Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 23:19:20

noname írta:Az új igazolásunkról a legjobb youtube video.

https://www.youtube.com/watch?v=VWghHZKzpok
Ez jobb. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=RuEJA7i42PA
Feast4 írta:Még Gündogan is sanszos szerintem a következő egy-két hétben.
Ezt meg nem tudom megmondom őszintén. Olvastam ma olyat, hogy nem jön, lehet tényleg MU lesz belőle, mert többet adnak, és rögtön mehet hozzájuk.De remélem inkább minket választ, örülnék neki.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.07. 22:58:37

MessiNeymarSuarez írta:https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =1&theater

Vidal már Barcelonában ! [-X

Ti örültök az érkezésének?
Bentebb vagyunk mintha egy Montoya Douglas párral kezdünk az évnek. A kettő együt nem ér egy felet. Nagy gáz lesz az első félév azon a poszton. És még szerintem utána is pár hónapig. De ennyiért nincs benne kockázat. Bevállhat.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 22:58:08

Mivel látszólag minden modi még másnapos :twisted: , ezért berakom ide.
Az új igazolásunkról a legjobb youtube video.

https://www.youtube.com/watch?v=VWghHZKzpok" target="_blank

17 millióba kerül a hírek szerint. Ez szerintem elég korrekt ár, végül is igen sikeres szezonja volt. Ha LE kérésére érkezett, akkor tőlem megkapja a bizalmat. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.07. 22:43:28

Hol a Vidal topik? Ez már hivatalos bejelentés. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.07. 22:37:16

Erxy írta:http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... ns-al-2020

Vidalt mar be is jelentettuk, 5 eves szerzodes, holnap le is tudjak a szokasos procedurat 8)
Még Gündogan is sanszos szerintem a következő egy-két hétben.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.07. 22:30:46

Erxy írta:http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... ns-al-2020

Vidalt mar be is jelentettuk, 5 eves szerzodes, holnap le is tudjak a szokasos procedurat 8)
Ezt Bartoék hamar lezsírozták.
A kérdés az, hogy a választásig lesz-e újabb bejelentés.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.07. 22:11:21

http://www.fcbarcelona.cat/futbol/prime ... ns-al-2020" target="_blank

Vidalt mar be is jelentettuk, 5 eves szerzodes, holnap le is tudjak a szokasos procedurat 8)
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2015.06.07. 21:12:21

roby122 írta: A jobbhátvéd kérdésről meg annyit , hogy Alves szerintem marad még 1 évet , jól is teszi.
Ez a Vidal gyerek meg csak akkor jöjjön ha a Montoya - Douglas duóból távozik az egyik. Akkor az rendben lenne. Egy Alves-Vidal duóval végig lehetne vinni a szezont.

Ez a Vidal gyerek olyannyira jön, hogy már itt van. Ez gyakorlatilag hivatalos.

Szerintem nincs okunk megkérdőjelezni Enrique igazolásait. Szóval annak ellenére hogy túl sokat nem láttam játszani örülök a srácnak. Ráadásul elöl is opció lehet, én nagyon kedvelem az univerzális játékosokat. Szélsőként meg lassan abszurdum ha nem vagy előre játékba is és védekezésbe is jó.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.07. 21:02:29

diagonal írta:
roby122 írta:
palesz77 írta: Már pedig nekünk jobboldalra klasszis játékos kell.
A gond az, hogy nekünk mindenhova klasszis kell sajnos, nem csak jobb oldalra. Legalábbis az élet nagyjából ezt bizonyítja folyamatosan. Szóval Pogbára is lehet mondani, hogy nem kell meg azt is, hogy majd mással megoldjuk csak meg kell mondani kivel. És Rafinha szintű játékossal biztos nem, legalábbis úgy nem hogy abból bajnoki cím meg BL győzelem legyen.
Ez is tipikusan az az eset, mármint Rafinha, mikor adott egy tehetséges, szimpatikus játékos aki nagyon sok helyen kezdő, sőt húzóember lehetne csak nem a Barcában mert itt peremember tud lenni.
Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
Halilovicsot meg nem tudom, én anno örültem neki mikor jött mert megvan benne ami kell, de azt mondtam évek telhetnek el mire felhozzák fizikálisan is a megfelelő szintre, kíváncsi leszek sikerül-e. A tehetsége nem is vitatható mert az megvan. A legjobb nyilván az lenne ha ő, mármint Halilovics oldaná meg 1-2 év múlva Iniesta és/vagy Xavi posztját.
Iniestat egyenlőre nem olyan életbevágó dolog pótolni , mint Xavit.
Xavi elmegy , Rakitic nem fogja végigbírni a szezont , a meccseken is ha folyamatos nyomja 60-70 perceket bír. Erre Gündogant már mondtuk egy páran 20-30 millióért el lehet hozni.
Iniestat ráérünk jövő nyáron is pótolni , mert benne azért még van 1-2 jó év. Utána majd ő is a padra fog szorulni , mint Xavi , addigra már be lenne építve az új igazolás.
Az összeg , mint mondtam engem nem tud meghatni. Ok , nyilván irreális összegek ne legyenek a tudáshoz képest , de ha valakiért le kell tenni a kért összeget , azért le kell tenni.
Sajnos nem fognak mostanság a Masiaról kijönni Xavi-Ini duók , az eredmények pedig szükségesek , meg kell venni adott összegért a játékosokat , ha az élet úgy hozza. Én ebbe már beletörődtem , de látom sokan mások még nem , hogy ezentúl ha nem is minden évben , de minden második évben lesz egy 50 milliós feletti igazolásunk.

Halilovicban hatalmas a potenciál , ő szerintem fel is fog majd nőni az A kerethez , de minimum 2 évet még maradjon a B-ben.

A jobbhátvéd kérdésről meg annyit , hogy Alves szerintem marad még 1 évet , jól is teszi.
Ez a Vidal gyerek meg csak akkor jöjjön ha a Montoya - Douglas duóból távozik az egyik. Akkor az rendben lenne. Egy Alves-Vidal duóval végig lehetne vinni a szezont.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 18:16:23

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =1&theater" target="_blank

Vidal már Barcelonában ! [-X

Ti örültök az érkezésének?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 18:12:40

Barcelona are in advanced talks to sign Sporting Lisbon player Cedric Soares (23) for in case Alves leaves. Latter didn't yet decide. [ara]

Ez alapján az jön le, hogy elsősorban azt akarjuk, hogy Alves és Vidal oldják meg jövőre a jobbhátvéd posztot. Szinte biztos vagyok benne, hogy Dani végül mard. Viszont ez a srác számomra rejtély, pedig sokadszor dobják már be a nevét. De gondolom ezzel nem vagyok egyedül.. :D

Montoya és Douglas meg már a nyáron mennek szerintem, a hírek alapján egyáltalán nem oszt semmilyen szerepet nekik Lucho.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 17:37:27

Messithebest írta: Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:
Figyi nem azt mondtam, hogy a csapat legrosszabb, leghaszontalanabb tagja, hanem a keret egyik legképzetlenebb játékosa.
A Kettő között elég nagy különbség van.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 17:11:13

visca el barca írta:
diagonal írta:Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
azért ne vegyük már egy kalap alá a két játékost. az egyik, mikor kiadtunk érte egy rahedli pénzt, már hosszú évek óta világklasszis játékos volt, a másik egyelőre egy egy-két szezonos, aránylag jó játékos.
Persze, de nem véletlenül kérnek érte annyit amennyit, csodák nincsenek, a Juve is tudja ki van kezében, mindenki pontosan tudja hogy potenciálisan a következő 10 év egyik legjobb középpályása lehet.
Hogy az lesz-e nem tudom, tőle is függ, meg sok mindentől, sérülések, hova kerül stb., de hogy az lehet belőle az nem is kérdés.
Nem mondom, hogy szaladjunk leigazolni holnap ( bár nem bánnám :D ), csak annyit hogy ő az egyik aki szóba jöhet, túl sok név amúgy nincs a kalapban a világon aki a Barcában kezdőbe állítható azonnal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.07. 16:32:50

Messithebest írta:Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:
Mondjuk nem tudom láttál-e valaha is olyan kombinációkat Alba és bárki között, mint amiket Dani hétről hétre lenyom.. Ügyes gyerek Alba, egy szélvész a baloldalon, Messi jobbról betett labdáira tökéletes is ez a berobbanós stílusa, de a komibnatív játékból ő nemigen tudja kivenni a részét. A passzjátéka talán neki a leggyengébb a gála 11-ből, ezen nincs mit szépíteni szerintem.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.07. 16:28:30

Capon írta:
whitecule írta: Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Jesszusom, akkor szúrom tökön magamat.
Az egyik legképzetlenebb játékosunk az egész keretben.
Én eddig örültem a Vidalos híreknek ne rontsátok el a kedvemet ilyenekkel. :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Komolyan szerinted Alba a legképzetlenebb? :D nem az hogy bejátsza az egész baloldalt, tényleg ... :lol:

Maximum talán azért nem lehet Vidalnak örülni, mert így nem biztos h a szélsők közül visszaér vki védekezni..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 16:28:21

Erxy írta:Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:
:)
Tartom továbbra is!
A gyorsaságán kívül milyen jó kvalitásai vannak?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 16:27:54

diagonal írta:Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
azért ne vegyük már egy kalap alá a két játékost. az egyik, mikor kiadtunk érte egy rahedli pénzt, már hosszú évek óta világklasszis játékos volt, a másik egyelőre egy egy-két szezonos, aránylag jó játékos.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.07. 16:23:17

Alba az egyik legkepzetlenebb a keretben? :shock:
lehet korai volt a nap hsz-e dijat kiosztani :lol:

Vidal ararol amugy megy a huzavona a forrasok kozott, az mindenesetre biztosnak latszik, hogy 20m korul fizetunk erte.
holnap lesz hivatalos, ezt megerositette a tv3, az ara meg a rac1 is, szoval biztosra lehet venni. :D
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 16:22:36

roby122 írta:
palesz77 írta: Már pedig nekünk jobboldalra klasszis játékos kell.
A gond az, hogy nekünk mindenhova klasszis kell sajnos, nem csak jobb oldalra. Legalábbis az élet nagyjából ezt bizonyítja folyamatosan. Szóval Pogbára is lehet mondani, hogy nem kell meg azt is, hogy majd mással megoldjuk csak meg kell mondani kivel. És Rafinha szintű játékossal biztos nem, legalábbis úgy nem hogy abból bajnoki cím meg BL győzelem legyen.
Ez is tipikusan az az eset, mármint Rafinha, mikor adott egy tehetséges, szimpatikus játékos aki nagyon sok helyen kezdő, sőt húzóember lehetne csak nem a Barcában mert itt peremember tud lenni.
Szóval Pogba, ok mondjuk 70-80 millió, ne jöjjön mert drága. Ki jöjjön aki 20-30 millió és megoldja Barca által elvárt szinten a dolgokat?
Suárez ugyanez a téma volt egy az egyben anno, én még jól emlékszem rá.
Halilovicsot meg nem tudom, én anno örültem neki mikor jött mert megvan benne ami kell, de azt mondtam évek telhetnek el mire felhozzák fizikálisan is a megfelelő szintre, kíváncsi leszek sikerül-e. A tehetsége nem is vitatható mert az megvan. A legjobb nyilván az lenne ha ő, mármint Halilovics oldaná meg 1-2 év múlva Iniesta és/vagy Xavi posztját.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.07. 16:17:49

whitecule írta: Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Jesszusom, akkor szúrom tökön magamat.
Az egyik legképzetlenebb játékosunk az egész keretben.
Én eddig örültem a Vidalos híreknek ne rontsátok el a kedvemet ilyenekkel. :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.06.07. 16:13:30

visca el barca írta:
whitecule írta:Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
:D

Kép
Többek között emiatt is nagyon örülök neki. Játéka alapján egy jobb oldali Alba, kb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 16:04:43

whitecule írta:Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
:D

Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.06.07. 15:55:08

Nem tudom tudtátok-e, de Vidal három évet lehúzott a La Masiában is, Albával voltak egy csapatban.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.07. 15:36:14

Úgy néz ki, hogy Vidal ára 20M-25M között lesz:

First bid for Aleix Vidal (25) was 10M, second was close to 20M, but Sevilla was yesterday holding out for fee closer to 25M buyout. [abc]

Transfer fee of Sevilla player Aleix Vidal (25) will be 18M plus 4M incentives (2M based on performance player, 2M on team performance) [ed]
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.07. 15:24:39

kristop írta: pogba most nyáron még marad torinóban, és a következőn hozni akarjuk.
Talán így lenne a legjobb. Következő idényre, vagy pontosabban januárban Gündogannal pótolni Xavit, majd jövő ilyenkorra már aktuálissá válhat, hogy Iniesta helyére is kell ember. Oda pedig Pogba tökéletes lenne, ha nagyjából maradna a mostani a középpályás szerepkör.
Válasz küldése