan 5 csapat.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.17. 15:56:56

blaugrana99 írta:Addig szarakszunk amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Ez most nem kifejezetten neked szól, de én ezt komolyan nem értem, ilyenkor a pánikolást. Minden egyes komolyabb igazolásnál ez van évek óta.. Fabregasnál is, Ibránál is, Sancheznél is, Villánál is folyamatosan ez volt, hogy ajánlunk egy összeget, ők meg mondják hogy "jaaaj mégse elég ennyi, több kell, ennyiért nem engedjük", itt meg ment a pánik, hogy akkor megunják majd biztos, és eladják másnak. Aztán láthatjuk mi lett.. Ez szimplán arra jó, hogy felstrófolják az árát Neymarnak. Ha ő ide akar jönni, akkor ide fog. Nem a klubja dönti el hova fog ő aláírni. A Santos csak próbál minél többet kicsikarni az üzletből - szerintem.. Várható volt, hogy sokáig megy majd a huza-vona, de attól még hogy alkudoznak az árán attól még mindig felénk áll a szénája - persze még akárhol kiköthet, de őszintén csodálkoznék ha nem nálunk folytatná a következő idénytől a kis Brazil.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.17. 15:50:09

persze könnyű máséval verni a csalánt, de gondolom megint 3 szines gombért, mert 2 vattacukoért akarjuk elhozni neymart. látom ahogy rosellék ilyen 10 millios ajanlatokkal bombázzák őket... amugy ha sokaig megy a huzavona, az apja biztos rábeszéli a kölyköt h menjen a realba, jo lesz neki az is...aztán megkapjuk a 40 millás vigaszpénzt és máris vehetünk olyan sztárokat mint guaita meg gündogan :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.17. 15:07:56

Addig szarakszunk amíg elviszik előlünk a palit. :( :( A Santos megunja az alkudozásunkat aztán odaadja a reálnak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 15:01:56

Capon írta:Csak arra tudok gondolni, hogy a KP-ról akarnak valakit pénzé tenni a Fabregas-Thiago páros közül. Az egyik helyére hoznak egy olcsóbb tehetséget a fennmaradó pénzt pedig hozzácsapják az igazolási kerethez.
Na az jó lenne... Cesc-párti vagyok, de inkább ő menjen mint Thiago, ha muszáj lenne választani. Olcsóbb tehetség... Mikor ingyen tehetségekkel van tömve a Masía... :roll:
Remélem, hogy hápog az összes erről szóló hír.
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.17. 15:01:55

Cooh írta:
recrea írta:Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
off:attól még lehet spekulálni...de Neymar esetleges érkezésével nem lesz más támadó
A sport.es szerint a Santos elnökének nem nagyon tetszik a Barca ajánlata,
újra képben van a Madrid, de a tárgyaláok még folytatódnak.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/p ... ar-2393301
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.17. 14:56:46

Engem nagyon meglep, hogy a "hírek" szerint KP-ra is keresünk játékost, most amikor azt sem tudjuk, hogy lesz-e elég pénz a hiányposztok betöltésére.
Persze ezeket a híreket is helyén kell kezelni, de már annyit olvastam róla, hogy eljátszik az ember a gondolattal.
Csak arra tudok gondolni, hogy a KP-ról akarnak valakit pénzé tenni a Fabregas-Thiago páros közül. Az egyik helyére hoznak egy olcsóbb tehetséget a fennmaradó pénzt pedig hozzácsapják az igazolási kerethez.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.17. 13:30:24

recrea írta:Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
off:attól még lehet spekulálni...de Neymar esetleges érkezésével nem lesz más támadó
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.17. 13:25:04

na mert gundogan meg herrera barcalona szint. gundogan tipikusan az egy idényt futtott jatekos akit majd megvesz egy nagy csapat aztán lesz belole egy sahin 2. isten ments h itt lássam a törököt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.17. 13:02:10

StickyFingaz írta:Sergi Roberto szerintem nem Barca szint.Rafinha meg tud más poszton is játszani.
Ezt mire alapozod?
Ez baromság! Az egyetlen gond hogy telített ez a szerepkör nem fér be a keretbe.

Nálunk minden tehetség középpályás. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 12:50:03

Össze-vissza pletykálnak mindent már Neymar-ról.Tegnap edzegettem a teremben és akkor hallottam a rádióban hogy leigazolja a Bayern München, nekem eddig elég vicc ez a történet :lol:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.17. 12:34:01

JOseppe írta:http://translate.googleusercontent.com/ ... TaZbxHAG8A

Tito mindenképpen Gündogannal akarja Xavit pótolni a jövőbben. :) Mi lesz Sergio Robertóval és Rafinhával??? :?
Sergi Roberto szerintem nem Barca szint.Rafinha meg tud más poszton is játszani.

Itt egy új sport.es hír.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ar-2393201

A gugli egy rakás 'mit is' ? fordított belőle.Szval aki penge spanyolból lefordíthatná. :mrgreen:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.17. 12:10:12

varnagykrisztian írta:Lehet velem vitatkozni de én Ibrának adtam volna mégy 1 év bizonyítási lehetőséget, és anno Eto'o-t is óriási hiba volt elengedni :cry:
Ibra magától akart menni, úgyhogy tökmindegy, hogy mennyi időt adott volna bárki is neki. Jobb így, hogy elment. Az Eto transzfert meg még mindig nyögjük...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 11:58:21

Lehet velem vitatkozni de én Ibrának adtam volna mégy 1 év bizonyítási lehetőséget, és anno Eto'o-t is óriási hiba volt elengedni :cry:
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.17. 10:57:31

Nem kell feltétlen befejező csatárt vennünk. Az is elég, ha egy olyan támadó érkezik, aki plusz embert jelent az ellenfél védőinek, akire kell figyelni. A szezon előtt még nem támogattam Neymar érkezését, mert nem volt indokolt venni egy olyan támadót, aki komoly bajnokságban még nem bizonyított. De a képességei megvannak ahhoz, hogy be tudjon illeszkedni, talán már az egójából is lejjebb adott. Most, a szezon végén azt kell mondjam, kell ő ide. Ez a szezon bebizonyította, hogy ha Messit leveszik a pályáról, akkor az egész csapat megbénul. Kell egy társ, aki megosztja a figyelmet és ezzel eredményesebb lehet a támadójátékunk. Meg talán tud egy kis pluszt hozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.17. 10:52:45

Mennyit tudtok még lovagolni ezen a középső támadó igazolásán?! Mintha néznétek a meccseket, de nem látnátok. Nem akarok senkinek a lelkébe taposni, csak már nagyon unom. (Teszem hozzá, én is centerrel játszanék, úgyhogy nem az ötletnek szól a hozzászólásom.) Neymar érkezésével végleg elengedhetjük a center posztot, nyugodtan mindenki könyvelje el magában, h nem lesz ilyen, könnyebbé válik az élete.
Avatar
JB
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:13:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.17. 10:32:08

A katalán lapok hírei szerint nagyjából Valdes, Villa, Abidal és Adriano távozására lehet számítani. A kölcsönben lévő játékosoktól most eltekintenék, szerintem senki nem jön vissza.
Ezekkel egyet is tudok érteni, személy szerint Abidal az akitől nehéz szívvel
válnék meg, sajnálom hogy az Ő eleganciáját valszeg többet nem látom a Camp Nouban!
Egy ember személye viszont nálam továbbra is kétséges, hogy tud-e fejlődni, Ő pedig Alexis Sanchez. Röviden, sztem nem! Nekem kínszenvedés nézni az Ő játékát, csetlés-botlását, csúszkálásait, bénázásait. Én nem tartanám meg, de valszeg sajnos marad, meglátjuk.

A távozókat viszont pótolni kell, illetve ha jövőre ütőképesebb csapatot akarunk, akkor sztem a kapusposzt megoldásán ill. Neymar (amit szinte biztosra veszek) érkezésén felül további két erősítés lenne szükséges.
Egy középső védő és egy Eto'o-hoz hasonló atletikus csatár. Hogy kik lennének ezek, azt majd a vezetőség eldönti, de ha nem lépik meg, sztem jövőre még meddőbb és unalmasabb fociban lesz részünk. Mert idén bajnoki cím ide vagy oda, nagy csapatokat nem tudtunk felül múlni.
A Real-t egyszer sem tudtuk verni, sztem idén jobbak voltak nálunk és néha szórakoztatóbb és eredményesebb focit játszottak! Várom a fejleményeket!

JB
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.17. 10:31:34

http://translate.googleusercontent.com/ ... TaZbxHAG8A

Tito mindenképpen Gündogannal akarja Xavit pótolni a jövőbben. :) Mi lesz Sergio Robertóval és Rafinhával??? :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.17. 10:32:18-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése