Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 19:21:30

Amúgy meg ha belegondoltok igazolási szempontból. Nem biztos, hogy annyira kívánatos a Barca mint azt itt páran gondoljátok. Kizárás veszélye az átigazolási piacról, átigazolási botrányok amibe az elnök belebukott, lefelé menő szint, gyengélkedés a spanyol ligában és a BL-ben, új edző jövőbeli tervek amik egyenlőre tisztázatlanok. Csak a magam agyával gondolok bele. Ha én olyan játékos lennék aki egy aktív csapatnál nagy csapatnál folyamatos Bl részvevőként milliókat keresek és a klubbomba szeretnek, akkor nem biztos, hogy annyira vonzó lenn ez számomra. Így nem akármit kell ajánlani szerintem nem egy nem két játékosnak, hogy ide jöjjön.

Az meg tény, hogy vannak csapatok amiktől nem hiszem, hogy tudnunk igazolni. Ez a David Luis dolog pl. szerintem még mindig túl képlékeny, vagy mondjuk az, hogy a Citytől megveszünk egy Kompany-t megint olyan nonszensz. Egy City, egy Chelsea, egy Bayern csak akkor ad el valakit ha már nem kell és lelakták. David Luis talán azért lehet kivétel mert Mou valami miatt nem szereti. (ha megfigyelitek minden csapatába kifog magának valakit) De ebben én még így sem bízom.

Jövő héttől már okosabbak leszünk ha lemegy a bajnokság. Szerintem ters Stegen és L.E érkezése egyből be lesz jelentve. Aztán kiderül.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 18:32:11

Chino írta:Remélem ez a Kroos pletyka tényleg csak a képzelet szüleménye. Ő is tipikusan az, mint pl. Pjanic, hogy a kezdőbe kevés, padra luxus. Egy Iniesta-Cesc-Xavi-Rafinha sor két helyre nem hiszem, hogy ne lenne elég. Főleg annak tudatában, hogy Xavi több, mint valószínű, hogy nem lesz még epizodista, és ha tényleg LE érkezik bőven elképzelhető, hogy a kis Alcantara is szerephez jut.
1-2 év múlva pedig Halilovic is ott kopogtathat.
Cesc helyére én egyedül egy játékost tudnék elképzelni, az pedig Thiago. Most egy kicsit álomvilágba ringatom magam, de ha Fabregasért tényleg kiadna a MU egy ötvenest talán visszacsábítható, Lucho azért ismeri is. Esély persze minimális, de ha ő visszajönne, kis túlzással azt se bánnám, ha csak egy Fontás érkezne belső védőnek. El tudnám képzelni a két tesót. [-o< Na jó a földre visszatérve. Csak azt akartam mondani, hogy mást nem nagyon tudnék elképzelni, aki elérhető és érdemes alternatívája lehetne Cesc-nek. Tudom ez sok mindenkinek nem tetszik, de ez az igazság. Lehet jönni Modric-al stb. de kb. Mission Impossible a legtöbb.
Amellett Cesc szerintem megérdemli, hogy megkapja a feltétlen bizalmat és Xavi helyét. Ha így sem tud alkotni el lehet gondolkodni az eladásán, de egyelőre szerintem hülyeség.

Ezt a Messi "Aguerot követeli"-dolog szerintem iszonyatosan fel lett fújva. Divat lett azt erőltetni, hogy Messi a diktátor, főleg amikor nem megy neki a játék. Ugyanez volt CR-el is. Amikor visszaesett a teljesítménye mindent előszedtek róla. Ez így megy. Annyit el tudok képzelni, hogy megkérdezték az átigazolási témáról, mert más a pályáról látni a játékot mint a lelátóról. Anno Xavit is megkérdezték már hasonló ügyben.

Valaki itt lentebb leírta, hogy Cr is beállt a sorba alázatosan stb. Megkapta azt a posztot ami az övé. Hiába van ott Bale, akinek szintén az a pozíciója, ő is 90+ millióért érkezett, amikor együtt voltak a pályán nem nagyon láttam a walesit bal oldalon.

Eto'o-t visszahozni az egyik legrosszabb döntés lenne. 33 évesen már közelébe sem lenne annak a teljesítménynek, plusz legtöbbször a padot koptatná. Csak azt a képet rombolná, amire a szurkolók emlékeznek.

Reus-al kapcsolatban nekem az a legnagyobb fenntartásom, hogy ugyanaz a köpködés lenne vele mint Alexis-szel. A német nem igazán támadó és hiába kevergetne, adna gólpasszokat, megtalálnák, hogy ő csatár, miért nem lövi a gólokat. Illetve nem tudom mit tudna jobb oldalon.
Tudom hogy mindkét lábával ügyesen bánik, de vannak aggályaim. Tartok tőle, hogy ebbe a rendszerbe nagyon nem passzolna, hiába nagyon ügyes játékos.
Rivaldo11 talán tudna erről valami infot.
Egy Dortmundos haverom viszont abban megerősített, hogy a középpályán is bátran bevethető, ami nem lenne hátrány.
Hát nem tudom, ha megnézzük most tárgyilagosan Xavival sehova nem jutunk már ez elég nyilvánvaló, max. egy szezon, de lehet annyi sincs már benne. Rafinha, nem is tudom, nekem nagy kérdőjel, tehetséges az nem vitás, de alighanem nem véletlenül a Celtánál volt kölcsönben és nem pedig a Barca kezdőjében láttuk az idén nem igaz? Semmi bajom vele és lehet hogy befut majd, de Kroos azért nem akármilyen csapatban játszott és nem is akárhogyan többször is, nem mondom hogy feltétlenül jöjjön Kroos ( lehet nem is lesz rá pénz, lehet fel sem merült igazából a vezetőségben ) de azért ami tény az tény, szóval nem értem mi alapján férne be Rafinha ha Kroos meg nem.
Thiagónak nincs realitása sajnos,
Halilovicsnak fizikailag, mentálisan, meg mindenhogyan rengeteget kell erősödnie még, a tehetsége az nem vitás.
Cescnek szerintem simán lehet helye az új Barcában is. Eto'o-val egyetértek, őt nincs értelme idehozni már.
Reus nekem bejön minden szempontból, de ez szubjektív is persze. Az tényleg kérdés, hogy illeszthető a csapatba. Aguerót nem támogatom túlzottan főleg az ára miatt. Az hogy Messit megkérdezték 100%, nem újdonság, ilyen szintű játékosokat megkérdeznek csapatoknál mindig ha valakit igazolnak aki közvetlenül az ő játékára is befolyásssal lesz, CR7-et is megkérdezték hogy ha jön Bale az működik vagy nem majd kettőjükkel, túl sok pénz stb. forog kockán ahhoz hogy konkrétan most mi igazoljunk pl. egy játékost akit Messi esetleg már eleve utál vagy csak szimplán képtelen vele együtt játszani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 16:39:37

Remélem ez a Kroos pletyka tényleg csak a képzelet szüleménye. Ő is tipikusan az, mint pl. Pjanic, hogy a kezdőbe kevés, padra luxus. Egy Iniesta-Cesc-Xavi-Rafinha sor két helyre nem hiszem, hogy ne lenne elég. Főleg annak tudatában, hogy Xavi több, mint valószínű, hogy nem lesz még epizodista, és ha tényleg LE érkezik bőven elképzelhető, hogy a kis Alcantara is szerephez jut.
1-2 év múlva pedig Halilovic is ott kopogtathat.
Cesc helyére én egyedül egy játékost tudnék elképzelni, az pedig Thiago. Most egy kicsit álomvilágba ringatom magam, de ha Fabregasért tényleg kiadna a MU egy ötvenest talán visszacsábítható, Lucho azért ismeri is. Esély persze minimális, de ha ő visszajönne, kis túlzással azt se bánnám, ha csak egy Fontás érkezne belső védőnek. El tudnám képzelni a két tesót. [-o< Na jó a földre visszatérve. Csak azt akartam mondani, hogy mást nem nagyon tudnék elképzelni, aki elérhető és érdemes alternatívája lehetne Cesc-nek. Tudom ez sok mindenkinek nem tetszik, de ez az igazság. Lehet jönni Modric-al stb. de kb. Mission Impossible a legtöbb.
Amellett Cesc szerintem megérdemli, hogy megkapja a feltétlen bizalmat és Xavi helyét. Ha így sem tud alkotni el lehet gondolkodni az eladásán, de egyelőre szerintem hülyeség.

Ezt a Messi "Aguerot követeli"-dolog szerintem iszonyatosan fel lett fújva. Divat lett azt erőltetni, hogy Messi a diktátor, főleg amikor nem megy neki a játék. Ugyanez volt CR-el is. Amikor visszaesett a teljesítménye mindent előszedtek róla. Ez így megy. Annyit el tudok képzelni, hogy megkérdezték az átigazolási témáról, mert más a pályáról látni a játékot mint a lelátóról. Anno Xavit is megkérdezték már hasonló ügyben.

Valaki itt lentebb leírta, hogy Cr is beállt a sorba alázatosan stb. Megkapta azt a posztot ami az övé. Hiába van ott Bale, akinek szintén az a pozíciója, ő is 90+ millióért érkezett, amikor együtt voltak a pályán nem nagyon láttam a walesit bal oldalon.

Eto'o-t visszahozni az egyik legrosszabb döntés lenne. 33 évesen már közelébe sem lenne annak a teljesítménynek, plusz legtöbbször a padot koptatná. Csak azt a képet rombolná, amire a szurkolók emlékeznek.

Reus-al kapcsolatban nekem az a legnagyobb fenntartásom, hogy ugyanaz a köpködés lenne vele mint Alexis-szel. A német nem igazán támadó és hiába kevergetne, adna gólpasszokat, megtalálnák, hogy ő csatár, miért nem lövi a gólokat. Illetve nem tudom mit tudna jobb oldalon.
Tudom hogy mindkét lábával ügyesen bánik, de vannak aggályaim. Tartok tőle, hogy ebbe a rendszerbe nagyon nem passzolna, hiába nagyon ügyes játékos.
Rivaldo11 talán tudna erről valami infot.
Egy Dortmundos haverom viszont abban megerősített, hogy a középpályán is bátran bevethető, ami nem lenne hátrány.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 16:01:39

Varatrix írta:
Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos
Épp az a lényeg hogy ott játszik jól, nem az hogy ő mit akar. Úgy beszéltek erről mintha nem lőne minimum 30 gólt évente.

Ez az elkényeztetett kisfiú mentalitás, hogy sírunk mert a 30 nem 50. NINCS ezen a poszton olyan aki több gólt lőne mint ő, csak imádjuk sztárokkal körülvenni magunk. Agüero talán az egyetlen olyan középcsatár amiből valami jó is kisülhetne. Talán!

Messi van középen, én ezen nem tudom miért kéne változtatni. Ezt bővebben megindokolhatnátok. Egy kis vérfrissítés nem árt a támadó szekcióba, de a hangsúly a kicsin.

Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
Nem a góljai számával van a baj. Ha 8 gólt lőtt volna de mindet az Atletico ellen egy szót nem szólna senki, a bajnokság már lefutott volna a BL-be ott lennénk. Az a baj, hogy neki is majdnem mindig a kicsik ellen ment az éven (a City és a real ellen nagyon jó volt de sokat lötyögött ez tény. ) Haverom mondta annó Torresre és igaza volt. Tök mindegy, hogy alig lő gólt ha a fontos meccseken mindig betalál. Én csak azt mondom, hogy ideje lenne egy B tervet kialakítani, mert ha neki nem megy állunk és nézünk. A csapat amúgy is hajlamos rá, hogy elkezdi tenni rá a labdát és majd Leo megoldja. Mi van ha nem? Láttuk X vagy kontrából kapunk egy gólt és szevasz. Nem azt mondom, hogy vegyük ki előröl, vagy padoztassuk, de látható, hogy nem tudja mindig megbontani a védelmeket. Kéne egy alternatíva.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.12. 15:42:34

Varatrix írta: Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
A Levante, Getafe, Valladolid, Granada, elche ötösnek idén tavasszal sikeredett összevissza három gólt berámolni, ebből kettőt hazai pályán.
Óriási problémák vannak a góllövéssel, az első gól megszerzésével. Már a tiszta ziccerekből sincs annyi, mint korábban. Ez a baj.
Ha Reus nem megszerezhető, és Alexis lép, akkor Messi elé mindenképp kell egy támadó még.
Mondjuk abban azért bízom, hogy pedro előbb lelép, mint a chilei.
Rivaldo-A Legnagyobb.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.12. 15:14:34

Elvileg Reus kijelentette, hogy a jovo szezont is a dortmundban kezdi. :?
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2014.05.12. 15:08:23

Varatrix írta:Ez minden évben előkerül, hogy simán, csak Messit ide kell rakni jobbra meg hátra, meg mittomén, de valójában Leo nem akar máshol játszani, és nem is igazán értem, hogy miért kéne a világ legjobb (és Cr) góllövőjét nem gól lövésre használni.

Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Van bent igazság, de! Messi is a pajtit erőlteti, amennyire hinni lehet a pletykáknak!
Szerintem ő is tudja hogy Agüero nem lesz szélső! Erre a feltevésre építettem a véleményem! Fabre is játszott éket amikor idekerült, Leo akkor is mögötte volt, nem bizonyult akkor rossz megoldásnak!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.12. 14:16:13

Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos
Épp az a lényeg hogy ott játszik jól, nem az hogy ő mit akar. Úgy beszéltek erről mintha nem lőne minimum 30 gólt évente.

Ez az elkényeztetett kisfiú mentalitás, hogy sírunk mert a 30 nem 50. NINCS ezen a poszton olyan aki több gólt lőne mint ő, csak imádjuk sztárokkal körülvenni magunk. Agüero talán az egyetlen olyan középcsatár amiből valami jó is kisülhetne. Talán!

Messi van középen, én ezen nem tudom miért kéne változtatni. Ezt bővebben megindokolhatnátok. Egy kis vérfrissítés nem árt a támadó szekcióba, de a hangsúly a kicsin.

Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 13:24:17

Aaron3991 írta:Sokan mondjak itt Kroost, en meg csak fogom a fejem.(jo jatekos nem azert) eladtuk tavaly Thiagot, hogy most egy Kroost hozzunk. Kabare legalabbis nalam. Tudom hogy oriasi off volt de nekem meg mindig fizikai fajdalmat okoz mikor belegondolok h itt lehetne. Szerintem mindent tud amint Xavi csak gyorsabb es agilisebb nala.
Teljesen egyet értek veled! Igazából azért említettem Kroost mert Pep úgysem fogja elengedni Thiagot. Amúgy ha ő itt lenne nem lenne középpálya gond. Azt hitten beleverem a fejem a falba amikor eladtuk. :evil:
Varatrix írta: Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos!
diagonal írta: Ekkora mozgás nem hiszem hogy lesz, mindenkit nem lehet és nem is kell kitenni.
Ez igaz, de mégis bízom benne, hogy lesz egy ehhez hasonló mérvű mozgás. Továbbra se felejtsük el lehet nem tudunk nyár után igazolni jó hosszú ideig. Zubi is amúgy 6-7 játékos érkezéséről beszélt a fiatalokon kívül. Igaz nem tudni mennyire komoly vagy komolytalan kijelentés ez, de hát nah. Ha veszünk akkor tényleg olyat kéne akinek haszna is van. Nem úgy mint Songot akit megvettünk azért mert hé bakker nem igazoltunk másfél szezon óta vegyünk már valamit. Nincs védő?! ÓÓÓ!!!! Jó lesz Song! Amúgy meg tényleg kéne egy vérbeli csatár és egy szélső. De nem úgy hogy azért hozzuk ide mert az ő dolguk is Messi kiszolgálása lesz. Igazából ha nyugodtak akarnánk lenni kell egy szélső egy csatár egy középső védő egy szélső védő és adott esetben még egy középső védő. Ez a minimum amivel neki lehetne vágni a szezonnak, azon felül persze, hogy a fiatalok visszajönnek. És ezen felül egy középpályás sem ártana.
diagonal írta: Ha előre tényleg akarunk valakit akkor olyat kellene aki tényleges erősítés, hosszú távon megoldás és azonnal csapatba állítható. Sokba fog kerülni az biztos, de hát valamit valamiért. Mint mondtam én Reusra szavaznék sokkal inkább mint Agueróra, Messi viszont utóbbira szavaz tudtommal és az ő szava fontosabb lesz mint az enyém a klubnál :lol:
Igen ez tény. Ha ide tényleg lendítő minőségi játékosokat akarunk akkor zsebbe kell nyúlni. De kicsit ki fogok borulni ha Messi nyomására elkezdünk variálni a kereten az ő kénye kedve szerint. Nagyon sok múlik itt azon, hogy tényleg L.E. lesz az edző és hogy tudja kezelni az egész csapatot, illetve ki kell neki.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.12. 12:57:23

Castiel írta:Simán érkezhet Agüero, és Reus egyszerre! miért ne? Messi visszaléphet árnyékéknek simán!
Ez minden évben előkerül, hogy simán, csak Messit ide kell rakni jobbra meg hátra, meg mittomén, de valójában Leo nem akar máshol játszani, és nem is igazán értem, hogy miért kéne a világ legjobb (és Cr) góllövőjét nem gól lövésre használni.

Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2014.05.12. 12:53:07

Simán érkezhet Agüero, és Reus egyszerre! miért ne? Messi visszaléphet árnyékéknek simán! Széleken meg Neymar, Reus, Pedro,Deloufeu simán elosztoznak! Agüero meg fent! Nyílván ez csak attól függ, hogy a vezetés, és Cesc mit szeretnének, megy, marad??? Középpályára erősítés nem nagyon kell! Max vkp fog érkezni! Védelembe Luíz (állítólag) már megvan! Meg a Bilbao belső védője is igent mondott! Hogy mi a valóság, csak a kevés bennfentes tudja! Vezetőség szerint más szellemiségben futballozó játékosokat igazolnak! Meglátjuk ebből mi lesz!
Pep is felismerte ezt es biztos vagyok benne hogy az osszes csapataba szamolni fog vele majd ha klubot valt.
Remélem A következő klub, "mi" leszünk! [-o<
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.12. 12:42:38

Sokan mondjak itt Kroost, en meg csak fogom a fejem.(jo jatekos nem azert) eladtuk tavaly Thiagot, hogy most egy Kroost hozzunk. Kabare legalabbis nalam. Tudom hogy oriasi off volt de nekem meg mindig fizikai fajdalmat okoz mikor belegondolok h itt lehetne. Szerintem mindent tud amint Xavi csak gyorsabb es agilisebb nala.Pep is felismerte ezt es biztos vagyok benne hogy az osszes csapataba szamolni fog vele majd ha klubot valt.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 11:51:07

Barcaman1993 írta:
kadarzsolt85 írta:Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Még szerencse, hogy csak szted.

A távozókba nem is igazán kötnék bele. Mindazonáltal, aligha hinném, hogy Pedrot innen bárki is kitenné, pedig sokkal aktuálisabb lenne Alexis eladásánál.

Inigo Martinez: a neve fel sem merült. Ha fiatalról van szó, akkor Laporte nevét emlegetik elég gyakran.
Doulofeu: Ha már a mi játékosunk, akkor illene legalább a nevét helyesen leírni... Deulofeu
Agüero: Minek? Főleg ennyi pénzért... Klose, vagy Eto'o sokkal reálisabb cél lennének.
Cuadrado: Ő szintén minek? Ugyanúgy járnánk vele, mint amikor anno Bale felmerült. Nagyon drága és szélső, nem pedig védő. Ha meg Alves védekezésén ki vagyunk akadva, akkor vele ugyanez történne.
Caballero viszont nagyon jó megoldásnak tűnne 2. számú kapusnak.
Ekkora mozgás nem hiszem hogy lesz, mindenkit nem lehet és nem is kell kitenni. Caballeróból lehet rövid úton első számú kapus lenne ha hozzánk kerülne :)
Klose és Eto'o : szvsz semmi értelme, két nagyon "kimenőben lévő" játékos akik akár egy éven belül el fognak igazolni majd a Fenerbahcéhoz, a Galatához vagy valamelyik katari csapatba ( vagy valami hasonló ). Egyik sem ide való már. 3-4 éve persze más volt a helyzet.
Ha előre tényleg akarunk valakit akkor olyat kellene aki tényleges erősítés, hosszú távon megoldás és azonnal csapatba állítható. Sokba fog kerülni az biztos, de hát valamit valamiért. Mint mondtam én Reusra szavaznék sokkal inkább mint Agueróra, Messi viszont utóbbira szavaz tudtommal és az ő szava fontosabb lesz mint az enyém a klubnál :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.12. 11:20:05

kadarzsolt85 írta:Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Még szerencse, hogy csak szted.

A távozókba nem is igazán kötnék bele. Mindazonáltal, aligha hinném, hogy Pedrot innen bárki is kitenné, pedig sokkal aktuálisabb lenne Alexis eladásánál.

Inigo Martinez: a neve fel sem merült. Ha fiatalról van szó, akkor Laporte nevét emlegetik elég gyakran.
Doulofeu: Ha már a mi játékosunk, akkor illene legalább a nevét helyesen leírni... Deulofeu
Agüero: Minek? Főleg ennyi pénzért... Klose, vagy Eto'o sokkal reálisabb cél lennének.
Cuadrado: Ő szintén minek? Ugyanúgy járnánk vele, mint amikor anno Bale felmerült. Nagyon drága és szélső, nem pedig védő. Ha meg Alves védekezésén ki vagyunk akadva, akkor vele ugyanez történne.
Caballero viszont nagyon jó megoldásnak tűnne 2. számú kapusnak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 10:36:14

kadarzsolt85 írta:Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Hummelssel jobban járnák szerintem, mint Luissal. Luis nagyon jó védő de ugyanolyan fegyelmezetlen tud lenni mint Alves. De nem fogom telesírni a párnámat ha ő jön. Viszont ha Sanches ( bár Pedro menne) megy Reust mindenképp hoznám.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.12. 10:21:33

Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Barca Barca Baaarca
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 10:06:02

Feast4 írta:
palesz77 írta:
crixus írta:.
ahogy Kroos sem.
Tényleg elhoznád őt Cesc helyett? Bennem eddig a legmélyebb nyomot a Real ellen hagyta, amikor 100-ből 95 passzát szépen kitette oldalra. Nem hiszem, hogy pont ő lenne az a játékos, aki a passzaival képes lenne megbontani egy betömörülő védelmet..
Jó abból a meccsből ne indulj ki. Két helyezkedési hibából kaptak két gólt aztán elkezdett menni előre a Bayern mint a hülye és nem sült semmi. Erre jött a harmadik, aztán ugyabb bődület nagy gól megint egy rögzítet szituból, álatlában véve nem úgy játszik sem ő sem a csapat.
Én Kroost támogatnám, nagyon is, már ha van hajlandóság ( na meg persze keret ) középpályást igazolni mert nagyon nem foglalkozik ezzel senki. Ugye folyton az új kapus + középső védő + egy támadó előre van terítéken. Kár hogy közben a gondjaink nagy része a középpályáról ered ahol sorozatban nem tudjuk elérni a régi fölényt még relatíve gyengébb ellenfelek ellen sem, ráadásul a meccsek nagyrészt ott dőlnek el, de hát mindegy:-)
Mindenkire nyilván nem lesz pénz, Ter Stegen már 100%, hogy jön, jönni fog nagy valószínűséggel egy középső védő akire most nem szabad sajnálni a pénzt, ha mondjuk 30millió akkor annyi, teljesen kibeszéltük itt többször, hogy kik jöhetnek szóba név szerint azon a poszton.
Középpályán visszajön Rafinha és nem tudom akarnak/tudnak-e még pluszban bárkit igazolni aki tényleges erősítés lenne, de Kroos nekem tetszik.
Előre meg még jön valószínűleg valaki pluszban. Ha Aguero komolyan kb. 60 millió ahogy itt páran írták, Reus meg tényleg csak 35 én pillanatnyi gondolkodás nélkül hoznám Reust, sőt, még ha ugyanannyiba kerülne a kettő, nálam akkor is Reus és nem Aguero, korábban írtam miért.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 08:44:28

palesz77 írta:
crixus írta:.
ahogy Kroos sem.
Tényleg elhoznád őt Cesc helyett? Bennem eddig a legmélyebb nyomot a Real ellen hagyta, amikor 100-ből 95 passzát szépen kitette oldalra. Nem hiszem, hogy pont ő lenne az a játékos, aki a passzaival képes lenne megbontani egy betömörülő védelmet..
Jó abból a meccsből ne indulj ki. Két helyezkedési hibából kaptak két gólt aztán elkezdett menni előre a Bayern mint a hülye és nem sült semmi. Erre jött a harmadik, aztán ugyabb bődület nagy gól megint egy rögzítet szituból, álatlában véve nem úgy játszik sem ő sem a csapat.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.12. 00:02:54

crixus írta:.
ahogy Kroos sem.
Tényleg elhoznád őt Cesc helyett? Bennem eddig a legmélyebb nyomot a Real ellen hagyta, amikor 100-ből 95 passzát szépen kitette oldalra. Nem hiszem, hogy pont ő lenne az a játékos, aki a passzaival képes lenne megbontani egy betömörülő védelmet..

Fabregashoz meg érdekességképp csak annyit, hogy majd a következő szezonban lesz annyi idős, mint amikor Xavi nálunk fénykorát élte. Meg ha minden irányítót az öreg Maestrohoz akarunk hasonlítani, akkor 100 év múlva se fogjuk megtalálni a helyettesét. Szerintem először meg kéne adni neki tényleg a bizalmat, kicsit "átszabni" a csapatot, hogy jobban feküdjön az Ini-Cesc párosnak, aztán ha akkor is kuka amit nyújt - bár szerintem most sem az -, akkor lehet eladnám.. De amíg hamis9-es a szezon felében, meg Xavi mögött van csak a rangsorban, addig pont nem őt okolnám a gondjainkért. De ezt már 200-szor leírtam, gondolom ugyan annyira unja mindenki olvasni ezt, mint én leírni.. :mrgreen:

Feast4 írta:

És ugye a csatár.Pep hülyesége volt, hogy a tökéletes játékos az kp. Mindenhova kp, meg visszavont ék kellett neki. Egyszerűen kimosta a center hagyományt a csapatból. Pedig kell egy csatár aki sokat mozog, technikás és jól leköt legalább két védőt.Ilyen utoljára Eto volt!

Ezzel meg összességében egyetértek, épp most írtam róla egy kisregényt.. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.05.11. 23:50:40

Laza írta:Figyelemet kérnék!
=D>
Nem szokásom ilyen hosszú posztokat végigolvasni, de ezzel most kivételt tettem.. Hát nagyon jól szórakoztam rajta.. :D Egy az egyben mehetne aláírásba 8)
edzőnk sincs véglegesítve de már tény ként veszik pár ember leigazolását illetve eladását!
Ott ahol sportigazgató van és nem menedzser, hanem edző, ott ez természetes. A sportigazgatónak az a dolga, hogy folyamatosan, több edzőn átivelően építse a csapatot. Jelenleg nálunk nem menedzser van a csapatnál, hanem edző és valószínüleg Enrique is "csak" edzői státuszban lesz jelen. Személy szerint én jobbnak tartom a sportigazgató+edző rendszert (Spanyolország, Németország stb) annál, mintha csak menedzser (Anglia) lenne jelen a csapatnál. A probléma ott kezdődik nálunk, hogy Zubi alkalmatlan erre a posztra.
Verthongen: ő sem olcsó játékos és ár érték arányban vicc hogy szóba került.
Erről már írt most Chino, meg GT is nemrég, hogy ez nem így van.. Nem tudom, mennyi lenne Vertonghen, mert nincs arról hír hogy élénken érdeklődnénk iránta, de ideje méllyebben zsebbe nyúlni egy kh-ért, ha továbbra is versenyképesek akarunk maradni és nem Everton, Benfica szinten akarunk ütőképesek lenni.. (enyhe túlzással élve, persze) Kompany-t meg elég egyszerűen kizártad, szó se róla.. :D
Laporte: 15-20millióért olyan játékost kapnánk akiben van lehetőség de semmivel nem jobb mint Bartra.
36m euro a kivásárlási ára, az alatt ránk sem néznek a baszkok. Amúgy ő sem akar mindenáron távozni most, hogy bejutottak a Bl-be. Pedig én szívesen látnám őt itt, van benne bőven tehetség.
Kun: folyamatosan sérűlt,és nem gondolom hogy vele megváltozna a helyzet,ő sem az a 30 méterről golt lövő játékos.
Egyrészt, ha emlékeim nem csalnak ő azért annyira nem sérülékeny játékos, már ami az egész pályafutását illeti. Másrészt a Bale-Ronaldo páros sem lövi át túl gyakran a kétvonalas védekezést, pedig próbálkoznak bőven és van is erre képesség.. szóval csak arra gondolok, hogy a távoli bombákkal hatástalanítsuk a betömürölő védelmet életképtelen és elég primitív ötlet is egyben.
És most csak azért nem megyek tovább, mert már elég késő van és inkább lefekszem aludni. :wink:
Nem rosszindulatból írom, de szerintem kicsit több olvasás, tájékozódás a fociról és kevesebb írás nem ártana.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.11. 23:42:15

crixus írta: Itt az a fő probléma, hogy a keret motiválatlan, sok a magát "agyonnyert" játékos. Sokaknak egy BL-negyeddöntő, egy döntő fontosságú bajnoki vagy egy kupadöntő sem elég ahhoz, hogy kitegyék a lelküket is a pályára. Csak a mezek mennek... Ez pedig már önmagában elég ahhoz, hogy oda jussunk, ahol jelenleg vagyunk: "back to the 2000s"... ehhez pedig vegyük hozzá még azt, hogy van egy végletekig kiismert taktikánk és egy magatehetetlen edzőnk.
A legelső dolog nyilvánvalóan az edző lenne. Ahogy sokan írták, edző nélkül marhaság lenne igazolni. Ez igaz. Viszont egy hétig még biztosan Tata lesz az edző (nyilván a bajnokság végéig nem teszik mostmár ki - habár szerintem a kupadöntő után ki kellett volna...).
A két legjobb barátom az egyik Juve a másik Real fan. Velük pont ugyanezt mondtuk. Ilyen taktikai csőd után mint a kupadöntő el kellett volna zavarni. Másrészt ez a garnitura mindent nyert. 3 BL cím sokaknak, de 2 minimum. Sokaknak 2 Eb cím és 1 Vb cím. Messinek 4 aranylabda. Játékos szinten ezt már nehéz felülmúlni vagy egyáltalán nehéz olyan dolgot találni ami még lekötne amiért még mennél. Az meg megint tény és indokolná a váltást, hogy ebből a tiki-taka taktikából a végletekig mindent kisajtoltunk és most már nem csak nagycsapatok, de sima spanyol középcsapatok ellen sem mindig válik bel
crixus írta:.
Fabregás-nál meg pl. Pogba 100% motiváltabb, GYORSABB lenne. Cesc eserében a legnagyobb hibának a lassúságát látom. Xavi-nál semmivel sem gyorsabb, ha pedig a fordulásokat, irányváltásokat nézzük akkor pedig még mindig az öreg vezet.... Cesc nem rossz, de messze van a fénykorában lévő Xavi-tól. Egy Cesc-Pogba váltásban bőven benne lennék. De Vidal sem lenne rossz, ahogy Kroos sem.
Na ez a másik dolog amit mondok ezer éve! Fabregas meg sem közelíti a fénykorában lévő Xavit. Bár szerintem Pogba inkább Iniesta alternatívája lenne, de simán elnézném nálunk. Vidal inkább labdaszerző, Kroos talán.

És ugye a csatár.Pep hülyesége volt, hogy a tökéletes játékos az kp. Mindenhova kp, meg visszavont ék kellett neki. Egyszerűen kimosta a center hagyományt a csapatból. Pedig kell egy csatár aki sokat mozog, technikás és jól leköt legalább két védőt.Ilyen utoljára Eto volt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.05.11. 23:52:50-kor.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.11. 23:27:52

Laza írta: nem gondolom sem azt hogy Reus lenne a megoldás,Sem azt hogy ennypénzt adni fogunk olyan játékosért aki semmivel nem jobb mint 5 másik! ahogy anno azt hittük neymar lesz a megváltónk most azt hiszük Reus...minden évbe kitalálunk valamit:)
minden csapatposzton minőségi játékosunk van,vagy annál is jobbak az hogy jelenleg a formájuk nem azt mutattja ahoz nem eladni kell őket hanem helyre rakni!
Itt nem az a fő probléma, hogy rossz képességű játékosaink vannak. Itt az a fő probléma, hogy a keret motiválatlan, sok a magát "agyonnyert" játékos. Sokaknak egy BL-negyeddöntő, egy döntő fontosságú bajnoki vagy egy kupadöntő sem elég ahhoz, hogy kitegyék a lelküket is a pályára. Csak a mezek mennek... Ez pedig már önmagában elég ahhoz, hogy oda jussunk, ahol jelenleg vagyunk: "back to the 2000s"... ehhez pedig vegyük hozzá még azt, hogy van egy végletekig kiismert taktikánk és egy magatehetetlen edzőnk.
A legelső dolog nyilvánvalóan az edző lenne. Ahogy sokan írták, edző nélkül marhaság lenne igazolni. Ez igaz. Viszont egy hétig még biztosan Tata lesz az edző (nyilván a bajnokság végéig nem teszik mostmár ki - habár szerintem a kupadöntő után ki kellett volna...).
A játékosokról. Kellenek a klaszisok a klasszisok helyére. Viszont olyan klasszisok, akiknek nincs a zsebében már x bajnoki és y BL cím. Akiknek motivációt ad, hogy itt játszhatnak. Reus például pont ilyen lenne. Pedro pedig végre oda kerülne, ahová való: a padra. Sáncheznek egyértelműen nem tetszik a csere szerepkör, ezért is válna meg tőle valószínűleg a vezetőség.
Fabregás-nál meg pl. Pogba 100% motiváltabb, GYORSABB lenne. Cesc eserében a legnagyobb hibának a lassúságát látom. Xavi-nál semmivel sem gyorsabb, ha pedig a fordulásokat, irányváltásokat nézzük akkor pedig még mindig az öreg vezet.... Cesc nem rossz, de messze van a fénykorában lévő Xavi-tól. Egy Cesc-Pogba váltásban bőven benne lennék. De Vidal sem lenne rossz, ahogy Kroos sem. A védelemben Mascherano kriminális (kb. büntetni kellene...), én hiába látom Piqué-t fejben és személyiségben rosszabbnak, sajnos a kora és a magassága miatt jobb, mint az argentin.
Én 3-4 embert BIZTOSAN hoznék a kezdőbe. Egyet vagy kettőt hátra (függően pl. Alves távozásától) egyet középre és legalább egyet előre.
Régóta fújom, hogy mennyire hiányzik egy jó középcsatár. Ma is kijött az, ami már olyan sokszor: hiába a sok beívelés, ha nincs aki elfejelje. Messi hiába klasszis, azért a testmagasság mégsem elhanyagolható tényező ha fejelésről van szó... Egyrészt bolond az az edző, aki ezt erőlteti (Tata), másrészt bolond a játékos is, aki ezt ilyen gyakorisággal végre is hajtja. Szélmalomharc. Körbepasszoljuk 3szor a védelmet azért, hogy aztán valaki bevágja középre az 1,90 körüli védők és az 1,68-as Messi közé... lehet sejteni ki fog fejelni.
Emellett 1-2 kiegészítő ember is jó lenne,mondjuk az olyanok helyett, mint Sergi Roberto vagy Tello, akik semmit sem képesek hozzátenni a csapat játékához. Rafinha, Deulofeu egyelőre erre tökéletes lenne, aztán majd kiderülne, hogy mit tudnak edzésen, ha ott jók, akkor gyakran élesben is.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.05.11. 23:22:41

Laza írta:
Gali írta:
Laza írta:Figyelemet kérnék!

tegyük már helyre kicsit rendbe a dolgokat!
...
Ne haragudj, de Te aztán helyre/rendebe tetted!
Szerinted LE egyedül meg egy-két "tucat" játékos majd megoldja.
Akkor jövőre is élvezhetjük a maihoz hasonló "minőségi" játékot.
Veled ellentétben úgy gondolom, hogy minőségi játékosokra van szükség valamennyi csapatrészben.
És bizony Reus ezek közül az egyik!!!
akkor kapcsold be az xbox-ot ! :)
nem gondolom sem azt hogy Reus lenne a megoldás,Sem azt hogy ennypénzt adni fogunk olyan játékosért aki semmivel nem jobb mint 5 másik! ahogy anno azt hittük neymar lesz a

megváltónk most azt hiszük Reus...minden évbe kitalálunk valamit:)
minden csapatposzton minőségi játékosunk van,vagy annál is jobbak az hogy jelenleg a formájuk nem azt mutattja ahoz nem eladni kell őket hanem helyre rakni!
Látom humorsali volt vacsira.
Amennyiben az általad kívánt "változások" valósulnának meg, akkor nem az Xbox-ot fogjuk bekapcsolni, hanem a villanyt le.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.11. 23:19:48

Laza írta:
Gali írta:
Laza írta:Figyelemet kérnék!

tegyük már helyre kicsit rendbe a dolgokat!
...
Ne haragudj, de Te aztán helyre/rendebe tetted!
Szerinted LE egyedül meg egy-két "tucat" játékos majd megoldja.
Akkor jövőre is élvezhetjük a maihoz hasonló "minőségi" játékot.
Veled ellentétben úgy gondolom, hogy minőségi játékosokra van szükség valamennyi csapatrészben.
És bizony Reus ezek közül az egyik!!!
akkor kapcsold be az xbox-ot ! :)
nem gondolom sem azt hogy Reus lenne a megoldás,Sem azt hogy ennypénzt adni fogunk olyan játékosért aki semmivel nem jobb mint 5 másik! ahogy anno azt hittük neymar lesz a megváltónk most azt hiszük Reus...minden évbe kitalálunk valamit:)
minden csapatposzton minőségi játékosunk van,vagy annál is jobbak az hogy jelenleg a formájuk nem azt mutattja ahoz nem eladni kell őket hanem helyre rakni!
Egy Pedrot hogy raksz rendbe? utoljara jatekost 1-1ben talan telen vert meg. Ezt mar nem lehet helyre rakni, kesz jatekosok es sajnos eleg baj, hogy ilyen playerek. Vagy ottvan Masch, aki ma is majdnem akkorat hibazott, hogy a maradek eselyunk is elszallt a bajnoki cimvedest illetoen. Neymar pedig ha jatszik, szerintem jol tolja. Megvan benne az, ami ma is hianyzott a jatekunkbol, a varatlansag, gyorsasag, zsenialitas. Es a chileivel ellentetbe nem minden masodik passza visszafele tortenik.

Reust pedig igenis el kell hozni, ha 30-35M az ara, akkor annyi. Erositeni csak penzbol lehet :!:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.11. 23:09:08

Laza írta:Figyelemet kérnék!

Dani alves ha(!) el is ,megy akkor az kb 15 millót jelenthet,az meg nem elég senkire már ha lenne olyan Montoyán kivűl akire csöppnyi esély is lenne de nincs.
Alves 31 éves, jövőre lejár a szerződése, rég nem az igazi. Ha Montoya marad is mindenképpen kell új ember.
De először azt tegyük tisztába, hogy ha te úgy gondolod az igazolásokat (nem csak itt hanem általában) hogy annyit költhet, amennyit beszed játékoseladásból, akkor gondold még egyszer át.
Laza írta: és akkor nevek:
Hummels:biztos hogy nem jön és ára minimum 30 milla
D.Luis: 20 alatt nem engedik ráadásul pontosan ugyan olyan szétszort játékos mint D.alves csak Luis középen csinálja ugyan ezt.
Verthongen: ő sem olcsó játékos és ár érték arányban vicc hogy szóba került.
Kompany: ez most vicc ugye?
Laporte: 15-20millióért olyan játékost kapnánk akiben van lehetőség de semmivel nem jobb mint Bartra.
miért biztos, hogy nem jön a német?
Vertonghent hányszor láttad játszani? Most komolyan? Az áráról pedig mit tudsz? (ne a transfermarktról linkelj) Ez vonatkozik a többi játékosra is akiket írtál

Laza írta:középpálya Reus: benne lene vagy 40 millába és ő nem az az egy feske aki nyarat csinál remek játékos, a Dortmundban(!) abszolút felesleges az ő leigazolása.Nagyon jó abba a játékrendszerben amit a dortmund és a német foci képvisel.
Pogba meg Pjanic meg stb nevek ezeken nagyon jó csámcsogni! de ti sem gondoljátok komolyan szerintem.
Reus nem középpályára jönne, szóval ez a feltevés is téves, habár nem tudom a jobboson mit kezdene. Az ára pedig maximum 35 millió.

Laza írta:ez a vezetőség nem fog 100milliót kiadni 3-4játékosért, hozzá teszem L.E. sem egy olyan ember (szerintem) akinek szügsége lesz a nagy nevekre hogy eredményt érjen el.
lesz igazolás,lesz távozó játékos,de ne várjatok sztárok jövés menését. ez nem real madrid,psg,hanem barcelona! nem a játékosok minősége a lényeg,nézd meg,Elche...Atletico Madrid...Everton,Benfica... mind ütő képes csapat,ráadásul most egyiket se tudnánk megverni!
Most nincsenek nagy nevek? De. Csak vagy kiöregedőben lévők vagy évek óta formán kívül vannak, belefáfultak ebbe a csapatba/játékba. Nem volt egy egészséges vérfrissítés Rijkard leköszönése óta. Az pedig minden csapatnak kell.

Lehet itt sorolgatni Elchet, Benficat, ami OK ha mi is olyan csapat akarunk lenni, akik nemhogy Európa szinten, de még saját bajnokságukban is alig jegyeznek.

Ezt az oldjuk meg az utánpótlásból dolgot meg hagyjuk már, elég naiv lehetsz vagy szándékosan nem akarsz reálisan látni. Ge végülis, ha középcsapat akarunk lenni akár meg is próbálhatjuk.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése