Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.29. 14:22:41

Több oldal is arról ír, hogy Martino elengedné Alexist, ha sikerülne megegyezni Agüeróval vagy Reusszal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.29. 13:15:30

én ezt nem értem :D ma adta le a listást és délutá már be is jelentik h kit igazoltak le? vagy csak azt h ki lesz az első számú célpont? :? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 13:14:26

A mások katalán sportlap David Luizt írja elsődleges opciónak, B terv állítólag Daniel Agger, aki talán 15M-ba kerülhet.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 13:00:29

Barcanoticias hozta le, de a MD a forrás!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 13:00:28

Forrás?[/quote]

Mundodeportívótól vette át a Barcanoticias. Én ott olvastam.
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.29. 12:59:02

Castiel írta:Tata Martino érkezése után úgy tűnik felgyorsulnak az események. Az argentin szakember az utóbbi napokban gyakorlatilag minden vezetővel tárgyalt már a klubnál, látta a csapatot játszani Oslóban, és a mai edzésen már a teljes keretet megfigyelhette, mindenkivel személyesen elbeszélgethetett...azaz teljes képe van arról kik állnak rendelkezésre, mi a klub elképzelése.
Miután ez már világos számára, a legfontosabb - és talán egyetlen nyitott kérdés - hogy ki legyen a középhátvédje a csapatnak. Silva kiesett, Marquinhos szintén, az utóbbi napokban David Luiz és Vergini neve került szóba. Előbbire állítólag 29 millió euros ajánlatot tett a Barca, utóbbi pedig szimpatikus Martino számára.

Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Én is várom, hogy ki lett a kiválasztott. Gyanítom, hogy mivel TATA érkezése után elég gyorsan történhet a bejelentés Vergini lesz az, bár dolgozhattak titokban is. Verginivel kapcsolatban tartom továbbra is azon állításomat, hogy nem ő lesz az aki meg fogja váltani a világot, de cáfoljon rám, és én leszek az első aki meg fogja követni ezért.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.29. 12:55:33

Castiel írta: Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Forrás?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.29. 12:49:19

Tata Martino érkezése után úgy tűnik felgyorsulnak az események. Az argentin szakember az utóbbi napokban gyakorlatilag minden vezetővel tárgyalt már a klubnál, látta a csapatot játszani Oslóban, és a mai edzésen már a teljes keretet megfigyelhette, mindenkivel személyesen elbeszélgethetett...azaz teljes képe van arról kik állnak rendelkezésre, mi a klub elképzelése.
Miután ez már világos számára, a legfontosabb - és talán egyetlen nyitott kérdés - hogy ki legyen a középhátvédje a csapatnak. Silva kiesett, Marquinhos szintén, az utóbbi napokban David Luiz és Vergini neve került szóba. Előbbire állítólag 29 millió euros ajánlatot tett a Barca, utóbbi pedig szimpatikus Martino számára.

Ám nem csak ők, hanem mások is vannak ezen a listán. Hummels (Borussia Dortmund), Agger (Liverpool), Kompany (City), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal) és Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vagy közülük kerül ki ma a jelölt, vagy meglepetést okoz a Barcelona azzal, hogy egy eddig nem hallott nevet igazol le. Döntés mára várható.

Ha a fentiek igazak akkor izgatottan várom a délutáni órák bejelentését.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.07.29. 10:39:01

Asszem T. Silvát még jópár évig elfelejthetjük... Hosszabbított 2018ig... :shock:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... or-2266547
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.28. 13:22:16

messideco írta:Upsz, Fabregas állítólag megegyezett a MU-val, a Sunday Express szerint :roll: :shock:
Én is olvastam, de amikor elolvastam hogy a Sunday íExpress hozta le, már nem, is olvastam tovább. Szánalmas ez a lap. kb olyan story magazin.
Ezenkívül józan paraszti ésszel laikusként is kilehet silabizálni, h nem megy ő sehova...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.28. 13:20:58

Lehet felőlem akármilyen tehetség a gyerek, egyenlőre nem jelentene megoldást. Kéne neki egy-két év tapasztalat, hogy a csapat gerincébe állandó helye legyen.

Nekünk viszont most kritikán aluli a védelmünk, nem két év múlva. Én szeretnék látni egy embert akit teljesen nyugodtan kezdőbe lehet nevezni akármilyen meccsen.

Ide kiforrott játékos kell. Utálom David Luizt, de lassan őt is jobb lehetőségnek tartom mint az Argentin fenegyereket.

Nekem arra a szerepkörre, amit szerintem képes lenne hozni első egy-két szezonjába, arra itt van nekünk Bartra, aki fantasztikus tehetség, de a Bayern elleni elődöntőn jobban örültem volna egy Thiago Silvának, egy Aggernek, egy Vertonghennek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.07.28. 13:22:22-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.28. 13:08:39

Zozzy 5 írta:az nem merül fel, hogy ő akart eljönni?
nem, mert a lehetséges 36-38-40 (nemtom' pontosan mennyi) bajnokiból mindössze 15 meccsen tolta. (aztán ha nagyon kötekedni akarsz beírhatod, hogy a többin lehet sérült volt :lol: )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.28. 12:49:20

Ilyen nagy csapatoknál, mint a Barcelona nem szokás, de a Mennyei Bajnokságban megszokássá vált a próbajáték. Simán megpróbálnám elhívni a csávót próbajátékra. Aztán, ha hozza a szintet, akkor no problem. Ha meg nem, akkor lehet más után nézni. Elég csönd van, kéne már igazolni. Nem jó, hogy az a 2 véglet van a csapatban, hogy vagy a nyár elején, vagy a legvégén érkeznek játékosok. Utóbbit el kéne felejteni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.28. 12:43:15

Zozzy 5 írta:
thiago silva sem kellett se a portoba, se a dinamo moszkvába. 22-23 évesen azt se tudta szerintem, hogy milyen színbe játszik a brazil válogatott.
amúgy azt, hogy eljött a veronából vergini, miért tudja biztosan mindenki, hogy azért volt, mert nem kellett? az nem merül fel, hogy ő akart eljönni?
Egyrészt nem árt különbséget tenni az olasz 3. vonal és az orosz ill a portugál első osztály között, nem is beszélve a szóban forgó csapatokról. Másrészt a probléma nem az, hogy hozunk olcsón egy védőt Dél-Amerikából, aki vagy beválik vagy nem, hanem az, hogy jelenleg egy európai szinten is klasszis, de legalább "jó" védőre lenne szükségünk, akit bátran dobhatunk egyből a kezdőbe. Nyilván egy igazolásra se lehet 100%-ban mondani, hogy beválik, de a 80-90% és (a maximum) az 50% között óriási különbség van.
Jelenleg nem a bohóckodásnak és a kísérletezgetésnek lenne itt az ideje.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.28. 12:38:14

Én is kacsának tartom, de most belegondoltam, ha igaz és elmegy, akkor egy életre képes lennék utállni azt az embert.

Bevallom nekem így utólagosan még jobban fáj, hogy elhoztuk az Arsenaltól, mert én Thiago-nak szavaztam volna bizalmat már akkor is, de jó egye fene, jól játszik, úgy tűnik (még midíg), hogy jól érzi magát, de akkor másodjára ne merjen eligazolni.

Elméleti síkú az én sztorim, de ez most baromira fejen vágna. Arról nem is beszélve, hogy akkor emgint egy újabb saga lenne a pótlása.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.28. 12:04:15

Zozzy 5 írta:thiago silva sem kellett se a portoba, se a dinamo moszkvába. 22-23 évesen azt se tudta szerintem, hogy milyen színbe játszik a brazil válogatott.
amúgy azt, hogy eljött a veronából vergini, miért tudja biztosan mindenki, hogy azért volt, mert nem kellett? az nem merül fel, hogy ő akart eljönni?
Ez igaz, de szerintem ez inkább a nagyon kevés kivétel. Másrészt Silva amikor eljött a Milanba, már 6,5 millió euró körülre tették az értékét, ezzel szemben Vergini 700.000. Viszont ha Martino szerint képes szintet lépni, akkor ingyen meg kell próbálni, buktak már ennél nagyobbat.

Azt meg komolyan nem hiszem el, hogy ha elmondja a vezetőség, hogy nem akarják eladni a játékost, a játékos maradni akar, akkor egy huszadrangú bulvárfson fennakadunk. Disztingváljatok már. Néha. Csak egy keveset.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.28. 11:55:05

messideco írta:Upsz, Fabregas állítólag megegyezett a MU-val, a Sunday Express szerint :roll: :shock:
Erre a cikkre gondolsz?
http://www.express.co.uk/sport/football ... nited-move

Szerintem maradni fog.
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.28. 11:51:12

messideco írta:Upsz, Fabregas állítólag megegyezett a MU-val, a Sunday Express szerint :roll: :shock:
vhogy nem tudom elhinni.ő maradni akar és fog is ;)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.28. 11:47:43

Upsz, Fabregas állítólag megegyezett a MU-val, a Sunday Express szerint :roll: :shock:
"And my heart will leave you never."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.28. 11:47:11

connor írta: Ha egy játékos nem tud megragadni egy 3. osztályú olasz csapatban, illetve más európai klub figyelmét sem kelti fel 22-23 évesen, akkor valószínűleg nem való egy európai élcsapatba. Nem véletlenül nem kapott meghívót a válogatottba sem.
Ha pedig újra olyan semmilyen megoldásokkal operálunk, mint Vergini, akkor arra a szezon is rámehet. Évek óta kérdés a védőkérdés. Ideje lenne tököt növeszteni és megoldani. Az élet más területén is régen rossz, ha a főnök igazán hozzá értő helyett a gyengébb képességű haverját alkalmazza. :roll:
thiago silva sem kellett se a portoba, se a dinamo moszkvába. 22-23 évesen azt se tudta szerintem, hogy milyen színbe játszik a brazil válogatott.
amúgy azt, hogy eljött a veronából vergini, miért tudja biztosan mindenki, hogy azért volt, mert nem kellett? az nem merül fel, hogy ő akart eljönni?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.07.28. 11:46:07

connor írta: Ha egy játékos nem tud megragadni egy 3. osztályú olasz csapatban, illetve más európai klub figyelmét sem kelti fel 22-23 évesen, akkor valószínűleg nem való egy európai élcsapatba. Nem véletlenül nem kapott meghívót a válogatottba sem.
Ha pedig újra olyan semmilyen megoldásokkal operálunk, mint Vergini, akkor arra a szezon is rámehet. Évek óta kérdés a védőkérdés. Ideje lenne tököt növeszteni és megoldani. Az élet más területén is régen rossz, ha a főnök igazán hozzá értő helyett a gyengébb képességű haverját alkalmazza. :roll:
Nem kötekedésből, meg nem is tudom pontosan, ezért kérdezem.. De Thiago Silva nem hasonlóképp járt? Mondjuk ő nem olasz 3. osztályba nem tudott hasítani, bár a wiki szerint 0 meccset játszott a Portoban is, meg Moszkvában is, szóval nem egészen vágom. De szóval a lényeg, hogy eleinte ő is nagyot bukott Európában nem?

Engem amúgy nem zavarna az Argentin csóka, főleg ennyi pénzért.. De tényleg nem rá kéne bízni a védelem megmentésének szerepét. Annak nagyon könnyen nagyon csúnya vége lehet. Gonodljunk bele mi lett volna, ha Csiga úgy jön ide, hogy neki kellett volna újra összefogni a védelmet kb. Háááát.. :roll:
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.28. 11:32:43

trabarnus írta: Csak azt ne értem,drága kollega miből is gondolja,harmat gyenge az Argentin foci és mindenkivel baj van....talán megérdemelnek egy esélyt?

Nyilván előző kolléga:)
Ha egy játékos nem tud megragadni egy 3. osztályú olasz csapatban, illetve más európai klub figyelmét sem kelti fel 22-23 évesen, akkor valószínűleg nem való egy európai élcsapatba. Nem véletlenül nem kapott meghívót a válogatottba sem.
Ha pedig újra olyan semmilyen megoldásokkal operálunk, mint Vergini, akkor arra a szezon is rámehet. Évek óta kérdés a védőkérdés. Ideje lenne tököt növeszteni és megoldani. Az élet más területén is régen rossz, ha a főnök igazán hozzá értő helyett a gyengébb képességű haverját alkalmazza. :roll:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.28. 09:02:00

Vergnini jöjjön szerintem, korai kijelenteni, hogy jó lesz, nem lesz jó stb. Tata megbízik benne, szóval lehet potenciál a gyerekben :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.28. 08:43:31

Csak azt ne értem,drága kollega miből is gondolja,harmat gyenge az Argentin foci és mindenkivel baj van....talán megérdemelnek egy esélyt?
Vegyük tudomásul, hogy Silva,Luiz nem mozdíthatók el jelenleg. Ez van...
Szerintem semmit se veszíthetünk Verginivel.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.28. 08:40:04

TS volt egy elbaltázott ábránd, most kezdik David Luis-al?! ha Murinhonak nem adnak be valamit soha nem engedi el a Barcába! amúgy ha párhuzamot vonnék Tata és az ő Verginije valamint Pep és a Thiago átigazolás között.... van azonosság: talán ért annyit hozzá, hogy megítélje.(ha már edzőnek vettük!?)
Válasz küldése
cron