Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
socio66

2011.12.21. 17:16:19

Barcaforever írta:hamarabb adnék David Silváért 60 milliót, mint Neymarért 20-at.
valahogy így.
engem az idegesít sok embernél,hogy egyértelműen csak a neymart körülvevő felhajtás miatt hozná ide,és a hülye videói miatt,miközben egy darab santos meccset nem látott.
mert tudja valaki hogy a meccsenkénti egy-két youtube videós megmozdulása mellett alapvetően hasznosan játszik-e,nem szórja-e el a labdákat,nem veszíti el többször mint ahányszor átfűzi az emberét,stb?
mindegy,ijesztőek a hírek,és ha igazak,akkor nem értem hogy miért kell megint egy ilyen kétes igazolásba belemennünk,mikor nekünk kellene a legkevesebbet kockáztatni..
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.21. 16:40:04

Zozzy 5 írta:ellenkezne ez az igazolás az annyira hirdetett barca filozófiával. a saját nevelésekkel és villával szemben sem lenne fair, ha most leigazolnánk,
Én csak erre a hirdetett filozófiára térnék ki röviden.A klub filozófiája az, h saját nevelésű játékosokkal kiegészűlve a világ csúcsán lenni.Ez a több, mint egy klub szlogen pedig a barcelonai emberek filozófiájáról és csapatukért való rajongásról szól, nem arról, h nem lehet Zlatanokért vagy Neymarokért kiadni nagy pénzeket.Nyáron beszélgettem 2 60 éves katalán férfival a stadion előtt, ők magyarázták el nekem.Csak rá kellett nézni az emberek arcára és habitusára és megérti az ember ezt a mes que en club mondatot.(mikor az 5 éves kissrác elkezdi énekelni a barca himnuszt a reptéren az fcbotigában és minden dolgozó vagy arra sétáló megáll és végig énekli vele, na ezért több mint egy klub, nem azért, h kiért mennyit fizetnek ki)

Ok én se örülök neki, hamarabb adnék David Silváért 60 milliót, mint Neymarért 20-at.

Csak ugye sokan ezt a mondatot, köztük realos barátink is szeretik a fejünkhöz vágni, h pedig több, mint egy meg saját nevelések és mennyi pénzért jött pl Zlatan.És akkor mi van?Ha 120 millióért vennénk vki akkor mi lenne?Semmi.....
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.21. 16:32:18

http://www.youtube.com/watch?v=lLpEN1DU ... re=related

Mi baj van vele? Alves-el tuti el lenne :D

Amúgy ez a 60 milla nagyon durva. Annyira drágulnak a focisták, mint a benzin???
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.21. 15:43:51

:? A végén tényleg nálunk fog kikötni.
Az ára nem tudom, hogy fog alakulni de 60 millióról egészen biztos hogy szó sem lehet, max. a feléről és még az is minimum a duplája lesz a tényleges árának.
Ha ténylegesen jönni akar, akkor még van egy kevés ideje kihülyülni magát és bohóckodni, de aztán lassan szedje össze magát mert ilyen ripacsra aztán tényleg semmi szüksége ennek a csapatnak. Cuncit épp elég elviselni odaátról nem kell egy fiatalabb kiadás belőle.
Ha szépen beáll a sorba és nem csak magával lesz elfoglalva akkor talán lehet helye a csapatban a tehetsége alapján, bár én még erről sem vagyok meggyőzve.
Az meg alap hogy első lépésként kopaszra nyíratnám a kis majmot.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.21. 15:03:14

Sanama írta:Jó mondjuk,ha valamikor most lehet elkéne 1 + csatár, ugye Villa miatt, mert tényleg mi van ha megsérül Sanchez megint (bár ne adja Isten), vagy akármelyik másik csatár.

De pont Neymar? hm... Én megmondom nem vinném, de ez személyes vélemény.
ha már támadó és ha már sok pénz,akkor a nyáron pato,hulk vagy hazard. tettek le annyit az asztalra,hogy megérjenek 40-50 milliót szemben a neymari 60-nal.
ha idén nyáron nem vesszük meg a brazilt, akkor már nem valoszinu, hogy valaha jatszik majd itt. mégpedig ezért:

nyaron bizos elviszi vki, akkora hájpja van.

ha nyaron licitalunk rá mi is, meg a city is, real is, akkor talán neymar szava lesz a döntő, és nem a pénz beszél majd (lásd alvesért is mennyit kellett kinlodni), és nem az viszi aki legtöbbet fizeti érte.
a realnál nagyon próbálkozik zidane,hogy hazard legyen a célpont
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.21. 14:59:15

ha idén nyáron nem vesszük meg a brazilt, akkor már nem valoszinu, hogy valaha jatszik majd itt. mégpedig ezért:

nyaron bizos elviszi vki, akkora hájpja van.

ha nyaron licitalunk rá mi is, meg a city is, real is, akkor talán neymar szava lesz a döntő, és nem a pénz beszél majd (lásd alvesért is mennyit kellett kinlodni), és nem az viszi aki legtöbbet fizeti érte.

ha nyaron vesszük meg, utána már nem fog jönni. Ha jol teljesit europaban, akkor miért adná el bárki is, max ilyen 100 millás áron... ha meg bukta lesz, mint robinho, akkor nem fog nekünk kelleni...

szoval sztem most vagy soha (remelem ez utobbi :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.21. 13:51:50

Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.21. 13:48:12

ellenkezne ez az igazolás az annyira hirdetett barca filozófiával. a saját nevelésekkel és villával szemben sem lenne fair, ha most leigazolnánk, amikor nyilvánvalóan nincs rá szükség, csak azért, mert neymarnak erekciója volt tőlünk vasárnap. iniesta, thiago, cuenca, pedro, fabregas. 5 név, aki tud játszani villa helyén. innentől nem kérdés, hogy nem kell. ha mégis leigazoljuk ([auto_cenzúra] sok pénzért) akkor az elég nagy meghasonlás lenne, és a "mi egy nagy család vagyunk" szöveg is nyerne egyfajta képmutatás értéket...

ha annyira áll a fütyije tőlünk, akkor várjon még 1-2 évet, lehetőleg se madridba, csak szitibe, se más top klubba ne menjen el,aztán meglátjuk. én ezt mondom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2011.12.21. 13:52:17-kor.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.21. 13:46:51

Sztilo írta:
Senyera írta:Én remélem hogy hozzánk igazol Neymar,és most már elég nagy rá az esély. :) :) :) :) Jó lesz a srác majd meglátjátok.
Én is ezen a véleményen vagyok :)
Köszi. :D :D :D :D Írtam a fórumon is.Még egy percet se játszott a csapatban máris lehúzzák a srácot.Várjuk meg amíg idejön ,ha idejön,mert még nem biztos,és utána alkossunk róla véleményt.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.21. 13:42:36

Jó mondjuk,ha valamikor most lehet elkéne 1 + csatár, ugye Villa miatt, mert tényleg mi van ha megsérül Sanchez megint (bár ne adja Isten), vagy akármelyik másik csatár.

De pont Neymar? hm... Én megmondom nem vinném, de ez személyes vélemény.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.21. 13:42:11

Senyera írta:Én remélem hogy hozzánk igazol Neymar,és most már elég nagy rá az esély. :) :) :) :) Jó lesz a srác majd meglátjátok.
Én is ezen a véleményen vagyok :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.21. 13:31:49

Ilúvatar írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/12/21 ... arcelonaba

valahol is érthető az ő álláspontja... Világ egyik legnagyobb klubjába akar igazolni, ahol nagy pénz forog...

De én most nem akarok Neymart, mivel még tapasztalatlan az európai fociban...
Mint a mesében Tsubasa, jöhet a Barca B-be, 10 gól, 10 gólpassz és mehet a nagyba :lol:
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.21. 13:25:52

Én remélem hogy hozzánk igazol Neymar,és most már elég nagy rá az esély. :) :) :) :) Jó lesz a srác majd meglátjátok.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.21. 13:25:39

http://barcanoticias.blog.hu/2011/12/21 ... arcelonaba

valahol is érthető az ő álláspontja... Világ egyik legnagyobb klubjába akar igazolni, ahol nagy pénz forog...

De én most nem akarok Neymart, mivel még tapasztalatlan az európai fociban...
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.21. 13:10:52

Bob_Marley írta:Na ezen a videón tökéletesen megmutatkozik, hogy ennyi idő nincs az eu-i fociban, nem tudom ki volt az argentin válogatott mezben, aki csak úgy áll vele szembe mint f*sz a lakodalomban!
Odáig, hogy elviszi a labdát oké, majd tegyük bele egy PL meccsbe, amikor egy Vermaleen vagy Vidics jön szembe, nem megbántva Neymart, mert tök jó hogy 3 percig áll meg elküldi a védőt, de a totál hasztalan kategória, s kb az említett védőurak a földbe döngölik ezalatt, ráadásul amit már írtak mások is, fizikailag nem egy Rooney (bár ezen pikkpakk lehet javítani), kiskanállal kellene összekaparni!

A gyerek fejben tud keveset erről a játékról, rohadt gyors jól fedezi a labdát, de nem olvassa a játékot, rendben még fiatal szertelen, de nekünk egy ilyen ember kellene?Aki lehet kicselez 3 védőt (feltéve ha nem esik össze), miközben már rég átkellene forgatni a játékot, s ha elveszti a védekezést mint fogalmat messziről SEM ismeri!
Nagyjából veled értek egyet. Annyi a különbség, hogy itt pl azért nem hasztalan, amit csinál, mert átfűzi és be tudja adni. Azt meg megint csak elfelejtjük, hogy magának szerzi meg a labdát! Szerintem a letámadásra, védekezésre tanítható lenne, nyilván nem úgy, mint mjuk Pedro, de egy Villa-szintre elérhetNE. Szerintem jóval több beleszokás kellene neki, mint Alexisnek, de akár még jól is elsülhetne a dolog. Viszont egyszerűen nem kell, nincs szükségünk rá. Jelenleg. Az meg vicc, amit a sportgéza ír...persze 60 milliót fizetünk majd érte, nyilván...amikor Cesc+Alexis ügyében 2-3 milliókon ment a huzavona hetekig...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.12.21. 12:56:49

Azt írja a sport,meg a mundo deportívo is hogy 10 milkót letettünk most így előlegbe érte,a többit majd később...És ha bárki másnak adják el 20at kell nekünk fizetniük...Amúgy nem hülyeség,ha a gyerek nagyot robban,még nagyobbat mind eddig, akkor vagy megvesszük véglegesbe,így valszeg miénk az elsődleges jog,vagy ha más vesz meg mondjuk vmi pénz csapat Chelsea,City,mert belőlük kinézem hogy ennek elelnére islerakják az asztalra a lét,akkor kaszálunk...A Realba így tuti nem megy,nem hinném ohy a Madrid 20misit adna nekünk csak úgy,ez nem pénz,elv kérdése,ezt nem engedheti meg magának Flóri... :D Amúgy sztem hatalmas zsugás illetve még nagyobb lesz ha beérik,nem véletlen a fejhajtás,ésha nwem is robban akkorát bukni nem tudunk rajta,mert akkor is sokat fog érni,olyan 30-40et tuti...Amúgy Pep rábolintott,szal lát benne vmit az isteni magasságokban lévő edzőnk,sztem nyáron idehozza...Én örülök kell a brazil magic a csapatba,pont most néztem Ronaldinhos videókat,szal okés hogy szép ez a mindent megnyerő már már elgyőzhetetlen "robot" Barca,deha egy dolog még ami kellene az a brazil szamba,szal az még szebbé tehetné a játékunkat,más nem...Én ahogy néztem Neymart,higgyétek el aki ilyen zsugákat tud,azzal nagoyt nem lehet bukni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.12.21. 12:37:27

Inkàbb Hulk mint ô !!
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.21. 12:32:41

Hát majd kiderül, szerintem még túl korai lenne ez a hír ha csak 2014be jönne ide.Én örülnék, ha ide igazolna akárki akármit mond nagyon nagy tehetség és még csak 19, amit sokan el felejtenek ott volt az év 23as listáján ami nem semmi és szép gólokat lő.A Barcelona ellen meg tiszta felesleges felhozni, hogy nem nyújtott sokat, de inkább azt tegyük fel itt mit tenne :)
Avatar
RELOAD
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.09.21. 17:26:54

2011.12.21. 12:15:35

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.21. 11:12:51

ha már neymar. én úgy gondolom,hogy akár a barca,akár a real igazolja le,az leginkább az elnöknek lesz köszönhető. sem pep-ből,sem mourinhoból nem nézem ki,hogy 60 milliót költene egy ilyen játékosra. annyiból kijönne hulk,hazard vagy pato is és még pénz is maradna
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.20. 22:16:25

Bob_Marley írta: Odáig, hogy elviszi a labdát oké, majd tegyük bele egy PL meccsbe, amikor egy Vermaleen vagy Vidics jön szembe
Vagy nem is kell messzire menni, elég annyi, hogy Puyol meg Mascherano megette reggelire vasárnap, egyszer jött neki össze egy hasonló cselsorozat és ennyi. A meccsen látszott rajta meg Ganso-n is, hogy nincsenek hozzászokva, hogy ilyen sebességgel olvassák a játékot. Ráadásul az első helyzeténél kifejezetten önző is volt.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.20. 22:02:07

Bob_Marley írta:Na ezen a videón tökéletesen megmutatkozik, hogy ennyi idő nincs az eu-i fociban, nem tudom ki volt az argentin válogatott mezben, aki csak úgy áll vele szembe mint f*sz a lakodalomban!
Szerintem Gago (asszem ő az) attól félt,hogy hülyét csinál belőle,ezért nem támadta le... :)
Vidics persze elég keményen odalépne,de szerintem 2 elvesztett labda után Neymarnak is eszébe jutna,hogy ne áljon 10 percig,hanem lendületből vigye rá (mert abban is jó)... :) Lehet hogy nem egy Xavi,de szerintem nem buta ő... :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.12.20. 21:53:02

chonggy írta:...
Nagyjából megegyezik a véleményünk.. Én is imádom az ilyen játékosokat, miattuk, meg a pengés irányítók miatt nézem a focit egyedül. Szóval örülnék végülis ha jönne. A passzjátékától nem félnék, az jól megy neki, ezt még ellenünk is megmutatta - ha hozzá passzoltak rendre jó embert választott, ráadásul gyorsan és olyan szituban is amikor nagy nyomás volt rajta -, igaz hogy néha dédelgeti, de hát istenem, aki így csinálja annak elnézem. :D Egyedül a fizikuma és a védekezés ami aggasztana vele kapcsolatban.. Letámadásra akár rá lehetne nevelni, az végülis tanulható.. Az már más tészta, hogy mennyire akarná csinálni, de szerintem megbirkózna vele - na nem egy Alexis vagy Pedroi szinten, de hát erre más kb nem is képes.. :D Az izomzatán viszont tényleg kéne dolgoznia valamit.. Ilyen madár csontozattal kb Pedro rendelkezik a csapatból, és hát őt rendre elnyomja mindenki. Szóval tőlem aztán jöhetne, de egyáltalán nem létszükség, sőt...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.20. 21:52:08

Na ezen a videón tökéletesen megmutatkozik, hogy ennyi idő nincs az eu-i fociban, nem tudom ki volt az argentin válogatott mezben, aki csak úgy áll vele szembe mint f*sz a lakodalomban!
Odáig, hogy elviszi a labdát oké, majd tegyük bele egy PL meccsbe, amikor egy Vermaleen vagy Vidics jön szembe, nem megbántva Neymart, mert tök jó hogy 3 percig áll meg elküldi a védőt, de a totál hasztalan kategória, s kb az említett védőurak a földbe döngölik ezalatt, ráadásul amit már írtak mások is, fizikailag nem egy Rooney (bár ezen pikkpakk lehet javítani), kiskanállal kellene összekaparni!

A gyerek fejben tud keveset erről a játékról, rohadt gyors jól fedezi a labdát, de nem olvassa a játékot, rendben még fiatal szertelen, de nekünk egy ilyen ember kellene?Aki lehet kicselez 3 védőt (feltéve ha nem esik össze), miközben már rég átkellene forgatni a játékot, s ha elveszti a védekezést mint fogalmat messziről SEM ismeri!
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.20. 21:40:16

kristop írta: azért, ha valamiben, akkor a technikai képzettségben nincs elmaradva a barca színvonalától
Rosszul fogalmaztam, azt akartam írni, hogy csak a technikai képzettsége -ami igen magas- nem elég ahhoz, hogy a Barcában sikeres legyen.
Valóban érdekes kérdés ez, szerencsére nem nekünk kell ezeket eldönteni csak nézni a jobbnál jobb meccseket :)
Válasz küldése