Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.08.01. 15:28:24

andreas írta:
westerngom írta: Pep vagy Cruijff visszahozná?
Elnézést kérek az OFF-ért!
Mindkettő visszahozná:)


Pep vagy Cruijff , mindkettőnek a foci volt a lényeg. Nem akartak feltétlen védekezni stb,soha nem az volt a lényeg ami ma!

Elnézést az OFFért... ilyen focival, nekem nem kellene semmi:)
Szerintem tévedsz...
Mind két edző kitette a problémás játékosokat a csapatból rövid időn belül.
Az is röpült aki nem ált be a sorba, vagy túl nagy volt az egója, nem hogy egy bulibáró pávát megtűrtek volna a keretben aki rombolta volna a morált.

A jelenlegi foci amit játszunk az nagyban az edzőnk és pár érinthetetlen játékos sara.
Én is szenvedek ettől a játéktól amit hétről - hétre látok a csapattól, de nem tetézném belső feszültséggel amit egy kiskakas okozna.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.01. 14:57:58

westerngom írta: Pep vagy Cruijff visszahozná?
Elnézést kérek az OFF-ért!
Mindkettő visszahozná:)


Pep vagy Cruijff , mindkettőnek a foci volt a lényeg. Nem akartak feltétlen védekezni stb,soha nem az volt a lényeg ami ma!

Elnézést az OFFért... ilyen focival, nekem nem kellene semmi:)
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.08.01. 14:43:01

Az idő mindent megszépít...

Lusta vagyok visszakeresni a Neymar topikban, hogy hányszor írtuk le és kérdőjeleztük meg, hogy tényleg erre az öncélú, öntörvényű, pávára van szüksége a csapatnak, mikor még itt focizott?
Nála többet senki nem fetrengett, hőbörgött, kakaskodott a pályán az esetek nagy részében teljesen feleslegesen. A játékának nagy része teljesen öncélú volt. Gyakran a felesleges cseleivel amikkel nem a játékunk hatékonyságát segítette, ugyan úgy labdavesztéssel végződött mint, amiért most Dembelét kövezik meg jó páran. Akkoriban olyan nevek voltak a csapatban mint Puyol, Xavi, Iniesta akik a két kézzel a földön tartották, de mára ki tudná ezt az egót a csapatban kezelni. Ernőt megenné reggelire....
Egész ittléte alatt az apja és a sleppje folyamatosan kevert, követelődzött a háttérben vele egyetemben. Az utolsó pillanatig csöndben voltak és hazudtak a klubnak és a szurkolóknak, a klub váltást illetően. Gusztustalanul és gerinctelenül, továbbá pénzt követelve, haraggal távozott a klubtól.
Jelenleg már 27 éves a brazil labdaművész, folyamatosan sérülésekkel küzd és botrányból botrányba fordul a magánélete. Én már a teljesítményében sem lennék olyan biztos, mint itt jó páran....
Mi változna, ha visszajönne?, elhagyná a sztárallűrjeit amitől ki volt borulva az egész fórum?
Kisebb lenne az egója? Apja röviddel ezután nem kezdene el megint keverni és mocskolná be a klubot?
Most komolyan srácok, szükségünk van rá?, vagy csak a szép emlékek beszélnek belőletek?

Pep vagy Cruijff visszahozná?


Elnézést kérek az OFF-ért!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 14:29:29

Marca:
Neymar közlegény megmentése :D

https://www.marca.com/en/football/barce ... b45ee.html" target="_blank

Röviden:
*Marca szerint mindhárom fél(Barca, Neymar, PSG) érdeke az üzlet létrejötte
*Barcánál tudják, hogy azért ha van rá lehetőség, a PSG bárki másnak szívesebben adná el Neymart, így inkább kivárnak, Neymar viszont már aggódik, és szerinte a Barcának komoly ajánlatot kellene tennie
*Leonardo(PSG) találkozni fog Neymarral, és megpróbálja meggyőzni
*A Barca akarja Neymart, de nem minden áron, nem kockáztatnak meg mindent érte

M4 sport:
https://www.m4sport.hu/kulfoldi-foci/ci ... l-maradni/" target="_blank

Már csak azért is jönnie kéne, hogy a téli átigazolási szezon ne ezzel legyen tele :lol:
Ha a PSG-nek van esze, és a nyár haladtával semelyik más klubnak sem kell, akkor le kell ülni a Barcával tárgyalni, és megállapodni egy köztes megoldásban.
Egy 90+90 millióra(+ bónuszok?) szerintem a nyár végén ők sem mondhatják hogy ehelyett inkább megtartják a hatalmas fizetésű, demotivált játékost.



Coutinhot én amúgy eladnám már 70 millió környékén is. Túlárazva vettük, nem vált be Valverdével, de jövőre sem lesz piacképesebb, főleg ha még egy rossz szezont fut nálunk.
Jut eszembe, mit fogunk vele kezdeni így hogy Griezmann is itt van már?
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.01. 14:12:36

MesQueUnClub írta: Valamit félrefordíthattak ott a madridos kollégák mert elvileg pont arról volt szó hogy ilyenbe nem mennének bele hanem egyből akarnak érte pénzt hogy tudjanak helyettest hozni.
Fordítás ide vagy oda:) Van a mai piacon olyan aki Neyt tudná pótolni?
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.01. 14:00:18

nagyatyesz írta:A madrid fórumon azt olvastam, hogy elvileg a Psg hasonló is elengedné Neymart, mint ahogy ők vették Mbappét. Most kölcsön, jövőre fix 180 millio vételár ellenében.
Én továbbra sem tudom magam sem eldönteni, hogy jó lenne-e a klubnak őt visszahozni. De ha valahogy Cout bele lehetne vonni normális áron a bizniszbe, akár kölcsön, kötelező vételi opcióval, akkor lehet megérné. Jövőre ha esdtleg Suarez dobbantana, akkor elég komoly fizetési tehertől is szabadulna a klub
Valamit félrefordíthattak ott a madridos kollégák mert elvileg pont arról volt szó hogy ilyenbe nem mennének bele hanem egyből akarnak érte pénzt hogy tudjanak helyettest hozni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.01. 13:50:48

A madrid fórumon azt olvastam, hogy elvileg a Psg hasonló is elengedné Neymart, mint ahogy ők vették Mbappét. Most kölcsön, jövőre fix 180 millio vételár ellenében.
Én továbbra sem tudom magam sem eldönteni, hogy jó lenne-e a klubnak őt visszahozni. De ha valahogy Cout bele lehetne vonni normális áron a bizniszbe, akár kölcsön, kötelező vételi opcióval, akkor lehet megérné. Jövőre ha esdtleg Suarez dobbantana, akkor elég komoly fizetési tehertől is szabadulna a klub
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.01. 13:32:13

Szerintem senki nincs, aki ne ismerné el azt, hogy Ney, Griez tud focizni. Nem kérdés ez. A kérdés az, hogy kellenek-e ilyen mentalitású emberek egy csapatba, amelyből korábban hülyét csináltak?
Pusztán ez a kérdés?!
Vagy jobban kellene a gyökerekhez, fiatalokhoz és hagyományokhoz visszanyúlni?
Természetesen a válasz igen, akkor ha a vezetés olyan, mint épp most nálunk. Botrányok között hoztuk el Dembit és Cou-t és most botrány van Griez és Ney miatt is. Nemzetközileg lejáratjuk magunkat.
A szerény véleményem az, hogy amennyiben nem EV lenne az edző, akkor Dembi és Cou is sokkal jobban bevált volna, bár szerintem Dembelé korántsem nyújtott rossz teljesítményt.
Más kérdés, ha nem EV lenne az edző, hanem egy karakán, kemény fószer, akkor nem volna uram-bátyám spanremdszer sem, ami itt a másik hatalmas probléma.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 13:20:14

mess2009 írta:...nem kell már ide Neymar!?
utoljára akkor volt élvezetes és hatékony támadójátékunk, amikor az első sort MSN-nek hívta a fél világ és ha emlékeim nem csalnak az N betű alatt Neymar rontotta itt a levegőt :shock:
a vezetőség pedig csak helyre hozhatná azt az orbitális baromságot, amit a Coutinho -Dembélé kettős importjával elkövettek. mondom hozhatná....de aligha fog sikerülni.akiknek pedig a nem kellenek ide Griz...,Ney... félék, hát valóban nem ha a Barcelona végképp egy La Liga-s középcsapatként akar gurigázni...
Én is hoznám, bár akkor Griezmann felesleges volt.

Persze szigorú megszorításokkal, kezdve azzal hogy csak megfelelő hozzáállással, életvitellel jár a fizu, szó sem lehet sorozatos késésekről, piálásokról, nehogy az legyen hogy kap egy 5 éves szerződést, és kényelmesen elbulizhatja az utolsó éveit.
Ha ebbe bele menne, akkor érdemes lenne hozni mert tényleg elszánt, ha meg nem hajlandó ebbe a megkötésbe, akkor felesleges hogy itt partihuszárkodjon.
Bár gyanítom, ha ez lenne a célja, akkor nem akarna lelépni, mert ahhoz tökéletes lenne a PSG
Na meg azt is bele raknám kikötésként, hogy sérülten sem utazgathat a tesó szülinapjaira :lol:

Én úgy vagyok vele, hogy ha tényleg ráeszmélt 27 évesen, hogy van még egy utolsó dobása megmutatni, és ezért képes áldozatokat hozni akkor jöjjön, mert sokat nyerhetnénk vele, mert ha rendbe szedi magát még mindig TOP 3.
Ő is olyan, akinek jót tesz ha nem engednek meg mindent neki, amíg itt volt, nem voltak komoly problémái, ahogy elment, rögtön jöttek az allűrök.

De ez az egész egyre valótlanabbnak tűnik, mert Coutinhot nem tudjuk értékesíteni, a PSG meg aligha fog belemenni egy részletfizetésbe.(Bár egy 90 millió most +90millió télen/nyáron elég jó deal lenne, és a PSG-nek a legnagyobb prioritás Mbappét megtartani, akinek jó eséllyel csak akkor adja meg a rekordfizut a PSG, ha Neymar már nincs)
Amúgy azzal, hogy BL-be nevezhető már télen igazolt játékos is, az sem kizárt hogy ha jön, akkor télen, és szerintem a téli átigazolási szezon is egyre nagyobb szerepet fog kapni a focivilágban.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.01. 13:02:33

...nem kell már ide Neymar!?
utoljára akkor volt élvezetes és hatékony támadójátékunk, amikor az első sort MSN-nek hívta a fél világ és ha emlékeim nem csalnak az N betű alatt Neymar rontotta itt a levegőt :shock:
a vezetőség pedig csak helyre hozhatná azt az orbitális baromságot, amit a Coutinho -Dembélé kettős importjával elkövettek. mondom hozhatná....de aligha fog sikerülni.akiknek pedig a nem kellenek ide Griz...,Ney... félék, hát valóban nem ha a Barcelona végképp egy La Liga-s középcsapatként akar gurigázni...
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.08.01. 11:18:14

nagyatyesz írta:Én nem gondolnám, hogy Griezman mentalitásával gond lenne.
Nem lesz vele gond, személyisége irritáló, de a képességeihez nem férhet kétség, technikai képzettsége alapján illeni fog a csapatba, nagyon érzi a rövid passzos játékot.

nagyatyesz írta: Neymar már kérdéses...
Remélem, hogy nem lesz kérdés, mert nem kell ő már ide, semmilyen aspektusban nem merülhetne már fel a neve a klubnál. :evil:

nagyatyesz írta: hogy EV hogy fogja használni a Messi, Suarez, Griezman, Coutinho, Dembele ötös fogatot.
egyszerre sehogy... alap játszik Griezman - Suarez - Messi támadó hármas csapaágyasra hajtva.
Az utolsó 10 percekre felkészül Coutinho vagy Dembele.
:cry:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 10:39:29

Nekem se szimpatikus Griezmann, és akkor még finoman fogalmaztam, de nem hiszem, hogy gondok lennének a mentalitásával. Ahogy mondta, Ő még a Ligát se nyerte meg, nem kételkedem benne, hogy oda fogja tenni magát és teperni fog, már csak a rivaldafény miatt.

Sajnos tényleg sokan vagyunk a kp-ra, akár Rakitic akár Vidal lép, én sajnálni fogom, főleg úgy, hogy Busquets leépülését még nézegethetjük egy ideig.
Szerintem Rakitic lesz a távozó, érte jobban kapkodnának, több pénzt is kapna belőle a klub, és Malcom eladásával még a nem EU-s helyekkel is beljebb vagyunk, ami nem sürgeti Vidal eladását.

És szerintem az is jót tenne mindenkinek, ha az Alena-Puig párosból valaki kölcsönbe benne. Alena-ra szavazok, neki már van elsőosztályú tapasztalata és még a mezszámát is elvették :D
Ennyi idősen tényleg folyamatosan játszania kéne.
Puig-al még belefér, hogy az edzésen tanul a nagyoktól és mellé néha-néha bejön a végére. Esetleg a kisebb csapatok ellen kezdene, de tudjuk, hogy Ernőnél nem így működnek a dolgok.

De ha a korukat nem is nézem, a két játékos közül egyértelműen Puig néz ki tehetségesebbnek, kettejük közül én hozzá ragaszkodnék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.01. 10:25:59

Én nem gondolnám, hogy Griezman mentalitásával gond lenne. Neymar már kérdéses...ahogy az is, hogy EV hogy fogja használni a Messi, Suarez, Griezman, Coutinho, Dembele ötös fogatot.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.01. 10:19:56

Léfe írta:Oldatl irják, Rakitics vagy Vidál közül 1 mehet. Szerintem mind a kettő. Van elég középpályás, ráadásul csapat átlagosan elég öreg.
Szerintem mindkettőre szükségünk van. Elkötelezett , jó játékosok. Vidal az előző szezonban is az egyik legjobb volt a középpályán és a mentalitása is annyira kell, mint egy falat kenyér.
Szerintem pontosan Griezmanokra és Neymarokra nincs szükség, akik egyike sem fiatal és a mentalitásukról ne is beszéljünk.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.01. 09:50:33

Oldatl irják, Rakitics vagy Vidál közül 1 mehet. Szerintem mind a kettő. Van elég középpályás, ráadásul csapat átlagosan elég öreg.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.31. 20:45:34

https://le10sport.com/football/mercato/ ... iti-467409" target="_blank
Állítólag a United megint szemezget Umtitivel. 9 napuk van angoloknak igazolni azthiszem, kíváncsi leszek mennyire indulnak be holnaptól.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.31. 15:38:31

Szerintem 41-ért jött, szóval sikerült visszaszerezni az árát. Kár érte mert nem tehetségtelen a srác, de semmi értelme nem volt leigazolni, így hogy már az elején világos volt hogy az edzői stábból senki sem kérte.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.31. 15:25:35

Mennyiért vettük? A 40 jó pénz ennyi meccsel a háta mögött
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.07.31. 13:36:46

soadroli írta:An agreement between Barcelona and Zenit Saint Petersburg has been reached for Malcom's transfer, €40M + €5M add-ons. [RAC1]
Tényleg csak ennyit ért? Egy szertárost többért adnak manapság.
Csak is Puyol
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.07.31. 13:30:10

An agreement between Barcelona and Zenit Saint Petersburg has been reached for Malcom's transfer, €40M + €5M add-ons. [RAC1]
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.31. 13:23:17

Chino írta: Én azért kicsit tartok Firpotól. A Betis teljesen más rendszerben játszik, amikor láttam őket végig 3 védős rendszerben játszottak és Firpo akkor is inkább a kp-n volt, védekezésben nem mutatott sokat. Nyilván nem jelenti azt, hogy csak így tud játszani, Alba is nagyon sokat játszott Mathieu előtt, de azért bőven van benne kockázat.
Nekem a nagy álmom az Grimaldo lett volna, baromira illene a csapatba, ráadásul egy-két bombát is meg tud ereszteni, de erre minimális esély van, főleg, annak fényében ahogy távozott a klubtól. Talán amikor már Albát sűrűn kell pihentetni megfontolja a (reméljük) Barto utáni vezetés.
2 évvel ezelőtt mikor elkezdett játszogatni még 4-3-3-at tolt a betis úgy rémlik, igaz akkor se meg idén se túl sok meccsüket láttam, meg az U21-es EB-n is 4 védős rendszerben volt balhátvéd, kockázat nyilván van benne és Grimaldonak talán én is jobban örülnék de szóba se nagyon jött a neve sajnos, reméljük jön Firpo aztán be is válik.

Chino írta: Én nagyon szívesen láttam volna Neymart, de így. hogy Griezmann itt van semmi esélyt nem látok rá, még ha Cou távozna is. Eddig nagyon úgy tűnik, hogy egy "rúgjunk többet, mint amennyit kapunk" szisztéma van kialakulóban. A kp-n nincs egy támadó szellemű játékos, akik ráadásul már vagy benne vannak a korban, vagy seggükön a tojáshéj vagy éppen egy szent tehén Busquets-nek hívják. Elől pedig hemzsegnek a 100+ milliós sztárok, akiket rotálni iszonyatosan nehéz lesz, főleg egy olyan embernek akinek 0 tekintélye van a csapat felé.
Nagyon nem tetszik ez az irány, semmi szisztéma, tipikus pr erősítés.
Nem akarok nagyon okos lenni, de hátulra egy De Ligt, szélre egy csere bh, középre De Jong, előre egy Messi-Suarez-Griezmann-Dembélé sor bőven elég lehetett volna és akkor még ott van Malcom, a fiatalokat is lehet játszatni, a bevételi oldal és a fizetések is úgy ahogy meglennének. Leginkább attól félek, hogy ezek a sztárok elkezdenek majd kimenni, 0 értékük lesz és a vezetés meg kapkodja majd a fejét, hogy nincs ember, mert még Dembélét is eladtuk egy 29 éves Neymarért. És arra sem lehet még játszani, hogy De Jong vagy Puig berobban, mindkettő nagyon ígéretes és úgy tűnik övék lehet a jövő, de erre építeni azért nagy luxus.
Ebben teljesen egyetértek úgy képzeltem hogy de Ligt, de Jong, Griezmann, Firpo / Grimaldo néhány eladás és az úgy egy hibátlan nyár, Neymar kapcsán meg én úgy gondolom vissza fogják hozni... feltéve hogy sikerül rájuk sózni Coutinhot.

Közben diMarzio meg stb megerősítette hogy Malcom Zenit legalább 40 millió fix + bónuszokért.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.07.31. 13:16:10

Az eladások körüli szerencsétlenkedéseken kívül nagyon hiányzik egy edzői nyilatkozat, hogy mit vár a szezonban De Jongtól, Todibotól és Waguétől. Ha ez elhangzana, valamit tisztulna az augusztusnyitó káosz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.31. 12:56:40

MesQueUnClub írta:
darkmark írta:Most lehet olvasni olyant, hogy a Juve bekínálta Lukakuért Dybalat+KP-t. Szerintem nem Neyt kellene hajkurásznunk, hanem összerakni egy Cuti+Malcolm/Rakitic+KP kombót Lukakuért.
Végre egy minőségi troll is tévedt ide. Mondjuk lehet Suarez kevesebbet lenne szidva hogy csetlik botlik, ha idejönne az a Lukaku aki úgy veszi át a labdát hogy 70 méterre elpattan tőle.

Mundo: Firpo ügyét a héten zárni akarja a klub, a játékos tudja hogy Alba cseréje lesz és beleegyezik ebbe csak a Betissel kell megegyezni 4-5 millión megy az alkudozás továbbra is.
Én azért kicsit tartok Firpotól. A Betis teljesen más rendszerben játszik, amikor láttam őket végig 3 védős rendszerben játszottak és Firpo akkor is inkább a kp-n volt, védekezésben nem mutatott sokat. Nyilván nem jelenti azt, hogy csak így tud játszani, Alba is nagyon sokat játszott Mathieu előtt, de azért bőven van benne kockázat.
Nekem a nagy álmom az Grimaldo lett volna, baromira illene a csapatba, ráadásul egy-két bombát is meg tud ereszteni, de erre minimális esély van, főleg, annak fényében ahogy távozott a klubtól. Talán amikor már Albát sűrűn kell pihentetni megfontolja a (reméljük) Barto utáni vezetés.

Én nagyon szívesen láttam volna Neymart, de így. hogy Griezmann itt van semmi esélyt nem látok rá, még ha Cou távozna is. Eddig nagyon úgy tűnik, hogy egy "rúgjunk többet, mint amennyit kapunk" szisztéma van kialakulóban. A kp-n nincs egy támadó szellemű játékos, akik ráadásul már vagy benne vannak a korban, vagy seggükön a tojáshéj vagy éppen egy szent tehén Busquets-nek hívják. Elől pedig hemzsegnek a 100+ milliós sztárok, akiket rotálni iszonyatosan nehéz lesz, főleg egy olyan embernek akinek 0 tekintélye van a csapat felé.
Nagyon nem tetszik ez az irány, semmi szisztéma, tipikus pr erősítés.

Nem akarok nagyon okos lenni, de hátulra egy De Ligt, szélre egy csere bh, középre De Jong, előre egy Messi-Suarez-Griezmann-Dembélé sor bőven elég lehetett volna és akkor még ott van Malcom, a fiatalokat is lehet játszatni, a bevételi oldal és a fizetések is úgy ahogy meglennének. Leginkább attól félek, hogy ezek a sztárok elkezdenek majd kimenni, 0 értékük lesz és a vezetés meg kapkodja majd a fejét, hogy nincs ember, mert még Dembélét is eladtuk egy 29 éves Neymarért. És arra sem lehet még játszani, hogy De Jong vagy Puig berobban, mindkettő nagyon ígéretes és úgy tűnik övék lehet a jövő, de erre építeni azért nagy luxus.
Forca Barca!!!!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.31. 12:55:49

Stalkyard írta:Coutinho+Malcom/Rakitic+kp Lukakuért? :lol: :lol: :lol:
Ez tényleg jó:)
Azt nem lehetne, mindenki marad és edzőbá meg eladható? :)
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.31. 11:57:29

darkmark írta:Most lehet olvasni olyant, hogy a Juve bekínálta Lukakuért Dybalat+KP-t. Szerintem nem Neyt kellene hajkurásznunk, hanem összerakni egy Cuti+Malcolm/Rakitic+KP kombót Lukakuért.
Végre egy minőségi troll is tévedt ide. Mondjuk lehet Suarez kevesebbet lenne szidva hogy csetlik botlik, ha idejönne az a Lukaku aki úgy veszi át a labdát hogy 70 méterre elpattan tőle.

Mundo: Firpo ügyét a héten zárni akarja a klub, a játékos tudja hogy Alba cseréje lesz és beleegyezik ebbe csak a Betissel kell megegyezni 4-5 millión megy az alkudozás továbbra is.
Válasz küldése