Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.14. 17:44:54

lui1698 írta:
Erxy írta:2014-ig szolt a szerződése. Remélem csak azért hosszabbították meg a szerződést hogy jobban le tudják húzni a vevő klubbot, de a nyilatkozatokból nem úgy tűnik. Meglátjuk.
Szerintem, ha így fejlődik tovább akkor 1-2 év és elhúz Dortmundból.
Remélem nem a Bayernbe.
én meg remélem marad dortmundban és szép lassan ők is elkezdenek sztárokat vásárolni (ribéry, robben stb). megérdemelné a város is, a szurkolók is, kicsit uncsi már h ha németország akkor bayern 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.06.14. 17:16:16

lui1698 írta: Szerintem, ha így fejlődik tovább akkor 1-2 év és elhúz Dortmundból.
Remélem nem a Bayernbe.
Bayern nevelés a srác, úgyhogy ezt azért nem zárnám ki... :?
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.14. 17:02:19

Erxy írta:2014-ig szolt a szerződése. Remélem csak azért hosszabbították meg a szerződést hogy jobban le tudják húzni a vevő klubbot, de a nyilatkozatokból nem úgy tűnik. Meglátjuk.
Szerintem, ha így fejlődik tovább akkor 1-2 év és elhúz Dortmundból.
Remélem nem a Bayernbe.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.06.14. 17:00:41

2014-ig szolt a szerződése. Remélem csak azért hosszabbították meg a szerződést hogy jobban le tudják húzni a vevő klubbot, de a nyilatkozatokból nem úgy tűnik. Meglátjuk.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.06.14. 16:50:15

Erxy írta:Tény és való, Hummels kiváló védő, csak épp van egy apró, ám jelentős tény ami szinte kizárja azt hogy ezen a nyáron nálunk köt ki. Az Eb előtt hosszabbított a Dortmunddal, 2017-ig.
:roll:
És az előző szerződése meddig szólt?
Nem lehet, hogy a Dortmundnál nem olyan hülyék, mint Brémában, hogy ilyenek csússzanak el?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.06.14. 16:47:58

Tény és való, Hummels kiváló védő, csak épp van egy apró, ám jelentős tény ami szinte kizárja azt hogy ezen a nyáron nálunk köt ki. Az Eb előtt hosszabbított a Dortmunddal, 2017-ig.
:roll:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.14. 16:31:38

socio66 írta: most nem azért, de az alapján, hogy a nevét sem tudod helyesen leírni-mert egyébként vertonghen-, nem sokszor láthattad játszani, így meg mi az hogy kötelező?
pont ezt kérdeztem múltkor is, hogy pörög itt a neve, de van itt valaki, aki legalább egyszer látta játszani?
de nem úgy tűnik, mert nem válaszolt senki.
én láttam nem is egyszer. technikai tudásban,játékolvasásban,intelligenciában kiemelkedett az Ajaxból.
Elegáns,higgadt védő. Persze nem biztos,hogy nálunk beválna,de ha "olcsón" (10-15M) el lehetne hozni,akkor megérné.

Thiago Silva,Hummels mellett még ő lehet prioritás,akik valamennyire mozdíthatóak,és játékban is illenének a barcába.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2012.06.14. 16:24:16

S.Agüero írta:Verthongen már nem prioritás?
Hummels-Verthongen párosból az egyiket KÖTELEZŐ megszerezni!
Hummelsre voksolnék, de az sem baj ha nem ő jön.
most nem azért, de az alapján, hogy a nevét sem tudod helyesen leírni-mert egyébként vertonghen-, nem sokszor láthattad játszani, így meg mi az hogy kötelező?
pont ezt kérdeztem múltkor is, hogy pörög itt a neve, de van itt valaki, aki legalább egyszer látta játszani?
de nem úgy tűnik, mert nem válaszolt senki.
Visca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.07.21. 20:59:17
Tartózkodási hely: Gyor

2012.06.14. 16:23:35

Tök jó, hogy Hummels tényleg világklasszis módjára focizik és simán beférne hozzánk de pár hozzászólással lejjebb irták, hogy 2017-ig van meghosszabítva a szerződése és látva a teljesítményét ami mondom mégegyszer csodaszámba megy nálam eszméletlen játékos a pali :) NEM fogják elengedni vagy maximum horribilis összegért ami nem 40 millio ,szerény véleményem szerint, szoval gyorsan felejtsétek el hogy leigazoljuk. Dortmund jövőre bl-be indul és mutatniuk kell mostmár valamit szoval 1%-nál is kisebb esélyt látok a leigazolására
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.06.14. 16:12:29

Kb. két éve mondom, hogy Hummels a legjobb német hétvéd, ez mostanra már biztosan igaz is (szerintem akkor is az volt), viszont még egy hónapja sincs, hogy hosszabbított a Dortmunddal 2017-ig...

Verthongenről sokat nem tudok, de én csak akkor mondok le T. Silváról, ha ott vigyorog Ancelotti mellet PSG-mezben. Ő kell és kész! :)
Más focista nem igazán lenne minőségi erősítés...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.06.14. 15:42:14

Verthongen már nem prioritás?
Hummels-Verthongen párosból az egyiket KÖTELEZŐ megszerezni!
Hummelsre voksolnék, de az sem baj ha nem ő jön.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.14. 15:18:02

sajnos ha érdeklődnénk is iránta már úgy felment szerintem az ára, hogy azzal nem tudunk versenyezni, egyrészt mások is lecspnának rá, másrészt nem is hiszem hogy aprópénzért elengednék, ha egyáltalán szóba állnának vkivel, nem hiszem hogy több embert elengednének Dortmundból
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.14. 14:21:26

Bármennyire szeretem is Tellót, nem lesz állandó helye a csapatban jövőre, így talán neki is jobb, ha elmegy. Kuyt eligazolásával pedig megnyílhat az út számára a kezdőbe. :lol:

Nem is annyira OT: Hummels elképesztő, tegnap is hatalmasat játszott. Ezt a statiszikák is alátámasztják: "Ezúttal is kimagaslóan játszott a dortmundi Mats Hummels, aki ezen az Európa-bajnokságon a világ legjobb belső védői közé nőheti ki magát, ha a portugálok és a hollandok elleni teljesítményét állandósítani tudja. Tegnap 91-szer avatkozott be aktívan a játékba (TTM-mutató), ebből 87-szer sikeresen, az így elért 96 százaléka a legmagasabb volt a mezőnyben a kezdőjátékosok között. Hummels mind a 12 párharcát megnyerte, ráadásul védő létére volt két kapura lövése is, és mindkétszer eltalálta a kaput. Az általa vezetett védelem főszerepet játszott a hollandok játékának elrontásában."
Talán ő lehetne Puyol utódja. (Bár egyelőre nem tudom elképzelni a Barçát a Kapitány nélkül...)

(ITT további statisztikák a holland-németről.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.14. 13:47:38

Azért ne moslékozzuk már le a Liverpoolt.Vannak még embereke akik szeretik azt a moslék csapatot! :D

9 millióért simán ellehet engedni Tellot, én duplán örülnék neki főleg, hogy Kuyt elment valaki kellene szélre a Poolba.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.14. 13:41:28

socio66 írta:ha azt nézzük, hogy angliában egy oxlade-chamberlain, downing, vagy walcott a válogatottig is eljut, akkor simán elképzelhető az ajánlat, mert tello így húsz évesen a benne rejlő potenciállal együtt simán elérheti ezek szintjét, sőt.
én abban az esetben tartanám itt, ha elfogadja azt a szerepkört, amit tavaly betöltött, mert bajnokikon nagy fegyver, ha be tudunk hozni egy ilyen gyors embert az ellenfél fáradt védelmével szemben, de nyilván őt jobban motiválja egy liverpool-hoz hasonló kaland.
Jó, mondjuk más dolog angol válogatottnak lenni, mint a PL-ben meghatározónak lenni. Az az angol válogatott szégyene, h ezek az emberek válogatottak lehetnek, de PL-ben egyik sem meghatározó játékos. Tello sem lesz az sztem, de amilyen moslék a Pool, talán azt a szintet tudhatja.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.14. 11:56:58

Xavi helyzete érdekes lehet a következő szezonban, mert már idén is rengeteget kellett pihentetni, és sokszor le is cserélte Pep. nem is hozta azt a teljesítményt, amit elvárnánk tőle. még szerencse, hogy itt van Cesc és Thiago. Ha jön egy középső védő, akkor Masch és Sergio megoldják a védekező középpályás szerepkört, akár külön-külön, akár egyszerre vannak a pályán. szeretnék látni egy stabil védelmet, mint amilyen az alves-puyol-piqué-abidal 4-es volt. tudom, hogy nagy kérés, de kell a jó védelem, hogy trófeákat nyerjünk. nem vagyok kibékülve az alba transzferrel, mert szerintem közel sem tudja az a srác védekezésben, mint Abidal legjobb formájában. inkább egy stabilan védekező, kevésbé előrekóricáló játékos kellene oda.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.14. 11:37:15

Tello-t én is eladnám ennyi pénzért, mert nem látom, hogy bármiben is különleges lenne. nyilván senki nem várta tőle, hogy hátára vegye a csapatot, de valamit mutasson, ami miatt érdemes lenne megtartani.
socio66

2012.06.14. 11:23:04

ha azt nézzük, hogy angliában egy oxlade-chamberlain, downing, vagy walcott a válogatottig is eljut, akkor simán elképzelhető az ajánlat, mert tello így húsz évesen a benne rejlő potenciállal együtt simán elérheti ezek szintjét, sőt.
én abban az esetben tartanám itt, ha elfogadja azt a szerepkört, amit tavaly betöltött, mert bajnokikon nagy fegyver, ha be tudunk hozni egy ilyen gyors embert az ellenfél fáradt védelmével szemben, de nyilván őt jobban motiválja egy liverpool-hoz hasonló kaland.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.14. 11:21:50

Gondolom azért akarünk egy biztos kh-et venni, mert idén is az volt az egyik leggyengébb posztunk, rossz forma, sérülés esetén legyen minőségi pótlás, tudjunk rotálni, alkalmazkodni ellenfelekhez. 3 ember két posztra nem a legideálisabb + Puyi már sajnos nem bír annyit mint az előző években. A szíve még hajtja , ráadásul nem ártana hosszabb távra bebiztosítani egy betonpárost, Keita pedig valószínű távozik, így gondolom Masch is több szerepet kaphat majd kp-n. Nem hiszem, hogy kizárólag erre a szezonra igazolnának, hanem hosszabb távra. Lehet hogy csak ebben az idényben sújtott ekkora sérüléshullám, de mindenre fel kell készülni, mert iszonyat megszenvedtük ezt a szűk keretet kh pioszton.
Nézegettem ezt a Dede-t és be lehetne próbálkozni vele. Sajnos nem követtem a Gama meccseket, de olcsón meg lehetne szerezni, nagyot nem bukhatnánk vele, jobban örülnék neki mint egy Vertonghennek, bár nálam még mindig Javi Martinez lenne a prioritás, de az biztos, hogy a Bilbao nem adná olcsón az egyik legjobb játékosát.

Remélem Afellayt megtartjuk, nagyon nagy segítséget jelente a csapat számára, főleg ha megtalálnák a csapatban az igazi posztját. Cuenca-tól én semmiképp nem szabadulnék meg. Nagyon hasznos kiegészítő ember, sokkal többre tartom mint Tello-t. Technikás, gyors és érzi a játékot. Nagyon pozitívan csalódtam benne, iszonyat gyorsan beilleszkedett.

Alves eladása pedig a legbődületesebb baromság lenne, még ha a PSG előjönne egy 60 millás ajánlattal is. Meggyőződésem, hogy nélküle nem értünk volna el ilyen sikereket. Ha elmenne, akkor a legnagyobb priorítás egy jobbhátvéd lenne, amiből 1. nincs a piacon megfelelő, 2. ha találnánk is olyat, azt szvsz 50 alatt nem úsznánk meg és nem hiszem, hogy igazán pótolni tudná őt, még egy Lahm se ebben a rendszerben. Pl. egy 3-4-3-hoz kit lehetne találni? Isla-t, Van der Wiel-t. Nevetséges.

A támadószekció nagyon kockázatos lesz szerintem a köv szezonban. Ha Villa jó formában tér vissza és Pedro ott folytatja ahol abbahagyta nem lehet nagy gond, de ez nagy dilemma. Ráadásul szükséges lenne, hogy Alexis nagyobb veszélyforrás legyen a kapura. Jó szezont futott, nagyon megszerettem. Sajnos a sérülései hátráltatták, de inkább hasznos volt a játéka, mint gólratörő. Jó lenne valami info, hogy Neymar-ral tényleg van-e valami megállapodás vagy csak kacsa. Bármennyire is unszimpatikus a 2013/2014-es szezonban már szükség lehetne rá. Szerintem be tudna illeszkedni.

A kp-t nem igazán kell mozgatni. Xaviban még van két jó év + egy Iniesta-Fabregas-Thiago sor sem piskóta.

Amire kiváncsi leszek Delafeau-t mikor kezdik fel-fel hozogatni.
Arról nincs valami hír, hogy Romeau-val mi a szándékunk? Ha jól tudom van rá opciónk és nem keni rosszul. Busi párjaként elnézegetném.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2012.06.14. 11:23:04-kor.
Forca Barca!!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.14. 11:21:40

a pool torres árából hozott egy suarez+caroll duót. ha most nem nézzük a pénzeket, ennél jobb üzlet aligha létezik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.14. 11:07:10

daffy írta:
LM10 írta:A SPORT szerint a Liverpool 9 milliót adna Telloért!

És úgy, hogy 2013-ig van szerződése, az is még B csapatos. Szerintem ezt el kell fogadnunk.
ha ez nem vicc,akkor tényleg nem szabadna gondolkodni a dolgon. nem normális a pool
:lol:
Hát igen, a Pool is érdekesen igazol. Torres eladása nagy húzás lehetett volna, aztán megvették Carrol-t 30 millió fontért. Mondjuk ilyen alapon Tello is megéri a 9-et. Én sem gondolkodnék egy percig sem, ha igaz az ajánlat.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.06.14. 11:05:45

csababarca írta:Ezt egyből el kéne fogadni,ennél többet az életben nem kapnánk érte. Ráadásul angliában futkározhatna kedvére,az az ő terepe.
Én is úgy gondolom, hogy Anglia feküdne neki, tipikus angol szélső a játéka. Itt viszont ebből sokat nem tudna mutatni. Meg Tello állítólag még 2 tűz között van, hogy nincs a jövőbeli stabil A keretben, de a távozóknál, se, szerintem egy jó ajánlat esetén mehet. Mert az egy dolog, hogy rúgott pár gólt, de a játéka nem meggyőző.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.14. 11:02:14

Én is úgy gondolom, hogy ez egy megfontolandó ajánlat.

Nilmar esetleges idehozatalát (szó van róla újra) pedig én támogatnám, persze csak reális áron. Ő mindhárom támadó poszton bevethető és rutinos játékos, akiben van azért brazilos virtuozitás is. A hírek szerint távozni szeretne és lehetőleg BL induló csapathoz. Mi asszem azok vagyunk :)

Bár ha jól belegondolok akkor még mindig itt lesz Messi, Alexis, Villa illetve Pedro, Cuenca és Afellay, ami 6 ember 3 posztra, tehát nem kell 7. ha ők mind maradnak, mert túl sokan lennénk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Attika 25 2012.06.14. 11:08:46-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.14. 11:02:08

Ezt egyből el kéne fogadni,ennél többet az életben nem kapnánk érte. Ráadásul angliában futkározhatna kedvére,az az ő terepe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.14. 10:59:54

LM10 írta:A SPORT szerint a Liverpool 9 milliót adna Telloért!

És úgy, hogy 2013-ig van szerződése, az is még B csapatos. Szerintem ezt el kell fogadnunk.
ha ez nem vicc,akkor tényleg nem szabadna gondolkodni a dolgon. nem normális a pool
Válasz küldése