Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.06.09. 20:22:38

http://www.sport.es/es/" target="_blank Rakitic kipipalva
Barca Barca Baaarca
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.09. 19:59:08

bowlinggolyo írta:
S.Agüero írta:
Egy Pedro-Mandzkic cserében én benne lennék , ti hogy vagytok vele ?
Simán jó lenne, de esélytelen. :roll:
Véleményem szerint nem lenne jó Mandzukic, mivel a Bayernből is azért távozik, mert nem találta meg a helyét a Guardiola féle fociban. Nos a Barca focija a mai napig nem sokkal tér el a Guardiola alkotta focitól.
Egyszeruen csak nem tart ra igenyt ahogy anno Eto'ora se tartott. Szerinted fosta volna a golokat ha nem talalja a helyet? Sokkal veszelyesebb volt vele a Bayern mint nelkule egyszeruen csak Pepnek megvannak a maga hulyesegei. Anno Eto'o, Toure... Stb egyiknek se a kepessegeivel volt gond, egyszeruen csak nem olyan jatekosok amit o megalmodott. Az egyik legnagyobb igazolasunk lenne Mandzukic :) sajnos nincs ra sok esely.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.09. 19:44:36

Tobias88 írta:Nagyon elterjedtek a Reus féle hírek:

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig" target="_blank ... --sow.html

Tetszik a médiának és a Bild is lehozta. Bár ők azért hozzáteszik a Dortmund igazgatójának véleményét, hogy nem adják el. Viszont ha van kivásárlási díj akkor nincs esélyük ugyan úgy, mint nekünk Thiago-val. Viszont ezt a részt nem értem:

"Barca will now attempt to do a deal with Dortmund for the player and will start the bidding at €35m (£28m)."

Most akkor van 35 milliós kivásárlási ár vagy nincs? Mert ha nincs, akkor adnánk a pénzt és hozhatnánk, de itt nem erről van szó. És én még a Reus féle megegyeztünk dolgot is hülyeségnek tartom, van jobb dolga is most mint velünk tárgyalni.


Amiket ti felhoztok, mind a sérülése előtt volt és egy feltételezett jó VB szereplés előtt. Most meg utána vagyunk.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.06.09. 19:16:34

S.Agüero írta:
Egy Pedro-Mandzkic cserében én benne lennék , ti hogy vagytok vele ?
Simán jó lenne, de esélytelen. :roll:
Véleményem szerint nem lenne jó Mandzukic, mivel a Bayernből is azért távozik, mert nem találta meg a helyét a Guardiola féle fociban. Nos a Barca focija a mai napig nem sokkal tér el a Guardiola alkotta focitól.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.09. 19:11:16

Tobias88 írta:
Most akkor van 35 milliós kivásárlási ár vagy nincs? Mert ha nincs, akkor adnánk a pénzt és hozhatnánk, de itt nem erről van szó. És én még a Reus féle megegyeztünk dolgot is hülyeségnek tartom, van jobb dolga is most mint velünk tárgyalni.
nem tudni,hivatalos kommüniké nem volt róla. Csak nyilatkozatokból lehet kisejteni.
Amúgy most éppen semmi dolga nincs csórinak,hogy lesérült,mint velünk tárgyalni,szóval nekünk ez "jól jött" úgymond.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.09. 18:53:41

Nagyon elterjedtek a Reus féle hírek:

https://uk.eurosport.yahoo.com/news/lig ... --sow.html" target="_blank

Tetszik a médiának és a Bild is lehozta. Bár ők azért hozzáteszik a Dortmund igazgatójának véleményét, hogy nem adják el. Viszont ha van kivásárlási díj akkor nincs esélyük ugyan úgy, mint nekünk Thiago-val. Viszont ezt a részt nem értem:

"Barca will now attempt to do a deal with Dortmund for the player and will start the bidding at €35m (£28m)."

Most akkor van 35 milliós kivásárlási ár vagy nincs? Mert ha nincs, akkor adnánk a pénzt és hozhatnánk, de itt nem erről van szó. És én még a Reus féle megegyeztünk dolgot is hülyeségnek tartom, van jobb dolga is most mint velünk tárgyalni.
94:39 6 - 1
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.09. 18:41:07

Egy Pedro-Mandzkic cserében én benne lennék , ti hogy vagytok vele ?
Simán jó lenne, de esélytelen. :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.09. 18:22:17

Én még hozzátennék pár dolgot a lentebb elhangzottakhoz, amiben páran egyetértünk.

