Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:44:53

S.Agüero írta:Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)
Elfogultság nélkül mondhatom, hogy Vertonghen (így írja a nevét).
Top5 középhátvéd szerintem.
Eszméletlen, amit tavaly művelt nálunk, földön és levegőben is szinte hibátlan, bátran megy előre a támadásokkal, kedvenc példám erre a Swansea elleni 2-1, ahol középhátvédként gólt lőtt és gólpasszt adott: http://www.youtube.com/watch?v=XEui5xY3L8k
Ha jól emlékszem, 3 góllal és 4 gólpasszal zárta a PL-idényt, úgy, hogy többnyire a védelem tengelyében szerepelt, bár párszor balhátvédként is játszatta AVB, ahol egyébként szintén világklasszis teljesítményt nyújtott).
Ami még fontos, hogy a védelem vezére tudott lenni (Dawson mellett), szóval talán ebből a szempontból tudná pótolni a mi Carlesünket.

Viszont nem lenne olcsó, az biztos (szerintem 25-30 körül kellene perkálnunk érte), illetve nem hiszem, hogy távozni szeretne, kulcsember a White Hart Lane-en, tisztelik, szeretik, megbecsülik, jól érzi magát itt, AVB-vel is jól kijön, szóval semmi sem szól amellett, hogy elmenjen tőlünk.

Örülnék neki, az biztos, de akkor sem kötöm fel magam, ha marad a Spursnél. :)

szerk.: Ja, és nem akarom megint elkezdeni az FM-ezést, de ha Cescet elviszi a United (ne tegyék!), akkor van egy dán középpályás, aki nem lenne rossz opció.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.19. 14:36:28

visca el barca írta:jaj ne sírjál már itt, hát a nagy zubiék nem megmondták h jönni fog egy védő? megmondták vagy megmondták? :lol: aztán lehet az uj védő annyit sem fog érni mint mascherano... :? :lol:
Visca!!! Ennyire ne legyél pesszimista, egyszer csak leesik náluk is a tantusz, vagyis hogy ennek a toldozgatásnak és foltozgatásnak nincs értelme. :lol: Ahogy te is említetted "megmondták" és ez az alap. :oops:
Viccet félretéve, azért remélhetőleg csak érkezni fog valaki aki persze be is válik majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.19. 14:47:48-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.19. 14:34:17

A jelöltek...Álítólag...
Vermaelen - alapvetően jól indult az Arsenalos pályafutása,de idén rengeteget hibázott vmiért...Nem jó ő ide,elég ha Pique nézi el néha...

Koscielny - max közepes tucatembernek jó,Barthra sztem már most jobb...

Verthongen - Hát xes...Nem mondom hogy nem állná meg a helyét,de vhogy nem érzem igazán megoldásnak...

Mangala - tudja a fene...Fizikálisan erős,magas,amennyit láttam belőle nem is lassú...Dehát igazából lutri...Kérdés hogy érezné e a Barca stílusát...

Evans - Sir Alex nem véletlen játszatta azért...De nem tudom,egy ír a Barcában,ebben a stílusban sztem nem állná meg a helyét...Nem éppen pengés lábbal a gyerek...

Rami - Nem lenne hülyeség...Én látok fantáziát a gyerekben...Olcsó is lenne...Inkább mint Mangala,vagy Evans,nagyobb eséllyel állná meg a helyét...

Inigo Martinez - hát tuti sokba kerülne...Plusz 181el nem a legmagasabb a világon...Hamarabb elnéznék egy colos gyereket...Bár a magasság nem minden de sosem baj plusz 10 centi...

TS meg hagyjuk ha igazán jönni akarna, már itt lenne...De igazából nem akarja ő beáldozni a párizsi milláit sztem...

No és akkor a végére hagytam Aggert és Luizt...

Agger nekem már régen is szimpatikus volt a Poolban...Sztem a pool egyik megmaradt értéke...Ugyan akkor nem vagyok benne teljesen biztos hogy megfelelne nálnuk...Kicsit statikus sztem...De fene tudja,nem sírnék azért ha jönne...

A Konfederációs kupa óta nálam Luiz nagy favorit...És nem a gólvonalos mentése miatt...Hanem végig ahogy játszott...Bőven felülmúlta a mellette álló TS-t...Szívvel lélekkel focizott,hiba nélkül...Megkedveltem a játékát mint védő...Magas is gyors is teknikás is...Én őt hoznám,ha lehet...Mou elmondta egyszer hogy nem adják el,de sztem nem kapaszkodna bele 2kézzel,nem elég hentes az ő védekező stílusához... :D Olyan 30ért elhozható,sztem ő még majdhogynem meg is ér annyit...Én azt mondom fizessük ki és megvan a csapatunk...Állítólag ő is szívesen jönne...Azért fix kezdőbe a Barcába ki nem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.19. 16:14:11-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:10:58

S.Agüero írta: Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)
Vermaelennek nem vt vmi jó idénye, így őt most nem támiogatnám.
Ellenben Verthongen elég jól csapatta, őt szívesen látnám.

De Aggeren kívúl a többiról GT és Game90 tud majd véleményt mondani, ők követik ezt a 2 csapatot jobban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.19. 14:07:49

Luiz? Akkor nekem elég Bartra...

Aggernek viszont örülnék.
Vertongen marad az álom, nemhinném hogy elengedné a spurs. Vermalen meg "Kocselnyí" nekem szintén nem, de eléggé PL védőre dolgozunk ezekszerint.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.19. 14:03:50

ZBarca írta:
JOseppe írta:Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Szerintem ennek 5% az esélye, hogy tényleg elhozzuk, akkor inkább Agger jöjjön! De ha jön David Luiz, az se olyan rossz dolog, még talán Azpilicueta-t elhozhatnánk, de nálam első Agger! :)
Ászpilicsuétát minek hoznánk ugyan, jobbszélső hátvéd, tudomásom szerint. :roll:

A SPORT szerint most ők az új jelöltek:
Kép
Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen.

Igazából nem nagyon nézek PL-t, szóval valaki írhatna róluk, melyik tűnik a legjobb választásnak? :)

Szerintem hozzuk el Vermaelen-t, úgyis rég vettünk Arsenal-csapatkapitányt. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2013.07.19. 14:10:42-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.19. 13:52:38

zola8787 írta:Róla hallottál már? Biztos, hogy a klubja nem engedi el, nem jönne el biszem-b.szomba...
Ez a csávó Kahn-nak lövögeti a gólokat, gyors, ERŐSZAKOS, nem fél semmitől. Róla is lecsúsztunk...
lui1698 írta:Ezt most nem neked személy szerint írom, csak pont nálad láttam most.
Szerintetek olyan csapatok, mint a Barca jutyúb videók alapján néz ki magának játékosokat?
ugyan srácok, tudom alacsonyan van a szint, de azért ennél még komolyabbnak gondolom ezt a fórumot. torghellével poénkodni körülbelül 2008ban volt utoljára vicces :( én láttam talán az összes meccsét a gyereknek, mivel majdnem minden roma mérkőzést megnéztem, nem nekem és a barca megfigyelőinek kell megnézni ezt a videót, hanem azoknak, akik még "nem is hallatok" erről a gyerekről és érdekli őket miért pont őt kergettük. ja, és még az elején hagyjuk ezt a fórumos berögződést miszerint "bárkiről összelehet vágni egy ilyen videót".
visca el barca írta:Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.
gondolom azért nem foglalkozott vele senki, mivel már tegnap cáfolták ezt az egészet :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2013.07.19. 13:46:37

JOseppe írta:Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Szerintem ennek 5% az esélye, hogy tényleg elhozzuk, akkor inkább Agger jöjjön! De ha jön David Luiz, az se olyan rossz dolog, még talán Azpilicueta-t elhozhatnánk, de nálam első Agger! :)
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 13:44:09

jaj ne sírjál már itt, hát a nagy zubiék nem megmondták h jönni fog egy védő? megmondták vagy megmondták? :lol: aztán lehet az uj védő annyit sem fog érni mint mascherano... :? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.19. 13:35:54

Zubiék megpróbálják elhozni David Luizt a sport szerint, csak egy baj hogy a drága Mourinhó nem kivánja elengedni. :cry: Ez az ügy is hosszú lesz. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.07.19. 13:23:03

visca el barca írta:csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...

Nem is régen volt téma de régebben is volt szó róla hogy csak a játékos tudja kivásárolni magát a szerződésből , nyilván az xy-t leigazoló klub állná a cehhet de a forma az ez.
Nem igazán gyakori ez sőt nem is nagyon emlékszem ilyenre mivel elég szr irányt adna a transzfereknek.
Többek közt ezért ment Thiago 25-ért nem 18-ért
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 12:53:26

azért írtam h ELMÉLETILEG megkönnyítené a helyzetünket, ha valóban van kivásrlási ára. nem azt h akkor innentől a mienk. csak azért sokkal könnyebb lehet egy emberrel alkudozni, mint ugy, hogy győzködnöd kell mellette egy olyat is akinek nem számít a pénz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.19. 12:36:37

visca el barca írta:amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Ha az a 40 milliós kivásárlási ár valóban létezne, Thiago Silva már nálunk játszana.. De nincs kivásárlási ár ("A PSG egyszerűen nem akar tárgyalni róla, nem határoz meg egy árat, és egy átigazolás esetében a vevő fél számára ez a legnagyobb probléma, ami felütheti a fejét.") szóval a nyilatkozat valódiságában vannak kétségeim. :)
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.19. 12:33:16

visca el barca írta:csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Ezen én is röhögtem. :D Vagy a média találta ki vagy tényleg lenyilatkozta, de akkor is egy állat. :D:D Meg se kérdezi Messit, hogy akar-e odamenni, csak azt felejti el, hogy nem mindenki olyan pénzéhes, hogy a pézsébe menjen. :) De azért komoly fenyegetés, legalább okozott néhány vidám percet nekem. :)

Kb. ez a színvonal:

Kép
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.19. 12:30:40

A kivásárlási ár önmagában nem lenne elég semmire. Kell egy nagyon fontos alapdolog: a játékos hajlandósága, akarata a vásárolni kívánó klub iránt. Kirakhat akár 300 milliót is, ha Messi azt mondja NEM.
Ugyanez Silva esetében: ő sem mondott igent velünk kapcsolatban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.19. 12:20:14

csodálkozom h még senki sem linkelte, óriási figura lehet a pali :lol:

Nasszer al-Kelaifi, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának elnöke közölte: ha a Barcelona semmibe veszi korábbi döntésüket, amelyben jelezték, hogy Thiago Silva nem eladó, akkor bosszúból kifizeti a katalánok legjobbja, Lionel Messi 250 millió eurós kivásárlási árát.

simán kinézem belőle h megcsinálja :? :D

amugy érdekes, a cikk azt írja, hogy silvának van egy 40 milliós kivásrlási ára... ez azért elméletileg megkönnyítené a helyzetet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.19. 11:29:10

Egy középső védő meg tényleg jöjjön, mert nem lesz ez így jó... Mai hír a sporton, hogy rámozdultunk David Luiz-ra, de képben van még Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen, plusz még megemlítik Mangala, Evans, Rami, és Inigo Martinez nevét is.
Remélem nem az utolsó pillanatokban sikerül a szerződés megkötése. Egy khv-nek nem kicsit kellene összeszoknia a többiekkel.
Azért egy Puyol - David Luiz közép nem lenne gyenge (hajban) :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.07.19. 11:11:59

shutterisland írta:
Egyébként már ha ennyire mondjátok itt páran, hogy nem lenne rossz egy korosabb, gólveszélyes támadó, aki nyugodtan tud padozni, kire gondoltok?
Most így hirtelen nem sok ember jut eszembe, aki elég ügyes, és van realitása, hogy jöhet.
most ilyen klose,d.milito vagy forlan típusú arc elférne a keretben abszolút kiegészítő szerepkörben, nyilván találnának pár gólt a kis meccseken, de szerintem tök felesleges.
a neymar,messi,alexis,pedro,tello ötös 3 helyre ÚGY, hogy iniesta vagy cesc is sokszor fel van tolva tito által, elég kellene, hogy legyen.
Olvastam twitteren, hogy azért sem akar Tito 9-est, mert lehetőséget fog adni majd néha Jean Marie Dongou-nak. :wink:

Egy középső védő meg tényleg jöjjön, mert nem lesz ez így jó... Mai hír a sporton, hogy rámozdultunk David Luiz-ra, de képben van még Agger, Vermaelen, Koscielny, Verthongen, plusz még megemlítik Mangala, Evans, Rami, és Inigo Martinez nevét is.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.07.19. 10:33:05

kristop írta:ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
Ezt most nem neked személy szerint írom, csak pont nálad láttam most.
Szerintetek olyan csapatok, mint a Barca jutyúb videók alapján néz ki magának játékosokat?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.19. 10:29:21

ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
http://www.youtube.com/watch?v=p7bxdhauo1s

Róla hallottál már? Biztos, hogy a klubja nem engedi el, nem jönne el biszem-b.szomba...
Ez a csávó Kahn-nak lövögeti a gólokat, gyors, ERŐSZAKOS, nem fél semmitől. Róla is lecsúsztunk... :lol:
dse88
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.06.28. 15:53:18

2013.07.19. 09:15:57

Nálam David Luiz lenne a befutó,de Agger sem lenne rossz egy igazi kőkemény védő!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.07.19. 00:29:46

mióta liverpoolban van (nyolc idény) összesen lett 15 sárga lapja aggernek, csak viszonyításképpen a másik kiszemeltünknek david luiznak már most 16 van, pedig ő csak két és fél éve van ott. favágó lenne?

ja, és tudom, hogy már mindegy, de aki egyáltalán nem ismerné marquinhost és érdekli mit vesztettünk, annak itt egy elég korrekt videó róla. a gyerekben minden megvan, gyors, határozott, klosét fejelget le, passzol, utolsó emberként ment.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 22:13:43

ha már agger, én is örülnék neki.
valóban kőkemény játékos, nem lenne a lapokkal sem itt spanyolhonban barátságban, de ilyen is kell.

ráadásul a viking temetős tetkója a kedvenc futballista-tetoválásom, szal' gyere. :lol:
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2013.07.18. 22:09:53

connor írta:Agger-nek én örülnék. Favágó? Mascherano-ra is sokan ezt mondták... Piqué tudja segíteni a támadásokat, az "elegáns" védőnk megvan, nem feltétlen baj, ha valakinek nem kell a szomszédba menni egy kis keménységért. Lehet, hogy a Pool nincs a top-on, de Agger nem rossz játékos.
üdv. teljesen egyet értek veled, Agger szerintem is nagyon jó igazolás lenne, nem kéne érte csillagászati összeget fizetni és egy nagyon jó védő. angoloknál a pool a kedvenc csapatom így számtalan meccsen láttam már játszani és azt kell mondjam h évek óta a hátán cipeli a csapatott. nagyon jól szerel és kiválóan fejel és aki látta már játszani az tudhatja h nagyon jó előretörései vannak, nem egy gólt rúgott már úgy h a védelemből előretört és 20-30 m-ről bombázott a kapuba :D. szerintem tökéletesen illene a csapatba és még csak 28 éves így még egy 5 szezon simán van benne. nagyon örülnék ha jönne.
mvik
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.18. 22:00:05

Egyébként már ha ennyire mondjátok itt páran, hogy nem lenne rossz egy korosabb, gólveszélyes támadó, aki nyugodtan tud padozni, kire gondoltok?
Most így hirtelen nem sok ember jut eszembe, aki elég ügyes, és van realitása, hogy jöhet.
most ilyen klose,d.milito vagy forlan típusú arc elférne a keretben abszolút kiegészítő szerepkörben, nyilván találnának pár gólt a kis meccseken, de szerintem tök felesleges.
a neymar,messi,alexis,pedro,tello ötös 3 helyre ÚGY, hogy iniesta vagy cesc is sokszor fel van tolva tito által, elég kellene, hogy legyen.
Válasz küldése