Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.22. 13:15:39

kristop írta:
visca el barca írta:3-5-2-t kellene megpróbálni, anno talán pep is nézegette azt a verziót. kp két szélén alba/alves, nem kellene annyit foglalkozniuk a védekezéssel. a kp 3 másik embere lenne ini, busi, cesc, előre meg messi, neymar. szélsőkkel való bohockodást meg elfelejteni.
ez az egyetlen felállás, ami életképes lehetne nálunk a 433 mellett, nem a 442, meg a 4231. ehhez viszont kellene még minimum két védő + az, hogy mascherano ne menjen, vagy masch mehet, de akkor három :D

(pep szerintem a 343t nézegette, és azt is teljesen unortodox módon. a három védő valami ilyesmi volt, hogy abidal, piqué, alves, aztán a busquets, xavi, cesc, iniesta és utána jött a három támadó. szóval ő inkább még támadóbbá akarta tenni a csapatot, nem stabilabbá :D)
igen az tényleg 3-4-3 volt, alvessel a kp-n!

visszatérve a 352 re, kellene két védő, masch marad, így lennének 5-en a 3 posztra ami bőven elég. az újságok új szerelme cuadrado játszhatna a kp jobb oldalán, balt megoldaná alba/adriano. középső 3 posztra megvannak az emberek, meg a 2 csatárra is.

3 új igazolással le lehetne zavarni az egészet, a tilitoli ugyanúgy megmaradhatna, sőt felezőtől felfele lényegében egy emberrel több lenne. kérdés h a két 50 kilós centerünk mire menne a darálóban. ne felejtsük el, most messit minimum 2-en fargják, mert a két belső védőnek lényegében csak rá kell figyelni. ha ketten lennének középen sokkal könnyebb dolga lenne mindkettőnek.

igazából nem értem h miért nem játsszák más csapatok sem, pedig az egyik legjobb formáció. sztem sokkal életképesebb, mint a most divatos 4231. ha jol tudom topcsapatok közül egyedül a púposéknál használatos formáció.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.22. 13:12:25

visca el barca írta:
Subinho írta:A 4 2 3 1 felállás szép, jó és stabil, DE, a 3 kp-nk közül csak 1 játszhatna itt. Erre Cesc lenne a legalkalmasabb, az az igazi helye, de akkor a bal oldalon játszana esetleg Ini, Neymar Messi előtt csatárban??? Egyszerre sehogy nem lenne jó....
teljesen alkalmatlan rá a keretünk. :D

3-5-2-t kellene megpróbálni, anno talán pep is nézegette azt a verziót. kp két szélén alba/alves, nem kellene annyit foglalkozniuk a védekezéssel. a kp 3 másik embere lenne ini, busi, cesc, előre meg messi, neymar. szélsőkkel való bohockodást meg elfelejteni.
Osszel tobbszor is ezt jatszottuk tamadasban. Pique Mascherano koze visszahuzodott Busi, Alves,Alba meg felment Ini Xavi a ket kozeppalyas csatarok moge visszahuzodo Messi es a ket szelso pedig kicsit beljebb jott.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.22. 12:55:25

visca el barca írta:3-5-2-t kellene megpróbálni, anno talán pep is nézegette azt a verziót. kp két szélén alba/alves, nem kellene annyit foglalkozniuk a védekezéssel. a kp 3 másik embere lenne ini, busi, cesc, előre meg messi, neymar. szélsőkkel való bohockodást meg elfelejteni.
ez az egyetlen felállás, ami életképes lehetne nálunk a 433 mellett, nem a 442, meg a 4231. ehhez viszont kellene még minimum két védő + az, hogy mascherano ne menjen, vagy masch mehet, de akkor három :D

(pep szerintem a 343t nézegette, és azt is teljesen unortodox módon. a három védő valami ilyesmi volt, hogy abidal, piqué, alves, aztán a busquets, xavi, cesc, iniesta és utána jött a három támadó. szóval ő inkább még támadóbbá akarta tenni a csapatot, nem stabilabbá :D)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.22. 12:48:49

visca el barca írta: teljesen alkalmatlan rá a keretünk. :D

3-5-2-t kellene megpróbálni, anno talán pep is nézegette azt a verziót. kp két szélén alba/alves, nem kellene annyit foglalkozniuk a védekezéssel. a kp 3 másik embere lenne ini, busi, cesc, előre meg messi, neymar. szélsőkkel való bohockodást meg elfelejteni.
Ez sem lenne rossz megoldás, bár tulajdonképpen ezt játszottuk idén is, csak eggyel kevesebb középhátvéddel és eggyel több elöl lévővel, mivel Alba és Alves egyébként sem sokat foglalkoztak a védekezéssel. :roll:
Kíváncsi leszek mostmár az érkezőkre, kár, hogy az átigazolási időszak még el sem kezdődött :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.22. 12:26:39

Subinho írta:A 4 2 3 1 felállás szép, jó és stabil, DE, a 3 kp-nk közül csak 1 játszhatna itt. Erre Cesc lenne a legalkalmasabb, az az igazi helye, de akkor a bal oldalon játszana esetleg Ini, Neymar Messi előtt csatárban??? Egyszerre sehogy nem lenne jó....
teljesen alkalmatlan rá a keretünk. :D

3-5-2-t kellene megpróbálni, anno talán pep is nézegette azt a verziót. kp két szélén alba/alves, nem kellene annyit foglalkozniuk a védekezéssel. a kp 3 másik embere lenne ini, busi, cesc, előre meg messi, neymar. szélsőkkel való bohockodást meg elfelejteni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2014.05.22. 10:22:32

A 'Sport Mediaset' adásában az AS Róma elnöke kijelentette, hogy Mehdi Benatía nem megy sehova a klubtól. "Nagyon jó idénye volt, ezek után természetes, hogy nagy klubok érdeklődnek utána, ám négy éves szerződése köti hozzánk, és minden bizonnyal nálunk is folytatja majd." - nyilatkozta a klub elnöke. persze még lehet :D
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.22. 07:52:10

Szerintem is jobb lenne már egy 4-2-3-1. Ha 2 vkp játszik akkor talán nem kontráznák szét a csapatot olyan könnyen.

Az egy szál Buszkecc önmagában teljesen impotens. Őt nem is tartom igazi vkp-nak, csak egy mandinernek a védelem és a középpálya között. Eddig volt egy komoly letámadás, csapatszintű védekezés amely óriási terhet levett róla, mióta az nincs kiderült mit ér valójában a srác. Tehetséges a támadások építésében, de kell mellé egy rombolóember...
100% pure awesomeness
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.22. 06:25:51

A 4 2 3 1 felállás szép, jó és stabil, DE, a 3 kp-nk közül csak 1 játszhatna itt. Erre Cesc lenne a legalkalmasabb, az az igazi helye, de akkor a bal oldalon játszana esetleg Ini, Neymar Messi előtt csatárban??? Egyszerre sehogy nem lenne jó....
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.22. 05:06:09

Amíg nem látjuk az érkezőket és távozókat, fölösleges játékrendszerről és összeállításról vitatkozni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.22. 00:38:28

DaVeR írta:Hát bevallom én nem örülnék neki ha egy BL elődöntő 90perceben 0-0 nal egy Fontasra vezetnek ra az ilyen Ronaldo Bale Robben Agüero féle támadók.. Valahogy több esélyt látnék egy tapasztaltabb KV ben. Aztán Pique és pl D.Luiz mögé hozhatunk egy tehetséges fiatalt és Bartraval ellennének. Mert nem azeretnék még egy rutintalanság miatt olyan gólt látni mint amilyet Bale guritott nekünk..

És meglehet kövezni de számomra szimpatikus a Madridi felállás..
Egy befejező csatár Agüero személyében két szélen Messi és Neymar.. Vagy Messit vissza Agüero mögé két szélén Neymar Sanchez hadd fusson ugy is ahhoz ért a Chilei

Középpen meg Iniesta Fabregas hadd szervezkedjen :/ Csak a Madriddal ellentétben mi nem a kontrára játszhatnánk
A baj az, hogy először is Mascherano-val sem vagyunk előrébb, mint Fontás-sal lennénk, a spanyol ráadásul még jobb is lenne pontrúgásoknál a magassága miatt. Egyébként tényleg nem klasszis a srác, de őszintén szólva elég nehéz lenne egy olyan 4. számú hátvédet találni, aki tűri is a padot és hozza is a szintet. (Én pedig Bartra-t Piqué-nél előbbre helyezném a rangsorban.)

A 4-2-3-1-es felállás jó ötlet lenne, főleg, ha Busquets mellé mondjuk vissza tudnánk hozni Touré-t, aki tudna ütközni is, Busquets pedig többet foglalkozhatna a támadásépítéssel (amivel tulajdonképpen Xavi szerepkörét/posztját akkor el is lehetne felejteni). Középen pedig meg lehetne próbálni Iniesta-t illetve Messi is játszhatna a középcsatár mögötti pozícióban. Ebben az esetben én Cesc-nek nem látnám a helyét, mert ahhoz túl drága, hogy továbbra is padozzon, de Iniesta-t én nem "áldoznám be" érte. Illetve ott lesz idén Rafinha is, aki ugyancsak jó lenne ebben a pozícióban. Tulajdonképpen ez egy Cesc-Touré cserét jelentene. Így Song-ot is meg lehetne tartani, aki be tudna ugrani bármelyik vkp helyett, így Touré is feljebb léphetne adott esetben. Fizikálisan nem kis előrelépés lenne, elöl pedig "bohóckodhatnának" a törpék. Xavi Busquets helyettese lehetne első sorban, remélhetőleg Lucho is csak beugróként számít rá majd jövőre. Én jó ötletnek tartanám, mert így kevésbé tudnának lekontrázni az ellenfelek.

Az eddigi érkezőkkel és távozókkal szinte maximálisan elégedett vagyok: Lucho, Rafinha, Deulofeu, Ter Stegen és Masip személyében ígéretes játékosok kerülnek majd a csapathoz, az edzőről nem is beszélve. Nekem még mindig csak az szúrja a szemem, hogy Masip csak 3. számú kapus lesz... :roll:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.05.21. 23:24:30

DaVeR írta:Hát bevallom én nem örülnék neki ha egy BL elődöntő 90perceben 0-0 nal egy Fontasra vezetnek ra az ilyen Ronaldo Bale Robben Agüero féle támadók.. Valahogy több esélyt látnék egy tapasztaltabb KV ben. Aztán Pique és pl D.Luiz mögé hozhatunk egy tehetséges fiatalt és Bartraval ellennének. Mert nem azeretnék még egy rutintalanság miatt olyan gólt látni mint amilyet Bale guritott nekünk..

És meglehet kövezni de számomra szimpatikus a Madridi felállás..
Egy befejező csatár Agüero személyében két szélen Messi és Neymar.. Vagy Messit vissza Agüero mögé két szélén Neymar Sanchez hadd fusson ugy is ahhoz ért a Chilei

Középpen meg Iniesta Fabregas hadd szervezkedjen :/ Csak a Madriddal ellentétben mi nem a kontrára játszhatnánk
Nem lenne rossz, csak a madridi hármas, mind magas erős ember... nálunk meg két alacsony eleve, előre jó lenne akkor már egy magas valaki és Agüero biztosan nem magas...
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.05.21. 22:07:29

Hát bevallom én nem örülnék neki ha egy BL elődöntő 90perceben 0-0 nal egy Fontasra vezetnek ra az ilyen Ronaldo Bale Robben Agüero féle támadók.. Valahogy több esélyt látnék egy tapasztaltabb KV ben. Aztán Pique és pl D.Luiz mögé hozhatunk egy tehetséges fiatalt és Bartraval ellennének. Mert nem azeretnék még egy rutintalanság miatt olyan gólt látni mint amilyet Bale guritott nekünk..

És meglehet kövezni de számomra szimpatikus a Madridi felállás..
Egy befejező csatár Agüero személyében két szélen Messi és Neymar.. Vagy Messit vissza Agüero mögé két szélén Neymar Sanchez hadd fusson ugy is ahhoz ért a Chilei

Középpen meg Iniesta Fabregas hadd szervezkedjen :/ Csak a Madriddal ellentétben mi nem a kontrára játszhatnánk
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.21. 21:40:57

boixos írta vmikor egy hónappal ezelőtt

benatia marokkói, az udinétől hoztuk el tavaly nyáron. kb 190es állat, nagyon erős, nagyon technikás és nem annyira tudják átjátszani még a törpék sem. igazi tanárember, aki ráadásul még gólerős is (ha beköszön, akkor nem kicsiket szokott villantani). amúgy emberileg roppant szimpatikus, alázatos, magát a csapat érdekeinek maximálisan alárendelő fazon, aki addig hajt a meccsen, amíg van benne levegő. sztem az egyik legjobb igazolása a romának.
a barca egyébként már télen nézegette, de nagyon sírna az egyik szemem, ha elhoznák romából. a másik viszont nevetne, mert nem emlékszem, h ilyen kaliberű hátvédgyerek mikor fordult meg utoljára a barcában, vele igencsak beljebb lennénk. mondjuk pikének erősen fel kellene kötnie a gatyeszt, mert sztem benatia jobb nála, nem is kicsivel, mascheranot meg ne is keverjük bele ebbe a történetbe...
egyébként nem hiszem, h elengednék, kell a köv bl-szezonra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.21. 21:35:28

Eddig mindenki fel volt háborodva, hogy nem igazolunk sztár védőket, erre Fontás szeretné itt jó pár ember. Meg Laporte 150 csillió euróért. Benatia-ról nem tudok semmit, de gondolom veszünk 2 Csigrinszkij féle védőt, meg baromi drágán egy csatárt...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.21. 21:28:11

Benatia talán jó megoldás lehet egynek, jó kötésű gyerek, videók alapján mozgása is rendben van, majd valaki (Boixos) egy pár sort írhatna róla,mik az erősségei,gyengeségei,stb...

De azért egy 30M-nél meg kéne állni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.21. 21:20:57

pitta19 írta:
Messithebest írta:
StickyFingaz írta:Egyre biztosabb Benatia érkezése.Egy Roma szurker írna róla pár sort?
Ezt hol olvastad? Mocskosul örülnék neki amugy...
http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/21" target="_blank ... auto-sport
Mellé kellene sztem egy laporte vagy egy fontás, így szerintem a kh poszt rendben lenne aránylag.:roll: Alvés pótlása lesz a legnehezebb feladat az idén. :|
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.05.21. 21:18:06

Tudom,hogy van itt egy Roma szurker.Régebben írt is pár sort Benatiáról,és Örülnék ha kibővítené egy kicsit. :D
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.05.21. 21:14:49

Messithebest írta:
StickyFingaz írta:Egyre biztosabb Benatia érkezése.Egy Roma szurker írna róla pár sort?
Ezt hol olvastad? Mocskosul örülnék neki amugy...
http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/21 ... auto-sport" target="_blank
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.21. 21:07:01

StickyFingaz írta:Egyre biztosabb Benatia érkezése.Egy Roma szurker írna róla pár sort?
Ezt hol olvastad? Mocskosul örülnék neki amugy...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.21. 21:01:45

StickyFingaz írta:Egyre biztosabb Benatia érkezése.Egy Roma szurker írna róla pár sort?
Ez most olyan, mintha egy MTK drukkert kérdeztél volna :D :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.05.21. 20:45:23

Egyre biztosabb Benatia érkezése.Egy Roma szurker írna róla pár sort?
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.21. 15:38:02

Most olvasom a sporton, hogy Fontás 1 millió lenne, hogy visszatérjen. Ez foci pénzben mérve szotyi pénz. Én tuti visszahoznám egy előszezonra, aztán lehet tökre beválik, ha meg nem akkor 1 milláért átveszi egy spanyol középcsapat. Nem láttam sok Celta meccset, de Enrique alap emberként számolt vele, akivel anno a B csapatnál is játszott. Arra emlékszem, hogy Fontás a B csapatnál talán még kapitány is volt, és mikor felkerült, akkor a Puyol-Piqué-Mascherano 3as mögött sok esélyt nem kapott. Nem azt mondom, hogy rá kell építeni a védelmet, de 1 milliós visszavásárlás az nudli.

