Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.06. 12:23:45

És akkor jelentkezik az első ember, aki hajlandó volt utánanézni, és nem hitte el vakon, amit ez a színvonaltalan oldal ír: ter Stegen jövőre a Mönchengladbachnál lesz kölcsönben. Magyarul most megvesszük, visszapasszoljuk nekik egy évre, és jövő nyártól első számú kapus itt. (Vagy ha úgy tetszik, érkezik jövő nyáron)
Sport.es-en pl. csekkolhatjátok

szerk.: 45 másodperccel lemaradtam :D
papek89 írta:Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.06. 12:23:01

Megjegyzés az előző linkhez: a forrásként feltűntetett Sport valójában azt írja, hogy a terv szerint _megvennénk most_ Ter Stegent, és egy évre még _visszaadnánk kölcsönbe_ a Mönchengladbachnak.

Elvileg ez a verzió lenne a valós.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.06. 12:16:15

kölcsönbe te jó ég... és ki ellen fog bizonyitani? a kupában a san roque meg zaragoza B ellen akik a kapuig sem jutnak el?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.06. 12:12:06

Teljesen esélytelen, hogy ennyire fogalmatlanok legyenek a németek, hogy ebbe belemenjenek, Stegen a legnagyobb értékük, majd pont elszórakozzák. De ugye kell a hír az újságba, valahogy el kell adni.

Amúgy meg ez a "hozzunk el egy fiatal kapust, ültessük le a padra, és majd szokja a nyomást" dolgot hagyjuk már, ha kapust igazolunk, azt nem így fogjuk megtenni. Az meg megint más, hogy ez senkinek sem előnyös, se nekünk, se a kapusnak, mert a nyomást akkor tapasztalja meg, ha huzamosan a kapuban ácsorog, éles meccseken, nem úgy, hogy néhány hakniban a kupában reszelgeti a körmét, míg a huszadik osztályú ellenfél a 16ost se karcolja meg a stoplisával.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.06. 11:55:33

Ilyet komolyan képesek leírni, hogy a kölcsönvesszük Ter Stegent, majd jövőre meg olcsóbban elhozzuk? Mönchengladbachban nyilván kretének vezetik a klubot. :D Nekik ebben hol lenne a haszon?

Tegnap meg a Mundo írja meg, hogy gyors védő kell, az egyik lehetne Rami. :lol: Látta már valaki játszani? Egy olajszállító tanker hamarabb fordul, mint ő. Egyébként nem rossz védő, olyan csapatoknak, akiknek a cél a BL legjobb 16 (a többi bónusz) ideális igazolás lehet, ide azért kevés.

Mathieu legalább tényleg gyors, magas és erős, gondolom mindenkinek megvan, amikor a háromvédős felállásunkon robogott át. Kérdés, hogy az idei tizenpár meccse, amit lejátszott középhátvédként, mennyire elég.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.06.06. 11:33:42

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/06 ... _barcelona

Remélem tényleg igaz ez a hír. Nagyon örülnék neki. Én is ezt irtam itt 1hete hogy idejöhetne attól, hogy nem megy Valdes, mert addig is szokná környezetet meg nyomást!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.05. 21:01:47

Mascherano nem rossz opció a védelem közepén, de akkor nem Alba kell mellé a szélre. a kis spanyol nagyon nem tud védekezni, átjáróház az egész baloldal. nem támadja meg a labdást, hanem végignézi, ahogyan betekerik mellette. valakinek látnia kellene a csapatból, hogy hatalmas gondok vannak, ha ilyen alacsony összetételű védősorral megyünk neki komoly meccseknek.
a kis csapatok ellen nincs, gáz, mivel 90%ban támadunk, de ha erős ellenfél jön komolyabb védőfeladatot már nem lehet rábízni.

Adriano, ha egészséges, szerintem simán lehetne kezdő. ebben a szezonban, amikor éppen egészséges volt, nagyon megbízhatóan teljesített.

Látom továbbra is lenézik néhányan a többi játékost, és kizárólag a világ legjobb védőjét tudják elképzelni a csapatban. az a helyzet, hogy Silva nem eladó, így meg kell barátkozni a gondolattal, hogy a védelemben más megoldást kell találni. a bal oldal neymar érkeztével még kritikusabb poszt lesz, ezért ha Adriano kidől nagy gondok adódhatnak ott is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 21:01:16

három dudás egy csárdában már sok lesz :? lehet még zlatant is vissza kellene hozni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 20:50:20

Srácok, Totti Barcelonában "nyaral"! Most készült egy kép, amit felraktak twitterre. Szóval készíthetitek a pénztárcát, megvan milyen mezt kell venni a jővő évi szezonban!
Így az is eldőlt, ki jön Messi mögé 2. számú csatárnak!

Kép


Aki nem érti az iróniát, leütöm!
:mrgreen:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.05. 19:15:23

Chino írta:
Azért a magasság nem minden. Puyol sincs 180 se mégis jobb fejjel, mint a nála 15 cm-mel magasabb Piqué. Persze a kapitánynak kivételes rugói vannak, de a lényeget lehet érzékelni. Mascheranonál nem érv, hogy nem vérbeli center, jobb teljesítményt hoz le hátul, mint a középpályán. Hatalmas mentései vannak, jól helyezkedik és labdabiztos. Neki is voltak persze hibái, de nem annyira jellemző, mint Piquénél vagy Luiz-nál. Nyugodtabb vagyok ha ő van hátul mint a mostani mr. Shakira.
Két védő felesleges, csak azért mert olcsóak egy pakkban és sajnos nem vagyunk aabban a helyzetben, hogy bepróbálkozzunk egy fiatal ígérettel. Az a gond, hogy nem lehet tudni mennyi pénzünk van, az eladásokkal kijöhet akár 60-70 is amiből kis túlzással bárki hozható. Amíg ez kérdőjel lehet itt lamentálni, hogy kik jöhetnek lutri az egész. 20 milliót kiadni egy Mangala-ért, pedig látatlanban felelőtlenség szvsz. Hozzáteszem nem láttam játszani, de szerintem a fórumozók 90%-a se.
Igen a magasság nem minden ha rendelkezik mellette az adott játékos olyan egyébb erényekkel amikkel megoldja ezt...Sztem Mascherano viszont nem rendelkezik...Ezen kívül érezhető hogy nem vérbeli centerbekk...Nagy meccsen nem megoldás...És igazából most itt ez a kérdés a kicsik ellen mind1,úgy sincs akkora nyomás a védelemen...Úgyis sokkal erősebb a csapat,megoldjuk...Azt mondjuk adom hogy újabban nyugodtabb az ember nála mint MR Shakiranál...De Piqueben azért több van,neki gyenge szezonja volt ez...


"20 milliót kiadni egy Mangala-ért, pedig látatlanban felelőtlenség szvsz. Hozzáteszem nem láttam játszani, de szerintem a fórumozók 90%-a se."

Amúgy meg attól hogy mi nem ismerjük követtük,a megfigyelőink,Titoék követhették,ismerhetik...De nyílván a fene tudja...De gondolom nem véletlen hogy szóba került...

És én tartom kell még egy középső védő...Nem kell kettő...Egy...Minél jobb...De vki jöjjön mindenképp,mert igenis beljebb vagyunk plusz egy centerbekkel,akárki is az,megjegyzem azért annyira nme kutyaütőkről van szó itt,mert legalább az a pozíció ami fexik neki,amibe beleszokott...Jobb megoldás mint szélsőkkel meg középpályásokkal középen...Ez nem működik,hogy na majd ő center bekk lesz...Ugyan úgy mint ahogy megbukott az Ini majd szélső lesz...A center szélső lesz...Évek óta az egyik legnagyobb hibánk hogy mindenkit máshol akarunk játszatni...Megjegyzem Alba se szélső védő...De már ez van...De újabb hibát ne kövessünk már el...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.05. 18:46:07

Vagy egy kiforrott 27-28 év körüli védő kell, vagy senki. Nem emberek kellenek, akik évekkel később jobbak lesznek, komplex játékos kell, aki azonnal befoldozza a lyukakat. Thiago Silva hiába 29 éves, 4 évig lesz itt kb. úgyis, ne várjátok, hogy innen vonul vissza. 4-5 év max, és elég is ennyi bőven. Addig pedig sokszorosan jó szolgálatot tehetne, én őt szeretném itt látni. Robosztus, erős karja, lába, magas, van rálátása a dolgokhoz. Őt szeretném, ha elhoznánk. Védő korban amúgy is a 28 év körüli a legjobb. Tapasztalt, a karrierje csúcsa. TS lenne a megfelelő ember, de a vezetőség nem fog még egyszer mélyen a zsebbe nyúlni idén nyáron, és félek, hogy valami ügyeskedőt hoznak 15-ért, aki semmivel nem lesz jobb Mascheranonál vag Adrianonál - a védelem közepén. Akár Rami, akár a másik, hiba lenne mindkettő. Vagy nagy fogás, vagy semmi. Alibizni meg nem megfelelő teljesítményre vannak itt elegen. Már pedig az utóbbi 9 hónapban látottakból nekem az tűnik le, hogy ide most és azonnal egy nagy minőségi igazolás kell. Semmi más nem oldaná meg a problémát...
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.05. 18:41:44

mér? matyiővel meg ramival jobb lesz?
Nem, és én is azt támogatnám, amit te, csak láthattuk, hogy Pep és Vilanova is inkább vkp-kat rak védőnek, mintohgy a fiatalokhoz nyúljanak, és ez szomorú.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.05. 18:41:38

Most épp azt olvastam valamelyik oldalon, hogy mégsem akarjuk megszerezni Marquinhost, mert nem elég magas, 183 centi. Nem tudom mit akarunk ennél magasabb védőt... Akkor jöjjön ide Crouch. :roll: Luiz egyébként 189 centi és 26 éves. Most vagy soha. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 18:38:53

baas11 írta:
visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?


Hát mennyiségre megvagyunk az biztos........de valahogy még ebből a 9 "védőből" sem tudnám nyugodt szívvel eldönteni/összeállítani a legerősebb 4-es falat ha esetleg nem az Elche látogat a NCampba !?!!
-
3 törpe meg a villám Pique ? vagy ifisták ? __komolytalan ez így :)
mér? matyiővel meg ramival jobb lesz?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.05. 18:17:41

Bestbarca írta:
Az az egy ember nyilván jó lenne ha minél minőségibb lenne...De ha nem sikerül biztosan magas minőséget hozni akkor is kell vki...Vki tehetség aki beválhat...Ugyanis sokan vagyunk hátul,de középen igazi centerbekkünk alig van...

...
Azért a magasság nem minden. Puyol sincs 180 se mégis jobb fejjel, mint a nála 15 cm-mel magasabb Piqué. Persze a kapitánynak kivételes rugói vannak, de a lényeget lehet érzékelni. Mascheranonál nem érv, hogy nem vérbeli center, jobb teljesítményt hoz le hátul, mint a középpályán. Hatalmas mentései vannak, jól helyezkedik és labdabiztos. Neki is voltak persze hibái, de nem annyira jellemző, mint Piquénél vagy Luiz-nál. Nyugodtabb vagyok ha ő van hátul mint a mostani mr. Shakira.
Két védő felesleges, csak azért mert olcsóak egy pakkban és sajnos nem vagyunk aabban a helyzetben, hogy bepróbálkozzunk egy fiatal ígérettel. Az a gond, hogy nem lehet tudni mennyi pénzünk van, az eladásokkal kijöhet akár 60-70 is amiből kis túlzással bárki hozható. Amíg ez kérdőjel lehet itt lamentálni, hogy kik jöhetnek lutri az egész. 20 milliót kiadni egy Mangala-ért, pedig látatlanban felelőtlenség szvsz. Hozzáteszem nem láttam játszani, de szerintem a fórumozók 90%-a se.
Forca Barca!!!!
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2013.06.05. 18:15:53

baas11 írta:
visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?


Hát mennyiségre megvagyunk az biztos........de valahogy még ebből a 9 "védőből" sem tudnám nyugodt szívvel eldönteni/összeállítani a legerősebb 4-es falat ha esetleg nem az Elche látogat a NCampba !?!!
-
3 törpe meg a villám Pique ? vagy ifisták ? __komolytalan ez így :)
Ez most miért 9?
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2013.06.05. 17:25:22

visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?


Hát mennyiségre megvagyunk az biztos........de valahogy még ebből a 9 "védőből" sem tudnám nyugodt szívvel eldönteni/összeállítani a legerősebb 4-es falat ha esetleg nem az Elche látogat a NCampba !?!!
-
3 törpe meg a villám Pique ? vagy ifisták ? __komolytalan ez így :)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.05. 17:00:32

Igazából sokszor elhangzott hogy tömeg ember minek ide,számban megvagyunk minőségben nem...Sztem is egy ember kell Barthra ígéretes,fölös egy második véd középre,de ezt a vezetőség is úgy gondolja sztem...

Az az egy ember nyilván jó lenne ha minél minőségibb lenne...De ha nem sikerül biztosan magas minőséget hozni akkor is kell vki...Vki tehetség aki beválhat...Ugyanis sokan vagyunk hátul,de középen igazi centerbekkünk alig van...

Center védőnek is születni kell...Elég speciális pozíció,nem kis felelősség...Totál más mint egy szélső szerepe...Ehhez képest szélsőket kellett játszatnunk középen,a középpályásokról nem is beszélve...

Igazi center védőnk Pique,Puyol,és Barthra...Ennyi...Mascherano csinált center,megállja a helyét,de pl a magassága miatt sosem lesz igazi center...Ahhoz egy picit magasabbra kellett volna nőnie,legalább egy 8 centivel...A magasság nem minden ezt már kifejtettem,de 180 alatt hatalmas extra kvalitások kellenének hogy ez ne jöjjön ki,és neki ezek azért nincsenek meg...

Szal Pique az egy,plusz van egy max fél szezonos Puyolunk középre,meg egy fiatal tapasztalatlan Barthra-nk...igen is nagyon sovány ez ide...Ha teszem azt hozunk vkit aki tömegember lesz,még akkor is beljebb vagyunk,mert legalább nem szélső vagy középpályás fog középen játszani ha kell...Szal kell ide a tömeg is...Ha nincs más...Persze nyilván minél jobb lesz ez az ember annál jobb...És azért olyan kellene aki viszonylag magas is meg gyors is...

http://translate.googleusercontent.com/ ... zXaqf0gr2w

Pletykák,nyilván, de azért általában van köze a nagy részének a valós elképzeléseknek...

Luiz - fegyelmezetlen,de jó lehet...Viszont vhol ő is csinált center bekk,eredetileg előrébb játszott...Hát azért a képességei megvannak nem fogok zokogni ha jön,majd elválik...

TS - egy védő isten,de esélytelen

Amúgy a most felmerült új nevek...
Mathieu megint csak egy csinált center,nem vérbeli...Nem mondom adottságai megvannak hozzá,bejöhet,nekem tetszett is sokszor a játéka középen is,de vhogy érezni rajta is lazaságot...És ő is 29,majd 30...És nem egy TS hogy azt mondjam hogy akkora isten a posztján,hogy mind1...

Rami érdekes...Született center,magas...Neki is voltak gyengébb jobb meccsei...Hát tömegnek jó ha nincs más,pláne mert olcsó lenne...

Vermaelen hát nem egyszer hibázott az Arsenalban,nem is kicsiket az idén...Nem tudom vmi fejben nem okés újabban nála...Elveszítette a helyét Wengernél is...180 csak...Köszönjük nem...

Inigo Martinez - Nem tudom sokat nem figyeltem a Sociedadot,de biztos van oka hogy felkapták...Bár idén jól teljesített a csapat,szal ilyenkor sokakat felkapnak...De ő is lehetne magasabb...

Eliakim Mangala - no a légérdekesebb név...Én régóta gondolkoztam azon hogy nem igaz hogy nem figyelünk vkit egy portugál bajnokság beli élcsapatból,általában nagyon jól beválnak a portugáloktól érkezők spanyolhonban is...Nagyon hasonló a stílus...Rendre jó játékosaik vannak,akiket nem tudnak megtartani mert nincs elég pénz...Ideális terep igazolásokra...Nem láttam én idén őt játszani,illetve nem figyeltem mikor a Porto játszott,szal nem tudok mit mondai róla...De érdekes opció lehet...Afrikai származású,erős,magas...Álló képességgel meg futással meg nincs baj egyik fekete bőrű játékosnak sem,ezt láthatjuk rendre...20ért hozható állítólag...A végén még lehet vele járnánk a legjobban,vagy vmi hasonló igazolással...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.05. 16:59:20

visca el barca írta:
Zozzy 5 írta:rami azon a szinten van most, amin bartra kb 2 év után lehetne, arra meg felesleges várni vele kapcsolatban
hát mi leszünk a világ balekjai ha 10-15 millioért veszünk egy bartránál fél fokkal jobb, 4. számú középhátvédet. értelmetlen pénzköltés mintapéldája.
hát lehet...nyilván jobban örülnék egy klasszisnak, de a mostani árakat elnézve 20 millába kerül kb. az összes fél jó szezont produkált ember. david luiz, aki meg raminál jobb egy fél fokkal, 30 millió...ehhez képest rami nem lenne rossz vétel, de ebben az is benne van, hogy bartra szerintem nagyon gyenge, én benne egyáltalán nem bízok, fontos meccseken meg főleg nem, s azt sem érzem, hogy mondjuk 2 év múlva alapember lehetne.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2013.06.05. 17:04:34-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 16:58:23

visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?
akkor nézzük:

alba - OK,
alves - ha így folytatja, utolsó éve lesz itt...,
bartra - fejlődésben van, kell még neki 1-2 év, mire alap ember kehet,
puyol - őrá már ne számítsatok, kb. mint Nesta, jó védő, de többet van kórházban, mint a pályán,
mascherano - OK,
piqé - OK,
adriano - ő is jó lenne, ha csak kb. fele ennyire lenne sérülékeny,
montoya - előrébb van, mint bartra, de amíg alves itt van, nem fog többet játszani, pedig lassan el kéne kezdeni beépíteni

szóval 1 védő mindenképp kell, mert jelenleg a piqué-masch páros kiesik, akkor csak bartra marad! ha mindketten kiesnek??? puyollal nem lehet egész szezonban számolni, az biztos! akkor??? jön megint a vészmegoldás középhátvéd song???

azt kell eldöntenie a vezetőségnek, hogy a piqué-masch párosból ki akarják-e venni valamelyiket és helyükre igazolni (ez lenne silva, luis), vagy bíznak bennük és a "song középső védő megoldás" helyett akarnak valakit! utóbbi esetben Rami tökéletes, mert sérülés/eltiltás esetén nem egy bartra-song párossal kéne játszani...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.06.05. 16:48:07

visca el barca írta:kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?
Csak egy Albank van :D
Máskülönben igazad van. Értelmetlen lenne idehozni őket. Főleg Mathieu-t.
Nem tudom, van egy olyan érzésem, hogy ezt húzni fogják sokáig, s majd kapkodnak.
franklin írta:Ezt a Mangala gyereket látta valaki a Portóban focizni? Mit lehet tudni róla?

Ő az újabb lehetséges jelölt a középső védő posztra, 20 milliós árral.

Forrás:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... la-2410038
Hát én kötve hiszem, hogy bármi valóságalapja is lenne annak, hogy el akarnák hozni ide. A transfermakt 8-ra becsüli csak. Testfelípítés (1.88 centi, izmos) és nemzetiség (francia) alapján azt mondanám, jó lenne, ha tényleg olyan jó mint mondják. De nem láttam soha játszani, csak 1-2 videót néztem meg, de nem tudok igazából véleményt formálni. Szerintem kacsa. :)
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 16:44:48

Zozzy 5 írta:rami azon a szinten van most, amin bartra kb 2 év után lehetne, arra meg felesleges várni vele kapcsolatban
hát mi leszünk a világ balekjai ha 10-15 millioért veszünk egy bartránál fél fokkal jobb, 4. számú középhátvédet. értelmetlen pénzköltés mintapéldája.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.05. 16:16:38

palesz77 írta:
Zozzy 5 írta:szerintem a mathieu-rami pakk nem lenne rossz, ketten együtt max. 20ból kijönnének és lenne egy jó kis bő, sok alternatívát kínáló névsor a védelembe.

figyelembe véve, hogy a vezetőség láthatóan nem kíván már védőkre sokat költeni, ez így korrekt lenne szerintem. klasszis név, hiába várjuk, úgy tűnik, hogy nem fog érkezni, akkor meg jobban járnánk szerintem ezzel a két emberrel, akik bár nem topvédők, de tudható, hogy mit lehet tőlük várni, mint vmi felkapott emberrel, aki lutri, de cserébe kerül egyedül 20-25 millióba.
De ha csak ilyen szintű embert tudnánk hozni akkor már inkább miért nem Bartrát próbáljuk meg beépíteni? Cserevédőnek ő is jó lenne.. Szóval ha egy Rami féle védőt igazolunk, aki egyértelműen csak 3-4. számú lesz, azt nem fogom megérteni. Bartráról is tudjuk mit várhatunk, nem lógott ki sosem negatívan, és még fejlődni is fog ha megkapja a lehetőséget. Bár gondolom csak a szokásos újságszámnövelő cikkek ezek.
hát oké, jogos lehet, hogy miért nem bartra és talán én látom rosszul, de szerintem elég gyengus, annyira nem lógott ki, de számomra ilyen se szaga se bűze egyelőre, nem érzem rajta azt, hogy ha több időt kapna akkor megérne a feladatra. és nyilván a vezetőségnek se véletlen vannak vele szemben fenntartásai. rami azon a szinten van most, amin bartra kb 2 év után lehetne, arra meg felesleges várni vele kapcsolatban.
kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?
igaz, montoyát elfelejtettem, akkor két ember tényleg felesleges.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 16:16:20

kb totál feleslegesek. alba, alves, bartra, puyol, mascherano, piqé, adriano, alba, montoya. egyikuknél sem jobban annyival h kiadjunk értük akár 2 forintot is. van 9 védő 4 posztra minek hoznál ide még kettőt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.06.05. 16:09:07

Zozzy 5 írta:szerintem a mathieu-rami pakk nem lenne rossz, ketten együtt max. 20ból kijönnének és lenne egy jó kis bő, sok alternatívát kínáló névsor a védelembe.

figyelembe véve, hogy a vezetőség láthatóan nem kíván már védőkre sokat költeni, ez így korrekt lenne szerintem. klasszis név, hiába várjuk, úgy tűnik, hogy nem fog érkezni, akkor meg jobban járnánk szerintem ezzel a két emberrel, akik bár nem topvédők, de tudható, hogy mit lehet tőlük várni, mint vmi felkapott emberrel, aki lutri, de cserébe kerül egyedül 20-25 millióba.
De ha csak ilyen szintű embert tudnánk hozni akkor már inkább miért nem Bartrát próbáljuk meg beépíteni? Cserevédőnek ő is jó lenne.. Szóval ha egy Rami féle védőt igazolunk, aki egyértelműen csak 3-4. számú lesz, azt nem fogom megérteni. Bartráról is tudjuk mit várhatunk, nem lógott ki sosem negatívan, és még fejlődni is fog ha megkapja a lehetőséget. Bár gondolom csak a szokásos újságszámnövelő cikkek ezek.
Válasz küldése