Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.12. 17:08:36

http://www.sport.es/es/noticias/barca/j ... ca-2067301
Felesleges a hajcihő sráccok,most jelentette ki hogy maradni akar. :roll: Úgyhogy minden valószínűséggel más lesz a befutó. :lol:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.12. 16:49:46

Varatrix írta:Egy kérdés!
Van egy olyan emlékem hogy Affelayt annak idején a PSV-ben szerepeltették vkp-ként kényszerből, és egész jól lehozta azt a posztot. Valaki nem emlékszik ilyesmire aki követi/követte a holland bajnokságot?
Én követtem még anno Dzsudzsák miatt, szinte minden meccsüket de nem nagyon rémlik. Meg ez egyébként sem olyan lenne mint pl Mascherano középső védőként, sokkal idegenebb lenne Afellay vkp-ként ismerve a játékát.

Nem szeretném ha eladnánk! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.12. 16:38:11

Varatrix írta:Egy kérdés!
Van egy olyan emlékem hogy Afellayt:!: annak idején a PSV-ben szerepeltették vkp-ként kényszerből, és egész jól lehozta azt a posztot. Valaki nem emlékszik ilyesmire aki követi/követte a holland bajnokságot?
Vékápé szerintem nem volt Ibi, a PSV-ben inkább támadó középpályásként játszott.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.12. 16:30:05

Egy kérdés!
Van egy olyan emlékem hogy Affelayt annak idején a PSV-ben szerepeltették vkp-ként kényszerből, és egész jól lehozta azt a posztot. Valaki nem emlékszik ilyesmire aki követi/követte a holland bajnokságot?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.07.12. 16:27:58

davi10 írta:Afellaynak szerintem is maradnia kéne. Akitől szerintem ideje lenne megválni az Adriano. Főleg, hogy jött Alba.
Szerintem meg pont nem kéne eladni Adrianot, mivel eléggé kérdéses, hogy Abidal pályára lép-e még a Barcában. Ha nem, és eladjuk Adrianot, akkor egy darab balhátvédünk lesz, aki bármikor megsérülhet, és kakiban vagyunk. De gondolom nem kell magyaráznom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.12. 16:22:19

Afellaynak szerintem is maradnia kéne. Akitől szerintem ideje lenne megválni az Adriano. Főleg, hogy jött Alba.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.07.12. 16:08:54

Én nem örülnék, ha Afellay elmenne. Guardiolánál nem kapott sok lehetőséget a sérülése előtt sem, akkor pedig értelemszerűen nem. Örülnék, ha neki is meglenne a sansza a bizonyításra, mert nagyon ügyes játékos. Régóta kísérem figyelemmel, a PSV-ben tényleg nagy ász volt. Thiagóval pedig nagyon jó párost alkotnak, erre még a 2010-2011-es szezon végén figyeltem fel. Remélem marad még, és megmutatja, miért van itt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.07.12. 15:38:54

Affelay egyáltalán nem rossz játékos, sztem nagyon jó lehetne cserének. De voltak olyan hírek, h a holland válogatottban ő volt az egyik, aki bomlasztotta a csapategységet a viselkedésével. Ha ez igaz, és tényleg ilyen, akkor nincs maradása!
Egyébként már a 7 millió is nagyon korrekt ár érte szvsz, az elmúlt másfél évben alig játszott, + nem számol vele a klub se. Ha ez még feljebb meg, az egészen remek lenne, főleg ahhoz képest, amilyen árakon el szoktuk adni a játékosainkat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.12. 15:30:42

S.Agüero írta:Afellay átadólistára került.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prim ... rult,29072
Ha 7 milliót ajánlottak, fognak többet is...

Én személy szerint nem támogatom az eladását, mert látok benne fantáziát, de abban egyetértek, hogy ha már elsőre 7 millát ajánlottak akár 8-9-et is ki lehet sajtolni belőle, kár hogy ilysen sz...rul sikerült az EB-je. Szerintem az Arsenal lesz a befutó, ha eligazol.

Még kár számolgatni, de ha mondjuk elmegy ennyiért és le tudunk faragni Martinez árából 10 milliót, Rosell nem hiszem hogy 2-3 misivel ne egészíteni ki az idei átigazolási keretet. Mondjuk ez nagyban függ Tito-tól is, hogy mennyire ragaszkodik a baszk sráchoz.
Forca Barca!!!!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.12. 15:26:20

S.Agüero írta:Afellay átadólistára került.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prim ... rult,29072
Ha 7 milliót ajánlottak, fognak többet is...
Kialakulhat egy verseny a 3 klub között, ami jó lenne nekünk hiszen az ára így valamelyest feltornázható...
7-10 milla jönne be belőle, plusz a fizetése... ha ezzel akarják kompenzálni a Martínez projektet, előre lépés, de nem hiszem hogy elegendő...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.07.12. 14:46:01

Attika 25 írta:
Chino írta: Martinezről pedig mindenki úgy beszél, mintha kizárólag ennyiért lehetne elhozni, pedig ez csak a kivásárlási ár, ebből még lehetne szépen alkudni, főleg ha igazak a pletykák miszerint bejelentette hogy el akarja hagyni a b..szkokat.
Elvileg lehet, gyakorlatilag viszont nem tudom. Elég nehéz úgy alkudozni, hogy ha eleve le sem ülnek tárgyalni, márpedig a hírek arról szólnak, hogy nem hajlandóak tárgyalásokat kezdeni, így pedig nehéz.

Talán ez megváltozhat a Martinez továbbra is kitart a távozási szándéka mellett, ebben az esetben tényleg lehetne alkudni az árából.
És szerintetek mennyit engednének a pali árából???Max.a felét,de még akkor is nagyon sok.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.12. 14:26:23

Afellay átadólistára került.
http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,prim ... rult,29072
Ha 7 milliót ajánlottak, fognak többet is...
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.12. 10:19:17

Chino írta: Martinezről pedig mindenki úgy beszél, mintha kizárólag ennyiért lehetne elhozni, pedig ez csak a kivásárlási ár, ebből még lehetne szépen alkudni, főleg ha igazak a pletykák miszerint bejelentette hogy el akarja hagyni a b..szkokat.
Elvileg lehet, gyakorlatilag viszont nem tudom. Elég nehéz úgy alkudozni, hogy ha eleve le sem ülnek tárgyalni, márpedig a hírek arról szólnak, hogy nem hajlandóak tárgyalásokat kezdeni, így pedig nehéz.

Talán ez megváltozhat a Martinez továbbra is kitart a távozási szándéka mellett, ebben az esetben tényleg lehetne alkudni az árából.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.07.12. 10:03:18

Attika 25 írta:
S.Agüero írta:Ezért írtam, h másnak eladnánk 14-ért és akkor összesen 40-et ajánlanánk Martínezért.
Ezzel csak az a baj, hogy a világon senki nem fog 14 millát adni Afellay-ért, de még 10-et sem. A másik pedig, hogy ha valami csoda folytán meg is adnák akkor is hiányozna még 8 millio, ugyanis egy 40 millás átigazolás nekünk 48 millába kerülne az adózási törvények miatt.

A hsz első felét nagyon adom. Ha végigjátszotta volna szezont, még nem is a legmagasabb szinten, kaphatnánk érte reálisan 10-12 milliót, de szvsz így max 6-7 misit. Amellett, hogy van fantázia a srácban már csak emiatt sem kellene megválni tőle. Cuenca és Tello helyett sokkal jobb lenne egy jó felkészülési időszak után, mert az előbbiekben személy szerint nem látom azt, hogy akár stabil cserék lehetnének vagy jól tudnánk velük rotálni ellenben a hollanddal.

Martinezről pedig mindenki úgy beszél, mintha kizárólag ennyiért lehetne elhozni, pedig ez csak a kivásárlási ár, ebből még lehetne szépen alkudni, főleg ha igazak a pletykák miszerint bejelentette hogy el akarja hagyni a b..szkokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.12. 08:24:24

Szerintem azért kezd élesedni a helyzet.Eddig nem nagyon hittem az egészben, de mostmár úgynézki hogy Neymar itt fog kikötni. 8) Szinte minden héten írnak a brazilról,ami jelenthet valamit.Keita pótlására is egyre valószinűbb, hogy mostmár ők közülük jöhet majd valaki: Cabaye,M'Vila,Capoue.Feltehetőleg azért is mert a Martinez üzlet az nagyon drága lenne a klubnak. Ez eddig ok,de még ettől mindig nem lenne kh-nk. :cry:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.12. 07:30:48

S.Agüero írta:Ezért írtam, h másnak eladnánk 14-ért és akkor összesen 40-et ajánlanánk Martínezért.
Ezzel csak az a baj, hogy a világon senki nem fog 14 millát adni Afellay-ért, de még 10-et sem. A másik pedig, hogy ha valami csoda folytán meg is adnák akkor is hiányozna még 8 millio, ugyanis egy 40 millás átigazolás nekünk 48 millába kerülne az adózási törvények miatt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.12. 01:14:05

Itt egy másik:
Kép
Vki lefordítaná? :oops:

Szerk.: Neymar Alba nyomában. Ne már... Remélem soha a büdös életben nem látom Barca mezben. :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.12. 01:11:22

S.Agüero írta:Ezért írtam, h másnak eladnánk 14-ért és akkor összesen 40-et ajánlanánk Martínezért.
Én most arra a részre reagáltam, h "oda is adnánk nekik?" :)
Amúgy én nem adnám el Afellayt. Inkább TEllot kellet volna estelg Cuencat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.12. 01:08:25

Ezért írtam, h másnak eladnánk 14-ért és akkor összesen 40-et ajánlanánk Martínezért.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.12. 01:07:08

S.Agüero írta: Afellayt lehet beáldozzuk a Javi Martínez transzferbe?
Kérdés, h az árát, vagy oda is adnánk nekik?
Lehet az lesz, h eladjuk Afellayt, mondjuk 14-ért, 26+14=40, és akkor annyit ajánlanánk JM-ért? :roll:
Itt már jobb helye van :mrgreen:

Amúgy nekik biztos nem adnánk oda, mert ott csak egyfajta spanyol nemzetiségűek játszanak (b.@.szkok) , amióta megalakultak.

(csak mert auto cenzúra bejött)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2012.07.12. 01:09:14-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.12. 01:05:22

Kép
Afellayt lehet beáldozzuk a Javi Martínez transzferbe?
Kérdés, h az árát, vagy oda is adnánk nekik?
Lehet az lesz, h eladjuk Afellayt, mondjuk 14-ért, 26+14=40, és akkor annyit ajánlanánk JM-ért? :roll:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.11. 23:02:57

MessiFan91 írta:Hummels-t kellene hozni, és mikor Puyol majd visszavonul (remélhetőleg minél később), akkor ott lesz Piqué és Hummels két középső védő, Masch pedig Busquets cseréje lehetne.
Szerintetek Hummels mennyibe kerülne?
Szerintem nem kellene hummels sem ugyanis van Fontas, van Bartra, van Muniesa... remélem nem csak létszámpótlóknak...

Cabaye játékáról sokat nem tudok, annak ellenére sem, hogy ott volt az eb-n! Így véleményezni, hát... ő is mindkét poszton bevethető, vkp-kv???
ezt sem tudom... én azt mondom(még ha hülyének is néztek) hogy Martínezt kellene megjátszani valahogy... egyáltalán ő akar jönni? mert akkor könnyebb helyzetben lennénk! ha nem akkor kár tovább érdeklődni is...
Annak külön örülnék, ha Romeu visszatérne... még ha csak a "B"-be is.
barca99 írta:...Vagy Capoue, vele legalább magasságban/tömegben előrébb vagyunk.
hát előrébb az igaz, de akkor vele is lenne kb 3 180 cm feletti játékosunk...
s lehet a kezdőben sem lenne, már csak 2? de érdemes ilyen dolgot figyelembe venni ilyenkor? mármint egy vkp, minimum legyen jó fizikumú, agilis, egyébként nem is tekinthető vkp-nak... tehát ezek alap dolgok erre a posztra... lehet Romeu lenne a legjobb választás, már ha az anyagiakat is figyelembe vesszük...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.11. 22:31:48

Az hogy hallasz róla vagy sem, az attól is függ, hogy mennyire érdekel a foci. :) Premier League szinten eléggé elismert, a Newcastle elég sokáig a BL-ért küzdött, többek között a Cabaye - Tiote középpályának köszönhetően. Cabaye-t a MU-val kapcsolatban is emlegették, mondván pont ilyen ember kellett volna SAF-nak Scholes helyére, robotol a két tizenhatos között, védekezésben és támadásban is jó.

Jó játékos, de nem ide való, tipikus rakkolós stílussal, akkor már inkább Romeu, ő garantáltan 10 millió (merthogy közben Pardew nyilatkozott, hogy ennyi pénzért nem engedné a franciát), a stílust ismeri és fizikuma is van. Vagy Capoue, vele legalább magasságban/tömegben előrébb vagyunk.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.07.11. 22:08:19

Lego írta: Cabaye-ról meg csak az EB-n hallottam először...igaz nem nézek francia bajnokságot, de ha olyan jó lenne akkor M'Vila, meg Hazard mellett őt is ismernénk. Az EB-n meg nem nyújtott vmi fényeset (bár ez csak magán vélemény).
A mögöttünk hagyott szezont már a Newcastle-ben tolta le, előtte bajnok volt Lille-lel. Az EB-n figyeltem meg először, és nekem ott tetszett (szerintem jobban játszott, mint M'Vila).
De a mondandóddal amúgy egyet értek...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.07.11. 21:18:08

Nem tudom, hogy hogy lenne Cabaye és Tasci nincstelen nevű
Elég sokat leehetett már szerintem róluk hallani
Egyébként meg Tasci 10 milliót szerintem megér Cabaye meg 15-t nemde ? Very Happy
Lehet, hogy megérik a pénzüket, de nem ez a gond...hanem a minőség.
Tasci-ról én speciel hallottam már, de nem a tudását elismerően... Cabaye-ról meg csak az EB-n hallottam először...igaz nem nézek francia bajnokságot, de ha olyan jó lenne akkor M'Vila, meg Hazard mellett őt is ismernénk. Az EB-n meg nem nyújtott vmi fényeset (bár ez csak magán vélemény).
Martínezt nagyon adnám, hiszen két poszton is bevethető és nincs kizárva, hogy tűrné a kevesebb játéklehetőséget.
Romeu-ról nem sokat tudok mondani, hiszen kevés meccsét láttam. A vezetőség gondolom képes felmérni, hogy érdemes-e visszahozni.
JdS-ról meg az a véleményem, hogy vkp posztra kevés...kicsi (fejpárbaj kilőve), ütközni nem tud... Pepé-ék megeszik reggelire :twisted: ...kevés erénnyel rendelkezik.
Hummels (ha már kh is napirenden van)...nos bár a Dortmundban és a válogatottban jól hozza, amit kell...de a BL-ben kissé botrányos volt a védelmük...ezért félek egy kicsit vele kapcsolatban. (Különben is a német foci egy teljesen más sportág. :lol: )
Összefoglalva az eddigieket nagyon szűk a piac és minden értékelhető játékos ára a plafonon van...ezért nagyon nehéz lesz alkalmas játékost találni.

A saját nevelésekről pedig annyit, hogy jó ha van, meg kell is, de ha minden igaz az idén a nagy csapattal kezd: JdS, Montoya, Muniesa, Barta. Ez pedig elég sok...az sem működik mindenkinél, hogy beépítjük azt sztár lesz...idő kell, de mindenki nem fog beválni...Iniesta sem úgy került oda, hogy jé itt egy 18 éves, saját nevelés...akkor biztos sztár...20-22 évesen még igen messze volt ettől. Védőknél meg pláne...ott is ritka, hogy vki 18 évesen kezdő, (de még csere is) legyen egy Barcában.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Válasz küldése