Egyébként, a Sporton azt is olvastam,Yayát idézve: " a Barcában akarok visszavonulni":

Így legyen!

Én egyébként azt sem tartom 100%ig hogy Xavi marad. Enriique mondta, hogy beszélni fognak a legjobb döntésről. Lehet úgy lesznek, hogy haver te már kiöregedtél, nekem meg fiatal csapatot kell építenem. De az is lehet, hogy csak a szerepköréről állapodnak meg. Izgatott vagyok.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.21. 15:00:38

az tök elképzelhetetlen, hogy a sportigazgató (zubi), aki tárgyalt az edzővel talán tudja mit akar az edző, mivel megbeszélték, elkezdték tervezni a következő szezont? nekem nem.

egyébként meg ennek a touré körüli dolognak megörültem, aztán visszazökkentem a valóságba. mert persze jó lenne ismét köztünk látni, de nem csak úgy kell nézni a játékosokat, hogy ő jó, kell, ő is jó, kell, hanem a szerepüket a csapatba is látni kéne. márpedig touré azért ment el, mert játszani akart, MINDIG, és most azért menne el a cityből, mert nem figyelnek rá, nem tartják elég fontosnak.

nálunk jól érezné magát, de játszana minden meccsen? busquets pozíciójában tuti nem, ha az a cél, akkor hagyjuk, ahhoz túl drága lenne és túl sokat keres. előrébb, xavi helyén, oda szánják? abba benne vagyok. eddig iniesta, xavi, fabregas osztozott két pozíción, most iniesta, fabregas, touré lenne ez a hármas, ahol touré hátrébb is betud szállni ha szükség van rá. csak akkor mi lesz xavival? négyüknek már nagyon kevés lenne a két pozíció, főleg, hogy rafinha is ott fog toporogni mögöttük játékra éhesen. xavi meg ugyan már nem az igazi, de még elég sok jó meccs benne van, és amúgy se akarunk (és szabad) szerintem egy ilyen legendától csak így megválni.

eto'onak már nem is örülnék, szép volt, jó volt, de ilyen viselkedésű játékost felejtsünk el akkor, amikor épp valamennyire újraépíteni akarjuk a csapatot.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.21. 14:57:31

Magyarázza már el nekem valaki hogy mi van nálunk mi ez a keverés kinek a szava dönt az átigazolásoknál kinek mi lenne a feladata stb..
Az tuti hogy a Realnál az van amit Perez mond, azt vesz meg akit ő akar..és ad is el..
A MU-nál szerintem SAF döntött hogy ki kell és ki nem a csapatba..
Egy psg-nél gondolom szintén a sejk dönti el( vagy ki az a pali) hogy kit fog venni és fözzön abból az edző ami van..
Nálunk én végig abba vagyok hogy lksősorban az edző és az elnök dönti el, de PL anno Henry is azért jött mert Laporta egyik kedvence volt és mindenáron hozta volnam ha kell ha nem..
Zubi: Én azt hittem hogy az a szerepe hogy az igazolásokat ö intézi, magyarul tetőaláhozza papirozza..de beleszólása nincs hogy ki jöjjön vagy menjen! Errre ott van az elnök és az edző :roll:
Megy itt a keverés jobbra balra ki jöjjön ki menjen és azt érzem hogy sokan nem azzal foglalkoznak ami a feladatuk..és nem tiszta hogy ki fogja ezt a keretet megujitani és milyen játékosokkal...szerintem borzasztó sok kérdőjel lehet..meg egyet nem értés!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.21. 14:41:35

Mikor megláttam Touré tweetjét, nagyon meglepődtem. Banális hiba volt elengedni, csak remélni tudom hogy igazak a hírek és vissza fog jönni!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése