Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.09. 10:31:18

sok valosagalapja biztos nincs a hírnek, de oscar cardozot szivesen látnám itt, neki amugy is nagyon kifele áll a rudja a benficából. a többi nem opció (feyenoordos gyerekben még látok kraftot, de ő a csk, löv a gólokat mint az állat, nem hinném h azért eljönne, h játsszon évi 2x20 percet...)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.09. 10:21:58

bali 15 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/10/09 ... n=blhshare

Jó lenne elhozni a télen Balantat.
Nálam azért favorit mert ha mondjuk ha valamelyik élcsapattól hoznánk védőd az nem játszhatna a BL-ben mert már korábban pályára lépett benne.
Hozzuk el Balantat. Úgyis hamarosan itt van a téli szünet, addig még lehet orvosolni ezt a bajt.
Ha nem csesszük el a tabella élén leszünk a tavaszi szezon elején. A BL-ben meg megkezdődik a vadhajtás.
Addigra úgy kellene egy védő mint egy falat kenyér...
Minden esetre érdekes. Mondjuk pár napja meg még arról szólt a fáma, hogy Bartra miatt nem akarnak hozni senkit. Majd meglátjuk, sztem sok fog függni Bartra játékától.

Érdekes, de ezt a csatárkérdést állandóan felvetik. Csak úgy igazolni vkit Henke Larsson módra véleményem szerint nincs sok értelme. Csak akkor,ha távozik vki. Mondjuk Cardozót elnézegetném, de elég balhés figura, ha jól tudom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.10.09. 10:07:53

http://barcanoticias.blog.hu/2013/10/09" target="_blank ... n=blhshare

Jó lenne elhozni a télen Balantat.
Nálam azért favorit mert ha mondjuk ha valamelyik élcsapattól hoznánk védőd az nem játszhatna a BL-ben mert már korábban pályára lépett benne.
Hozzuk el Balantat. Úgyis hamarosan itt van a téli szünet, addig még lehet orvosolni ezt a bajt.
Ha nem csesszük el a tabella élén leszünk a tavaszi szezon elején. A BL-ben meg megkezdődik a vadhajtás.
Addigra úgy kellene egy védő mint egy falat kenyér...
domini0215
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.10.06. 08:31:01

2013.10.06. 10:28:50

Én úgy tudtam ő volt az első számu de nem jelentkeztek érte ő meg azt várta
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.10.06. 09:10:34

domini0215 írta:Sziasztok valaki meg tudja mondani
hogy Hummelst mért nem vettük me
Kicsit lerágott csont, de egyszerű történet: Titonak nem kellett, valamint Hummels sem akart jönni.
domini0215
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.10.06. 08:31:01

2013.10.06. 08:41:50

Sziasztok valaki meg tudja mondani
hogy Hummelst mért nem vettük me
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.10.06. 00:03:13

Ennyi erővel Bogdánt is hozhatnánk.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2013.10.03. 15:18:56

visca el barca írta:a spanyol ujságírás is jól tolja :lol: tegnapelőtt védett kettőt és máris megvennénk :lol:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2284813
Emlékeim szerint tavaly is kivédte a szemünket. Magas,fiatal,angolszász futballban szocializálódott,így nem okoz neki gondot,ha lábbal kell játékba avatkoznia,ami a Barcelonánál neuralgikus pont(passzolás,hátulról történő építkezés),ill. a magas labdák, beadások sem okoznak problémát,a reflexeit pedig láttuk kedden. Nem tűnik rossz választásnak már,ha egyáltalán van a hírnek valami valóság alapja.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.03. 14:19:04

a spanyol ujságírás is jól tolja :lol: tegnapelőtt védett kettőt és máris megvennénk :lol:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2284813" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.09.30. 12:58:39

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... re-2283995

hát nem egy botlábú a kölyök :D 6 milláért valóban nagy befektetés lehet =D>
Nagyot nem bukhatunk a sráccal,hozzuk el aztán majd meglátjuk hogy mi lesz belőle. :) :) :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.30. 12:15:45

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... re-2283995" target="_blank

hát nem egy botlábú a kölyök :D 6 milláért valóban nagy befektetés lehet =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
djibril
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.07.17. 22:50:17

2013.09.18. 11:09:07

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2280581

Bár a Cech verzió se rossz, itt van az újabb, Hart-tal... :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.09.17. 21:12:29

Dr.Dre írta:http://www.youtube.com/watch?v=SDXM2kUq ... e=youtu.be
Hmm.. Ha nagyon akartuk volna, mi is eltudtuk volna hozni. Csak hát nekünk Ő nem elég jó... :roll:
2:37-nél volt egy nagy mentése, tényleg klasszis megoldás volt, de szerintem egy Besic is megoldotta volna a többit szitut. Persze hozzátartozik, hogy jól kell helyezkedni és az ilyen meccseken fejlődik és szerez önbizalmat egy védő, de egy ilyen meccstől nem kell hasra esni. Drukkolok neki, szimpatikus srác, sajnálom, hogy nem jött ide, Piqué helyett elférne.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.09.17. 19:05:23

Dr.Dre írta:http://www.youtube.com/watch?v=SDXM2kUq ... e=youtu.be
Hmm.. Ha nagyon akartuk volna, mi is eltudtuk volna hozni. Csak hát nekünk Ő nem elég jó... :roll:

Rasszista a vezetőség. Nem véletlen nincs egy fekete játékosunk sem. :lol:
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.09.17. 18:53:17

http://www.youtube.com/watch?v=SDXM2kUq ... e=youtu.be
Hmm.. Ha nagyon akartuk volna, mi is eltudtuk volna hozni. Csak hát nekünk Ő nem elég jó... :roll:
Kép

Titi - The Legend!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.11. 17:11:29

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2278829

:lol:
Naná, meg még odaadjuk Piquét és Mascheranót Terryért cserébe, Ramiresért fizetünk 33 millió fontot, három barátságos mérkőzést és Messi egyik Dolce & Gabbana ingét, a Chelsea ingyen odaadja nekünk a klub hivatalos angol-svéd tolmácsát, cserébe mi elküldjük nekik az Aleví B csapat kapusedzőjének email-címét és egy darabot a Camp Nou gyepszőnyegéből, valamint fizetünk nekik 5 millió pakisztáni koronát, hogy elvigyék Jonathant tőlünk.

Elég valószínű.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.11. 13:16:23

Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.09. 18:16:24

recrea írta:Jó esetben az aktív karrierje után kb. 40 évet élni fog, nem biztos, h dolgozni szeretne 40 éves korától (ahogy pl én sem :)), viszont akkor elég ügyesen kell a pénzzel bánnia, h fenntartsa a jelenlegi életszínvonalát, plusz számtalan olyan dologra költeni fog, amire most nincs ideje vagy a klub állja.
Még jó, hogy minden focista ilyen előrelátó, és nem verik el az összes pénzüket luxusvillákra, luxuskocsikra meg kur...izé... nőkre. :D

Gyakorlatilag mindenki tisztában van azzal, hogy a fenti szentháromságra kellenek ezek a horribilis összegek, nem azért, mert előre gondolkodnak akár egy évvel is. Meg lehet nézni, hány ilyen sztár (itt most nem is feltétlenül sportoló, hanem énekes, színész stb. is) esett pofára, amikor hirtelen kihúzták alóla szőnyeget, és kiderült, hogy az összes pénzét elköltötte a Lamborghinik összetörésére meg kokainra.

Lehet ezt akárhogy magyarázni, de önmagában is álszentség így hivatkozni a pénzre (mert messze nem ismerte be, hogy pénzéhes, hanem ezzel a kamu "a gyerekeimet kell etetni" dumával jött), úgy meg végképp, mintha ezen a 3-4 millió különbségen múlna a megélhetése. Nem volt töke ahhoz, hogy kiálljon és azt mondja, hogy "szívesen fociznék a Barcában, de amíg 4 millióval többet fizetnek az arabok, addig a lelkemet is eladom nekik."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.09. 17:20:20

Rumig írta:
recrea írta:Ennél szomorúbb volt Luiz nyilatkozata, amiből rájöhettünk, h egy nagyképű, egoista barom.
Mi volt ez a nyilatkozat :?: Lemaradtam róla.
Kicsit keress visszább.
El ne higgyétek, hogy egy focistánál úgy van, hogy eltöri a lábát és annyi. Olyan biztosítások és hasonlók vannak, hogy nem úgy megy, hogy hirtelen megszűnik minden anyagi forrás. Ne legyetek naivak.
Azért itt se kapna annyival kevesebbet. Prémiumok is vannak rendesen, valószínű a marketingbevételei is nőnének, szóval annyival nem csökkenne szerintem a bevétele. Viszont úgy tűnik, neki az az egy-két millió annyival többet ér neki. Én ezt pénzéhségnek nevezem. Nem nagyon szoktam ilyet focistákra mondani, de egy ilyen nyilatkozat után...
És ezzel az a gond, hogy nem csak a mi klubunkat érintette, hanem sokak szemében elásta magát és a saját klubjának, szurkolóinak is azt kommunikálta, hogy csak a pénzért van ott. Én se tartanám szimpinek, ha egy játékosunk ilyet mondana. Mondta volna azt, hogy szeret Párizsban lenni, ott focizni és a klubjával minél nagyobb sikereket elérni. Ennyi. Ráadásul ilyen nevetséges formában. Még ha úgy is gondolja. Lehet, hogy Alves sem gondolkodna, ha egy zsírosabb szerződést tolna elé mondjuk az MU, de ezt nem így kell lekommunikálni.
Forca Barca!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.09.09. 13:43:39

recrea írta:Ennél szomorúbb volt Luiz nyilatkozata, amiből rájöhettünk, h egy nagyképű, egoista barom.
Mi volt ez a nyilatkozat :?: Lemaradtam róla.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.09. 12:43:49

Lionel85 írta:És ha ne adja ég holnap eltöri úgy a lábát, hogy be kell fejeznie a karrierjét, akkor mi van?
akkor majd létrehozok számára egy segélyvonalat, ahol gyujthetunk neki pénzt, nehogy éljen haljon a kis családja szegénynek. heti 60.000.000 miliio forintot keres, nehogy sajnáljuk már. :lol:

bunko magyar mentalitással kívánom neki h menjen csődbe a psg és haljon éhen :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.09.09. 12:20:04

Lionel85 írta:
recrea írta:Nézhetjük a jó oldalát is, legalább őszinte volt, nem kertelt, kimondta, h a pénzért focizik a PSG-ben. Ahogy a többiek is (a Monacoban, az Anzsiban, stb...), csak ők nem mondták ki. Nekem az a tapasztalatom, h az emberek igenis pénzéhesek, de ezt nem kell feltétlenül pejoratívan értelmezni. Jó esetben az aktív karrierje után kb. 40 évet élni fog, nem biztos, h dolgozni szeretne 40 éves korától (ahogy pl én sem :)), viszont akkor elég ügyesen kell a pénzzel bánnia, h fenntartsa a jelenlegi életszínvonalát, plusz számtalan olyan dologra költeni fog, amire most nincs ideje vagy a klub állja.

Ennél szomorúbb volt Luiz nyilatkozata, amiből rájöhettünk, h egy nagyképű, egoista barom.
És ha ne adja ég holnap eltöri úgy a lábát, hogy be kell fejeznie a karrierjét, akkor mi van? Akkor már nem 40 éves korától kell megélnie, hanem hamarabb. Szerintem egy focista visszavonulása után is meg tud élni gondtalanul, csak megfelelően kell beosztani a pénzt. Elindulni mindig nehéz. De azt, hogy címeket nyerjen, nem mindennap tudja megcsinálni. Főleg nem 40 éves kora után... A mának kell élni a fociban, mert nem örökké fog ő sem játszani. Neki elég a francia bajnokság, elég a francia bajnoki cím+esetleg a kupagyőzelem, BL-re szerintem nem esélyesek, mert vannak PSG-nél esélyesebb csapatok is a végső győzelemre és ennyi. Majd lesz másik védőnk.
Jó, súlyos sérülés esetében teljesen mindegy, h nálunk vagy a Psg-ben játszik, természetesen az mindig kellemetlen és bonyolult egy játékos életében.

Szerintem nem feltétlenül van annyi esze egy focistának, h 40 évig passzív jövedelemből éljen, holott bőven megkereste azt a pénzt, amiből ez lehetséges. (Bár, egyszer egy nyári sütögetésen Nagy Anti azt mondta nekem, h pl Détári annyi pénzt keresett a görögöknél, h azóta nem tudja elinni :lol:) Épp azért nem a mának kell élni a fociban, mert csak 35-40 éves korig tart, pontosan ebben a szakmában kell előre gondolkodni, h miből fog megélni, ha megszűnik ez a bevételi forrás. Szerintem nincs a a pénz, amit ne lehet gyorsan és módszeresen elverni.

A címekkel, trófeákkal felmerült eszmefuttatásra ő és Te is megadta(d) a választ. A pénz jobban érdekli! Slussz.

Így van, amelyik szekér nem akar felvenni, az után nem kell futni, vagyis itt fordítva van, aki nem akar a szerérre felülni, annak nem kell megállni. Elkenjük őket a BL-ben és nagyvonalúan gratulálunk Silvának, h idáig jutottak. :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.09. 11:30:30

recrea írta:Nézhetjük a jó oldalát is, legalább őszinte volt, nem kertelt, kimondta, h a pénzért focizik a PSG-ben. Ahogy a többiek is (a Monacoban, az Anzsiban, stb...), csak ők nem mondták ki. Nekem az a tapasztalatom, h az emberek igenis pénzéhesek, de ezt nem kell feltétlenül pejoratívan értelmezni. Jó esetben az aktív karrierje után kb. 40 évet élni fog, nem biztos, h dolgozni szeretne 40 éves korától (ahogy pl én sem :)), viszont akkor elég ügyesen kell a pénzzel bánnia, h fenntartsa a jelenlegi életszínvonalát, plusz számtalan olyan dologra költeni fog, amire most nincs ideje vagy a klub állja.

Ennél szomorúbb volt Luiz nyilatkozata, amiből rájöhettünk, h egy nagyképű, egoista barom.
És ha ne adja ég holnap eltöri úgy a lábát, hogy be kell fejeznie a karrierjét, akkor mi van? Akkor már nem 40 éves korától kell megélnie, hanem hamarabb. Szerintem egy focista visszavonulása után is meg tud élni gondtalanul, csak megfelelően kell beosztani a pénzt. Elindulni mindig nehéz. De azt, hogy címeket nyerjen, nem mindennap tudja megcsinálni. Főleg nem 40 éves kora után... A mának kell élni a fociban, mert nem örökké fog ő sem játszani. Neki elég a francia bajnokság, elég a francia bajnoki cím+esetleg a kupagyőzelem, BL-re szerintem nem esélyesek, mert vannak PSG-nél esélyesebb csapatok is a végső győzelemre és ennyi. Majd lesz másik védőnk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.09.09. 09:34:31

Lionel85 írta:Ezzel a nyilatkozattal nem vívott ki sok szurkolónál szimpátiát. Főleg nem Barça-szurkolók szimpátiáját... Szerintem jobban tette volna, ha meg sem szólal, mert még mindig jobb, ha ezt a véleményt magában tartja és csak úgy könyveljük el őt, mint egy játékost, akit nem sikerült megszerezni. Ehelyett volt akkora marha, hogy bevallotta (még ha nem is mondta ki konkrétan), hogy anyagias. Labdarúgó oldalát nézve megértem, az a legjobb, ha minél többet keres. Emberi oldalát tekintve pedig nagyot zuhant a szememben. Teljesen felesleges nyilatkozat volt.
Nézhetjük a jó oldalát is, legalább őszinte volt, nem kertelt, kimondta, h a pénzért focizik a PSG-ben. Ahogy a többiek is (a Monacoban, az Anzsiban, stb...), csak ők nem mondták ki. Nekem az a tapasztalatom, h az emberek igenis pénzéhesek, de ezt nem kell feltétlenül pejoratívan értelmezni. Jó esetben az aktív karrierje után kb. 40 évet élni fog, nem biztos, h dolgozni szeretne 40 éves korától (ahogy pl én sem :)), viszont akkor elég ügyesen kell a pénzzel bánnia, h fenntartsa a jelenlegi életszínvonalát, plusz számtalan olyan dologra költeni fog, amire most nincs ideje vagy a klub állja.

Ennél szomorúbb volt Luiz nyilatkozata, amiből rájöhettünk, h egy nagyképű, egoista barom.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.09.09. 09:18:08

Ezzel a nyilatkozattal nem vívott ki sok szurkolónál szimpátiát. Főleg nem Barça-szurkolók szimpátiáját... Szerintem jobban tette volna, ha meg sem szólal, mert még mindig jobb, ha ezt a véleményt magában tartja és csak úgy könyveljük el őt, mint egy játékost, akit nem sikerült megszerezni. Ehelyett volt akkora marha, hogy bevallotta (még ha nem is mondta ki konkrétan), hogy anyagias. Labdarúgó oldalát nézve megértem, az a legjobb, ha minél többet keres. Emberi oldalát tekintve pedig nagyot zuhant a szememben. Teljesen felesleges nyilatkozat volt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése