Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.07.19. 10:14:52

Én sem vagyok oda Felixért, de egy jó árú kölcsönben nem érzek nagy buktalehetőséget. Azért mégiscsak egy ügyes gyerek, aki kreatív és jó támadásban, gólt is tud rúgni, ha kell.
Na ilyenből most nem sok van. Ha nem tudunk rendes 9-est igazolni/kölcsönvenni, akkor átmeneti megoldásnak én nem érzem akkora betlinek.

Persze kérdés, hogy miért dobnák át diszkontáron, de ez már legyen az ő bajuk.

Fernando: kit küldtünk el, aki akkora ász szerinted?
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.19. 10:10:24

peton02 írta:
2023.07.19. 09:54:52
Félixet kölcsön veszi a Barcelona? AS szerint.
Nettó hülyeség lenne, mint ahogy eddig az egész átigazolási szezonunk, Gundogant leszamitva. Nem az átigazolási dijakkal van a legnagyobb gondunk, hanem az FFP-vel. Akkor miért nem hozzuk most Roquet, aki már a miénk, ha Felix fizujara lenne pénz? Ez szerintem most pont csak pletyka, de ezt leszamitva se látom a koncepciót ebben a nyárban, se anyagilag se szakmailag nem nagyon lehet megmagyarázni sokmindent. Elkuldunk olyanokat akik a mieink, kis fizetessel, és hozunk ilyen Romeukat átigazolási díjjal. Persze majd 2-3 hónapig csúszik mászik a pályán, tok jó lesz, aztán kijon kb decemberre hogy rohadt kevés ide. Ha keményen dolgozó emberek kellenek a csapatba akkor nyomjuk tele konuvesekkel meg postasokkal, de kizárólag barcelonaiakkal, mert azok a mieink.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.19. 10:03:01

Fuhh bárkit csak Felixet ne :lol: :lol: Nála felfújtabb, a semmire beképzeltebb játékost is ritkán látni, mikor Messinek beugatott a kb 17 évével és 2 góljával remélem örökre leírta magát.

Az meg mindent elmond róla hogy sehol sem vált be, és most meg az ificsapathoz száműzték nemrég pár napra :lol: :lol:
peton02
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.07.09. 10:50:19

2023.07.19. 09:54:52

Félixet kölcsön veszi a Barcelona? AS szerint.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.19. 09:33:41

Romeu hivatalos.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.19. 09:19:14

Szerintem felesleges folytan csak Fifázni. Nem könnyű a vezetőség dolga. Elvárások:
- a csapat legyen eredményes
- a játékunk legyen barcásan karakteres (ez nem feltétlenül csak a tiki-taka lehet), labdabirtokláson alapuló, támadó foci
- a játékosok zöme legyen katalán kötődésű
- hozzunk fiatalokat a Masiáról
- az új játékosok ára legyen alacsony
- szabaduljunk meg mindenkitől, aki nem hozza magát akár csak egy fél szezon erejéig, vagy azoktól akiknek magas a fizujuk, netán van rájuk kereslet
- tartsuk a béreket alacsonyan

Xavit megértem, hogy rövidtávon neki fontosabb a tapasztalat. Ő posztokra szeretne minőséget. Laporta inkább a nevekre menne rá. A gyakorlat ennél nehezebb.
Sok játékos vagy nem piacképes, vagy esze ágában sincs lelépni, akár a fizuja akár a presztízs miatt.

SR-nek és EG-nek nincs túl nagy piaci értéke. Nem ők a meghatározó játékosok. Mindegy, hogy mennek vagy maradnak. Arra nincs pénz, hogy minőséggel pótoljuk őket (bár Inigo EG helyére jött), a fizujuk relatíve alacsony, élő szerződésük van és Barca nevelések. Nem az ő eladásukat látom kritikusnak. Ha ők bekerülnek a csapatba, akkor már eleve nagy gáz van, helyettük a fiatalok bevetése is kockázatos lenne.

Ferran, Fati már más kávéház. Értük sok pénzt szeretnénk kapni. Szerintem nem a fizetésük a gond, inkább a formájuk és, hogy ők presztízsből maradnának.

Kessié ügye érdekes. Az ő fizuja már kicsit magasabb, kérdés mennyit szeretne játszani, mennyire motivált. Ha nem az, akkor rajtunk marad élősködni, vagy elpasszoljuk bagóért.

De Jong és Raphinha piacképesek, szerintem megfelelő ajánlat esetén elengednénk őket, de értük sok pénzt kérnénk.

Torrét szerintem jól passzoltuk el. Ha be tud kerülni a Gironába, akkor van számára visszaút. Azért ő nem egy Samper, Puig kaliber akiket szintén sokan megtartottak volna.

Xavi biztosan megtartaná azokat, akikben bízik. Nico, Abde, Lenglet sajnos nem fér bele az elképzeléseibe. Sokat mondó, hogy milyen ajánlatokat kapunk értük. A piac azért nem teljesen vak. Számolni is tudnak. A játékos értéke, fizetése alapján kalkulálják ki a vételárat. Szerintem nem mindenki indít úgy, hogy mennyit engedünk a fele feléből. Ha a Tottenhamnek nem kell Lenglet 10-ért, akkor tuti nem ér húszat, mert akkor tuti megvenné valaki 15-ért minimum, ami még mindig jó vétel lenne.

Az érkezők esete más történet. Eddig gyakorlatilag csak ingyen igazoltunk, Gündi, Inigo, Romeu. Szerintem ezzel semmi gond nincs, főleg ha a fizujuk nem messze túlárazott. Romeu esetében sem látok kockázatot. Az ára alaoján nincs okunk félni, max. nem játszik ha gyenge. (Helyette nem lett volna pénz klasszisra.) Roque esetében van kockázat, de ilyen a foci. Ő már most is drága, de legalább nem 100-150, mint anno Cou és Dembi. Na azok voltak az igazán durva hibák.) Bízzunk benne, hogy a srác valóban jó, és itt is megállja a helyét.

Sajnos pénz nem lesz komoly névre, ráadásul garancia sincs, hogy beválna. Cancelo számomra öreg és problémás. Bernardo Silva nagyon drága, és ő sem fiatal.

Joao Félix szerintem messze jobb játékos, mint amit az Atletico vagy "Cselszí" kihozott belőle, én örülnék neki, de csak csereügyletben. Az ő amortizációs költsége a matracosoknak óriási teher.

Amit nagyon hiányolok, hogy nincs igazi játékmesterünk. Valaki, aki elviszi a showt. Ezért is sajnáltam a török gyereket, mert nagyon ügyesnek tűnik. Sajnos Perez mindent megtesz, hogy korszakos zsenit ne tudjunk igazolni. (Pedrivel nagy mázlink volt.)

Bízom Xaviban, hogy idén is egyenletes teljesítményt hozunk, és harcban leszünk a bajnoki címért, kupáért. A BL-ben a csoportkört hozni kell, és reális elvárás a nyolc is, onnantól szerencse függő is a továbbjutás, de számunkra még túl nagy elvárás. Hiába magas a keretünk értéke, abból még nem következik egyenesen a jó csapat, eredményes játék.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.19. 07:34:06

https://sportsmarketing.hu/2017/03/10/k ... ball-liga/
Règi felmèrès, van változás, de szerintem a brazil nem lett jobb. Lassan az arabok is előzik ha így igazolgatnak.
PL, La Liga, Bundes, Seria A, Ligue One, Holland, Portugál, ès innen szubjektív vèlemèny, kinek melyik bajnokság. Szerintem a Championship is előrèbb van a pènzek miatt.
https://m4sport.hu/2017/01/05/brazilia- ... egmentoje/
https://www.transfermarkt.com/gabriel-j ... ler/363205
Díjai. Ha erre a szintre eljut Roque, Copa America győztes, Olimpiai bajnok, sokszoros válogatott, többszörös bajnok, akkor már igazolja az árát. Teljesen fölöslegesen próbálok èrvelni, hiszen a 32 èves Oriol Romeu èrdemeit is megpróbáljuk kiemelni, hogy mennyire jö igazolás lesz, ahogy a Barca közeli mèdia is teszi.
Legyen mind2 kellemes csalódás ès a csapat legjobbjai, Barca szurkolókènt ezt kívánom, de a realitás nem egèszen ezt mutatja. Láttam már sok beharangozott igazolást becsődölni szurkolásom alatt, így megpróbálok kicsit pesszimistán hozzáálni, hogy ne támasszak akkora elvárásokat, hiszen abból csak csalódás lehet. Irigylem egyesek optimizmusát.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.19. 01:46:10

La Masia1 írta:
2023.07.19. 01:25:55

Lehet, hogy egy kölcsön a barcelonai pályafutás végét jelenti, de legalább nem az európai top pályafutásét. Egy fiatal játékosnak folyamatosan játszania kell; inkább legyen alap ember egy Liga középcsapatban, mint csere egy topban. Ha csinál 1-2 kiemelkedő szezont, visszahozzák simán vagy elviszi egy erősebb klub.
Hát igen, csak a cseréink így Sergi Robertók lesznek, megint nem lesz rotáció év közben, és megint panaszkodunk majd a sérülések miatt. Igaz, Pedri kidőlésekor sem vetette be Xavi Torrét, így nem csodálkozok, hogy elengedte, nem kell neki. Nem csodálkozok, abban viszont nem vagyok biztos, hogy a klub ezzel jól jár-e. Hogy visszajön-e, azzal szkeptikus vagyok, mert nem nagyon szoktak visszatérni. Szerintem aki elmegy egy középcsapathoz, abba a szintbe fog belesimulni, és "elkallódik". Írom ezt idézőjelben, mert egy Celta Vigóban, Valenciában, Betis-ben, Gironában is nagyon nagy dolog játszani, a focisták 99%-a nem is álmodhat ezekről.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.19. 01:25:55

gránit írta:
2023.07.19. 01:15:40
La Masia1 írta:
2023.07.19. 01:05:54
Pont ez a lényeg, hogy ne állandó csere legyen. Hanem lehetőleg legyen kezdő és játsszon 90 perceket.
Erre a Gironában minden esélye megvan, csak rajta múlik.
Nyilván nem ugyanazt játsszák, ha akarnák sem tudnák, "kicsit" más a keret, de a Girona intelligens focit játszik, szó nincsen bunker-fociról, a helyezésükhöz képest sok gólt rúgtak, az 5. legtöbbet, többet mint a 4. Sociedad.
A lehető legjobb helyre ment kölcsönbe.
Remélem, igazad lesz. Ezek a kölcsönadások általában a barcelonai pályafutás végét szokták jelenteni. Azt meg tartom, hogy inkább játsszon itt csereként, mint akár egy középcsapatban többet, annyira más szint, más világ a kettő.
Lehet, hogy egy kölcsön a barcelonai pályafutás végét jelenti, de legalább nem az európai top pályafutásét. Egy fiatal játékosnak folyamatosan játszania kell; inkább legyen alap ember egy Liga középcsapatban, mint csere egy topban. Ha csinál 1-2 kiemelkedő szezont, visszahozzák simán vagy elviszi egy erősebb klub.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.19. 01:15:40

La Masia1 írta:
2023.07.19. 01:05:54
Pont ez a lényeg, hogy ne állandó csere legyen. Hanem lehetőleg legyen kezdő és játsszon 90 perceket.
Erre a Gironában minden esélye megvan, csak rajta múlik.
Nyilván nem ugyanazt játsszák, ha akarnák sem tudnák, "kicsit" más a keret, de a Girona intelligens focit játszik, szó nincsen bunker-fociról, a helyezésükhöz képest sok gólt rúgtak, az 5. legtöbbet, többet mint a 4. Sociedad.
A lehető legjobb helyre ment kölcsönbe.
Remélem, igazad lesz. Ezek a kölcsönadások általában a barcelonai pályafutás végét szokták jelenteni. Azt meg tartom, hogy inkább játsszon itt csereként, mint akár egy középcsapatban többet, annyira más szint, más világ a kettő.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.19. 01:05:54

gránit írta:
2023.07.18. 23:27:13
Szerintem Torre maradhatott volna állandó cserének. A csapattal edzeni, meccsenként fél órát a mi rendszerünkben játszani szerintem többet ér, mint pályán lenni egy kis csapatban, ami nem kevésszer bunkerfocizik, és egyáltalán nem azt a játékot játssza, mint mi.
Pont ez a lényeg, hogy ne állandó csere legyen. Hanem lehetőleg legyen kezdő és játsszon 90 perceket.
Erre a Gironában minden esélye megvan, csak rajta múlik.
Nyilván nem ugyanazt játsszák, ha akarnák sem tudnák, "kicsit" más a keret, de a Girona intelligens focit játszik, szó nincsen bunker-fociról, a helyezésükhöz képest sok gólt rúgtak, az 5. legtöbbet, többet mint a 4. Sociedad.
A lehető legjobb helyre ment kölcsönbe.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.19. 00:21:51

gránit írta:
2023.07.18. 23:27:13
Nem tudom, ki hogy van ezekkel a kölcsönbe küldésekkel, hány olyan eset volt, hogy valakit kölcsönbe adtunk, és utána meg tudta vetni a lábát a nagycsapatban? Szerintem akiket kölcsönbe küldünk, azokról gyakorlatilag lemondunk, és azért játszatjuk őket máshol, hogy aztán el lehessen őket adni. Szerintem Torre maradhatott volna állandó cserének. A csapattal edzeni, meccsenként fél órát a mi rendszerünkben játszani szerintem többet ér, mint pályán lenni egy kis csapatban, ami nem kevésszer bunkerfocizik, és egyáltalán nem azt a játékot játssza, mint mi.
Alapvetően egyetértek, talán Raphinha volt az utolsó, aki vissza tudott térni és aránylag stabil játékos lett, de előtte sem nagyon emlékszem ilyen emberre, bár az a sérülés eléggé ketté törte a karrierjét, ki tudja mi lett volna belőle. Habár ő a kölcsön alatt is a csapata húzóembere tudott lenni, míg a többiekről ez nem igazán mondható el. Viszont az igazsághoz hozzá tartozik, hogy alapból nem úgy állnak hozzá egy játékoshoz, nem úgy játszatják, ha előre tudják, hogy egy évet lesz a klubnál. Kivéve az olyan esetekben, ha vételi opció van rá (pl. legutóbb Trincao) Pl. az ide követelt Nico is inkább mellékszereplő volt egy hullagyenge Valenciában, míg az előre leírt Romeu a 9. helyezett Girona egyik, ha nem a legjobbja. Ráadásul arról megy és ment folyamatosan a sírás, hogy ne egy "klón" vegye át Busquets helyét, mégis Nico van favorizálva, aki sokkal közelebb áll hozzá, mint egy fizikálisabb, stabilabb, rutinosabb Romeu.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.18. 23:27:13

Nem tudom, ki hogy van ezekkel a kölcsönbe küldésekkel, hány olyan eset volt, hogy valakit kölcsönbe adtunk, és utána meg tudta vetni a lábát a nagycsapatban? Szerintem akiket kölcsönbe küldünk, azokról gyakorlatilag lemondunk, és azért játszatjuk őket máshol, hogy aztán el lehessen őket adni. Szerintem Torre maradhatott volna állandó cserének. A csapattal edzeni, meccsenként fél órát a mi rendszerünkben játszani szerintem többet ér, mint pályán lenni egy kis csapatban, ami nem kevésszer bunkerfocizik, és egyáltalán nem azt a játékot játssza, mint mi.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.18. 22:39:21

bence0330 írta:
2023.07.18. 21:51:13
soadroli írta:
2023.07.18. 21:42:05
𝐄𝐗𝐂𝐋𝐔𝐒𝐈𝐕𝐄: 𝐉𝐎𝐀𝐎 𝐅𝐄𝐋𝐈𝐗
Exclusive statement from João Félix on his future
◉ “I would love to play for Barça”, João Félix tells me.
◉ “Barcelona has always been my first choice and I’d love to join Barça as my next club”.
◉ “It was always my dream since I was a kid”.
◉ “If it happens, it will be a dream come true for me”.
@FabrizioRomano
Na ő lenne kb a legutolsó játékos, akit én idevárnék. Egyrészt nagyon megrekedt, másrészt ez a fajta second striker a mi rendszerünkbe egyáltalán nem illik, szélsőként meg szerintem nem igazán szint. Ő lenne kb az új Griezmann, csak sokkal gyengébb kiadásban.
Frankón összefoglaltad. Hozzáteszem ő is évente 5-7 gólra van kalibrálva, arra meg van nekünk Ferran talizmánunk, nem kell még egy. Csak akkor érteném meg, hogy jön, ha csereügylet lenne Ferranra.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.18. 22:00:07

Közben hivatalos, Pablo Torre 1 év Girona. Jó döntésnek tűnik, játszania kellene folyamatosan.

Így gondolom Romeu is "órák kérdése" és hivatalos lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.18. 21:51:13

soadroli írta:
2023.07.18. 21:42:05
𝐄𝐗𝐂𝐋𝐔𝐒𝐈𝐕𝐄: 𝐉𝐎𝐀𝐎 𝐅𝐄𝐋𝐈𝐗
Exclusive statement from João Félix on his future
◉ “I would love to play for Barça”, João Félix tells me.
◉ “Barcelona has always been my first choice and I’d love to join Barça as my next club”.
◉ “It was always my dream since I was a kid”.
◉ “If it happens, it will be a dream come true for me”.
@FabrizioRomano
Na ő lenne kb a legutolsó játékos, akit én idevárnék. Egyrészt nagyon megrekedt, másrészt ez a fajta second striker a mi rendszerünkbe egyáltalán nem illik, szélsőként meg szerintem nem igazán szint. Ő lenne kb az új Griezmann, csak sokkal gyengébb kiadásban. Lehetne persze 2. számú balszélső és (hamis)9-es, de ahhoz kicsit túl nagy név.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.18. 21:48:39

Gabriel Jesus-hoz én sem hasonlítanám Roque-t. Utóbbi úgy termeli a gólokat, ahogy előbbi még soha.

Kessié-vel kapcsolatban érthető, hogy ha valakit nagyon el kell adni, ő lesz az, mert rá van vevő. Hogy miért marad Ferran, Alonso, Garcia? Mert a kutyának nem kellenek, és amúgy sem akarnak menni. Máshol nem kapnának ilyen fizukat. Viszont Kessié-t is csak akkor érdemes szerintem eladni, ha érkezik is helyette valaki. Ha eladjuk, és Torre megy kölcsönbe, akkor elég vékonyak leszünk a belső középpályás posztokon. Pedri, Gündogan, Gavi, de Jong, Roberto maradnak, és ebből három kezdő lesz. Két tartalék, az elmúlt évek sérüléseit elnézve... Kockázatos. Ha annyira telített az FFP-keretünk, hogy Romeu csak Kessié eladásával jöhet, akkor inkább ne, főleg úgy ne, hogy még Torre is kölcsönbe menne. Akkor már inkább maradjon Torre, és Kessié eladásával inkább egy csatárnak csináljunk helyet szerintem.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.18. 21:46:36

Jópofi dolog ez a megye kettő "vs" top 5-7. bajnokság hasonlat, de az is, hogy a statok világbajnokságán Morata viszi a prímet.... :wink:
Hasznos dolog a statisztika, ez tény, de csak az értelmezési tartományával együtt kezelve.
Ronaldinho&Barca írta:
2023.07.17. 15:06:59
Most már jó lenne a távozók ügyére ráfeküdni, mert lassan 2 csapatot is kitudunk állítani a ligába. :D
Ezen már én is filóztam, csak nem tudtam rájönni magamtól, hogy vajon a Liga mellett melyik sorozatban lehetne versenyképes a második csapat....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.07.18. 21:50:49-kor.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.07.18. 21:42:05

𝐄𝐗𝐂𝐋𝐔𝐒𝐈𝐕𝐄: 𝐉𝐎𝐀𝐎 𝐅𝐄𝐋𝐈𝐗
Exclusive statement from João Félix on his future
◉ “I would love to play for Barça”, João Félix tells me.
◉ “Barcelona has always been my first choice and I’d love to join Barça as my next club”.
◉ “It was always my dream since I was a kid”.
◉ “If it happens, it will be a dream come true for me”.
@FabrizioRomano
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.18. 21:16:27

MatyiG írta:
2023.07.18. 21:10:23
Mondjuk Torre és Romeu teljesen más poszt. Torrenak Pedri, Gundogan és Gavi a vetélytársa.
Persze, az érthető is, de konkrétan az zavar, hogy pl Torre ígéretesnek tűnt, erre még az edzőtábor előtt sózzuk el, Nico szerintem Xavi érkezéséig jobb volt, mint Gavi, na ő se jut el edzőtáborig sem. Helyettük a csapatnál maradnak olyan arcok, akik 20-30-50-100 vagy még több meccsen mutatták be mennyire alkalmatlanok ide (EG, SR, Alonso, Dest, Lenglet) meg hozunk olyanokat, akik az egészségügyi teszten is kérdés hogy mentek át (Inigo) vagy nagy eséllyel sok értelme nincs idehozni (Romeu) mert nagy téttel bíró meccs elmegy rajta.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.07.18. 21:10:23

Mondjuk Torre és Romeu teljesen más poszt. Torrenak Pedri, Gundogan és Gavi a vetélytársa.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.18. 20:50:52

Na Nico útja kiadva ismét, mérhetetlen nagy csalódás. Valahol azt gondoltam Gavi-Pedri-Gündogan mögé tökéletes lenne cserének. Nem baj, fizessünk valami újabb középkategóriás szerencsétlennek és klubjának inkább.
Egyre kevésbé tetszik Xavi aktivitása a csapatépítésben.
- Torre helyett kapunk Romeut
- Nico helyett valami szintén nem kiemelkedő játékost
- Marad Dest, akit elsőként kellett volna eladni
- Marad Alonso
- Marad SR
- Jön a mostanában még sérülékeny, alapból sem egy nagy eresztés Inigo
- Már várom a híreket, hogy még marad Lenglet is, mert eladhatatlan ő is

"Tetszik" az újságírók legújabb agymenése is, hogy 2024-ben akár, talán, hátha jöhetne ingyen Kane. :D
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.18. 20:07:39

Az a megye kettes bajnokság különböző rendszerek alapján a világranglista 5-7. helyen van, némely besorolás alapján francia, portugál, holland ligák előtt, néhánynál ezek közül 1-2 éppen előzi. A srác 18 éves, és rettenetmód szórja a gólokat a felnőttek közt, brazil válogatott, stb. Mostanság megnéztem több teljes meccset is vele, nagyon komolyan nyomja. Kb csak a sebessége nem tűnik olyan nagynak, de hát Suareznél még így is gyorsabb, és ő is megélt valahogy 35 km/h-s sprintek nélkül. Amúgy most nincs előttem, de láttam egy összehaosnlítást Endrick-kel, és mindenben elég rendesen veri, még sikeres cselekben is/perc. Persze van korkülönbség is.

Az persze nagy csalódás, hogy most még nem jön.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.18. 19:51:57

Nagybarcelona írta:
2023.07.18. 18:54:00
Majd meglátjuk mit tud Roque, most már mindenhol 40+31 millióról írnak. A Transfermarkton is. Linkeltem az ügynöke nyilatkozatát, hogy a kontinens legdrágábbja lehet. Számomra továbrra is egy lutri egy megye 2-es (kb. mint a Championship)bajnokságból. Vèletlenül sem hasonlítanám a jelenlegi Gabriel Jesus -hoz, aki felnőtt válogatott ès èvek óta èlcsapatokban teljesít (MC, Arsenal) átlag felett.
https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... e-sources/
Közben elhoztuk a Chelsea utánpótlásából ingyen, az U17-es válogatott Mendel Idowut, aki meccsenkènt 7,6 sikeres cselt ès 1,24 gólpontot hoz. Na ez a Roqueèvel ellentètben bomba üzlet, ès a 2 srác egykorú.
Az maximum nálad megye 2-es bajnokság és bőven szórja a gólokat. Utóbbi 7 meccsén haton betalált, de amikor nem lőtt gólt, akkor is adott assistot, aminek többsége pontot/pontokat ért, de összességében is amikor nem hozott gólpontot meccs végére állt be. Másrészt az alap összeget négy részletben kell fizetni, a bónuszok pedig címekhez, gólszámhoz, pályára lépéshez, aranylabdához vannak kötve az első három évben, szóval azzal csak jól járhatunk.

Idowu az U-18-as bajnokságban játszik, még a PL2-ben sem mutatkozott be, szóval ne hasonlítsuk már össze a kettőt. (nem mellesleg Roque már a brazil felnőtt válogatottban is) Plusz mind a bajnokságban, mind összesen 186 percenként talál be.
A két játékosban az egyetlen közös az életkoruk.
De ingyenes is csak azért volt, mert a Chelsea nem hosszabbított vele és lejárt a szerződése.

Cury amúgy is egy jó ómen, ő hozta Romariot, Rivaldot, de még Ronaldinhot is beajánlotta a klubnál csak nem tudták megvenni így a PSG-be ment először. Keirrossonról és Arthurról pedig megpróbálta lebeszélni a klubot, egyedül Douglas-al lőtt mellé. Remélem folytatja a sort.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.07.18. 19:44:47

Nagybarcelona írta:
2023.07.18. 18:54:00
Majd meglátjuk mit tud Roque, most már mindenhol 40+31 millióról írnak. A Transfermarkton is. Linkeltem az ügynöke nyilatkozatát, hogy a kontinens legdrágábbja lehet.
Hétről-hétre inflálódik ez is. :D Jövőre már 100+ misi lesz, meg a faterjának 20 misi jutalék és egy leszervezett orgia.
Válasz küldése