Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.15. 17:56:05

palesz77 írta:"Dani Alves stays at Barcelona"[/i]

Na most akkor melyik lehet az igaz? :D Én amúgy csodálkoznék, ha jönne a Brazil srác. Nagyon gyanús nekem, hogy csak a 'Sport' cikkez róla..
Espanyol? :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.15. 17:39:30

Nervo írta:http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_5
http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/15 ... douglasrol" target="_blank
A Barca el akarja adni Dani Alvest, és keresett egy embert a helyére, aki Douglas. Egyelőre még nincsenek lezárva a tárgyalások, mert még vannak nyitott anyagi kérdések, és a Barcelonának, a Sao Paulonak, a Trafficnak (40%-os tulajdonosa a játékosnak, és Juan Figgernek (a művelet ügynöke) ebben meg kell állapodnia."A sao paulo elnöke szerint ez a helyzet. Ha esetleg ő jönne, akkor nagyon remélem hogy befog válni. :) Alvéstől nem lesz nehéz jobbnak lennie. :oops:
Indul a Brazil mutyi hadmüvelet aztán megint kiderül hogy 12 helyett volt vagy 30 :D Mindenre gondoltam de erre nem hogy egy Matyio Vermálen Döglesz érkezik, ha érkezik, én már elvesztettem a fonalat.. előre meg Suaerz 80é :)) most komoly hogy ez a Döglesz fogja majd Cr-t a classicon :DD besirook!

Az nem lenne jo ha Adriano lenne a jobb hatved aztán kész a keret, analizáltuk a piacot és erre jutottunk :Xd
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 17:31:46

Varatrix írta:Song komával mi a fene van, nemrég úgy volt hogy megy kölcsönbe a Milanhoz... Ennyire azért nem rosz játékos szegénykém, sőt szerintem a nyár fogása lehetne, mert egy buznyákot nem kérnék érte. Vagy esetleg meggyőzte Enriquét, és három embert megtart vkp-nak?
Hát, őszintén kétlem hogy meggyőzte, mivel egyik felkészülési meccsen sem nevezte a keretbe sem, pedig néha játszhatott volna.. De tényleg nincs nagyon hír róla, nem értem én se.
Bár aztán lehet Busi olyan rossz edzésmunkát végez, hogy inkább megtartjuk Songot.. :D
Nervo írta: "Barca want to sell Dani Alves and are looking for a replacement for him, who would be Douglas," Aidar is quoted as saying by Sport.
Alves ügynöke: "Dani Alves stays at Barcelona"

Na most akkor melyik lehet az igaz? :D Én amúgy csodálkoznék, ha jönne a Brazil srác. Nagyon gyanús nekem, hogy csak a 'Sport' cikkez róla..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.08.15. 17:46:34-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.15. 17:23:35

Song komával mi a fene van, nemrég úgy volt hogy megy kölcsönbe a Milanhoz... Ennyire azért nem rosz játékos szegénykém, sőt szerintem a nyár fogása lehetne, mert egy buznyákot nem kérnék érte. Vagy esetleg meggyőzte Enriquét, és három embert megtart vkp-nak?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.15. 17:17:37

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_5" target="_blank
http://barcanoticias.blog.hu/2014/08/15 ... douglasrol" target="_blank
A Barca el akarja adni Dani Alvest, és keresett egy embert a helyére, aki Douglas. Egyelőre még nincsenek lezárva a tárgyalások, mert még vannak nyitott anyagi kérdések, és a Barcelonának, a Sao Paulonak, a Trafficnak (40%-os tulajdonosa a játékosnak, és Juan Figgernek (a művelet ügynöke) ebben meg kell állapodnia."A sao paulo elnöke szerint ez a helyzet. Ha esetleg ő jönne, akkor nagyon remélem hogy befog válni. :) Alvéstől nem lesz nehéz jobbnak lennie. :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.08.15. 17:28:28-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2014.08.15. 16:17:08

Nem tudom mit látnak az emberek Reus-ban. Én erősen túlértékeltnek tartom, a jelenlegi robotizált német futball tökéletes mintaképe. A spanyol bajnokságban semmi keresnivalója a fiúnak.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.08.15. 16:07:52

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... st-2357011" target="_blank

Nem tudom mennyi a valóságtartalma a cikknek, de ha igaz, akkor lehet érdemes lenne 30-at rászánni reusra, és a védelembe pedig akkor elhozni azt a "szuper brazil tehetséget" . Reus is "univerzális" ugyanis mindkét szélen illetve a középpályán is tud játszani. És így biztosítva van az is ha esetleg van egy sérülés (neymar) vagy egy eltiltás (suarez) elől akkor minőség tudja pótolni őket (nem pedro). És amit már alattam is írtak, necces, hogy a Kolumbiai bevágná a durcit ha folyamatosan jobbhátvédet kéne játszania, arról pedig nem beszélve, hogy nem is az a posztja [-X [-X
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.15. 15:31:24

Nem valószínű, hogy az lenne a gond Cuadradoval, hogy besértődik mert jobbhátvédet kell játszani. Ettől félek legkevésbé.
A gond az, hogy ha Alves marad a vezetőség úgy néz ki biztosan nem hozza el. Egyedül a PSG-re lehetett volna számítani, de Marquinhos ugye maradt, ment Luis és ott van nekik még van der Wiel, úgyhogy már semmi szükségük rá. ( bár egy Alves + kb. 15-20 millió a hollandért, de jól nézne ki [-o< )

Én Suarez érkezéséig elképzelhetőnek tartanék egy 4-4-2-őt is Busi/Masch-al (+Ini-Rafinha-Rakitic), aki támadásban visszalépne a Piqué/Bartra-Vermaelen/Mathieu duó közé, szabad utat nyitva a szélsőknek. Persze ehhez nagy fegyelem kellene és nem valószínű, hogy elkezdene kísérletezgetni 2 hónapra, de jó így eljátszogatni a gondolattal. :D
Valami hasonló kis szösszenet:

Alves/Montoya -------Bartra/Piqué---Mathieu/Vermaelen ------- Alba

------------------------Busi/Mascherano------------

---------------Rakitic
------- Rafinha ------------------------------------- Ini

--------------------Messi----------------------------Neymar
Forca Barca!!!!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2014.08.15. 15:10:09

Alves meg fog dögleni a pályán ebben biztos vagyok, ő már csak ilyen ha új szerződésért futballozik. Brazil betegség.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2014.08.15. 13:51:36

Dani Alves az, aki rendesen bekavart, mert a fizetési igényei és az ahhoz képest mérsékelt teljesítménye miatt nem kell senkinek. Ja, nekünk sem. El most (eddig :?: ) nem megy semmiképpen, jövőre viszont biztosan, de a világméretű Barca-ellenes összeesküvés miatt lehet, hogy akkor nem lesz szabad igazolnunk. Montoyában nem bízunk! (Én sem, csak tartaléknak jó.)
A lehetőségek:
1. Alves marad.
1.1. Megvesszük Douglast értéken felül, de így is olcsón, és egy évre kölcsönadjuk, az eddigi klubjának, vagy egy spanyol elsőosztályú csapatnak, hogy fejlődjön. Egy év múlva Alves elmegy, ő kölcsönből visszajön és Montoyával megoldják a posztot.
Ez két kockázatot rejt. Mi van, ha Alves gyenge pont lesz? Ezt nem tartom valószínűnek, Danikánk anyagias, akkor szokott a leglelkesebben játszani (ha nem is a legjobban), amikor a szerződés-hosszabítási tárgyalásai mentek. Második kockázat, ha egy év múlva Douglas nem képes elvárt szinten teljesíteni. Persze :?: az is lehetséges, hogy igen.
1.2. Ennek ellenére megvesszük Cuadradot.
Ez két problémát jelent. Ha Cuadrado jobbfutót játszik, akkor Alves sztárgázsijával együtt melegíti a kispadot, Montoya pedig még a szokottnál is mélabúsabb arccal lelátóról nézi a meccseket. Ez financiális szempontból agyrém, mert elestünk Alves átigazolási díjától és pluszba fizetjük játék nélkül a bérét. Ez kb. annyira fájna, mint a Mathieu transzfer összege, de néhány nap után elmúlna a tökönszúrás érzése. (A hölgyszurkolóktól elnézést kérek, de nem tudok az ő esetükhöz passzoló egyenértékű kifejezést kitalálni a jó ízlés határain belül. :mrgreen: ) Ha Cuadrado szélsű támadót játszik, amire tökéletesen alkalmas, az szintén problémát okozhat. C. olyan, mint Bale, csak jobblábasan. Ha elkezd nálunk támadó szélsőt játszani és abban sikeres lesz (szerintem az lenne), akkor sem ő nem akar többet védőt játszani, sem az edző nem meri a szurkolók kedve ellenére a védelembe visszavezényelni. Egy év múlva megint csak nem lesz minőségi jobbhátvédünk. A másik gond, hogy túlkínálat lesz a keret támadóiból.
2. Alves megy.
Talán ez sem lehetetlen, de úgy látszik felesleges jó ajánlatra várnia, ha egy sztárcsapat sem keres embert a posztjára és nem is tartják magukhoz elég jónak.
2.1. És Cuadrado jön.
Fontos, hogy C-t vagy most hozzuk el, vagy soha. Nemcsak a MU, de a Bayern is fenheti rá a fogát. Ezen kívül, ha Alves elmegy, akkor mindenképpen ajánlott azonnal megszerezni, ezért egyidőben kell az átigazolásoknak megtörténnie. Mi csak addig várhatunk, amíg Cuadradonak döntenie kell a MU ajánlatáról. Alvesnek velünk szemben jó a zsarolási pozíciója. Az jelentene jelentős elmozdulást, ha ingyen elengednénk, mert akkor a helye és a bére is felszabadul és csökken a bizonytalan tényezők száma. Ebben az esetben pedig már mindenképpen kell C. Vagy neki kell egyértelműen előnyben részesítenie minket, vagy nekünk kell anyagilag ráígérni a MU-ra, ami nem lesz olcsó. A Fio-t csak a pénz fogja érdekelni,de C. részéről már nem ennyire egyértelmű a választás. Ő nem hiszem, hogy jobbhátvéd posztban gondolkodik. (Kevesebb fény, siker, pénz.) Szerintem mi is elsősorban akkor járnánk jól C-vel, ha többnyire három belső védős és két szélső futós rendszerben játszanánk, de ez ilyenkor szezon elején még nem garantálható. Tavaly a Real is menet közben váltott a 4-2-3-1 felállásról 4-3-3 rendszerre, ami nagyon jól sült el, de Ancelotti sem eleve erre készült. Én a 3-4-3 rendszert ezért nem veszem biztosra (A 3-5-2-höz pedig lehet, hogy túl sok jó támadónk van. :?: ), ha marad a 4-3-3, akkor pedig C. inkább a támadóhármasban képzelhető el. Ha jhv, akkor az konfliktust kelthet vele szemben és lehet, hogy mi sem tudnánk teljesen kiaknázni a képességeit. Szóval nem az a gond, hogy tud-e jhv-t játszani, hanem az hogy csak az ő kedvéért nem lehet mindenáron :!: átalakítani a felállást.
2.2. És Cuadrado nem jön.
Ennek nem látni sok értelmét. Vagy akkor történhet meg, ha a vezetés nagyon elszúr valamit, vagy ha előre eldöntik, hogy mégsem akarják C. kedvéért megváltoztatni az alapfelállást.

A 2.1. tűnik a legjobbnak, de annak is van kockázata. Kockázat nélkül csapatot átalakítani és megújítani nem lehet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 12:49:21

Varatrix írta:Ezt sokadjára írom le, de: elméletileg ez marha jól hangzik hogy a Celta vigo ellen beállítjuk az ifiket, kicsit pihennek a nagyfiúk, de amikor lesérül két játékos akkor is ilyen lazán vegyük a kérdést. "Kiestünk a Bl-ből á mindegy, majd beérnek a fiatalok, és jó lesz ez."

Hangsúlyozom rövid a keret. Nem Robretohoz ragaszkodom foggal körömmel, de minden évben lemegy ez a duma hogy mennyire bízunk az ifikben...
Ezzel egyetértek részben, azért írtam ezt csak, mert a csatárposzton ezt tervezzük. Pedig ott Deuval is szűken voltunk, és a minőségi ifik száma is kevesebb mint a középpályán - legalábbis most 2 kp-ás és 1 támadó edz a nagyokkal -, akkor nem értem, hogy a középpályán, ahol mélyebb a felnőtt keret is - így kisebb az esély arra, hogy ifiket kelljen bevetni -, meg biztosabbnak tűnnek az ifik is, miért nem küldi el SR-t játékperceket gyűjteni, ha már Deut elküldte..

Remélem érted mit akarok célozni - nem lepne meg ha nem, nem ez a legveretesebb hsz-em.. :D Egyetértek azzal, hogy rövid a keret - főleg a pad minőségével van bajom amúgy -, épp ezért felfoghatatlan számomra, hogy akkor miért a csatároknál rövidítünk rajta mégjobban, és nem a középpályán, ahol kivételesen még sokan is vagyunk.. Ha elhozzuk előre még Cuadradot, akkor nem szólok semmit, csak nekem ez így fura jelenleg.. Remélem nem csak azért marad SR, mert ő lesz LE kiskedvence.. :roll:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.08.15. 12:48:37

Nem hiszem el, hogy nincs a piacon olyan 2-3 játékos, akik olcsók, tapasztaltak és szívesen leülnének a padra (Larsson szerűek). Ha ilyen Dougles vagy kikért kifizetnénk milliókat, akkor nem igaz, hogy tudnánk pár töltelékkel feltölteni a padot. SR kölcsönadásának viszont örülök ha tényleg igaz, semmi sincs ebben a srácban, be van sz.rva, nem mer odalépni, stb... Tavaly sem értettem, hogy amikor felkerült miért robbant fel a fél fórum örömében.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.15. 12:37:58

Elég nagy a csend.Remélem ez annak tudható be,hogy Zubiék ezerrel melóznak a Cuadrado ügyön.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.15. 12:32:00

palesz77 írta: Arra a pár meccsre amíg kellene Roberto a létszám miatt, simán feljöhetne Halilovic, vagy akár Samer vkp-nak, és akkor Busi játszana egyel feljebb - nem lenne ott rosszabb mint SR. Ha már a csatároknál meg lehet így oldani a dolgot, nem tudom a középpályán miért nem..
Ezt sokadjára írom le, de: elméletileg ez marha jól hangzik hogy a Celta vigo ellen beállítjuk az ifiket, kicsit pihennek a nagyfiúk, de amikor lesérül két játékos akkor is ilyen lazán vegyük a kérdést. "Kiestünk a Bl-ből á mindegy, majd beérnek a fiatalok, és jó lesz ez."

Hangsúlyozom rövid a keret. Nem Robretohoz ragaszkodom foggal körömmel, de minden évben lemegy ez a duma hogy mennyire bízunk az ifikben...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.15. 12:21:37

palesz77 írta:
LM10 írta:és valószínűleg Roberto is kölcsönbe megy,
Initom írta:Most olvastam,hogy Sergi Roberto is kölcsönbe kerülhet.
Ezt ti mikor olvastátok? Mert bennem csak egy többnapos ilyen felröppenő hír van meg, hogy sanszos, hogy kölcsönadjuk, de azóta sincs semmi fejlemény. Pedig tegnap láthattuk, hogy mennyi idő alatt le lehet zavarni egy kölcsönadást, ha nagyon akarjuk..

Szóval remélem valami friss cikket olvastatok róla, mert akkor kezdhetek újra reménykedni, hogy elmegy.. :D
A legfrisebb hírek SR-ről:

Besides Barcelona's renewal offer, Sergi Roberto (22) has several other good offers. He will decide later. Contract expires next year. [md]
Barcelona made Sergi Roberto a 5-year renewal offer on Monday. Player wants to wait to see how much playing time he gets this season. [md]

Saját kezében van a sorsa, de ő is és a csapat is jobban jár, ha megy.

Elég nagy a csönd Cuadrado körül. Az MD azt írja, hogy nem utazott el Lengyelországba a Real elleni meccsre. A MU háza tájáról sem érkeznek hírek vele kapcsolatban. Remélem ez azt jelenti, hogy a háttérben megy a tárgyalás és Zubiék lezsírozzák az ügyletet.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 12:11:44

Varatrix írta:Nem a legjobb játékosaink, de így nagyon rövid lesz a keret, erre keményen ráfázhatunk...

Deulofeu pótlása a mundo szerint Rafinha esetleges bevetése elől, és Munir felhívása a B csapatból.

Roberto eladása esetén csak létszámban nem lennénk meg de valahogy mégis félek attól hogy 22 fős kerettel vágjunk bele a szezonba amiből 3 kapus 19 fő nagyon rövid.
Arra a pár meccsre amíg kellene Roberto a létszám miatt, simán feljöhetne Halilovic, vagy akár Samer vkp-nak, és akkor Busi játszana egyel feljebb - nem lenne ott rosszabb mint SR. Ha már a csatároknál meg lehet így oldani a dolgot, nem tudom a középpályán miért nem..
Erxy írta:nem akarom megint elvenni a jó kedved, de a legfrissebb hírek alapján hosszabbítani akarunk vele, ő viszont kivárna, hogy lássa mennyi játékpercet kap majd. :lol:
Kész, vége, ennyi!! Többet nem olvasom el a hsz-eid.. :lol: :mrgreen:

szerk.: Azért ez már komolyan égő, hogy egy Sergi Roberto azon gondolkozik, hogy akar-e hosszabbítani majd velünk.. Mélyponton a klub.. :lol:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.15. 12:08:32

palesz77 írta:
LM10 írta:és valószínűleg Roberto is kölcsönbe megy,
Initom írta:Most olvastam,hogy Sergi Roberto is kölcsönbe kerülhet.
Ezt ti mikor olvastátok? Mert bennem csak egy többnapos ilyen felröppenő hír van meg, hogy sanszos, hogy kölcsönadjuk, de azóta sincs semmi fejlemény. Pedig tegnap láthattuk, hogy mennyi idő alatt le lehet zavarni egy kölcsönadást, ha nagyon akarjuk..

Szóval remélem valami friss cikket olvastatok róla, mert akkor kezdhetek újra reménykedni, hogy elmegy.. :D
nem akarom megint elvenni a jó kedved, de a legfrissebb hírek alapján hosszabbítani akarunk vele, ő viszont kivárna, hogy lássa mennyi játékpercet kap majd. :lol:
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.15. 12:02:44

Nem a legjobb játékosaink, de így nagyon rövid lesz a keret, erre keményen ráfázhatunk...

Deulofeu pótlása a mundo szerint Rafinha esetleges bevetése elől, és Munir felhívása a B csapatból.

Roberto eladása esetén csak létszámban nem lennénk meg de valahogy mégis félek attól hogy 22 fős kerettel vágjunk bele a szezonba amiből 3 kapus 19 fő nagyon rövid.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.15. 11:41:35

Twitteren olvastam ,egy átigazolási híreket gyűjtő oldal írta a SPORTra meg még valamelyik oldalra hivatkozva. :)
Szerintem lehet benne ráció,de a nyakam nem tenném rá :mrgreen:

LM10. Hát igen nálam hitelesebb forrást keresve se... :lol: :mrgreen:
Abi & Tito
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.08.15. 11:38:43

Én Initom kollégára hivatkozva írtam a hsz-t. :D Amúgy is sokan vagyunk azon a poszton 7 játékos 3 posztra. Bár ha Rafinha sokat lesz támadó, akkor lehet, hogy Roberto beférne..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.15. 11:33:57

LM10 írta:és valószínűleg Roberto is kölcsönbe megy,
Initom írta:Most olvastam,hogy Sergi Roberto is kölcsönbe kerülhet.
Ezt ti mikor olvastátok? Mert bennem csak egy többnapos ilyen felröppenő hír van meg, hogy sanszos, hogy kölcsönadjuk, de azóta sincs semmi fejlemény. Pedig tegnap láthattuk, hogy mennyi idő alatt le lehet zavarni egy kölcsönadást, ha nagyon akarjuk..

Szóval remélem valami friss cikket olvastatok róla, mert akkor kezdhetek újra reménykedni, hogy elmegy.. :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.08.15. 11:24:41

Most, hogy Deulofeu, és valószínűleg Roberto is kölcsönbe megy, Suárez meg nem játszik október végéig, így elég érdekes lehet a menet.

Kapusok oké.

A védelemben az a kérdés, hogy Alves megy-e, és a helyére jön-e Cuadrado vagy a brazil csoda gyerek?

A középpálya így teljes, Busquets/Mascherano szűr, Iniesta,Rakitic,Rafinha,Xavi irányít.

A támadósor Messi,Neymar,Pedro, Suárez(október végétől).

Szerintem az lenne kerek, ha jönne a brazil jobb bekk és Cuadrado ism ő ilyen full univerzális lenne, a jobb oldalon bárhol játszana. Így tudná helyettesíteni Suárezt október végig, azért ők 4en+Rafinha,Iniesta,Munir megoldaná októberig ezt a gondot szerintem. Hosszútávon meg, ha az MSN tengely összeáll, akkor Pedro és Cuadrado rotálná a nagy 3ast, kisebb meccseken Rafinhával vagy Muniral.

Nincs itt szerintem nagy tragédia, csak ha ennyire jó, akkor ezt a brazil gyereket meg Cuadradót meg kell szerezni, Alvest meg Songot elküldeni(azt se bánom már ha ingyen mennek)

SZERK:

Amúgy azt sem tartom kizártnak, hogy Munir lehet, Enrique "Pedroja", aki egy jó előszezon után a felnőtt keretnél maradhat végleg. Nem mozog rosszul a srác, az biztos, hogy teljesítményben verte Deulofeut.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.08.15. 11:14:04

Nem akarom ismét előkapni a vezetőség szapulását, de azért csak-csak előtör bennem a töketlenségük. Az idei igazolásokkal nincs is különösebb bajom, mert a lehetőségekhez képest jól erősítgettek! Az már más kérdés- és engem inkább ez bosszant -, hogy ők voltak azok, akik megelőzhették volna ezt a helyzetet. Éveken át Európa előtt jártunk, mert egy olyan garnitúránk volt, amely ötvözve a Barca játékstílusával éveken át megoldhatatlan feladatot jelentett az ellenfeleknek. Aztán kezdték kiismerni a játékunkat, ami szemlátomást le is lassult, a játékosaink öregedtek, túlnyerték magukat. Ebben volt szerény véleményem szerint szenzációs Fergusson, hogy ő kitette azt, aki már nem oda illett, legyen az bármekkora név is. Elvileg Pepnek is voltak hasonló törekvései, de nem volt mögötte már támogatottság, de ha jól tudom a Piqué, Cesc, Villa pakktól akart szabadulni...utólag meg is értem! Ehelyett a vezetőség ő üldözte el, és hozott olyan edzőket, akiknek 0 volt a hatalmuk, és tudták őket irányítani, vagy csak csendben maradtak. 3-4 éve mindenki látja a hiányposztokat és azt ahol nem úgy muzsikál a csapat, mint tette azt korábban. De nem lépett semmit a vezetőség, nem hozott egy védőt, nem frissített a csapaton. Szinte csak kizárólag cserepadra igazolt. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy kupa nélkül maradtunk, így nem tudták tovább becsukni a szemüket. Még 2-3 év eltelt volna, mi lettünk volna az új Milan, ahol nem lehetett megtörni a Gattuso, Seedorf, Pirlo középpályát. Kellett ez a változás, de ez most olyan nagy fokú, hogy csak reménykedni tudok benne, hogy nem siklunk ki a sikerek útjáról! 2-3 igazolás kellett volna minden évben. Frissíteni a keretet, megteremteni a konkurenciát. Nem tettük! Most meg agyra főre igazolunk, és csak reménykedni tudunk, hogy a többség beválik!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.08.15. 10:48:30

Most olvastam,hogy Sergi Roberto is kölcsönbe kerülhet. Így ,hogy Deu is ment,tényleg ráférne a csapatra egy igazolás még...
Abi & Tito
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.15. 09:30:32

Látom a tegnap történtek rendesen felkorbácsolták a kedélyeket itt a fórumon.
Az igazat megvallva, már alig várom, hogy vége legyen ennek az átigazolási időszaknak.
De vajon mi fog történni a hátralévő két hétben?

1. Jön a 24 éves brazil "csodagyerek" Douglas, jó szokás szerint áron felül (10-12M).
2. Érkezik Douglas + Zubiék hoznak még egy nagytudású csatárt (Nolito).
3. Etetés az egész, hogy olcsóbban megszerezzék Cuadradot és végül leigazolják a kolumbiait.
4. Nem jön senki, majd Alves és a fiatalok (Munir, Adama ) megoldják.

Most már mindent el tudok képzelni és annak az ellenkezőjét is, de nincs jó előérzetem.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése