Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.09. 15:51:31

Kipukkant Fabregas????
Hmmm... Nem hinném!
Hihetetlen , hogy leírjátok ezt az embert!

Gündogan meg egyenesen vicc! Még az egy jó év se volt meg neki könyörgöm!
Vigye csak a Madrid 3 éve figyeltem a srácra fel amikor igazán be lett dobva azóta csak kiegészítő ember volt az elmúlt időszakban lett meg kapatva kissé! Egy szürke hétköznapi, sérülékeny , hisztis , TÖRÖK játékos!
Semmi több!

De nem baj hozzuk ide...

Komolyan nem értem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 15:49:02

Tarsi88 írta:
visca el barca írta:
csak ugy kivancsisagbol lehoztam a transfermarkt listáját az irányito középpályásokrol (ahol termreszetesen fabregas a top)

silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Pont ugyan így "pukkant ki" nálunk is Fabregas. A felsoroltak mindegyike hozná azt a szintet mint a mi fiunk.
nem mindegy h ki hozza azt a szintet? persze benne van a pakliban h akit hozunk jobb lesz, de az is h még annyit sem fog mutatni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.06.09. 15:36:28

visca el barca írta:
csak ugy kivancsisagbol lehoztam a transfermarkt listáját az irányito középpályásokrol (ahol termreszetesen fabregas a top)

silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Pont ugyan így "pukkant ki" nálunk is Fabregas. A felsoroltak mindegyike hozná azt a szintet mint a mi fiunk.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 15:18:55

LG írta:
visca el barca írta:azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Felőlem mehetne, és Thiago megkapná a játékperceit. Nem is hozném a helyére feltétlenül valakit, max. egy kiegészitő embert 4. számú embernek Xavi, Iniesta, és Thiago mögé. Szerintem sok mindent nem vesztenénk vele, elég felejtős teljesítményt nyújtott a 2 év alatt, fel lehet hozni a góljait, gólpasszait, de szerintem ez már néhányszor ki lett tárgyalva.
ez meg már itt egy totális paradoxon. találnál fabregasnál jobb "kiegészito embert, 4- számú embernek?"

most komolyan eladnád 40 millioért, hogy helyette egy tized annyi tudással rendelkező játékost 15-20 millioért?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.09. 15:15:27

Cesc-kel kapcsolatban azt olvastam, hogy elővásárlási joga van az arsenalnak illetve, ha eladjuk másnak, akkor a befolyt összeg egy része az ágyúsokat illetné meg. nem tudom mennyi igaz ebből, de ha így van, nem 47m-t kapnánk érte.

semmiképpen nem adnám el. túl nagy érték, hogy csak úgy eladjuk. igaz, hogy eddig nem váltotta meg a világot, de ha szimplán a statisztikáit nézzük ebben az évben Messi után a második helyen álla a kanadai táblázaton. lesz ő még ennél sokkal jobb. én azt mondom bízni kell benne továbbra is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 15:14:54

igen, az a baj, h mindenki csak mondja h adjuk el őket, de azt mrá senki nem tudja leirtni, hogy hozzuk helyette kiss bélát mert: 5 éve jol játszik itt-ott amott.

attol tudok még rosszul lenni, mikor itt is az megy mint a madridnál, hogy találnak egy jó játékost akinek volt egy jo idénye (gündogan, isco) és máris vegyük meg, mert biztos jó lesz 10 évre.

csak ugy kivancsisagbol lehoztam a transfermarkt listáját az irányito középpályásokrol (ahol termreszetesen fabregas a top)

silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.09. 15:12:59

Egy kicsit hozzá közelebb húz a szívem ezért is védeném!
Fabregast eladni a vezetőség nem akarja és nem is fogja!
Az égvilágon semmi probléma nincs vele!
Az, hogy nincs normálisan beépítve és nem fér meg a középpályán MÉG az nem az ő hanem a vezetőség barbár hibája, úgyérzem a jövő évtől Fix kezdő helye lesz Xavi helyén mert egyszerűen most már erre van igény!
Kell oda , ezért is vették meg! Nem bal támadó meg árnyék ékes badarságokhoz kell felhasználni!
Szánalmas!

CSÖCS FABREGAS napjaink egyik legjobb középpályása és ezt nem szabad elfelejteni , mint ahogy látjátok ezt Angliában is tudják a mai napig!



Remélem és szurkolok neki , hogy ő is hatalmas elismerést fog kapni mindenkitől!


A bizalom és a támogatottság meg van felé csak ezen a fránya fórumon nem akar ..... na mindegy :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.09. 15:09:01

visca el barca írta:azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Felőlem mehetne, és Thiago megkapná a játékperceit. Nem is hozném a helyére feltétlenül valakit, max. egy kiegészitő embert 4. számú embernek Xavi, Iniesta, és Thiago mögé. Szerintem sok mindent nem vesztenénk vele, elég felejtős teljesítményt nyújtott a 2 év alatt, fel lehet hozni a góljait, gólpasszait, de szerintem ez már néhányszor ki lett tárgyalva.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.06.09. 15:02:39

visca el barca írta:azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Biztos Iscot, Gündogant, esetleg Reust vagy Matát - nem én találtam ki, valakiktől már olvastam itt, hogy Reus meg hogy Mata kéne majd Xavi pótlására... :roll:

Én se értem amúgy, se Thiagot se Cescet nem adnám el, ha nem akarnak menni. Náluk tehetségesebb, mozdítható - bár nem tudom hogy nem mozdíthatóba is van-e ilyen, főleg ennyi idősen - irányítót kétlem hogy találnánk. Mindegyikük bizonyította már azt is, hogy képes a csapatban kiemelkedőt is nyújtani - tudom, azt is, hogy nem - csak idő kéne nekik szerintem. Cescnek hogy normálisan meglegyen a posztja, és beépüljön, Thiagonak meg hogy fejben felnőjön a feladathoz. Isco amúgy lehet hogy nem ügyetlen - csak videókat láttam róla, ott meg inkább cselezett mint passzolt, szóval nem tudom milyen irányító -, de tudtommal nem egy igazi irányító. Szóval vele se lennénk előrébb jelenleg. Azt a stílust amit Isco képvisel, azt Iniesta csinálja nálunk (ugye kb azt játssza mint Ini? remélem nem mondtam hülyeséget) és nála sokkal jobban. Benne meg még sok év benne van, szóval az ő váltásán még fölösleges gondolkozni. Szóval remélem egyiküket se adjuk el, és azt is, hogy mindkettejük képes lesz felnőni a feladathoz.

Cescet csak 2, max 3 év múlva adnám el akkor, ha ugyan olyan szezonokat hozna le, mint az idei, hogy csak fellángolásai vannak. De ezt is csak akkor, ha egy adott poszton tolhatja végi a szezont, és nem rakosgatjuk össze-vissza. Főleg nem középcsatár posztba. Én még bízok benne, emlékszem az őszi teljesítményére is, nem csak a tavaszira, az meg okot ad a bizakodásra - aztán lehet pofára esek majd pár év múlva, de legalább adjuk meg neki tényleg az esélyt ha már ennyit szenvedtünk érte.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 14:58:32

visca el barca írta:azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Ugyan nem egy poszt, de akár visszavontabban játszathatnánk Depayt...
vagy múltkor láttam játszani Yaw Yeboah-t, aki itt sokat valószínű nem mond, de a ghánai u17-es válogatott alapembere, egyesek a ghánai Xavinak kiáltják már ki! A tehetség mindenesetre megvan benne, meglátnánk mit hozna ki belőle!

Komolyra fordítva a szót, ha menne, jó kérdés kit lehetne hozni helyére és alapból én nem is adnám el. Ennyiért viszont már lehet útnak engedném, csak találnánk valakit. Ha meg nem, én akkor sem dőlnék a kardomba, mert akkor Thiago eggyel előrébb léphetne a sorban és meglátnánk, h tud-e bizonyítani nagyobb csapatok ellen. Legalább akkor nála is eldőlne, h tényleg nagy tehetség-e vagy mégsem akkora. Persze ez kockázatosabb lenne, az tény.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.09. 14:51:41

visca el barca írta:azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Gündogant... :lol:

Amúgy jönni fognak az "ilyen produkciót bárki lehoz" hsz-ek, ahogy mindig, ha egy játékos megosztó a szurkolók között vagy pontosabban itt a fórumon.
Ez is egy parttalan vita...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 14:45:00

azoktol kérdezném, aki gondolkodás nélkül eladnák h kit vennének a helyére?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.09. 14:29:03

Abban a világban, ahol egy Moutinho-J. Rodriguez duó 70 milla, ahol egy Fernandinho 35 milla, és ahol korábban egy Pastore, Carroll satöbbi vonal 40 milla volt, ott egy világ- és európa bajnok, a posztján alsó hangon top5-ös játékos, akit a klubja nem akar eladni, és aki nem akar eligazolni legalább 60 milla.

Lenne... ha nem 2 éve vettük volna meg kínkeservek közepette, több éves hajkurászás után, és nem a nevelőegyesületében játszana, ami az otthona, és ahova évek óta vissza szeretett volna térni. De mivel ez a helyzet, ezért szerintem egyértelműen ott díszeleg rajta a "Nem eladó"-tábla...

Nagyon is rendjén van ez így. Csalódott lennék, ha eladnánk, még bízom benne, hogy képes konstans jól játszani, meg azért nem egy kutyaütő a srác.

(A fentiektől függetlenül szerintem ez is egy egyszerű pletyka, de ha nem az, akkor is nevetséges húzás lenne, ha ennyiért eladnánk. Ő meg tudjuk mijéből csinálna tudjuk mit, ha pont a MU-ba menne...)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.09. 13:59:07

Nyilván gonodlom azért szenvedett érte a klub 2-3évet, hogy most 2év után rögtön továbbadja :)Ráadásul 46milla? Mi az most? Noname senkikért kinálgatnak annyit manapság..
Ti sem gondolhatjátok komolyan...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 13:56:25

Hát ennyi pénzért én elengedném. Majdnem 50m, abból lehetne vásárolni. Akár őt pótolni [mert Thiagoban úgy látszik nem bízik annyira Tito (még?)] vagy a kh-ra lenne több a keret.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.06.09. 13:34:49

Castiel írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/08 ... n=blhshare
a Sport.es a forrás, de abszolút nem hivatalos...
ÉS remélem is hogy nem adjuk el... mégha az árát Ts vételezésére is fordíthatnánk... amúgy sem hinném hogy elengednék "olajék", még ennyi pénzért sem...
Én meg remélem,hogy eladjuk.Lehúzott itt 2 szezont és nem alkotott semmi maradandót.Az meg külön+,hogy nyerhetünk is rajta több mint 10 millió eurót.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.09. 13:19:25

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/08 ... n=blhshare
a Sport.es a forrás, de abszolút nem hivatalos...
ÉS remélem is hogy nem adjuk el... mégha az árát Ts vételezésére is fordíthatnánk... amúgy sem hinném hogy elengednék "olajék", még ennyi pénzért sem...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2013.06.09. 11:44:24

Visszaolvastam az oldalt, és láttam Mangala nevét, mint lehetséges Barca védő.

Én mint Porto drukker azt mondom hogy ne jöjjön ide...MERT AKKOR ELMEGY A PORTOTÓL! :lol:

Komolyra fordítva a szót, a srác hatalmas nagy jövő előtt áll.Magas, erős fizikumú, akit nem lehet csak úgy felborítani.Egy az egybe egy meg egy pitbull. És a kapu előtt se botlábú(fejű).Főleg a fejjátéka ami kiemelhető.

Elvileg a Porto 20 milláért el is engedné. A vezetőség helyébe ennyiért röhögve perkálnám a pénzt. Szóval vele abszolút meg lehetne oldani a védőproblémát.
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 18:14:28

Kettőnél többet légyszíves ne idézz! m.
Bestbarca írta:
kova4 írta:
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
Jaja vágom...Láttam...Csak azért posztoltam újra,mert úgy éreztem,hogy sokan kicsit átsiklottak ezen link fölött,pedig a fórum jelentős részének jót tenne ha elolvasná...És énis tőled vettem, amúgy,te hívtad rá fel a figyelmemet,bocs,úgy keleltt volna hogy beidézlek téged... :wink:

Amúgy új hír,Fabregast állítólag 47milláért vinné a MU...No erre ki mit szól...Én nem adnám el...De a fene tudja,ennyiért...Azért annyira nem váltotta meg a világot itt...De persze csakis akkor lehet erről szó ha Thiago marad...Ami meg ugye necces...De amúgy sztem nem akar elmeni Cesc,szal igazából vhol mind1...A Mu-ba pláne erős lenne...
jó, oké... bocsánat :) csak hirtelen ideges lettem.. amúgy igazad van, hogy mindenkinek el kéne ovasnil
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.08. 18:08:43

Kettőnél többet légyszíves ne idézz! m.

Én is olvastam az NSOn ezt az elemzést, valóban érdemes elolvasni. Remélem Tito változtat egy két dolgon a következő szezonra. Szerintem a letámadást - amit az elemzésben is olvasni lehetett - újra meg kellene valósítani.

Fabregas témával kapcsolatban nem tudom mi tévő lennék Roselék helyében. Sajnos itt annyira nem váltotta meg a világot, mint amennyire várni lehetett, igaz lenne olyan poszt amin jobban teljesítene talán. Amennyiben Thiago marad -meg kell tartani - én ennyiért Fabregast elengedném.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.08. 14:55:46

kova4 írta:
Bestbarca írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
Jaja vágom...Láttam...Csak azért posztoltam újra,mert úgy éreztem,hogy sokan kicsit átsiklottak ezen link fölött,pedig a fórum jelentős részének jót tenne ha elolvasná...És énis tőled vettem, amúgy,te hívtad rá fel a figyelmemet,bocs,úgy keleltt volna hogy beidézlek téged... :wink:

Amúgy új hír,Fabregast állítólag 47milláért vinné a MU...No erre ki mit szól...Én nem adnám el...De a fene tudja,ennyiért...Azért annyira nem váltotta meg a világot itt...De persze csakis akkor lehet erről szó ha Thiago marad...Ami meg ugye necces...De amúgy sztem nem akar elmeni Cesc,szal igazából vhol mind1...A Mu-ba pláne erős lenne...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.08. 05:33:02

Bestbarca írta:http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
Ha megnézed a 4-gyel lentebb lévő hozzászólásomat, akkor látod, hogy pont ugyanezt linkeltem be, és ugyanezt írtam le egy kicsit bővebben...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.08. 02:41:57

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/

no ezt olvassátok végig...Sok mindent megválaszol...Sok itt forgó tévhitet helyre rak...Ebbe meg belekötni nem a mi tisztünk úgy érzem...

Ez volt a baj a védelmünkkel...Itt a megoldás...Csak egyik szélsőnek szabadna felmennie...És kell egy magas center aki gyors és technikás...Valdesnek mennie kellene...

Előljáróban ennyi...De tényleg érdemes elolvasni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.07. 22:54:18

Rinku írta:
Persze, csak tudod n úgy vagyok vele, hogy inkább +5 millió most, mint jövőre 20. Valdes szerintem megvan 15 millió euró. Egy Monaco, aki nevesincs senkire pazarol el 60 misit, nem pont Valdesen fog szrozni, legalább szvsz ezek után elég nevetséges lenne. Stegen max 20-ba kerülne. Meg lehetne csinálni az üzletet, nincs semmi akadálya, hogy mellé még egy védőt is hozzon a csapat, itt Silvára gondoltam most. Legyen ő 40 millió. Eddig tehát kell 45 misi, mert Silva+Stegen 5 milliója. Villa elmegy kb. szintén 15-ért, nem hiszem, hogy valahonnan 30-t ne tudnának előkeríteni. Neymar ára egy dolog, a srác már jövő év végére vissza fog termelni mindent, ha nem előbb. Biztosan meg lehetne oldani. A kérdés, hogy meg akarják-e oldani, vagy inkább skótoskodnak Adrianoval meg Mascheranoval a kh poszton, azt vagy bejön v. nem. Idén nem jött be, ahogy láttuk, jövőre sem fog. Nem vagyok a nagy pénzköltés híve, de néha mélyen a zsebbe kell nyúlni. Nem hozhatunk Mátyiőt meg Ramit meg ilyen hátha embereket, ha BL-t akar nyerni a csapat, sziklaszilárd pont kell a védelembe, most ismét elő kell venni a malacperselyt, mert néha csak így megy. Ez most nem választás kérdése, most pénzt kell áldozni, akár nagy összeget is.
Ha azt vesszük, hogy Neymar idén "csak" 10 milliót emészt fel úgyhogy elvileg nem lenne gond egy nagyobb befektetés. Nem igazán tudom mi lehet Rosellék fejében, remélem még nem mondtak le Silváról.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 19:16:08

kova4 írta:Itt egy írás, érdemes végigolvasni... http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... tekinto_I/
huh s csávó bő lére eresztette :lol: szerintem egy edző nem szakmazik ennyit

azért az durva, hogy idén 27 különböző védelmi felállásunk volt :? :D

http://barcelona.blog.nepsport.hu/files ... 7_2013.jpg
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése