Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.10. 14:17:05

Miralem Pjanic a nyáron Barcelonába kerülhet, ha minden a terveknek megfelelően alakul. A sokoldalú védekező középpályás állítólag a Róma hosszabbításai ajánlatát is visszautasítja, csak, hogy azzal a Luis Enriquével dolgozhasson, aki 2011-ben már volt az edzője az olasz csapatnál.

A 24 éves Pjanicnak 2015-ig van szerződése a Romával, azaz ez az utolsó év, hogy klubja pénzt kapjon érte. Bár a vezetők szeretnék, hogy maradjon, hétfőn - állítólag - nemleges választ kaptak a játékos ügynökétől, Michael Becker.

De nem csak a Rómát kosarazta ki Pjanic, a Manchester United és a PSG is el kellett fogadja, hogy nem megy hozzájuk. A Barcelona - amennyiben komolyan gondolja a leigazolását - körülbelül 12 millió euroért megszerezheti őt annak ellenére, hogy piaci értéke 20 millió euro.


Uff, 12 millió szerintem kevés, elkellene hozni, LE ugyis ismeri.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.10. 12:29:03

Subinho írta:Courtois - Van der Wiel, Thiago Silva, Piqué, Jordi Alba - Busquets, Cesc, Iniesta - Alexis, Neymar, Messi
Cserének: Ter Stegen - Montoya, Bartra, Inigo Martinez, Adriano - Mascherano, Xavi, Rafinha - Pedro, Tello
Szerintem eleg nagy hiba lenne, egy ekkora potenciallal rendelkezo jatekost a padra igazolni, mint a nemet.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.10. 12:14:42

Tudom, ez nem egy manager játék :D de azért annak fényében, hogy kik mennek/valószínű mennek, én egy ilyen kezdőt el tudnék képzelni jövőre:

Courtois - Van der Wiel, Thiago Silva, Piqué, Jordi Alba - Busquets, Cesc, Iniesta - Alexis, Neymar, Messi
Cserének: Ter Stegen - Montoya, Bartra, Inigo Martinez, Adriano - Mascherano, Xavi, Rafinha - Pedro, Tello

Távozók: Valdes, Puyol, Alves, Song, Cuenca, Bojan, Sergi Roberto, J. Dos Santos

Ezzel nem lenne nagyon felforgatva a keret, de ahová kell, oda jönnének játékosok!!!

Ha esetleg Mascherano menne, jöhetne Ramires, esetleg Luis Gustavo, ha meg a Pedro/Tello/Alexis hármasból vki távozik, akkor kell még egy támadó mindenképp.
Mascherano sztem nem fog elmenni, támadónak meg el lehetne gondolkodni Bojanon, tudom, nem az igazi, de péntárca kímélő megoldás, cserének ellenne és hátha LE kezei alatt fejlődne valahová...

Nos, mit lehet kapni ezekért a játékosokért??? Összesen vagy 20-30 milliót??? Persze a vásárlás meg kb. 80 milla. Elvileg ha jól emlékszem 60 milla van igazolásokra, ebből sztem ezt össze lehetne hozni...
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.10. 11:07:09

Szerintem 2 játékost fogunk igazolni utána meg csak a játékos eladások után fogunk költeni. Az a baj hogy sok a peremember aki utána nem fognak kapkodni csak max kölcsönbe. Songot elengedném minél hamarabb mig van érte jelentkező.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.10. 10:56:51

http://www.marca.com/2014/05/10/futbol/ ... 03974.html" target="_blank Inigo Martinez nagyon tehetseges remelem az egyik vedo o lesz.
Barca Barca Baaarca
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.10. 10:40:29

Híve lennék egy "bivalyerős" 22 fős keretnek, amelyiket rendszeresen rotálni lehet, meg pótolni a sérülteket, eltiltottakat. De ennél hosszabb kispadot nem! Kell levegő a kiugró fiatalok számára is, sőt, ha el akarnák vinni őket, akkor az A-ba igazolás is lehetőség legyen a megtartásukra.
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.10. 10:30:02

Chino írta:Martin:
Én csak annyit mondok, hogy inkább remegne meg Hummels lába, mint a belgáé.

diagonal írta:
visca el barca írta:35 millio a kivásárlási ára.
Ha valóban annyi akkor én nem nagyon gondolkoznék rajta. Megér annyit tekintve hogy másokkal kapcsolatban milyen árak keringenek.
Ha hátul egy középső védő 20m körül van és Reus meg ez a 35m amit írtál, az így nem is annyira gáz + Ter Stegen ( nem tudom mennyi, 10m? 15m? ). Ennyi pénz reálisan rendelkezésre állhat, főleg ha el is adunk valakit mondjuk Alexist + Fabregast.
Ha egy minőségi középső védőt tud valaki 20 millióért annak becsókolok. Fabregast pedig kivel pótolnátok? Komolyan. Ki lenne az aki jobb megoldás? Rafinha ügyes, korához képest is érett játékos, ami köszönhető a csereévnek, amiből kivételesen jól jöhetünk ki, de még nincs olyan szinten, hogy egy Barca karmestere legyen. Hozhatunk ide akárkit, meggyőződésem, ha Cesc megy és akár egy Gündogant is be tudunk szerezni, akkor Xavi marad kezdőben. Egyedül Cesc-nek van reális esélye most, hogy padra ültesse Xavit, amit remélem meg is fog tenni. Ahogy azt is, hogy LE Rafinhanak fog elég játékpercet biztosítani, amire azért komoly esélye van, elvégre félig az ő "fia". :)

Ha viszont tényleg érkezne Laporte és mellé egy Hummels szintű, rutinosabb védő (tudom kezembe ér a bili) Lucho előtt nagy feladat állna. Az biztos, hogy ez a négyes verekedne egymással. Ennek szerintem csak akkor lenne értelme, ha Bartra vagy akár Piqué távozna. Az biztos, hogy utóbbiért jó pénzt kapnánk, de ennek kevés az esélye. Igazán annak látom értelmét, ha lenne 3 kezdő szintű védőnk. Így lehetne rotálni, sérülés esetén minőségbeli pótlás van és egészséges versenyhelyzet is. Én nagyon szívesen látnám itt a franciát, és a Sport szerint ő is hajlana (kellő óvatosággal kezelendő) ami lejjebb srófolná azt a 36 milliót, de egy Bartra-Laporte páros Piqué mellé egyelőre nagyon veszélyes.

Nem akarom elkiabálni, de Alves távozásáról egyre többet hallani, viszont Cuadrado-ról egyre kevesebbet. Remélem ez annak köszönhető, hogy nézelődünk arra a posztra.
Én azt olvastam, hogy Alves helyére nem keresnek embert, hanem Montoya lesz az 1. számú jobbhátvéd, esetleg valakit Montoya cseréjének hoznak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 23:54:54

Gareth Tello írta:
Martin12 írta:es szoba jott mar itt nalunk? en meg nem olvastam rola
Tavaly nyáron egész sokat írtak róla, idén sajnos nem igazán. Cikkeztek Mangaláról, Laportéről, David Luizról, Hummelsről, Aggerről... Vertonghenről szinte egyáltalán nem. :? Lehet, hogy a Bale-üzlet elriasztotta a vezetőséget a Tottenhammel való tárgyalásoktól...
Szóba hozták velünk idén is nem egyszer, bár inkább csak pletykaszinten. Ahogy Kompanyt, Aggert stb.

Levy úgy tudom már lelécelt a Spurstől, szóval már valószínű könnyebb lehet tárgyalni az angolokkal.
Én neki örülnék legjobban, de a korábbi hátvédekről eléggé elhallgattak a hangok, most Laporte a sláger.
Hummels tavaly elég szépen beintett nekünk, szóval idén sem lenne könnyű a megszerzése.
Én Luizt tartom a legesélyesebbnek és ha minden igaz ő lehet a legolcsóbb, ami a vezetőségnél sajnos a legkomolyabb érv.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.09. 22:48:38

Martin12 írta:de nekem meg mindig az lenne a bajom, hogy Pique melle vezer kell, Verthongen erre kepes lenne? ( ez teljes mertekben kerdes, nem ironikusan es feltetelesen irom)
Nehéz megítélni ezt, de szerintem képes lenne rá, a Spursben legalábbis igazi vezér a védelemben, amikor játszik. (Sajnos idén a szokásosnál többször szenvedett sérülést...)
Martin12 írta:es szoba jott mar itt nalunk? en meg nem olvastam rola
Tavaly nyáron egész sokat írtak róla, idén sajnos nem igazán. Cikkeztek Mangaláról, Laportéről, David Luizról, Hummelsről, Aggerről... Vertonghenről szinte egyáltalán nem. :? Lehet, hogy a Bale-üzlet elriasztotta a vezetőséget a Tottenhammel való tárgyalásoktól...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.09. 22:43:21

Laporte nem túl lassú? Én csak ellenünk láttam játszani - Messit rendesen leradírozta azon a meccsen -, de nem az maradt meg bennem, hogy egy gyors gyerek. Egy videót még a meccsünkön felül most megnéztem róla, és az alapján a kezdősebességével komoly problémák vannak - de youtubera nem akarok alapozni inkább.. Viszont ha tényleg elég lomha, akkor Piquevel és vele középen a kontráknál elég gázos lenne a dolog nem..? Ezért nem szavaznék én Hummelsre se. Elismerem a kvalitásait, lehet, hogy nagyon jó védő, de mi a góljaink nagy részét kontrákból kapjuk, 2 lassú középső védővel kétlem, hogy jobban meg tudnánk oldani ezeket a szitukat..

Én ezért örülnék pl David Luiznak, magassága ellenére egész gyorsnak mondható. Persze tudom, hogy nem biztos hogy ő lenne jelenleg a nyerő húzás, mert szeleburdi néha, meg kell neki egy vezér, de én akkor is rá szavaznék.. :D
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 22:35:59

es szoba jott mar itt nalunk? en meg nem olvastam rola
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 22:25:15

Martin12 írta:persze, hogy tudom. de most Gareth Tello, tenyleg ot hoznad Hummels helyett? attol, hogy meg a Spursben ott van abban a bajnoksagban ahol azert JELENLEG nem bivalyeros csapatok vannak, nem biztos hogy a Barcaban egy BL elodontoben a Bayern ellen nem inogna meg a laba a 92. percben, ide kesz vedo kell, ide Hummels kell, azert merd mar ossze a Tottenham-t meg a Barcat egyik a Spnyol bajnoksag elcsapata, masik meg a Premier League kozepcsapata ( mert nem emlitenem elcsapatnak? [-X
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy tud valaki arról valami infot, hogy mennyi az igazságalapja annak, hogy a nyáron elhagyja a Spurst és a Roma a lehetséges célpont?
Azt hiszem a Sport hozta le nemrég és ha tényleg elvágyódik Londonból meg lehetne kérdezni, hogy nem jönne inkább naposabb helyre.

Azért a tavalyi szezonban csak benne volt az év csapatában, meg védő létére a hónap játékosa, úgy hogy egy "középcsapat" játékosa, Hollandiában az év játékosa meg hasonlók.

Vertongenben pont az a jó, hogy igazi vezéralkat. 24 évesen már az Ajax csapatkapitánya is volt, azért ez sok mindent elmond, de fejben igen erős és higgadt. Ezért is látnám szívesebben mint Luizt.
Sokan nem veszik komolyan ezt a tényezőt, és azt mondják hülyeség, de azért láttuk Puyol mellett mennyire más Piqué és Bartra, mint Mascheranoval párban. Ezt Tata is kiemelte. Bartraval nagyon jó párost alkothatnának, mert utóbbiban is megvan az a higgadtság, csak rutin kell mellé.
Forca Barca!!!!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 22:20:35

Chino írta:Martin:
Én csak annyit mondok, hogy inkább remegne meg Hummels lába, mint a belgáé.

diagonal írta:
visca el barca írta:35 millio a kivásárlási ára.
Ha valóban annyi akkor én nem nagyon gondolkoznék rajta. Megér annyit tekintve hogy másokkal kapcsolatban milyen árak keringenek.
Ha hátul egy középső védő 20m körül van és Reus meg ez a 35m amit írtál, az így nem is annyira gáz + Ter Stegen ( nem tudom mennyi, 10m? 15m? ). Ennyi pénz reálisan rendelkezésre állhat, főleg ha el is adunk valakit mondjuk Alexist + Fabregast.
Ha egy minőségi középső védőt tud valaki 20 millióért annak becsókolok. Fabregast pedig kivel pótolnátok? Komolyan. Ki lenne az aki jobb megoldás? Rafinha ügyes, korához képest is érett játékos, ami köszönhető a csereévnek, amiből kivételesen jól jöhetünk ki, de még nincs olyan szinten, hogy egy Barca karmestere legyen. Hozhatunk ide akárkit, meggyőződésem, ha Cesc megy és akár egy Gündogant is be tudunk szerezni, akkor Xavi marad kezdőben. Egyedül Cesc-nek van reális esélye most, hogy padra ültesse Xavit, amit remélem meg is fog tenni. Ahogy azt is, hogy LE Rafinhanak fog elég játékpercet biztosítani, amire azért komoly esélye van, elvégre félig az ő "fia". :)

Ha viszont tényleg érkezne Laporte és mellé egy Hummels szintű, rutinosabb védő (tudom kezembe ér a bili) Lucho előtt nagy feladat állna. Az biztos, hogy ez a négyes verekedne egymással. Ennek szerintem csak akkor lenne értelme, ha Bartra vagy akár Piqué távozna. Az biztos, hogy utóbbiért jó pénzt kapnánk, de ennek kevés az esélye. Igazán annak látom értelmét, ha lenne 3 kezdő szintű védőnk. Így lehetne rotálni, sérülés esetén minőségbeli pótlás van és egészséges versenyhelyzet is. Én nagyon szívesen látnám itt a franciát, és a Sport szerint ő is hajlana (kellő óvatosággal kezelendő) ami lejjebb srófolná azt a 36 milliót, de egy Bartra-Laporte páros Piqué mellé egyelőre nagyon veszélyes.

Nem akarom elkiabálni, de Alves távozásáról egyre többet hallani, viszont Cuadrado-ról egyre kevesebbet. Remélem ez annak köszönhető, hogy nézelődünk arra a posztra.
Fabregast csak példának írtam, hogy ő is szerepel azon a listán akiket állítólag szívesen elengedne a klub adott esetben és így pénz állna a házhoz, én amúgy nem örülnék ha elmenne még akkor sem ha nem volt jó szezonja egyáltalán ( de ez sokakról elmondható most ugye ).
A középső védő nem tudom mennyibe fog kerülni, de ha egy Reus elől tényleg 35m akkor nehezen elképzelhető hogy egy középső védő meg 40m legyen mondjuk, legalábbis szerintem, vagy inkább úgy mondom annyit nem szabad érte adni.
Az hogy két középső védő is jönne, ráadásul két ilyen szintű akit írtál Hummels + Laporte, hááát, tényleg kicsit a bilibe ér a kezed:-) Sok esélye ennek sajnos nincs, nem fog a vezetés ennyit költeni a védelem megerősítésére az a gyanúm. Szerintem egy ember fog jönni oda + marad Piqué és ott lesz mögöttük Bartra sérülés esetén, ez a realitás bár hátha nem lesz igazam.
Alves sajnos nagyon kérdéses, bár még egy szezon azért benne lehet, kérdés Enrique milyen szinten találja meg vele a hangot. Tényleg, Alves posztjára milyen alternatívák léteznek vagy ki jöhetne aki értelmes áron elhozható és jobb tudna lenni mint Alves?
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 22:11:04

GT

Rendben koszi, hogy leirtad, es nem sajnalsz rendesen ervelni, nem ugy mint zola, bevallom szokoevente nezek Spurs meccset, viszont a Dortmundot nagyon szeretem, csupa sziv jatekosok, es ezert nyilvan kicsit elfogult voltam Hummelsel szemben, en hiszek GT-nek, nem szokott hulyesegeket irni, de nekem meg mindig az lenne a bajom, hogy Pique melle vezer kell, Verthongen erre kepes lenne? ( ez teljes mertekben kerdes, nem ironikusan es feltetelesen irom)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.09. 22:03:10

Martin12 írta:persze, hogy tudom. de most Gareth Tello, tenyleg ot hoznad Hummels helyett? attol, hogy meg a Spursben ott van abban a bajnoksagban ahol azert JELENLEG nem bivalyeros csapatok vannak, nem biztos hogy a Barcaban egy BL elodontoben a Bayern ellen nem inogna meg a laba a 92. percben, ide kesz vedo kell, ide Hummels kell, azert merd mar ossze a Tottenham-t meg a Barcat egyik a Spnyol bajnoksag elcsapata, masik meg a Premier League kozepcsapata ( mert nem emlitenem elcsapatnak? [-X
Igen, sokkal inkább őt hoznám. Kész védő ő is, abszolút, kiforrott játékos, kellően technikás, gyors és jó testfelépítésű, remek fizikumú is emellett, ráadásul mentálisan szintén a topon van, iszonyú higgadt és érett a játéka, nem hiszem, hogy pont ő lenne az, akinek megremegne a lába egy fontos szituációban.

Hummels barátunkkal sincs egyébként sok problémám, egyedül az, hogy a stílusa nagyon hasonlít Piquééhez, és a gyorsasága is körülbelül azon a szinten van, mint katalán kollégájának, ezért nem biztos, hogy szerencsés lenne, ha ők alkotnák a védelem tengelyét. Vertonghen - szerintem - jobb döntés lenne. (Hidd el, nem pletykalapokból és awesome amazing world class ultimate skill compilation-jellegű videókból tájékozódóm a belgát illetően, majdnem minden Spurs-meccset megnézek, így volt/van szerencsém pontosan nyomon követni Vertonghen teljesítményét, fejlődését.)

De mindegy is, annyit kampányoltam már mellette... Ez volt az utolsó alkalom, ígérem.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.05.09. 22:01:17

Martin12 írta:persze, hogy tudom. de most Gareth Tello, tenyleg ot hoznad Hummels helyett? attol, hogy meg a Spursben ott van abban a bajnoksagban ahol azert JELENLEG nem bivalyeros csapatok vannak, nem biztos hogy a Barcaban egy BL elodontoben a Bayern ellen nem inogna meg a laba a 92. percben, ide kesz vedo kell, ide Hummels kell, azert merd mar ossze a Tottenham-t meg a Barcat egyik a Spnyol bajnoksag elcsapata, masik meg a Premier League kozepcsapata ( mert nem emlitenem elcsapatnak? [-X
Egy játékosnál az számít, hogy a csapata, hogy szerepel? Nem hiszem...
Ennyi erővel miért Ney hoztuk a Santosból. Csak egy brazil középcsapat. De ez már OFF.

Állítólag Laporte jönne hozzánk. 36 misit nem biztos, hogy megérne, de ha 20-25 körül meg tudnánk szerezni akkor szívesen várom :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 21:59:39

Martin:
Én csak annyit mondok, hogy inkább remegne meg Hummels lába, mint a belgáé.

diagonal írta:
visca el barca írta:35 millio a kivásárlási ára.
Ha valóban annyi akkor én nem nagyon gondolkoznék rajta. Megér annyit tekintve hogy másokkal kapcsolatban milyen árak keringenek.
Ha hátul egy középső védő 20m körül van és Reus meg ez a 35m amit írtál, az így nem is annyira gáz + Ter Stegen ( nem tudom mennyi, 10m? 15m? ). Ennyi pénz reálisan rendelkezésre állhat, főleg ha el is adunk valakit mondjuk Alexist + Fabregast.
Ha egy minőségi középső védőt tud valaki 20 millióért annak becsókolok. Fabregast pedig kivel pótolnátok? Komolyan. Ki lenne az aki jobb megoldás? Rafinha ügyes, korához képest is érett játékos, ami köszönhető a csereévnek, amiből kivételesen jól jöhetünk ki, de még nincs olyan szinten, hogy egy Barca karmestere legyen. Hozhatunk ide akárkit, meggyőződésem, ha Cesc megy és akár egy Gündogant is be tudunk szerezni, akkor Xavi marad kezdőben. Egyedül Cesc-nek van reális esélye most, hogy padra ültesse Xavit, amit remélem meg is fog tenni. Ahogy azt is, hogy LE Rafinhanak fog elég játékpercet biztosítani, amire azért komoly esélye van, elvégre félig az ő "fia". :)

Ha viszont tényleg érkezne Laporte és mellé egy Hummels szintű, rutinosabb védő (tudom kezembe ér a bili) Lucho előtt nagy feladat állna. Az biztos, hogy ez a négyes verekedne egymással. Ennek szerintem csak akkor lenne értelme, ha Bartra vagy akár Piqué távozna. Az biztos, hogy utóbbiért jó pénzt kapnánk, de ennek kevés az esélye. Igazán annak látom értelmét, ha lenne 3 kezdő szintű védőnk. Így lehetne rotálni, sérülés esetén minőségbeli pótlás van és egészséges versenyhelyzet is. Én nagyon szívesen látnám itt a franciát, és a Sport szerint ő is hajlana (kellő óvatosággal kezelendő) ami lejjebb srófolná azt a 36 milliót, de egy Bartra-Laporte páros Piqué mellé egyelőre nagyon veszélyes.

Nem akarom elkiabálni, de Alves távozásáról egyre többet hallani, viszont Cuadrado-ról egyre kevesebbet. Remélem ez annak köszönhető, hogy nézelődünk arra a posztra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.05.09. 22:03:11-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.09. 21:58:57

Martin12 írta:persze, hogy tudom. de most Gareth Tello, tenyleg ot hoznad Hummels helyett? attol, hogy meg a Spursben ott van abban a bajnoksagban ahol azert JELENLEG nem bivalyeros csapatok vannak, nem biztos hogy a Barcaban egy BL elodontoben a Bayern ellen nem inogna meg a laba a 92. percben, ide kesz vedo kell, ide Hummels kell, azert merd mar ossze a Tottenham-t meg a Barcat egyik a Spnyol bajnoksag elcsapata, masik meg a Premier League kozepcsapata ( mert nem emlitenem elcsapatnak? [-X
GT lécci had válaszoljak a nevedben:

https://www.google.hu/search?q=shame+gi ... B500%3B316
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 21:49:26

persze, hogy tudom. de most Gareth Tello, tenyleg ot hoznad Hummels helyett? attol, hogy meg a Spursben ott van abban a bajnoksagban ahol azert JELENLEG nem bivalyeros csapatok vannak, nem biztos hogy a Barcaban egy BL elodontoben a Bayern ellen nem inogna meg a laba a 92. percben, ide kesz vedo kell, ide Hummels kell, azert merd mar ossze a Tottenham-t meg a Barcat egyik a Spnyol bajnoksag elcsapata, masik meg a Premier League kozepcsapata ( mert nem emlitenem elcsapatnak? [-X
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.09. 21:36:14

Martin12 írta:amugy ki ez a Verthongen? lefogadom hogy valami angol vagy olasz kozepcsapatba jatszik? Barca szint, most komolyan??? gondolkozzatok mar
Igazad van, bocsáss meg. A Premier League egyik legjobb középhátvédje valóban nem jelentene erősítést a Barcelonának, nem is értem, hogy vetődhetett fel bennem ez a gondolat.

Legközelebb megpróbálok majd gondolkodni is egy kicsit, mielőtt elküldöm a hozzászólást.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 21:35:39

visca el barca írta:35 millio a kivásárlási ára.
Ha valóban annyi akkor én nem nagyon gondolkoznék rajta. Megér annyit tekintve hogy másokkal kapcsolatban milyen árak keringenek.
Ha hátul egy középső védő 20m körül van és Reus meg ez a 35m amit írtál, az így nem is annyira gáz + Ter Stegen ( nem tudom mennyi, 10m? 15m? ). Ennyi pénz reálisan rendelkezésre állhat, főleg ha el is adunk valakit mondjuk Alexist + Fabregast.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.05.09. 21:33:34

Te most direkt trollkodsz?Vagy csak ennyire fogalmatlan vagy?
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 21:27:17

amugy ki ez a Verthongen? lefogadom hogy valami angol vagy olasz kozepcsapatba jatszik? Barca szint, most komolyan??? gondolkozzatok mar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.09. 21:24:25

Laza írta:
MessiCesc írta: irták... hogy nem lehet megoldani igazolás nélkül,és felsorolt neveket akik nem ütik meg a szintet. erre csak azt tudom mondani hogy jó van... nem fogok vitatkozni azon senkivel hogy mondjuk egy
vertoghen mivel jobb egy barca b tehetséges védőjétől. persze lehet itt szórni a milliókat de valjuk már be most komolyan valaki részletezze már le hogy Alexis ( egyik kedvencem) -re költöttünk 30 millát kb ( már nem is emlékszem ) és mivel mutatott többet mint tello tehát azt kérném valakitől rossz indulat nélkül kérdezem Tello és Alexis közt papiron vagy vagy 20 millió euró különbség és arra a feladatra amit rászánnak melyiknek van több értelme?

Nem tudom igazán, hogy ez most irónia, viccelsz vagy ne 'adj Isten komolyan is gondolod.
Hogy Vertonghen, mivel jobb egy 18 éves, még semmit sem bizonyított védőtől? Kb. annyival, mint egy 4-5 évvel ezelőtti Puyol egy mostani Mascheranonál. És mielőtt kérdeznéd igen láttam játszani a belgát nem egyszer, nem kétszer (ahogy Bagnack-ot is ha rá gondolsz). De ha nekem nem hiszel, kérdezd GT-t, szerintem szívesen ír egy kis szösszenetet Vertonghenről. Egy ilyen játékos kellene Piqué vagy Bartra mellé.

Az Alexis-Tello közötti különbséget inkább nem kommentálom. Kezdem azt hinni, hogy nem nagyon néztél Barca-meccseket.
Laza írta:és ugyan igy gondolom a védőproblémát is....
linkelgettek ilyen olyan védőt jobb oldalra Danilo meg stb...
de jobb e Danilo montoyánal annyival hogy 20 milliót kiadjunk ?
ha nem tudjuk ifi játékossal feltölteni a keretet akkor igazoljunk!
Na ezzel az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek. Nem, nem tudjuk feltölteni ifi játékosokkal a keretet. Főleg nem 17-18-19 évesekkel, akik még a másodosztályban is alig játszottak.
Laza írta:Laporte most 20millért jó ha megvesszük,Bartra szerintem jobb játékos és jóformán senki nem toporog az ajtóba több tiz millióval( persze nem is eladó,ahogyan laporte sem)

de komolyan adjuk el alexis-t 20millióért és vegyünk egy agüerót? ?
mindenáron mindenki real madridot,city-t, meg PSG-t akar csinálni a csapatból?

nézzétek már meg egy Everton-t ... hogy milyen játékot nyujtanak és mennyi sztár játékosuk van és hogy milyen szintűek...
nem hummelsel meg reus-al leszünk bajnokok aki csak azért hozzná ide mert jól cseng a nevük a piacon akkor szurkoljon a dortmundnak
[/quote]

Igen, csak egy Everton hol van a Barca-hoz képest. Vagy inkább úgy fogalmazok azt szeretnéd, hogy a Barca egy Everton-szintű csapat legyen? Megjegyzem Deulofeu, aki megmászta a szamárlétrát és kinőtte a B-csapatot sem tudott igazán a kezdő közelébe kerülni (na jó, a sérülése valamennyire hátráltatta), te pedig Juvenil játékosokkal töltenéd fel a csapatot. Nem bántásból, de szerintem fuss neki mégegyszer.

Reus-hoz és Hummelshez csak annyit fűznék hozzá (amellett, hogy előbbi mellett én nem igazán kardoskodom), hogy nem lehet, hogy azért cseng jól a nevük, mert nem keveset tettek is érte?

Bobbal pedig teljesen egyetértek. Lehet fantáziálgatni, hogy 4-4-2 meg 4-3-1-2 stb., de alapjaiban nem fog változni ez a 4-3-3, amivel nincs is semmi gond, ha ezt megfelelő emberekkel és megfelelő szisztémával párosítják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.05.09. 21:36:10-kor.
Forca Barca!!!!
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.05.09. 21:23:45

kapusok
Ts, cserekapus (Pinto, vagy Willy)

Vedok:
Alves utod (Danilo-rol ne is almodjatok), Alba, Adriano, Montoya, Pique,Hummels, fontas, bartra

Kp: Busi, masch, xavi(pad) cesc iniesta rafinha Sergi roberto?

tamadok:Messi, neymar, reus!!!! pedro( Alexisnek jobban orulnek), kozepcsatar nagyon kene, Pellenek orulnek, es Deu

Leonnak igaza van, Masch ne legyen vedo alternativa sem! nemvedo, fogjatok mar fel, vagy majd megint bakizik 2-t a real meg a milan ellen aztan ti lesztek az elsok akik megkoveznetek, VKP es ott remelem jo is lesz!
Válasz küldése