A világos cél a hibák kijavítása. Mik a hibák?
Védekezésben a pontrúgások és a kontrák, illetve a sok egyéni hiba (helyezkedés, rosszul eltalált/ el nem találát labdák, stb.) Ezeket csapatszinten is fejleszteni kell, de nyilván a védelem részéről ez a legfontosabb. Ez főként az edző feladata lesz, de ehhez szüksége van megfelelő játékosokra.

Cuadrado a pontrúgásoknál nem sokat tudna segíteni, mivel nagyjából Alves-magasságú. Szélsőként pedig nem hiszem, hogy pont a fejesek, a helyezkedés az erősségei. Mivel tulajdonképpen nem is szélső VÉDŐ, hanem szélső támadó, így szinte még inkább várható tőle, hogy "fent ragad", mint Alves-től. Tehát a kontráknál sem jelent előrelépést.
Piszczek viszont valamivel védekezőbb szellemű, magas, illetve lassúnak sem mondható, bár nyilván kevésbé dinamikus, mint Alves vagy Cuadrado. A védekezésben óriásit nyerne vele a csapat. Kontráknál, rögzített helyzeteknél. Én egyértelműen a lengyel mellett teszem le a voksom, óriási hiba lesz, ha a kolumbiait hozzuk.

Marquinhos-ről szinte ugyanezeket el lehetne mondani. A magasságához képest gyors, a pontrúgásoknál kevésbé lefejelhető, mint egy 175 cm-nél alacsonyabb Mascherano. Azt viszont kétlem, hogy le tudna hozni egy szezonban 40-50 meccset kevés egyéni hibával, ami nem csoda, mert még csak 20 éves (fiatalabb, mint Bartra :!: ). Nem véletlenül nem dobták a PSG-ben sem a mély vízbe. Ráadásul nálunk a megfelelő "irányítás" is hiányozna, mert Piqué-nél örülhetünk, ha magára oda tud figyelni 90 percen keresztül... nemhogy még egy társra is. Marquinhos-nak lenne helye itt - legkorábban 1-2 év múlva, amik nagy részében folyamatos játéklehetőséget kapott. Én egyértelműen rámennék egy idősebb, de nem túlkoros védőre, aki képes "tanítani" a fiatalokat. Egyértelműen favorizálnám Rio Ferdinand-ot, aki biztosan megy a Mu-ból. 4. számú védőnek, a fiatalok mellé sokkal alkalmasabb lenne "társnak", mentornak, mint Piqué. Mathieu-ról nem is beszélve, akinek nem is az a posztja. A francia óriási baklövés lenne. Bár a testalkata megfelelő, a rögzített helyzeteknél jól jöhetne, de mivel nem kimondottan van tapasztalata a középhátvéd feladatok ellátásában, így nemhogy irányítani nem tudná a védelmet, de szinte csak egy hajszállal lenne előrelépés Mascherano-hoz képest. Egyébként pedig egy 30-31 éves hátvédért 15-20 milliót nem kellene kifizetni azért, hogy aztán amikor szóhoz jut sem az eredeti posztján kapjon szerepet... Ha már sajnáljuk a pénzt egy jó korban lévő vezér típusú középhátvédre, legalább bohócokra ne verjünk már el tízmilliókat ...

A vkp. szerepe kettős, egyrészt akadályoznia kellene az ellenfelet a labdafelhozatalkor, másrészt rajta kell, hogy átfolyjon a támadásaink nagy része. Busquets játékára ellenben csak az utóbbi jellemző. Egyszerűen nem igazi labdaszerző. Ezt elbírná a csapat, ha a védekezésünk szervezettebb lenne, Busi viszont az előző szezonban a támadófeladatait sem látta el megfelelően, lassú volt és körülményes, nem is beszélve arról, hogy sokszor ment bele felesleges cselezésbe. Ennek ellenére én nem tenném ki, esetleg elgondolkodnék azon, hogy nem lenne-e értelmesebb őt tenni Xavi helyére, és betenni egy ütközőbb vkp-t a csapatba. Sajnos taktikai váltásra nem látok esélyt (pl. 3-5-2 vagy 4-2-3-1), pedig lehet nem ártana és akkor még inkább megférne két vkp. a csapatban.


A támadásainkban lévő hibák: lassú támadásvezetés, középpálya túlterhelése, saját játékterünk leszűkítése, veszélytelen pontrúgások. Itt is nagy szerep hárul majd az edzőre, de ahogy a védekezésnél, ide is kellenek majd új arcok. Ami plusz, az az a védekezéshez képest, hogy itt lassan elengedhetetlen lesz a változtatás, akár a legkisebb is: középcsatár.

És akkor az új arcokról. Rakitic. Nekem még mindig nem "szimpatikus", hogy pont őt akarjuk idehozni (hoztuk ide). A játékát elnézve inkább ő is Iniesta posztján lenne jó, mintsem Xavi helyén. Xavi helyén sokkal inkább passzolna egy Thiago, Modric, Gündogan, Lampard TÍPUSÚ ember - de írhattam volna Pirlo-t, Kroost vagy Pogba-t is, teljesen mindegy. A lényeg az, hogy erre a posztra, ebben a szerepkörbe nem elég CSAK a támadással foglalkozni. Ha ide is egy Iniesta (Fabregás)-mentalitású ember kerül, akkor könnyen borulhat a mérleg és a pálya is, amiből nem feltétlenül mi jövünk ki jól. Ide elengedhetetlen a labdabiztosság, a pontosság. Xavi a megkopott passzgyorsasága miatt kevés már ide. Rakitic-re nem merem 100%-ra azt mondani, hogy "lebutított Fabregás", mert annyira nem ismerem a játékát, de nem épp ő tűnik erre a posztra a legjobbnak. Kérdés, hogy Lucho Rafinha-t ide szánja-e, mert akkor könnyen előfordulhat, hogy Rakitic iniesta mögé érkezik és Rafinha lesz Xavi helyén. Bár őszintén szólva Rafinha megint inkább Iniesta posztjára néz ki jó utánpótlásnak - Thiago-hoz viszonyítva.
Én alapvetően hibának érzem, hogy Rakitic-et elhoztuk. Nagyobb hibának, mintha Cesc-kel sz..akodunk még egy évet... :roll:

A támadósorban az a legnagyobb probléma, hogy Messi nem tud és nem is akar már űrfocit játszani, így pedig nagyon nehéz lesz vele bármit is kezdeni. Nem tudom, hogy ez a hányingere miatt vagy más miatt van-e, őszintén szólva nem is érdekel, mert csak a csapat látja kárát. Alapvető hiba innentől kezdve ragaszkodni a hamis 9-es pozícióhoz, mert ez így nem megy mozgás nélkül. Rengeteg mozgás nélkül. Neymar, Sánchez és Pedro(mondjuk ő talán kevésbé egy kicsivel) igyekeztek, utóbbi kettőnél inkább qualitásbeli gondok vannak (labdaátvételek, összjátékok), mintsem mentális. Sánchez-t én kicsivel többre tartom, de ha megy, az valószínűleg nem azért lesz, mert Pedro jobb, hanem utóbbi tűri inkább a padot.
A felmerült nevek közül Reus semmilyen esetben sem lenne jó. Centernek gyenge, jobbszélen nem az igazi (ellenben Sánchezzel, hiába érzem gyengébb technikájúnak a chilei-t), ha pedig Neymart tesszük centerbe (3 támadós/csatáros rendszerben), akkor tulajdonképpen az ő játékát "öljük meg". Sokkal szívesebben néznék el középen egy kimondott centert, legyen az Lukaku, Agüero vagy más, bizonyított center. Így Neymar-nak és Messinek is több hely jutna a széleken, ha pedig ők akarnának futni, akkor nem kellene sok meccset rúgott gól nélkül zárni, mint idén. Így a védőkkel együtt újra veszélyesek lehetnénk rögzített helyzetekből is. Persze ezt Messikének is akarnia kellene. :roll:
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.09. 18:10:44

Mandzukic távozik a Bayerntől. http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,neme ... enul,72133" target="_blank

Most ez nem tudom mennyire lenne jó nekünk , mert igazából ha ott sem feküdt neki ez a játék , akkor nálunk miért válna be neki ? ( mondom ezt úgy , hogy nem tudom milyen lesz az idei taktikánk , de gondolom nagyjából marad ez a stílus ).
Egy Pedro-Mandzkic cserében én benne lennék , ti hogy vagytok vele ?
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.06.09. 17:41:46

Sanama írta:twitteren barcastuff, aki lehozza a híreket, azt írta, hogy egyelőre nem világos, hogy Reusnak van-e kivásárlási ára egyáltalán, illetve ha van, akkor mennyi.
Reusnak kell, hogy legyen kivásárlási ára, hiszen a Götze-transzfer apropóján többször is kijelentették a Dortmund illetékesei, Marco lesz az utolsó, akinek konkrét összeget írnak a szerződésébe.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.09. 17:38:22

twitteren barcastuff, aki lehozza a híreket, azt írta, hogy egyelőre nem világos, hogy Reusnak van-e kivásárlási ára egyáltalán, illetve ha van, akkor mennyi.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.09. 16:44:50

Ez a Reus nyilatkozat mikor hangzott el? Javítsatok ki ha nem úgy van, de én úgy emlékszem van annak már egy hónapja is. Akkor pedig nem sokat nyomnak a latba ezek a mondatok.
Én amúgy nem tudom, hogy érdemes-e Reus-t elhozni. Igaz nem sokat nem láttam, de kételkedem benne, hogy azon a poszton is tudna egy hasonló teljesítményt hozni, mint a BVB-ben. Mondjuk olyasmi is megfordult a fejemben, hogy adott esetben a középpályán is bevetné LE. (bár akkor is inkább Ini posztja feküdhetne neki jobban)
Szerintem egy ilyen szezon után értelmetlen lenne megszabadulni Alexisől, főleg amilyen árakkal bombáznak minket érte. Újra hoznánk valakit, akinek nem is az az elsőszámú posztja ahová tennék. Bármennyire is tehetséges stb. de csak ezért ne jöjjön.

Leht, hogy sokan nem osztják a véleményemet, de eddig én nem vagyok elégedett az átigazolási szezonnal. Ter Stegen OK, de ez nem egy újkeletű dolog. Úgy tűnik hozunk mellé/elé/mögé egy nem is klasszis 31 éves kapust rekordáron. A középpályáról elengedjük azt a játékost aki a jövőt jelenthetné (talán egy marék szotyiért Mou-nak) és hozunk helyette (nem lenézve) egy átlagosnál valamivel jobb irányítót, ezzel előrevetítve, hogy a 35 éves Xavi lehet továbbra is a kezdő.

A támadószekcióbeli változások is leginkább arról szólnak, hogy megy fillérekért lecseréljük az egyik legkiválóbb szezont futó játékosunkat (eki nem mellesleg a posztján játszik) és hozunk helyette egy újabb félmegoldást.

És akkor ott a védelem kérdése. Egész évben a csapból is az folyt, hogy nyáron ezt a szekciót kell nagyon megerősíteni, mert gyenge lábakon áll, erre ha minden igaz hozunk egy 20 éves ígéretet nem kevés pénzért, úgy hogy még a jobbhátvédünket is belerakjuk. Plusz negyedik védőnek egy Mathieu szintű játékost 15-20 millióért. Hát ezzel nem sokat erősödünk. Néhány millióval drágábban már kész, klasszis játékosok után lehetne nézni. Volt egy Benatia, ami bíztató volt, de nem sikerült és akkor hozunk egy 20 éves tehetséget, mikor hasonlóra itt van Bartra.
És akkor a jh kérdés. Alves 90+ százalék, hogy megy a helyére pedig Cuadrado a legesélyesebb, akiről nem is írnék semmit, ki lett már fejtve. Mondjuk ennek a Piszczek pletykának örülök, hátha lesz belőle valami.

Ezek nagyrésze persze távol áll a biztostól, de a legvalószínűbb (egyesek azért 99%-ra vehetők) eshetőségek.

Ennek fényében pedig közel sem mondanám biztatónak a helyzetet, pláne nem pacsiznék a vezetőséggel. Ja, és majd elfelejtettem. Ezek túlnyomó többsége elég kétséges, hogy beválik és jövőre ha minden igaz nem korrigálhatjuk, szóval ésszel kéne, mert most két évre előre kell gondolkodni és csapatot építeni, de eddig ez nem effelé tendál.
Forca Barca!!!!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 16:40:40

Mozgalmas hétnek nézünk elébe szerintem.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.06.09. 16:23:10

Neymar is azt állította,hogy csak a VB után fog Európába igazolni...Ezeknek a nyilatkozatoknak nem szabad hinni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.06.09. 14:55:21

Tobias88 írta:
blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.

Ja, vegulis meg sosem volt ra pelda, hogy egy jatekos ezt nyilatkozza penteken mondjuk, es jovohet Kedden mar masik cimert csokolgat.... Ja, de, megis KB minden heten van ilyenre precedens
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.09. 14:47:07

Tobias88 írta:
blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.
Most megint jött egy cikk és a fórum 90 % -a meg van őrülve. Megmondta , hogy a következő idényben még a Dortmundban marad , aki ezt nem érti meg azt már csak komolyan sajnálni tudom. Meg akkor ha jönne Reus akkor az Alexis-PEdro párosból már valakit eladtak volna nem ? Nem véletlenül számol még LE Tello val is , és akkor Deuloról nem is beszélve.
http://www.foci-live.hu/kulfoldi-foci-b ... a-dortmund" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 14:14:52

MichaaBee írta: Nekem az a gyanús az egészben, hogy a sport-on ma megjelent cikk szerint 35 millió az első ajánlat, amit tettünk Reus-ért. Valahogy nekem nem áll össze a kép. :D
Pedig meg is magyaráztad már.. :mrgreen: A 'Sport'-nak én már nem tudok hinni, annyi hülyeséget lehoztak idén, sokszor magukat cáfolták meg egy napon belül.

