Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
socio66

2012.05.01. 12:18:53

[quote="visca el barca"][/quote]
:lol:
ok.
akkor tulajdonképpen bevált,azért adtuk el egy év után őrületes deficittel.
nem értem..
:-k
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.01. 12:14:51

salas9 írta:A legújabb kiszemelt :D

Azt írják, olyan lenne mint Larsson volt. Igaz 34 éves, lejár a szerződése, de nem is tudom... Valahogy nem tudom itt elképzelni :roll:
A Barca játéka nem olyan, mint a Chelsea-é vagy az Arsenalé, Persie és Drogba csak áldogál elöl, és várja a labdákat, még a mindig önző Cunci sem áldogál elöl, ő is visszahúzódik néha. Tehát Drogba nem kell.
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 12:13:28

salas9 írta:A legújabb kiszemelt :D
hééééé! most május 1 van, nem április 1! :)
visca el barca írta:...29 meccsen lőtt 16 gólt. sztem nem rossz egy bójától... :lol:
Azért ha figyelembe vesszük azt hogy milyen kiszolgálást kapott kb az a 16 gól 23% volt... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára samy85 2012.05.01. 12:15:47-kor.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.01. 12:11:35

socio66 írta:kipróbáltuk,elméletben akár jól is elsülhetett volna a dolog,de a gyakorlatban láttuk,egy statikus bója állt elöl,akinél hasznosabb lett volna leszúrni egy karót.
ibra mint statikus bója? te miről beszélsz? azért hozták h golt lőjjön és nem azért, hogy legyen plusz egy ember aki beszáll a statikus, sehova sem vezető passzolgatásba...

29 meccsen lőtt 16 gólt. sztem nem rossz egy bójától... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.01. 12:09:11

Na ő kellene még ide... :roll:

HM...
Az Affelay, Tello, Cuenca résszel nem értek egyet, de a többi kb. reális.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2012.05.01. 12:14:07-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.01. 12:06:15

salas9 írta:A legújabb kiszemelt :D
Nagy értelme lenne egy csillagászati fizetéssel leültetni a padra egy aggastyán korú tapló-tahót aki ráadásul mindent megnyert amit lehetett (jó bl még nincs, de az is meglehet neki).
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.01. 12:01:22

A legújabb kiszemelt :D

Azt írják, olyan lenne mint Larsson volt. Igaz 34 éves, lejár a szerződése, de nem is tudom... Valahogy nem tudom itt elképzelni :roll:
Kép
socio66

2012.05.01. 11:53:54

a vezetőknek tanulniuk kellett az ibra-esetből,ő a világ legjobb erőcsatára,és ő sem vált be,akkor mit kezdene itt llorente..
kipróbáltuk,elméletben akár jól is elsülhetett volna a dolog,de a gyakorlatban láttuk,egy statikus bója állt elöl,akinél hasznosabb lett volna leszúrni egy karót,arról legalább visszajöttek volna a kényszerítők..
llorente egy sor jó csapatba igazolhat,ahol kiteljesedhet,címekért focizhat, bár én jobban örülnék ha a klubhűség mellett tenné le a voksát.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.01. 11:41:40

Llorente? és hol fog játszani a középcsatár? bal vagy a jobb oldali vonal mellett? :lol:

mert hogy messit az évi 70 gollal biztosan nem teszik ki szélre.

tényleg ennyire hülyék lennének az edzőink? évek óta ez a legnagyobb hülyeségük, hogy a középcsatárokat kiteszik szélre h haljanak meg. ugye még franky kezdte azzal h eto'o-t kicsapta jobb oldalra.

aztán jött henry, zlatan, most meg villa. van nekünk jó 9-esünk, csak nem ott játszik ahol kell...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 11:00:48

P.U.Y.O.L. írta:Középpálya: ha távozik Keita, (remélem nem) ahogy írta noname, egy hasonló játékossal lehetne igazán pótolni, csak éppen nagyon nehéz ilyet találni, ráadásul az alapoktól meg kéne tanulnia a játékunkat. Valaki írta, hogy Jonathan ott van, tehetséges stb... Ezzel nincs is gond, csak éppen a kis dos Santos véletlenül se olyan, mint Keita. Számszerűleg ugyanott tartanánk a kp-n, de kevésbé lehetne színezni a repertoárt. (és itt nem a Mali bőrszínére tettem utalást 8) )
Nyílván Jonathan képbe kerülése a TS-JM érkezésétől függően aspektál!
így értettem! fizikálisan nincs olyan mint Keita, viszont fürge és azon kívül hogy agilis, jó labdaszerző képességekkel bír, az előre játékból is bőven kiveszi a részét... ő megint csak saját nevelés, ami szintén egy plusz. :)
(Madridban a kezdőben nincs ilyen, mint a kis Mexikói) Xabi-t leszámítva! :)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.01. 10:49:54

Szerintem pont nem a támadósorunkat kéne erősíteni. Messi,Alexis,Villa,Pedro négyes akik biztosan maradnak a következő szezonra is. 2 ilyen sérülések szempontjából peches évünk pedig nem valószínű hogy lesz, amikor 2 támadónk is kidől szinte a teljes szezonra.(Villa,Afellay) Emellett ott van Cuenca akinek a távozása fel sem merült, és még többet hozzátehet a csapathoz a következő idényben. Telloval nem tudni mi lesz, én nem marasztalnám, de lehet hogy Tito lát benne valamit. Plusz ott van még Afellay akinek a távozására van a legnagyobb esély, bár szerintem sokkal nagyobb erőssége a csapatnak mint Tello. Az a "probléma", hogy nincs középcsatárunk, azért jött elő mert ez pl a Chelsea ellen jobban kidomborodott a pocsék helyzetkihasználás illetve a Chelsea áttörhetetlen védőfala miatt. Egyébként szerintem nincs okunk panaszkodni, mert van egy Messi, aki tucatjával lövi a gólokat, és ha nem is lesz mindig így, azért egy 30-40-et valószínűleg jövőre is összehoz.
Előbb utóbb pedig a többiek is el kapják a fonalat.

A középpálya megint csak rendben van. Egyértelmű hogy a védelmet kell befoltozni. Albáért meg adnám amennyit kér a Valencia, nagyon kell egy stabil ember a bal szélre. És egy belső védő sem ártana!

Az értelmetlen lenne ha Rosellék egy rosszabbnak tűnő szezon után szórni kezdenék a pénzt, és felesleges emberek érkeznének. A szezon tényleg nem lett a legfényesebb, de ehhez a csapathoz idén nyáron csak egy keveset kell hozzátenni és jövőre ismét minden fronton esélyesek leszünk!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.05.01. 10:42:42

messideco írta:Nekem különben mindegy kik érkeznek, csak legyenek alázatosak a klubhoz, és a pályán végig 100 százalékosan teljesítsenek.
Favorizáltakat nem igazán szabad ide írni, nem is teszem meg, meg vannak az általam elképzelt játékosok.
Ezzel a hsz-el tudok leginkább azonosulni. Én pl. nem igazán szoktam leírni senkit, aki ide érkezik, mindenkinek meg kell adni a lehetőséget, hogy bizonyítson. Itt hívnám fel gyorsan a figyelmet Mascheranora. Sokkal kevesebben voltak azok, akik elhitték, hogy jó lehet nálunk. Ráadásul ilyen kimagasló teljesítményre szerintem konkrétan senki se számított.

Llorrentével nekem jelenleg csak annyi a problémám, hogy túl fiatal. Nyilván nem őrültem meg, de az a fajta játék, amit ő képvisel, engem kísértetiesen Henkére emlékeztet, ami remek döntés lenne, de nem a kezdő csapatba. Mivel még fiatal, így a padra túl drága és egyben felesleges lenne. A kezdőben meg nem biztos, hogy jó döntés lenne, de mindent egybevetve én örülnék neki.

Jordi Alba az egyetlen igazolásunk lenne, ami igazán fontos. (vagy más balos) mert jelenleg ez az egy poszt lukas nálunk. Én a középső védő szerepkört nem látom annyira vészesnek. Főleg nem annyira, hogy egy bivaly Puyol - Piqué - Masch trió mellé hozzunk még egy potenciális kezdő embert.

Középpálya: ha távozik Keita, (remélem nem) ahogy írta noname, egy hasonló játékossal lehetne igazán pótolni, csak éppen nagyon nehéz ilyet találni, ráadásul az alapoktól meg kéne tanulnia a játékunkat. Valaki írta, hogy Jonathan ott van, tehetséges stb... Ezzel nincs is gond, csak éppen a kis dos Santos véletlenül se olyan, mint Keita. Számszerűleg ugyanott tartanánk a kp-n, de kevésbé lehetne színezni a repertoárt. (és itt nem a Mali bőrszínére tettem utalást 8) )
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.01. 10:41:13

Reagálva pár névre akiket feldobott a sajtó.:

T.Silva:Bomba igazolás lenne,ez egyértelmű.Az ára az elég magas,de ha tényleg tartoznak még nekünk,akkor már nem is olyan sok,főleg hogy Keita még fontos szerepet játszhat a dologban adott esetben.

Jordi Alba:Támadni tud,ezt már láttam tőle eddig is,de hogy védekezésben mit nyújt,az nagy kérdés...Gyors és techinkás,ez mindenképp mellette szól,nameg hogy saját nevelés,és "csak" 13 millióba kerül.

Javi Martinez:Fantasztikus adottságai vannak,és emellé még rettentő univerzális is.Az ő ára viszont nagyon magas,és nem is nagyon lehetne alkudni belőle...Ha Silva nemjön,mindenképp őt támogatnám,de ha lehet választani,akkor nálam inkább a brazil!

Lorente:Hát nemtudom...Neki hol lenne helye???Őt kirakni szélre nem lehet,mert ott egyből meg is halna...Ha viszont középen játszik,akkor Messi megy szélre???Az úgy nekem nempálya,látva hogy Messi mire képes középen...Max. azt tudom elképzelni,hogy ugye jön Alba,aki majd úgy bejátsza a bal oldalt,mint Alves a jobbost,és akkor Lorente bejön centernek,Messi meg marad az a bizonyos árnyékék,csak míg eddig nemvolt elötte senki,most majd ténylegesen Lorente árnyékában fickándozhat... :D

Van Persie:Na neki nagyon örülnék!A kapu elött zseniális,de lőtt már egy pár nagy gólt távolról is.Ha ő érkezne,akkor játszhatna ott ahol Fabre szokott,nagyjából Messi melett,ő is ugyanolyan szabadon mint Fabre szokott.Szerintem ez így jó is lenne,és akkor Fabre visszalépne a középpályára,és kész is a tökéletes csapat.
ui.:vagy érkérik Neymar a szélre és minden megvan oldva :D
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 09:57:36

Hát olvasom itt a friss híreket... Llorente? Hát a csapat magasságát növelendő, jó döntés, nem is rossz alternatíva, látván a Bilbaoi szereplés vállalását a csapata kupa meneteléséből! Viszont nem tudom, szerintem az ő játékstílusa nem illene bele a mi játékunkba! Ibra sem vált be! 1xűen azért mert lomha. a mi rendszerünk megköveteli a sok futást, a sok pici apró mozgást... egy ilyen felépítésű támadót, mint a Bas(z)k, a védők könnyebben szerelnek. ill. bocs, nem szerelik, de megelőzhetik... és ellenünk számtalanszor elhangzott: "meg kell előzni a támadóikat" ha jól akarnak szerepelni ellenfeleink.
1 Rvp lenne a jó döntés, mint tegnap értesültünk, Podolski az ágyúsoké a kövi szezontól. ez egy jó előjel a holland irányvonalában!:)
Alba leigazolását nem erősítették meg még, de nagyon remélem h megállapodtak a felek! Mivel ő Katalán, saját nevelés, gyakorlatilag számunkra,(a klub filozófiáját szem elött tartva) legmegfelelőbb döntés: Jordi!
A középső védő posztra írtátok TS-t a Milánból! érvként mondjátok, a Svéd támadó árával még tartoznak! (meg még Keitát is bele lehetne venni az üzletbe, mivel nagyon szeretnék a Rossonerik. a Mali is egy ütőkártya lehet ebben a transferben)
Jó döntés lenne ez is, de pont a napokban olvastam, h a Brazil belső védőt nem akarják "beáldozni", sőt előbb válnak meg "Hercegtől" (a Real be is jelentkezett érte). de hallottam azt is Hogy Javi Martínez is a listánk elején díszeleg! Csak ő méreg drága! viszont legalább akkora a potenciál benne, mint a Brazil pályatársában, csak fiatalabb.
Ha Keita m1, akkor nem igazolnék senkit sem... ugyanis ott van Jonathan... szerintem eléggé érett lehet már egy ilyen szinthez, legalábbis 1-1 meccsen pályára léphetne már. és ha az előbb említett TS-JM kettősből valaki jönne, nos... ők is eltudják látni a vkp szerepkört... Sergio, Javier-n kívül! És még ugye nem említettün a következő szezont a felnőtteknél szereplő Muniesa-Montoya 2-st. tehát 3 player érkezése lenne
az optimális, mondjuk az említettek közül! :D de majd meglátjuk hogy a klub és Tito mester hogy látja!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.01. 09:03:57

Nekem különben mindegy kik érkeznek, csak legyenek alázatosak a klubhoz, és a pályán végig 100 százalékosan teljesítsenek.
Favorizáltakat nem igazán szabad ide írni, nem is teszem meg, meg vannak az általam elképzelt játékosok.
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.01. 08:55:44

A sport.es hozta le reggel a hirt, hogy a klubnál Liorente az első számú célpont, és ha őt nem sikerül leigazolni akkor van Persie élvez prioritást. Ugyanennek a cikknek az alján olvasható, hogy középre Thiago Silva a fő kiszemelt, és hogy sokat segithet a Milannal, hogy tartoznak még Ibrahimovic árának egy részével.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.05.01. 08:49:54

Minek akarnak egyesek nagybevásárlást tartani? semmi se változott. A cselzi elleni kiesésünk az utóbbi évek egyik legsimább elődöntője kellett volna legyen a mutatott játék alapján, ehhez képest az utóbbi évek egyik legszerencsétlenebb és legigazságtalanabb meccse lett. Szezon közbe volt egy rossz szakasz, amikor a Real elhúzott 10 ponttal. Ha az nincs, most bajnokok lennénk. Azt se feledjük h ha nincs annyi sérült, nincs hullámvölgy. Nem volt ez rossz szezon. Szuperkupa, Világkupa, BL elődöntő, a bajnokság is jól ment azt a pár meccses szakaszt leszámítva. A Kupában pedig abszolút esélyesként játszunk döntőt, ahol a Real kivertük. Ha valaki azt mondja h a Realnak jobb szezonja volt, nos arról ennyit:
Ellenük nyertük meg a szuperkupát, kiejtettük őket a kupából, a bajnokságban is a mi javunkra döntene az egymás elleni eredmény, továbbá, amíg mi a BL-ből szinte nevetséges módon estünk ki, addig őket oda-vissza lefocizta a Bayern, amelyik az első erős ellenfél volt, aki velük szembejött, míg mi többször is elbántunk a kb ugyanolyan erős Milannal.
Nem volt ez rossz szezon, csak a szerencse nem állt a mi oldalunkon. Épp emiatt nem is érdemes nagybevásárlást tartani. A kasszában (mivel valszeg Afellay,Cuenca vagy Tello távozik) lesz kb 50 millió euró, abból telik egy jó balvédőre és egy jó középső védőre. Ha Keita lelép, akkor lehet venni egy ugyanolyan stílusú erős feketét a helyére, némileg jobb támadópotenciállal és ennyi.
Villa nem sérülékeny. Egy csúnya sérülése volt, azon kívül rendszerint jól volt. Alexisnek pedig ez volt eddig élete legkeményebb szezonja, nem csoda h néha megsérült. Persze lehet itt gondolkodni mindenféle dolgon. Én magam is örülnék egy középcsatárnak. Csak Llorentét tudom ott elképzelni. Alba a jelek szerint jön balra. 13 millió euró jó ár lenne érte, kb annyit ér. Leginkább annak örülnék, ha lelépne 2 ember a Cuenca-Tello-Afellay trióból is és jönne helyettük Llorente. Továbbá persze Thiago Silva, de kételm h ez megtörténik. Cavani, Hulk meg hasonló kutyaütők viccnek is rosszak. Max még Falcao aki jó lenne, de ő túl drága.
Majd a cikkek alalpján érdemes itt konkrét nevekről tárgyalni. Leírtam minek örülnék. Legvalószínűbb h elhozzuk Albát és max egy középső védőt, aki sajnos kétlem, TS lesz.
A Fifa egy szégyen
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.05.01. 05:02:29

Ha szigorúan nézem, akkor ebben az évadban csak Messi, Busi,Mascherano és Valdes volt tartóoszlop a csapatban. Kérdés, hogy jövőre kik zárkóznak fel (vissza) melléjük.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.30. 07:21:46

Sok saját játékosunk van, de Puyoltól napjainkig, ők 14-15 év alatt épültek be. Most sokan egyszerre 3-6 fiatalt is betolnának a csapatba. Reménykeltőek, de ebbők nagy Barca nem születik. Jó ha évente 1 fő - esetleg kettő beépül. Tello és Cuenca is szükségből jöttek nem is győztek meg. Tarcsinak jók, de ennyi. Karakteres középső védő és két minőségi csatár kell-minimum. Csak Messi tud golt termelni. Amugy mindig voltak meghatározó játékosaink akiket kivülről hoztak.
Fecó
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.30. 02:00:20

javítanám:

Chygrinskij 25
Villa 40
Alexis 29+5
Fabregas 34+5
Pique 5
Maxwell 5
Afellay 3
Adriano 5
Ibra 60
Masch 18+3

MAsch fizette a hármat, Cesc és Alex után nem kell fizetnünk mert nem nyerün semmi olyan serleget ami után kéne. De ez is olyan 220. Na de persze ott van még Alves 35, Keita 15, Hleb 15 cirka, szóval 300 meg van az.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.04.30. 01:43:28

Barcaman1993 írta:
K900 írta:Egy kis infó:

Javi Martinez,23 éves:22.000.000
Thiago Silva,27 éves:32.000.000
Jordi Alba,23 éves:10.000.000 €
David Lúiz,25 éves:23.000.000 €
Neymar,20 éves:30.000.000 €
Cavani,25 éves:28.000.000 €
Bale,22 éves:35.000.000 €
Hulk,25 éves:34.000.000 €
Llorente,27 éves:25.000.000 €
Abel Hernández,21 éves:5.000.000 €

forrás: http://www.transfermarkt.de
Azért ez nem teljesen reális. Javi Martinez, David Luiz, Cavani... Hosszú szerződésűek, ráadásul sztem 1,5/2x annyit érnek most, mint ami oda van írva.
Hát azért nálam egy Cavani nemhogy 60-at, de még még a harmadát sem éri. David Luiz szintén.
zola8787 írta:Csatár kell ide! Befejező, gólerős csatár és nem Torghellére gondolok.
én igen. :twisted:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2012.04.29. 23:08:06

mes írta:
Lego írta:Vki kitudna segíteni? A meccs alatt mondta a kommentátor, hogy Pep 4 éve alatt vmi (ha jól értettem) 350 milliót költöttünk új igazolásokra. Na ez, hogy jön ki (csak mert nem nagyon vagyok az árakkal teljesen tisztában)?
Chygrinskij 25 milla
Villa 40
Alexis 40
Fabregas 40
Pique 5
Maxwell 5
Afellay 5
Adriano 10
Ibra 60
Masch 30
Nagyjabol ezek jutnak eszembe, es mar tobb mint 250 milla
+
Alves
Keita
Caceres
Henrique
Hleb
Pinto
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2012.04.29. 23:01:36

Lego írta:Vki kitudna segíteni? A meccs alatt mondta a kommentátor, hogy Pep 4 éve alatt vmi (ha jól értettem) 350 milliót költöttünk új igazolásokra. Na ez, hogy jön ki (csak mert nem nagyon vagyok az árakkal teljesen tisztában)?
Chygrinskij 25 milla
Villa 40
Alexis 40
Fabregas 40
Pique 5
Maxwell 5
Afellay 5
Adriano 10
Ibra 60
Masch 30
Nagyjabol ezek jutnak eszembe, es mar tobb mint 250 milla
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.04.29. 22:25:58

Vki kitudna segíteni? A meccs alatt mondta a kommentátor, hogy Pep 4 éve alatt vmi (ha jól értettem) 350 milliót költöttünk új igazolásokra. Na ez, hogy jön ki (csak mert nem nagyon vagyok az árakkal teljesen tisztában)?
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.04.29. 15:20:42

azt a gólt, még egy 80 éves tata is berúgta volna 1 az 1ben, torres csak betudta valahogy gyötőrni. és akkor az már télleg nem számított semmit, mert úgyis kiestünk volna, 92 perc... csak egy kést döfött a szívünkbe...

na de ez off bolt, bocsi :oops:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Válasz küldése