Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.11. 10:25:41

Deptusac írta:
Feast4 írta:
StickyFingaz írta:Sergi Roberto akkora egy alibi játékos mint a ház...Remélem nyáron eltűnik,mert csak foglalja a helyet.Nem véletlenül nevezte itt valaki Sergi "oldalpassz" Robertónak.
Egyet értek. Thiagon ilyenkor már láttuk, hogy Úr Isten! rajta is látjuk, hogy Úr Isten! csak az okok nem vágnak egybe... Megkapja a labdát és pánikszerűen kilövi szélre aztán néz és abban bízik, hogy senki nem kezd el ordítani vele. Nagy húzás volt! =D>
Szintén egyetértek mindkettővel.
Nem tudom eldönteni, hogy ez azért van mert nem játszik és meg van illetődve ha pályára kerül, vagy azért mert sz*r, de így ez nem vezet sehova. Vagy adjuk el vagy adjuk kölcsön valahova, mert ezért felesleges egy játékost tartani. Főleg ha nyáron tényleg olyan játékosmozgás a terv, mind amilyenről szó van. Akkor soha pályára nem kerül majd.

Ja amúgy ezt olvastátok? http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2334927" target="_blank
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.11. 10:20:23

Ezzel már Xavit is megbélyegezték korábban, szerintem nincs gond vele, amíg nincs a csapat kárára. Ha kezdőként kap lehetőséget, nyílván jobban fejlődik, mint 10-15 perces cserékkel. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Xavi utódjaként hozták fel a nagycsapathoz, szerintem lehet belőle valaki, de nem ennyi játéklehetőséggel. Még lehet, hogy a visszatérő Rafinha is előtte lesz a sorban. Az Atléticből pedig Samper tör előre.[/quote]

A csapatépítés művészetéhez nem csak a jó játékosok kiszemelése, hanem a tehertételek elküldése is hozzá tartozik. Ilyenné vált mára a kiváló Xavi és ilyen S.Roberto is. Mostanra a technikás középpályának egyben erősnek és lendületesnek is kell lenni. Ilyen Rafinha és ilyent kell igazolni is.
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.05.11. 10:17:51

Feast4 írta:
StickyFingaz írta:Sergi Roberto akkora egy alibi játékos mint a ház...Remélem nyáron eltűnik,mert csak foglalja a helyet.Nem véletlenül nevezte itt valaki Sergi "oldalpassz" Robertónak.
Egyet értek. Thiagon ilyenkor már láttuk, hogy Úr Isten! rajta is látjuk, hogy Úr Isten! csak az okok nem vágnak egybe... Megkapja a labdát és pánikszerűen kilövi szélre aztán néz és abban bízik, hogy senki nem kezd el ordítani vele. Nagy húzás volt! =D>
Szintén egyetértek mindkettővel.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.11. 10:01:51

StickyFingaz írta:Sergi Roberto akkora egy alibi játékos mint a ház...Remélem nyáron eltűnik,mert csak foglalja a helyet.Nem véletlenül nevezte itt valaki Sergi "oldalpassz" Robertónak.
Ezzel már Xavit is megbélyegezték korábban, szerintem nincs gond vele, amíg nincs a csapat kárára. Ha kezdőként kap lehetőséget, nyílván jobban fejlődik, mint 10-15 perces cserékkel. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Xavi utódjaként hozták fel a nagycsapathoz, szerintem lehet belőle valaki, de nem ennyi játéklehetőséggel. Még lehet, hogy a visszatérő Rafinha is előtte lesz a sorban. Az Atléticből pedig Samper tör előre.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.11. 08:14:36

a németnek kétségtelen előnye, hogy fiatal és olcsó. amúgy a Spanyol Ligában is tudok legalább 2-3 nála jobb kapust (pl. a tegnapi Levante-Valencia meccsen is volt kettő) ebben talán az a jellemző, hogy egy viszonylag egyszerű játékoscsere is hogyan zajlik a Zubi féle bénák kezében...(tiszta helyzet-Valdés bejelentése nyomán, bő választék, megfizethető árak....)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.11. 01:16:42

Rumig írta:Az azért sokat elmond Ter Stegenről, h nem utazik a vb-re..
Dehogy mond, VV se utazott sokszor, 2008ban sem ment, talán a 2010esre vitték először, 28 évesen.
Német kapusok most nagyon jók,erős a mezőny, Neuer kirobbanthatatlan, visznek egy rutinos Weidenfellert, támogatni Manuelt. Meg megy Zielert, akiről pofáztam már itt 1-2 éve, aztán lehurrogtak sokan,hogy senki,erre tessék. De még ott van Leno is pl,a Leverkusen kapusa, ő sem rossz. Közülük Stegen a legfiatalabb, nem viszik,nincs ezzel baj. Bár én meglepődtem,mert azt hittem Leno megy, nem Zieler.

