Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.01.20. 20:56:53

Cuadradot ugyan nem láttam sokat játszani, de ahogy követtem a Fiorentina meccseit, ő szerintem még egyszer nem játszott jobbhátvédet abban a csapatban. (Mostanában jobbtámadó, ill. a 3-5-2ben szokott szélső lenni)
Persze Alves után szabadon megint lehet hozni egy embert, akinek a támadás inkább erőssége, mint a védekezés, de azért előtte jó lenne látni azon a poszton, ahova hoznánk.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.01.20. 20:54:28

Jobbhátvéd?

Én halucináltam, vagy tényleg olvashattam ilyet szezon elején hogy, előszerződtünk, vagy akarunk Javier Manquillora (Atletico Madrid)?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 20:50:49

Talán 4 alkalommal láttam játszani a srácot, tehát azt nem tudom, hogy tudna-e állandó, jó teljesítményt adni, ami ide kell.
Ellenben a képességei nagyon is megvannak, főleg ha mondjuk Montoyára, illetve a kínálatra gondolunk-ami a jobbhátvédeket illeti.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 20:38:53

Rivaldo11 írta:A jobbhátvéd kérdés már egyszerűbb számomra: Pár hónapja volt egy hír, hogy nézegetjük a fiorentinás Cuadrado-t. Nekem Ő lenne a jelöltem.
Őt egyébként látta már valaki egynél több alkalommal játszani? :) Mert őszintén bevallom, én nem szoktam Fiorentina-mérkőzéseket nézni, és erről a gyerekről is pár hónapja hallottam először. :D

De sok jelölt tényleg nincs, Walker még szóba jöhetne, de az ő stílusa nem illik a La Ligába, meg ez a Coleman gyerek az Evertonból szintén elég jól tolja mostanában (akit érdekel, ma este kilenctől játszanak a kékek a West Brommal, Coleman kezd). Esetleg még Azpilicueta... Bár őt én nem tartom olyan sokra, meg nem is hiszem, hogy elengedné a Chelsea.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.01.20. 20:27:15

zola8787 írta:
fanbarca írta:Ha Rafinha és Deulofeu visszajön, örülni fogok. És szerintem Sergi Robertoban is van kellő potenciál. :wink:
Hát én még nem láttam jól játszani Roberto-t a nagy csapatban :S Nem értem miért van ekkora lelkesedés körülötte.
Roberto fejlődőképes, kell neki a tapasztalat, a játékpercek s egyre jobb lesz. Xavi már nem fog újat tanulni.
més que un club
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 20:26:23

Megmondom őszintén, én egyelőre nem nézek sokat ki a Deuloufeu srácból...persze nem rossz játékos, de számomra erősen kérdéses, hogy a képességei meglennének e ide. Adamában sokkal többet látok.
Az Evertonban nem tolja rosszul. De hát mondjuk Pienaar, vagy Fellaini sem tolta...mégsem hoznám egyiket sem.
A jobbhátvéd kérdés már egyszerűbb számomra: Pár hónapja volt egy hír, hogy nézegetjük a fiorentinás Cuadrado-t. Nekem Ő lenne a jelöltem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.20. 20:16:10

fanbarca írta:Ha Rafinha és Deulofeu visszajön, örülni fogok. És szerintem Sergi Robertoban is van kellő potenciál. :wink:
Hát én még nem láttam jól játszani Roberto-t a nagy csapatban :S Nem értem miért van ekkora lelkesedés körülötte.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.01.20. 20:10:37

Montoyában egy ideig bíztam, de mostmár látom, hogy nem idevaló.. egyszerűen nincs jelenléte, összevissza futkározik, jó beadásai nincsenek és a védelemben sem túl megbízható. Tőlem nyugodtan mehet, ahogy egy jó ajánlat esetén Alves is, habár azért még legalább 1 évig semmiképp sem tudnánk pótolni.

Telloval úgyszintén nem tudok megelégedni. Habár tegnap tüzes volt és küzdött, nem elég képzett technikailag. Egyetlen egy dolgot tud: csavarosan rúgni. S ennél meg is áll a tudomány.

Pedrotól is megválnék. Az az érzésem, mikor játszani látom, hogy nincs lélekjelenléte, nem érti eléggé a focit, csak rohan, dolgozik (ami dicséretes, de nem elég). Több ésszel kéne játszania. #-o

Xavi.. hát őt semmiképpen nem adnám el, de gyakrabban játszatnám Robertot. Neha nagyon idegesítő az, hogy Xavi milyen tejberizs tud lenni. :roll: Lágy, erőtlen, (töketlen). Ezért hiányzik kicsit Thiago..

Ha Rafinha és Deulofeu visszajön, örülni fogok. És szerintem Sergi Robertoban is van kellő potenciál. :wink:
més que un club
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2014.01.20. 19:46:23

Rivaldo11 írta:A tegnapi derbi, és Montoya teljesítménye ismért rávilágít a közeledő jobbhátvéd problémára. Bár én azt gondolom, hogy egy magát összekapó Dani Alves még mindig posztja legjobbja tud lenni, sajnos egyre inkább ingadozó a teljesítménye. Montoya nem lesz megoldás sajnos.
Minap olvastam már nem tudom hol, hogy komolyabb ajánlat esetén, elgondolkodna a vezetőség Alves eladásán. Persze nyilván csak pletyka, meg sok valóságalapja nincsen, csak gondoltam megemlítem. Egyébként jelenleg nem tudom ki lenne majd a jövőben megfelelő elem oda jobb oldalra. Nem sok klasszis jobb bekk rohangál a mai világban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 19:06:55

A tegnapi derbi, és Montoya teljesítménye ismért rávilágít a közeledő jobbhátvéd problémára. Bár én azt gondolom, hogy egy magát összekapó Dani Alves még mindig posztja legjobbja tud lenni, sajnos egyre inkább ingadozó a teljesítménye. Montoya nem lesz megoldás sajnos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 18:16:33

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/20 ... n=blhshare
Minek kellene még egy csatár??? #-o Nem ez a pioritás. :?
Én azonnal hoznám.

23 éves
Fiatalabb, mint Messi.

188 centi magas
Magasabb, mint Messi.

hatszoros válogatott
kolumbiai

Többször lépett pályára a kolumbiai válogatottban, mint Messi.

2011 óta van a Cagliarinál, azóta 94 mérkőzésen...
Többször lépett pályára a Serie A-ban, mint Messi.

11 gólt rúgott
Több gólt rúgott a Serie A-ban, mint Messi.

Ráadásul:
Kép
Még a bőre is sötétebb.

Messi-Ibarbo-Neymar 8)

On: nem kell komolyan venni ezeket a híreket, ez például akkora kacsa, hogy majdnem belesüketülök a hápogásába.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.01.20. 18:05:36

http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/20 ... n=blhshare" target="_blank
Minek kellene még egy csatár??? #-o Nem ez a pioritás. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.01.19. 18:22:51

Chino írta:
messideco írta:Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
Nem leírom őket, de a valós képességeik alapján ez a realitás. Csiga szintén hatalmas statokkal büszkélkedett és a stabilitását szem előtt tartva is teljesen rendben volt, aztán, amikor egy Barca-ban kellett bizonyítani...

A PL egy kicsit felborult, habár véleményem szerint a Chelsae-nél magabiztosabb és stabilabb a védelem. De ezen nem veszünk össze. :)
Azért Csiga Ukrajnából jött nem PL-ből ami szerintem a legerősebb bajnokság :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.19. 17:57:04

messideco írta:Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
Nem leírom őket, de a valós képességeik alapján ez a realitás. Csiga szintén hatalmas statokkal büszkélkedett és a stabilitását szem előtt tartva is teljesen rendben volt, aztán, amikor egy Barca-ban kellett bizonyítani...

A PL egy kicsit felborult, habár véleményem szerint a Chelsae-nél magabiztosabb és stabilabb a védelem. De ezen nem veszünk össze. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.19. 15:36:06

Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.19. 15:24:42

StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.

Hátvédet a kezdőbe kell igazolni, Koscielny pedig nem üti meg azt a szintet. Szép ez a stat, de nem ez alapján kell dönteni.
Vermaalent meg hagyjuk. Ha egy Mertesacker-t nem tud kiszorítani a kezdőből, akkor mit keresne itt.
Jelenleg két olyan játékost látok, aki megszerezhetőnek tűnik (az áruk más kérdés) és minőséget képvisel. Az egyik Luiz, a másik Verthongen. Nyilván vannak még rajtuk kívül hasonló, sőt jobb centerek, de nem a megszerezhető kategóriák. Ha TS tavaly sem jött, most még kevesebb esély van rá. Degeszre keresi magát, a PSG egyre komolyabb tényező az európai élfutballban, ráadásul több, mint egy vagyonba kerülne.

Én inkább a belgának örülnék. A legjobb korban van és képes vezéregyéniséggé előlépni. Luiz képességekben talán még Verthongent is veri, viszont egy Piqué 2.0. Túl szeleburdi, szintén képtelen egy védősort összefogni, ennek ellenére ő is hatalmas előrelépés lenne. A KK-n mondjuk Silva-t elég szépen elhomályosította.
Nagyon remélem, hogy kettőjük közül fog kikerülni a nyári hátvéd-igazolásunk. A brazil minden valószínűség szerint olcsóbb lenne. Hiába a Chelsae-ben játszik, akik köztudottan nem kedvelnek minket és szívesen alánk tennének, de rá nem számítanak már a klubjában annyira, Levy-vel pedig nem könnyű egyezkedni. Bízom benne, hogy nem úgy sülne el a dolog, mint a Reallal.
Bartraval és Piquével rotálva nagyszerű trió lenne, és még Masc is ott lenne negyedik számúnak.

Ha Ter Stegen-t sikerülne egy 10 millió körüli összegért leigazolni, mellé még bőven maradhatna annyi, hogy top-igazolás legyen a nyáron.
Forca Barca!!!!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.01.19. 13:54:08

ab1daL írta:
StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Ha már (ismét :D) az Arsenalból akarunk igazolni, akkor inkább Vermaelen-re kéne rámozdulni. Ő is 28 éves, és Koscielny-Mertesacker kettős mögött egyértelműen csak csere. Őt könnyebben mozdíthatnánk, és mivel az utóbbi időben nem is nagyon játszik, nem kerülne olyan őrületes összegbe. Amúgy továbbra is tartja magát a pletyka, hogy José elengedné megfelelő ajánlat esetén Luizt.
Verma a Senal kezdőjébe nem fér be.Nálunk szerinted beférne?Maximum cserehátvédnek jöhetne,Piqué meg Barta mögé.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2014.01.19. 13:43:29

StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Ha már (ismét :D) az Arsenalból akarunk igazolni, akkor inkább Vermaelen-re kéne rámozdulni. Ő is 28 éves, és Koscielny-Mertesacker kettős mögött egyértelműen csak csere. Őt könnyebben mozdíthatnánk, és mivel az utóbbi időben nem is nagyon játszik, nem kerülne olyan őrületes összegbe. Amúgy továbbra is tartja magát a pletyka, hogy José elengedné megfelelő ajánlat esetén Luizt.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.01.19. 13:00:25

"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.16. 20:04:53

Szerintem jól jönne majd a csapatba valaki, aki annyira labdabiztos, mint Xavi. Jelenleg nem nagyon van a piacon ilyen játékos más, csak Gündogan.

Amúgy remélem tényleg érdeklődnek majd ilyen New York szintű csapatok Xaviért. Szerintem ő még szívesen játszana 2-3 évet, de már most is messze elmarad a teljesítménye Cesc és Iniestáétól. Jövőre még gyengébb lesz. Nem érdemes itt tartani nagy fizetéssel, miközben igazából már csak egy csere lesz. Amúgy is kell majd itt-ott vérfrissítés(Puyol,Alves).

Thiago pedig tényleg nagy marha volt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2014.01.16. 19:12:21

Xavi: “Interest from New York Red Bulls? I know nothing of it. Nobody has offered me anything. I haven't talked to Thierry Henry.” [md]

Lehet, hogy nem itt fejezi be, de szerintem kizárt, hogy már most nyáron elmenjen.

Én igazából ezt a Gündogan mániát sem értem, ez pedig csak megerősít, hogy nem azt játssza, mint Xavi.

Ráadásul itt van Iniesta, Fábregas, mögéjük Sergi Roberto, és valószínűleg Rafinha is visszajön, igazából akkor sem létszükséglet egy középpályás, ha eligazol. Persze most nem fog, csak a média megint híreket gyárt. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.16. 18:59:03

A Dortmundból nem hoznék senkit. Eddig már két játékosuk fürdött be rendesen a csapatváltással. Götzéről még nem tudok nyilatkozni.
"And my heart will leave you never."
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2014.01.16. 18:58:14

Thiago most foghatja a fejét...
Gündögan jó döntés lenne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.16. 18:47:55

Hogy őszinte legyek, nem bánnám ha jövőre Gündogan játszana már itt Xavi helyett. Minden tiszteletem a Xavié, de ő már nem bírja ezt a szintet, ahogy Puyol sem.
Gündogan lenne a logikus csere.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.16. 17:55:18

S.Agüero írta:Jön Gündogan?
Hát érte a Reallal nagy harc lenne...
amúgy ez abszólút csak én agyamban jött fel, de ha pl Gündogan Madridba menne az így is kijjebb szorult Isco vajon miként teljesítene nálunk? Feküdne neki a Xavi poszt? Mert inkább előrébb szokott játszani. :-k
Válasz küldése