Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2013.07.06. 19:35:00

A Barcelona emelte a tétet, és 32 millió eurót ajánlott Marquinhosért a Sky Sport Italia értesülése szerint. A katalánok türelmetlenül várják a Roma válaszát.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.06. 13:48:15

Laza írta:Hozzuk vissza Cacerest meg vegyük meg i.martinezt.
A kettő nincs 30milla és minőségi játékosok.
Fiatalok..
Kell a bajnak Caceres... Ő is sajnos okkal nincs itt, mint többek között pl. Bojan.

Viszont hihetetlennek tartom, hogy Silva helyett semmi alternatívát nem talált még ki Tito. Nem kell szerintem félni.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.06. 12:08:46

Hozzuk vissza Cacerest meg vegyük meg i.martinezt.
A kettő nincs 30milla és minőségi játékosok.
Fiatalok..
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.06. 11:49:38

Vakmacska írta:Az igazság az, hogy nekünk már az is jó lenne, ha egy jó iparos, és maradéktalanul ellátja a hátvéd feladatokat. Nem kell semmi flik-flak, csak szerelés, és labdakivágás, ha más nem megy.
Ez pont nem a mi játékunk, hogy csak kivágjuk, és kész. A védőktől is elvárás, hogy okos, gyors, lapos passzokkal hozzák ki a labdát, szóval ide a favágó, brusztolós, rúgom amerre állok védő esélytelen.

Vakmacska írta: Az az érzésem, hogy a védelmünk jövőre sem lesz erősebb.
Ha Bartrát beépítik, számomra az nagyobb erősítés, mint TS alternatívái.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.06. 11:19:26

Én nem értem meg Titot, miért ragaszkodik ennyire Silvához.

Mondjuk én is ragaszkodom ahhoz, hogy elutazzak a Seychelle-szigetekre,
de arra meg nekem nincs pénzem, hogy kifizessek egy iccakáért fél millát.
Itt is ez van: eszük ágában sincs eladni.
Úgyhogy tényleg az van, amire gondoltam: brutális erősítés elöl, hogy hátul ne kelljen védekezni.
Hihetetlen, hogy Tito képtelen csak egy emberben gondolkodni. Nem hiszem el, hogy ne lenne más védő, akit meg is tudnánk venni, és jó is a maga posztján. Az igazság az, hogy nekünk már az is jó lenne, ha egy jó iparos, és maradéktalanul ellátja a hátvéd feladatokat. Nem kell semmi flik-flak, csak szerelés, és labdakivágás, ha más nem megy.

Az az érzésem, hogy a védelmünk jövőre sem lesz erősebb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.06. 10:56:08

A Thiago Silva ügyhöz, hátha ezzel sikerül lezárni egyeseknek az ügyet:

Silva a Konf kupa után: A futballban sosem tudhatod, mi fog történni holnap, de boldog vagyok Párizsban, naponta beszélek az elnökkel és nagyon nehéz lenne innen távoznom. Teljesen más a jelenlegi helyzet, mint az elmúlt évben, amikor is a Milan el akart adni. A PSG ugyanis nem akar megválni tőlem, ragaszkodik hozzám, és ezért teljesen különböző a két szituáció.

Nasser Al-Khelaifi elnök kizárta a brazil védő távozását. "Thiago Silva egyike a PSG legnagyszerűbb labdarúgóinak, a következő szezonban is nálunk folytatja. Az együttesünk egyik alappillére, aki nagyon sokat tesz hozzá a játékunkhoz. Silvának nincs ára, nem eladó, és várjuk vissza július végén, hogy csatlakozzon a csapat felkészüléséhez"

Blanc szerint Silva marad Párizsban : "Kedden beszéltem Thiagóval telefonon, aki a következő évben is a PSG-ben folytatja a pályafutását. Egyéni edzésterv miatt konzultáltam vele, és úgy érzem, továbbra is magáénak érzi a párizsi projektet és célokat".

Mi 32 millió eurót ajánlottunk érte, de biztos vagyok benne, annak ellenére, hogy tömve vannak pénzzel, nem akarják veszteségesen eladni, ha egyáltalán eladják bármikor is. Egész Európa rajtuk röhögne, ha 1 év után, a világ egyik legjobb védőjét olcsóbban adnák el, mint ahogy vették. És ezt gyanítom, ők is tudják.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.06. 10:42:27

Én már régóta nem hiszek ennek a blognak. Addig reménykedem, amíg a hivatalos oldalak nem közlik. Sajnos az újságírók is sokszor szórakoznak már a hivatalos fogalommal (itt gondolok főleg félamatőr, szenzációhajhászokra, bloggerekre stb).

Szóval, bízzunk. De miért nem mondja meg kerek perec, hogy ez van és az van. Az I love Barcelona képből sincs amiért kiindulni, szerintem az a városra vonatkozik, nem feltétlenül a csapatra...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.06. 10:22:42

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/06 ... n=blhshare
Ezek szuerint eldöntetett! Thiago a unitedet választotta! :evil: :(
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.06. 09:50:17

salas9 írta:Bojan Krkic az Ajaxhoz igazol kölcsönben. Ez már hivatalos :!:
Elég sok pénzt tennék rá, hogy nem sokára ingyen elengedjük. Máltai Szeretetszolgálat...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.06. 09:47:09

marhára unalmas már ez a thiago silvás cucc. megpróbáltuk, papírforma szerint nem jött össze, kész. remélem lepattannak most már titoék erről az egy névről. valamint azt is nagyon remélem, hogy tito-nak már megvan az ötlete arra, hogyan rakja össze újra a guardiolai csapatszintű védekezést, mert ha ez sikerülne, akkor kisebb nevekkel is sokkal kevesebb gólt kapnánk. agger, luiz, inigo martínez, akármelyik jó lenne a fent említett esetben és mindegyik kijön max. 30ból.
bevallom, nálam az, hogy ennyire csak a világ legjobbjában tud gondolkodni valahol azt jelzi, hogy nem igazán van ötlete arra, hogyan és mit kéne máshogy csinálni tavalyhoz képest, hanem majd a klasszis név úgy is megoldja. ne így legyen és nyilván nem a tökét lógatja ő se egész nyáron, de silváról most már akadjunk le, mert nagyon idegesítő, hogy sejkek oktatják ki a Barcelonát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2013.07.06. 09:51:32-kor.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.06. 01:13:45

Bojan Krkic az Ajaxhoz igazol kölcsönben. Ez már hivatalos :!:
Kép
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2013.07.06. 00:32:27

A Thiago-ügyben olvastam valahol, hogy úgy akar a MU-ba szerződni, hogy mindössze 20M legyen a kivásárlási ára. Ha ez igaz, akkor nagyon örülök, mert lehet hogy olcsóért megy el, de ha bármikor lesz kedve visszatérni, akkor olcsón is jöhet vissza, ellentétben Fabregas-szal. ha így lesz, akkor megemelem a kalapom Mazinho előtt, mert nagyon okosan menedzseli a csemetéjét, ráadássul ez nekünk sem kedvezőtlen. A MU? Na, nekik most nem lennék a helyükben :lol: .
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2013.07.06. 00:24:46

Thiago Silva-t gyakorlatilag lehetetlen megszerezni, hacsak nem akarjuk például a fiatalabb, jobb és értékesebb Messit cserébe odaadni. :evil:
Ha már mindenképpen kell khv, akkor én jobban örülnék Abidal megtartásának, vagy Marquinhosnak. Abidal eddig bevált, azt meg nehogy már ne tudják az edzésmunkája alapján megítélni, hogy fizikailag rendben van-e. Ettől a "professzionális döntés volt" indoklástól falra mászok :!: .
A feneketlen pénztárcájú csapatok érvényes szerződésű játékosait gyakorlatilag lehetetlen megszerezni. Nem szorulnak rá pénzre, többet is fizetnek a játékosnak.
Csak első nagycsapatként van reális esély világklasszis védőt venni, de annak megvan a kockázata, hiszen legmagasabb szinten nem bizonyított játékosról van szó. Tudtommal annak idején a szurkolók számára még ismeretlen Thiago Silva helyett igazoltuk Henrique-t. Na akkor kellett volna jól dönteni, pl. jövőbelátással.
Marquinhos most hasonló kategória. A PG persze könnyebben kockáztathat egy rakás pénzt, nekik abból sokkal több van. Marquinhos egyébként nekem nagyon tetszik. Gyors, mozgékony, ügyes, motivált, nagyszerű térlátása van, 18 évesen beverekedte magát a Roma-ba, egyetlen kamu piros lappal lehozta a szezont, több lapot nem is kapott. Erre azért már érdemes lenne jópár misit megkockáztatni. Ha meg nem megy, maradhatna Abidal.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.05. 17:46:56

Zolleee94 írta:Azt olvastam hogy a PSG vezérigazgatója Romában van jelenleg és ajánlatot akar tenni Marquinhos - ért. Reméljük Thiago Silva helyére igazolják!!
Ha meg végképp nem jön össze a TS átigazolása én csak Giorgio Chiellini-t tartom jelenleg hasonló szintű védőnek.
Valóban ott van a hírek szerint és ajánlatot készül tenni többek között Marquinhos játékjogáért.

Ellenben nem TS helyére, hanem a Monacóba igazoló Mamadou Sakho helyére igazolnák!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.05. 17:35:04

visca el barca írta:
Erxy írta:Most van egyébként a sajtótájékoztatója, kíváncsi vagyok mit mond Thiagoról.. :roll:
had tippeljek

"thiago a spanyol labdarugás egyik nagy ígérete. hatalmas potenciál van benne, és azt hiszem nincs a világon olyan klub amely nem látná szíveen a soraiban"
magyarul,úgy fog nyilatkozni,hogy véletlenül se tudjunk meg semmit...nem tudom ti hogy vagytok vele,de én már nagyon szeretném ha pont kerülne az ügy végére...ha az a vége hogy megy,akkor menjen,csak érjünk már a végére....
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.05. 17:19:15

Erxy írta:Most van egyébként a sajtótájékoztatója, kíváncsi vagyok mit mond Thiagoról.. :roll:
had tippeljek

"thiago a spanyol labdarugás egyik nagy ígérete. hatalmas potenciál van benne, és azt hiszem nincs a világon olyan klub amely nem látná szíveen a soraiban"
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.05. 17:17:14

Eddig sem volt valószínű, hogy Rooney nálunk köt ki, de ezután talán még sörvirsli is elhiszi. David Moyes: Wayne Rooney's not for sale. I'm looking forward to working with him. :wink:

Most van egyébként a sajtótájékoztatója, kíváncsi vagyok mit mond Thiagoról.. :roll:
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.07.05. 16:38:48

csabooo írta:
kamcore írta:
csabooo írta: Lehet egy kérdésem ? Olvastam hogy visszanézted a szezonvégi összefoglalót ? Megkérdezhetem honnan ? Letöltötted vagy hogyan ?
nCore-on fenn van HD-ban, két részben ha jól tudom, meg a Sport1-2 adja.
Kerestem, de nem kaptam meg. A címét nem tudod hogy volt ?
Bajnok a Barcelona, ezen a címen van fent a magon :)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.05. 15:30:11

Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Zolleee94
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.07.05. 15:04:31

2013.07.05. 15:17:56

Azt olvastam hogy a PSG vezérigazgatója Romában van jelenleg és ajánlatot akar tenni Marquinhos - ért. Reméljük Thiago Silva helyére igazolják!!
Ha meg végképp nem jön össze a TS átigazolása én csak Giorgio Chiellini-t tartom jelenleg hasonló szintű védőnek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.07.05. 14:59:28

Na, úgy néz ki sajnos, hogy ebből nem lesz TS. Másik opciónak szerintem Luiz lenne a legjobb, állítlag José elengedné, olyan 30 körül el lehetne hozni, pénz van rá, már ha 32-t ajánlottunk TS-ért.
Kell egy középső védő, most az a legfontosabb!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.05. 14:41:05

Jöjjön Agger azt helo. Olcsó, erős mint a bika és egy igazi fenegyerek. Ja meg marha jó, kőkemény védő.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2013.07.05. 14:27:52

Jelenleg egy egészséges kezdő középső védőnk van Pique személyében. Puyolról nem tudjuk, hogy valaha lesz-e még 100%-os (sajnos realitásnak az tűnik hogy 35 évesen már nem képes kellőképpen regenerálódni), Bartra hiába ígéretes még nem érzem azt, hogy egy teljes szezonban megoldást jelenthet.
Középső védő posztra csak alternatíváink vannak, de nincsenek igazi védőink.
Mi történik ha eltiltják vagy lesérül Piqué? Belegondolni is rossz...

Nem szoktam kritizálni a vezetőség munkáját, de most hatalmas hibának érzem, ha valóban nem igazolunk egy jó középső védőt.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.07.05. 14:24:06

kamcore írta:
csabooo írta: Lehet egy kérdésem ? Olvastam hogy visszanézted a szezonvégi összefoglalót ? Megkérdezhetem honnan ? Letöltötted vagy hogyan ?
nCore-on fenn van HD-ban, két részben ha jól tudom, meg a Sport1-2 adja.
Kerestem, de nem kaptam meg. A címét nem tudod hogy volt ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.05. 13:41:23

Nekem ez a hivatalos PSG nyilatkozat egyértelművé teszi azt, hogy nem engedik el, ha csak rajtuk múlik. A pénzünket pedig kinevetik. Otthon gondolom a mennyezet is ezzel van kitapétázva.

Itt csak egy ember érdekelt igazán az üzletben, nem véletlen őt fűtik részünkről: a menedzsert.

Gondolom egy új csapatnál való, új szerződés miatt neki "leesik" pár millió, ezért tesz frappáns nyilatkozatokat a sajtóban. Silva biztosan befolyásolható a menedzsere által. Legfőbb kérdés itt, hogy a menedzsernek mennyi kerül konkrétan a zsebébe.

Ez a cirkuszi színjáték lehet csak nekem gyomorforgató, de én ilyen semmilyen Silva hozzáállás után inkább nézném Bartrát a védelemben.

Lehet nem lesz BL győzelem (TS jövetelével szintén nincs ez garantálva!), de legalább egy alázatos saját nevelés épülhetne be a csapatba. A Bayern meccsen kapitális bakija nem volt, tehát nem lehet rá mutogatni, hogy gyenge, nem állja meg a helyét. Egy év rendszeres játéklehetőséggel a háta mögött, már senki nem emlékezne erre a TS szappanoperára.
Válasz küldése