Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.28. 08:43:31

Csak azt ne értem,drága kollega miből is gondolja,harmat gyenge az Argentin foci és mindenkivel baj van....talán megérdemelnek egy esélyt?
Vegyük tudomásul, hogy Silva,Luiz nem mozdíthatók el jelenleg. Ez van...
Szerintem semmit se veszíthetünk Verginivel.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.28. 08:40:04

TS volt egy elbaltázott ábránd, most kezdik David Luis-al?! ha Murinhonak nem adnak be valamit soha nem engedi el a Barcába! amúgy ha párhuzamot vonnék Tata és az ő Verginije valamint Pep és a Thiago átigazolás között.... van azonosság: talán ért annyit hozzá, hogy megítélje.(ha már edzőnek vettük!?)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.28. 03:09:24

Capon írta:Én nem tudom David Luiz mennyire lenne jó választás, mert sokat nem láttam játszani ezért véleményt nem alkotok róla, de nekem úgy rémlik, hogy a Kopf.Kupa előtt inkább olyan véleményekkel találkoztam itt ahol azt taglalták, hogy nem egy életbiztosítás, gyakran hibázik stb.
Remélem csak én emlékszem rosszul és nem egy ilyen himbi-humbi kupasiker befolyásolta ennyire a közvéleményt.

connor ami de Arrascaeta érkezését illeti szerintem kizárt dolog, hogy az első csapatba próbálnák megszerezni. Legalább is el lennék keseredve nagyon ha tizenéves srácokkal akarnánk megoldani a védekezésünket. 90%-ra mondanám, hogy a B csapatról van szó az ő esetében.

Vergini esetében, már írtam ugyan, de inkább annak örülnék ha egy ismertebb játékossal érkezne párban. Ingyen van vagy legalább is nagyon olcsón elhozható és ha tényleg Tata egyik kedvence akkor tőlem jöhet.
Én is azok között voltak akik kicsit fegyelmezetlennek tartják, és most is ez a véleményem, viszont a képességei megkérdőjelezhetetlenek. Az elmúlt szezonban mondjuk sokat játszott vkp-t, de mind a válogatottban (ld. KK) mind a Chelsae-ben jól játszott. Annyiban hasonlítanám Piquéhez, hogy ő is képes nagy butaságokra, de TS után szerintem ő a legjobb megoldás. Kár hogy Jo5é ki akar cseszni velünk, egy hónapja még olyan hírek voltak, hogy nem számít rá a következő szezonban.

Arrascaeta jól jönne a B-csapatnak is, nem lenne gond ha ők is kapnának egy kis erősítést és ki tudja, akár a jövő Barca-jának egyik alappillére lehet. (bár nem ismerem)
Forca Barca!!!!
trabarnus
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.07.15. 13:58:39

2013.07.28. 01:53:51

Capon írta:Én nem tudom David Luiz mennyire lenne jó választás, mert sokat nem láttam játszani ezért véleményt nem alkotok róla, de nekem úgy rémlik, hogy a Kopf.Kupa előtt inkább olyan véleményekkel találkoztam itt ahol azt taglalták, hogy nem egy életbiztosítás, gyakran hibázik stb.
Remélem csak én emlékszem rosszul és nem egy ilyen himbi-humbi kupasiker befolyásolta ennyire a közvéleményt.

connor ami de Arrascaeta érkezését illeti szerintem kizárt dolog, hogy az első csapatba próbálnák megszerezni. Legalább is el lennék keseredve nagyon ha tizenéves srácokkal akarnánk megoldani a védekezésünket. 90%-ra mondanám, hogy a B csapatról van szó az ő esetében.

Vergini esetében, már írtam ugyan, de inkább annak örülnék ha egy ismertebb játékossal érkezne párban. Ingyen van vagy legalább is nagyon olcsón elhozható és ha tényleg Tata egyik kedvence akkor tőlem jöhet.

Csak azt ne értem,drága kollega miből is gondolja,harmat gyenge az Argentin foci és mindenkivel baj van....talán megérdemelnek egy esélyt?

Nyilván előző kolléga:)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.28. 01:40:18

Én nem tudom David Luiz mennyire lenne jó választás, mert sokat nem láttam játszani ezért véleményt nem alkotok róla, de nekem úgy rémlik, hogy a Kopf.Kupa előtt inkább olyan véleményekkel találkoztam itt ahol azt taglalták, hogy nem egy életbiztosítás, gyakran hibázik stb.
Remélem csak én emlékszem rosszul és nem egy ilyen himbi-humbi kupasiker befolyásolta ennyire a közvéleményt.

connor ami de Arrascaeta érkezését illeti szerintem kizárt dolog, hogy az első csapatba próbálnák megszerezni. Legalább is el lennék keseredve nagyon ha tizenéves srácokkal akarnánk megoldani a védekezésünket. 90%-ra mondanám, hogy a B csapatról van szó az ő esetében.

Vergini esetében, már írtam ugyan, de inkább annak örülnék ha egy ismertebb játékossal érkezne párban. Ingyen van vagy legalább is nagyon olcsón elhozható és ha tényleg Tata egyik kedvence akkor tőlem jöhet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.27. 23:56:40

David Luiz-nak nagyon örülnék, ahogy Agger érkezése esetén is elégedett lennék. Tito listáján ők elvileg rajta voltak. A Tata-féle fiatalok viszont szinte borítékolhatóan bukó megoldások lennének. Vergini: 25 éves létére (aug 3-án annyi lesz) egyetlen válogatottságot tud felmutatni és a 2011-es európai szereplésekor egy alsóbb osztályú olasz csapat már túl nagy falat volt neki, azóta sem kereste a kutya sem Európából. Véletlen? Nagy baromság lenne idehozni kísérletezgetni akkor, amikor igazán szükség lenne egy jó védőre. Egy alapemberre, egy hátsó vezérre... nem pedig egy nulla európai élvonalbeli tapasztalattal rendelkező emberre, aki csak amiatt kellene, mert az ugyancsak nulla európai tapasztalattal rendelkező edzőnk kiskedvence... :roll: És akkor egy ilyen (relative) senki miatt padozzon többet a saját nevelésű tehetségünk... csalódott leszek, ha ő (vagy hasonlóan ígéretes játékos) jön.
Hasonlóan, de mégis másképp látom az uruguayi De Arrascaeta helyzetét. Ha az első csapatba akarjuk akkor valószínűleg Sergi Roberto kárára tesszük ezt. Való igaz, hogy Roberto-ban nincs annyi (én nem látok), mint mondjuk Thiago-ban volt, de egy esélyt megérdemel, ha kivárta a sorát, hogy az első csapatba kerülhessen. Marhaság lenne egy nulla európai tapasztalattal rendelkező tinire cserélni, akinek semmi köze a játékrendszerünkhöz. Továbbá valószínűleg ahhoz kevés lehetőséget kapna, hogy megfelelően fejlődjön, így még pazarlás is lenne.
Ha viszont őt a B csapatba szánjuk, akkor lehet jó megoldás. Mivel csupán 19 éves, így még van ideje tapasztalatot szerezni, ha pedig valóban nagy tehetség, akkor tud majd alkalmazkodni az európai, a barcelonai focihoz. Ehhez azonban játszania kell. Az idén eléggé átalakult Barca B erre jó lenne.

Jó lenne, ha az igazolásokért felelős emberek minél hamarabb elpasszolnák azokat az embereket, akikre nincs szükség: Dos Santos-nak már voltak kérői, jó lenne ha végleg menne. Afellay szintén végleg mehetne, Cuenca pedig kölcsönbe - vagy végleg.
Ha igazolunk egy védőt és a fentiek helyzetét rendezzük,akkor kész is a keret. Ha nagyon kell egy középcsatár, akkor néha napján bedobhatnánk az Dongou-t. Az eddigi 2 felkészülési meccsen jól játszott, ha megfelelően tudna a B-ben fejlődni és időnként megfordulna a nagyoknál, lehetne belőle "valaki".
trabarnus
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.07.15. 13:58:39

2013.07.27. 23:13:08

Sziasztok

Olvasgatok és sokan szeretnék David Luiz -t a barcában.

Talán nem vagyok egyedül a véleményemmel,de én sokkal jobban szeretném a fiatal Argentin: Santiago Vergini-t

Szerintem Ő és Masch tökéletes páros lehetne.
Pique-vel már meredeknek látom, mert túl lassúak lennének 2 en középen és azt sem felejtem el Busi sem a gyorsaságáról híres.
3 Ember lenne 180 felett a középső tengelyben,persze ez szép mindaddig míg nem kapunk egy pont ellenkező felépítésű csapatot akik ne adj isten,egy esős délutánon kb 13330 szor futnak majd el mellettünk!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.07.27. 18:34:59

klub filozófiája...
nehogy azt higgyétek, mert mes que un club szlogennel futkározunk akkor mindenkinek vigyázzban kell állnia edzésen, és aki poénkodik egy riporternőn az már nem lehet itt játékos. szóval aki a barca játékosállományába tartozik, az már nem is viccelődhet semmivel? akkor piqué mekkora mocsok, mert tavaly télen leöntötte az egyik épületről a másik játékost vízzel, fú azonnal adjuk el!
nem tisztem védeni ezt a luiz gyereket, mert asse vágom igazán kiez, csak láttam egy, a csínyjeiről összevágott videót, és nem az volt az első gondolatom hogy meg kellene lincselni, hanem röhögtem egyet rajta. kellenek ilyen emberek is, nemcsak a futballvilágba/klubéletbe, hanem mindenhova. ez a része furcsa számomra, h emiatt leírjátok.

a másik, hogy nyilatkozott valami nyomorékságot, ami tényleg elég bicskanyitogató volt, és elkönyvelhető egy tényleges bunkónak, de honnan tudjam hogy nem egy újságíró kreálta? (nem mélyedtem bele, de el tudom képzelni)

a thiago-alves tánc meg (ha jól emlékszem, de lehet valamivel keverem) épp egy olyan meccsen volt, ami gyászszünettel indult (vagy valami hasonló negatív-hangvételű történet volt), szóval ilyenkor valóban parasztság táncolni, de nem keverném ezt ide luizhoz. mellesleg képes vagyok elhinni, hogy szerintetek azért ment el thiago, mert a tánc miatt fasírtban volt a vezetőséggel :lol:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.27. 18:21:29

S.Agüero írta:Az argentin játékos ügynöke megerősítette újságíróknak, hogy védence iránt valóban érdeklődik a Barcelona új edzője, olvasható a mundodeportivo.com-on.
Na! Jó is lenne, ha jönne, remélem - feltéve, hogy a nagyokhoz kerül - sikerül beverekednie magát a kezdőbe, meg ha legfeljebb Bartra nem válik be, lesz egy másik lehetőség is! :)
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.27. 18:03:31

ZBarca írta:
S.Agüero írta:Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Szép is lenne, de nem hiszem, hogy sokáig maradna! Ha Martino olyan, mint Pep nem fog itt sokáig élni! Még tavaly Petr Cechet a BL döntőről kérdezgették és mialatt válaszokat adott, David Luiz beletörölte az orrát a ruhájába! De volt már más is: egy riporternő a Chelsea edzőközpontja előtt nyilatkozott, eközben David a háta mögött kifigurázta. Lehet, hogy a pályán való teljesítménye a lényeg, de én nem tudnám sokáig elviselni nálunk! :roll:
Ahogy a klub sem. Thiago-Alves gólöröm tánca nem tetszett, vagy nem volt ínyére az vezetésnek, és ez a kub filozófiájába bele vehető! Ebből az következik gondolom, hogy az ilyen viselkedés nem hinném megtűrt lenne.
De az az ominózus arrogáns kijelentése a Barcelonáról sem tetszett.
Mindegy hozzák ha hasznunkra lesz, de akkor változnia kell.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.27. 17:28:50

Gareth Tello írta:
S.Agüero írta:Az argentin játékos ügynöke megerősítette újságíróknak, hogy védence iránt valóban érdeklődik a Barcelona új edzője, olvasható a mundodeportivo.com-on.
Én már szinte biztosra veszem, hogy jönni fog, nem létezik, hogy ne tudjanak megegyezni, a srác szerintem akkor is szívesen játszana nálunk, ha fizetést sem kapna. :D
Ha jön jobb lenne a lehető leghamarabb megegyezni vele. Mondjuk, ha hétfőn csatlakozna a kerethez a Konföderációs kupásokkal, na az nem lenne rossz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.27. 17:19:58

S.Agüero írta:Az argentin játékos ügynöke megerősítette újságíróknak, hogy védence iránt valóban érdeklődik a Barcelona új edzője, olvasható a mundodeportivo.com-on.
Én már szinte biztosra veszem, hogy jönni fog, nem létezik, hogy ne tudjanak megegyezni, a srác szerintem akkor is szívesen játszana nálunk, ha fizetést sem kapna. :D

Az, hogy mennyire örülnék neki, az már más kérdés, picit lutrinak érzem, talán jobb lenne egy olyan játékost igazolni, aki - legalább minimális szinten - már bizonyított Európában is.
De bízom Tatában. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.27. 15:48:41

Az argentin játékos ügynöke megerősítette újságíróknak, hogy védence iránt valóban érdeklődik a Barcelona új edzője, olvasható a mundodeportivo.com-on.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.27. 15:36:38

Chino írta:Egy Piqué-Puyol-Masch-Luiz négyes mellett Bartra
Én simán hoznám (persze ha lehetséges) David Luizzal együtt. Luiz sztem nem kérdés, hogy miért. Ha ez az argentín srác beválna, akkor felelőm Mascherano mehetne is. Ha meg nem válik be, akkor fél-1 év múlva lazán túl lehetne rajta adni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.27. 15:29:52

Ezek a Vergini hírek érdekesek. Nem tudom mennyi valóságalapja lehet.
Valahol azt mondják ingyen van máshol 700ezret írnak... anyagilag biztos semmi bukás nincsen benne. Szakmailag már annál nagyobb kérdőjel.
Igazából nincsen ellenemre ha hoznák, de annak örülnék ha nem első számú elképzelés lenne erre a posztra. Ha jönne egy jobb nevű védő és pluszba mellé ő is az megnyugtatóbb lenne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.27. 14:52:43

geridoss írta:
ZBarca írta: Szép is lenne, de nem hiszem, hogy sokáig maradna! Ha Martino olyan, mint Pep nem fog itt sokáig élni! Még tavaly Petr Cechet a BL döntőről kérdezgették és mialatt válaszokat adott, David Luiz beletörölte az orrát a ruhájába! De volt már más is: egy riporternő a Chelsea edzőközpontja előtt nyilatkozott, eközben David a háta mögött kifigurázta. Lehet, hogy a pályán való teljesítménye a lényeg, de én nem tudnám sokáig elviselni nálunk! :roll:
Emlékszem, múltkor mutatta a kamera, hogy Messi milyen turházott a pályán... Meg Dani Alves is csak bohóckodik mindig, én pakkban eladnám mind a kettőt a PSG-nek, mehetnek isten hírével...
JA NEM

Azért egy ilyen alapján megítélni egy játékost... :D :D
Ráadásul Puyol vb győzelem után 1 szál törölközőbe fogadta a spanyol királynőt!!! Már abban a pillanatban tudtam, hogy nincs helye egy ilyen hatalmas, szenzációs klubban, mint a Barcelona és még mindig itt van. Szégyen...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.27. 13:06:34

ZBarca írta: Szép is lenne, de nem hiszem, hogy sokáig maradna! Ha Martino olyan, mint Pep nem fog itt sokáig élni! Még tavaly Petr Cechet a BL döntőről kérdezgették és mialatt válaszokat adott, David Luiz beletörölte az orrát a ruhájába! De volt már más is: egy riporternő a Chelsea edzőközpontja előtt nyilatkozott, eközben David a háta mögött kifigurázta. Lehet, hogy a pályán való teljesítménye a lényeg, de én nem tudnám sokáig elviselni nálunk! :roll:
Emlékszem, múltkor mutatta a kamera, hogy Messi milyen turházott a pályán... Meg Dani Alves is csak bohóckodik mindig, én pakkban eladnám mind a kettőt a PSG-nek, mehetnek isten hírével...
JA NEM

Azért egy ilyen alapján megítélni egy játékost... :D :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.27. 12:30:09

S.Agüero írta:Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Szép is lenne, de nem hiszem, hogy sokáig maradna! Ha Martino olyan, mint Pep nem fog itt sokáig élni! Még tavaly Petr Cechet a BL döntőről kérdezgették és mialatt válaszokat adott, David Luiz beletörölte az orrát a ruhájába! De volt már más is: egy riporternő a Chelsea edzőközpontja előtt nyilatkozott, eközben David a háta mögött kifigurázta. Lehet, hogy a pályán való teljesítménye a lényeg, de én nem tudnám sokáig elviselni nálunk! :roll:
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.27. 12:21:26

Nekem tetszik ez a Vergini gyerek.
Mondjuk, az hogy edzőbácsika elintézi neki a dolgot az annyira de annyira argentínos :lol: :lol:

Természetesen az Argentín bajnokság nem a világ legjobbja, csak annyit tudok elmondani róla, hogy bizony eléggé darabolós.

