Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2012.06.23. 12:34:44

LG írta: Amit nem is bánnék, szivesen látnék egy olyan embert, aki inkább a védekezésben jeleskedik, nem a támadásokban. Jó pár éve megvan az a taktikánk, már Rijkaardnál is megvolt, h a jobbhátvédünk támadóbb szellemű, többet megy fel segíteni, a bal pedig defenzívebb, többet marad hátul biztosítani. Ezt most Albával megtörne, pedig eddig eléggé bejött.
Rijkaard idejében volt egy bal hátvédünk, van Bronckhorst, aki szerintem igencsak jeleskedett a támadásokban (mondjuk ő védekezésben is jó volt).
És ugye jobb oldalon volt Belletti aki szintén felment a támadásokkal. Szerintem nem gond ha mindkét oldalon ilyen típusú szélső védők vannak, hiszen nem kell minden támadással mindkettőjüknek felmenni, lehet váltogatni ezt is.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.06.23. 12:06:09

És ki az, aki védekezésben jobb mint Alba, és mozdíthathó, valamint 12-15 millió körüli az ára? Bale, Lahm, Evra, Clichy? Nincs ilyen. Valamint az ki van zárva, hogy netalán még fejlődik is majd ha idekerül? Amúgy a SPORT bedobta az Udinesei Pablo Armero nevét, mint lehetséges alternatíva.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.23. 10:26:23

socio66 írta:
LG írta:Én még mindig nem értek, h egyesek úgy várják őt, mint vmi megváltót.
azt mondd meg, hogy miért kell ezeket a közhelyeket állandóan puffogtatni?
az égvilágon senki nem várja megváltóként, aki eddig megnyilvánult, kivétel nélkül azt mondta, hogy a piac lehetőségeihez mérten megfelelő ár-érték arányú játékos, ennyi.
kik azok az 'egyesek' akikről te beszélsz?
Nem tudom, csak számomra vicces, h úgy izgultok érte, mintha rajta múlna a csapat a jövője. De ha visszaolvasol, láthatod, h nem én vagyok az egyetlen, aki nincs a gyerektől elájulva. Jó lenne, ha jönne, mert Abidalnál nagy kérdőjel, h milyen lesz, ha visszatér, Adriano meg kevés egyedül a posztra. De ha mégsem jön, akkor sem történik semmi, keresnek egy más alternatívát. Amit nem is bánnék, szivesen látnék egy olyan embert, aki inkább a védekezésben jeleskedik, nem a támadásokban. Jó pár éve megvan az a taktikánk, már Rijkaardnál is megvolt, h a jobbhátvédünk támadóbb szellemű, többet megy fel segíteni, a bal pedig defenzívebb, többet marad hátul biztosítani. Ezt most Albával megtörne, pedig eddig eléggé bejött.
socio66

2012.06.23. 10:08:14

LG írta:Én még mindig nem értek, h egyesek úgy várják őt, mint vmi megváltót.
azt mondd meg, hogy miért kell ezeket a közhelyeket állandóan puffogtatni?
az égvilágon senki nem várja megváltóként, aki eddig megnyilvánult, kivétel nélkül azt mondta, hogy a piac lehetőségeihez mérten megfelelő ár-érték arányú játékos, ennyi.
kik azok az 'egyesek' akikről te beszélsz?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.23. 09:57:04

MessiFan írta:A végén még addig zsidóskodnak amíg valaki nem ajánl 20 milliót érte aztán csak nézhetünk.
Nem tudom miért sokallják a 15 milliót, így sem fizetnének érte sokat, főleg hogy valószínűleg a kezdőbe érkezne, és az elérhető balbekkek közül kb ő a legolcsóbb és a legideálisabb a csapatba, mivel saját nevelés.
Ha vki 20 milliót ajánl érte, mind1, h ha a játékos ide akar jönni, és nem oda. Nem kényszeríthetik Albát, h oda menjen, igy vagy nekünk adják el olcsóbban, v. nyakukon marad, de az meg a hamarosan lejáró szerződése miatt elég ciki lenne a Valenciának, mert aztán később se pénz, se játékos. Figyeljétek meg, jönni fog ő, 12 millióért, vagy valahol 12-15 között.
Ha meg, nem történik semmi. Én még mindig nem értek, h egyesek úgy várják őt, mint vmi megváltót. Számomra semmivel nem bizonyította be, h egy kicsit is jobb lenne, mint Adriano. Attól sem kell félni, h EB miatt fel megy az ára, ott sem játszik vmi nagyot.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.06.23. 09:49:34

A végén még addig zsidóskodnak amíg valaki nem ajánl 20 milliót érte aztán csak nézhetünk.
Nem tudom miért sokallják a 15 milliót, így sem fizetnének érte sokat, főleg hogy valószínűleg a kezdőbe érkezne, és az elérhető balbekkek közül kb ő a legolcsóbb és a legideálisabb a csapatba, mivel saját nevelés.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.23. 09:48:17

Mihu írta:
MichaaBee írta:

Nem kell tartani, Alba meglesz így is, úgy is, csak lealkudnak az árából. Ez teljesen normális és mivel még az alapozás kezdete a közelben sincs, ezzel nincs is baj. A két csapat közül a Valencia van eladási kényszerben, ha Zubiék kötik az ebet a karóhoz, akkor 12-13 körül is jönni fog Alba. Ha meg Llorente olyan elvetemült, hogy inkább megtartja Albát 1 évig és elengedi ingyen, akkor augusztusban Zubiék is rábólintanak a 15 millióra. :wink:

Ne legyünk türelmetlenek! :)
Írod hogy 2-3 millió euró elég jelentős pénz ahhoz képest hogy 10 szokott lenni a plusz. Erre most azt mondom, hogy másik oldalról meg ahhoz képest, hogy 230 millió euró szokott lenni a kiadási oldal, akkor az a 3 millió semmi...És nem tudom hogy honnan veszed, hogy 12ért megvesszük. Egy EB után az a megszokott, hogy a klubok felfigyelnek a játékosokra, és bejelentkeznek értük többen is. Na most Alba most elég slágerjátékos a piacon, így biztos hogy nem mi leszünk az egyetelenk, akik megpróbálják leigazolni. Ilyenkor pedig nem kell majd meglepődni, ha érkezik mondjuk egy 18 milliós ajánlat. És akkor nekünk már ettől jobbat kell ajánlanunk, amivel kapásból ugrik a kifogásod, hogy de az a 3 millió is nagyon sok. Mennyivel lesz jobb hogy 15 helyett majd 19-20ért kell megvenni? Zsidóskodunk itt 3 millió eurón, miközben lehet hogy az EB után 3 helyett 7-8-al kell majd többet adni érte. Most fix 15-ért a miénk lehetett volna, így meg majd belemegyünk egy árverésbe...igazad van, sokkal jobban jártunk...
A világon nincs az a cég, amely a kiadásainak mértékéhez mér egy újabb kiadást. Senki nem arra hajt, hogy százalékosan kicsi legyen az össz kiadáshoz képest, hanem arra, hogy pluszban jöjjön ki. És ha ilyen 5-6 milliók az éves pluszok, mint az utóbbi időben, akkor 3 millió kiadását igenis meg kell fontolni.

A másik meg, hogy eb után felmegy az ára... Igen, csak ahhoz kéne valami kiugró produktummal előrukkolnia, eddig meg ha a jó átlagot hozta kb... :roll: Ha nem akaszt valami bombagólt a következő 2-3 meccsen, akkor ne várd, hogy itt megugrik az ára. Másik csapattal eddig még szóba se hozták, nem tudom honnan várod a jobb ajánlatot... Angliából? Bale, Clichy, Cole, Evra vagy a még takarékosabb Wenger csapatána kell egy Alba szintű játékos? Ne vicceljünk már... Sehonnan nem fog Eb után 18 millió repkedni, főleg, hogy Alba is ide akar jönni. 15-nél nem lesz drágább, de Zubiék jól haladnak, hogy talán kevesebb legyen.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2012.06.23. 08:55:17

Attika 25 írta:
Azért én ennyire magabiztos nem lennék. Mivel meg sem fordul a fejében a hosszabítás így a egyértelmű, hogy mindenképpen távozni akar a nyáron, ha pedig a Barca nem jön össze akkor elképzelhető, hogy rábólint más csapatra is.

Azt meg felejtsük el, hogy majd a saját fizujából kiegészíti..... elég égő lenne ha a viág legjobb csapata (aki a BL-ből évre évre hatalmas pénzeket akaszt le, most kötött 35 milla körüli mezzsponzori szerződést....) egy 15 millás transfert nem tud kifizetni és ilyen eszközökhöz kell folyamodnia.
Szerintem ha egy Fabregas vagy egy Mascherano kipótolta a fizujából a különbséget, akkor nem hiszem hogy ez gondot jelentene bárkinek is HA a Barcában akar játszani. Egő nem égő, ez megtörtént nem egyszer.

Ez üzlet, és nem a fifamanager hogy "de hát az csak 3 millió euró".
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.23. 08:41:16

pistinho írta:Már nem azért, de akik itt dobálóznak olyanokkal, hogy 2-3 millió euró már nem pénz, meg minek zsidóskodni, azok mit gondolnak? Biztosan olyan rálátásotok van a klub pénzügyi részlegére mint Zubinak meg Rosellnek. Meg biztosan jobban csinálnátok Zubi helyében a dolgokat.

Nem kell itt parázni, hogy megugrik az ára, mert nem fog megugrani. 1 év van hátra a szerződéséből, ha meg Alba ide akar jönni, akkor bármilyen sejk, meg olajmilliárdos letehet a Valenciának 30 millió eurót is, akkor se fog oda menni. Különben meg a játékos még nem igazán fejezte ki a szándékát, ahogy anno Fabre, vagy Masch vagy AS a klub felé. Ha majd ő is tesz lépéseket akkor engedni fog a Valencia is. De azt se tartom kizártnak, hogy a fizetése egy részét hajlandó az átigazolásába beletenni.

Azt meg végképp ne felejtse el senki, hogy idáig Zubi nem csinált rossz üzletet, és valószínű azért vár ki, mert Ő ért hozzá.
Azért én ennyire magabiztos nem lennék. Mivel meg sem fordul a fejében a hosszabítás így a egyértelmű, hogy mindenképpen távozni akar a nyáron, ha pedig a Barca nem jön össze akkor elképzelhető, hogy rábólint más csapatra is.

Azt meg felejtsük el, hogy majd a saját fizujából kiegészíti..... elég égő lenne ha a viág legjobb csapata (aki a BL-ből évre évre hatalmas pénzeket akaszt le, most kötött 35 milla körüli mezzsponzori szerződést....) egy 15 millás transfert nem tud kifizetni és ilyen eszközökhöz kell folyamodnia.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.23. 08:01:43

http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... ba-1962941

Itt azt irják hogyha az Alba deal megbukna, akkor Armero lehet az alternatíva.Center hátvédnek pedig Tito a dortmundi suboticot akarja. 8) MJ:Egyébként ha jól tudom, ez az Armero is Udinei játékos. :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2012.06.23. 07:16:20

Már nem azért, de akik itt dobálóznak olyanokkal, hogy 2-3 millió euró már nem pénz, meg minek zsidóskodni, azok mit gondolnak? Biztosan olyan rálátásotok van a klub pénzügyi részlegére mint Zubinak meg Rosellnek. Meg biztosan jobban csinálnátok Zubi helyében a dolgokat.

Nem kell itt parázni, hogy megugrik az ára, mert nem fog megugrani. 1 év van hátra a szerződéséből, ha meg Alba ide akar jönni, akkor bármilyen sejk, meg olajmilliárdos letehet a Valenciának 30 millió eurót is, akkor se fog oda menni. Különben meg a játékos még nem igazán fejezte ki a szándékát, ahogy anno Fabre, vagy Masch vagy AS a klub felé. Ha majd ő is tesz lépéseket akkor engedni fog a Valencia is. De azt se tartom kizártnak, hogy a fizetése egy részét hajlandó az átigazolásába beletenni.

Azt meg végképp ne felejtse el senki, hogy idáig Zubi nem csinált rossz üzletet, és valószínű azért vár ki, mert Ő ért hozzá.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.23. 01:29:05

MichaaBee írta:

Nem kell tartani, Alba meglesz így is, úgy is, csak lealkudnak az árából. Ez teljesen normális és mivel még az alapozás kezdete a közelben sincs, ezzel nincs is baj. A két csapat közül a Valencia van eladási kényszerben, ha Zubiék kötik az ebet a karóhoz, akkor 12-13 körül is jönni fog Alba. Ha meg Llorente olyan elvetemült, hogy inkább megtartja Albát 1 évig és elengedi ingyen, akkor augusztusban Zubiék is rábólintanak a 15 millióra. :wink:

Ne legyünk türelmetlenek! :)
Írod hogy 2-3 millió euró elég jelentős pénz ahhoz képest hogy 10 szokott lenni a plusz. Erre most azt mondom, hogy másik oldalról meg ahhoz képest, hogy 230 millió euró szokott lenni a kiadási oldal, akkor az a 3 millió semmi...És nem tudom hogy honnan veszed, hogy 12ért megvesszük. Egy EB után az a megszokott, hogy a klubok felfigyelnek a játékosokra, és bejelentkeznek értük többen is. Na most Alba most elég slágerjátékos a piacon, így biztos hogy nem mi leszünk az egyetelenk, akik megpróbálják leigazolni. Ilyenkor pedig nem kell majd meglepődni, ha érkezik mondjuk egy 18 milliós ajánlat. És akkor nekünk már ettől jobbat kell ajánlanunk, amivel kapásból ugrik a kifogásod, hogy de az a 3 millió is nagyon sok. Mennyivel lesz jobb hogy 15 helyett majd 19-20ért kell megvenni? Zsidóskodunk itt 3 millió eurón, miközben lehet hogy az EB után 3 helyett 7-8-al kell majd többet adni érte. Most fix 15-ért a miénk lehetett volna, így meg majd belemegyünk egy árverésbe...igazad van, sokkal jobban jártunk...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.22. 23:53:27

alba nem egy világklasszis balhátvéd, és nem is fog úgy védekezni, mint abidal, csak egy huszonhárom éves tehetséges játékos, aki pont most tart ott hogy pár éven belül átléphet akár klasszissá. szerződése az utolsó évében jár, ez azt is jelenti hogy ő az egyetlen még magas szintű, de reális áron megszerezhető balhátvéd a piacon. mellette még saját nevelés is valamilyen szinten, tudjuk mi fog hozni itt, kevésbé lutri.

én azért "csöppenek" el tőle, mert szerintem ő a legjobb megoldás. jobb, mintha senki nem jönne és adrianonak meg egy ifistának kellene lehoznia az egész évet. valakinek muszáj jönnie. és ár/értek arányban pedig annál is jobb, minthogy egy már befutott balhátvédet vagyunk kétszer ennyiért, ha egyáltalán harminc millióért lenne megfelelő jelölt. mert én nem nagyon tudok, vagy megszerezhetetlenek az ő szintje felett lévők, vagy nem érnek annyit, mint amennyit kérnek értük.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.22. 23:51:20

daffy írta:
Chino írta: Rengetegszer –főleg a szezon második felében– középpályást játszott és inkább Mathieu volt a bal bekk, így nyílván Alba-nak kisebb részt kellett vállalnia a védekezésben
én csak az eb-n látom,de köszönőviszonyban nincs a védekezése abidaléval. néha felelőtlen és néha fent ragad.

de a jövőt inkább Alba-val tudnám elképzelni és nem is bukhatunk vele nagyot.
pénzügyileg nem

Szerintem senki nem hasonlítaná össze Abidallal, főleg nem védekezésben, mert nem egy súlycsoport, viszont amennyi meccset láttam, az alapján nem olyan vészes ezen a téren.

Nyílván az anyagi oldalára értettem, Röviden összefoglalva: én úgy látom, oda mindenképpen kell ember, az elérhetőek közül pedig az ár és a minőség arányában nem találnánk jobbat.
Forca Barca!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.22. 23:48:33

Most mikor elolvastam a főcímet első gondolatom:
Mit csinálnak ezek a gyökerek??? (elnézést, ha vkit zavar, de akk is ezt gondoltam/ gondolom)
Komolyan nem értem. Ekkora szinten az a 2-3m aprópénz... :roll:
Várjunk csak EB utánig, akk majd 15 fölött elhozhatjuk...
Azt megértem, h Cesc meg Sánchez 40-50 mikáájából hónapokig próbálunk lefaragni, az nagy pénz. De ez...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 23:37:45

Tim írta:Ha valamit nem értettem soha ebben a mi "igazolási politikánkban",akkor ez a cigánykodás a 2-3 milliókon :roll: Forintra átpörgetve persze hogy sok,de az a 3 milla kb. egy augusztusi,ázsiai barátságos meccs után járó pénz fele.
Ha valaminek az ára 15 milla akkor az annyi,nem 12 milla. Ha kell,elviszed ennyiért,ha nem akkor marad minden a régiben. Olyanról meg nem nagyon tudok,hogy ha két klub megállapodik egy bizonyos összegben,akkor elkezdik még felfelé srófolni az árat
Nem állapodnak meg, csak mondanak egy irányárat, aztán ha azt elérték, akkor "még jobb ajánlatra" hivatkozva megint feljebb tolják az árat. Nem egyszer volt ez így, jó példa erre pl. Filipe, amit LG is mondott. Ha olyan nagy a balhé, mint ahogy azt beállították 2 éve, akkor meg kell fontolni 2-3 millió euró elköltését is. Ez nem bolt, hogy bemegyek és ott az árcédula, ez piac, ahol alkudni lehet és kell is. Mondtam, hogy nem csípem Rosellt, de ezt az egyet legalább jól csináljuk, mióta itt van. Fabregas árát is sikerült lealkudni, azt meg ne mondja senki, hogy ha egyből bólintottunk volna Wenger 45 milliós kezdőjére, akkor jobban járunk. :)

Nem kell tartani, Alba meglesz így is, úgy is, csak lealkudnak az árából. Ez teljesen normális és mivel még az alapozás kezdete a közelben sincs, ezzel nincs is baj. A két csapat közül a Valencia van eladási kényszerben, ha Zubiék kötik az ebet a karóhoz, akkor 12-13 körül is jönni fog Alba. Ha meg Llorente olyan elvetemült, hogy inkább megtartja Albát 1 évig és elengedi ingyen, akkor augusztusban Zubiék is rábólintanak a 15 millióra. :wink:

Ne legyünk türelmetlenek! :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.06.22. 23:27:19

Ha valamit nem értettem soha ebben a mi "igazolási politikánkban",akkor ez a cigánykodás a 2-3 milliókon :roll: Forintra átpörgetve persze hogy sok,de az a 3 milla kb. egy augusztusi,ázsiai barátságos meccs után járó pénz fele.
Ha valaminek az ára 15 milla akkor az annyi,nem 12 milla. Ha kell,elviszed ennyiért,ha nem akkor marad minden a régiben. Olyanról meg nem nagyon tudok,hogy ha két klub megállapodik egy bizonyos összegben,akkor elkezdik még felfelé srófolni az árat
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.22. 23:19:45

MichaaBee írta: 3 millió euró jobbról is, balról is 3 millió euró. ÉS attól, hogy Txikiék feleltőlenül költöttek Keirrisonra, Csihrinszkijre, Ibrahimovicsra, az nem jelenti azt, hogy Zubiéknak is ezt kell tenni. Az volt a nevetséges, amit Txikiék csináltak, Zubiék normálisan üzletelnek, mint az újgazdag PSG, Man City féle csapatokon kívül mindenki. És 3 millió euró igen is nagy pénz egy klub évvégi mércéjén. Keress vissza előző évi mutatókat, alig néhány millió euró volt legfeljebb a plusz. Ha már 10 milliós pluszról számoltak be, akkor összetehették a kezüket, márpedig olyankor 3 millió is sokat számít, ezt nem fogod tudni átmagyarázni. :wink:

Ami meg mondom végképp sok volt nekem az az, hogy "nevetségesnek" nevezte a kolléga, hogy 3 millió eurót nem tolunk be. Hát nem tolunk be, új vezetés van, nem bírom Rosellt, de az üzletet legalább jól csinálja. És ennek inkább örülni kéne, vagy szerintetek Txikiék tökösek voltak, hogy egyből kicsengették volna a 3 milliót és akkor kapásból azt mondja Llorente, hogy jó akkor 20? :roll: Ennek az időhúzásnak ha más nem, legalább annyi értelme van, hogy HA végül rábólintanánk a 15-re, akkor ne emeljék tovább. Ez olyan dolog, hogy ha látják,h ogy simán megadod a 3 millát,a kkor kérnek még 3-at. És ez nem nevetséges, hanem ésszerű üzletelés, akár lát valaki ennyi pénzt életében, akár nem.
Ezzel nagyon egyet értek. Rossel nekem sem egy szimpatikus figura. Laportát sokkal jobban szerettem, de pénzügyekben úgy gondolom, Sandro jár előrébb. Az a 3 millió nem vágná földhöz a klubot, de pl. Fabregasnáál is kötöttül az ebet a karóhoz, és viszonylag olcsón a miénk is lett. Most is lesz megegyezés. Ott volt Filipe esete :!: Ő érte egyre többet kértek, mi meg bedőltünk nekik, csak a végén nem engedtünk, amikor már irreális árat kértek. Most Rosselék ezer a fukarkodással ezt kerülik el.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 23:04:11

socio66 írta:
MichaaBee írta: 900 millió forint, nagyban fogadnék rá, hogy ennyi pénzt egész életedben nem fogsz látni, nem hogy egyben. :wink: ..
:lol: :lol:
tudtam. :)
ezt sosem lehet kihagyni, valakinek mindig be kell lökni, mert ez aztán mekkora igazság.
ezeknek az üzleteknek közük nincs a mi mércénkhez, a csapatok úgy tologatják az euromilliókat, mintha játékzseton lenne, és mi sem vagyunk kivételek.
persze, hogy miután olyan emberekre dobtunk már ki pénzt, mint a fókatáncoltató brazil, vagy az ukrán csodahátvéd, hát finoman szólva is vicces amikor ilyen transzfereknél aprópénzeken szenvedünk.
persze ha kézben tartjuk az ügyet, és le van zsírozva a dolog, csak a pénzen van még egy kis ki enged előbb vita akkor rendben, ez a vezetőség dolga.
csak nem lenne jó ha ránk licitálnának.
3 millió euró jobbról is, balról is 3 millió euró. ÉS attól, hogy Txikiék feleltőlenül költöttek Keirrisonra, Csihrinszkijre, Ibrahimovicsra, az nem jelenti azt, hogy Zubiéknak is ezt kell tenni. Az volt a nevetséges, amit Txikiék csináltak, Zubiék normálisan üzletelnek, mint az újgazdag PSG, Man City féle csapatokon kívül mindenki. És 3 millió euró igen is nagy pénz egy klub évvégi mércéjén. Keress vissza előző évi mutatókat, alig néhány millió euró volt legfeljebb a plusz. Ha már 10 milliós pluszról számoltak be, akkor összetehették a kezüket, márpedig olyankor 3 millió is sokat számít, ezt nem fogod tudni átmagyarázni. :wink:

Ami meg mondom végképp sok volt nekem az az, hogy "nevetségesnek" nevezte a kolléga, hogy 3 millió eurót nem tolunk be. Hát nem tolunk be, új vezetés van, nem bírom Rosellt, de az üzletet legalább jól csinálja. És ennek inkább örülni kéne, vagy szerintetek Txikiék tökösek voltak, hogy egyből kicsengették volna a 3 milliót és akkor kapásból azt mondja Llorente, hogy jó akkor 20? :roll: Ennek az időhúzásnak ha más nem, legalább annyi értelme van, hogy HA végül rábólintanánk a 15-re, akkor ne emeljék tovább. Ez olyan dolog, hogy ha látják,h ogy simán megadod a 3 millát,a kkor kérnek még 3-at. És ez nem nevetséges, hanem ésszerű üzletelés, akár lát valaki ennyi pénzt életében, akár nem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.22. 22:46:30

Nem értem mit vacilálnak azon a 3 millión. A Valenciának sürgősen pénz kell, nem adják 15 milliónál kevesebbért. Nem tudom mit kell itt szórakozni ennyit.
socio66

2012.06.22. 22:33:10

socio66 írta:..és most nehogy beírja valaki hogy láttam-e már annyi pénzt egyben..:)..
:arrow:
MichaaBee írta: 900 millió forint, nagyban fogadnék rá, hogy ennyi pénzt egész életedben nem fogsz látni, nem hogy egyben. :wink: ..
:lol: :lol:
tudtam. :)
ezt sosem lehet kihagyni, valakinek mindig be kell lökni, mert ez aztán mekkora igazság.
ezeknek az üzleteknek közük nincs a mi mércénkhez, a csapatok úgy tologatják az euromilliókat, mintha játékzseton lenne, és mi sem vagyunk kivételek.
persze, hogy miután olyan emberekre dobtunk már ki pénzt, mint a fókatáncoltató brazil, vagy az ukrán csodahátvéd, hát finoman szólva is vicces amikor ilyen transzfereknél aprópénzeken szenvedünk.
persze ha kézben tartjuk az ügyet, és le van zsírozva a dolog, csak a pénzen van még egy kis ki enged előbb vita akkor rendben, ez a vezetőség dolga.
csak nem lenne jó ha ránk licitálnának.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.06.22. 22:18:08

sura írta:Kell, vagy nem kell - ez szakmai döntés kérdése. De ha kell, ekkora árkülönbségen leakadni péppégás. Nem vet jó fényt a klubra.
900 millió forint, nagyban fogadnék rá, hogy ennyi pénzt egész életedben nem fogsz látni, nem hogy egyben. :wink: Úgyhogy az a nem olyan nagy összeg kifejezéssel óvatosan kellene bánni. :) Az évvégi mérleg, ha egyáltalán pozitív, akkor sem szokott 10 millió fölé menni, tehát 3 millió ott is igen nagy pénz. Másrészt nem értem, hogy miért vet "rossz fényt" egy klubra... Valami rossz van abban, hogy valaki minél olcsóbban akar valamihez hozzájutni? :roll: Ez itt üzlet, és itt minden eurócent számít, szerencsére ezt tudják Zubiék is. Nem azokat az időket éljük, hogy 66 milliókat kicsengessünk egy játékosért.... Türelem rózsát terem, hosszú még a nyár és a Valencia van eladási kényszerben, úgyhogy fognak ők előbb vagy utóbb engedni abból az árból, csak nem fejetlenül kell vagdalkozni még 3 millió euróval sem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.22. 22:15:53

Chino írta: Rengetegszer –főleg a szezon második felében– középpályást játszott és inkább Mathieu volt a bal bekk, így nyílván Alba-nak kisebb részt kellett vállalnia a védekezésben
a miérten nem gondolkodtál?(ezt ne vedd tiszteletlenségnek,csak nem tudom máshogy megfogalmazni) én csak az eb-n látom,de köszönőviszonyban nincs a védekezése abidaléval. néha felelőtlen és néha fent ragad. nem a zaragoza ellen kell majd nagyot nyújtania,de jó erőpróba lesz neki majd a francia-portugál kettős. ha ott megállja a helyét,akkor belátom,hogy jogos a leigazolása
de a jövőt inkább Alba-val tudnám elképzelni és nem is bukhatunk vele nagyot.
pénzügyileg nem
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.22. 22:10:00

Ez a „nemtudvédekeznicsaktámadni" dolgot nem érzem egészen helytállónak. Nem tudom ki mennyi Vale meccset nézett, az én véleményem, hogy sokan kicsit látatlanban mondják. Rengetegszer –főleg a szezon második felében– középpályást játszott és inkább Mathieu volt a bal bekk, így nyílván Alba-nak kisebb részt kellett vállalnia a védekezésben, ellenben gyors és nagyon pontosak a labdái. nem utolsó sorban ár/érték arányban a legjobb játékos a piacon és hosszú időre megoldhatja azt a posztot. Még fiatal, sokat is fejlődhet nálunk, és egy újabb Barca nevelést üdvözölhetnénk a csapatban.

Mondom mindezt úgy, hogy kedvelem Adriano-t és az egész szezont tekintve nem nyújtott rossz teljesítményt, de a jövőt inkább Alba-val tudnám elképzelni és nem is bukhatunk vele nagyot.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.22. 21:18:47

Kell, vagy nem kell - ez szakmai döntés kérdése. De ha kell, ekkora árkülönbségen leakadni szarrágás. Nem vet jó fényt a klubra.
Válasz küldése