Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.25. 14:54:43

Nocturn4L írta:
2021.05.25. 14:49:42

Tudtommal a jövő egyik legjobb védőjének tartja EG-t Guardiola, de a szerződés és stb dolgok miatt nem játszathatta. Viszont mikor muszáj volt játszania szerintem nem volt rossz. Van még mit tanulni, de ha Guardiola ezt mondta róla többször is és nem véletlenül akarta őt ennyire akkor csak van benne valami nem ?
Jövő egyik legjobb védőjének tartja....mégsem játszatta, mik ezek a szerződés és stb dolgok?
Amikor játszott iszonyat bizonytalan volt, róla kapta a city a gólokat.
van összesen kb 20 felnőtt meccse, se nem magas, se nem gyors, én nem esek hanyatt tőle, bocs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2021.05.25. 14:49:42

csababarca írta:
2021.05.25. 14:34:52
Kell De Ligt, vagy valami komolyan vehető védő.
Eric Garcia szerintem egy lufi, nem véletlen peremember a cityben is.

Piqué, Lenglet, Umtiti kőpapírollózza le melyikük marad, többi meg vonuljon vissza, vagy menjen el haknizni valamerre, komoly szintre alkalmatlanok már.
Tudtommal a jövő egyik legjobb védőjének tartja EG-t Guardiola, de a szerződés és stb dolgok miatt nem játszathatta. Viszont mikor muszáj volt játszania szerintem nem volt rossz. Van még mit tanulni, de ha Guardiola ezt mondta róla többször is és nem véletlenül akarta őt ennyire akkor csak van benne valami nem ?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 14:45:49

davi10 írta:
2021.05.25. 14:22:46
Azért elég komoly mozgás körvonalazódik itt.
Laporta a király meg minden, de összeteheti a két kezét, hogy Aguero, Garcia, Depay, Wijnaldum nem hosszabbított és nem írt alá sehova.

De Ligt-ot nem erőltetném. Pique és az egyik ballábas francia tuti itt lesz jövőre is, rohadt sok védőnk lesz így.
Araujo-t kell nyomatni, belőle szerintem simán lehet klasszis védő.
Depay és Wijnaldum már közel sem biztos, hogy jönni fog. Koeman erőltette őket nagyon és ha leköszön (elvileg ma délután fog kiderülni) lehet, hogy nem lesznek annyira célkeresztben. Főleg annak függvényében, hogy mindkettő dobbant és kérőik is vannak (leginkább előbbinek), nem szorulnak ránk. Ennyi erővel ha jön Depay, akkor pedig lenne 9 támadónk, akikből ha egészségesek 2 kezdő lesz.

Lehet, hogy számszerűleg meglesznek a védők, de edzőfüggő lesz, hogy kit helyez előtérbe. A hollanddal lenne legalább egy olyan játékos, aki biztos kezdő és komoly minőséget képvisel. Ha az új/Koeman valamiért nem veszi egyértelműen előre Araujot, vagy háromvédős rendszerben Mingu helyett játszatja, akkor ott vagyunk ahol a part szakad. (sőt akár még visszafelé is léphetünk). Ráadásul normál esetben Mingueza nem valószínű , hogy bármikor is fog belső védőt játszani.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2021.05.25. 14:57:18-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.25. 14:34:52

Kell De Ligt, vagy valami komolyan vehető védő.
Eric Garcia szerintem egy lufi, nem véletlen peremember a cityben is.

Piqué, Lenglet, Umtiti kőpapírollózza le melyikük marad, többi meg vonuljon vissza, vagy menjen el haknizni valamerre, komoly szintre alkalmatlanok már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 14:22:46

Azért elég komoly mozgás körvonalazódik itt.
Laporta a király meg minden, de összeteheti a két kezét, hogy Aguero, Garcia, Depay, Wijnaldum nem hosszabbított és nem írt alá sehova.

De Ligt-ot nem erőltetném. Pique és az egyik ballábas francia tuti itt lesz jövőre is, rohadt sok védőnk lesz így.
Araujo-t kell nyomatni, belőle szerintem simán lehet klasszis védő.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.05.25. 14:21:30

De Ligt jo volna, bár a szemetet nem tudom hogy fogjuk kisöpörni hátulrol. Garcia jön,Migueiza most írt alá, nyilván Araujo ismarad. De Ligttel így lenne 4 fiatal, de mit csinálunk a Lenglet, Piqué, Umtiti 3assal?
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.05.25. 13:59:45

Chino írta:
2021.05.25. 13:39:37
soadroli írta:
2021.05.25. 13:05:34
Fabrizio Romano: Gini Wijnaldum is set to join Barcelona as a free agent until June 2024 - there’s nothing agreed with FC Bayern, he wants to sign for Barça. Last details and... here we go soon!
Emellett több forrás (Marca, Mundo, Sport) is lehozta, hogy tervben van De Ligt leigazolása. A holland nagyon el akar jönni a Juvetól és az első számú jelölt a Barca lenne. Most 8 milliót keres, de hajlandó lenne ebből lejjebb adni a Barcaért. Ráadásul Raiola az ügynöke, aki nagyon jóban van Laportaval és a Juveval se rossz a kapcsolat, és állítólag már ő sem tartozik az érinthetetlenek közé.
Ha ezt sikerülne tető alá hozni az nagyon durva lenne. Az egyetlen gond, hogy még bőven van hátra a szerződéséből, de játékoscsere is benne van a kalapban. Ezzel már egy ütős belső védő páros lehetne. Araujo ráadásul sokat fejlődhetne egy ilyen játékos mellett.
Ha egy Griezmann-Coutinho pakkot sikerülne eladni (+a feleslegből néhányat) nem tűnik egy elképzelhetetlen ötletnek. Az utóbbi szerintem mindenképpen menni fog, legalábbis muszáj lenne, ha nem akarunk további adósságba kerülni és tovább halmozni a béreket.
Igen,inkább a védelmünket kellene megerősítenünk mert kb olyan lyukas mint egy sajt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 13:39:37

soadroli írta:
2021.05.25. 13:05:34
Fabrizio Romano: Gini Wijnaldum is set to join Barcelona as a free agent until June 2024 - there’s nothing agreed with FC Bayern, he wants to sign for Barça. Last details and... here we go soon!
Emellett több forrás (Marca, Mundo, Sport) is lehozta, hogy tervben van De Ligt leigazolása. A holland nagyon el akar jönni a Juvetól és az első számú jelölt a Barca lenne. Most 8 milliót keres, de hajlandó lenne ebből lejjebb adni a Barcaért. Ráadásul Raiola az ügynöke, aki nagyon jóban van Laportaval és a Juveval se rossz a kapcsolat, és állítólag már ő sem tartozik az érinthetetlenek közé.
Ha ezt sikerülne tető alá hozni az nagyon durva lenne. Az egyetlen gond, hogy még bőven van hátra a szerződéséből, de játékoscsere is benne van a kalapban. Ezzel már egy ütős belső védő páros lehetne. Araujo ráadásul sokat fejlődhetne egy ilyen játékos mellett.
Ha egy Griezmann-Coutinho pakkot sikerülne eladni (+a feleslegből néhányat) nem tűnik egy elképzelhetetlen ötletnek. Az utóbbi szerintem mindenképpen menni fog, legalábbis muszáj lenne, ha nem akarunk további adósságba kerülni és tovább halmozni a béreket.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.25. 13:34:41

soadroli írta:
2021.05.25. 13:05:34
Fabrizio Romano: Gini Wijnaldum is set to join Barcelona as a free agent until June 2024 - there’s nothing agreed with FC Bayern, he wants to sign for Barça. Last details and... here we go soon!
Ez igaz, mert az elnökségi ülésen Koeman helyzete előtt Wijnaldum esetleges leigazolásáról fognak először dönteni.

Szerk.: Egész pontosan Laporta, Alemany és a hollandot képviselő Jan Kabalt tárgyal együtt a Camp Nou-ban. Hajrá. 8)
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.25. 13:05:34

Fabrizio Romano: Gini Wijnaldum is set to join Barcelona as a free agent until June 2024 - there’s nothing agreed with FC Bayern, he wants to sign for Barça. Last details and... here we go soon!
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.25. 12:57:14

Camp Nou99 írta:
2021.05.25. 11:06:26
Nervo írta:
2021.05.25. 10:30:12
Hansi Flick signed a contract with the German National Team Till 2024. This ending his speculation with Barca. Forrás: BILD Sport.
Jó hír hogy legalább nézhetjük xavit, amint helyreteszi majd Busquetset és piquet, vagy nem. :?
Na,akkor rá is keresztet vethetünk. Xavi meg szerintem még nem érett eléggé a Barca kispadjára. Nem hinném hogy a megyei szintű arab bajnokságban olyan sokat fejlődött volna szakmailag. Meg hát a régi haverok,nem szülne jót szerintem az öltözőben ha kivételezne velük.
Szakmailag biztosan nem fejlődött olyan sokat, de ő volt az a játékos akiről ténylegesen el lehetett hinni, hogy megvannak az edzői kvalitásai. Ha a rutint vesszük alapul mind Pep, mind Lucho rossz választásnak tűnhetett előzetesen. Előbbinek egy szezonja volt a B-csapattal, utóbbi szintén ott pallérozódott, aztán a Romaból egy év után "bukott" edzőként távozott és a Celta sem volt egy sikertörténet. Nem sok minden predesztinálta arra, hogy jó választás.

Az, hogy mit jelentenének a "régi haverok" lehet, hogy pont pozitívum lenne. Ellene nem hiszem, hogy lázadoznának, besértődnének, ha padozniuk kell, de ő lehetne az az ember is, akitől elfogadná Messi, ha lecserélik. Egy Valverde, Setien, Koeman nem az a kaliber. Xavinak már játékosként is komoly tekintélye volt a csapaton belül. (ha pedig Puyolt is hozná valamilyen pozícióba talán mentálisan is fejlődhetne a csapat, mert a kudarcok nagyban visszavezethetőek erre is)

Nekem a legnagyobb félelmem vele kapcsolatban, hogy megrögzötten a régi taktikát próbálná sulykolni, amit ez a csapat már nem tud hatékonyan alkalmazni. Ha ezt elengedi és a stratégiát a játékosállományhoz próbálja igazítani sikeres edző lehet.
Ezen túlmenően valószínűleg a fiatalokra is támaszkodna, ami a jövőre nézve nagy nyereség lehetne.
Mindent összevetve bőven van benne kockázat, de simán elképzelhető, hogy jól jövünk ki belőle.
Én is úgy vélem, hogy ráférne még vagy két tanulóév, és megfelelő igazolások is jó lenne, ha a rendelkezésére állhatnának, de komolyabb tapasztalattal rendelkező, top edzőt szinte lehetetlen leakasztani, főleg hogy a Real is arra vadászik. Egy újabb Setienre nem nagyon van szükség.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.25. 12:55:58

Camp Nou99 írta:
2021.05.25. 11:06:26
Nervo írta:
2021.05.25. 10:30:12
Hansi Flick signed a contract with the German National Team Till 2024. This ending his speculation with Barca. Forrás: BILD Sport.
Jó hír hogy legalább nézhetjük xavit, amint helyreteszi majd Busquetset és piquet, vagy nem. :?
Na,akkor rá is keresztet vethetünk. Xavi meg szerintem még nem érett eléggé a Barca kispadjára. Nem hinném hogy a megyei szintű arab bajnokságban olyan sokat fejlődött volna szakmailag. Meg hát a régi haverok,nem szülne jót szerintem az öltözőben ha kivételezne velük.
Ebből az lesz,hogy Koeman marad :)))
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.05.25. 11:06:26

Nervo írta:
2021.05.25. 10:30:12
Hansi Flick signed a contract with the German National Team Till 2024. This ending his speculation with Barca. Forrás: BILD Sport.
Jó hír hogy legalább nézhetjük xavit, amint helyreteszi majd Busquetset és piquet, vagy nem. :?
Na,akkor rá is keresztet vethetünk. Xavi meg szerintem még nem érett eléggé a Barca kispadjára. Nem hinném hogy a megyei szintű arab bajnokságban olyan sokat fejlődött volna szakmailag. Meg hát a régi haverok,nem szülne jót szerintem az öltözőben ha kivételezne velük.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2021.05.25. 10:30:12

Hansi Flick signed a contract with the German National Team Till 2024. This ending his speculation with Barca. Forrás: BILD Sport.
Jó hír hogy legalább nézhetjük xavit, amint helyreteszi majd Busquetset és piquet, vagy nem. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.25. 08:59:47

Egyre több és egyre agyamentebb hírek lesznek a nyáron, aminek a fele (a felének a fele) sem lesz igaz.
Mindenesetre csak remélni tudom, hogy ez a fele sem igaz kategória. Isten mentsem minket attól, hogy akár csak még egy évig itt maradjon Dembelé és Umtit [-X
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.05.25. 00:07:09

Chino írta:
2021.05.24. 18:57:39
Dembélé szeretne maradni és a vezetőség is meg akarja tartani, jó esély van rá, hogy fizetéscsökkentéssel ezután is itt játszik majd.

Umtiti pedig úgy érzi, hogy teljesen rendbe jött, nagyon jó formában van és nem akar eligazolni. #-o
Mikor jár le a szerződése annak a kóklernek, hogy végre ki lehessen innen ... ni? :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.05.24. 21:05:15

Barcaforever írta:
2021.05.24. 17:52:19
Vakmacska írta:
2021.05.24. 16:19:06
Én csak azt olvastam, hogy Raiola beajánlotta nekünk Donnarummát, azért mert eladnánk a németet én eddig sehol se olvastam.
Na akkor már megint beindultak a cikkgyártók
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.24. 18:57:39

Dembélé szeretne maradni és a vezetőség is meg akarja tartani, jó esély van rá, hogy fizetéscsökkentéssel ezután is itt játszik majd.

Umtiti pedig úgy érzi, hogy teljesen rendbe jött, nagyon jó formában van és nem akar eligazolni. #-o
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.05.24. 18:38:32

Vakmacska írta:
2021.05.24. 16:19:06
Megfelelő ajánlat esetén megválnának 29 éves német kapusuktól, Marc-Andre ter Stegentől, akit a Milan hét évvel fiatalabb olasz hálóőrére, Gianluigi Donnarummára cserélnének le

Ez most komoly??? 😲
Igen, gondolom megírta a Csakfoci.hu, csak komoly lehet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.24. 17:52:19

Vakmacska írta:
2021.05.24. 16:19:06
Megfelelő ajánlat esetén megválnának 29 éves német kapusuktól, Marc-Andre ter Stegentől, akit a Milan hét évvel fiatalabb olasz hálóőrére, Gianluigi Donnarummára cserélnének le

Ez most komoly??? 😲
Én csak azt olvastam, hogy Raiola beajánlotta nekünk Donnarummát, azért mert eladnánk a németet én eddig sehol se olvastam.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.05.24. 16:19:06

Megfelelő ajánlat esetén megválnának 29 éves német kapusuktól, Marc-Andre ter Stegentől, akit a Milan hét évvel fiatalabb olasz hálóőrére, Gianluigi Donnarummára cserélnének le

Ez most komoly??? 😲
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.05.24. 15:34:11

Most akkor úgy néz ki, hogy García, Agüero és Depay jön?

Előre a Messi, Griezmann, Dembélé, Fati, Agüero, Depay, Trincao, Collado, Coutinho, Braithwaite, Konrad 11-es fogat soknak tűnik. Innen mehetne is a két francia, Coutinho és Braithwaite?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.22. 07:08:21

Mostmár lényegtelen, de szerintem nem Flickre kellett volna rámozdulni(ha egyáltalán ez igaz), nagyjából biztos volt, hogy a válogatottat veszi át. Laporta megválasztását követően voltak olyan hírek, hogy Nagelsmann a jelöltje, ha akkor lép, szerintem Ő hozható lehetett volna. De ez már lényegtelen:) Kíváncsi vagyok kit kap elő a kalapból, remélem húz egy nagyot, mint Berlusconi Sacchival annak idején(ha már fórumon gyakori téma a Milan) :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.22. 01:42:40

Túl szépnek tűnt ez a Flick dolog, bár full kacsa is lehetett.
Továbbra is úgy gondolom, hogy a jövő szempontjából leginkább meghatározó igazolás az edzői posztra lesz.
Hosszú évek óta a leggyengébb láncszem a szerkezetben az edzői poszt. Gyengébb és jellegtelenebb edzőink voltak az utóbbi években, mint a Piqué - Lenglet páros.
Ma már a múlton teljesen lényegtelen elmélkedni, persze tanulságként szolgálhatna, mert okos ember más kárán tanul ..... és reméljük, Laporta okos ember
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.22. 00:41:58

MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.21. 21:07:06
https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/flic ... cw7jy4dmn5

Sajnos ennyit arról hogy Flick lesz az edzőnk.

Sajnos minden arra mutat hogy tovább folytatjuk majd a #csakBarcadns #újGuardiola #tikitaka vonalat..

Kár érte, jó lenne egy olyan edző aki egy kis modernitást és új lendületet hozna a focinkba mint anno Lucho és stábja.
Nagy kár érte kíváncsi lettem volna mire ment volna.
Mindenesetre érdekes lesz jövőre, a Barca és a Real is új edzővel indít.

Innen sanszos, hogy Xavi lesz befutó, bár lehet, hogy nagy hirtelen beesik egy Löv vagy Allegri. (bár Isten óvjon minket tőlük) Habár Xavi jelenleg is Barcelonában van. Postolt egy képet mikor Puyollal ebédelt és be is indult a pletyka. Állítólag amikor Bartoval korábban beszéltek az esetleges érkezéséről, feltételként szabta, hogy Puyol is kapjon helyet a szakmai stábban.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése