Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.03. 13:54:05

Feast4 írta:
Most a kötözködést félretéve miért is? Senkinek nem volt jó szezonja. Csak az a gáz, hogy az öve most is olyan volt mint az első kettő. Jó hamis kilences aláírom baromság, de az öregedő Xavit sem tudja kiszorítani. Három év után! Cserepadra meg túlzás.
Hát úgy nehéz is kiszorítani valakit, ha az edző sose őt játszatja a fontos meccseken Xavi helyett. Bartra se tudta ősszel kiszorítani se Maschot, se Piquet a csapatból, pedig rendre jobbat nyújtott mint ők, most Montoya sem tudja még csak a folyamatos rotálást Alvessel se elérni, pedig az utóbbi 2 meccsén még jobb is volt Daninál, de ennek jutalma 10 meccs teljes pihenő.. Egy igazán tökös edzőnél mindhárman előrébb lennének már a csapaton belüli rangsorban, de Tatánál ilyen szempontból tökmindegy ki mit csinál, az év elején megálmodta a csapaton belüli rangsort, és azon nem változtat - mondom ezt úgy, hogy én még egészen komálom is az öreget.

Cuadrado meg remélem csak kacsa lesz végül, bár egyre jobban tartok tőle, hogy nem.. De ha ilyen igazolásaink lesznek egész nyáron, akkor előre félek mi lesz itt a megújulás után. :roll:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.03. 13:52:25

Feast4 írta:
pep71 írta:Hihetetlen, hogy a többség mind Fabregast akarja elküldeni. Fiatal, neki volt a középpályások közül a legjobb szezonja.
Most a kötözködést félretéve miért is? Senkinek nem volt jó szezonja. Csak az a gáz, hogy az öve most is olyan volt mint az első kettő. Jó hamis kilences aláírom baromság, de az öregedő Xavit sem tudja kiszorítani. Három év után! Cserepadra meg túlzás.
Nem tudja kiszorítani, mert nem kapja meg az esélyt sem, mivel Tata nem meri kihagyni Xavit a nagy meccseken a kezdőből ezért Fabregast más poszton játszatja, ami totál hülyeség, inkább játszon Alexis vagy Pedro. Fabregasnak sokkal több jó meccse volt mint Xavinak, sokkal több gólja és assistja van. Fiatalabb és direktebb a játéka, gólerősebb, de ha nem kapja meg az esélyt, csak Xavi után jönne a sorba jövőre is, akkor tényleg mennyen, padra felesleges. Akit még szintén sajnálok, az Song. Az Arsenalbal nagyon ment neki a játék, elhoztuk erre még annyit sem játszik mint S.Roberto. Ennél sokkal több van mindkét játékosban.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 13:43:26

pep71 írta:Hihetetlen, hogy a többség mind Fabregast akarja elküldeni. Fiatal, neki volt a középpályások közül a legjobb szezonja.
Most a kötözködést félretéve miért is? Senkinek nem volt jó szezonja. Csak az a gáz, hogy az öve most is olyan volt mint az első kettő. Jó hamis kilences aláírom baromság, de az öregedő Xavit sem tudja kiszorítani. Három év után! Cserepadra meg túlzás.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.03. 13:35:52

Kicsit tényleg soknak tűnik elsőre a Cuadradóra szánt összeg. Persze van, hogy ami a sajtóban megjelenik, az köszönőviszonyban sincs a valósággal, ha ennyiről cikkeznek, akkor nem lehet kutyaütő játékos. Más kérdés, hogy ér-e ennyit. Sokszor áron felül vesz és áron alul ad el játékosokat a Barcelona, Cuadradót kíváncsian várom majd.
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.03. 13:15:33

Hihetetlen, hogy a többség mind Fabregast akarja elküldeni. Fiatal, neki volt a középpályások közül a legjobb szezonja. Pont megfelelő alak lenne ahhoz, hogy átvegye Xavi helyét és kicsit direktebb legyen a Barcelona középpályás játéka.
Amúgy meg aki irta, hogy Özil több gólt lő nála az egyáltalán nem igaz.
Gündögannak eddig egy kiemelkedőbb szezonja volt, az alapján aztán érdemes leigazolni, főleg, hogy ebben a szezonban szinte végig sérült volt.
Inkább hagyni kéne, hogy átvegye a karmesteri szerepet, amiért ide lett hozva és nem fals 9-esként kéne erőltetni. Amúgy abban pozicióban sem annyira kutyaütő, csak hát Messihez képest annak tűnik, de ki nem tűnne annak. Azért a spanyol válogatottal úgy is nyert egy EB-t, hogy ő játszott fals 9-est, mert nem volt jobb opció a csapatban, akkor azért nem olyan rossz azon a poszton sem.
Ja és még egy apróság:belement abba, hogy kevesebbet keressen mint az Arsenalnal(nyílván nem fog éhen halni), csak azért, hogy újra a Barcelona mezét viselhesse.
Ehhez képest Neymar állitólag többet keres mindenkinél a csapatban.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 12:28:30

Nekem nem feltétlen Cuadrado-val van a bajom.Hanem az árával (15-20 azt mondanám reális) és ha Martino nem marad már megint igazolgatunk az edző nélkül. Bár ha marad is lehet, hogy edző nélkül igazolgatunk... =D>
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.03. 12:20:05

30 millió? A vezetőség 3 éve sajnál 40-50et kiadni egy Thiago Silváért, és akkor idehozunk egy zsákbamacskát 30ért? Remélem kacsa a hír, és nem szórunk ki ennyi pénzt egy játékosra,akire nem igazán van szükségünk. 10-15ért max jöhetne, de ennél egy centtel se többért.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.03. 12:05:44

LG írta:
Aaron3991 írta:Retteg mindenki hogy minek 2 tamadoszellemu vedo, ha talan azert mert nem lenne jo ha egy oldalas lenne a tamadasunk.
Alba érzékezéséig pedig épp ez volt, és működött is többnyire. Rijkaard alatt Beletti-Gio párossal, Pep alatt Alvessel és Abidallal. Én szivesebben láttam volna egy igazi jobb bekket, de majd meglátjuk, mi sül ki belőle, ha tényleg igaz.
Igazad van. En azonban ugy latom hogy 2 tamadoszellemu vedovel tobbet profitalhatunk ha van egy edzonk aki korlatok koze tudja szoritani oket es nem mind2 allandoan az ellenfel 16osanal all. Illetve nalam a fo kerdes h akkor Te kiben latnad a megoldast?
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.03. 12:02:36

MichaaBee írta:
Aaron3991 írta:Retteg mindenki hogy minek 2 tamadoszellemu vedo, ha talan azert mert nem lenne jo ha egy oldalas lenne a tamadasunk. Azt meg hogy igy atjarohaz a vedelem szinten butasagnak tartom mivel ha az edzo rendesen rancba szedi a vedelmet a ket vedonek meg ki van adva az utasitas h egyszerre csak az egyik mehet fel agyig akkor azzal sincs baj, mert akkor 3an alapbol hatul maradnak illetve a vkp is be tud segiteni.( azert nem Busit irtam mert bizom benne h kap vegre konkurenciat, talan epp Javi Martinezt aki ugye kiszorult a Bayernbol Lahm es Thiago miatt.)
Szerk. Amugy en is Danilot favorizalnam , de ha Cuardado jon akk se dolok a kardomba.
Az egy dolog, hogy támadószellemű jobbhátvéd, de legalább hátvéd. Cuadrado meg jobbszélső, az is inkább a támadó fajtából. Ha már jobbhátvédet hozunk, akkor legyen legalább ténylegesen hátvéd, az hogy mennyit támad mellette, az az ő dolga.

Nyilván ha Cuadrado jön, maximális bizalommal kell fogadni, viszont amíg van opciónk, addig inkább Danilo. Vagy méginkább ezt a Manquillót hoznám, aztán versengjenek Montoyával.
Korabban mar irtam meg most is hogy Danilo a favorit nalam is illetve a Montoya Maquillo versenyhelyzetnek is orulnek. Mindossze annyit akartam hogy szerintem Cuadrado erkezese eseten se kell attol rettegni h akkor a jobb oldal atjarohaz lesz, mivel ezt a megfelelo taktikai elemekkel meg lehet oldani. Az arat sokallom es ennyibol szerintem Danilo is jonne, de ha o jon akkor meg az edzon is sok mulik h mi lesz jovore.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.03. 11:45:12

Gündogant nehezen hozzuk, most hosszabbított a Dortmundnál. Cuadradonak viszont nem örülnék... akkor inkább maradjon Alves.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 11:37:27

Leon írta:Fabregastól én sem vagyok elájulva (sem a vezetőség sem a szurkolók a jelek szerint),voltak jó meccsei de többségében inkább rosszabbak.
Ha olyan 30-40 millió Eurót adnak érte (a piaci értéke 40-45 körül van jelenleg) akkor szerintem tiplizhet. Ebben az esetben a sokak által favorizált Gündogant lehetne hozni vagy az itt tabunak számító Özilt. :-s
Szerintem is egy Gündogan vagy egy Koke jobb választás lenne mint őt megtartani.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.05.03. 11:36:16

Aaron3991 írta:Retteg mindenki hogy minek 2 tamadoszellemu vedo, ha talan azert mert nem lenne jo ha egy oldalas lenne a tamadasunk. Azt meg hogy igy atjarohaz a vedelem szinten butasagnak tartom mivel ha az edzo rendesen rancba szedi a vedelmet a ket vedonek meg ki van adva az utasitas h egyszerre csak az egyik mehet fel agyig akkor azzal sincs baj, mert akkor 3an alapbol hatul maradnak illetve a vkp is be tud segiteni.( azert nem Busit irtam mert bizom benne h kap vegre konkurenciat, talan epp Javi Martinezt aki ugye kiszorult a Bayernbol Lahm es Thiago miatt.)
Szerk. Amugy en is Danilot favorizalnam , de ha Cuardado jon akk se dolok a kardomba.
Az egy dolog, hogy támadószellemű jobbhátvéd, de legalább hátvéd. Cuadrado meg jobbszélső, az is inkább a támadó fajtából. Ha már jobbhátvédet hozunk, akkor legyen legalább ténylegesen hátvéd, az hogy mennyit támad mellette, az az ő dolga.

Nyilván ha Cuadrado jön, maximális bizalommal kell fogadni, viszont amíg van opciónk, addig inkább Danilo. Vagy méginkább ezt a Manquillót hoznám, aztán versengjenek Montoyával.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.03. 11:35:03

Aaron3991 írta:Retteg mindenki hogy minek 2 tamadoszellemu vedo, ha talan azert mert nem lenne jo ha egy oldalas lenne a tamadasunk.
Alba érzékezéséig pedig épp ez volt, és működött is többnyire. Rijkaard alatt Beletti-Gio párossal, Pep alatt Alvessel és Abidallal. Én szivesebben láttam volna egy igazi jobb bekket, de majd meglátjuk, mi sül ki belőle, ha tényleg igaz.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.03. 11:34:20

Nekem azt teszik hogy nem tökölnek.

Lehet mondjuk azért kezdték Cuadradoval mert könnyű tárgyalás volt, de szerintem két belső védő leigazolásánál nincsen fontosabb.

Jó lenne a VB előtt elintézni a legégetőbb igazolásainkat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.03. 11:29:57

Retteg mindenki hogy minek 2 tamadoszellemu vedo, ha talan azert mert nem lenne jo ha egy oldalas lenne a tamadasunk. Azt meg hogy igy atjarohaz a vedelem szinten butasagnak tartom mivel ha az edzo rendesen rancba szedi a vedelmet a ket vedonek meg ki van adva az utasitas h egyszerre csak az egyik mehet fel agyig akkor azzal sincs baj, mert akkor 3an alapbol hatul maradnak illetve a vkp is be tud segiteni.( azert nem Busit irtam mert bizom benne h kap vegre konkurenciat, talan epp Javi Martinezt aki ugye kiszorult a Bayernbol Lahm es Thiago miatt.)
Szerk. Amugy en is Danilot favorizalnam , de ha Cuadrado jon akk se dolok a kardomba.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.03. 11:21:37

Elég szegényes ez a jobbhátvéd piac, őszintén engem mostmár nem érdekel mennyiért jött, csak legyen jobb mint idén volt Alves.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.03. 11:20:04

Hát, ha igaz ez a gyerek, akkor melléfogásnak elhamarkodott, viszont zsákbamacskának mindenképp indokolt nevezni, legalábbis így kívülről. Úgy látszik, a jobb hátvédünkre továbbra is mint alkalmi 4. támadó számítunk, ami már önmagában megkérdőjelezhető, mindenesetre én legalább abban reménykedek, hogy ha már valóban rá esett a választás, akkor ez a jövőbeni edzőnk ötlete volt, nem Zubi FM-ezget élesbe megint. Tekintve, hogy nem hivatalos, ki lesz a tréner jövőre, sajnos elég sanszos, hogy Zubi intézkedett, engem inkább ez zavar. Ez a 30 milliós vételár meg...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2014.05.03. 11:22:29-kor.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.03. 11:14:25

A goal.com információi szerint a spanyol Barcelona labdarúgócsapatának vezetői a nyáron meghallgatják a Cesc Fabregasért beérkező ajánlatokat. A katalánok 2011-ben 30 millió fontért, már világ- és Európa-bajnokként vásárolták vissza az angol Arsenaltól saját nevelésű középpályásukat, a jelek szerint adott esetben – vagyis korrekt ajánlat esetén – elgondolkodnának az eladásán.

Fabregastól én sem vagyok elájulva (sem a vezetőség sem a szurkolók a jelek szerint),voltak jó meccsei de többségében inkább rosszabbak.
Ha olyan 30-40 millió Eurót adnak érte (a piaci értéke 40-45 körül van jelenleg) akkor szerintem tiplizhet. Ebben az esetben a sokak által favorizált Gündogant lehetne hozni vagy az itt tabunak számító Özilt. :-s
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.03. 11:04:07

Erre szintén nem tudok mit mondani, több gólt lőtt kb ez alatt a 3 év alatt mint a másik kettő együtt, rengeteg gólpasszt ad, pedig a meccsei legalább felét nem is a posztján játszotta.. Nem mondom, hogy mezőnyben veri őket, meg tény, hogy tavaszra nincs bombaformában, de ne csináljunk már úgy, mintha Sergi Roberto szint lenne.. Nagy ökrök leszünk ha eladjuk - pláne, hogy ilyen Özileket emlegetnek.
Özil meg Fabregasnál is több gól lő és gólpasszt, szóval ha Fabregas mellett ezzel érvelsz Iniestával meg Xavival szemben, akkor a te logikád szerint Özil mind3nál jobb. Persze tudjuk, hogy ez nem így van. Azzal kár is vitatkozni, hogy Fabregas eddig bukott igazolás. Főleg ahhoz képest, hogy mikor leigazoltuk miket fel érvként mellette: Barca DNS, meg hasonló baromságok. :lol:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 10:38:10

Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/03 ... _barcelona
Az ember esze megáll ettől a bandától. Ott van Danilo vagy Azpilikúéta akik elég jól védekeznek, nem nekik egy gyalog kakuk kell. :cry: :cry: Alvés 2.0 =D>

Kép
Azpilicueta felejtős. Az éledbe nem adja el a Chelsea, csak ha már lelakták. Danilo, már inkább sanszos lenne.
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.03. 10:04:57

Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/03 ... _barcelona
Az ember esze megáll ettől a bandától. Ott van Danilo vagy Azpilikúéta akik elég jól védekeznek, nem nekik egy gyalog kakuk kell. :cry: :cry: Alvés 2.0 =D>

Kép
Ha marad az eredeti posztján akkor Montoyának elég sok meccse lesz a következő szezonban. Amúgy nem látom sok értelmét egy olyan "védő" megvételének aki jobb szélső, akkor már legyen Alexis a jobbhátvéd egy kis képzéssel és nem kell érte fizetni se.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.03. 09:48:25

http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/03 ... _barcelona" target="_blank
Az ember esze megáll ettől a bandától. Ott van Danilo vagy Azpilikúéta akik elég jól védekeznek, nem nekik egy gyalog kakuk kell. :cry: :cry: Alvés 2.0 =D>

Kép
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 09:44:21

Feast4 írta:Mi meg ennyi lóvéból most már aztán hozzuk el a Hummels(40)+Reus(35)+Ter Stegen(10) hármast a többi engem nem érdekel! :twisted:


Hát ez legalább kéne.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.03. 08:47:52

jangamen írta:
S.Agüero írta:A spanyol sajtó szerint a klub 121,9 millió eurót jelölt meg, mint nyári átigazolási összeget, amely legfeljebb 133 millióra emelhető. Pillanatnyilag 7 érkező játékost tervez a vezetőség, amelyből 3-4 lenne kezdő.

Summer is coming... :mrgreen:

Ne legyünk elégedetlenek, tudom, tudom.... de a real meg nagyjából ennyiért veszi majd meg Suarezt :D
Állítólag a gyerek most nagyon nem akar eljönni a Liverpool-ból szóval lehet,hogy ennyi sem lesz nekik elég!Még a végén csökkenteni kell Ronaldo bérét,hogy kispórolják! :mrgreen:

Mi meg ennyi lóvéból most már aztán hozzuk el a Hummels(40)+Reus(35)+Ter Stegen(10) hármast a többi engem nem érdekel! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.03. 01:07:48

Félre ne értsetek én nem Fabregas nyakába akarom varrni a *kodásunkat. De azt láthatjuk annyi jelenleg a játékunk a védelem gyenge a középpálya járatja a labdát a támadósor meg várja, hogy egyszer talán hozzá kerül. Ezzel nem megyünk sokra. Néha már egy egyszerű spanyol középcsapat átszalad az egészen. Kell valaki aki hátul összefogja azt a hulladék védelmet, mert tényleg kell! És kell valaki aki visz egy kis erőt átütő lendületet az egészbe, ami jó ideje eltűnt. A sült halat se érdekli ha 5-öt verünk a Getafének ha az Atletico meg a Real ellen nem tudunk még egy értelmes megmozdulást se tenni. (A BL-ről itt nem beszélnék) Szerintem előre és hátulra is két-két minőségi igazolás kell. De hátra kettő előre egy mindenképp. (kapus nem beleszámítva)

De továbbra is azt mondom nevekkel meg kéne várni lesz e új edző és, hogy megy le a VB.
Kép
Válasz küldése