Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.10. 12:40:11

Gali írta:Barcelona didn't want Kroos now because position covered and didn't want him for free next year because of good relations with Bayern. [elp]

Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]

Tehát Toni most azért nem kell, mert az Ini, Rakitic, Rafinha hármas elég lesz a 2 tkp pozícióra, nem is beszélve Alibi Robiról.
Jövőre meg azért nem, mert akkor ingyen jönne és megsértenénk a Bayern lelkivilágát.
Remélem még egy 6 éves ciklusra maradtok! =D>

Barcelona have decided to let winger Isaac Cuenca (23) leave on a free transfer. The player would have a deal with Deportivo. [md]

Helyes, így a jó kapcsolat a Bayern után a Deportivoval is megmarad!
Kár hogy a Pool nem akar velünk jó kapcsolatban lenni és mondjuk Pedrora cserélni Suarezt.

Viccet félretéve, tavaly a Bayern pont a jó viszonyunkat ápolta amikor a Thiagot elvitte tőlünk kb annyiért amennyiért most megszerezhetnénk tőlük Kroost. Good relations, aha....
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.10. 12:16:44

Barcelona didn't want Kroos now because position covered and didn't want him for free next year because of good relations with Bayern. [elp]

Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]

Tehát Toni most azért nem kell, mert az Ini, Rakitic, Rafinha hármas elég lesz a 2 tkp pozícióra, nem is beszélve Alibi Robiról.
Jövőre meg azért nem, mert akkor ingyen jönne és megsértenénk a Bayern lelkivilágát.
Remélem még egy 6 éves ciklusra maradtok! =D>

Barcelona have decided to let winger Isaac Cuenca (23) leave on a free transfer. The player would have a deal with Deportivo. [md]

Helyes, így a jó kapcsolat a Bayern után a Deportivoval is megmarad!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.10. 12:15:06

palesz77 írta: Pacho Maturana - egykori kolumbiai edző -, beszélt Cuadradoról és a Barca helyzetéről. Szerinte ha Alvessel bajok voltak védekezésben, akkor Cuadradoval kétszer annyi probléma lesz. Ugyan azokat mondta el amiket mi szoktunk, nem védő, támadni jobban tud stb..

Kimondta azt a gondot amit látok azt ő leigazolásával. Ő kb úgy hátvéd mint Bale!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.10. 10:14:36

Alexis és Cesc árából fogjuk elméletileg leigazolni Suárezt, mivel sikerült az uruguayit lealkudni 73-75 millióra, Alexisért pedig 38-at fogunk kapni összességében. Bármelyik pillanatban bejelenthetik hivatalosan - ismét.. :lol: Suárez ügyét pedig a Barca rögtön a CAS-hoz szeretné vinni, hogy időt spóroljunk. Bár közben írnak olyat is, hogy Barto a VB döntőn beszélni fog a FIFA fejesekkel, hogy legalább edzeni had eddzen.

Mathieu dühös a Valenciára, mert a Münchennek eladták Juan Bernatot 12 millióért, amikor neki is 20 volt a kivásárlási ára.. Úgyhogy megint beszélni fog a vezetőséggel.

Xavi lehet New Yorkba fog igazolni, mégsem Katarba. Onnan is van egy csábító ajánlata. A következő napokban bejelentheti a döntését.

Pacho Maturana - egykori kolumbiai edző -, beszélt Cuadradoról és a Barca helyzetéről. Szerinte ha Alvessel bajok voltak védekezésben, akkor Cuadradoval kétszer annyi probléma lesz. Ugyan azokat mondta el amiket mi szoktunk, nem védő, támadni jobban tud stb..
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.10. 00:42:11

Morata 22 millióért megy a Juvéba, Alexis 30+ ójróért megy el tőlünk...
feel the difference.... #-o

(egyébként az elmúlt években az olasz palimadarakon szépen keresett a Madrid...)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.07.09. 22:04:30

BBC bejelentette, hogy hivatalos: ALexis az Arsenalé.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.09. 20:41:25

Hivatalos: JDS a Villarreal játékosa. 2 millió eurót kapunk.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 20:19:03

Erxy írta:Jonathan dos Santos :arrow: Villarreal.
Hivatalos. 2 millió euro lehet a végösszeg ha minden feltétel teljesül, továbbá ha a Villarreal továbbadja JdS-t akkor részesedünk belőle.
Na, ennek örülök, mindkét dos Santost bírom, mostantól akkor az Arsenal mellett a Villarreal aktuális meccseit is beiktatom ha tehetem. :)
A pénz mondjuk nem sok érte, de legalább nem ingyen engedtük el.. A Villarreal pont az ő szintje szerintem, remélem megkapja a lehetőséget és élni is fog vele, akkor akár válogatottba is beférhet simán.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.09. 20:11:10

Na, még nem Sánchez, de:
Jonathan dos Santos :arrow: Villarreal.
Hivatalos. 2 millió euro lehet a végösszeg ha minden feltétel teljesül, továbbá ha a Villarreal továbbadja JdS-t akkor részesedünk belőle.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 19:36:27

Erxy írta: Barcelona attacker Alexis Sanchez (25) is undergoing medical tests in London prior to his transfer to Arsenal. [rac1]
Még lehet hogy ma hivatalos lesz.
Kiváncsi vagyok már, hogy mennyit fizetnek nekünk Sánchezért, elég nagy a szórás még a spanyol lapok között is..
Na, csak kérni kellett látom.. :D

A Suárez ügyből csak annyit olvastam, hogy tárgyalunk vele, úgyhogy a részleteket nem tudom. Őt is bejelenthetjük akkor elméletileg rögtön, amint Alexis hivatalos lesz, vagy a Poollal utána még lesz egyezkedés?
Amúgy mindkettejük árára kíváncsi leszek, remélem -35 körül megússzuk..
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.09. 19:25:10

palesz77 írta:Amúgy mi van már? Nem úgy volt, hogy még ma bejelentik az átigazolásokat..?
Barcelona attacker Alexis Sanchez (25) is undergoing medical tests in London prior to his transfer to Arsenal. [rac1]
Még lehet hogy ma hivatalos lesz.
Kiváncsi vagyok már, hogy mennyit fizetnek nekünk Sánchezért, elég nagy a szórás még a spanyol lapok között is..
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 19:21:12

Nervo írta:http://www.fc-arsenal.hu/index.php?m=hirek&newsid=10273
Most hogy valószínűleg Debuchy megy a senalhoz, sztem elkellene hozni a srácot amíg nem csapnak le rá más csapatok is. Remélem hogy Zubiék figyelik a srácot. :)
Szerintem nem hozzánk vágyik elsősorban.. :D
„Ez nem igaz. Mindössze annyit tudok mondani, hogy Anglia az a liga, ahol szívesen játszanék. Mindig is ott szerettem volna játszani, mert úgy érzem, hogy ez passzol legjobban a stílusomhoz.”

Amúgy mi van már? Nem úgy volt, hogy még ma bejelentik az átigazolásokat..? :mrgreen:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.09. 19:12:05

http://www.fc-arsenal.hu/index.php?m=hirek&newsid=10273" target="_blank
Most hogy valószínűleg Debuchy megy a senalhoz, sztem elkellene hozni a srácot amíg nem csapnak le rá más csapatok is. Remélem hogy Zubiék figyelik a srácot. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.09. 18:44:57

Fecooo írta:Morata 22 millióért megy a Juvéba, Alexis 30+ ójróért megy el tőlünk...
feel the difference.... #-o

(egyébként az elmúlt években az olasz palimadarakon szépen keresett a Madrid...)
Ez egy másik topic, de sztem erősebb az összeshasonlítás, ha Telloval mérjük össze. Tello legalább mutatott már vmit, az ő ára olyan 10 millió körül reális. Ez a 22 millió meg egyszerűen vicc. Ez a csávó még semmit sem csinált, sőt inkább csak leszerepelt...

ON: A Mundo és a Sport is egybehangzóan állítja, hogy Tello nem sokára a Portohoz kerülhet.
crixus írta:40 millióból Vertonghen is kijöhetne, akire lényegesen nagyobb szükségünk van.
Csak tudnám, hogy Vertonghen mitől lett ekkora ász, főleg ennyi pénzért? Én komolyan nem látok benne semmit. Jó védő, de szemmel láthatóan nem klasszis és nem is lesz az soha (legalábbis sztem).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.07.09. 14:54:18

Nemrég közzétett fotók szerint egy barcelonai boltban Luis Suárez nevével ellátott Barcelona-mezeket árusítanak, s bár sokan azt a "vádat" hangoztatták, hogy "photoshoppolt" képekről van szó, de az AS című lap utánajárt a dolognak, és kiderült, hogy szó sincs átverésről.
Idézet nem mondom meg honnan, itt a video a lényeg:

https://www.youtube.com/watch?v=121dzzlGwPI" target="_blank
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.09. 13:47:24

crixus írta: A legjobb az lenne, ha a Vertonghen, Thiago Silva, Hummels, Benatía négyesből érkezne valaki és mellé egy Fazio (ha már emlegetve lett) kaliberű csere.
Kizárt, hogy ilyesmibe gondolkodjanak.Ahhoz kéne némi éleslátás és ész. Könyögöm Mangala annyira adta magát ennél a Tello Portóba dolognán mégsem próbálták meg. ( És ne legyen igazam de 3 éve múlva szerintem tuti visszahozzuk Tellot 40 milláért) Hummels már kijelentette, hogy jó ajánlat esteén érdekelné küldföld, csak ki kéne fizeti a a kivásárlási árát( azt hiszem 40 milla körül van), Benatia detto.
barcafacan írta: Van még egy szempont Sanchez távozása indokaként, amit nem szokás emlegetni. Sohase értették meg egymást jól Messivel. Legjobb Barca - meccsei akkor voltak, amikor Messi hosszasan sérült volt. Hozzá képest Tello és Messi között is sokkal jobb összjáték volt, nem is beszélve Fabregasról, aki persze Sanchezzel is jól tudott együtt játszani. Reméljük, a Messi - Suarez megértéssel nem lesz probléma.
Ez így igaz, de ahogy látom az igazolásokat pont a Messifüggőség végleges megszünetését célozná. És továbbra is tartom Suarez támogatásához pont egy Alexis kellett volna, mert se Messi se Neymar nem arról híres, hogy mekkora munkát végez mezőnyben. Teljesen biztos vagyok abban, hogy az Arsenálban nagyon brutálisabn be fog vállni, mert ott teret kap és nem Messi kiszolgálása lesz a feladata.

A másik dolog nem tudom miért aszerint nézünk mindenkit, hogy mennyire illik Messihez? Ha neki nem megy semmilyen B tervünk nincs (remélem csak egyneőre). Nem szabad ennyire egy emberre építeni mindent. Láttuk mi történik ha megsérül vagy nincs formában. Láttuk mi történik minden csapattal ami egy emberre épül és azt az egy embert le tudják védekezni.

Nálunk pedig Suarez érkezése felveti a kérdést, hogy miképp akarkja megcomboztatni a védelmet. Mert lesz három játékosunk aki egy percet nem fog segíteni hátul. Alvest pedig el kéne küldeni. Most lehet belőle utoljára pénz és ő se nagyon akaródzik maradni, másrészt a teljesítménye se olyan mindent felülmúlóan jó az utóbbi években.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.09. 13:13:27

Remélem, hogy mostmár lezárul Suárez és Sánchez ügye is és foglalkozhatunk a védőkkel.
Szerencsés lenne, ha a lentebb felsorolt igazolások közül első sorban Mathieu és Cuadrado nem valósulnának meg, annyiért - 15 és 35 millió - amit az újságok írnak meg pláne nem. Cuadrado előre megérne ennyit, de jobbhátvédnek ennyi pénzből hozhatnánk már jobbat is, de ugyanez a gondom Marquinhos-szal is. 40 millióból Vertonghen is kijöhetne, akire lényegesen nagyobb szükségünk van.

A legjobb az lenne, ha a Vertonghen, Thiago Silva, Hummels, Benatía négyesből érkezne valaki és mellé egy Fazio (ha már emlegetve lett) kaliberű csere. De negyedik számú középhátvédnek bőven lenne merítési lehetőség Spanyolországon belül más is - csak ne egy szélső, akit bedobunk középre. :roll:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.09. 12:21:14

nagyatyesz írta:Kicsit örülök Sanchez távozásának. Egyfelől az itt eltöltött 3 idénye felemásras sikeredett. én speciel többet vártam tőle. Az első idénye oké volt, a második katasztrófa, szó szerint képtelen volt gólt lőni, óriási ziccereket hibázott. Az idei éve ismét nem volt rossz, főleg gólok tekintetében. Akarásával soha nem volt gond, de játéka nem volt az igazi. Nyilván most mindenki fel van háborodva, de az első hármasunkból csak ő az akit megmozdíthatott a vezetőség. Neymart nyilván nem adják, több is benne a lehetőség, Messi már csak a neve miatt sem adható, ráadásul - még ha divat lett is bántani, amivel részben egyet is értek - a szezon harmadéig meglövi a Sancez által lőtt gólok számát. Aki erre azt mondja, hogy nem minden, azt megértem, de ha fontos meccsen egy-két ziccwerünk van, akkor az argentin az, aki legnagyobb százalékban használja ki a helyzeteit. 2 éve téptem is a hajam Sanchez miatt.És valami fissítés kellett oda is. Pedro meg hiába üldöznénk el, nincs hova menjen...Sanchezért meg pénz is jött. Ráadásul az utódja sem lesz kutyaütő, sőt góllövésben sokkal jobb is nála. Emellett Sanchez jó helyre került. Az Arsenalban ki tud teljedeni, húzóember lehet! Drukkolok neki!
Van még egy szempont Sanchez távozása indokaként, amit nem szokás emlegetni. Sohase értették meg egymást jól Messivel. Legjobb Barca - meccsei akkor voltak, amikor Messi hosszasan sérült volt. Hozzá képest Tello és Messi között is sokkal jobb összjáték volt, nem is beszélve Fabregasról, aki persze Sanchezzel is jól tudott együtt játszani. Reméljük, a Messi - Suarez megértéssel nem lesz probléma.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 12:13:37

Tello nagy eséllyel 8 millióért távozik a Portohoz, ami egyéb bónuszokkal év végére 12 millióra nőhet.

Ír a 'Mundo' Vertonghenről, hogy ő is egy esetleges opció, ha a Marquinhos-Matieu ügyben marad minden úgy, mint ahogy most van. Rajta kívül még esélyes Hummels, Fazio és Schär. LE pedig minél előbb kész keretet szeretne, úgyhogy hamarosan remélhetőleg előrelépések lesznek védőügyben is végre.. :roll:

Cuadradot pedig nagyon szeretné megtartani a Fiorentina. Kérdés, hogy sikerülni fog-e nekik..
Ha ő jön, akkor Dani tuti távozik. Hogy őszinte legyek, nem tudom, hogy melyiknek örülnék jobban. Cuadrado a VB alatt meggyőzött, nagyon jó kis játékos, de nem védő.. Danit meg nem szeretném már övőre itt látni, még Scolari is kitette a csapatából annyira rosszul védekezett..

A többit meg már leírták előttem.. :D
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.09. 12:02:06

A Sport szerint a Barca összesen 211,5M eurót költ új igazolásokra.
A két kapus (24M) ás Rakitic (18M) 42M-euróba került a Barcának.
A további igazolások 169,5M euró kiadást jelentenek a klubnak: Suarez (79,5M), Marquinhos (40M), Mathieu (15M) és Cuadrado (35M).
A bevételi oldalon a Cescért (33M) kapott összegen felül még 70M euróval számolnak (Alexis (38M), Alves (12M), Song (10M) és a töltelék (10M)), + az új igazolásokra elkülönített összeg 120M euró.
Ez összesen 223M euró.

A MD főcímben hozza, hogy a Barca a kivásárlási árnál kb. 20M euróval olcsóbban szerzi meg Suarzet, a transzfer összege 70-73M euró között lesz. Néhány órán belül megtörténik az ügylet bejelentése.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.07.09. 11:52:57

Dani Alves: “For me, I'll continue at Barça for another year, but it doesn't depend only on me. Since I gave all I have to Barcelona.”

Dani Alves tehát marad így ugyanúgy sebezhetőek leszünk a jobboldalt:) #-o

Arsène Wenger: “Alexis Sánchez transfer is almost done. We expect to complete the signing on Wednesday.”

Alexisért 35-38 millio között fogunk kapni,Suarez 70-75 millio és 48órán belül be is jelentik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.09. 10:02:54

Kicsit örülök Sanchez távozásának. Egyfelől az itt eltöltött 3 idénye felemásras sikeredett. én speciel többet vártam tőle. Az első idénye oké volt, a második katasztrófa, szó szerint képtelen volt gólt lőni, óriási ziccereket hibázott. Az idei éve ismét nem volt rossz, főleg gólok tekintetében. Akarásával soha nem volt gond, de játéka nem volt az igazi. Nyilván most mindenki fel van háborodva, de az első hármasunkból csak ő az akit megmozdíthatott a vezetőség. Neymart nyilván nem adják, több is benne a lehetőség, Messi már csak a neve miatt sem adható, ráadásul - még ha divat lett is bántani, amivel részben egyet is értek - a szezon harmadéig meglövi a Sancez által lőtt gólok számát. Aki erre azt mondja, hogy nem minden, azt megértem, de ha fontos meccsen egy-két ziccwerünk van, akkor az argentin az, aki legnagyobb százalékban használja ki a helyzeteit. 2 éve téptem is a hajam Sanchez miatt.És valami fissítés kellett oda is. Pedro meg hiába üldöznénk el, nincs hova menjen...Sanchezért meg pénz is jött. Ráadásul az utódja sem lesz kutyaütő, sőt góllövésben sokkal jobb is nála. Emellett Sanchez jó helyre került. Az Arsenalban ki tud teljedeni, húzóember lehet! Drukkolok neki!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.09. 09:32:39

Nem tudom, a történtek változtatnak-e valamit védő-fronton. Lehet, hogy TS könnyebben, Marquinhos nehezebben megszerezhetővé válik, Alves meg eladhatatlanná. Előtérbe kerülhet, hogy Hummelsnek van-e rögzített kivásárlási ára és nem lenne-e érdemes azt vita nélkül kifizetni. De az is lehet, hogy újra a nem frekventált nevek között kell inkább drágakövet keresni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.09. 08:56:56

Rdinho10 írta:Ja majdnem elfelejtettem valaki esetleg tudja hogy pontosan hol,mikor lesznek edzőtáborba? ha jól értesültem Ausztria vagy Svájc? van már dátum,konkrét hely?Azonnal indulok ha a "szomszédban" lesznek:) Viscaaa!
Ha jól tudom, akkor Angliában lesz az edzőtábor. Amúgy üdv a fórumon! :)

On:
culinho írta:Állítólag 32 millióért megy Alexis, ma lesz a bejelnetés és Suarezé is. MD
Hú, de jó lenne, ha végre tényleg hivatalos lenne! 8)
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.09. 07:57:00

Állítólag 32 millióért megy Alexis, ma lesz a bejelnetés és Suarezé is. MD
Válasz küldése