Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 18:12:13

sjd írta:Sokratis mondjuk egyértelműen Santana utódjaként érkezett a Dortmundhoz.
De az Udinese alapembere 13,5 millióért nem hiszem, hogy cserének jött a Romához.
sokratis is 9-10 millio volt, mégsem lesz kezdo subotic meg hummels mellett...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.15. 18:01:17

miihii írta:Mivel csapott be?
Nem akarok pontosan idézni, de a lényeg, hogy a több játéklehetőségért és a VB miatt akar távozni. Erre egy olyan csapatba megy, amelyik az egyetlen a világon, ahol nagyobb konkurenciája lesz, mint itt. kicsit ellentmondásosnak érzem a dolgot, Pep ide, Pep oda. Ő tudja, én örülök, hogy ennek vége és végre sikerült egy normális árat kicsikarnunk érte.

Azért röhej, hogy Villaból sokkal többet reméltünk aztán mennyi lett belőle, Thiagoból meg pont az ellentettje történt. A játékperceit "oda kell adni" Sergi Robertonak és Songnak, így meg van oldva az ügy.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.15. 17:49:13

visca el barca írta:
sjd írta:Tegnapelőtt a Roma leigazolta Mehdi Benatiát. Nem kizárt, hogy Marquinhos pótlására.
ó én ezt már multkor eljátszottam sokratissal meg a bvb-vel :lol:
Sokratis mondjuk egyértelműen Santana utódjaként érkezett a Dortmundhoz.
De az Udinese alapembere 13,5 millióért nem hiszem, hogy cserének jött a Romához.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 17:37:28

sjd írta:Tegnapelőtt a Roma leigazolta Mehdi Benatiát. Nem kizárt, hogy Marquinhos pótlására.
ó én ezt már multkor eljátszottam sokratissal meg a bvb-vel :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.15. 17:36:09

sjd írta:Tegnapelőtt a Roma leigazolta Mehdi Benatiát. Nem kizárt, hogy Marquinhos pótlására.
Nem igazán követem az olasz focit. Marquinhos milyen teljesítményt nyújtott ? Szerintetek megfelelő lenne a védelem ?

Nem tudom volt-e már:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... ert_-75712
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.15. 17:28:50

Tegnapelőtt a Roma leigazolta Mehdi Benatiát. Nem kizárt, hogy Marquinhos pótlására.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.07.15. 17:21:42

Most még adjuk el Fabregast és kész is a KP, edzésen legalább nem fognak egymás sarkára lépni a középpályások.

Thiago ügyből meg azért lett ekkora utálkozás mert kicsit túl lett pörögve a téma. Napi 10 cikk a semmiről, mert érdemi információt egyikből sem lehetett megtudni csak akkor mikor kiderült, hogy lehet nem MU hanem Bayern lesz a végállomás. A játékos nem szólt be (még) senkinek és semminek egyedül azt lehet felróni neki, hogy türelmetlen volt.
Mindkét fél hibás. A játékos is szerintem kicsit sokat gondol magáról és az edző is jól elszúrta, mert ha volt olyan szezon ahol nyugodtan lehetett volna több lehetőséget adni a fiataloknak (Thiagonak) akkor ez volt az. Finoman szólva Xavi sem brillírozott, utcahosszal mentünk a Real előtt egész idénybe mégsem kaptak a fiatalok több játéklehetőséget.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Girona
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.06.01. 11:13:53

2013.07.15. 17:21:15

Kamcore: Teljesen igazad van. Kagawa szuper, Cleverly még érhet. bár szerintem mindkettőnél kerekebb már Thiago. Labdabiztosabb, tapasztaltabb és fizikálisan is jobb. Persze ha ez fel sem merült akkor bocs. Bayern ügyben szerintem itt pofáraesés lesz. Elképzelhetetlen, hogy Schweini vagy Kroos vagy Götze bekötött szájjal tűrné a mellőzést. Ha Guardiola raagszkodik és nincs sziporka, akkor mindketten repülnek év végén. Ha nem raagszkodik, márpedig nem fog..., akkor pedig ne lesz 36 meccs a statisztikában és nem lesz itt VB tagság...
Szerintem Pep első hibája ez a Bayernnél. Ez az igazolás csak bajt hoz a nyakába. Ha sikeres, akkor a német fiúk sírása miatt, ha nem...

Ez már legyen az ő baja, 2 év és újra Barca edző lesz Laporta újraválasztásával egy időben.

Engem az érdekel marad-e minden így a keretben. Mert a védelem és a középpálya csak soványabb lett, ha jól látom... bár Roberto és Bartra a fél ligára és a kupára tökéleetsen elég lehet, ehhez azonban egy egész Puyi és egy kemény, dolgos Pique kell majd...
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.15. 17:08:32

Paulo Toniettó Silva ügynöke személyes látogatás keretén belül Dohában tárgyalt a PSG elnökével, Nasszer al-Kelaifival és a tárgyalás befejezését követően arra a meglátásra jutott, hogy a Barcelonának legalább a soron következő szezont meg kell várnia a játékos átigazolásával. Az elnök és a vezérkar egyelőre hajthatatlan a 2017-ig szóló szerződés felbontásával kapcsolatban. Az elmondottakból úgy tűnik egy kicsit puhultak az álláspontok, mert eredetileg semmilyen kompromisszum nem merült fel, most már a játékos ügynöke csak 1 éves moratóriumról beszélt. Ez az ügy még nem jutott nyugvópontra, fog még mindkettő klub Thiago Silva átigazolásával foglalkozni.

http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... -barcahoz/
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.15. 16:53:14

kamcore írta:De az irigység, rosszindulatúság nem csak erre a 93ezer km2-en tartózkodó emberre jellemző a világon.
A bűn alol nem ment fel, az hogy más is elkövette. :roll:
Persze nem szószerint kell értelmezni.
Girona írta:valóban a Manchester lett volna az ideális. Nagy csapat, kreatív nélkül. I.
Tom Cleverly. Semmivel nem kisebb tehetség. Kagawa?
Továbbá David Moyes nyilatkozta: " Ki mondta, hogy Thiago valaha is célpont volt?"

Komolyan azt hiszitek, hogy nem mérlegelte az esélyeit, hogy nem kérdezte meg erről Pepet?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Girona
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011.06.01. 11:13:53

2013.07.15. 16:43:28

Thiago téma is jogosan része ennek a topicnak. Én sajnálom, hogy elmegy. Megnéztem Xavi és Iniesta az ő korában teljesen hasonló mecsszámot produkált és még évekkel később se voltak fix kezdők. Gondoljatok Riquelme-re vagy Deco-ra, Ronie mellett. Sajnos hiányzott még egy kis türelem a fiúból, 2 év mulva Xavi helyén játszott volna fixen. Így nehezebb lehet a visszaút, de nem kizárt... Ami butaságnak tűnik, hogy a Bayernt választotta, ott hemzsegnek a tehetségek és az ikonikus németek. Most vették a kupac tetejére Götzét is. Itt bizony nem látok több játékpercet... valóban a Manchester lett volna az ideális. Nagy csapat, kreatív nélkül. Itt ha nincs szerencséje (=minden meccsen sziporka) még Guardiola sem tudja csapatban tartani, elvégre Götze vagy Kroos vagy Schweinsteiger vagy mind a padon kell majd csücsüljön.
MÁS:
Affelay, Cuenca és Dos Santos vajon marad? Sajnos mind csak mellékszerepet kaphat. Szimpatizálok Dos Santossal, nagyon labdabiztos, de Sergi Roberto jobb alternatíva lesz Thiago helyett.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.15. 16:05:24

miihii írta: Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:
http://modoros.blog.hu/2013/07/07/a_mag ... olo_magyar
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.15. 15:43:52

miihii írta:
kamcore írta: Ez a tipikus magyar mentalitás szöveg meg teljesen értelmetlen, ezen még senki nem gondolkodott el? :lol:
Miért lenne az?
A dögöljön meg a szomszéd tehene és a további rosszindulatú, irigy, stb... dolgok elég szép számmal vannak jelen nálunk, itt is előfordulnak ékes példák erre...
De az irigység, rosszindulatúság nem csak erre a 93ezer km2-en tartózkodó emberre jellemző a világon. Engem ez nagyon zavar, amikor valamit így beáltalánosítanak, hogy "tipikus"... persze, ez off, de akkor is. :)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.15. 15:39:56

Barcaman1993 írta:
miihii írta:
Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:

A fizujával kapcsolatosan gondolom nem érdekes, h annyira pénzhajhászság miatt ment el, h még le is mondott egy részéről a transzfer során :D
Dos meg sanszos, h pont most fog berobbanni, főleg ha még el is adjuk (kölcsönbe) ;)

Rosszindulat rulZ :?
Tipikus magyar mentalitás... Had ne kelljen mondanom, hogy anno nem ilyen volt az első hsz-em a Thiago üggyel. Csak már kicsit unalmas volt naponta 2 Thiagoval kapcsolatos hírt olvasni, hogy hova megy mennyiért... Meg, hogy menni akar, mert nem játszik és a VB stb. Erre elmegy olyan csapatban, ahol lehet még ennyit sem fog. Rosszindulat? Nem szeretem, ha a szemembe köpnek és becsapnak. :wink:
Tehát azért nyílt ki a bicska a zsebedben, mert a sajtó már jó ideje ráharapott a témára és a csapból is Thiago ügye folyt, anélkül, h érdemben maga a játékos hozzátette volna a magáét, miután kb 3 mondatot szólt az egész ügyhöz.
A média meg mindent kihozott a dologból, ami éppen eszükbe jutott és ezért most a játékoson kell elverni a port. Logikus...

Mivel csapott be?
Azzal, h azt mondta, h többet szeretne játszani, h bekerüljön a felnőtt válogatottba is és miután itt nem biztosították róla, h kap, elment máshova, ahol megelőlegezed neki, h nem fog? Ugye ezt nem tudhatjuk még előre, uh ez sem épp ésszerűnek tűnik számomra.

Szal ezek miatt fogom a fejem az ilyen véleményeken, amikről süt, h a média áldásos ténykedését egyenlővé teszik a játékos kálváriájával és el kell hordani mindennek emiatt...
Azért, mert ittad a sajtó agyalmányait és látnoki képességekkel előre megmondod mit hoz a jövő, nem tuti, h igazad van és jogos Thiago ilyen szintű lehordása.
De te tudod, mindenesetre az alapja erősen vitatható.
kamcore írta: Ez a tipikus magyar mentalitás szöveg meg teljesen értelmetlen, ezen még senki nem gondolkodott el? :lol:
Miért lenne az?
A dögöljön meg a szomszéd tehene és a további rosszindulatú, irigy, stb... dolgok elég szép számmal vannak jelen nálunk, itt is előfordulnak ékes példák erre...

Szerk.:

Igazság szerint Thiago témáról sztem jobb lenne a saját topicjában beszélgetni, jobb helyen lenne, mint itt ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.15. 15:38:37

Varatrix írta:
És valószínűleg több játékpercet ott se fog kapni, ezzel tisztába van mindenki...
Badarság, nem tudhatsz erről még semmit. Elve lehet kitétel van rá a szerződésében.
Ott ki helyett férne be kezdőbe?

