Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.10. 09:00:36

sura írta:A jó ajánlat pénzből áll, ugyanakkor biztos kezdőséget egy jó, de nem világverő csapatban. Képtelenek vagytok felfogni, hogy a játékos ember, nem pedig fanatikus szurkoló.
Na és te képtelen vagy felfogni, hogy vannak játékosok akik a címeket és az esetlegesen kevesebb játéklehetőséget előtérbe helyezik a több pénznél és játéklehetőségnél de "kisebb csapatnál" és kevesebb pénznél?

Keita is már régen elmehetett volna oda ahol többet játszik és akár többet is keres, de mégis itt maradt. Afellay szintén maradni és bizonyitani akar......

Alves ugyan kezdőember, de ő is elmehetett volna a PSG-hez ahol jóval többet keresne de mégsem akart. Hogy van ez, lehet mégsem csak a pénz dominál? Nem kell válaszolni, majd kiderül, ha el akar menni akkor úgyis elengedjük, ha meg mégsem akkor remélem nem eröltetjük az eladását.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.07.10. 08:50:52

Keita távozásával mindenképp Martinez lesz az első számú célpont, hiszen így már egy olyan játékosra lesz szükségünk, aki szükség esetén tud vkp-t játszani.
Remélem lezárjuk ezt az ügyet is minél hamarabb. Akit valszeg eladunk, így már 30+ áll rendelkezésre, ami elég Martinez megvételére.
A Fifa egy szégyen
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.10. 08:33:04

A jó ajánlat pénzből áll, ugyanakkor biztos kezdőséget egy jó, de nem világverő csapatban. Képtelenek vagytok felfogni, hogy a játékos ember, nem pedig fanatikus szurkoló.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.10. 06:59:41

sura írta:
Ha kap egy jó ajánlatot, ugyan miért ne akarna mindenáron elmenni?
Nem mindenkinek a pénz a legfontosabb.

Egyébként azért is okozna komoly problémát az ő távozása, mert Alba végig focizza a nyarat (EB, olimpia), ha utána pihenás nélkül kezdi az idényt akkor annak komoly forma hanyatlás vagy akár sérülés is lehet a következménye. A másik lehetőség pedig, hogy az olimpia után kap pár hét pihenőt, de akkor kihagyja a két szuperkupát a Real ellen ahol nem lenne túl jó ötlet Muniesa kezdetése, ahogy Puyol bal szélen való eröltetése sem.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.10. 06:31:19

[quote="Attika 25"]Adriano-t nem kellene eladni ha nem akar mindenképpen menni. Szükség lesz még rá, Puyol nem fog tudni ott rohangálni már ha Alba-val történik valami. Muniesa-ban szintén nem látok annyit egyelőre, Abidal meg....... Butaság lenne Adriano eladása SZERINTEM.[/quote]

Ha kap egy jó ajánlatot, ugyan miért ne akarna mindenáron elmenni?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.09. 20:27:00

Adrianot sztem sem szabad eladni!!! Albának be kell illeszkednie, Abidal ki tudja mikor térhet vissza, szóval Adriano igenis kell!!!
Így pedig, hogy Keita elment, asszem olyan védő kéne, aki tud vkp-t is játszani, amolyan Mascherano féle, aki meg tud védőt játszani. Eddig Ramit favorizáltam, de most azt mondom Javi Martinez a mi emberünk!!! Sztem őt meg fogja venni a klub és erre a nyárra ennyi! Nem is nagyon kéne más. Jövőre meg biztos, hogy durran a Neymar bomba, aki tudjuk, szeret a balon játszani, így valószínű Villa helyére jönne, aki maradna még egy évet, kb. mint Henry az utolsó évében, aztán 2014-ben elbúcsúzik... Hacsak nem fog bomba formában visszajönni! Na az mondjuk nem lenne egyszerű!
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.07.09. 20:19:35

Senyera írta: Neymar helyett???? Szerintem igenis kell nekünk,lesz ismét egy labdazsonglőr spílerünk.
Amíg a tiki-taka lesz, addig a Barcelonának nem lesz "labdazsonglőr spílere".

A jelenlegi Barca-játéknak a labdatartás a lényege, ebbe pedig rohadtul nem fér bele a zsonglőrködés, helyette a rövid, gyors passzok dominálnak.

Meg lehet figyelni Alexist, az Udinesében zsonglőr volt, a Barcában pedig ezt teljesen visszafogták. Neymarnál se lenne ez másképp.

Tehát aki most itt azt hiszi, hogy jön Neymar és előjön a Ronaldinho-effekt, azt el kell szomorítsam: ilyen nem lesz Barcelonában elég sokáig.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.07.09. 20:12:11

Adriano most kezdi felvenni a ritmust. Nagy hülyeség lenne eladni. Olyan, mintha elkezdenék építeni egy házat, félig kész, de lebontom...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.07.09. 20:09:47

Gareth Tello írta:Falcao kacsa,
1. nincs rá elég pénz
2. védő kell, nem támadó
Ennek ellenére örülnék, ha jönne, de ennek a valószínűsége kb. 0,002.

Talán majd jövőre, Neymar helyett...
Neymar helyett???? Szerintem igenis kell nekünk,lesz ismét egy labdazsonglőr spílerünk.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.09. 20:05:06

Kevésbé tartom valószínűnek Adriano eladását.
Most jött Alba, vele és Adrianoval most lett kész a baloldali védelmünk. Ha eladnánk semmivel sem lennénk előrébb csak tennénk egy lépést hátra.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.09. 19:43:33

Adriano-t nem kellene eladni ha nem akar mindenképpen menni. Szükség lesz még rá, Puyol nem fog tudni ott rohangálni már ha Alba-val történik valami. Muniesa-ban szintén nem látok annyit egyelőre, Abidal meg....... Butaság lenne Adriano eladása SZERINTEM.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.09. 15:44:16

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ni-2147457

Nincsen semmi újdonság. Talán annyi, hogy Adriano menne a Juvéba, de ez sem túl meglepő. A nso tudni véli, hogy 2 játékost is fogunk igazolni. Erre azért elég kevés az esély, az általatok említett okok miatt. :)

Szerk.: Ők is beszélnek JDS-ről és Sergi Robertoról. JDS lemondta az olimpiai részvételét azért, hogy bizonyíthasson Vilanovának. (elnézést, ha már elhangzott) :)
més que un club
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.09. 13:12:06

Falcao kacsa,
1. nincs rá elég pénz
2. védő kell, nem támadó
Ennek ellenére örülnék, ha jönne, de ennek a valószínűsége kb. 0,002.

Talán majd jövőre, Neymar helyett...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.07.09. 12:30:54

Most meg Falcao nevét dobta be az nso. Nyilván ez a hír kacsa, bár nem lenné csalódott, ha itt kötne ki! Viszont nekünk a védelmet kell idén erősítenünk, szóval a pénzt arra kéne költeni. Ha pedig Villanova nyilatkozatával ellentétben mégis csatárt igazolna, akkor én 1 évre inkább hoznám Drogbát, aki ingyen lenne. Villa cseréjének megfelelne, és bár nem rajongok érte, de azért azt meg kell hagyni, hogy érzi a kaput! Egyébként én Tellot kölcsönadnám, és Affelayt is elengedném, ha értelmes ajánlatot kapnánk érte, és jönne helyette valaki! Azért a Villa-Messi-Sanchez trióhoz jó lenne, ha nem csak szélső opcióink lennének, hiszen Cuenca, Pedro, Tello és Afi is szélső játékos. Utóbbi kettőt egy jó góllövőért beáldoznám.
Védekező középpályásban nem gondolkodnék, hanem inkább védőt vennék, így ha kell néhány meccsen Masc játszhatna Busi helyett. Így lenne Puyol és Piqué mellett egy klasszikus hátvéd, plusz egy Jolly Joker Masc személyében. A felhozottak hátvédek közül lehet kölcsön kéne adni egy szezonra egy-két játékost, akik más csapatban több lehetőséget kapva bizonyíthatnának.
Ami viszont kicsit zavar, hogy ismét ingyen tudott lelépni egy piacképes játékosunk! Keita jó kiegészítő ember volt, sajnálom, hogy elment, de legalább frissül a keret, ami soha nem rossz.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.09. 05:05:21

Nevetséges vk hiányról beszélni, ha itt van Masche. KH-et kell igazolni - de nagyon jót!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.09. 01:11:28

MichaaBee írta:
Capon írta:Romeu meg milyen közkedvelt lett hirtelen, eddig nem igen láttam itt a nevét csak az kellet, hogy valaki bedobja... :roll:
Nem mértem eladáskor a népszerűségi mutatóját, de azt állítom Neked, hogy én már akkor szajkóztam a majdani visszavásárlását Keita pótlására. :)
:)
Ha már vkp, akkor inkább azt a megoldást támogatnám, hogy egy idősebb, rutinos játékos jöjjön erre a posztra.
Nem hiszem, hogy egy fiatal játékost kéne hozni aki elunja magát a padon. Persze ha kiszorítja Busit akkor nincs ilyen probléma, de ezt kevésbé tartom elképzelhetőnek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.09. 00:53:37

Capon írta:Romeu meg milyen közkedvelt lett hirtelen, eddig nem igen láttam itt a nevét csak az kellet, hogy valaki bedobja... :roll:
Nem mértem eladáskor a népszerűségi mutatóját, de azt állítom Neked, hogy én már akkor szajkóztam a majdani visszavásárlását Keita pótlására. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.09. 00:24:22

Businak sem kéne hogy bérelt helye legyen a kezdőben. Szóval ha kiszorul onnan mert van jobb nála akkor így járt.
De nem hiszem hogy a csere Keita távozásával Busi nyakára hoznak egy kezdő szintű játékost 10 milliókért.
Sokkal logikusabbnak hangzik egy olyan kh leigazolása aki a kp-n is megállja a helyét ha kell.
Egyébként is hülyeség lenne mikor van egy Mas a keretben aki nálam alap kezdő játékos vagy kh vagy vkp szerepkörben.
Romeu meg milyen közkedvelt lett hirtelen, eddig nem igen láttam itt a nevét csak az kellet, hogy valaki bedobja... :roll:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.09. 00:08:24

Varatrix írta:Azért azt szerintem senki ne felejtse el hogy Busquets kijátszhatatlan egyenlőre a kezdőből. Az álább felsorolt nevek nemhiszem hogy kieggyeznének annyi játékpercel amennyit Keita kapott. Epizódszereplőre nemkéne kidobálni ennyi pénzt. Egyszóval felesleges mind M'vila, Cabaye stb...
Hát, akkor idős játékost kell vennünk. Csak ő fogadná el a padot.
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.07.08. 22:30:48

Azért azt szerintem senki ne felejtse el hogy Busquets kijátszhatatlan egyenlőre a kezdőből. Az álább felsorolt nevek nemhiszem hogy kieggyeznének annyi játékpercel amennyit Keita kapott. Epizódszereplőre nemkéne kidobálni ennyi pénzt. Egyszóval felesleges mind M'vila, Cabaye stb...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.08. 21:44:20

blupatrik írta:hátha berobban valamelyik fiatal esetleg...
A "hátha"-ra nem nagyon lehet alapozni, az ifikre inkább, ennek ellenére szükség van egy igazolásra - úgy gondolom. Romeun tényleg el kéne gondolkozni, de esetleg jöhetne Capoue, M'Vila, Cabaye, Tioté, Song vagy akárki, aki masszív és nem is túl drága. Én nem nagyon bízom JDS-ben. :)
més que un club
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.07.08. 21:41:42

szerintem fölösleges lenne 2 játékost hozni , Puyollal nem tudni mi lesz,persze erről senki nem beszél nem is illik de bizony benne van a pakliban és egyre nagyobb az esélye a sérüléseknek,ki tudja mikor dől ki 6-7 hónapra,és akkor ha még valaki lesérül/ lap akkor még van alternatíva,de akkor a padunk már nagyon rövid és nincs rotálásra lehetőség.
Kicsit öregebb játékost miért vennénk? 3 évente vegyünk új játékost csak mert mondjuk 15-20 millió ? Majd meglátjuk a meccseken hátha berobban valamelyik fiatal esetleg...
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.07.08. 21:36:32

Sokan nagyon rá vannak állva a Javi Martinez témára,én annyira nem preferálnám a baszkot.Szerintem lassú,darabos,és attól hogy a bilbaoban jóvolt,nembiztos hogy nálunk is az lenne.Szerintem hozzuk vissza Romeut(10M),és 16-ból meg vegyünk egy Yayat,csak középhátvéd kiadásban.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.08. 21:19:01

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2147311

Ez esetleg megkönnyíthetné az érkezését!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.07.08. 20:15:21

titonak annyi terve volt az átigazolási időszakra, hogy egy balhátvéd, meg egy középső védő. egyik már megvan, erre elmegy keita, most kellene egy vkp is, marha jó. ezért mennék javi martinezre ahogy illik, megoldaná egy személyben a problémát, már az átigazolási időszak előtt is azt mondtam elég lenne ez a két srác. dobnék egy tizenöt milliós ajánlatot, hogy lássák negyven millióról szó se lehet, aztán mehet az alkudozás egy huszonhat milliós felső határral. (amennyi elvileg maradt még a nyárra)

romeu is jó lenne, rá elköltenénk egy tízest és akkor csak tizenhat maradna egy középső védőre. annyiért meg manapság normálisat nem lehet kapni, kivéve ha utolsó évében van a szerződése. azért meg hogy csak legyen valaki ne hozzunk már embert.

és akkor még arról nem is beszéltünk mennyire kellene még egy magas, erős ember a csapatba. ha így maradunk, akkor van piqué és puyol, aki tud fejelni (abidal helyett lett jordi alba, érezzük a különbséget fejjátékban), meg busquets aki ugyan magas, de fejelni nem tud.
Válasz küldése