Na mindegy, de ez szerintem semmit nem határoz meg, ha egy bosnyák válogatottba nem tudna bekerülni,azt mondom baj van, de ez a német csapat most kapusposzton borzasztó erős. De fog ő menni világversenyre,nem kell aggódni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.05.11. 01:00:56

Az azért sokat elmond Ter Stegenről, h nem utazik a vb-re..
De persze bőven van még ideje fejlődni, csak itt nem biztos, h a sokadik elkerülhető gól után is kapuban marad. Kíváncsian várom, de nem vagyok nyugodt vele kapcsolatban.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.11. 00:42:08

Ter Stegen tehetséges gyerek, hogy beválik e, az nagy kérdés.
Most lehet itt linkelgetni dolgokat, de pl a második gól,ahol volt két kipattanó,de nem tudott a védelem tisztázni...szóval ilyen védelem előtt védeni, nehéz. Ha nálunk is ilyeneket csinálnak majd, akkor védhetne két Kurtoá is,akkor is nyelnénk a gólokat.
Szóval majd kiderül mit tud, amikor a kapunkba áll, és jövő ilyenkor lesz. Akkor lehet majd véleményt formálni róla (bár kapusnál még nagyon korai), de én hiszem,hogy ha rendbe lesz előtte rakva a védekezés,nem lesz baj vele.
Ha mégis, akkor sincs gond, mai focipénzekhez képest aprópénzért jön, ennyit bőven megér.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.10. 23:44:48

Nem emlékszem arra,hogy Valdes 21-22 éves korában úgy védett volna mint mondjuk Oli Kahn a 2002es Vb-én... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.10. 22:53:52

visca el barca írta:a 3. gól az övé volt. a kapusnak az 5ös vonalán mindent és mindenkit tarolnia kell.
nem azért linkeltem ki hogy veszekedjünk rajta hogy melyik gol kié volt..
az én véleményem az hogy az első gól 1v1 volt oké
2 gól necces,de mondjuk nem védhetetlen és a mádik lövés után ha felugrik a fejest megelőzni m1...
3 gól tagadhatatlanul az övé is(!)

annyit akarok khozni ebből hogy nagy tehetség igen talán,de jelenleg egy jó átlag kapus,nem tartom előrébb őt mint mondjuk egy Guita.
persze ezen felül örülök ha köztünk lesz!
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.05.10. 21:59:48

Többet reméltem tőle én is de azért még ne írjuk le csak adjuk el minél hamarabb
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.10. 21:10:05

StickyFingaz írta:Sergi Roberto akkora egy alibi játékos mint a ház...Remélem nyáron eltűnik,mert csak foglalja a helyet.Nem véletlenül nevezte itt valaki Sergi "oldalpassz" Robertónak.
Egyet értek. Thiagon ilyenkor már láttuk, hogy Úr Isten! rajta is látjuk, hogy Úr Isten! csak az okok nem vágnak egybe... Megkapja a labdát és pánikszerűen kilövi szélre aztán néz és abban bízik, hogy senki nem kezd el ordítani vele. Nagy húzás volt! =D>
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.05.10. 20:53:26

Sergi Roberto akkora egy alibi játékos mint a ház...Remélem nyáron eltűnik,mert csak foglalja a helyet.Nem véletlenül nevezte itt valaki Sergi "oldalpassz" Robertónak.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.10. 20:15:36

Lionel85 írta:Sergi Robertónak meg mindenféleképpen sokkal több lehetőség kell jövőre, mint idén, mert nagyon keveset játszott.
Igaz, hogy keveset jatszott, de amikor lehetoseghez jutott, akkor sem volt valami huu de nagy durranas. Elegge alibi a srac, de nyilvan nem bannam, ha ram cafolna.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.10. 19:39:11

palesz77 írta: Pjanic nem vkp, hanem támadó középpályás, szóval Busi cseréje nem lehetne..
Úgy emlékszem egy időben próbálgatták vkpnak, de nem nagyon jött be. Meg nálunk nem igazán hiányposzt a vkp valljuk be. Song pl szerintem tök létszám feletti.

Amúgy meg én is néztem a videót. Hát az első gól szerintem szót sem érdemel egy jó támadó azt beveri. A második gól az ilyen szerencsétlen gól volt, talán abba egy kicsit benne volt. De ahogy előttem mondták elég sunyi volt ahhoz, hogy ne merje fogni. Én is kapus voltam és annó azt mondták az olyan gólra mint a harmadik ez a védelemé. Ki hogy látja. Annyira vastagon nem volt egyikbe se benne. Néztem pár meccsét, most hogy elég sanszossá vált, hogy jön. Nagyon nem ügyetlen. Zizzerekre nagyon jól jön, pontrúgásnál is elég magabiztos, van egy két megingása, itt ott, de nem tartom vészesnek. Valdes is csinált zöldeket. ÓÓÓ De hányat!
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.10. 19:22:24

Pjanic ha olcsó, ha nem, ide teljesen felesleges. Egyrészt mert annyira jó nincs, hogy Fabregás pótlását megoldja, ha pedig Cesc marad akkor csak létszámon felüli ember lenne. Pláne, hogy a B-ben is van 1-2 tehetséges kp-unk.

Egyébként nagyon kíváncsi leszek a vezetőség mit vált be az ígéreteiből és mennyire frissítik fel a csapatot. A nevek röpködnek szinte minden posztra, de igazán majd akkor érdemes valakiről többet beszélni, ha már megvettük. Én elsőnek mindenképp az edzőkérdéssel foglalkoznék, az a legeslegelső probléma, a többi majd csak utána. Luis Enrique jó lenne szerintem, Puyol-lal ketten biztosan meg tudnák oldani a motivációs problémákat.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.10. 19:05:22

Song menne, Mascherano akkor vkp Busi cseréje, két belső védő kell. Sergi Robertónak meg mindenféleképpen sokkal több lehetőség kell jövőre, mint idén, mert nagyon keveset játszott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.10. 18:53:49

a 3. gól az övé volt. a kapusnak az 5ös vonalán mindent és mindenkit tarolnia kell.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.10. 18:44:51

Feast4 írta:
Mr. Cesc írta:
Kupában tudna rendszeresen játszani, meg ha Busi megint kényelmeskedik akkor ligában, esetleg ha ne adj Isten ( :!: ) Rafinha nem válna be. :roll:
Cserének tökéletes lenne ha Busival valami ziccer van. De csak akkor ha Masc megy.
1: Pjanic nem vkp, hanem támadó középpályás, szóval Busi cseréje nem lehetne..
2: Kupában játsszanak a fiatalok, meg Rafinha inkább, így is félek, hogy mennyi perc fog neki jutni a Xavi-Ini-Cesc hármas mellett a bajnokságban meg a Bl-ben. Azt meg kétlem, hogy megelégedne az éves kb 10 meccsnyi kupaszerepléssel Pjanic..

Ha meg olyan elven igazolnánk, hogy mi lesz HA nem válik be valaki, akkor 30 fős lenne a keret körülbelül.. Jelen pillanatban a legfeleslegesebb igazolás lenne egy ilyen stílusú támadó középpályás szerintem, sok más poszt van ahol be kell foltozni a csapatot, ez pont nem az.

A Ter Stegenes videót meg megnéztem. Hát nem tudom.. Az első gólnál 1v1-be vitték rá, csoda lett volna ha kifogja - vagy inkább csatárhiba. A másodiknál igaz hogy kipattant róla a szabad, de elég sunyi löket volt, és utána mentett is még egyet, arról nem ő tehet, hogy harmadszor is ellenfél játékos rúghatott kapura. Az utolsónál meg szimplán befejelték a szögletet. Nem tudom ezekkel mit kezdhetett volna.. Ha ilyen gólok miatt jövőre folyton ő lesz szidva, akkor hamar közutálat tárgya lesz.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.10. 19:07:28-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.10. 18:26:27

Subinho írta: ha a Barca hív valakit, olyan posztra, ahol tk. nem kell megküzdenie senkivel, mert mindkét kapus elmegy és így hosszú évekig ő lehet az 1-ese a Barcának... hát nemtom... sztem azért nem hinném, hogy sokáig kéne győzködni vkit!!!!
Már miért is ne kéne? egy lefelé menő csapat vagyunk perpill, új edzővel bizonytalan igazolásokkal a tervben. Annyi biztos, hogy semmi sem biztos. A BL döntős csapattól nem mennék sehovam vagy a pénzeszsák Chelsea-től ami amúgy sem játékoskereskedő klub, nem is biztos, hogy el tud jönni.
Mr. Cesc írta:
palesz77 írta:
Mr. Cesc írta:Miralem Pjanic...

Uff, 12 millió szerintem kevés, elkellene hozni, LE ugyis ismeri.
Hova, minek? Ott van kezdőnek Ini és Fabregas - remélhetőleg kezdőnek -, melléjük a rutinjával Xavi, és fiatal tehetségnek Rafinha, akit be kéne építeni.. Szerintem a középpálya támadó szekciója, és a balhátvéd poszt az a kettő, ahova teljesen fölösleges lenne idén hozni bárkit is.
Kupában tudna rendszeresen játszani, meg ha Busi megint kényelmeskedik akkor ligában, esetleg ha ne adj Isten ( :!: ) Rafinha nem válna be. :roll:
Cserének tökéletes lenne ha Busival valami ziccer van. De csak akkor ha Masc megy.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.10. 18:23:37

Jobban szeretném Courtois-t ter Stegen helyett, ám a belga kapus a Chelsea tulajdona, akinek a menedzsere J0-5é, aki 100%, hogy keresztbe fog tenni. Ezért a realitás a német gyerek, aki fiatal és nem tudom, hogy mennyire válna be egy nagy csapatban. Pinto helyére Reina felelne meg, de az is lehet, hogy az Atléticből hozzák fel Masipot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.10. 17:54:46

ezt mondom, Ter Stegen nekem még nem bizonyította, hogy első számú kapus lehetne a Barcában! max. Pinto helyett. az meg, hogy Courtoisra nulla esély van? ha a Barca hív valakit, olyan posztra, ahol tk. nem kell megküzdenie senkivel, mert mindkét kapus elmegy és így hosszú évekig ő lehet az 1-ese a Barcának... hát nemtom... sztem azért nem hinném, hogy sokáig kéne győzködni vkit!!! nem a középpályára jön, ahol meg kell küzdenie a helyért pl. egy Iniestával, Xavival, vagy Fabregassal... szóval ebben az esetben nincs olyan, hogy nulla az esély!!!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.10. 17:43:45

én nagyon várom ter stegent de több meccset is láttam most tavasszal és persze egy kapus-t nehéz más szemmel nézni de ha egy csatárt a golja alapján itélünk meg akkor egy kapust a kapott gólokról -a logika alapján-

ma 3 gólt kapott és vitatkozni lehetne melyik volt az övé melyik nem. de egy biztos mindegyik gól védhető lehetett volna persze ez nem azt jelenti hogy a nyakába varnám a gólokat...de érdemes megnézni a videót
http://www.eredmenyek.com/merkozes/WA9EDdVD/#video" target="_blank
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.10. 17:37:07

palesz77 írta:
Mr. Cesc írta:Miralem Pjanic...

Uff, 12 millió szerintem kevés, elkellene hozni, LE ugyis ismeri.
Hova, minek? Ott van kezdőnek Ini és Fabregas - remélhetőleg kezdőnek -, melléjük a rutinjával Xavi, és fiatal tehetségnek Rafinha, akit be kéne építeni.. Szerintem a középpálya támadó szekciója, és a balhátvéd poszt az a kettő, ahova teljesen fölösleges lenne idén hozni bárkit is.
Kupában tudna rendszeresen játszani, meg ha Busi megint kényelmeskedik akkor ligában, esetleg ha ne adj Isten ( :!: ) Rafinha nem válna be. :roll:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.10. 17:25:48

Nem azért, mert most lőtt győztes gólt, de ha a hírek igazak, és 9-est keresnek, akkor Claudio Pizzarrót szívesen látnám. Hozni tudná tökéletesen a "Larsson-os" szerepkört. Bayernba is elfogadta, hogy csere, akkor nálunk is. Állítólag távozik.
Válasz küldése