Tegnap olvastam itt a fórumon, hogy Denis Suárezt is bevonnánk a Rakitic bizniszbe, most 'Mundo'-n is látom. Jó ötlet lenne szerintem, ha nem vesznek Rakitic helyére senkit, akkor gondolom játszatnák is, hasonlóan elsülhetne, mint az idei Rafinha kölcsön. Bár jobban örülnék, ha Sergi Roberto menne, és jövőre nem foglalná a helyet a keretben.. :roll:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.09. 14:10:56

blaugrana99 írta:
MichaaBee írta:Nekem az a gyanús az egészben, hogy a sport-on ma megjelent cikk szerint 35 millió az első ajánlat, amit tettünk Reus-ért. Valahogy nekem nem áll össze a kép. :D
A lényeg az hogy neki is akarnia kell a váltást,onnantól már csak rajtunk múlik a dolog hogy mennyit fizetünk érte. Ugye a 35 csak az első ajánlat volt,szerintem fog ez még följebb is menni.
Nem ez a lényeg. Ha egyszer 35 milliós kivásárlási ára van, akkor nincs értelme azt mondani, hogy 35 milliós első ajánlatot tettünk és ebben az esetben ez nem fog feljebb menni. Ha tényleg ennyi a kivásárlási ára, akkor csak az ő akarata számít. Ergo vagy nincs is ilyen, vagy kamu volt az egész mai cikk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 14:05:45

MichaaBee írta:
etooka9 írta:
davebarca írta:Javítson ki valaki ha tévedek, de én azt olvastam 1-2 hete (talán a sporton?), hogy ez a 35 milliós kivásárlási ár csak 2015-ben lép érvénybe.
Nem, utana olvastam es ez mar a leszerzodtetese (2012) ota ervenyes.
Nekem az a gyanús az egészben, hogy a sport-on ma megjelent cikk szerint 35 millió az első ajánlat, amit tettünk Reus-ért. Valahogy nekem nem áll össze a kép. :D
A lényeg az hogy neki is akarnia kell a váltást,onnantól már csak rajtunk múlik a dolog hogy mennyit fizetünk érte. Ugye a 35 csak az első ajánlat volt,szerintem fog ez még följebb is menni.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.09. 14:01:14

etooka9 írta:
davebarca írta:Javítson ki valaki ha tévedek, de én azt olvastam 1-2 hete (talán a sporton?), hogy ez a 35 milliós kivásárlási ár csak 2015-ben lép érvénybe.
Nem, utana olvastam es ez mar a leszerzodtetese (2012) ota ervenyes.
Nekem az a gyanús az egészben, hogy a sport-on ma megjelent cikk szerint 35 millió az első ajánlat, amit tettünk Reus-ért. Valahogy nekem nem áll össze a kép. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.09. 13:41:03

davebarca írta:Javítson ki valaki ha tévedek, de én azt olvastam 1-2 hete (talán a sporton?), hogy ez a 35 milliós kivásárlási ár csak 2015-ben lép érvénybe.
Nem, utana olvastam es ez mar a leszerzodtetese (2012) ota ervenyes.
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:38:08

Tobias88 írta:
blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.
Én azért azt mondom várjuk ki az ügy végét.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.09. 13:34:42

blaugrana99 írta:És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Hagyjátok már abba a Reus-ozást amúgy:
"It's safe to say I will be playing for Borussia Dortmund also in the 2014-15 season," he said. "Basically I do not need to stress all the time that I am feeling great being with the club. As far as leaving [Borussia Dortmund] that is no issue for me, and I am not affected by the transfer release clause."

És ez nem pletyka, a szájából hangzott el.
94:39 6 - 1
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:24:59

A sport.es azt írja hogy Rakitic már ma aláírhatja a szerződését.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 13:18:38

És vele állítólag már szóban meg is egyeztünk ha a hírek igazak. Akkor minél előbb üssük nyélbe az üzletet.
Válasz küldése