De mindegy, soha nem voltam senkinek a rosszakarója, mert tegye, amit jónak lát, de annak hangot adok, hogy ez az eligazolás nem volt korrekt dolog az ő részéről. Meg lehet értelmetlen is, de majd lehet Pep is rámcáfol, meg maga Thiago is.

bár reméljük nem :twisted: :lol:
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.15. 15:30:30

miihii írta:Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:
Így igaz, egyesek rendkívül kicsinyesek... Jézusom nem mindenki a Barcában képzeli el az életét, ez lehetetlen. :shock: Ezért rosszindulatú dolgokat vágunk a fejéhez amire baromira nem szolgált rá. Fogalmunk sincs pontosan mi áll a háttérbe, biztos vagyok benne hogy megalapozott döntés volt. Ez a "Thiago a sátán" mentalitás röhelyes, csak az egyéni csaódottságotoknak adtok hangot, mert igenis jó játékos. Szomorú hogy egyesek így kezelik...

Pénz :arrow: teljesen normális az is ha többet akar keresni (főleg emrt focisták szintjén itt tényleg nem kapott túl sokat). Nem tudom miért hiszik emberek, hogy ők nem így reagálnának. Fene nagy hit az önnön ártatlanságunkban?!
És valószínűleg több játékpercet ott se fog kapni, ezzel tisztába van mindenki...
Badarság, nem tudhatsz erről még semmit. Elve lehet kitétel van rá a szerződésében.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.15. 15:26:57

miihii írta:
Barcaman1993 írta:Na végre eltakarodott Thiago, ráadásul azért ez a nagyjából 25 millió euró sokkal több, mint a híresztelt 18. És akkor a papát sem kell hallgatni. Itt nem játszott Xavi, Ini és Fabregas helyett, ott nem fog Basti, Kroos, Müller, Götze miatt. Nem baj, a lényeg, hogy ott lesz a 2014-es VB-n (a lelátón). Gondolom a fizuja jóval magasabb lesz, mint itt, kár volt ezt a VB duma mögé rejteni. Ha játszani akart volna, akkor a MU-t választja...

Sztem az előszezonban megnézik, hogy Dos Santos, vagy Sergi Roberto produkál jobban. Mekkora pofára esés lenne Thiago barátunknak, ha vmelyik a 2-ből berobbanna. Az lenne az igazi. :twisted:
Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:

A fizujával kapcsolatosan gondolom nem érdekes, h annyira pénzhajhászság miatt ment el, h még le is mondott egy részéről a transzfer során :D
Dos meg sanszos, h pont most fog berobbanni, főleg ha még el is adjuk (kölcsönbe) ;)

Rosszindulat rulZ :?
Ez a tipikus magyar mentalitás szöveg meg teljesen értelmetlen, ezen még senki nem gondolkodott el? :lol:

Amúgy persze, hogy rosszindulat van benne is (meg sokmindenkiben), mert elhagyja azt az egyesületet, ami felnevelte, mert nem bírta kivárni a sorát. És valószínűleg több játékpercet ott se fog kapni, ezzel tisztába van mindenki...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.15. 15:26:07

miihii írta:
Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:

A fizujával kapcsolatosan gondolom nem érdekes, h annyira pénzhajhászság miatt ment el, h még le is mondott egy részéről a transzfer során :D
Dos meg sanszos, h pont most fog berobbanni, főleg ha még el is adjuk (kölcsönbe) ;)

Rosszindulat rulZ :?
Tipikus magyar mentalitás... Had ne kelljen mondanom, hogy anno nem ilyen volt az első hsz-em a Thiago üggyel. Csak már kicsit unalmas volt naponta 2 Thiagoval kapcsolatos hírt olvasni, hogy hova megy mennyiért... Meg, hogy menni akar, mert nem játszik és a VB stb. Erre elmegy olyan csapatban, ahol lehet még ennyit sem fog. Rosszindulat? Nem szeretem, ha a szemembe köpnek és becsapnak. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2013.07.15. 15:28:31-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.15. 15:13:34

Barcaman1993 írta:Na végre eltakarodott Thiago, ráadásul azért ez a nagyjából 25 millió euró sokkal több, mint a híresztelt 18. És akkor a papát sem kell hallgatni. Itt nem játszott Xavi, Ini és Fabregas helyett, ott nem fog Basti, Kroos, Müller, Götze miatt. Nem baj, a lényeg, hogy ott lesz a 2014-es VB-n (a lelátón). Gondolom a fizuja jóval magasabb lesz, mint itt, kár volt ezt a VB duma mögé rejteni. Ha játszani akart volna, akkor a MU-t választja...

Sztem az előszezonban megnézik, hogy Dos Santos, vagy Sergi Roberto produkál jobban. Mekkora pofára esés lenne Thiago barátunknak, ha vmelyik a 2-ből berobbanna. Az lenne az igazi. :twisted:
Gratulálok a tipikus magyar mentalitásodhoz :roll:

A fizujával kapcsolatosan gondolom nem érdekes, h annyira pénzhajhászság miatt ment el, h még le is mondott egy részéről a transzfer során :D
Dos meg sanszos, h pont most fog berobbanni, főleg ha még el is adjuk (kölcsönbe) ;)

Rosszindulat rulZ :?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.15. 14:54:08

Na végre eltakarodott Thiago, ráadásul azért ez a nagyjából 25 millió euró sokkal több, mint a híresztelt 18. És akkor a papát sem kell hallgatni. Itt nem játszott Xavi, Ini és Fabregas helyett, ott nem fog Basti, Kroos, Müller, Götze miatt. Nem baj, a lényeg, hogy ott lesz a 2014-es VB-n (a lelátón). Gondolom a fizuja jóval magasabb lesz, mint itt, kár volt ezt a VB duma mögé rejteni. Ha játszani akart volna, akkor a MU-t választja...

Sztem az előszezonban megnézik, hogy Dos Santos, vagy Sergi Roberto produkál jobban. Mekkora pofára esés lenne Thiago barátunknak, ha vmelyik a 2-ből berobbanna. Az lenne az igazi. :twisted:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.15. 14:44:26

Nem tudom mi itt ez a nagy dráma szakkőr...Értve itt az összes topikot...Mindenki depressziós...Mintha nem is tudom,kb mintha a Liverpool forumot olvasgatnám... :D
(értve: nem sértésből,de arrafelé az utóbbi években van ok a depresszióra)

Elment Thiago,váhhh uhhh most mi lesz...Persze nagy tehetség,aláírom,de egy rendes meccsen es nyújtott soha semmi olyat,ami indokolta volna hogy többet kezdessék...Vagy hogy pl Cesc,pláne Xavi helyett játszassuk...Énis sajnálom,de várható volt hogy ez lesz,a legutóbbi szerződéskötésnél is már alig bírt megmaradni a seggén,azt kiderült hogy jah csak több lóvé kéne...Amúgy meg lehet hibázatni a Barca vezetőséget hogy hogy mehetett el iylen olcsón a mai viszonyok közt...Csakhogy mint írtam legutóbb is epphogy sikerült megtartani,nyílván azért volt ilyen kitétel a szerződésében,mert nem volt lehetőség kialkudni mást...

A vicc az egészben hogy Pepnél sem fog többet játszani mint itt játszott volna jövőre...Ott is van előtte vagy 7 ember...Amúgy meg fejben kevés...Okés vannak remek megoldásai benne a tehetség,de sokszor indokolatlanul elszórt labdákat elhamarkodottan döntött...Azért 22éves korra előrébb kéne tartani,ha játszott sokat ha nem...Mondok egy példát Cuenca jóval fiatalabban amikor beállt egy rossz,eladott labdája nem volt...Ő aki 3szor annyit játszott meg eladogatta...És nálunk ez nem fér bele...Olyan érzésem van Thiagoval,hogy kicsit talán "Bojan körforgásba" került...Őt is felhoztuk atom tehetség ahhoz képest jó teljesítmény hogy akkor került be...Aztán egy idő után nem tudott egy adott szintnél felejebb lépni...Megmaradtak ugyan azok a hibái,semmi előrelépés...És amúgy valszeg a hibás itt az,hogy kevés lehetőséget kaptak,túl erős a Barca keret,utánpótlás...Itt ha vki azonnal nem nyújt világklasszis teljesítményt,kb már mehet is,mert van a kezdőben vagy mögötte a rangsorban a La Masiaból vki aki meg hozza amit kell...

Nagy divat szidni Cesct is itt a fórumon...Igazából ő nem a saját pozícióján játszik,amit megszokott éveken keresztül...Nem is nagyon találtuk szerkezetileg sem a helyét eddig...Talán idén már kezdett beletanulni az itteni szerepkörébe...Azért volt hogy csak ámultunk olyan teljesítményt rakott le az asztalra...Emlékszem őssszel egy meccsen úgy adott 4 gólpasszt,hogy játszott 60percet...És olyan gólpasszok voltak,hogy Xavi is megirigyelné őket...Igazából az ő teljesítményei is akkor esett vissza amikor elkezdett szétesni az egész csapat...De ilyen alapon Messit kivéve kb mindenkit elüldözhetnénk...Én biztos vagyok benne,hogy bárkit hoznánk a helyére,nem tudna jobban teljesíteni,ellenben rosszabbul könnyedén...Azért a Barca az nagyon más világ,lehet vki nagyon jó itt-ott,ez más dimenzió...Meg kell tartanunk Cesct ez sztem nem kérdés...Amúgy pár hónapja a vezetőség is lenyilatozta hogy nem akarják eladni,ő is hogy marad...A kivásárlási ára is csillagászati...De mind1,mert egyik részről sincs szándék a váltásra...Nagy hiba is lenne...Gundogan helyette...Hát aki komolyan gondolja hogy jobban járnánk...Azért Xavi meg Ini után Cesc volt passzjátékban a világ legjobb középpályása amikor ide került,plusz Barca nevelés...Hagyjuk már Gundogant meg másokat...

Akkora gyászhangulat van amúgy mindenhol az összes topikban...Kb mint 2008ban mikro elemnt Eto,R10,Deco...Mindenki marhára temette a csapatot...Szal lehet most is 6ot nyerünk... :D Nincs ez a csapat elveszve,meg a taktika sem elavulva...Egész egyszerűen volt egy rossz évünk,sok szerencsétlen sérüléssel körüléménnyel...Ennyi...Egy aggasztó dolog van,hogy Tito megint megy majd ősszel kezelésre...Ez nem gondd elvileg csak pár meccsen nem lesz itt...De ha továbbiakban is kezelésre kell majd mennie,reméljük nem(és most itt nem a foci szempontjából írom),akkor meg kell válnunk tőle,mert mégegy tavaszt edző nélkül nem hiba lenne végigtolni...

Amúgy pletyak...sport.es hozta,de kb annak tekinthető csak...Thiago Silva Európába jön,hogy megmondja a PSGnek hogy távozik a Barcához...Szal megy tovább a szappanopera...Amúgy sztem addig forszírozzuk a dolgot,míg leigazoljuk...Rosellre lehet sok mindent mondani,de az biztos hogy ő meg az emberei ha ráállnak vmire,akkor az úgy lesz...Amúgy azzal hogy Ancelotti elment Psgtől,meg most Leonardo is távozik,aki személyes közbenjárása győzte meg Thiago Silvat hogy Párizsba menjen,gyanús hogy távozni akar a játékos...Pláne ha hozzávesszük hogy nem fiatal,és ő maga mondta hogy BLt akar nyerni...Nos nem úgy néz kis hogy a PSG pár éven belül ezt el tudná érni...Ha váltani akar most kell neki,mert 2-3év múlva a kora miatt nem fogják már nagy csapatba hívni...Most meg Tito személyes kérése,kedvence,Barca kezdőbe hívják...És lehet nem csillogunk úgy mint 3-4éve,dehogy 5ször annyi esélyünk van egy BLre mint a PSGnek az tuti...Szal ha nyerni akar nagyot TS,akkor jön,nem véletlenek a pletykák hogy a fizuját is csökkentené...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.15. 14:16:55

éS írta:
visca el barca írta:bízom a vezetőkben h suttyomban hoznak vakit a kp-re, mert ez igy marha karcsú lesz. tito a fiatalokat meg usem játszatja. nem lepne meg ha hoznának egy honda, valbuena szintu "tölteléket" 8-10 millioért.
az a "töltelék" ennyi erővel lehetne afellay is.
én benne vagyok. nem tudom játszott e összesen 3 éles meccset... áh nem is értem h egy profi klubnál minek vesznek meg egy ilyen játékost ha bizonyítani sincs ideje
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.15. 14:02:38

Clark71 írta:MU: negyvenmilliót adnának a Barcának Fabregasért NSO.HU
Szerintem nem BARCA szintű!!!Ennyiért el kellene adni!!! Küzdőszelleme egy nagy 0!


Helyette jöhetne Gündogan :lol:

Középhátvéd kell!!!!!+ha megy CESC akkor egy kp!

CSÁKÓ MINDENKINEK!
Nagyon okos vagy...Fabregas saját nevelés és nagyon jó évei voltak az Arsenalban meg a válogatottban is, még Gündögannak egy jó éve a Dortmundban és szerinted máris Barca szint, Fabre viszont nem. Elég érdekesen gondolkozol.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.15. 13:56:50

Clark71 írta:MU: negyvenmilliót adnának a Barcának Fabregasért NSO.HU
Szerintem nem BARCA szintű!!!Ennyiért el kellene adni!!! Küzdőszelleme egy nagy 0!


Helyette jöhetne Gündogan :lol:

Középhátvéd kell!!!!!+ha megy CESC akkor egy kp!

CSÁKÓ MINDENKINEK!
Az nyugtalanítja az embert hogy több a távozó, és egyre kevesebb az érkező jelölt, persze Neymar eddig a kivétel.Thiago helyett oké ott van S.Robertó, de Fabregas helyett ki lesz hogyha esetleg ő is távozik.Ilyen Valbuenák nem megoldások, hiszen nem barca szintű játékosról beszélünk. :roll: Nem tudom mi járhat a felső kör fejében, nem látni eddig a rációt ezekben a dolgokban.És most nem kezdem el újra VV fizetési ámokfutását vagy Villa ingyen távozását, de az biztos hogy most nagy fejetlenségek zajlanak, amiről nekem megvan a véleményem hogy kik is az okozói, ezt pedig nem szeretném újra feszegetni.Ez véleményem szerint nem méltó a klub nimbuszához.Csak reménykedik az ember a derüs jövőt illetően, de még az előszezon sem kezdődött meg és már itt tartunk, ilyen botrányok sorával ami sajnos nagyon rossz jövő képet sugall.Persze a remény hal meg utoljára. :roll: Égető szükségünk lenne egy kh-re, nem tudom hogy állunk TS-el, de ez a hallgatás sok mindent elárul.Az a baj, hogy a vezetőség kijelentette hogy mindenáron Ts kell vagy senki, és véleményem szerint ez az ami botrányos, hiszen még kisérletet sem tesznek másokért akik lehet hogy ugyanúgy beválnának.Ha nem jön Ts, akkor meg majd a zöldfülü Batrával és szegény sérült Puyival kell majd neki vágnunk a szezonnak. :roll: Kiszámithatatlan ez az egész. :(
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.15. 14:16:37-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2013.07.15. 13:26:49

MU: negyvenmilliót adnának a Barcának Fabregasért NSO.HU
Szerintem nem BARCA szintű!!!Ennyiért el kellene adni!!! Küzdőszelleme egy nagy 0!


Helyette jöhetne Gündogan :lol:

Középhátvéd kell!!!!!+ha megy CESC akkor egy kp!

CSÁKÓ MINDENKINEK!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
Válasz küldése