De néztem róla videókat, és bár mindenkiről lehet youtube-ot összevágni, de mivel ingyen van(pont most jár le a szerződése), tulajdonképpen az ég világon semmit sem veszíthetünk rajta.
A labdával jól bánik. Az a 191 cm pedig nem semmi ...


Szóval, én áldásomat adom rá :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.27. 12:20:06

JOseppe írta:
S.Agüero írta:Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Szerintem sem lenne hülyeség David Luiz mellé, ezt a Vergini gyereket elhozni főleg hogyha ingyen van. :) Igy több lehetőség adódna az edzőnek, a posztért pedig mehetne a harc a játékosok között is. :P
Ebben nem feltétlenül vagyok biztos. Az biztos hogy létszámban így bőven meglennénk, viszont a minőséget ki tudja mennyire dobná fel. Luiz biztos hogy erősítés lenne, de nem tudom ennek a srácnak mennyi játékperc jutna. Lehet hogy van benne lehetőség de így sem ő, sem Bartra nem kapna elég időt. Azért vegyük figyelembe, hogy az előző szezon a sérülések szempontjából elég kuriózumnak számított. Egy Piqué-Puyol-Masch-Luiz négyes mellett Bartranak is nehéz dolga lesz, nem hogy még egy "fiatal" tehetséget beépíteni.
Persze lehet mondani hogy ingyen van stb., de ot van pl. JDS. Hiába nem vagyunk már túl sokan a középpályán, mégsem jelent túl nagy erősítést.
Forca Barca!!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2013.07.27. 09:32:12

mess2009 írta:megnéztem ezt a klippet róla . nekem máris tetszik:
1:/az új edző ajánlotta
2./alkata életkora tökéletes
3./le lehet nézni a délamerikai focit (én nem teszem) de egyet biztosan tudnak ugyanúgy ha nem jobban: a labdával bánni.
4./ olcsó
5./ éppen mert nem szupersztár, ha az edző is úgy akarja Bartra beépítése is sokkal jobban alakulhat(könnyebben juthat játékhoz) a másik fiatal mellett.
azt elismerem, hogy van kockázata az ügyletnek, a két véglet: Csigri-Varane !? de túl sok biztos megoldás az idén már nemigen adódik.
Lehet hogy Tata csak egy pajtást szeretne magának hogy ne érezze magát egyedül :lol: azért van erre elég sok példa : Benítez - Reina (Napoli) murinnyó Carvalho, Essien (RM) stb.
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.27. 09:07:34

S.Agüero írta:Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Szerintem sem lenne hülyeség David Luiz mellé, ezt a Vergini gyereket elhozni főleg hogyha ingyen van. :) Igy több lehetőség adódna az edzőnek, a posztért pedig mehetne a harc a játékosok között is. :P Az ember már alig várja a szezon kezdetett, mert nem tudjuk hogy mire számítsunk és nagyon nagy a bizalom az edzőnek.Ez a Roura vs TV féle társulatról már nem volt el mondható, hiszen náluk már mindenki tisztában volt vele hogy mit is kaphatunk majd tőlük. :lol:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.26. 23:49:14

Goal.com szerint 28 millió eurót ajánlottunk a Chelseának David Luiz játékjogáért.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.26. 23:32:00

amúgy ezt a vergini gyereket hoznám egyből. fogalmam sincs mit tud, de az előző idényben ő játszotta a legtöbbet martino keze alatt a csapatban, még a kapusnál is többet. ha az edző úgy gondolja, hogy elég ide, akkor ingyen semmi kockázattal elhozhatjuk, és itt az előszezon rá, hogy teszteljük. közben ugyanúgy lehet dolgozni egy top igazoláson david luiz, agger, vagy fogalmam sincs, ha nem jönne be a srác. de mit vesztenénk vele?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.26. 21:03:16

Rafinha és Srgi Roberto távozásával logikus lenne a B-csapatba igazolni (bár nem tudom pontosan a kp melyik részén játszik), a felnőtt csapatba nem hiszem, hogy 19-éves játékosokat igazolnának. Ha a "kicsikhez" jönne még jól is elsülhet a dolog.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése