Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.20. 17:28:05

Chino írta:Egy jósdát lehetne itt nyitni annyian látják már, hogy Neymar (ha tényleg ideigazol) be fog fürdeni. Én úgy vagyok vele, hogy örülök ha érkezik, de akkor sem dőlök a kardomba, ha nem. Ezt sok dolgot, amire a többség alapoz nem találjátok egy kicsit komolytalannak. A favorit az, hogy Európában még nem bizonyított. Kérdem én, ha még nem is játszott, hogyan bizonyított volna? A másik kedvencem: mindig befürdünk az igazolásokkal. Aláírom, hogy voltak nagyon rossz igazolásaink (Ibra, Keirrisson, Csiga stb. Alexist még nem tartom rossznak, egy szezont mindenképp várnék a kijelentéssel), de a jókról hajlamosak vagyunk megfeledkezni. Adriano, Piqué, Alves, Cesc, Alba és itt is folytathatnánk a sort.
Aztán ott van még, hogy nagyképű, önző, hogy néz már ki? stb. Ezt miből szűrtétek le. Kétlem, hogy olyan sokan követnék rendszeresen a brazil bajnokságot, a nagyképűségét nem igazán tudnám, mire alapozni, de lehet, hogy fel tudnak világosítani. Songnak pedig milyen volt a frizurája, mielőtt idejött.
És még olvastam itt néhány dolgot amit semmivel sem tudnak alátámasztani, csupán személyes vélemény, találgatás de úgy állítják be hogy Szentírás.
No offense és nem akarok megbántani senkit, amellett én se várom csorgó nyállal, de örülnék ha itt kötne ki. Csupán a sok erőltetett indoktól kapok lassan agybajt. Deu-ra pedig ráfér még minimum egy év a B-ben lassan beépítve (ahogy Rafinhára is), ha pedig ezt képtelen kivárni, bármennyire is kedvelem a játékát (és fájna ha elmenne) de nyitva a kapu, de ne így legyen.
Akkor egy érv részemről is, aki szintén ezt szajkózza egy ideje. :D
Ordít Neymarról hogy teljesen más játékot képvisel mint amit mi játszunk, a legtöbbünk szerintem ettől fél.
Tőlem aztán lehet piros hajú meleg, szuahéli nyelvet beszélő is, de értse a játékot s épüljön be.
Amit én eddig láttam tőle, szigorúan szubjektíven.
-Védekezés annyira nem kenyere (óriási hibapont főleg hogy a szélsőink védekezése elengedhetetlen a játékunkban))
-Rengeteget cselez, szintén nem ez a játékunk, lehet írni, hogy de hát kreativitás meg miegymás, csak a csapat ereje a tökéletes "gépezetben" rejlik, Thiago is kapta múltkor is az ívet, pedig ő aztán érti és érzi is a játékot, de mégis néha "flegma" Neymar szintén flegma, remek ha elkezd biciklizni, csak ha elveszti ott a kontra, hasznosság szempontjából célravezetőbb lenne az összjáték, lehet azt is mondani, de hát csak messi rúg gólt stb, ez sem teljesen igaz, Messire épül a játék, rúg könyörgöm 100 gólt, bőven elég, mindenki "alá" játszik, jön Neymar tegyük fel lesz 2 ember aki a védekezésből nem veszi ki a részét, s inkább "gólratörőbb", jön a kérdés, elbírja-e ezt a csapat, szélen vagyunk a legsebezhetőbbek, oda biztoslábú támadó kell, illetve itt kevesebb lesz a területe is ez sem utolsó szempont.
-Fizikailag nálam hagy kívánnivalót maga után, ezen lehet fejleszteni, alsó hangon egy 15 kg-t azonnal fel kéne rá pakolni, elfújja a szél a 40 kilóját.

Nem mondanám kifejezetten buta játékosnak, minden azon múlik, mennyire tud beépülni, ami még nálam "negatív" hogy hiába mondunk marketing szempont stb (hozzáteszem jó öreg Laportának is ez volt sokszor a nagy baja, hogy nagy nevet kell hozni, mert hát marketing meg minden, de hogy kell-e az más kérdés....) 40 milliókért sok, ráadásul óriási kockázat, spanyol ligába állítom azonnal lehetne hozni 2-3 embert (Isco pl ? ) tized ennyiért, s nagyobb eséllyel első látásra hasznosabb embert.

És végezetül hozzáteszem, hogy jó "ómen" ha én elkezdek "nyavalyogni", mert legutóbb Sanchez ellen "kardoskodtam" s tökéletesen helyt áll a csapat egyik motorja, legyen így Neymarral is, és én leszek a legnagyobb pártfogója :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 15:45:04

recrea írta:
Alexis9Sánchez írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/02/20 ... ore5094168

érdekes lenne.... :D
Hol kell aláírni?
Én nem mennék bele ebbe ha igaz is ez a hír!Ha nem a Real-ról lenne szó akkor belemennék,de így biztos, hogy nem!!Engem nem érdekel, hogy hozzánk igazol-e Neymar(bár én örülnék neki ha jönne). csak ne Real-ba menjen ha már nem hozzánk jön!A többi nem érdekel! :D
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 15:11:45

Alexis9Sánchez írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/02/20 ... ore5094168

érdekes lenne.... :D
Hol kell aláírni?
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 15:07:50

Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.19. 20:42:47

Ha valóban igaz, akkor sem meglepő, lehetett ezt már tudni. Annyiból csalódott vagyok, hogy kissé belelkesültem az Agüero hír hallatán, de úgy tűnik, csak egy kósza pletyka volt. :(

Én egyébként nem dőlök kardomba, hogy érkezik Neymar, szerintem van benne ráció bőven a csapat szempontjából is, ráadásul ha jól sül el a dolog, hosszútávra megoldódhatnak a csatárproblémák.

Az meg a másik, hogy tenni amúgy sem tudunk ellene, ha tetszik, ha nem, egyre biztosabb, hogy itt fog kikötni a brazil.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.19. 20:30:01

"Az FC Barcelonához közel álló forrás megtörte a csendet
a brazil csatárral kapcsolatban és megerősítette azt, ami
már nyílt titok, bár eddig senki sem beszélt róla, írja a sport.es.


Az Elche volt csatára, az FC Barcelona öregfiúk jelenlegi
tagja tegnap este a Rádio4 műsorában
először beszélt arról, amiről nagyon sokan
már tényként beszélnek,
nevezetesen Neymar érkezéséről.

"Ma beszéltem a Barcelona egyik igazgatójával,
aki azt mondta, le van igazolva Neymar.
Nem mondhatom meg az igazgató nevét, de ma
délután kettőkor mondta.Nyáron pedig
jön a játékos, ez biztos.
" - mondta Jaume Llopis."

8) \:D/
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.19. 19:10:20

Egy jósdát lehetne itt nyitni annyian látják már, hogy Neymar (ha tényleg ideigazol) be fog fürdeni. Én úgy vagyok vele, hogy örülök ha érkezik, de akkor sem dőlök a kardomba, ha nem. Ezt sok dolgot, amire a többség alapoz nem találjátok egy kicsit komolytalannak. A favorit az, hogy Európában még nem bizonyított. Kérdem én, ha még nem is játszott, hogyan bizonyított volna? A másik kedvencem: mindig befürdünk az igazolásokkal. Aláírom, hogy voltak nagyon rossz igazolásaink (Ibra, Keirrisson, Csiga stb. Alexist még nem tartom rossznak, egy szezont mindenképp várnék a kijelentéssel), de a jókról hajlamosak vagyunk megfeledkezni. Adriano, Piqué, Alves, Cesc, Alba és itt is folytathatnánk a sort.
Aztán ott van még, hogy nagyképű, önző, hogy néz már ki? stb. Ezt miből szűrtétek le. Kétlem, hogy olyan sokan követnék rendszeresen a brazil bajnokságot, a nagyképűségét nem igazán tudnám, mire alapozni, de lehet, hogy fel tudnak világosítani. Songnak pedig milyen volt a frizurája, mielőtt idejött.
És még olvastam itt néhány dolgot amit semmivel sem tudnak alátámasztani, csupán személyes vélemény, találgatás de úgy állítják be hogy Szentírás.
No offense és nem akarok megbántani senkit, amellett én se várom csorgó nyállal, de örülnék ha itt kötne ki. Csupán a sok erőltetett indoktól kapok lassan agybajt. Deu-ra pedig ráfér még minimum egy év a B-ben lassan beépítve (ahogy Rafinhára is), ha pedig ezt képtelen kivárni, bármennyire is kedvelem a játékát (és fájna ha elmenne) de nyitva a kapu, de ne így legyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.02.19. 16:43:01

Vermaelent mostanában nem láttam játszani, de ha azt mondjátok, hibázgat, akkor hagyjuk őt. Őszintén azért mostanában nem láttam nagyon kiemelkedő védőteljesítményt. Hummels ügyes, meg néha ez az említett Dante gyerek. Bojannal tudjátok, hogy elfogult vagyok, ezt nézzétek el nekem.

Neymar pedig jöjjön, ha már ennyire akarja Rosell is, és ő is. Nem kérdés az sem, hogy a közelgő választások miatt is akar Rosell ilyen nagy dobást. :)

N'Koulou? Lovren?
més que un club
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.02.19. 15:21:26

Én sem értem ezt a túlzott negatív hozzállást Neymar-hoz.
Abszolút vonal játékos, ami nekünk most nincs, és a szélre az kell. Meghúzza egy-egy ember mellett máris baromi nagy helyzetbe hozza a többieket, vagy magát.
Illetve, ha nem jönne össze a dolog, akkor meg addig nem zavar engem, amíg visszafut, és próbálja visszaszerezni a labdát.
Ezen az emberen semmit se kellene változtatni, egyedül a visszafutást megtanítani neki. Tud passzolni is, ha valaki abból azt szűri le, hogy brazil, és csak cselezni fog, téved. Rengeteget passzolt az eddigi meccsein. Évi 10-15 gólpassz, és még akkor amiből nem lett gól. Bőven elegendő egy szélső csatártól.
Szerintem a személyiségével sincs gond. Még gyerek, és fejlődik. Családja is van, ami még inkább visszafogja szerintem. Ebből a korból adódóan, ha hibázik, akkor fel fogja húzni magát, mert még nem teljesen higgadt ember, ami jó, mert most egy Sanchez, ha elront valamit, akkor vág egy gyötrelmes arcot, és elrontja a következőt is. Ő meg talán felpörgeti magát, és nem. A jelenlegi helyzetnél rosszabb nem lehet vele sem a csapat széle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.19. 15:17:40

Mihu írta:Ne vicceljünk már...melyik bajnokságban látni olyat, hogy a csatár leveszi a labdát, megáll, a védő is megáll...
Messit meg Ronaldot sem merik letámadni, mert simán megverik őket 1v1ben.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.02.19. 14:07:59

Sziasztok!

Olvassátok el véleményem:

Amit észrevettem, hogy rengeteg a negatív kritika Neymar leigazolását illetően. Az Barcások 70%-a f.kázza, hogy: "gyenge lesz itt Európában, a brazil foci mint az NB2", "eltapossák a védők, főleg az angolok, BL-ben sem lesz jó".
Először is azt nem értem, hogy miért kell egyből negatívan hozzáállni a dologhoz. Jómagam is régóta Culé vagyok, kb 2002 óta. Láttam már én is befürdéseket igazolt játékosokkal, de mindegyik igazolás előtt pozitívan gondolkodtam és nem írtam le egyből őket. Utólag tényleg voltak kivetnivalók lásd Ibra, Csigrinszij, ilyesmi.

Álljunk pozitívan a dolgohoz: kapnánk egy fiatal , a legjobb éveiben járó, mondhatni igazi cselgépet, ráadásul brazil, a beilleszkedéssel sem lennének problémái. Jó lenne szélre, kérdés Alexis és Villa helyzete.

Ami sok embert elgondolkodtat: miért veszünk egy zsák pénzért fiatal és még nem biztos hogy be fog válni játékost, amikor nem is ez a politikánk . Ott van Alexis, Tello, Villa. velük mi lesz?

Pozitívumok: jól cselez, gyors, stílusos, és nem utolsósorban marketingfogásként is jó lenne(mezeladás?) . Persze kérdezhetnénk, hogy miért pont mi veszünk milliókért úgymond még zsákbamacskát( úgy értem, hogy Európában még nem futott be), amikor már volt hogy befürödtünk ilyennel.

Én személy szerint úgy vagyok a dologgal, hogy talán most nekünk is szerencsénk lehet és olyan játékost hozhatunk aki jó lesz a csapat számára. Eurómilliók ide, mezeladás, cselezés, fiatalság bolondság oda, EGYETLEN DOLGUNK VAN ha idejön(Tito és a vezetés dolga) : hogy megzabolázzuk a stílusát és beleverjük a DNS-t. El kell érnünk, hogy alázatosan és a csapat érdekeit szem előtt tartva futballozzon, passzoljon amikor kell, cselezzen amikor, kell lőjjön amikor kell. És nem utolsósorban, meg kell majd értenie, hogy itt egyelőre "senki". (persze nem az) Láttuk az egyéniségét a pályán keresztül, de itt egyelőre be kell majd állnia a sorba és gürcölni, hogy igenis bebizonyítsa, meg tudja verni az európai védőket is, megtudja verni az angol védőket is, bárkit. Mert a potenciál benne van. Nekünk pedig az a feladatunk hogy kihozzuk belőle és akkor főnyeremény lehet. Ha nem akkor baj lesz...

De azért kecsegtető: Messi, Iniesta, Xavi, Fabregas, Neymar... és támadjunk.

Na hola todos, a jövőben kiderül mi lesz.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.19. 13:51:27

Akkor már csak Zubiék részéről várható a hivatalos bejelentés.Kiváncsi vagyok, hogy mikor jelentik be majd.Na Sánchez és Villa ???ki távozik vajon. :idea: :? Ez érdekes lesz így,valószínű hogy Sandróék már nagyon megelégelték hogy szinte Messi rúgja magában a csapat góljait a támadóalakzatban. (Mondjuk a brazil érkezéséről, már korábban is szó volt, de hát azóta sok víz lefolyt a dunán.) Igy a brazil érkezésével, fel van adva a lecke a chileinek és Davidnak is.Lehetlen megmondani hogy melyikük fog távozni, még úgy is hogy kor alapján a chilei maradását mondanám. :roll: Csak hogy a chilei, én nagyon úgylátom hogy ebben a játékrendszerben soha nem fog érvényesülni. Igazából én egyiketsem marasztalom, de ha jön a brazil akkor szerintem most kellene beépiteni Delut. :roll: :)
A hozzászólást 7 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.02.19. 14:30:05-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2013.02.19. 13:49:42

Mihu írta:Ne vicceljünk már...melyik bajnokságban látni olyat, hogy a csatár leveszi a labdát, megáll, a védő is megáll...
Ha már ilyen megállós és 3mp mulva cselezős sztori van, mondjuk itt nincsenek csípőre tett kezek, Messi is csinált ilyet, jah és méghozzá BL-ben :)

http://www.youtube.com/watch?v=M0KKkmWUnnY

Én reménykedek benne, hogy berobban nálunk ez a Neymar gyerek :)
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2013.02.19. 13:44:06

Agüeronak jobban örültem volna :/ http://barcanoticias.blog.hu/2013/02/19 ... nyaron_jon
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.19. 12:27:15

Azért előre leírni az európai pályafutását butaság lenne. Ugyanakkor koránt sem annyira biztos a sikere, mint azt a legtöbben beállítják. Ergo bármelyik topcsapat is fizeti ki érte a több tíz milliót, rizikós befektetés lesz. És szerintem abban mindenki egyetért manapság, hogy nekünk van a legkevésbé szükségünk arra, hogy rizikózzunk vele. A támadósorunk rendben van, még ha Villa távozik is a nyáron. Egyszerűen nem értem és nem is akarom elhinni, hogy Tito és a szakmai stáb szeretné a csapatban tudni Neymart. Több mint valószínű, hogy Rosell ragaszkodik hozzá mindenáron, marketing stb... :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.19. 11:57:39

Mihu írta:Igen, tipikus brazil cselgép a brazil bajnokságban, amitől még állítom, hogy az NB1-ben keményebb védekezés van. Ne vicceljünk már...melyik bajnokságban látni olyat, hogy a csatár leveszi a labdát, megáll, a védő is megáll, majd 3 mp múlva a védő csípőre teszi a kezét, majd a csatár is, és 10 mp-ig meg se mozdulnak...itt egy Ramos úgy alávágna, hogy éhen hal a levegőben...itt sokszor arra sincs ideje egy támadónak, hogy átvegye a labdát, nemhogy még kigondolja hogy melyik cselt csinálja meg.
Még jó, hogy Ronaldinho sose állt meg a labda felett...Sztem amúgy az Nb2-ben komolyabb a védekezés mint a brazil bajnokságban...na ne vicceljünk már.
Láttál 3 meccsét és levontad, hogy rossz játékos...Messi utolsó három meccse alapján ebbe az erős Nb1-be se férne be...ha így gondolkodunk.
Nem akarok én neked ugrani, de nem hiszem el, hogy ennyire nem láttok mennyire technikás és alázatos a gyerek(igen AZ).Bár ez meddő vita úgy is...
Nagyon remélem nem neked lesz igazad, de valahogy érzem, hogy 1 év múlva nagyon boldogok leszünk, hogy a csatáraink közül végre nem csak Messi tud gólt,gólokat lőni.
Amúgy béke van és jobb ha mindenki hozzászokik, hogy ha leírjátok százszor is, akkor is ide fog jönni megállni a labda felett(ha már említetted Ramost...ő lesz a legtöbbször megetetve, ahogy Messi is mindig belőle csinál bóhocot).Sajnos nem sajnos elég régóta nyílt titok.
Forca Barca
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.19. 11:37:51

Dr.Dre írta:Neymar nem való ide? Pont hogy ő idevaló. Tipikus brazil cselgép,nagy tehetséggel. Gyors,gólerős,van egy brazil haverja is itt ( :mrgreen: )
Jó lesz ő, majd meglátjátok. Messivel olyasmiket fognak csinálni, hogy csak na...Miért nem lehet neki örülni? Én végre örülök hogy egy ilyen tehetséges játékost igazol le a klub...(Remélem hogy leigazolják)
HA Neymar nem illik ide, akkor ki? Torghelle? khm.
Igen, tipikus brazil cselgép a brazil bajnokságban, amitől még állítom, hogy az NB1-ben keményebb védekezés van. Ne vicceljünk már...melyik bajnokságban látni olyat, hogy a csatár leveszi a labdát, megáll, a védő is megáll, majd 3 mp múlva a védő csípőre teszi a kezét, majd a csatár is, és 10 mp-ig meg se mozdulnak...itt egy Ramos úgy alávágna, hogy éhen hal a levegőben...itt sokszor arra sincs ideje egy támadónak, hogy átvegye a labdát, nemhogy még kigondolja hogy melyik cselt csinálja meg.

Az angolok elleni meccsen tökéletesen bebizonyosodott számomra amit eddig is éreztem, hogy Neymar egy óriási hype következménye, és ha eljön Európába, akkora bukás lesz, hogy csak na...semmit nem csinált, úgy leszedték a pályáról, mint a huzat...Eddig láttam játszani ellenünk, Ghána ellen, az angolok ellen, meg még valamelyik válogatott meccsen, nem emlékszem már, de nem amatőrök voltak, és ezen a 4 meccsen egyetlen egy olyan megmozdulása sem volt, amire azt mondom hogy húúúúú ez a gyerek mekkora király...

Komoly csapatok, komoly védők ellen 0 a teljesítménye. Maradjon Ő csak otthon, fizetése, reklámbevételei jók, nem kell neki ide jönni. Felőlem elmehet a Real-ba is. Legalább nem mi fogunk rajta óriási lóvét bukni.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.19. 10:57:47

nekem kettős érzéseim vannak a neymarral kapcsolatban. egyrészt lehet h egy oriasi flop lesz a srác, másrészt nagyon nem szeretném ha madridban kötne ki :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2013.02.19. 10:37:50

http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... no-2321547 Már pedig nagyon úgy tűnik hogy érkezik a srác. :wink: :wink: Úgy látszik ő az első számú célpont a nyáron.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.19. 06:04:13

Barcaman14 írta:Azért előre leírni az európai pályafutását butaság lenne. Ugyanakkor koránt sem annyira biztos a sikere, mint azt a legtöbben beállítják. Ergo bármelyik topcsapat is fizeti ki érte a több tíz milliót, rizikós befektetés lesz. És szerintem abban mindenki egyetért manapság, hogy nekünk van a legkevésbé szükségünk arra, hogy rizikózzunk vele. A támadósorunk rendben van, még ha Villa távozik is a nyáron. Egyszerűen nem értem és nem is akarom elhinni, hogy Tito és a szakmai stáb szeretné a csapatban tudni Neymart. Több mint valószínű, hogy Rosell ragaszkodik hozzá mindenáron, marketing stb... :roll:
Ezt én is adom, hogy lehet bukik vele az a csapat aki megveszi, aludnék még rá 1-2t az tuti a vezetőség helyében. Sokat számít nálunk is ez a marketing, mez eladás, stb...

Azt meg nem mondanám, hogy a támadósor tökéletes.
Messit hagyjuk :D
Rajta kívül ott van Pedro aki nyomhatna olyan teljesítményt, mint a válogatottban, de ő is frankó.
Tello engem még mindig nem győzött meg, Alexist szerintem hagyjuk, Villa sajnos a sérülése után kapufa :(. Aztán meglátjuk mi lesz még Cuencával meg Afellay-al (bár szerintem őt megveszi majd a Schalke).
Iniestának kell általában kényszerből szélen játszania ami baromi nagy gyengítés a Barcának, kp-n egyértelműen Xavi és Ini kell, mögéjük meg Busi.

Szerintem kell 1 csatár mindenképpen (ajj Villát nagyon sajnálom, mikor játszik nálunk már fel se ugrok a neve hallatán, annó meg mikor leigazoltuk, majdnem a gatyámba nyúltam úgy örültem neki)
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.19. 01:16:12

shutterisland írta: én átfogalmaznám ezt a kérdést.

miért kell félni ettől az üzlettől?
ezt hagyjuk meg a riválisoknak, parázzanak majd ők, amikor meglátják messi mellett neymart is a támadóegységben.
Igaz. Nem kell félni ettől, néha meg kell próbálni újítani.
Alexis sajnos nem jött be, de nem látok rá esélyt hogy ebbe megint belebukjunk.
Kell ide egy tehetséges csatár, ígyis Messi csinál mindent elől.
Alexis/Villa meg felőlem mehet nyáron arra, amerre lát.
(Talán Villát jobban marasztalnám, csak hát ő is balszélső mint Neymar...)

De hát ki tudja mi fog még addig történni, nem 100% még hogy jön.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.19. 01:03:30

Miért nem lehet neki örülni?
én átfogalmaznám ezt a kérdést.

miért kell félni ettől az üzlettől?
ezt hagyjuk meg a riválisoknak, parázzanak majd ők, amikor meglátják messi mellett neymart is a támadóegységben.

amúgy alapból próbálom úgy felfogni, hogy nem az én pénzem, szóval ha kiadnak ennyi pénzt, akkor lelkük rajta.
de itt még a kis aggódás sincs meg bennem, mint ha mondjuk bale-t vennénk ennyiért, mert szinte biztos vagyok benne, hogy neymar marketing szempontból az ANYAGI oldalát a biznisznek nagyon szépen kihozza majd.
a SPORTSZAKMAI, mely fontosabb, az kérdéses, de én bízok benne.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.02.19. 00:44:36

Neymar nem való ide? Pont hogy ő idevaló. Tipikus brazil cselgép,nagy tehetséggel. Gyors,gólerős,van egy brazil haverja is itt ( :mrgreen: )
Jó lesz ő, majd meglátjátok. Messivel olyasmiket fognak csinálni, hogy csak na...Miért nem lehet neki örülni? Én végre örülök hogy egy ilyen tehetséges játékost igazol le a klub...(Remélem hogy leigazolják)
HA Neymar nem illik ide, akkor ki? Torghelle? khm.
Kép

Titi - The Legend!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.02.18. 23:06:09

Látom valaki megemlítette Vermaelen-t, mivel kb. 3-4 meccs kivételével az összes Arsenal meccset láttam idén, ezért biztosan állíthatom, hogy konkrétan katasztrófa az ember, minden meccsére jut egy hatalmas hiba. Amikor leigazoltuk, akkor tényleg kiemelkedő volt, de szép lassan egyre lejjebb süllyed.

Bojan meg viccnek is rossz, remélem soha többet nem fog Barca mezben pályára lépni. Mivel középre gyenge (meg van egy Messi-nk), ezért csak szélre lehetne kidobni őt (mondjuk oda meg lassú), de képzeljetek el egy Bojan - Sánchez duót a szélen. I'm wet.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.02.18. 21:57:12

zola8787 írta:
barcapowa írta:Szerintem Neymar gyerek sem iden sem semikor nem kell ide. Szinte biztos vagyok benne,ha idejon akkor 2even belul tavozni fog tolunk s vAszitunk rajta vagy 30millat,mivel nem illik bele a csapatba szerintem,sem emberileg sem pedig a jateka. lehet bele lehetne nevelni egy ilyen fiatalba a mi stilusunkat ha mar ekkora tehetsegnek van kikialtva. Nem tudom mi lesz a sorsa de vannak akik jobban beleillenek a csapat jatekaba mint ez a cselgep. 3-5evvel idosebbek,van tapasztaatuk Europaban es a BL-ben is es olcsobbak is lennenek mint Neymar.
Utoljára írok Neymar ügyben, de ez már tényleg nagyon zavaró.

nem illik bele a csapatba: ezt miből gondolod? ha egy tuskó angolra írnád, vagy mondjuk Dzsudzsákra megértem oké, de így..


sem emberileg: ez mégis mit jelent? mi a gond vele? honnan tudod, hogy milyen? az, hogy design boy? az miért baj? nem jönnek ki róla meccs előtti discos képek meg hasonlók..

sem pedig a jateka: baj, hogy ügyesen bánik a labdával? baj, hogy gyors, vagy mi?

Annyira elegem van már az ilyen okoskodásokból, még le se igazoltuk, de már megy a szakértelem.

Ha már itt van és nem képes majd szabadulni a labdától, akkor majd lehet savazni, de előre ekkora sületlenségeket írni....

Nem vagyok Neymar fan, de nézzük meg Masch példáját, a fél eurobarca anyázta, hogy egy tulok, 2 meccseként kapja majd a pirosokat erre tessék.
bazi nagy lutri az egész..., nincs ember aki ilyet előre megmond!
Masc ötlete is már kiverte mindenkinél a biztosítékot anno, most meg a legjobb védőnk/ vkp-nk. Emberileg pedig végképp nem lehet rá mondani semmi negatívat....., szóval Neymar-ra sincs értelme földet tolni!
Egyébként nem ő lesz az első, vagy utolsó nagy igéret aki itt nem válik be!
Az Eto o/ Zlatan ügyet követően, talán már nem is lehet igazán vérlázítót kitalálni sem.... szóval várjuk nyugalommal, hogy mi lesz, mert mi gyakoroljuk a legkesvesebb hatást erre!
Válasz küldése