Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.14. 09:44:01

Sergio a legjobbak között van a posztján, de hogy ő lenne a legjobb azt kétlem. Arra lennék kíváncsi, mit tudna mutatni, ha egy kicsit szabadabban játszhatna. Pep alatt talán túlságosan kötött szerepkörben játszott. A labdakihozatalokban valóban nagy szerepe van, és remekül oldja meg, ha letámad az ellenfél, ha viszont süniben tolják akkor tulajdonképpen semmit érdemlegeset nem csinál. ilyenkor kellene több tőle előre játékban és nem csak tologatni a labdát jobbra-balra. Én azt gondolom, hogy egy másik együttesben sokkal jobb teljesítményre is képes, mint itt a barcánál, mert nagyobb felelőssége, több feladata lenne. Viszont védekezésben még messze elmarad a legjobbaktól. Masch is jobb védekező játékos nála, csak hogy a legközelebbi példát említsem.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.14. 09:42:45

Nagyon remélem, hogy nincs ilyen, hogy alapember meg nem alapember. Az játszon többet (az legyen az alapkezdő tagja) aki jobb, ha az esetleges új játékos kiszoritja Pique-t akkor istenem, ez van, játszon jobban és akkor ő lesz a kezdő. A versenyszellem akkor tartható fent ha nincsenek úgynevezett "alapemberek", akik bárhogy is játszanak "mindig" pályán vannak. Nagyon jól csinálta Pep, hogy kirakta Pique-t a kezdőből vagy akár a meccs keretből, mert amit művelt a pályán kivül (néha azon belül is) az vicc kategória. A szezon vége felé már jobb volt, de azért hanyat esni nem kell 3-4 jó meccstől amikor elötte volt egy rakás rossz és mellette még töménytelen mennyiségű fegyelmezettlenség (nem csak a pályán). Érezze csak, hogy nincs biztos helye a kezdőben, ez talán jobb teljesitményre és több odafigyelésre fogja ösztökélni.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.14. 09:35:03

Piqué alapember a csapatban, nem az ő helyére érkezett volna silva. Az év legfontosabb részében már megbízható teljesítményt nyújtott, Pep [auto_cenzúra] volt, hogy nem rakta be a chelsea elleni odavágón. volt egy nagy hullámvölgye, de szerintem év végére már jó volt.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.14. 09:29:43

Masch szerintem a középpályán is tud kimagaslót nyújtani nálunk is, védekezésben simán jobb, mint Busquets, az egyérintőkben mondjuk biztosan nem, de ő kb. az egyetlen játékosunk (talán még Alves) aki néha távolról is el mer ereszteni 1-1 labdát illetve nagyon jó keresztpasszokra képes.

Szvsz. ő ilyen jolly joker lesz (lenne), Busquets a 60 meccsből 40-et simán lehoz a másik 20 meccsen meg játszhat ő, hátul is jutna neki kb. 20 meccs, és igy neki is megvan az a meccsszám amivel elégedett is de nincsen mellette kifacsarva. Khv. viszont mindenképp kellene, nem akarom elhinni, hogy nincs megfelelő ember a piacon akit meg is tudnánk venni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.14. 09:21:48

LG írta: Talán azért szidjuk Piquet, mert valóban gyenge volt, nem? És talán a vezetőség is azért akar középső védőt igazolni. És nem, nem a padra, hisz pl. Thiago Silvát is akartuk, aki annyi pénzért biztos nem a padot koptatni jött volna. Azt is kétlem, h Mascherano helyére akarnának embert, hisz a legjobb védőnk volt a szezonban. Akkor logikai alapon kinek a helyére jön majd vki? :mrgreen: Az sem véletlen, h Pep a végén már akkor sem játszatta, mikor egészséges volt. Az elmúlt két évben számtalan bohóc hibája volt, mióta összejött Shakirával, azóta bizony a pályán komoly kívánnivalót hagy a játéka.
abban egyetértek,hogy nem véletlenül lett elővéve piquet,abban viszont nem,hogy az ő esetleges helyére jönne valaki. ha keita elmegy,akkor sztem mascheranoval elsősorban a kp-n számolna a mester(hibásan).
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.14. 09:13:33

Barcaman1993 írta:
Nem is értem ezeket a negatív kritikákat... 1-2 embert az egekig magasztaltok, míg másokat lehúztok a sáros földbe, mintha nem tudom kik lennének. Aztán reagálva a hsz-etekre. Piqué hol volt gyenge az elmúlt 2 évben? Tavaly kifejezetten jó szezonja volt, míg idén? A bajnokság elején sérült volt, nem kell mondanom, hogy hány meccset buktunk akkor... Aztán a bajnokság közepén már egészséges volt, akkor adom tényleg nagyon gyenge volt, ez igaz. Majd jött a szezon a vége amikor már jól játszott, erre megint lesérült. Aztán jött az a bizonyos 1 hét és mind Puyol és Mascherano becsődölt. Erről ennyit...
Talán azért szidjuk Piquet, mert valóban gyenge volt, nem? És talán a vezetőség is azért akar középső védőt igazolni. És nem, nem a padra, hisz pl. Thiago Silvát is akartuk, aki annyi pénzért biztos nem a padot koptatni jött volna. Azt is kétlem, h Mascherano helyére akarnának embert, hisz a legjobb védőnk volt a szezonban. Akkor logikai alapon kinek a helyére jön majd vki? :mrgreen: Az sem véletlen, h Pep a végén már akkor sem játszatta, mikor egészséges volt. Az elmúlt két évben számtalan bohóc hibája volt, mióta összejött Shakirával, azóta bizony a pályán komoly kívánnivalót hagy a játéka.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.14. 08:47:44

LG írta:
sura írta:Szűrő, nem szűrő, egy támadó csapat nincs meg gyors, labdabiztos, jól fejelő és jól passzoló középső védők nélkül a kontrák miatt. Az egy szem MS. Shakira nem megnyugtató a keretben.
Sőt, ha MS. Shakira továbbra is olyan teljesitményt nyújt, mint az elmúlt két évben, akkor kereshetjük az ő helyettesét is. Sőt, sztem vmilyen szinten most is az ő gyenge szezonja miatt hozunk középső védőt. Mert Mascheroanoval nem volt baj, neki stabil a helye, és Puyol is, amikor épp nem sérült, még mindig nagyon jó.
Nem is értem ezeket a negatív kritikákat... 1-2 embert az egekig magasztaltok, míg másokat lehúztok a sáros földbe, mintha nem tudom kik lennének. Aztán reagálva a hsz-etekre. Piqué hol volt gyenge az elmúlt 2 évben? Tavaly kifejezetten jó szezonja volt, míg idén? A bajnokság elején sérült volt, nem kell mondanom, hogy hány meccset buktunk akkor... Aztán a bajnokság közepén már egészséges volt, akkor adom tényleg nagyon gyenge volt, ez igaz. Majd jött a szezon a vége amikor már jól játszott, erre megint lesérült. Aztán jött az a bizonyos 1 hét és mind Puyol és Mascherano becsődölt. Erről ennyit...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.14. 08:35:01

sura írta:Szűrő, nem szűrő, egy támadó csapat nincs meg gyors, labdabiztos, jól fejelő és jól passzoló középső védők nélkül a kontrák miatt. Az egy szem MS. Shakira nem megnyugtató a keretben.
Sőt, ha MS. Shakira továbbra is olyan teljesitményt nyújt, mint az elmúlt két évben, akkor kereshetjük az ő helyettesét is. Sőt, sztem vmilyen szinten most is az ő gyenge szezonja miatt hozunk középső védőt. Mert Mascheroanoval nem volt baj, neki stabil a helye, és Puyol is, amikor épp nem sérült, még mindig nagyon jó.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2012.06.14. 08:13:54

Épp a tegnapi német - hollandon gondolkodtam Mats Hummelsról, hogy nem bánnám ha a Barcába igazolni. Számomra a játéka kicsit hasonlít Puyoléra, vagyis szívét- lelkét kiteszi a pályán. Erre most olvasom a főoldalon, hogy felmerült a neve. Szerintem abszolút jó ötlet és megfizethető is lenne és ha Eb-n továbbra is ilyen jó teljesítményt nyújt nem lehet gond a Barcába való beilleszkedése sem.
Remélem a vezetőség is tesz lépéseket ez ügyben és nem kell odacsörögni... :D
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.06.14. 04:27:53

Szűrő, nem szűrő, egy támadó csapat nincs meg gyors, labdabiztos, jól fejelő és jól passzoló középső védők nélkül a kontrák miatt. Az egy szem MS. Shakira nem megnyugtató a keretben.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.06.14. 02:25:10

szó szerint egyetértek veletek.
sajnos busquets sosem lesz egyöntetűen elismerve, mivel ebben a csapatban a többiek árnyékában van, illetőleg a sok színészkedős, pojáca viselkedés miatt sajnos meg van bélyegezve.


sajnos lassú, és a bakik még mindig nem múltak el annyira, amennyire kéne.
ettől függetlenül topjátékos a posztján, folyamatosan fejlődik.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2012.06.14. 01:38:23

Sanama írta:
kristop írta:amikor valaki még 2012ben se ismeri el, vagy ismeri fel busquets kvalitásait, priceless, gyönyörű pillanatok :DDD

látom előre, megint jön a yaya jobb, csak pep haverja busi ezért került be, meg pep utálja a feketéket hozzászólások :D
olvasni kéne. odaírtam, hogy igen, első éve óta sokat fejlődött, de ez, hogy 3méteres passzt baromi jó ütemben ad, meg az elmozgással a védősorban ad területet a többieknek, ez vicc.
A mai fociban a vkp az egyik legfontosabb poszt( a reál hány évig keresett megfelelő szűrőt?). Ő pedig a posztján a TOP3-ban van a világon. Kiváló technika, anticipáció, helyezkedés, játékolvsás, labdabiztosság, cselezés, szerelés, egyre jobb fejelés jellemzi. Igaza volt a fenti kollégának, ha 2012-ben valaki nem ismeri el, hogy Busi mennyit tesz hozzá a csapathoz, az az elmúlt években nem tudom milyen műsort nézett. Meg lehet nézni a meccseink képét mikor ő játszik, vagy ha Keita például. Vagy akár csak Masc. Ég és föld.

És tényleg [auto_cenzúra] fontos az üresbe mozgása, meg az hogy 90%-kal passzol, mert lehet h nem 50 méterekre (de nem is három), de rengetegszer egyérintőben kell úgy pontosan adnia, hogy a következő pillanatban már csattan az ellenfél lába a sípcsontvédőjén, és nem mindig fújják le, ha pedig eladja abból gólveszély van.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.14. 00:50:45

kristop írta:amikor valaki még 2012ben se ismeri el, vagy ismeri fel busquets kvalitásait, priceless, gyönyörű pillanatok :DDD

látom előre, megint jön a yaya jobb, csak pep haverja busi ezért került be, meg pep utálja a feketéket hozzászólások :D
olvasni kéne. odaírtam, hogy igen, első éve óta sokat fejlődött, de ez, hogy 3méteres passzt baromi jó ütemben ad, meg az elmozgással a védősorban ad területet a többieknek, ez vicc.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.14. 00:50:10

Szóval lehet ezt csűrni-csavarni, a kezdő 11ből Busi az egyik, akin a legkevésbé múlott a sikertörténet.
Ezt úgy írod, mintha nekem szívügyem lenne megvédeni Busquetset. Én jól fogok aludni akkor is, ha továbbra is így látod Busquets szerepét.
Ez a nagyon jó ütemben ad labdát és futkorászik össze vissza nagyon jól, megint egy kicsit bele van dumálva. ahol a csapatnak problémája van, az az ellenfél kapujának 15-20méteres körzete. Ott Busi semmit nem csinál. Most az,hogy a kezdőkörben elfut, ahol alig van ellenfél, azt kenhetjük a hajunkra.
Vagy ugye általában visszalép a védőkhöz, ha Alvesék felfutnak.
Feltéve, ha minden csapat visszaáll a saját térfelére, ami viszont még így sem általános. Labdakihozatalnál és labdatartásnál kulcsfontosságú, védekezésnél meg pláne, támadásban meg nem annyi a feladata, amit leírtál, hanem kialakítja a háromszögeket, amiből Xaviék indulhatnak, feljebb is lép, nem ver sátrat a kezdőkörben.
.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.06.14. 00:49:11

amikor valaki még 2012ben se ismeri el, vagy ismeri fel busquets kvalitásait, priceless, gyönyörű pillanatok :DDD

látom előre, megint jön a yaya jobb, csak pep haverja busi ezért került be, meg pep utálja a feketéket hozzászólások :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.14. 00:40:20

Távol van amit nyújtani kellene? Ha távol lenne, nem nyert volna 2 BL-t és esett le volna két BL-elődöntő a Barcelonának. Csak azért, mert van egy Messi-Xavi-Iniesta trió, nem adnak címeket, 2006 és 2008 között ez szépen kidomborodott.
Főleg mert:
1- Xavi a 2008as EB óta játszik ilyen szinten
2- Iniesta Pep jövetelével lett stabilan beépítve a csapatba
3- Messi szintén azóta kap főszerepet

Szóval lehet ezt csűrni-csavarni, a kezdő 11ből Busi az egyik, akin a legkevésbé múlott a sikertörténet.

Ez a nagyon jó ütemben ad labdát és futkorászik össze vissza nagyon jól, megint egy kicsit bele van dumálva. ahol a csapatnak problémája van, az az ellenfél kapujának 15-20méteres körzete. Ott Busi semmit nem csinál. Most az,hogy a kezdőkörben elfut, ahol alig van ellenfél, azt kenhetjük a hajunkra.
Vagy ugye általában visszalép a védőkhöz, ha Alvesék felfutnak.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.14. 00:13:41

Sanama írta::DDDD
Én még egyszerűen most sem értem mit lehet ennyi minden belemagyarázni Busi játékába :D A válogatottba azért került be a VB-n, mert Senna sérült volt, és VdB vitte a Barcás magot,remélve,hogy ott is fog működni. Illetve más vkp nincs spanyol honban Alonson kivűl, de 2 vkp kell VdB-nek.

Ez a hatalmas játék olvasás , és intelligencia azért erős túlzás :D Mondjuk azt,hogy sikeresen oda tudja passzolni 10ből 9szer a 3méterre álló Xavinak vagy Iniestának.

Bárhol feltalálja magát? Ezt sem tudnám alátámasztani.

Tény,hogy az első évéhez képest sokat fejlődött, de még mindig elég távol van attól amit nyújtani kéne. Majd akkor fog ez kitűnni, ha Xavi szépen visszavonul és Iniesta is gyengébb lesz.
Behívhatta volna Colsát is VdB, ha nincs más ilyen alapon. A "Barçás magot behívta" pedig azt sugallja, mintha VdB nem értene hozzá.

Egy játékos nem attól olvassa a játékot vagy van játékintelligenciája, mert 40 méteres keresztpasszokat ad a társának a lábára. A mozgásával megteremti a helyet Xaviéknak, vagy éppen azzal a 3 méteres, de a legjobb ütemben érkező passzal támadásba lendíti a csapatot.

Bárhol feltalálja magát: nem azt értem ezalatt, hogy kezdjen támadóként, ő is lő 82-őt egy év alatt, hanem azt, hogy egy meccs alatt a pálya bármely szegletében a csapat hasznára tud lenni az előbb felsorolt erényei miatt.

Távol van amit nyújtani kellene? :) Ha távol lenne, nem nyert volna 2 BL-t és esett le volna két BL-elődöntő a Barcelonának. Csak azért, mert van egy Messi-Xavi-Iniesta trió, nem adnak címeket, 2006 és 2008 között ez szépen kidomborodott.
.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.14. 00:01:14

B. Tamás írta:
Yaya(07-10) írta:sergio sosem volt a világ legjobbja a posztján és nem is lesz nagy valószínűséggel.
Lenni már nem lesz, mert már most az. Én még mindig tartom, hogy megtestesíti azt, ami a foci: játékintelligencia, játékolvasás, technika, munkabírás. Bárhol feltalálja magát, mert érti a játékot, nem csak egy dimenzión keresztül nézi azt. Nem azért lett a Barça mellett a spanyol csapat oszlopos tagja, mert egy egyszerű védekező középpályás.

De ahogy nézem, nem győzzük meg egymást, úgyhogy részemről mindent elmondtam Buquetsről.
:DDDD
Én még egyszerűen most sem értem mit lehet ennyi minden belemagyarázni Busi játékába :D A válogatottba azért került be a VB-n, mert Senna sérült volt, és VdB vitte a Barcás magot,remélve,hogy ott is fog működni. Illetve más vkp nincs spanyol honban Alonson kivűl, de 2 vkp kell VdB-nek.

Ez a hatalmas játék olvasás , és intelligencia azért erős túlzás :D Mondjuk azt,hogy sikeresen oda tudja passzolni 10ből 9szer a 3méterre álló Xavinak vagy Iniestának.

Bárhol feltalálja magát? Ezt sem tudnám alátámasztani.

Tény,hogy az első évéhez képest sokat fejlődött, de még mindig elég távol van attól amit nyújtani kéne. Majd akkor fog ez kitűnni, ha Xavi szépen visszavonul és Iniesta is gyengébb lesz.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.13. 23:54:28

Yaya(07-10) írta:sergio sosem volt a világ legjobbja a posztján és nem is lesz nagy valószínűséggel.
Lenni már nem lesz, mert már most az. Én még mindig tartom, hogy megtestesíti azt, ami a foci: játékintelligencia, játékolvasás, technika, munkabírás. Bárhol feltalálja magát, mert érti a játékot, nem csak egy dimenzión keresztül nézi azt. Nem azért lett a Barça mellett a spanyol csapat oszlopos tagja, mert egy egyszerű védekező középpályás.

De ahogy nézem, nem győzzük meg egymást, úgyhogy részemről mindent elmondtam Buquetsről.
.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 23:47:42

Alves nagyon nagy játékos. nyilván ha bejönne érte egy 50millás ajánlat el lehetne gondolkodni rajta, de ő még sokáig képes a legmagasabb szinten játszani. nem ismerek hozzá hasonló kvalitású játékost, aki ilyen jól védekezik és támadásban is rengeteget tud adni. a barca különben sem eladni szokta az értékeit.
Adrianot mindenképpen meg kellene tartani, szerintem jobb játékos, mint alba, bár őt annyira nem ismerem. Fogalmam sincs hány év van még Puyolban ezen a szinten. saját bevallása szerint még jó pár évig játszana, de egy picit kételkedem, hogy 1-2 évnél tovább tartósan tudná hozni ezt a szinte, ráadásul rengeteg probléma van a térdével, nem tudni mikor lesz újra harcképtelen.
nem tudom, hogy a la masia neveltjei Fontás, muniesa és a többiek milyen szintet ütnek meg. ha van bennük akkora potenciál, hogy hosszú távon oszlopos tagjai legyenek az együttesnek, akkor nem biztos, hogy kellene egy új sztárvédő. meg lehet oldani házon belül is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.13. 22:42:00

Yaya(07-10) írta:Hummels játéka nagyon tetszett, szerintem az eb után elég sok csapat fogja ostromolni dortmundot a játékos kegyeiért. Mindenképpen kell egy kimagaslóan jó középső védő. Adriano mellé meg jöhet Alba bár kissé túl lett sztárolva érzésem szerint, de remélem beváltja az emberek hozzá fűzött reményeit. Afellayt nem marasztalom, nem rossz játékos, de nem tud döntő tényezővé válni egy meccsen. persze képességben sokkal jobb játékos, mint tello például, de a barcában nem fog kijönni szerintem.
Hummels játéka nekem is borzasztóan tetszik. De az ha így folytatja az EB-n úgy felmegy az ára, h aligha köt ki nálunk, hisz mi nem akarunk sok pénzt kiadni. De nagyon örülnék neki.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.13. 22:05:40

[quote="Yaya(07-10)"]odab@szna, ha alvest eladnánk...


azért ennyire nemkell ám beparázni attól hogy Alves esetleg elmegy...
1:tuti nemfog menni,szóval szerintem felesleges is ezen filózni.
2:Alves már 28-29 éves,szóval 2-3 évnél többet nemlesz már itt,de ha elmegy innen,akkor is lesz Barca...Volt elötte is,és lesz utána is...Tény,hogy jelenleg Alves számunkra a legjobb opció erre a posztra,hisz minden szempontból tökéletesen illik ebbe a csapatba,de azért ha megnézzük,akkor a Bl győztes Chelse-ben eg Ivanovic a jobbhátvéd,aki azért valljuk be,nem egy olyan nagy spíler...Arról nem is beszélve,hogy Arbeola egy botlábú idi*ta,és a tavalyi szezont végigtolta a Real-ban kezdőként,és a madridiak mégis bajnokságot nyertek,meg a Bl-ben is szépen meneteltek...
Szóval lehet hogy a távozásával valamennyit gyengülnénk(egyébként ez sem biztos,lehet egy Isla,esetleg Van der Wiel nem lenne jobb mint Alves volt,bár erre kicsi az esély,de egyikőjük sem játszott még nálunk,szal nem lehet tudni hogy mire lennének képesek itt)...
Egy szó mint száz,volt csapat Alves elött,és lesz utána is..Ettől függetlenül énsem szeretném hogy menjen,és szerintem nem is fog .!
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 21:59:48

Hummels játéka nagyon tetszett, szerintem az eb után elég sok csapat fogja ostromolni dortmundot a játékos kegyeiért. Mindenképpen kell egy kimagaslóan jó középső védő. Adriano mellé meg jöhet Alba bár kissé túl lett sztárolva érzésem szerint, de remélem beváltja az emberek hozzá fűzött reményeit. Afellayt nem marasztalom, nem rossz játékos, de nem tud döntő tényezővé válni egy meccsen. persze képességben sokkal jobb játékos, mint tello például, de a barcában nem fog kijönni szerintem.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 21:53:35

odab@szna, ha alvest eladnánk...sergio sosem volt a világ legjobbja a posztján és nem is lesz nagy valószínűséggel.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.06.13. 18:07:46

A mundodeportivo.com információi szerint a katalán klub már tudja, ki lehet Dani Alves utánpótlása, ha a brazil védő valamilyen oknál fogva távozna nyáron a Barcától.

A jelölt nem más, mint Mauricio Isla az Udinese 24 éves jobbhátvédje, akit Albert Valentín a Barca alkalmazottja négyszer is megnézett az elmúlt idényben. Egyes hírek szerint Isla - aki honfitársa Alexis Sáncheznek - már tárgyalt a Juventussal és meg is állapodott, ám ezt hivatalosan senki nem erősítette meg egyik klub részéről sem.

Isla 2008-ban érkezett az Udinesehez, azóta 152 mérkőzésen szerepelt az olasz csapatnál, és 7 gólig jutott ezen idő alatt. Erénye a nemzetközi tapasztalat - chilei válogatott 2007 óta - a gyorsaság és az, hogy a védelem több pontján is megállja a helyét, vagy ha úgy szükséges szélső középpályást is tud játszani. Az ára a hírek szerint 8 millió euro lenne.

Maga a tökély lenne. 8)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése