Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.12.28. 10:36:04

Elnézve ezt a Neymaros videót.: látszik hogy nagyon érdekli a gyereket hogy mindig szép és technikás játékot mutasson be, ha megfigyelitek mindig ilyen furán tartja a kezét, mindig a technika a lényeg, ami nem baj. vannak benne a régi Ronnie-s vonások. VIszont: egy kis kondi ráférne, európában elnyomnák. Talán nem tenne rosszat ha a Barcába jönne. itt megtanulná az alázatot, megbecsülést. persze kellenek néha ezek a látványos dolgok, de itt meg kellene tanulnia hogy igenis fontos hogy a jó megoldást válassza. vagy passz vagy csel, és fontosak a csapattársak! itt nem ő lenne a legnagyobb isten.. ha ezt megértené, és mi meg tudnánk értetni vele, akkor sztem sokat fejlődhetne. DE: szerintem ennyi pénzért felesleges lenne, ennyi fizuval meg főleg. igazából nincs is rá szükségünk, csak sztem ha európa akkor leginkább a barca futballjából tudna tanulni. sztem ha realba menne, elsztárosodna. kicsit olyan cr feelinges is a srác. kiváncsi vagyok mit hoz a jövő.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.12.28. 10:31:24

december 28. Spanyolországban az ártatlanok napja (Día de los inocentes), és ilyenkor a lapokban néha kevéssé hihető hírek is napvilágot látnak.
Akárcsak mifelénk április elsején…
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.28. 09:37:35

Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha Torrest meg Neymart megvennénk 50-50 milkóért, a Sergi Roberto, Montoya, Cuenca triót meg odaajándékoznánk a Chelsea-nek ... :lol: :lol:

Nem kell ezeket komolyan venni, valamivel fel kell ébreszteni az emberekben a kíváncsiságot ... Egyébként én inkább Torrest preferálnám, mintsem Neymart, a spanyol nálunk újjászülethetne.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.28. 09:33:09

csabimo írta:Tudom h nem sokan szeretitek az ilyen youtubos videokat, de azt az utolsó kötényt érdemes megnézni :DDD http://www.youtube.com/watch?v=lmDc5v-gtZw
Azt mondd meg nekem, hogy ezekre mikor van idő akár Spanyolországban is, de főleg a BL-ben mjuk egy angol csapat ellen...pl az első jelenet. Neymar egy nagyon ügyes, technikás gyerek, aki szeret bohóckodni, erre való Brazília, maradjon is ott.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.28. 08:45:54

Lola írta:sziasztok! nem tudom, hogy mi igaz belőle vagy mi sem, de épp az előbb olvastam a mundodeportivon, hogy Torres jön télen Montoya, Cuenca és Sergi Robertoért cserébe... remélem, hogy ez csak egy rossz tréfa!
Már vártam mikor jön vmi hasonló. :lol:
Nem kell elhinni az ilyesmit. MIndamellett sztem lesz majd tárgyalás Torres kölcsönvételéért. Pl egy olyat el tudok képzelni simán h Torres jön hozzánk kölcsönbe, míg Montoya és Sergi Roberto menne oda fél évre.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.28. 00:22:48

barca99 írta:
Barcaforever írta:Én úgy vagyok vele, ha jön jön, ha nem nem, tény, h brazilokkal még nem égett be a klub, akik nagy jövővel érkeztek a klubhoz, mindenki teljes odaadással nyomta végig az itt létét.
Rochemback. :lol:

Nem tudom követed-e mondjuk napi szinten a Sportot, de baromi sok kacsát írnak. Sportnapilap, egyszerűen nem történik annyi minden, nincs annyi exkluzív interjú, hogy minden nap lehessen valamit írni, amivel megfelelő példányszámban elmegy a lap/jön a kattintás az oldalra. Ezeken meg simán lehet pörögni.
Nem tudom te miről beszélsz, én elég rég nem olvasok magyar nemzeti sportot, ha arra gondolsz.Vagyis csak gondolom, mert a katalán SPORT-ban elég sok interjú van (www.sport.es), arról nem is beszélve, h hülyeséget nem fognak leírni benne, mert hiteles lap abszolut, minden Barcelonaban élő ember azt olvassa.

Rochemback.....Azt az érát sztem hagyjuk, akkori igazolási politikákat, Geovannival együtt.
Kép
Lola
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011.08.15. 00:33:21
Tartózkodási hely: Castelldefels

2011.12.28. 00:19:12

sziasztok! nem tudom, hogy mi igaz belőle vagy mi sem, de épp az előbb olvastam a mundodeportivon, hogy Torres jön télen Montoya, Cuenca és Sergi Robertoért cserébe... remélem, hogy ez csak egy rossz tréfa!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.12.28. 00:12:56

Tudom h nem sokan szeretitek az ilyen youtubos videokat, de azt az utolsó kötényt érdemes megnézni :DDD http://www.youtube.com/watch?v=lmDc5v-gtZw
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.12.27. 23:09:53

Neymar nagy sztár lehet. De egyenlőre nagyobb a füstje mint a lángja.
Nem kész arra, hogy Európában nyomja. Kezdjen el gyúrni de gyorsan. :D
Amit nála nagy pozitívumnak tartok az az, hogy nála nem lesz az a probléma ami annyi másik Brazil játékosnál volt. Adriano,Ronaldinho eléjszakázták a karrierjüket. Ő már most 19 évesen családapa. Rendezettebb a magánélete.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.12.27. 22:56:23

Mezner2 írta:Ronaldinho óta ő az első olyan játékos akinél érzem,hogy akár el is érheti azt a szintet amit ő képviselt:
Azt szerintem ne reméld mert olyan nem lesz.De nem csak Neymar nem lesz olyan...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.27. 22:50:03

Barcaforever írta:Én úgy vagyok vele, ha jön jön, ha nem nem, tény, h brazilokkal még nem égett be a klub, akik nagy jövővel érkeztek a klubhoz, mindenki teljes odaadással nyomta végig az itt létét.
Rochemback. :lol:

Nem tudom követed-e mondjuk napi szinten a Sportot, de baromi sok kacsát írnak. Sportnapilap, egyszerűen nem történik annyi minden, nincs annyi exkluzív interjú, hogy minden nap lehessen valamit írni, amivel megfelelő példányszámban elmegy a lap/jön a kattintás az oldalra. Ezeken meg simán lehet pörögni.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.27. 22:46:18

csabimo írta:2: védekezés...

Hát igen, 19 évesen már 1 vagy 2 gyerekes apa? :lol:

Amúgy én örülnék az érkezésének, szerintem ő is befuthatná nálunk azt a karriert, amit anno Dinho. Az ára kicsit borsós, de előbb olvastam egy hsz-t, hogy ha most megvesszük, és kifizetjük, és csak 2014-ben jónne, de addig 15-ször megsérül komolyabban (ne legyen így, csak egy feltevés :oops: ), akkor mi a bráner lesz?Kidobtunk sok millió jurót a szemetesbe ... Ettől félek, de még egyszer mondom, örülnék neki ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2011.12.27. 22:40:40

Ide Neymart:D imádom a srácot,ahogy él,ahogy játszik,látszik rajta hogy imádja amit csinál.19 évesen egész Brazília a lábai elött hever,és mégsincs kirívóan nagy arca,és emellett elképesztő dolgokat csinál a labdával.Ne értsetek félre,semmi bajom sincsen a Messi,Ini,Xavi típusú emberekkel,de attól,hogy ő él is a foci mellett,és kiélvezi MINDEN percét annak,hogy világsztár máris rosszabb ember mint Ini-ék???Mert sztem egyáltalán nem,Ronaldinho óta ő az első olyan játékos akinél érzem,hogy akár el is érheti azt a szintet amit ő képviselt(főként játékosságban),Messit is nagyon szeretem, de nálam RONALDINHO volt A játékos, újra azt szeretném,hogy olyan emberek legyenek a világ legjobbjai akik mosolyognak a pályán,és nem felejtik el,hogy ez végeredményben csak egy játék :roll: :oops:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.12.27. 22:04:08

Mennyivel több divagtszurkolónk lenne miatta :D...

Én ugy gondolom h lenne helye a keretben! Pláne ugy h 2014-től alkalmaznánk! Szerintem marketing szempontból is erős a srác, ami szintén egy plussz nálam! piszkos anyagiak :D Továbbá hozzánk szeretne jönni, mondjuk ki nem ? :)
Rosellt pedig támogatom, mert idáig jó déntései voltak, és ez a srác nálunk hatalmas karriert futhatna be...Egy valamire kellene csak megtanítani, illetve kettőre: 1: alázat 2: védekezés...a többivel nincs gond :)

Kiváncsi volnék az árára?? A mai árak, és az igazoláspolítákánkat nézve, szerintem nem szívesen mennénk 40 milla fölé!!!
socio66

2011.12.27. 21:28:19

még ha félreteszem minden kétségem,és azt mondom hogy oké,a srácban tényleg benne van egy nagy karrier,akkor sem tudna itt messi mellett kiteljesedni,két domináns sztár nem fér meg egymás mellett, márpedig ameddig messi itt van,addig itt más nem lesz alfahím. :)
sokszor fantáziálunk arról is,hogy vajon mit művelt volna ronaldinho és messi ha együtt élik meg legjobb éveiket,de az sem működött volna,pontosan így a jó hogy mindketten külön vezethették sikerre saját csapataikat.
neymarnak egy olyan csapat kell,ahol megváltóként várják és kinyalják a hátsóját a pályán. mivel jelenleg a topcsapatok fele kisebb-nagyobb válságban van,így van választék.
mi pont nem tartozunk közéjük.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.12.27. 21:22:13

tudomásom szerint a hatharom tiltott oldal,de azért érdekes dolgok vanak ott-Neymar már aláirt!

:shock: nemtudom,sírjak-e vagy nevessek,ez már nekem madridos feelin´
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.27. 21:00:56

Várjuk ki a végét az ügynek.Én személy szerint örülnék az érkezésének,de ez csak az én véleményem.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.12.27. 20:42:31

socio66 írta:csak a sporton írnak róla valóban,de túl konkrétnak tűnik ahhoz,hogy kamu legyen.
szóval sok pletyka van az oldalon,de olyat még nem nagyon láttam hogy címlapon hozzanak le konkrét számokkal egy megállapodást,aminek semmi alapja nincs.
egyelőre várom a fejleményeket,majd akkor véleményezem a dolgot ha hivatalos lesz,bár korábban már írtam hogy mi az álláspontom. :)
Igen, igazad van, azért linkeltem be reggel, csak elnéztem és a Barca vs Real topicba raktam be.

A sport sose hozott le kacsát, talán az egyetlen újság volt a világsajtóban, amelyik semmi konkrétumot nem írt a Fabregas mesékkel kapcsolatban az évek során, csak júniusban, h augusztus közepén végleg Barcelonába költözik Cesc.

Kíváncsi leszek én is, h mi lesz a sztori vége, mert sztem semmi szükségünk rá, ennyi pénzért, ilyen kiváló fiatal tehetségek mellett.Rengeteg 19-20 éves játékosunk ifi eb vb győztes, aminek persze oka van.Cuenca,Tello,Gerard D.Nem mondom, h csak saját nevelésekben kell gondolkodni, mert Bojannak vagy Assulinnak kb ugyanennyi idősen rárakták az új Raul és Ronaldinho jelzőt.

Én is azt mondom, h akkor már David Silva vagy Mata.Nem értem, mikor ott volt a lehetőség miért nem igazi szélsőt hoztunk, szélre, és arra is volt szükség.

Én vagyok vele, ha jön jön, ha nem nem, tény, h brazilokkal még nem égett be a klub, akik nagy jövővel érkeztek a klubhoz, mindenki teljes odaadással nyomta végig az itt létét.(Ronaldinhonak örökké hála, h felvezette nekünk ezt a csodás korszakot, nem beszélve Rivaldoról,Ronaldoról vagy Romarioról)

Tény, h amelyik brazil idejött világbajnok volt vagy lett és aranylabdát kaptak lehet ezt szeretnék elérni a srác lévén!? :twisted:
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.27. 17:52:27

Rosell azt nyilatkozta, hogy ha jön Neymar, akkor az Pep döntése lesz. Ha kell Pepnek, akkor Rosell kihasználva a kapcsolatait, jó üzletet tud kötni a Santossal. Szerintem nincs rá szükségünk, és igazából nincs is nagy értelme ennek az egésznek. Túlságosan galaktikus lesz már a csapat...így is már ha csak a csatárokat nézzük, Messi-Alexis-Villa nemzetközileg is elismert klasszis, Pedro is világbajnok stb, és akkor még ott van Cuenca, és Cesc-Iniesta-Thiago-Adriano...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.27. 17:43:53

Balinho írta:Alapjában egyetértek, de azért a rossz igazolásokról Csigát is idevéve annyit azért hozzátennék, hogy Rosellnek nem volt köze egyikhez sem, mindet a Laporta érában szereztük meg. Eddig Rosellre egy szavunk sem lehet igazolás fronton (Masch, Adriano, Cesc, Alexis), szerintem minőségi igazolásokat, vállalható áron hozott tető alá.
És ha úgy vesszük ő intézte Ronaldinhot is. Gondolom egy hasonlóan nagyot akar megint húzni most Neymaron.
Igazolások terén tényleg senkinek egy rossz szava sem lehet Rosellel kapcsolatban!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.27. 17:28:18

Bob, meg mindenki. Szerintetek úgy ismerjük Guardiolát, hogy az olyan játékosokat akik nem védekeznek, és nem csinálják azt amit mond nekik, akkor játszatja majd? Nem! Ha Neymar feleslegesen cselezik majd és elveszti a labdát és még védekezni sem megy vissza, akkor 1 percet sem fog játszani és ezt a srác is jól tudja szerintem ha követi a Barcelona meccseit.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.12.27. 17:19:38

MichaaBee írta:Ha Rosell ennyi pénzért, ilyen fizuval idehozza ezt a brazil cselgép fenegyereket, akkor nálam végleg elásta magát.
MichaaBee írta: Végülis tényleg nincs egy rossz szavam se Keirrison, Ibrahimovic, Villa, Cáceres, Henrique, Hleb teljesítményére... :roll: Nem azt mondom, hogy Pep nem tud igazolni, de attól hogy az utóbbi évben jól jöttünk ki az igazolásainkból nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz.
Alapjában egyetértek, de azért a rossz igazolásokról Csigát is idevéve annyit azért hozzátennék, hogy Rosellnek nem volt köze egyikhez sem, mindet a Laporta érában szereztük meg. Eddig Rosellre egy szavunk sem lehet igazolás fronton (Masch, Adriano, Cesc, Alexis), szerintem minőségi igazolásokat, vállalható áron hozott tető alá.

Neymar persze ettől függetlenül rohadtul nem hiányzik nekem se, főleg ha igazak a hírek, hogy Di Maria 1,8M Eurot keres a Madridban évente. Amennyire innen belelátni, nagyon el vannak szaladva a fizetések, úgyhogy az az évi 7 rohadt magasnak tűnik nekem. Mindenesetre remélem, hogy csak kacsa, mert lutri a 2014 és lutri maga Neymar is.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.27. 16:41:40

Csak gondoljatok bele pl. a mezeladásra... Hány barca drukker venné Neymar feliratú barcamezt?...

Tehát nem a csapat érdekében akarják megszerezni őt, hanem a neve miatt... Valljuk be kezdünk hasonlítani a Real átigazolási politikájára....
Minek ide neymar, mikor ott van dugig tele csatársorunk... Ráadásul nem kis playák vannak a B -ben is.

szerk: De azért ne értsétek félre, kedvelem Neymart, de fölösleges ide! Ráadásul fel kell pakolnia még izmokat hogy fel tudjon venni a versenyt az európai focival.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.12.28. 01:35:41-kor.
KépKép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.27. 16:26:10

lluisllach89 írta: Elmélkedünk. Mi volt jó transzfer, mi nem. Mi lehet a háttérben.

De olvastunk már jó pár pletyka lapot, de azért köszönjük szépen hogy felnyitottad a szemünket :)
akinek nem inge...

Elmélkedés:
szerintem Rossel szertné megszerezni a brazilt és szerintem üzleti szempontból nincs jelenleg olyan játékos aki jobban megérné , mint ő bármennyi is lenne a fizetése illetve az ára...akkora marketingértéke van amiből csak jól jöhet ki a klub mégha csak padozna is...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.27. 16:11:20

lluisllach89 írta: Te jó ég :shock:

De hivatalos csak akkor lesz ha az nb1.hu is lehozza.
:mrgreen:

Én várom, hogy hivatalos legyen, vagyis inkább hogy ne, nagyon meglepődnék, s csalódott lennék ha idehoznánk!Mégha 2014 akkor is, ilyen ember a mi kis gépünkbe nem fér be, mire már csak a hajlandóságot megtanulja, hogy kőkeményen védekezni kell, addigra kapunk 5 gólt róla!Plusz a cselezésről is hamar le kellene szoknia, nem egyszerű a történet, s addigra már lehet nem is Pep lesz az edző!Nem örülök ha igazak a hírek, nagyon nem!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése