Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.15. 07:37:24

Előkerülhet Hummels, mint nyuszi a kalapból. Éppen elegen igazoltak el mostanában szerződéshosszabbítás után. Nyilvánvaló, hogy Vilanova két klasszist kért, nem felfedezendő tehetséget. Albat megkapta, jöhet a belső védő.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.15. 00:28:41

Nem jelent meg a neve a sajtóban, de talán nem lenne veszett üzlet bepróbálkozni a PSG-nél, Sakho iránt. A hírek szerint nem örül, hogy Silva-t megvették, mert ő játszani szeretne, és lehetséges, hogy távozik. Mondjuk itt sem játszana valószínűleg annyit, amennyit szeretne, szóval kérdéses lenne, hajlandó lenne e ide jönni, hiszen azért akar Párizsból menni, mert ott Alex-Silva belső védelem lesz legtöbbször, ezt Ancelotti ma nyilatkozta. Szóval ez miatt kétséges lenne, de egy próbát szerintem megérne.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.07.14. 17:37:53

Barcaman1993 írta:Mind a Sport, mind a Mundodeportivo most Koscielnyről cikkezik. Az árát úgy 18-20 millióra becsülik. Már én is gondoltam rá, de teljesen fölösleges. Egy újabb rossz pont lenne az Arsenallal szembe, ráadásul tehetséges fiatalunk annyi van, mint a tenger ráadásul ingyen. Érzésem szerint viszont a Thiago Silva, Hummels, Javi Martinez szintet meg nem éri el.
Javi Martinez Hummels és Thiago Silva szintjén van? :shock: És jobb, mint Koscielny? :shock:
Sztem várjunk még azzal, amíg bizonyít egy komolyabb csapatban is. A spanyol ligában az utóbbi években volt jó pár túlértékelt védő, akik mikor oda kerültek egy nagy csapatba, kiderült, h mégsem olyan jók. Elég ha visszagondolunk Caceresre, Garayra, Albiolra. Javi Martinezt is egyenlőre nagyon túlértékeltnek nézem, főleg, mikor 40 milliós árról írnak az újságok. Eleve a Bilbao játékosai közül sztem sokan túl van értékelve. Mintha vmi hatalmas szezont produkáltak volna. De én nem vagyok elájulva az EL és a Spanyol kupa döntőbe jutásuktól, főleg, h mind2ben nagyon sima vereséget szenvedtek. A bajnokságban meg sima középcsapat szintjét hozták. Sztem ennyi is a Bilbao, egy sima középcsapat, semmi több, tavaly egy kicsit jobban kijött a lépés nekik, de aztán láttuk, h igazán erős csapat ellen mire mennek(most nem kell jönni a MU-val, akik nem vették az EL-t komolyan). És sztem Llorente v. Javi Martinez is csak túlértékelt, jó közepes játékosok. Addig nem is változik a véleményem róluk, amíg nem tesznek le vmit az asztalra egy top csapatban. De valószínűbbnek tartom, h mind2 marad a Bilbaoban, akik edzőjük távozása után nem tudják majd megismételni az idei eredményeiket, és a jövő nyáron már korántsem lesznek ennyire felkapottak.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.14. 17:34:47

K900 írta: Mi van??? :x Nem reagálok rá, mert nálad úgyis minden relatív. :lol: :lol:
Hát szerintem jobban is jársz. :lol: Amilyen nevekkel itt dobálództál... :lol: De ez már OFF.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.14. 17:30:07

Most nem akarok nevekkel példálózni, de az ilyen félmegoldásokat el kellene felejteni. Egy khv. szükséges, mert Puyol ezt a szezont talán még képes jó teljesítménnyel lehozni, de utána már nem vagyok biztos benne. Jövőre pedig ha tényleg jön Neymar nem valószínű, hogy még egy nagy játékos belefér a büdzsébe. Úgyhogy tulajdonképpen lenne egy Mascheranonk és egy Pique-nk. Ezért vagy bedobjuk a fiatalokat egyből a mély vízbe, mert lassacskán beépíteni sajna nincs idő vagy igazolni egy Martinez-féle arcot. Nagyon félek, hogy Muniesa el fog kallódni, pedig egy nagyon tehetséges játékos aki középen és a baloson is bevethető.
Fontás esetét azért nem értem, mert minden bizonnyal Pep kérésére jött fel, szóval biztos van valami amiről nem tudni. Az előttem szólóval amúgy teljesen egyetértek, hogy nem kell egyből csodát várni egy rutintalan fiatal "kölyöktől".
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.14. 17:11:46

K900 írta:Dedé a brazil bajnokság legjobb védője, a vascó de gama futballistája.És a szakértők szerint az egyik legnagyobb védő "tehetség", és ezt nem a PES szakértők mondják képzeld. :) Részemről ennyi.
Szerintem próbáljunk megmaradni az olyan nevek taglalásánál akiket legalább a sajtó említett. Nekem néha még az is sok, mert eléggé hápog a fele. De legalább magunktól ne dobáljunk be neveket. Szoritkozzunk azokra akik szóba kerülnek a klubbal. Minden más név felesleges szócséplésnek bizonyul.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.14. 16:51:35

Messa!!Inkább a nézd meg a Püdet. :D
OFF:

1. Nincsen FM-em.Ha jól emlészem akkor te voltál az aki kijelentetted, hogy a FIFA Manager 12-vel játszol.És ezt több alkalomal látam már tőled,ahogyan feltehetőleg sokan mások is.De nem számitanak persze ezek a dolgok sem, hiszen a kijeletéseid így úgysem állják meg a helyüket szerintem.:x

2. Nem röhögtem.Az avatárodról pedig az jutott eszembe, hogy Balotelitt még régebben Pepével akartad összezárni egy ketrecbe, most hirtelen meg ezek szerint ő lett a mentorod.De persze te nem lehetsz divatdrukker, legalábbis ezt nyilatkoztad magadról.:twisted: Igazoljuk le Balotelitt kh-nak ok???Ez hogy tetszik??? :twisted: A cinikust mindenki eltudja játszani, csak nem egy fórumra illő sztem.

3.Azért merültek fel nálam ezek a nevek,mert ők mind 20-25 év körüli korosztály tagjai.És mert tehetségükkel,már több nagy klub érdeklődését is fel keltették.Bocsáss meg érte, hogyha nem egy 34-es embert akarok itt látni barca mezben szaladgálni. :shock:

4. Pedig te oltogatol másokat, miközben saját magadat árulod el a korábban tett kijelentéseiddel.:cry:

ON:
Dedé a brazil bajnokság legjobb védője, a vascó de gama futballistája.És a szakértők szerint az egyik legnagyobb védő "tehetség", és ezt nem a PES szakértők mondják képzeld. :) Neymart pedig fel sem hoztam,akkor meg miről beszélsz???Részemről ennyi. :
A hozzászólást 17 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.07.15. 09:35:35-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.14. 16:44:11

K900 írta:
Messa írta:Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh,
Juan!!! :shock: Te jó isten!!! :lol: Látszik az avatárodon, hogy te biztosan nem vagy fm-es. :D Egyébként Juan az honnan ugrott be?? :roll:
Mit röhögsz?
Hatszor inkább elnéznék egy már bizonyított játékost csere-középhátvédnek, mint ilyen Dedé, Musacchio meg a fene tudja kiket szoktál bedobni még. Az a kérdés, hogy NEKED honnan merülnek fel ilyenek?
Juant meg nem én hoztam fel, ha 1 hsz-t visszaolvasol, nem kéne hülyeségeket kérdezned. :)

Különben is, inkább igazoljuk le Neymart középhátvédnek. :wink: :lol:

Off: az avatarommal nem tudom mi bajod van, ami miatt kitettem, azt úgy hívták hogy Euro 2012, nem Football Manager bébi. :P
Mellesleg itt mindenki tudja, hogy Te vagy fm player, ne vágj már vissza ilyen nevetséges hülyeségekkel, mikor naponta 5x dobálod be a nagyobbnál nagyobb tehetségeket, mert fmwonderkinds.com-on megírták. :D

ON.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.14. 16:42:38

Stalkyard írta: Nem sokkal rosszabb, mint a te ötleteid, már megbocsáss. :lol:
??? :x Már megbocsáss de én inkább erre nem reagálok, mert nálad úgyis minden relatív.Még az is természetesen, amiben az igazság is szerepel.:shock: Ezért nem is teszem, nehogy már azt is tiltólistás oldalnak tekintsd véletlenül. :twisted: :roll:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.07.15. 09:27:47-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.14. 16:29:16

K900 írta:
Messa írta:Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh,
Juan!!! :shock: Te jó isten!!! :lol: Látszik az avatárodon, hogy te biztosan nem vagy fm-es. :D Egyébként Juan az honnan ugrott be?? :roll:
Nem sokkal rosszabb, mint a te ötleteid, már megbocsáss. :lol:
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.14. 16:09:36

Messa írta:Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh,
Juan!!! :shock: Te jó isten!!! :lol: Látszik az avatárodon, hogy te biztosan nem vagy fm-es. :D Egyébként Juan az honnan ugrott be?? :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.14. 14:34:38

Barcaman1993 írta:Aztán egy név már jó ideje a fejemben volt, de mindig elfelejtettem, de most eszembe jutott. Emlékszem Juan játéka a Romaban mindig is nagyon tetszett. korban is jó volna (talán), bár itt az utóbbi 1 évben nem igazán láttam Roma meccset. Vélemény?
Juant mindig szerettem én is, pár éve még el tudtam volna itt képzelni mint kiegészítő kh, de azért mostmár 34 lesz lassan, nem hinném hogy a vezetőség számolna vele. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.14. 14:12:43

Mind a Sport, mind a Mundodeportivo most Koscielnyről cikkezik. Az árát úgy 18-20 millióra becsülik. Már én is gondoltam rá, de teljesen fölösleges. Egy újabb rossz pont lenne az Arsenallal szembe, ráadásul tehetséges fiatalunk annyi van, mint a tenger ráadásul ingyen. Érzésem szerint viszont a Thiago Silva, Hummels, Javi Martinez szintet meg nem éri el.

Aztán egy név már jó ideje a fejemben volt, de mindig elfelejtettem, de most eszembe jutott. Emlékszem Juan játéka a Romaban mindig is nagyon tetszett. korban is jó volna (talán), bár itt az utóbbi 1 évben nem igazán láttam Roma meccset. Vélemény?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.14. 14:11:20

http://www.sport.es/es/noticias/barca/k ... ca-2079121
Koscielny - hápog nekem a dolog rendesen, mindenesetre nem rossz elképzelés. 18 millió eurót írnak, de forrásnak csak "francia találgatások szerint" van megjelölve. :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.14. 10:19:37

Lionel85 írta:Ha Mascherano végleg a védelem közepén maradna (amit ma már preferálok, hiszen az elmúlt években sokat szapultam Pepet amiatt, hogy egy középpályást állít be védőnek...), akkor tényleg nem lenne értelme új középső védőt igazolni. Puyol, Piqué, Mascherano és a fiatalok szerintem elegendőek lennének arra a posztra.

Fontás érdekes eset. Tehetséges játékos, ám sérülése miatt nem mutathatta meg eddig az igazi arcát. Amikor játszott (legutóbbi emlékeim szerint egy Sociedad elleni 2-2 alkalmával, amikor 2-0-ról rontottuk el a meccset), akkor nem volt a helyzet magaslatán. Mint minden fiatalnak, neki is sok meccs kell, hogy rutint szerezzen, ez szerintem mindenki számára tiszta. Lehet szapulni azért, mert inkább Busquets-et (vagy Mascheranót, de őt már védőként számolom) vonta vissza Pep, de nem fair. Nem fair, mert még alig kapott lehetőséget. Először a kis téttel bíró meccseken kell szerepelnie és folyamatosan beépíteni a csapatba.
Ezzel tökéletesen eggyet értek, hiszen a fiataljaink félévente egy szűrésen esnek át, s akik most ott vannak az első csapatnál: Muniesa, Montoya, Bartra,Fontas Jds... mind a legjobbak voltak a szűréseken, ezért vannak ott ahol! Mint annak idején Xaviék, s látjuk mi lett belőlük!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.07.14. 10:06:19

Ha Mascherano végleg a védelem közepén maradna (amit ma már preferálok, hiszen az elmúlt években sokat szapultam Pepet amiatt, hogy egy középpályást állít be védőnek...), akkor tényleg nem lenne értelme új középső védőt igazolni. Puyol, Piqué, Mascherano és a fiatalok szerintem elegendőek lennének arra a posztra.

Fontás érdekes eset. Tehetséges játékos, ám sérülése miatt nem mutathatta meg eddig az igazi arcát. Amikor játszott (legutóbbi emlékeim szerint egy Sociedad elleni 2-2 alkalmával, amikor 2-0-ról rontottuk el a meccset), akkor nem volt a helyzet magaslatán. Mint minden fiatalnak, neki is sok meccs kell, hogy rutint szerezzen, ez szerintem mindenki számára tiszta. Lehet szapulni azért, mert inkább Busquets-et (vagy Mascheranót, de őt már védőként számolom) vonta vissza Pep, de nem fair. Nem fair, mert még alig kapott lehetőséget. Először a kis téttel bíró meccseken kell szerepelnie és folyamatosan beépíteni a csapatba.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.07.14. 01:45:15

Attika 25 írta:
Messa írta: Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Szerintem meg nem véletlenül nem játszatta Pep Fontas-t szinte soha. Amikor védő hiány volt akkor inkább hátrahozta Busquets-et. Ha olyan fene nagy tehetség lenne akkor azért legalább akkor pályára kerülne ha nincs más védő..
Elég sokáig sérült volt idén, szóval nem a semmiért nem volt még a keretben sem csak a lelátón.
És egyébként ha jól tudom Muniesa szerződést kap majd a felnőtt kerethez, rajta kívül pedig ott lesz Alves cseréjének Montoya, + még Bartra is aki univerzális játékos.
Úgy gondolom Alba érkezésével akár le is zárhattuk volna az átigazolási szezonunkat, de sajnos Keita lelép, szóval vagy Romeu vagy Jonathan.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.13. 23:21:00

Messa írta: Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Szerintem meg nem véletlenül nem játszatta Pep Fontas-t szinte soha. Amikor védő hiány volt akkor inkább hátrahozta Busquets-et. Ha olyan fene nagy tehetség lenne akkor azért legalább akkor pályára kerülne ha nincs más védő.

Elég sokféle vélemény van itt a fórumon, de én azokkal értek egyet akik szerint csúnyán rábaszhatunk ha nem hozunk khv-t.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.07.13. 22:17:43

Castiel írta:Nem csak a pozíció alternatívákat kell követni, hanem egy másik lényeges tényezőt, a pénzt! nem csak a vételi árat, hanem az esetleges játékos fizetését is! Idén nem fogunk többet elkölteni, mint 20 millió! Rosell "a Neymart Barcelonába hozom mindenképp" rigolyája elsöpri a nagyobb mennyiségű pénz elköltését. állítólag 10 misit már lerakott, s jövőre egy 50 milkás csomagot állítanak ki a Braziloknak. Annak idején Dinho érkezése is Sandronak volt köszönhető!
Oriol Villás-Boasnál játszott, mert a Portugál játszó csapatot szeretett volna létrehozni... Romeu ebből következően jó választás lenne...
Reméljük jövőre érkezik az apacs barátunk. :) :) :) :)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.13. 22:12:07

Nem csak a pozíció alternatívákat kell követni, hanem egy másik lényeges tényezőt, a pénzt! nem csak a vételi árat, hanem az esetleges játékos fizetését is! Idén nem fogunk többet elkölteni, mint 20 millió! Rosell "a Neymart Barcelonába hozom mindenképp" rigolyája elsöpri a nagyobb mennyiségű pénz elköltését. állítólag 10 misit már lerakott, s jövőre egy 50 milkás csomagot állítanak ki a Braziloknak. Annak idején Dinho érkezése is Sandronak volt köszönhető!
Oriol Villás-Boasnál játszott, mert a Portugál játszó csapatot szeretett volna létrehozni... Romeu ebből következően jó választás lenne...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.07.13. 21:19:07

K900 írta:Tasci helyett már akkor inkább legyen Musacchio vagy Dedé.Ők is visszonylag olcsók, és sztem sokkal tehetségesebbek mint a török-német. :)
fm-ben jobbak mi? :P

Akármi legyek, ha nem onnan szeded ezeket a neveket...

Mellesleg szerintem sem kell Tasci meg ilyenek, annyit Fontás is lehozna, neki azért már voltak is meccsei a nagyban.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.13. 21:06:13

fanbarca írta:Fűvel-fával kapcsolatba hoznak minket.:roll: Most Badstubert említik, Jordi Amatot. :)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2148643
Jordi Amat nagyon reális, főleg, hogy már odaadták kölcsönbe a Rayónak. Vagy ha a Barça akarja, ez sem akadály?
Badstuber? Akkor már inkább Hummels. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.13. 19:33:08

1. Javi Martinez 9 millióért jött volna? Cabaye annyiért jönne?
Nem Touréról van szó, hanem, hogy világklasszis játékost pénzkidobás milliókért idehozni és aztán padoztatni.
nem annyiért jött volna, de Touré egy nagyon rossz példa.
Másrészt Martinez közel sem világklasszis.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.13. 19:22:47

Fűvel-fával kapcsolatba hoznak minket.:roll: Most Badstubert említik, Jordi Amatot. :)

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ra-2148643
més que un club
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.13. 19:03:02

Sanama írta: 1.Torue azt hiszem valami 9millióért jött.
2. Hát nem tudom... Lehet velem van a baj,de mind Adrianot, mind Maxwellt tudtam legalább, hogy hol játszik, és nem akkor hallottam róluk először, amikor jött 1 kacsa
1. Javi Martinez 9 millióért jött volna? Cabaye annyiért jönne?
Nem Touréról van szó, hanem, hogy világklasszis játékost pénzkidobás milliókért idehozni és aztán padoztatni.
2. Én meg Cabayéről és Tasciról tudtam, hogy hol játszik, Adrianoról viszont akkor hallottam először, amikor leigazolta a Barca. :wink:
Zozzy 5 írta:anélkül, hogy bármelyik mostanában sajtóban megírt lehetséges igazolást is fényezném, azért jelzem, hogy más az, amikor mi gondolunk valakit zsákbamacskának vagy a vezetőség.
Ugyanakkor a vezetőséget sem kell túlmisztifikálni. Nem egyszer fordult elő, hogy igazolások terén csapatok olyan döntést hoztak, ami mindenki számára nyilvánvalóan rossz volt, és végül nem is vált be az adott játékos.
Csigrinszkijnél meg Keirrisonnál nekünk volt igazunk, ettől még mi sem értünk jobban a focihoz, de sajnos a Barca vezetői sem tökéletesek.
Válasz küldése