Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2013.05.31. 15:23:52

Valdes bejelentésétől függetlenül elhoznám már most Ter Stegent. Voltak pletykák arról, hogy Reina mellé még Ter Stegen, hogy legyen ideje tanulni, most ez lehetne Valdes-Ter Stegen, ahol 1 év alatt akklimatizálódhat. A kapus kulcsfontosságú pozíció egy ilyen szintű csapatnál, és Ter Stegen klasszissá válhat.

Fontos kérdés még, hogy egyáltalán marad-e plusz 1 évet Valdes. Én nagyon nem örülök ezeknek az ingyen távozásoknak. A csapatának pont azzal tudja meghálálni, ha rendes átigazolási díjat kapunk érte. Plusz felmerül kérdésként, hogy mennyire lenne motivált és koncentrált egy utolsó évben...

Szóval remélem Ter Stegen hamarosan Barca játékos lesz.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 14:33:18

blaugrana99 írta:Drága Culék! Pontosítunk kicsit, hogy tiszta legyen a kép mindenki számára Valdéssel kapcsolatban. A játékosnak 2014-ig van szerződése a klubbal, és szeretne ugyan maradni addig, de ehhez a klub hozzájárulása is kell. Most úgy néz ki, hogy nem tölti ki ezt az időt a kapus, tehát már idén menni fog nyáron. Akkor csak kell vennünk egy kapust a nyáron.
Nem azért, de bármilyen forrás? Mert egy darabot nem látok. Azt meg nem mondom, hogy mindenki folyamatosan arról nyilatkozott, ha Valdes maradni akar, akkor maradni is fog. Nem hinném, hogy akkor idén megszabadulnának tőle.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.31. 14:22:46

Drága Culék! Pontosítunk kicsit, hogy tiszta legyen a kép mindenki számára Valdéssel kapcsolatban. A játékosnak 2014-ig van szerződése a klubbal, és szeretne ugyan maradni addig, de ehhez a klub hozzájárulása is kell. Most úgy néz ki, hogy nem tölti ki ezt az időt a kapus, tehát már idén menni fog nyáron. Akkor csak kell vennünk egy kapust a nyáron.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.31. 12:57:04

Hát, a vezetőség megint megmutatta: Abidalt szépen kirúgják.
Tudom, kiálltak mellette, gyógyittatták, stb..
Én a helyükbe megtartottam volna. Sok pénz úgysem látnak belőle,
viszont egy remek játékost veszítünk el, aki azért szép dolgokra képes
még most is a pályán.
Ha meg a fizuján paráztak, szerintem egy kisebb összegért is itt maradt
volna szívesen. MEgmutatthatták volna, hogy a Barca tényleg nem csak egy klub.
Számomra Abidal legalább annyira a Barca ikonja, mint Xavi vagy Puyol.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:59:04

Gareth Tello írta: Elvileg Josénak nem kell a szerb (Mikel és Torres sem szerepel a terveiben).
Ezzel még vigyáznék. Ugyanezt írogatják David Luizról is, de az valószínűtlen, hogy 2 ilyen jó védőt elengednének, főleg úgy, hogy Terry már kezd kifele kacsingatni a zenitről.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 11:55:42

Barcaman1993 írta:3. Gondoltam már rá is, de azért valljuk be, hogy nem feltétlenül tárgyalni lehetett Barcelonában. Azért elég sokan járnak oda nyaralni is. :wink: Mindenesetre jó lenne. Nem hinném, hogy a Chelsea csak úgy elengedné, a védelem minden pontján bevethető.
Lásd fehér rész a hsz-emben :D
Elvileg Josénak nem kell a szerb (Mikel és Torres sem szerepel a terveiben).
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:47:16

Gareth Tello írta:Kíváncsi vagyok, így ráhajtunk-e mégis Thiago Silvára vagy Hummelsre Marquinhos meg a brazil Puyol helyett. :-k

Más:
1. Villáért eddig három klub tett ajánlatot: a Spurs, a Senal és a Pool. Remélem, nem választja az ágyúsokat a BL-szereplés miatt, hanem jön hozzánk. :)
2. A United Cescet akarja megszerezni. :roll:
3. Ivanovic Barcelonában járt!!! Milyen következtetést lehet ebből leszűrni?
1. Villa valószínűleg az említett klubok egyikébe megy. Jó lenne 15-20-at kihozni a bizniszből. Akkor olyan 10-12 körül el is megy, ahogy az átigazolási politikánkat ismerem.
2. 50 millióért vihetik is. Annyit meg úgyse adnak, felejtős.
3. Gondoltam már rá is, de azért valljuk be, hogy nem feltétlenül tárgyalni lehetett Barcelonában. Azért elég sokan járnak oda nyaralni is. :wink: Mindenesetre jó lenne. Nem hinném, hogy a Chelsea csak úgy elengedné, a védelem minden pontján bevethető.

Valdes akkor jövőre megy. Utánajártam: Ter Stegennek és Guaitanak is 2015-ben jár le a szerződése. Jövőre 2014 lesz, valószínűleg az egyikőjüket normális áron meg lehet majd szerezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2013.05.31. 11:56:52-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 11:40:50

messideco írta:Akkor, kapus nem fog érkezni... Koncentrálhat a vezetőség egy középhátvéd megszerzésére, plusz esetleg egy kilencest is lehetne hozni :)
Kíváncsi vagyok, így ráhajtunk-e mégis Thiago Silvára vagy Hummelsre Marquinhos meg a brazil Puyol helyett. :-k

Más:
1. Villáért eddig három klub tett ajánlatot: a Spurs, a Senal és a Pool. Remélem, nem választja az ágyúsokat a BL-szereplés miatt, hanem jön hozzánk. :)
2. A United Cescet akarja megszerezni. :roll:
3. Ivanovic Barcelonában járt!!! Milyen következtetést lehet ebből leszűrni?
a) a Barçával tárgyalt
b) a Barçával tárgyal
c) a Barçával fog tárgyalni
d) az Espanyollal tárgyalt
e) az Espanyollal tárgyal
f) az Espanyollal fog tárgyalni
g) egy barcelonai orvossal kezelteti kiújuló kislábujjkörömgyulladását
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:37:20

messideco írta:Akkor, kapus nem fog érkezni... Koncentrálhat a vezetőség egy középhátvéd megszerzésére, plusz esetleg egy kilencest is lehetne hozni :)
Védő OK. :D
9-es mi a francnak? Így is túl sokan vagyunk. Messi 3 havonta pihen 1 meccset eltiltás/sérülés/pihentetés céljából, az ő helye fix. Neymaré ennyire valószínűleg nem lesz, de nagyon remélem, hogy a meccsek nagy részén kezdőként látjuk majd. És akkor ott van Pedro/Alexis/Tello és még Rafinha/Deulofeu. Minek ide még 1 csatár? Messi úgyse lesz kitolva a szélre (mondjuk a nagy csapatok ellen nem lenne hülyeség), tehát vagy 10 meccset letudna az érkező ember az egész szezonban... Arra meg fölösleges pénzt áldozni.

Valdes üzleten sikerül vagy 20 millió eurót bukni... A vezetőségben is zsenik lehetnek, de ha jövőre elhozzák Reinát az agyamat dobom el helyben..
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.31. 11:30:15

Akkor, kapus nem fog érkezni... Koncentrálhat a vezetőség egy középhátvéd megszerzésére, plusz esetleg egy kilencest is lehetne hozni :)
"And my heart will leave you never."
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 19:16:51

S.Agüero írta:
Laza írta:
Amúgy egy kérdés...
A chelseaval nem lehet tàrgyalni hogy corturis itt legyen kölcsönben?
Vagy ők eladtàk 3évre és ennyi?
Vagy minden évben egyévre?
Mégis minek kölcsönben? Hogy 2 év múlva megint kapus után járjunk, a bibi az lesz, hogy addigra elviszik Ter Stegent meg a többi fiatal jó kapust.
Ez igaz..de ha végül reinat vesszük akkor meg mindig jobb lenne ha kölcsön vennénk..arrol nem is beszélek hogy reinaban mennyi szezon van még? 3-4
A poolba meg elferne 6-7 szezon
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 19:15:36

S.Agüero írta:
Laza írta:
Amúgy egy kérdés...
A chelseaval nem lehet tàrgyalni hogy corturis itt legyen kölcsönben?
Vagy ők eladtàk 3évre és ennyi?
Vagy minden évben egyévre?
Mégis minek kölcsönben? Hogy 2 év múlva megint kapus után járjunk, a bibi az lesz, hogy addigra elviszik Ter Stegent meg a többi fiatal jó kapust.
Ez igaz..de ha végül reinat vesszük akkor meg mindig jobb lenne ha kölcsön vennénk..arrol nem is beszélek hogy reinaban mennyi szezon van még? 3-4
A poolba meg elferne 6-7 szezon
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 19:14:54

sjd írta:
visca el barca írta: hm, nem tudom klose, pizzaro elférne itt sörmeccsekre, vagy vész helyzetre, mikor már csak az ivelgetés meg a darálás marad. bár kevés esélyt látok rá, h pl klose egy fix lazio kezdotagsagot becseréljen egy 5 meccsenként 10 percre igy egy évvel a vb előtt
Azért legalább Te ne írj ilyeneket. Azért tök felesleges valakit külön igazolni, h sörmeccseken, meg meccs végén játsszon, miközben Montoyától Deulofeuig egy komplett saját nevelésű cseresort padoztat agyon Tito. Ennyire nem vagyunk emberszűkében.
nekem eszembe nem jutna igazolni oda de attol vezetoseg még megteheti.

rutinos roka meg sosem art. az osszes csatarunk 25 évnél fiatalabb lesz jovore
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.30. 19:07:06

sjd írta: Azért legalább Te ne írj ilyeneket. Azért tök felesleges valakit külön igazolni, h sörmeccseken, meg meccs végén játsszon, miközben Montoyától Deulofeuig egy komplett saját nevelésű cseresort padoztat agyon Tito. Ennyire nem vagyunk emberszűkében.
Erről jut eszembe. Nem arról volt szó, hogy 22 fősre csökken majd a jövő évi keretünk?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 19:05:33

visca el barca írta: hm, nem tudom klose, pizzaro elférne itt sörmeccsekre, vagy vész helyzetre, mikor már csak az ivelgetés meg a darálás marad. bár kevés esélyt látok rá, h pl klose egy fix lazio kezdotagsagot becseréljen egy 5 meccsenként 10 percre igy egy évvel a vb előtt
Azért legalább Te ne írj ilyeneket. Azért tök felesleges valakit külön igazolni, h sörmeccseken, meg meccs végén játsszon, miközben Montoyától Deulofeuig egy komplett saját nevelésű cseresort padoztat agyon Tito. Ennyire nem vagyunk emberszűkében.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.30. 19:04:43

Laza írta:
Amúgy egy kérdés...
A chelseaval nem lehet tàrgyalni hogy corturis itt legyen kölcsönben?
Vagy ők eladtàk 3évre és ennyi?
Vagy minden évben egyévre?
Mégis minek kölcsönben? Hogy 2 év múlva megint kapus után járjunk, a bibi az lesz, hogy addigra elviszik Ter Stegent meg a többi fiatal jó kapust.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 18:58:22

Muslera?:D
Remek kapus láttam is meccseit..
De azért 20milla?megéri?
Mert ter stegen is ennyi..
Rui Patricio is kb
De gea kicsit lenne több
Sketelenburg is ennyi vagy ennyi se
Lloris is

Ezzel csak annyit akarok hogy drága nekem egy kicsit
De örülnék neki...

Larsson csatàr?:) hát inkább jatszon bojan
De ha mégis akkor ne Klose meg pizzaro xD
Hat akkor màr inkább hozzuk vissza henryt vagy akkor Gekas xd nah jó nem

De szem hülyeség venni pár millàért csatàrt..mikor van 6-7csatàrunk

Amúgy egy kérdés...
A chelseaval nem lehet tàrgyalni hogy corturis itt legyen kölcsönben?
Vagy ők eladtàk 3évre és ennyi?
Vagy minden évben egyévre?
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2013.05.30. 18:32:30

Nagyon remélem,hogy nem Reina-ra esik a választásunk. Nem tehetek róla, de folyamatosan Király Gabi jut eszembe róla. Jó,tehetséges, csak fejben nem elég erős. Egy Barcában ez is eszméletlen fontos, és itt bizony nálam el is vérzett.

A felmerült nevek közül vannak jó opciók. Személyes kedvencem Ter Stegen, aki tehetségileg véleményem szerint a többi jelölt felett áll (érdemes megfigyelni, hogy jellemzően hova pattannak ki róla a labdák, jellemzően oldalra, olyan helyekre ahol nem jelent veszélyt, ez pedig az egyik legnehezebben tanulható, leginkább ösztönös kapus reflex, valamint a kisugárzása a kapuban kicsit Schmeichel-es, tiszteletet parancsoló). Két dolog szól ellene, még pedig a tapasztalatlansága és hogy más kultúrából érkezik, azonban nálam így is nyerő.

Jó jelölt még Courtois (nehezen tudom elképzelni, hogy a Cselzi eladná), Guiata (borsos árat kérhet a Valencia), Lloris (szintén drága). Muslera is jobb megoldásnak tűnne mint Reina, de nálam a többiek előrébb vannak.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2013.05.30. 18:08:11

Bojannal meg is van oldva a középcsatár kérdés.Cserének megfelelő :D :D :D (persze csak vicc)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.30. 17:29:04

Muslera-t a vb láttam még 2010ben, akkor elképesztően jó védett. sokkal inkább ő, mint reina...

ha mindenképpen akarnak igazolni egy csatárt, nálam Rooney a nyerő választás. technikás, erős, nagy munkabírású, harcos játékos. a pályán néha leereszkedik nála a köd, de ez még bőven belefér. persze csak ha van rá keret.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 17:24:33

Capon írta:
visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ha jól emlékszem Ibra is elég váratlanul érkezett.
Egyébként szerinted van új Larsson a piacon? Kit tartasz annak?
hm, nem tudom klose, pizzaro elférne itt sörmeccsekre, vagy vész helyzetre, mikor már csak az ivelgetés meg a darálás marad. bár kevés esélyt látok rá, h pl klose egy fix lazio kezdotagsagot becseréljen egy 5 meccsenként 10 percre igy egy évvel a vb előtt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.30. 17:14:05

visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ennek én is örülnék, csak hát basszus miért ez a prioritás? Miért szabjuk el közben a kapus posztot? Én nem hiszem hogy 1 Barcának 1 Reina jelenthet akármilyen megoldást is a-talán legérzékenyebb-kapus posztra?
Őszintén remélem h ez nem azért van, hogy tudjunk igazolni még 1 támadót.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 17:11:22

visca el barca írta:egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Ha jól emlékszem Ibra is elég váratlanul érkezett.
Egyébként szerinted van új Larsson a piacon? Kit tartasz annak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.30. 17:04:50

egy dologrol még senki nem beszélt itt a silva-reina láz közepette. minden évben van vmi fű alatt intézett igazolásunk és ezek általában be is válnak. ha jol emlékszem anno adriano meg maxwell is volt. remélem a vezetőség szép csendben ismét sunyít nekünk valakit (nekem van egy olyan érzésem, hogy pár millioért jön egy uj "larsson")
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.30. 16:46:13

Attika 25 írta:
Barca96 írta:A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
Légyszi linkeld be, elolvasnám, de sajnos nem találom a cikket az oldalon :wink: Szerintem nagyon jó kapus, én örülnék neki, sokkal inkább ő, mint Reina.
Igen énis olvastam,de sajnos gyanúsan kacsa lesz ez...

Én láttam anno a Lazioban is kiváló volt...De az Uruguayi válogatotban nyújtott teljesítményeiről emlékszem rá legjobban...A gyerek olyan mint a zöldfesték...Marha jó megoldás lenne,mert tapasztalt,de még csak 26,és magas is...Egy baj van az egésszel,hogy a forrás a goal.com,és az ő forrásuk ezúttal önmaguk...Egyetlen spanyol lap nem hozta le...Aki lehoztta azok is a goal-ra rámaszkodtak...És hát nem épp a legmegbízhatóbb oldal,nincs tiltó listán de rezeg a léc...

http://www.turkish-football.com/news_read.php?id=4679

Muslera is tagadja,de persze udvarolt ide egyet...Na az ilyenek után szokták bejelenteni hogy érkezik egy ember... :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése