Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.02. 21:46:33

ferninho írta:hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
Szűcs Lala szelleme kísértette :D
(ettől még nagy tehetség a srác)
franklin írta:A sport.es szerint Mourinho hajlandó lenne megválni David Luiz és Ivanovic-tól, mintegy 46.millióért. Luizt 35, Ivanovicot pedig pedig 11 milláért engedné.
A sport ezt a Dayli-Starra hivatkozva közli.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ca-2407018
Hoznám is el ezt a pakkot azonnal, ha ez igaz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.06.02. 21:43:08

hirtelen nem tudtam, hova linkeljem ,de talán itt jó lesz:

ter Stegen alkotott most a válogatott meccsen az USA ellen... :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7ERnGnPej9U

lehet jobb nektek ha marad Valdes :P
madridista
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.06.02. 14:15:23

A sport.es szerint Mourinho hajlandó lenne megválni David Luiz és Ivanovic-tól, mintegy 46.millióért. Luizt 35, Ivanovicot pedig pedig 11 milláért engedné.
A sport ezt a Dayli-Starra hivatkozva közli.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/i ... ca-2407018
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.02. 10:16:32

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki a középhátvéd-projektből. Hummels megmondta, hogy marad a Dortmundban, vele feleslegesen kalkulálunk, biztos vagyok benne, hogy nem fog eljönni (sajna).
Thiago Silvát szerintem szintúgy nem sikerül megszerezni, mint tavaly, pénzügyi okok miatt.
A jelenleg kalapban levő nevek közül én David Luiznak örülnék a legjobban.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.02. 09:35:46

Barcelona UnityIsStrenght írta:
JOseppe írta:"A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."

Nagyon remélem hogy Villanováék, nem ilyen nyilatkozatokat tevő játékost preferálnak majd célpontként a védelemben. :? Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez az ember.:roll:

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 1&archive=
Na egy ilyen kijelentéssel és hozzáállással el is felejtheti, hogy nálunk játsszon. Nem, valóban nem szimpatikus.
Folyamatosan próbálkozunk??? Szerintem ez acsávó csak reklámot csinált magának, hiszen a pályán mutatott teljesítménye alapján nem nagyon van rivaldafényben :twisted: . Amúgy is van már "Balázs Palink" aka Puyol :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.02. 09:18:05

Remélem a Thiagoról szóló hírek, hogy eligazolna, csak pletykák. És Tito is összekapja végre magát, és több játéklehetőséget fog adni neki.
Abidal elküldése meg.... inkább nem mondok rá semmit. Biztos vagyok benne, hogy kevesebb pénzért is maradt volna még. Ő tisztában volt vele, hogy nem lesz ő már tuti kezdő itt, de bajnokikra cserének, sőt akár kezdőnek is bőven jó lett volna.
Szerintem Alba sokkal inkább középpályás, mint hátvéd. Tegnap is hogy lepattant a Malaga csatáráról az hihetetlen.
A hátvéd posztot is Hummelsben látom a leginkább kifizetődőnek én is.

kapus meg... nem tudom... mindegy ki jön, csak jó legyen.
Meg tudom érteni Valdest, hogy elmegy. Úgy érzi, hogy kiégett.
Legalább ezt fel meri vállalni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.01. 08:32:37

Valdés: tőlem telhetően figyelmesen elolvastam a nyilatkozatát, nos abból nem az jön le, hogy itt marad még egy évet, hanem az, hogy a maga részéről kitölti a szerződését ha a kub is úgy akarná, de tárgyaltak és (ő)bele megy más megoldásba is! ami nem (lehet)egyéb, mint hogy pénzt kapjanak érte! el nem tudom képzelni, hogy nem ez lesz a megoldás, sőt a Reinára utaló megjegyzése is elég egyértelműnek tűnik, bár kétségtelenül csak Reina hajlandóságát illetően.
Abidal:hajlok arra, hogy egy egyéves szerződés nem vágta volna földhöz a klubot, de utánna ugyanezt le kellett volna játszani..... az biztos, hogy a vezetőségen belül sem volt egységes a megítélése.
van itt néhány fazon akinek a nyilatkozatai vagy éppen a státusza alapján úgy érezhetjük, hogy reménytelen az ügye, de én azt gondolom, hogy mi csak a (nyilvános) tények töredékét ismerjük....., ezért aztán (úgysem tehetünk mást) várjuk ki a végét!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.01. 07:13:01

Zibra16 írta:Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?

Gondolom azért írja mindenki (legalább is sokan), mert ez a fiú pár átlagon felüli tulajdonsággal rendelkezik:
Mindkét lábbal kiváló lábjátékban (ellentétben néhány kapussal, aki csak elrugaszkodásra használja a lábait) átlagon felüli reflexekkel rendelkezik, beívelt labdáknál abszolút úr a levegőben. Rendkívül jók a fizikai paraméterei. Mellesleg fiatal, fejlődőképes, nem kerül egyenlőre egy vagyonba.
Ne szégyellj megnézni egy-két Gladbach meccset, majd az Eurosport 2 csatornáján ( amennyiben mégis maradna), ha kíváncsi vagy a tudására, mert az összevágott youtube klippek nem feltétlen a valósat tükrözik. Igaz remélem már erre nem kerül sor ősztől, mert ide fog tartozni hozzánk ez a fiú.


Az általad egy lapon említett két kapus között nagyjából annyi volt a különbség tudásban, mint Oleguer és a fénykorában levő Alves között.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.05.31. 22:58:31

JOseppe írta:"A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."

Nagyon remélem hogy Villanováék, nem ilyen nyilatkozatokat tevő játékost preferálnak majd célpontként a védelemben. :? Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez az ember.:roll:

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 1&archive=
Na egy ilyen kijelentéssel és hozzáállással el is felejtheti, hogy nálunk játsszon. Nem, valóban nem szimpatikus.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.05.31. 21:42:13

Zibra16 írta:Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?
Mit gondolsz, egy új Valdest akar a jónép szerződtetni? Abból egy is elég volt... Ha már Valdes felé tud lőni - nem potyázik annyit, befogja a száját és nem gondolja császárnak magát a szinte semmire, már megérné. Eleve őt kéne hozni, egy héten belül be kellene jelenteni a leigazolását, mielőtt kicsúszik a kezünk közül és a kopaszt kell még néznem további egy éven keresztül...

+1: Valdes-zel a viselkedése a legnagyobb bajom. Elsírja a bánatát meg a kívánalmait a világnak meg hajcihőzik a fizetésén, amikor már a képességei alapján így is túlfizetett. Ha egy tök egyszerű srác lenne, semmi gondom nem lenne vele, semmi harag vagy ellenségeskedés nem lenne bennem. Nem a tudása miatt van bennem ellenérzet iránta, hanem mert egy gyökér.
Football, bloody hell. /SAF/
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2013.05.31. 21:25:23

Egyébként itt az oldalon miért írja mindenki azt,hogy ter Stegen érkezzen ? :)
látjátok benne a jövö legnagyobb kapusát ? :) Nagyobb kapus lehet mint Robert Enke vagy Oliver Kahn ?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.31. 17:13:24

visca el barca írta:.
recrea ez nem a Te napod :D [/quote]

(Nem, 3 órája várom a költöztetőket, 14-re mondták, közben fizetem az autóm parkolását, erre felhív, h itt vannak, megjöttek, mondom szuper, csak az a végpont, ahova kell vinni a cuccokat, nem pedig a kezdő, ahonnan el kell hozni. 3. kerület Blaha útvonal péntek munkaidő után, képzelheted...közben megjöttek.)

Hosszú igazolási szezon elé nézünk szerintem és nem lesz mindenki elégedett, pedig egy normális középső védő és egy jó kapus kellene, azért ez nem teljesíthetetlen.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.31. 17:01:22

Áttérünk a Real taktikára mindig egy góllal többet rúgunk és ennyi :)

Végül is most is csak a Bayern rúgott nálunk 7-el többet :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.31. 16:56:04

recrea ez nem a Te napod :D

amugy érdekes, ha ez igaz és ő sem jön, akkor marquinhos, vagy senki. majd toldozgatjuk, foldozgatjuk a védelmet. hol masche, hol bartra, hol adriano lesz piqué párja :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.31. 16:39:06

"A Barca olyan, mint egy csaj. Folyamatosan próbálkoznak, de én mindig kikosarazom őket."

Nagyon remélem hogy Villanováék, nem ilyen nyilatkozatokat tevő játékost preferálnak majd célpontként a védelemben. :? Nekem egyáltalán nem szimpatikus ez az ember.:roll:

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... 1&archive=
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.31. 15:30:44

így esélytelen, hogy menjen. mondták is még anno, hogy szeretnék, ha kitöltené a szerződését. valdesnek is jobb, ha kitölti, mert akkor ingyen mehet, és több kérője is lesz, meg magasabb fizetést is tudnak neki ajánlani.

egyébként meg semmivel se lesz több pénzünk így védőre. kábé valdes árából vettük volna a helyettesét, így meg hiába nem kell vennünk kapust, ha az ő árát se kapjuk meg. reina olcsóbb lett volna talán, ter stegen picivel drágább, de valószínűleg mindkettőnek kevesebb lett volna a fizetése.

az egyetlen jó dolog az egészben, hogy van egy egész átigazolási időszakunk, amit csak a védőkeresésre tudunk fordítani. meg az eladásokra.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2013.05.31. 15:23:52

Valdes bejelentésétől függetlenül elhoznám már most Ter Stegent. Voltak pletykák arról, hogy Reina mellé még Ter Stegen, hogy legyen ideje tanulni, most ez lehetne Valdes-Ter Stegen, ahol 1 év alatt akklimatizálódhat. A kapus kulcsfontosságú pozíció egy ilyen szintű csapatnál, és Ter Stegen klasszissá válhat.

Fontos kérdés még, hogy egyáltalán marad-e plusz 1 évet Valdes. Én nagyon nem örülök ezeknek az ingyen távozásoknak. A csapatának pont azzal tudja meghálálni, ha rendes átigazolási díjat kapunk érte. Plusz felmerül kérdésként, hogy mennyire lenne motivált és koncentrált egy utolsó évben...

Szóval remélem Ter Stegen hamarosan Barca játékos lesz.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 14:33:18

blaugrana99 írta:Drága Culék! Pontosítunk kicsit, hogy tiszta legyen a kép mindenki számára Valdéssel kapcsolatban. A játékosnak 2014-ig van szerződése a klubbal, és szeretne ugyan maradni addig, de ehhez a klub hozzájárulása is kell. Most úgy néz ki, hogy nem tölti ki ezt az időt a kapus, tehát már idén menni fog nyáron. Akkor csak kell vennünk egy kapust a nyáron.
Nem azért, de bármilyen forrás? Mert egy darabot nem látok. Azt meg nem mondom, hogy mindenki folyamatosan arról nyilatkozott, ha Valdes maradni akar, akkor maradni is fog. Nem hinném, hogy akkor idén megszabadulnának tőle.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.31. 14:22:46

Drága Culék! Pontosítunk kicsit, hogy tiszta legyen a kép mindenki számára Valdéssel kapcsolatban. A játékosnak 2014-ig van szerződése a klubbal, és szeretne ugyan maradni addig, de ehhez a klub hozzájárulása is kell. Most úgy néz ki, hogy nem tölti ki ezt az időt a kapus, tehát már idén menni fog nyáron. Akkor csak kell vennünk egy kapust a nyáron.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.31. 12:57:04

Hát, a vezetőség megint megmutatta: Abidalt szépen kirúgják.
Tudom, kiálltak mellette, gyógyittatták, stb..
Én a helyükbe megtartottam volna. Sok pénz úgysem látnak belőle,
viszont egy remek játékost veszítünk el, aki azért szép dolgokra képes
még most is a pályán.
Ha meg a fizuján paráztak, szerintem egy kisebb összegért is itt maradt
volna szívesen. MEgmutatthatták volna, hogy a Barca tényleg nem csak egy klub.
Számomra Abidal legalább annyira a Barca ikonja, mint Xavi vagy Puyol.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:59:04

Gareth Tello írta: Elvileg Josénak nem kell a szerb (Mikel és Torres sem szerepel a terveiben).
Ezzel még vigyáznék. Ugyanezt írogatják David Luizról is, de az valószínűtlen, hogy 2 ilyen jó védőt elengednének, főleg úgy, hogy Terry már kezd kifele kacsingatni a zenitről.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 11:55:42

Barcaman1993 írta:3. Gondoltam már rá is, de azért valljuk be, hogy nem feltétlenül tárgyalni lehetett Barcelonában. Azért elég sokan járnak oda nyaralni is. :wink: Mindenesetre jó lenne. Nem hinném, hogy a Chelsea csak úgy elengedné, a védelem minden pontján bevethető.
Lásd fehér rész a hsz-emben :D
Elvileg Josénak nem kell a szerb (Mikel és Torres sem szerepel a terveiben).
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:47:16

Gareth Tello írta:Kíváncsi vagyok, így ráhajtunk-e mégis Thiago Silvára vagy Hummelsre Marquinhos meg a brazil Puyol helyett. :-k

Más:
1. Villáért eddig három klub tett ajánlatot: a Spurs, a Senal és a Pool. Remélem, nem választja az ágyúsokat a BL-szereplés miatt, hanem jön hozzánk. :)
2. A United Cescet akarja megszerezni. :roll:
3. Ivanovic Barcelonában járt!!! Milyen következtetést lehet ebből leszűrni?
1. Villa valószínűleg az említett klubok egyikébe megy. Jó lenne 15-20-at kihozni a bizniszből. Akkor olyan 10-12 körül el is megy, ahogy az átigazolási politikánkat ismerem.
2. 50 millióért vihetik is. Annyit meg úgyse adnak, felejtős.
3. Gondoltam már rá is, de azért valljuk be, hogy nem feltétlenül tárgyalni lehetett Barcelonában. Azért elég sokan járnak oda nyaralni is. :wink: Mindenesetre jó lenne. Nem hinném, hogy a Chelsea csak úgy elengedné, a védelem minden pontján bevethető.

Valdes akkor jövőre megy. Utánajártam: Ter Stegennek és Guaitanak is 2015-ben jár le a szerződése. Jövőre 2014 lesz, valószínűleg az egyikőjüket normális áron meg lehet majd szerezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2013.05.31. 11:56:52-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.31. 11:40:50

messideco írta:Akkor, kapus nem fog érkezni... Koncentrálhat a vezetőség egy középhátvéd megszerzésére, plusz esetleg egy kilencest is lehetne hozni :)
Kíváncsi vagyok, így ráhajtunk-e mégis Thiago Silvára vagy Hummelsre Marquinhos meg a brazil Puyol helyett. :-k

Más:
1. Villáért eddig három klub tett ajánlatot: a Spurs, a Senal és a Pool. Remélem, nem választja az ágyúsokat a BL-szereplés miatt, hanem jön hozzánk. :)
2. A United Cescet akarja megszerezni. :roll:
3. Ivanovic Barcelonában járt!!! Milyen következtetést lehet ebből leszűrni?
a) a Barçával tárgyalt
b) a Barçával tárgyal
c) a Barçával fog tárgyalni
d) az Espanyollal tárgyalt
e) az Espanyollal tárgyal
f) az Espanyollal fog tárgyalni
g) egy barcelonai orvossal kezelteti kiújuló kislábujjkörömgyulladását
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.31. 11:37:20

messideco írta:Akkor, kapus nem fog érkezni... Koncentrálhat a vezetőség egy középhátvéd megszerzésére, plusz esetleg egy kilencest is lehetne hozni :)
Védő OK. :D
9-es mi a francnak? Így is túl sokan vagyunk. Messi 3 havonta pihen 1 meccset eltiltás/sérülés/pihentetés céljából, az ő helye fix. Neymaré ennyire valószínűleg nem lesz, de nagyon remélem, hogy a meccsek nagy részén kezdőként látjuk majd. És akkor ott van Pedro/Alexis/Tello és még Rafinha/Deulofeu. Minek ide még 1 csatár? Messi úgyse lesz kitolva a szélre (mondjuk a nagy csapatok ellen nem lenne hülyeség), tehát vagy 10 meccset letudna az érkező ember az egész szezonban... Arra meg fölösleges pénzt áldozni.

Valdes üzleten sikerül vagy 20 millió eurót bukni... A vezetőségben is zsenik lehetnek, de ha jövőre elhozzák Reinát az agyamat dobom el helyben..
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése