Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.14. 19:40:52

Alcantara írta:Azoktól kérdezném akik azt írják Neymar drága, kockázatos stb...

Mennyi idő alatt térülhet meg szerintük a vételára, ha a szerződés megkötésekor, marketing vonzatait nem adjuk neki oda, hanem a klub birtokolja?
(Aki itt Kikót veti fel alternatívaként, annak csak annyit mondanék, hogy azt a 2-3 milliós vételárat sem hozta vissza az ő mezeladása, ha volt ilyen egyáltalán. Pláne az ő játéktudása nem alternatíva.)

Szerintem 1 év, de lehet, hogy sokat mondok. Az ő leigazolásában egyszerűen nincs anyagi kockázata a klubnak, mint anno Ibránál volt.

Mellesleg a játéktudása sem lenne zsákbamacska. De ez már csak szubjektív vélemény.
Azért mikor Ibra idejött, 10ből 4mez Ibrás volt kb. És csak 1 évig volt itt.

Kockázat pénzügyileg 0 Neymarban. Egyszerűen úgyis visszajön a pénz, főleg hogy jövőre VB. A lényeg annyi, hogy tud-e Messi alá játszani.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.14. 19:29:40

Azoktól kérdezném akik azt írják Neymar drága, kockázatos stb...

Mennyi idő alatt térülhet meg szerintük a vételára, ha a szerződés megkötésekor, marketing vonzatait nem adjuk neki oda, hanem a klub birtokolja?
(Aki itt Kikót veti fel alternatívaként, annak csak annyit mondanék, hogy azt a 2-3 milliós vételárat sem hozta vissza az ő mezeladása, ha volt ilyen egyáltalán. Pláne az ő játéktudása nem alternatíva.)

Szerintem 1 év, de lehet, hogy sokat mondok. Az ő leigazolásában egyszerűen nincs anyagi kockázata a klubnak, mint anno Ibránál volt.

Mellesleg a játéktudása sem lenne zsákbamacska. De ez már csak szubjektív vélemény.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.14. 19:17:37

visca el barca írta:mennyire kevés klasszikus balszélső játékos van, aki fiatal és TALÁN megütné a szintet: el-sharaaway, meg iker munian és ennyi.
tökéletes, hol kell aláírni? :D
(ja és [grammarnazi]El Shaarawy, Muniain[/grammarnazi])
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.14. 19:16:22

kova4 írta:
visca el barca írta:az a legnagyobb baj, h mindenki irja, hogy igy nem kell neymar, ugy nem kell neymar. nézzetek szét h mennyire kevés klasszikus balszélső játékos van, aki fiatal és TALÁN megütné a szintet: el-sharaaway, meg iker munian és ennyi. kiváncsiságból megnéztem a transfermarkton, h kik azok aki balszélsők és 10 millio felett vannak: dzsudszak, griezzman, ola john, podolski, diego costa meg hasonlók. ezek aztán nagy alternatívák...
viszont azt se kéne elfelejteni, hogy van egy jó pénzért megvásárolt kiko-nk is, akit néha játszatni is lehetne jövőre... :roll:
arra gondolsz akit 2-3 millioért vettünk, JOBB szélső és idén 29 meccsen 1 golt lőtt? :D köszi, nem :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.14. 19:13:54

visca el barca írta:az a legnagyobb baj, h mindenki irja, hogy igy nem kell neymar, ugy nem kell neymar. nézzetek szét h mennyire kevés klasszikus balszélső játékos van, aki fiatal és TALÁN megütné a szintet: el-sharaaway, meg iker munian és ennyi. kiváncsiságból megnéztem a transfermarkton, h kik azok aki balszélsők és 10 millio felett vannak: dzsudszak, griezzman, ola john, podolski, diego costa meg hasonlók. ezek aztán nagy alternatívák...
viszont azt se kéne elfelejteni, hogy van egy jó pénzért megvásárolt kiko-nk is, akit néha játszatni is lehetne jövőre... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.14. 19:00:40

Poszi írta:Csak én gondolom úgy, hogy ez a Neymar gyerkőc óriási nagy rizikó? Mindenki úgy várja, mint a Messiást, aztán egyáltalán nem biztos, hogy beválik majd, ha esetleg sikerül leigazolnunk! Persze erre lehetne mondani, hogy aki nem mer az nem nyer, de akkor is ez túl drága mulatság ahhoz, h kísérletezgessünk. Mert bármennyire is őrült a mai piac, 50 millát akkor sem ér, de szerintem még 30-at sem! Főleg ha azt nézzük, hogy jövőre lejár a szerződése! Ezek a hírek meg, hogy a Real 120 millkacsokit adna érte, vagy a Bayern 85-öt szerintem hatalmas nagy kacsák, ha meg nem akkor őrült mindkét klub vezetősége. Komolyan nem értem miért van ekkora felhajtás e kölök körül. Nehogy az legyen majd, mint anno Robinho-nál és a többi Pelé utódjának kikiáltott játékosnál, hogy ideérkezik az öreg kontinensre, mint nagy celeb meg Isten, azt majd jól besül... Persze ha netán idejön hozzánk remélem nem így lesz, és ez csak az én szerény véleményem,de nem tudom... :S
Bevallom nem is túl szimpatikus a srác, de ez változhat persze, ha meggyőz a jó játékával, normális viselkedésével...stb

A Thiago Silva vs. Hummels sztorihoz még annyit, hogy szerintem is jobban járnánk Hummels-szel, mint ahogy azt előttem Hunter91 fórumtársam leírta. Nekem eleve az már nem szimpatikus, ha egy játékos annak ellenére, hogy hívja a Barca (mert ugye tavaly is már tár karokkal fogattuk volna), elmegy egy (valljuk be a Barcához képest noname) csapathoz, csak a pénz miatt. Mert nekem ez eléggé így jött le, hogy az miatt ment oda. Ki az az elvetemült hülye állat (már elnézést a kifejezésért), aki egy PSG-t választ egy Barca helyett?
Hozzáteszem, lehet rosszul látom, lehet más körülmények miatt történt így. Ez csak egy vélemény... ;)
Persze, hogy rizikó idáig melyik csatárigazolásunk nem volt rizikó? Sőt Fabregast is tutira vettük és még mindig nincs meg a rendes helye a csapatban. Ez nem kísérletezgetés, ő az aki végre posztra érkezne és minőségi javulást jelenthetne, azonkívül a jelenkori futballvilág talán legnagyobb tehetsége. Kockázatos? Persze. Drága? Igen. De egy Aguerot sem kapsz meg 40 alatt. Nem szívesen mondom ezt, mert sok madridistától mást se hallani (főleg CR esetében), de az az igazság, hogy marketingszempontból "eladható" játékos, ami sokat számít a vezetőségnél. Azonkívül nem csak javulást hozhat, hanem talán egy kis látványt is. Lehet, hogy pont ebbe fog belebukni, ki tudja! Az idő majd eldönti, már ha tényleg itt köt ki, ami távolról sem biztos.
Robinhoval kár hasonlítgatni, mivel 1. akkor, amikor ő jött még nem voltak ilyen elszállt árak (asszem 24 milla) 2. nem volt ő olyan flop, mint azt sokan vallják. Meg merem kockáztatni, sokan akik hangoztatják nem látták a Realban focizni. Ugyancsak jól kergette Madridban a labdát, a törés ott történt, mikor összekülönböztek a vezetősséggel és eligazolt.

Azt pedig nem tudjuk, hogy Silva miért választotta a PSG-t. Ha a pénzért, akkor most elég jó eséllyel indulunk a megszerzéséért, kivéve, ha az arabok drasztikusan meg nem emelik a fizetését. Az pedig közel sem biztos, hogy Hummelst tényleg komolyan gondolták, olyan sok hírt felőle se lehetett hallani.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.14. 18:52:28

az a legnagyobb baj, h mindenki irja, hogy igy nem kell neymar, ugy nem kell neymar. nézzetek szét h mennyire kevés klasszikus balszélső játékos van, aki fiatal és TALÁN megütné a szintet: el-sharaaway, meg iker munian és ennyi. kiváncsiságból megnéztem a transfermarkton, h kik azok aki balszélsők és 10 millio felett vannak: dzsudszak, griezzman, ola john, podolski, diego costa meg hasonlók. ezek aztán nagy alternatívák...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.14. 18:36:55

Neymar mióta a Bayerné? A HirTV-n most mondták be...
Az Origo is írja. De maga a Bayern meg cáfol :D
, kit hoznál ide. Quaresmát?
akár....
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2013.05.14. 18:35:17

Én is azon az állásponton vagyok, miszerint nem nagyon kell erősíteni. Csak szépen nyugodtan fel kell építeni a sérülteket, a fiatalokat beépíteni, a sztárjainkat formába hozni. A motivációval szerintem nem lenne gond (az a Bayern elleni összesített 7-0 mindenkiben benne lesz még egy darabig).
Tulajdonképpen csak egy kapusra lesz szükség, ha Valdés már nyáron lelép.
Nálam így nézne ki a csapat:
? / Pinto
Piqué/Bartra Mascherano/Puyol/Abidal
D. Alves/Montoya J. Alba/Adriano
Busquets/Song
Xavi/Thiago Iniesta/Cesc
Pedro/Alexis Tello/Deulofeu
Messi/Villa

(Azt persze tudjuk, hogy ezek a játékosok rendkívül flexibilisek, és több poszton is bevethetők, tehát nyugodtan lehet variálni a posztokon, sőt még a felálláson is. Láttuk Pep alatt, hogy olykor működött a 3-4-3 is. Ezt is elő lehetne venni jövőre. Azt pedig már az idén láttuk, hogy a nagyobb csapatok ellen akkor tudjuk legjobban kihasználni Messit, ha tényleg hamis 9-est játszik és előtte van egy center (Villa).)
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.14. 18:29:15

igazad van, én speciel jövőre is sokkal inkább nézném pedrot.
Pedro kicsit többet bizonyított már, mint Neymár. De én nem azt mondtam, hogy ne igazoljunk senkit előre, hanem azt, hogy biztosra kellene menni, és inkább körbenéznék Európában (tudom hogy nincs túl nagy választék), mintsem hogy idehozzak egy "agyonsztárolt csodagyereket", aki vagy beválik vagy nem. Főleg ennyi suskáért...
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.14. 18:26:54

Messa írta:
Rinku írta:Ibrahimovic, Villa, Sanchez után még mindig akarna itt pár sügér, aki idehozna egy klasszikus csatárt... Fogjuk már fel a büdös életbe, hogy Leo Messi a Barca csatára! A csapatnak szélsőre van szüksége és nem csatárra! SZÉLSŐRE!
Miszter, mondjál neveket a sok sügérnek, pl én is kíváncsi lennék miután a fél játékospiacot "leszerencsétlenezted", kit hoznál ide. Quaresmát? :lol:
híjjuk ide jazta Tökölyit a kecsenétbű :lol:
Kép

Visca el Barca!
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.05.14. 18:21:45

Messa írta:
Rinku írta:Ibrahimovic, Villa, Sanchez után még mindig akarna itt pár sügér, aki idehozna egy klasszikus csatárt... Fogjuk már fel a büdös életbe, hogy Leo Messi a Barca csatára! A csapatnak szélsőre van szüksége és nem csatárra! SZÉLSŐRE!
Miszter, mondjál neveket a sok sügérnek, pl én is kíváncsi lennék miután a fél játékospiacot "leszerencsétlenezted", kit hoznál ide. Quaresmát? :lol:
Neymar , Agüero az én 2 szélső jelöltem ha eladjuk Alexist , Pedrot és Villat.
Neymart el kell hozni zsebből.
Alexis + Villa árából talán Agüero
Pedrot pedig beszámítani Silva vagy Hummels árába.

A középpálya szerintem még mindig jó.
Xavi a meccsek 60% át lehozza még jövőre a maradék 40%-on osztozhat Thiago+Fabregas

Én sokkal nagyobb problémának érzem az edző hiányát.
És sajnos nem derült ki ebben az évben a betegség és kezelések miatt hogy valójában mit is tud Tito.
A legszomorúbb hogy nincs rá garancia hogy a következő szezon nem ugyanígy fog zajlani száméra :(

Ja igen tudom hogy hülye , fogalmatlan szerencsétlen idióta vagyok hogy Agüerot is hoznám Neymar mellé , de szerintem jó lenne ide csak sajnos pénz nagy úr.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.14. 18:21:27

Poszi írta:de akkor is ez túl drága mulatság ahhoz, h kísérletezgessünk
igazad van, én speciel jövőre is sokkal inkább nézném pedrot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.14. 18:20:45

lehet, hogy a Barca _Neymar szappanopera véget is ér mielőtt valóban elkezdődött volna?! Német lapértesülés szerint már alá is írt a BayernM.-hez, 86M font.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.14. 18:20:36

Messa írta:
Rinku írta:Ibrahimovic, Villa, Sanchez után még mindig akarna itt pár sügér, aki idehozna egy klasszikus csatárt... Fogjuk már fel a büdös életbe, hogy Leo Messi a Barca csatára! A csapatnak szélsőre van szüksége és nem csatárra! SZÉLSŐRE!
Miszter, mondjál neveket a sok sügérnek, pl én is kíváncsi lennék miután a fél játékospiacot "leszerencsétlenezted", kit hoznál ide. Quaresmát? :lol:
Lovrencsics Gergő? Ha Egervárinak jó a válogatottba, akkor a Barcába is jó lesz :D :D

Amúgy meg: most, hogy Messi kidőlt, ki legyen a csatár? Ha már arról van szó, hogy nem kell csatár.
Poszi írta:
A Thiago Silva vs. Hummels sztorihoz még annyit, hogy szerintem is jobban járnánk Hummels-szel, mint ahogy azt előttem Hunter91 fórumtársam leírta. Nekem eleve az már nem szimpatikus, ha egy játékos annak ellenére, hogy hívja a Barca (mert ugye tavaly is már tár karokkal fogattuk volna), elmegy egy (valljuk be a Barcához képest noname) csapathoz, csak a pénz miatt. Mert nekem ez eléggé így jött le, hogy az miatt ment oda. Ki az az elvetemült hülye állat (már elnézést a kifejezésért), aki egy PSG-t választ egy Barca helyett?
Hozzáteszem, lehet rosszul látom, lehet más körülmények miatt történt így. Ez csak egy vélemény... ;)
Lehet, hogy ment a Többi Milan játékos után. Lehet, hogy ibra keze is benne van, hogy nem minket választott. Képzelem, hogy miket mondhatott
a csapatról.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vakmacska 2013.05.14. 18:24:40-kor.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.05.14. 18:19:42

Csak én gondolom úgy, hogy ez a Neymar gyerkőc óriási nagy rizikó? Mindenki úgy várja, mint a Messiást, aztán egyáltalán nem biztos, hogy beválik majd, ha esetleg sikerül leigazolnunk! Persze erre lehetne mondani, hogy aki nem mer az nem nyer, de akkor is ez túl drága mulatság ahhoz, h kísérletezgessünk. Mert bármennyire is őrült a mai piac, 50 millát akkor sem ér, de szerintem még 30-at sem! Főleg ha azt nézzük, hogy jövőre lejár a szerződése! Ezek a hírek meg, hogy a Real 120 millkacsokit adna érte, vagy a Bayern 85-öt szerintem hatalmas nagy kacsák, ha meg nem akkor őrült mindkét klub vezetősége. Komolyan nem értem miért van ekkora felhajtás e kölök körül. Nehogy az legyen majd, mint anno Robinho-nál és a többi Pelé utódjának kikiáltott játékosnál, hogy ideérkezik az öreg kontinensre, mint nagy celeb meg Isten, azt majd jól besül... Persze ha netán idejön hozzánk remélem nem így lesz, és ez csak az én szerény véleményem,de nem tudom... :S
Bevallom nem is túl szimpatikus a srác, de ez változhat persze, ha meggyőz a jó játékával, normális viselkedésével...stb

A Thiago Silva vs. Hummels sztorihoz még annyit, hogy szerintem is jobban járnánk Hummels-szel, mint ahogy azt előttem Hunter91 fórumtársam leírta. Nekem eleve az már nem szimpatikus, ha egy játékos annak ellenére, hogy hívja a Barca (mert ugye tavaly is már tárt karokkal fogadtuk volna), elmegy egy (valljuk be a Barcához képest noname) csapathoz, csak a pénz miatt. Mert nekem ez eléggé így jött le, hogy az miatt ment oda. Ki az az elvetemült lüke állat [már elnézést a kifejezésért (szerkesztettem hogy szalonképesebb legyen)], aki egy PSG-t választ egy Barca helyett?
Hozzáteszem, lehet rosszul látom, lehet más körülmények miatt történt így. Ez csak egy vélemény... ;)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2013.05.15. 00:33:51-kor.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.05.14. 18:06:07

Rinku írta:Ibrahimovic, Villa, Sanchez után még mindig akarna itt pár sügér, aki idehozna egy klasszikus csatárt... Fogjuk már fel a büdös életbe, hogy Leo Messi a Barca csatára! A csapatnak szélsőre van szüksége és nem csatárra! SZÉLSŐRE!
Miszter, mondjál neveket a sok sügérnek, pl én is kíváncsi lennék miután a fél játékospiacot "leszerencsétlenezted", kit hoznál ide. Quaresmát? :lol:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.05.14. 18:03:01

Az Új United edző vinné Fabregas-t!
Vigye.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.14. 17:38:16

Gergely írta:Vegyük meg akkor Falcaot meg Neymart előre , hátra meg Hummels Silva párost!
Így mindenki jól lakik! :) akik egyiket oda a másikat ide rakosgatják!

Egyre jobban érzem előre 2, hátra egy ember fog érkezni!

Neymar kötelező lecke kell , hogy legyen!
Kell még egy igazi 9-es!
Hátra pedig a két említett védőből egy!

Aki pedig Messire azt mondja csatár az vagy hülye vagy nem ért a focihoz!
Szánalmas itt néhány megnyílvánulás!


Sziasztok!
Lenne durván egy 200 millió euró. Annyi talán az olajmágnások csapatainak sincs :wink:
Vagy csak ironizál a koma...
"And my heart will leave you never."
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.14. 17:10:35

Varatrix írta:
Laza írta:oké..villa szélső IS volt hiszen soldado volt az ék.(de nem vennék rá márget)
Soldado Villa pótlására érkezett. Villa center Silva, Mata, Vicente, Joaquín voltak szélsők melette. Villa cseréje pedig akkor már Pablo Hernandez volt.
értem nem tudtam..de ezt mondtam is...
a lényeg viszont változatlan:)
ha szélső kell miért cserélt messi villával?
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.14. 17:09:53

zola8787 írta:
kova4 írta:Én inkább a fiatalok beépítésének örülnék, és sztem kapuson kívül nem is kéne venni senkit, sőt, inkább eladnám: Alvest, Pedrot, Villat.
...................... Ter Stegen....................
.Montoya......Bartra.......Piqué.......Jordi Alba

........................Busquets........................
................ Thiago.............Iniesta..........

......Alexis.............Messi...........Tello/Deu


Cserék: Pinto, Mash, Abidal, Song, Cesc, Xavi, Tello/Deu
És Puyolt pedig beraknám az edzői stábba, és akk lehet, hogy motivációs gondok se lennének
Te vagy az Wenger?

Szép, hogy fiatalok meg stb... de egy baromság, már bocs. fél csapat 20 éves...
Fiatal bartra, montoya, és deu. tello és bartra már bizonyítottak vmit, és különben sztem sokkal jobbat lehetne összehozni azokból a játékosokból, akik 14-5 éves koruk óta itt nevelkednek, ezt a focit játsszák, mint azokból, akiket leigazolunk 20-40-60 milláért, és életükbe nem játszottak még ilyen stílusú, rohadt jó technikai képességeket igénylő focit, hogy aztán 2-3 év múlva az általunk kifizetett pénz feléért, negyedéért eladjuk őket.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.05.14. 16:46:38

Nem tudom, hogy a vezetőség miért favorizálja Thiago Silva-t, mikor olcsóbban hozzájuthatnánk Hummels-hez.

Sőt Hummels nagyszerű erőnléttel rendelkezik, iszonyat jól fel van rá pakolva az izom, a válogatott alapembere. Jól fejel, jól passzol, jól játszik,(küzd, ami hiányzik a jelenlegi társaságból). Győzni akar! Szinte egész meccsen fut.

Mi kell még? Bár az ára egy esetleges BL cím miatt emelkedhet, de még mindig olcsóbb vétel lenne mint Thiago S.

Silva iszonyat drága. PSG nem is engedi el szerintem. Még aranyárba sem, amit Rosell papa nem fog kiperkálni.

Neymarral pedig nem kellene ide-oda táncolni. Le kell igazolni amint lehet! Nem akarok még egy Fábregas, Ibra szappanoperát.

Már az első hetekben el kellene hozni mindkettőt, hogy összeszokjanak a csapattal, a felkészülést ne hagyják ki. Annál rosszabb nincs, mikor az utolsó pillanatban beesik valaki egy a Barca filozófiáját nem követő klubból és a szezon első fele azzal megy el, hogy nézegetik hol-mit tud?

Itt az ideje belenyúlni a zsebekbe és vásárolni, ha jövőre kupákat akarunk.

Nálam kapus poszton alapból Ter Stegen a nyerő. Bundesligát mikor nézem, mindig felkapom a fejem, mikor hozzákerül a labda.

Ja és az igazolások mellé, egy szívós, nagyon kemény felkészülést szeretnék, hogy ne fogyjunk el a végére. Tavaly csak ment a lötyögés, hírverő meccsek, aztán egy kupa lett a vége. Holott nem kis nevek vannak a csapatban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.14. 16:46:24

Laza írta:oké..villa szélső IS volt hiszen soldado volt az ék.(de nem vennék rá márget)
Soldado Villa pótlására érkezett. Villa center Silva, Mata, Vicente, Joaquín voltak szélsők melette. Villa cseréje pedig akkor már Pablo Hernandez volt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.14. 16:45:03

Vegyük meg akkor Falcaot meg Neymart előre , hátra meg Hummels Silva párost!
Így mindenki jól lakik! :) akik egyiket oda a másikat ide rakosgatják!

Egyre jobban érzem előre 2, hátra egy ember fog érkezni!

Neymar kötelező lecke kell , hogy legyen!
Kell még egy igazi 9-es!
Hátra pedig a két említett védőből egy!

Aki pedig Messire azt mondja csatár az vagy hülye vagy nem ért a focihoz!
Szánalmas itt néhány megnyílvánulás!


Sziasztok!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.14. 16:44:07

sjd írta: Ettől függetlenül góllövők tényleg kellenek, csak ez önmagában semmit nem fog megoldani.
Önmagában nyilván nem lenne megoldás, mert sem Neymar sem Rooney nem tudna jó szélsőjátékot lehozni. Ehhez az kellene, hogy Tito elfelejtse ezt a vonalszélsős megoldást és a három támadónk újra csatár lenne és azt is játszana.
Egyrészt hiába adogatunk be, ha középen nem egy Ibra, Falcao típusú játékos, hanem egy 170 cm-nél alacsonyabb ember várja a labdát. Ügyetlenebb védők, kisebb, szervezetlenebb csapatok ellen (ilyen bőven van a spanyol ligában) bejöhet, de a keményebb csapatok ellen eleve halott ötlet. Messi egyébként is szeret visszamenni labdákért , olyankor meg senki sincs középen ami eleve feleslegessé teszi a beadásokat, lelassul az akció, mire valakinek be lehetne lőni, ebből jön a sok visszapassz.
Másrészt pedig Alba és Alves egymaguk bejátszák a széleket, nem segít nekik, ha ott kolbászol mellettük még egy ember, aki nem fog megindulni befelé, csak labdára vár, hogy utána beadhasson, amit már pl. eleve Alves megtehetett volna. Magunkat hozzuk hátrányos helyzetbe. A védekezésünket Sánchez védekező stílusa elhanyagolható mértékben segíti, ha Alves fent ragad Sánchez nem lesz ott hátul a helyén.
Válasz küldése