Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.05.07. 19:18:28

jobban járnánk vele, ha most visszavennénk a romától tíz körül vagy tíz alatt, mintha jövőre kellene kötelezően tizenháromért. azt hogy onnantól mit kezdünk vele fogalmam sincs, érdeklődés nincs érte, csereként cuenca és tello is jobban felpörgeti a játékot, kölcsönadni meg minek már?
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.05.07. 19:12:45

Barcaman1993 írta:Hihetetlen mennyire nem bírtam Militoval együtt, de Militot egyből továbbpasszoltuk, itt meg még szenvedett 4 évet...
Megteszed a kedvemért, hogy ezt a mondatod leírod még egyszer egy kicsit érthetőbben?
Mert válaszolnék rá, mind Milito, mind Bojan ügyében, de így nem megy...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 18:08:45

Bojan azt mondta, hogy nem akar visszatérni Guardiolához. Ha jól emlékszem. Azt meg nagyon remélem, hogy Tito meg nem akarja visszalátni. Hihetetlen mennyire nem bírtam Militoval együtt, de Militot egyből továbbpasszoltuk, itt meg még szenvedett 4 évet... Most is bosszant ez az ember, hogy nincs itt, nem hogy még vissza is kell vásárolni... Akkor el kellett volna adni, amikor még 20-30 milliókat ajánlottak érte. Tavaly meg kötöttünk egy olyan szerződést, hogy 2 év múlva ugyanannyi pénzért vissza kell vásárolnunk egy akkor már senkinek sem kellő játékost...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.07. 17:55:37

kurdt írta: Szerintem ott fog maradni még egy évet, de ha nem, akkor nem fog érte 13 millát kapni a Roma...
Ez esetben viszont nekünk mindenképpen megéri :lol:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.05.07. 17:39:48

visca el barca írta:hát akkor visszahozzuk 13-ért aztán eladjuk vhova 3-ért...

ide nem kell...
Ha a Roma már a nyáron vissza akarja adni, akkor szerintem borul az eredeti megállapodás, mert ott ugye két évről volt szó, nem egyről.

Szerintem ott fog maradni még egy évet, de ha nem, akkor nem fog érte 13 millát kapni a Roma...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.07. 17:21:58

hát akkor visszahozzuk 13-ért aztán eladjuk vhova 3-ért...

ide nem kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.05.07. 17:02:31

albicelesteX írta:
Robcsyy írta:Bojan ?[/url]
Jajjjj neeee....Remélem nem jön vissza... :?
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de mintha úgy állapodtunk volna meg a Rómával, hogy megveszik 12 millióért, nekünk pedig nem opciós jogunk van rá, hanem kötelezettségünk, hogy két év múlva (azaz még egy év múlva) 13-ért visszavegyük. Opciós joga ennek megakadályozására a Romának van ( +28 millió, összesen 40 -nonszensz).

Szóval ha tetszik, ha nem mi jövőre visszavesszük Bojant!

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... zolt/12743

Szerk: Mondjuk ez elég elszomorító Bojannal kapcsolatban, hogy annyira nem tartják, hogy gyakorlatilag ingyen (csak a fizetéséért) ott tartsák kockázatmentesen még egy évig. Azaz, ha még a cserepadra is inkább fizetnek egy játékosért/nak az azt jelenti, hogy még a Roma padjának szintjét sem üti meg. Akkor meg mit akarunk mi vele?
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.05.07. 17:01:54

Hali.
Ha átigazolás és csatárposzt, akkor én Pedrot eladnám és meg próbálnám át csábítani Van Persit.
Gondolom hogy nem lenne olcsó mulatság, de úgy tudom idén le jár a szerződése az Arsenal-lal és úgy gondolom hogy hozzánk le is igazolna. Azt gondolom egy kicsit nehezebben feltörhető védelem ellen jól jönne a magassága és az erőszakossága.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joekacsa 2012.05.07. 17:18:54-kor.
joekacsa
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.05.07. 16:52:04

kanty írta:Honnan veszítek, h Alves elakar menni? Van erről valami forrás vagy csak elkezdte valaki, aztán a többiek folytatják.
Például:

http://www.mundodeportivo.com/20120507/ ... 68340.html

Amúgy az egész abból pattant ki - de lehet, hogy már előbb - hogy a FB-s csoportban linkeltem azt a videót, amin a katalán sport főszeri-helyettese dumál valami listáról, amire Tito felvésett 5 nevet, akik távozhatnak a nyáron. Most már az MD is irkál erről és klub nem adott ki cáfolatot az ügyben.
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.07. 16:49:24

kanty írta:Honnan veszítek, h Alves elakar menni? Van erről valami forrás vagy csak elkezdte valaki, aztán a többiek folytatják.
Azt sem értem, h Bale miért kerül szóba? Nem sok Spurs meccset nézek, de ahogy eddig én láttam ő nem hátvéd. Plusz a másik dolog, h köze se lenne a spanyol focihoz.
Főoldali cikket nem olvastad még? Csak van valami valóságalapja, ha már itt megjelenik... Másrészt nem véletlen az se, hogy nem játszott mostanában.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.07. 16:37:01

Honnan veszítek, h Alves elakar menni? Van erről valami forrás vagy csak elkezdte valaki, aztán a többiek folytatják.
Azt sem értem, h Bale miért kerül szóba? Nem sok Spurs meccset nézek, de ahogy eddig én láttam ő nem hátvéd. Plusz a másik dolog, h köze se lenne a spanyol focihoz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.07. 16:35:39

Robcsyy írta:Bojan ?[/url]
Jajjjj neeee....Remélem nem jön vissza... :?
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.07. 16:34:20

Nálam rendesen betenné a kaput, ha Alves elmenne... Ki helyette? Montoya még kevés, Adriano meg nem eredendően jobbhátvéd. Nem is tudnék említeni olyat, akit szívesen látnék.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.05.07. 16:34:00

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Robcsyy 2012.05.07. 16:35:26-kor.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.07. 16:27:57

Game90 írta:Capoue-t látta már valaki játszani? :) Én annyit tudok róla, hogy magas, védekező középpályás, Toulouse, francia U-21.
a ligue 1 egyik legfelkapottabb játékosa, de nem való ide, ő inkább az a romboló típusú vkp. előre játékban ő ide kevés lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Khjui
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.26. 22:52:37
Tartózkodási hely: Baj

2012.05.07. 16:21:46

Sziasztok!

Már vagy 1-2 éve többször olvastam, hogy erősen figyeljük Leandro Damiaot. Látta már valaki játszani vagy bármit tud róla valaki?
Én csak annyit, hogy aránylag magas, sok gólt lő a brazil bajnokságban... és játszott ellenünk az Audi kupán amire nem nagyon emlékszem.

http://www.totalbarca.com/2011/transfer ... more-95395

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... damiao-and
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.07. 14:51:03

El fanático írta:Mondjon akárki-akármit, de én egy "jurócentet" sem adnék sem Bale-ért, sem Neymar-ért.
Bale-t látni fogjuk, hogy mit alkot az EB-n - már, ha lesz EB az idén, de ez másik topik - de még 40 milla is röhejesen sok érte.
Bale nem lesz ott az EB-n, Wales nem jutott ki.

De Bale-ért tényleg sok a 40 millió, overrated a srác (Neymar is) ill. nem tudnám elképzelni a mi játékunkban, maradjon csak a PL-ben.

Ha már igazolunk, akkor nálam:
- LB: 1. Alba, 2. Alaba, 3. Bale
- CB: 1. Thiago Silva, 2. Javi Martinez, 3. David Luiz

Vertonghen is jó megoldás lenne, 3 posztos játékos (belső védő, balhátvéd, védekező középpályás), de róla azt lehet olvasni, hogy inkább a PL-be (Arsenal, Spurs, Newcastle) igazol majd a nyáron. De ár-érték arányban messze ő lenne a legtökéletesebb választás, mivel 2013-ban lejár a szerződése, kb. 7 millióért vihető.

Capoue-t látta már valaki játszani? :) Én annyit tudok róla, hogy magas, védekező középpályás, Toulouse, francia U-21. Köszi Wiki!

Muniain neve még nem vetődött fel komolyabban? Neki nagyon örülnék, mondjuk David Silva/Mata lett volna a legnagyobb álmom, de erről a kettősről lekéstünk.

Dani Alves szerintem tuti, hogy marad még 1 évet, de hogy 2 év múlva is itt lesz-e, abban azért már nem vagyok annyira biztos.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 14:47:17

Vhogy van egy olyan érzésem, hogy Albat elhozzuk az EB előtt. Ezt fixnek érzem. Viszont elvileg elég sok fiatalt akarnak kipróbálni a védelemben és előfordulhat, hogy az ő szereplésüktől fog függeni az érkezők száma is. Montoya szinte biztos, hogy feljön és akkor ott van a Bartra-Fontás-Muniesa 3-as. Ha vmelyikőjük robbantana szinte biztosra venném, hogy nem jönne senki középre. Viszont ha nem, akkor lesz vagy 10 védőnk, akik közül vagy 3-4 ember nem igazán játszik. Úgy érzem a felkészülési időszak ilyen szempontból nagyon fontos lesz. Ha jól nyomják, akkor valószínűleg nem jön senki, ha meg nem, akkor előfordulhat, hogy lesz oda érkező. Mindenesetre érdekes lesz.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.05.07. 14:40:16

LG írta:
mrlevy írta:

Azért ez nem ilyen egyszerű.
Akkoriban volt egy másik nagy portugál cselgép akit hasonló nagy tehetségnek tartottak.
Tán pont abban az évben vitte el az MU mint mi Quaresmat.
Mára meg a világ MÁSODIK!!! :P legjobb focistája lett belőle :)
Igen, de CR játéka rengeteget változott az akkori önmagához képest. Folyamatosan fejlődött, kinőtte magát, igazi csapatember lett. Ebben nagy szerepe volt Fergussonnak is, majd a Realban Mourinho is rátett egy lapáttal. Vajon képes lenne-e Neymar ekkora változásra? Én nem hiszem, nagyon öntörvényűnek tűnik számomra.
Én nem állítom hogy nem lehet igazad.
Csak arra akartam ezzel a Quaresma/CR párhuzammal utalni (de írhattam volna Robinho/Ronaldinho is) , hogy van erre is arra is példa.
Nagyon igaz hogy CR-nek nagyon jót tett Ferguson meg az angol bajnokság.
De miért ne történhetne ugyanez Neymar/Villanova esetében?
Persze itt azért egyel több a "ha" meg a "?" , mert egyenlőre Titoról sem tudjuk mire képes.Ha Guardiola maradt volna...
Igaz azt hallotam ő nem nagyon akarta Neymart.
Az meg azért jelenthet valamit.

Összegezve szerintem nem azért nem kell Neymar mert rosszul játszana , hanem mert a 3 kezdő (Messi,Alexis,Villa) csatár adott és a 3 csere (Pedro,Tello,Cuenca) is.
Arról már nem is beszélve hogy a középpályán is van legalább 3 olyan játékos (Ini,Fabre,Affelay) aki képes elől játszani.

Nem látom hova férne el a brazil ....
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.07. 14:26:10

Alves kérdése érdekes - most csak a foci / taktikai szempontokat figyelembe véve.

Három lehetőség van:
1. világklasszis jobb hátvéd helyette - erre van a legkevesebb esély
2. világklasszis bal hátvéd, és akkor Adriano/Montoya oldja meg a jobbhátvéd posztot
3. Alves marad

Én a második lehetőségtől nem zárkóznék el túlságosan, mert akkor "csak" annyi történne, hogy a másik oldalra kerülne át a támadást hangsúlyozó sor.
Ugyanakkor kérdéses, hogy Messi vajon ugyanolyan hatékony tudna lenni, ha nem egy jobbhátvéd lenne a "játszótársa", hanem egy balhátvéd?!
Alves-sel elég jól megértik egymást, és Messi is enyhén jobbra tolódik - ha egy statikusabb jobbhátvéd lenne, akkor meglehet, hogy Messi játékát is át kellene formálni. (bár azért legutóbbi meccsen egész jól megvolt Alves nélkül is...)

Csak akkor nem szeretném Alves maradását, hogyha fegyelmi problémák vannak vele. Ez esetben tökmindegy, hogy mit tud, és milyen formában van éppen. A csapategység ezerszer fontosabb.
De az a baj, hogy erről is csak pletykákból értesülünk, hivatalos magyarázat nincs.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.07. 14:24:22

Azt gondolom hogy nekünk nem olyan védőre lenne szükségünk, aki tud a középpályán is játszani(TS,JM), hanem olyanra aki technikás, és tud játszani belül is és bal oldalon is. Ha ezt nézzük, akkor csakis Vertonghen jöhet szóba. Ő kiemelkedőt nyújt az Ajaxban belső védőként, és ugyanezt a szintet hozza a belga válogatottban balbekként, nagyon technikás, magas, jól fejel, jól indít, jól lő és fiatal. Tökéletes igazolás lenne, de tudom hogy nem lesz könnyű. Nálam Bale nem játszik, Alba nem lenne rossz, de inkább univerzálisabb játékos kéne. Én a belgára szavazok. Középpálya rendben van, előre én Suárezt hoznám, de tudom hogy rá sincs sok esély. Azok közül a nevek közül, akiket bedobtak, én egyiknek sem örülnék igazán, de ha felhúzza a mezünket, és alázatosan játszik, onnantól kezdve más nem számít. Nálam Vertonghen és Suárez jönne, Affelay, Keita és Tello menne. És persze jöjjenek fel a B-ből a sorosok.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.07. 14:15:15

Barcaman1993 írta: Hát így már van benne vmi. Csak én inkább a jelenlegi teljesítményeket néztem és akkor egyértelműen Keita áll előrébb a rangsorban. Hát nem tudom. Sztem ha megy Keita, akkor sem biztos, hogy bárkire is szükség lenne a helyén. Masche fel tud lépni, főleg ha Thiago Silva jön, ráadásul visszatért Afellay is, aki egyenlőre úgy néz ki, hogy inkább a kp-n játszik. Nem hiszem, hogy Keita helyére bárkinek is jönnie kéne (persze, ha megy).
A csapat átlagmagasságát és fizikumát elnézve azért szükség lenne egy erős, jól fejelő ütközőemberre a középpályán, aki néha ad egy magatartásmódosítót Pepének. Mascherano erre tökéletes lenne, csak attól tartok, hogy őt még egy védő vásárlása sem mentesíti a poszt kötelezettségei alól. (A Guardiola-éra alatt talán nem is volt olyan szezon, hogy egy vkp-nak ne kellett volna védőt játszania)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 14:06:22

sjd írta:
Barcaman1993 írta: Hát vhogy így, de kiegészíteném. Én úgy vagyok vele, ha Keita 10 misibe és Romeu is 10 misibe fájna, akkor én inkább a malit választanám. 10 milliót egy olyan emberért kifizetni (aki igaz saját nevelés), de már hónapok óta csak nüansznyi lehetőségeket kap, csak fölösleges pénzkidobásnak hangzik. Keitat sokkal megbízhatóbbnak tartom (még). Ha Keita megy, akkor meg egyértelműen azt csinálnám, hogy Mascherano fel vkp-nak.
Szerintem inkább nézzük úgy, hogy egy 32 éves, kiöregedő játékost le tudunk cserélni ingyen egy 20 éves tehetségre (aki ráadásul saját nevelés).

Én annyira nem favorizálnám azt, hogy mondjuk 3 év múlva Keita innen vonuljon vissza, és akkor megint belekezdhetünk egy Fabregas-sagába Romeu kapcsán. Keita egyáltalán nem volt olyan meghatározó játékosunk, hogy Romeu-t ne hozhatnánk vissza kockázatmentesen
Hát így már van benne vmi. Csak én inkább a jelenlegi teljesítményeket néztem és akkor egyértelműen Keita áll előrébb a rangsorban. Hát nem tudom. Sztem ha megy Keita, akkor sem biztos, hogy bárkire is szükség lenne a helyén. Masche fel tud lépni, főleg ha Thiago Silva jön, ráadásul visszatért Afellay is, aki egyenlőre úgy néz ki, hogy inkább a kp-n játszik. Nem hiszem, hogy Keita helyére bárkinek is jönnie kéne (persze, ha megy).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.07. 14:02:06

Barcaman1993 írta: Hát vhogy így, de kiegészíteném. Én úgy vagyok vele, ha Keita 10 misibe és Romeu is 10 misibe fájna, akkor én inkább a malit választanám. 10 milliót egy olyan emberért kifizetni (aki igaz saját nevelés), de már hónapok óta csak nüansznyi lehetőségeket kap, csak fölösleges pénzkidobásnak hangzik. Keitat sokkal megbízhatóbbnak tartom (még). Ha Keita megy, akkor meg egyértelműen azt csinálnám, hogy Mascherano fel vkp-nak.
Szerintem inkább nézzük úgy, hogy egy 32 éves, kiöregedő játékost le tudunk cserélni ingyen egy 20 éves tehetségre (aki ráadásul saját nevelés).

Én annyira nem favorizálnám azt, hogy mondjuk 3 év múlva Keita innen vonuljon vissza, és akkor megint belekezdhetünk egy Fabregas-sagába Romeu kapcsán. Keita egyáltalán nem volt olyan meghatározó játékosunk, hogy Romeu-t ne hozhatnánk vissza kockázatmentesen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.07. 13:49:04

MichaaBee írta:Keita távozását szerintem készpénznek lehet venni, 1 év van a szerződéséből, ha jól tudom, nem olyan meghatározó ember, viszont 10 millával még le lehetne gombolni a Milant. Úgyhogy Sergio mögé kell egy ember és hátulra a Piqué-Mascherano-Puyol vonulatnak kell egy erősítés. Ide vagy Thiago Silva kell vagy Javi Martínez, ha utóbbi jön, akkor meg van oldva a vkp is vele, ha a brazil jön, akkor pedig Mascheranóval lehet megoldva a vkp-csere, bár a kisfőnök nálunk igazából védőként jó. Akit vkp cserének nagyon szívesen látnék, az Romeu. Az ő stílusa áll a legközelebb Busquetséhez és csak 10 millió nekünk a srác. Ha ő jön, akkor egyértelműen T. Silva kell védőnek és akkor 4 középhátvéddel meg is vagyunk.

Alvésnek mint írtam, maradnia kell, nem tudjuk megfelelően pótolni. Baloldalt Adriano legalább a meccsek felén kezdőként is tökéletes, ő pont az a fajta, aki ha játékban van, akkor csodákra képes, ha csak állandó csere, akkor kapja a savat mint általában. Viszont az is egyértelmű, hogy kell egy balhátvéd mellé, ide Albát vagy Alabát preferálnám.

Elölre pedig szerintem muszáj igazolni valakit. Messit vegyük stabilnak, akkor 2 posztra csak Alexis a tuti ember, Villában perpill max bízhatunk (remélem is, hogy marad, hátha Tito megtalálja a helyét), de Pedro-Cuenca-Tello mind kevesek szerintem. Cserének jók, de többre nem, ergo 2 posztra 1 biztos emberünk (Sánchez) és 1 félbiztos emberünk (Villa) van. Tehát vagy megint valami Alexis-kaliberű szélső kéne, vagy Muniain. A Javi Martinez + Muniain pakk 50 körül az igazolásaink többségét lefedné, bár nem akarnám csonkítani a Bilbaót...

Száz szónak is egy a vége, 3 játékos kell legalább: 1 szélsőhátvéd, 1 középhátvéd, 1 támadó
Hát vhogy így, de kiegészíteném. Én úgy vagyok vele, ha Keita 10 misibe és Romeu is 10 misibe fájna, akkor én inkább a malit választanám. 10 milliót egy olyan emberért kifizetni (aki igaz saját nevelés), de már hónapok óta csak nüansznyi lehetőségeket kap, csak fölösleges pénzkidobásnak hangzik. Keitat sokkal megbízhatóbbnak tartom (még). Ha Keita megy, akkor meg egyértelműen azt csinálnám, hogy Mascherano fel vkp-nak.

Akkor megérkezünk a középső hátvéd poszthoz. Ide továbbra is úgy érzem, hogy Thiago Silva, esetleg Javi Martinez. Ha bármelyik jön, azzal csak jól járunk.

A balhátvéd poszton tényleg úgy érzem, hogy Bale lenne a legoptimálisabb megoldás, de ahogy te is írtad elég sokba fájna az nekünk. Ilyen szempontból tényleg Jordi Alba lenne talán a legjobb.

A támadás dolog... Én nem tartom egyáltalán fontosnak csatár érkezését, de ha a jelenlegi piacot nézem, akkor nem sok név merül fel. Messit nem hinném, hogy szélre bárki is kitolná. Akkor pedig marad a 2 széle. Alexis is biztosnak tűnik, én meg bíznék Villaban és Pedroban is. Cuencaban még benne van a robbantás lehetősége, viszont Tello rendkívül egysíkúan nyomja. A kezdeti fellángolás után kezd visszaesni. Ha jön egy támadó, akkor nekem egyértelműen Hulk lenne a favorit, vagy esetleg a kegyvesztett Chicaritónál be lehetne próbálkozni. Hulkot nem hiszem, hogy magyarázni kell, Borsócska meg ha vmiben, akkor abban jó, hogy befejezze az akciókat, másban nem Ez esetben viszont vkinek mennie kell. Így is van egy Messi-Alexis-Villa-Pedro-Cuenca 5-sünk, mellettük Afellay és Tello. Ez rengeteg ember. Erről a Bojanról hallani sem akarok. Már itt sem bírtam egyáltalán és Rómában sem váltotta meg a világot. Egy szó, mint száz. Ha röviden összefoglalnám a mondandómat, akkor így képzelném el logikusan az átigazolási időszakot:
jön: Alba, Thiago Silva/Javi Martinez, esetleg Hulk/Chicaritó
megy: Keita, Afellay/Tello
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése