Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.20. 17:55:06

Én sem látok semmi jelentőséget belsővédő poszton. Nyilván vannak apró különbségek, de ezt egy-két százalékos minőségromlással le kell tudni hozni. Biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi két top belsővédővel tökéletesen megleszünk. Persze lehet hogy lesz valami különbség a két játékos között, lehet hogy az egyiknek egy kicsit komfortosabb lesz, akkor ő kerül oda.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.08.20. 17:35:42

drobika írta:
2022.08.20. 16:08:09
johdepp írta:
2022.08.20. 15:53:25
Édes istenem... Még mindig nem lehet leakadni arról, hogy melyik belső védős poszton ki játszik? Ha egy belső védő ezen a szinten, nem tud mindkét oldalon ugyanolyan teljesítményt hozni, akkor a Fradiba sem való, nemhogy európai top klubba, hagyjuk már...

Hát akkor el kell hogy szomorítcsalak, nem mindegy .... :-)... persze van kívétel pl. Puyol megoldotta ! De ő Puyol !
Majd úgy is kiderül, nem lesz titok !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.08.20. 16:55:42

nem értek a focihoz, valaki lenne szíves elmagyarázni miért ekkora kattanás hogy a két top jobblábas cb melyik oldalon van? :D umtiti, verminátor, gabi milito, stb ott megértem.
amúgy puyol pl rcb volt az említett milito mellett, már ha egészséges volt az argentin, majd piké érkeztével lett lcb. nem volt gond
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.20. 16:08:09

johdepp írta:
2022.08.20. 15:53:25
Édes istenem... Még mindig nem lehet leakadni arról, hogy melyik belső védős poszton ki játszik? Ha egy belső védő ezen a szinten, nem tud mindkét oldalon ugyanolyan teljesítményt hozni, akkor a Fradiba sem való, nemhogy európai top klubba, hagyjuk már...

Amúgy a keret számomra kábé kész. Ha Xavi annyira nem akarja Destet használni, hogy semennyire, akkor adják el 20 milla körül (ha tudják), aztán hozzák abból a lóvéból azt a lyonos gyereket. Fogalmam sincs, ki ő, vagy hogy hogyan játszik, de talán használná Xavi (bár úgyis lenne valami kifogás nála is, hogy még fiatal, nem beszéli a nyelvet, nem ismeri a ligát, nem edz olyan jól, mint SR, eredménykényszer van, ezért nem játszik most, satöbbi), és akkor nem kellene ott nézni Araujot, ahogy a csapat legjobb belső védőjeként megrohad a szélen SR-szintet produkálva.
Depay még mehet, nekem Auba sokkal szimpibb (tudom, nem szimpátiára kéne mennie a dolognak, de hát láthatjuk, hogy még Xavinál is arra megy sokszor, úgyhogy...), így őt tartanám meg, még ha gazdaságilag jobb is lenne őt elküldeni.


Xavi nyomhatná az álomkezdőjét:
ter Stegen
SR - Piqué - Garcia - Alba
Pedri - Busi - Gavi
Torres - Lewa - Fati

És a másodszámú csapat is erős(ebb lenne, mint az elsőszámú) lehetne:
Pena
lyonos Gusto-csávó - Araujo - Koundé (Christensen?) - Baldé
de Jong - Kessie - Pjanic (Torre?)
Raphinha - Auba - Dembélé

(Persze némileg ferdítek, talán azért Piqué most már tényleg visszaszorul a padra, meg Christensen azért többet lesz használódva, meg talán Dembélé ha egészséges, akkor nyilván ő is kezdő kellene, hogy legyen.)
Hát ezzel az álomkezdővel nekem csak egy bajom van. Rémálom kezdő!
SR. Pique-Garcia Szóval mindhárman hess a kezdőből!
Busi középen a kerékkötő, a legfőbb akadály, hogy ez a csapat előre léphessen.
Torres meg ne csináljon semmit a jobb szélen, ha feltételezem, hogy Fati a balszélső ebben a számomra rémálom 11-ben.
A ligában a 10-ben nem lennénk ezzel az álomcsapattal!
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.08.20. 16:06:27

Subinho írta:
2022.08.20. 15:20:07
Ezt nem is értem! Griezman? Volt vagy 40 millás fizuja, azon túl, hogy harmat gyenge volt! Ő lenne a luxus, nem Auba!!!
De hálistennek, nem lesz ilyen, mert 2 év kölcsönbe ment kötelező vásárlással. Vagyis ő már soha nem lesz Barca játékos hálistennek!
Már a megvásárlását se értetem, de hogy valaki visszahozná... :D
Ez olyan, mint ha azt mondanánk, hogy nem kell ide Koundé, mert sokba kerül, ott van Umtiti, többet kell játszatni és jó lesz ő meglátjátok! :D
Ha jól tudom, ha nem játszik bizonyos meccsszámot, akkor nem lép érvénybe a kötelező opció. Ha visszaküldik, nem hiszem, hogy bárki adna érte egy lyukas garast is.
Ennek fényében értettem, hogy jelentős fizucsökkenéssel lehetne Lewa tehermentesítője.
Vagy inkább adjuk őt is oda valakinek 5 focilabdáért, meg 2 szögletzászlóért?
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2022.08.20. 15:53:25

Édes istenem... Még mindig nem lehet leakadni arról, hogy melyik belső védős poszton ki játszik? Ha egy belső védő ezen a szinten, nem tud mindkét oldalon ugyanolyan teljesítményt hozni, akkor a Fradiba sem való, nemhogy európai top klubba, hagyjuk már...

Amúgy a keret számomra kábé kész. Ha Xavi annyira nem akarja Destet használni, hogy semennyire, akkor adják el 20 milla körül (ha tudják), aztán hozzák abból a lóvéból azt a lyonos gyereket. Fogalmam sincs, ki ő, vagy hogy hogyan játszik, de talán használná Xavi (bár úgyis lenne valami kifogás nála is, hogy még fiatal, nem beszéli a nyelvet, nem ismeri a ligát, nem edz olyan jól, mint SR, eredménykényszer van, ezért nem játszik most, satöbbi), és akkor nem kellene ott nézni Araujot, ahogy a csapat legjobb belső védőjeként megrohad a szélen SR-szintet produkálva.
Depay még mehet, nekem Auba sokkal szimpibb (tudom, nem szimpátiára kéne mennie a dolognak, de hát láthatjuk, hogy még Xavinál is arra megy sokszor, úgyhogy...), így őt tartanám meg, még ha gazdaságilag jobb is lenne őt elküldeni.


Xavi nyomhatná az álomkezdőjét:
ter Stegen
SR - Piqué - Garcia - Alba
Pedri - Busi - Gavi
Torres - Lewa - Fati

És a másodszámú csapat is erős(ebb lenne, mint az elsőszámú) lehetne:
Pena
lyonos Gusto-csávó - Araujo - Koundé (Christensen?) - Baldé
de Jong - Kessie - Pjanic (Torre?)
Raphinha - Auba - Dembélé

(Persze némileg ferdítek, talán azért Piqué most már tényleg visszaszorul a padra, meg Christensen azért többet lesz használódva, meg talán Dembélé ha egészséges, akkor nyilván ő is kezdő kellene, hogy legyen.)
Lpetya
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2022.07.16. 12:35:48

2022.08.20. 15:38:08

auba vs depay szemelyes velemenyem

auba kozepen ugye brillians, rendkivul goleros, eljatszogat baloson is de en nem latnam ertelmet ott jatszattni

depay tobbszor is elmondta hogy a barca volt az álma es sose banja meg, h ide igazolt.
baloson es kozepen tud jatszani
elobbin jobb utobbin gyengebb

lewa esetleg leserul es nincs auba akkor valszeg depay jatszana ott, nem volt o ott sose eletbiztositas

depay fiatal es rendszeres jateklehetoseget erdemel
aubaba kb 2 szezon van meg
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2022.08.20. 15:22:37

ocsike83 írta:
2022.08.20. 12:18:57
Ma olvastam egy pletykát, bár sajnos nem sok valóságalapja lehet.
Érdeklődtünk (???) a PSG-nél Hakimi iránt.
Ha ő összejönne, na akkor lenne igazán brutál védelem. (Hakimi-Kounde-Araujo-Balde). Nem mellesleg kb 8-10 évre megoldaná a jobb bekk posztot.
Véleményem szerint 60-70 misiért hozható. Inkább 1000-szer ő, mint az ilyen másodrangú Foyth és társai.
Én személy szerint simán beáldoznám érte FDJ-t egy csere + lové kombóban.
Papíron jol hangzik de Araujo még mindig nem tud a bal oldalon játszani vagy is tud persze csak kb Lenglet szintre esik vissza …
Hakimi viszont tényleg nagy dobás lenne !
Amugy Semedoval mi is volt a baj ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.20. 15:20:07

Ezt nem is értem! Griezman? Volt vagy 40 millás fizuja, azon túl, hogy harmat gyenge volt! Ő lenne a luxus, nem Auba!!!
De hálistennek, nem lesz ilyen, mert 2 év kölcsönbe ment kötelező vásárlással. Vagyis ő már soha nem lesz Barca játékos hálistennek!
Már a megvásárlását se értetem, de hogy valaki visszahozná... :D
Ez olyan, mint ha azt mondanánk, hogy nem kell ide Koundé, mert sokba kerül, ott van Umtiti, többet kell játszatni és jó lesz ő meglátjátok! :D
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.08.20. 14:42:53

Ha Lewa egészséges nem igazán kell mögé a padra senki. Tavaly közel 60 meccset tolt le, párat hiányzott, akkor Choupo-Moting helyettesítette.
Ha nem kell Griezmann Simeone-nak, simán visszajöhetne Lewa cseréjének. Úgy is a miénk, kb ingyen lenne. Bért kell csökkenteni, "oszt jónapot"!
Ennek tükrében mehetne Auba (luxus 20 perces játékosnak tartani) és Depay is. Nála érzem azt, hogy ingyen nem kellene elengedni.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.08.20. 14:17:04

jclayton írta:
2022.08.19. 20:27:55
Troym írta:
2022.08.19. 13:19:13
❗️Atlético Madrid have asked Barcelona for permission to try to place Griezmann in another team before the end of the transfer window. Atleti have informed Barça that they do not want to pay the €40m clause for the Frenchman.

Vagy visszakapjuk a francia fenomént:-) tudom pletyka, de a frenetikus madridi teljesítménye alapján elhiszem, hogy van alapja
Ez borítékolható volt, amint kiderültek a kölcsönszerződés részletei. Nehezen lehetett elképzelni, hogy Griezmann bármikor is negyvenmilliós formába lendülhet, azon lepődtem meg, hogy ennek ellenére mennyit játszatták az első szezonjában (elvileg az Atlético összes meccsének felén kell legalább 45 percig játszania, hogy érvénybe lépjen a kötelező vásárlási opció).
Ez a pali Coutinhoval egyetemben top 3 kiégést produkált a fociban nálunk. :D Elképesztő amúgy.

A legdurvább Setién volt mondjuk: https://pbs.twimg.com/profile_images/13 ... 00x400.jpg
Az a pali sztem szabályosan megbolondult itt. Vmi brutál állapotok uralkodhattak az öltözőben az elmúlt pár évben. Aztán még arról beszélgettünk itt, h lecsúsztunk a BL-ről. :mrgreen:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.08.20. 13:41:37

daffy írta:
2022.08.20. 12:59:07
ocsike83 írta:
2022.08.20. 12:18:57

Véleményem szerint 60-70 misiért hozható. Inkább 1000-szer ő, mint az ilyen másodrangú
Annyiért elvinné 10 másik csapat is.
100 alatt szerintem esélytelen. Meg minek is a psg-nek pénz?
Ez pontosan így van. Ezek az életben nem adnak el olyan játékost, akire számítanak. Nincs az a pénz, szó szerint. Ez ennyi.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.20. 13:41:27

Èn Kessie helyében nem jöttem volna el a Milántól! Fogalmam sincs mièrt döntött így?! Én rengeteg Milán meccset nézek ès alapesetben 6-s ként jó csak nem itt, mert itt mások az elvàrások… évek óta egy hasonló profilú játékosért sírt itt több ember is erre most itt van ès màr kis is kezdték pàran( tisztelet a kivételnek)
Off; múltkor valaki említést tett a MU-ról és a szurkolóiról…hát mi sem különbözünk tőlük nagyon, hiszen mi is a múltban élünk és nem bírunk megújulni…
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.08.20. 12:59:07

ocsike83 írta:
2022.08.20. 12:18:57

Véleményem szerint 60-70 misiért hozható. Inkább 1000-szer ő, mint az ilyen másodrangú
Annyiért elvinné 10 másik csapat is.
100 alatt szerintem esélytelen. Meg minek is a psg-nek pénz?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.08.20. 12:45:18

ocsike83 írta:
2022.08.20. 12:18:57
Ma olvastam egy pletykát, bár sajnos nem sok valóságalapja lehet.
Érdeklődtünk (???) a PSG-nél Hakimi iránt.
Ha ő összejönne, na akkor lenne igazán brutál védelem. (Hakimi-Kounde-Araujo-Balde). Nem mellesleg kb 8-10 évre megoldaná a jobb bekk posztot.
Véleményem szerint 60-70 misiért hozható. Inkább 1000-szer ő, mint az ilyen másodrangú Foyth és társai.
Én személy szerint simán beáldoznám érte FDJ-t egy csere + lové kombóban.
Reálos múlt miatt kevés rá az esély, drága is és a fizetése is az egekben. Plusz ő is inkább a 3 belső védő mellett q szélen el, mint az Interben. Erősebb előre, mint hátra.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.08.20. 12:18:57

Ma olvastam egy pletykát, bár sajnos nem sok valóságalapja lehet.
Érdeklődtünk (???) a PSG-nél Hakimi iránt.
Ha ő összejönne, na akkor lenne igazán brutál védelem. (Hakimi-Kounde-Araujo-Balde). Nem mellesleg kb 8-10 évre megoldaná a jobb bekk posztot.
Véleményem szerint 60-70 misiért hozható. Inkább 1000-szer ő, mint az ilyen másodrangú Foyth és társai.
Én személy szerint simán beáldoznám érte FDJ-t egy csere + lové kombóban.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.20. 07:41:06

auba vs depay.

A gaboni alázatosabb, jobban erzi a kaput, tűrné a padot, klasszikus center, viszont a mezőnymunkája nulla. Érte viszont kapnánk egy 25-30 milliot

A holland kevésbé jó középen, nem az a birkózós fajta, nagyon hangulatember, viszont tud szélen is játszani, és ezt a tikitakara emlekezteto bohockodast jobban érzi mint a gaboni. A juve vhogy tuti kibulizza h ingyen menjen.

+1 a gaboni maradására. Leszrom a pénzt, sportszakmailag fontosabb lenne mint a holland.


Kessie meg ilyen piac adta lehetoseg volt, semmilyen szinten nem illik ide, xavi ennek megfeleloen fogja kezelni (10-20 perces csere). Jol mondja Csaba, nekem két meccsből lejött h semmi köze ehhez a lötyögős, forgolódós tilitolihoz... Legkésőbb két év múlva ingyen fog lelépni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.20. 00:11:13

csababarca írta:
2022.08.19. 23:52:23
Persze, formalitás, de hétvége van, második forduló lemegy, és még töketlenkedünk vele.
Engem bosszant, mert rá baromi nagy szükségünk lenne.

Nekem a hollanddal sincs gondom, egyszerűen belőle nem nézem ki, hogy csereként beállva, durcásan, hisztizve (mindig így jött be csereként, nulla gólöröm, csak a pózerkedés unott arccal) hozná magát. Auba-n nem láttam ilyet, ő teljesen alázatos volt végig, jó kedvvel tette a dolgát.
Ennyi szól nálam a gaboni mellett, szerintem jobban tűrné a másodhegedűs szerepet, mint Depay.

Fogalmam sincs ez a Ramos, ilyeneket felejtsünk el, Laporta is csak ismert nevekben gondolkozik, azokkal tud villogni. MAjd ha berobban a portugál gyerek, akkor rápróbál tripla áron, ez Laporta stílusa.

jobbhátvéd kellene valóban, de ha jönne a lyoni pl, akkor Destnek nincs maradása, mert felesleges. (ugye SR-t nem tudjuk eladni, tiltja a kódex, illetve kutyának sem kellene.)
de szerintem az nem egy égető poszt most, a maradék 10 poszton rendben vagyunk, nem ott fognak eldőlni a dolgok. Pláne ha Koundé kisegít oda, vagy esetleg ott is játszik.

Raphinha okés, Lewa kellett, Koundé nagyon nagyon kellett, Kessié felemás nálam, mert szerintem Xavi a háta közepére kívánja, nem tud vele mit kezdeni, mert nem csak a piszipaszit tudja, Christensenben is van lehetőség.
És végre el is adtunk pár embert, bár még nem teljes a lista.
Jobban belegondolva, inkább egy 4-re értékelem ezt a nyarat :mrgreen:
Ja, de tudtommal nincs jó fizikai állapotban amúgy sem, ezért is ő lett ugye a kimaradó. Így kevésbé zavar, szerintem ki van ez találva, játszott volna már múltkor, ha rendben lenne. Az igaz pl, hogy miatta nem olyan égető a jobbhátvéd poszt. :)
Igen, Auba szerintem is jobban bírja a padot, ő egy elég laza karakter, Depay inkább vezér típus, ez ellene szól, jogos.
Kétlábas, technikás center, nagyon érzi a kaput. Most rákerestem, és találtam cikkeket, amiben azt írják, hogy a Barca is alaposan követi a srácot. Jövőre már késő lesz anyagilag, az tuti. Bár asszem a Newcastle-t meg a PSG-t is visszautasította már, mert nem akar elmenni Benificából még. Persze egy Barca vagy Real hívó szava (beállítottságtól függően) egész más erő lenne. Szerintem ha mindketten mennének, ő lenne az első, akit megkörnyékezünk, de ez csak vak tipp. Én nem tudok most nagyon más olyan opcióról, akiről már most elég sokat sejtenek, és egész olcsón vihető.

Ja, én Dest távozásával számoltam most, kár ő ide mindenki szemszögőből, máshol jobban be fog válni.

Kessié megszívta, hogy eljött a Milanból, ott nagyon szerették, és a posztja is tökéletesen megvolt, kulcsember, bajnok, első kalapos a BL-ben, ugyanakkora kereset, stb. Szerintem sem lesz neki itt soha komoly szerepe, amíg Xavi van itt. Cserének persze mindig jó lesz, ritkán kezdőnek is szeptembertől, 8-ason úgy mindent tud, de semmit sem olyan magas szinten. Én nem hiszem, hogy az ő kérésére jött, bármennyit hangoztatták. Sokáig nem voltam hajlandó elhinni, hogy nem hatos posztra jön Busi cseréjének/következő évi pótlásának, tényleg évekig láttam szenvedni abban a posztban, és szintekkel van ott lejjebb, semmi erénye nem jön ki kb. De úgy látom a felderítők nem néztek meg korábbi vidiket a Milanról, az elmúlt két évben meg elfelejtették megnézni, melyik poszton teljesített kimagaslóan. Vagy Alemanyék 6-osra is gondolták, elvileg már ősz körül meg voltak beszélve a dolgok.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.19. 23:52:23

bence0330 írta:
2022.08.19. 23:39:17
A Koundé ügy biztos, hogy formalitás, engem a két cserecsatár közül annyira nem érdekel, ki megy és ki marad. Auba nagyobb üzlet lenne 30+-osan 30 misiért (nem is tudom, mikor kötöttünk utoljára ilyet...), és bevallom, én nagyon hiszek Depayban. Még a tavalyi szezonjában is mennyi gólt lőtt, mikor ősszel csapat nem volt alatta, tavasszal meg a hőskorszakban áprilisig sérült volt, 1-1 meccsre tudott csak beesni nem 100%-osan, és még úgy is jó volt, középen is. Egy ilyen szezonban ennyi gól lőni nem piskóta, Auba csak másfélszer annyi gólt lőtt percenként úgy, hogy sokkal jobb csapat játszott alá, Xavival. Ő top fizikumban nem vagyok benne biztos, hogy rosszabb, mint Auba, és hogy sokoldalúbb, melósabb, az tuti. A kaput is eléggé érzi, még ha ebben kicsit gyengébb is tán, mint a gaboni. Én most azt mondanám, hogy mindent egybevetve jobban örülnék 1 fokkal a hollandnak, de majdnem mindegy. Azért ilyen sűrű évben biztos lesz szerepe a cserének, nem fog Lewa heti két meccset végigjátszani, az tuti.
Vagy menjen mindkettő, és hozzunk egy Goncalo Ramos kalibert (aki simán lehet a következő Nunez), mindegy, nálam ez most részletkérdés.

Egyvalami kéne nekem az 5-ös helyett a csillagos ötösre, egy korrekt jobbhátvéd. Az eddig felmerült nevek közül tán a lyoni srác tetszik a legjobban, persze csak a highlightsokat összehasonlítva. De amilyen korrekt helyekre igazolgattunk korrekt játékosokat, hiszem, hogy hó végéig lesz itt valaki, aki minimum SR-hez képest lényegesen jobb, és max szivárgó folt marad csak a poszt, nem egy lefolyócső.
Persze, formalitás, de hétvége van, második forduló lemegy, és még töketlenkedünk vele.
Engem bosszant, mert rá baromi nagy szükségünk lenne.

Nekem a hollanddal sincs gondom, egyszerűen belőle nem nézem ki, hogy csereként beállva, durcásan, hisztizve (mindig így jött be csereként, nulla gólöröm, csak a pózerkedés unott arccal) hozná magát. Auba-n nem láttam ilyet, ő teljesen alázatos volt végig, jó kedvvel tette a dolgát.
Ennyi szól nálam a gaboni mellett, szerintem jobban tűrné a másodhegedűs szerepet, mint Depay.

Fogalmam sincs ez a Ramos, ilyeneket felejtsünk el, Laporta is csak ismert nevekben gondolkozik, azokkal tud villogni. MAjd ha berobban a portugál gyerek, akkor rápróbál tripla áron, ez Laporta stílusa.

jobbhátvéd kellene valóban, de ha jönne a lyoni pl, akkor Destnek nincs maradása, mert felesleges. (ugye SR-t nem tudjuk eladni, tiltja a kódex, illetve kutyának sem kellene.)
de szerintem az nem egy égető poszt most, a maradék 10 poszton rendben vagyunk, nem ott fognak eldőlni a dolgok. Pláne ha Koundé kisegít oda, vagy esetleg ott is játszik.

Raphinha okés, Lewa kellett, Koundé nagyon nagyon kellett, Kessié felemás nálam, mert szerintem Xavi a háta közepére kívánja, nem tud vele mit kezdeni, mert nem csak a piszipaszit tudja, Christensenben is van lehetőség.
És végre el is adtunk pár embert, bár még nem teljes a lista.
Jobban belegondolva, inkább egy 4-re értékelem ezt a nyarat :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.19. 23:39:17

csababarca írta:
2022.08.19. 23:21:58
Nálam a csillagos ötöshöz kellene Koundé beregisztrálása végre.
És Depay out, Aube marad helyzet.
És persze amit te is írtál. (Alonso nem jön, Baldé marad)

Kár bolygatni ezt a keretet, készen van, Xavi tegye hozzá a magáét és had szóljon.
A Koundé ügy biztos, hogy formalitás, engem a két cserecsatár közül annyira nem érdekel, ki megy és ki marad. Auba nagyobb üzlet lenne 30+-osan 30 misiért (nem is tudom, mikor kötöttünk utoljára ilyet...), és bevallom, én nagyon hiszek Depayban. Még a tavalyi szezonjában is mennyi gólt lőtt, mikor ősszel csapat nem volt alatta, tavasszal meg a hőskorszakban áprilisig sérült volt, 1-1 meccsre tudott csak beesni nem 100%-osan, és még úgy is jó volt, középen is. Egy ilyen szezonban ennyi gól lőni nem piskóta, Auba csak másfélszer annyi gólt lőtt percenként úgy, hogy sokkal jobb csapat játszott alá, Xavival. Ő top fizikumban nem vagyok benne biztos, hogy rosszabb, mint Auba, és hogy sokoldalúbb, melósabb, az tuti. A kaput is eléggé érzi, még ha ebben kicsit gyengébb is tán, mint a gaboni. Én most azt mondanám, hogy mindent egybevetve jobban örülnék 1 fokkal a hollandnak, de majdnem mindegy. Azért ilyen sűrű évben biztos lesz szerepe a cserének, nem fog Lewa heti két meccset végigjátszani, az tuti.
Vagy menjen mindkettő, és hozzunk egy Goncalo Ramos kalibert (aki simán lehet a következő Nunez, és 1 vagy 2 év múlva a kövi 100 misis igazolás lesz, egyszer megnéznék végre egy ilyen épp időben kifogott transzfert), mindegy, nálam ez most részletkérdés.

Egyvalami kéne nekem az 5-ös helyett a csillagos ötösre, egy korrekt jobbhátvéd. Az eddig felmerült nevek közül tán a lyoni srác tetszik a legjobban, persze csak a highlightsokat összehasonlítva. De amilyen korrekt helyekre igazolgattunk korrekt játékosokat, hiszem, hogy hó végéig lesz itt valaki, aki minimum SR-hez képest lényegesen jobb, és max szivárgó folt marad csak a poszt, nem egy lefolyócső.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.19. 23:21:58

bence0330 írta:
2022.08.19. 22:57:37

Mondjuk ez jelenthet két év kölcsönt is, amíg a két válogatott játékos kiöregszik, meg persze kacsa is lehet. De szurkolok, ha Alonso nem jön, akkor marad nálam tiszta ötcsillagos a nyár.
Nálam a csillagos ötöshöz kellene Koundé beregisztrálása végre.
És Depay out, Aube marad helyzet.
És persze amit te is írtál. (Alonso nem jön, Baldé marad)

Kár bolygatni ezt a keretet, készen van, Xavi tegye hozzá a magáét és had szóljon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.19. 23:08:57

Na ez vegre valami jo hir lenne. Alonso reszerol sem ertem, minek jonne ide, nem hiszem, hogy Alba csereje akarna lenni. Azert annal jobb spíler.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.19. 22:57:37

soadroli írta:
2022.08.19. 22:54:05
FC Barcelona & especially Xavi believe in Alejandro Balde. His departure is fully ruled out. @fansjavimiguel

Alonso lehet mégsem jön, én nem bánom.
Mondjuk ez jelenthet két év kölcsönt is, amíg a két válogatott játékos kiöregszik, meg persze kacsa is lehet. De szurkolok, ha Alonso nem jön, akkor marad nálam tiszta ötcsillagos a nyár.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.19. 22:54:05

FC Barcelona & especially Xavi believe in Alejandro Balde. His departure is fully ruled out. @fansjavimiguel

Alonso lehet mégsem jön, én nem bánom.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.19. 21:21:53

Troym írta:
2022.08.19. 13:19:13

❗️Atlético Madrid have asked Barcelona for permission to try to place Griezmann in another team before the end of the transfer window. Atleti have informed Barça that they do not want to pay the €40m clause for the Frenchman.

Vagy visszakapjuk a francia fenomént:-) tudom pletyka, de a frenetikus madridi teljesítménye alapján elhiszem, hogy van alapja
Kérdem, ilyen esetben mit mondanak "az aláírt szerződés az szent" elképzelést vallók - mit kéne csinálni???
Válasz küldése