Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.11. 16:11:42

A random, Mari nénitől hallott, Blikkben olvasott átigazolási híreket továbbra is mellőzzük. Nem kell idézni sem, kezelve lett a megfelelő módon, csak nem azonnal. Barcami fórumozót megkérném, hogy olvassa át a szabályzatot és annak megfelelően fórumozzon. Ahogy elnéztem gyorsan begyűjtötte a striguláit, nem lenne jó, ha igazolt hiányzása lenne rövid időn belül.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.11. 15:20:53

Vakmacska írta:
2021.12.11. 13:03:04
Az még egy dolog, hogy nincs pénzünk igazolni, de állítólag Araujo is leállította a tárgyalásokat ahosszabbításról, Gavi is dobbantana, Dembelé is lelépne.
Minden épkézláb játékosunk elmenne innen, mert máshol jobban megbecsülnék őket.
Ennek az állítólagnak van vmi forrása is? Nem vagyok admin, de szerintem ha olyat írsz ami erősen megkérdőjelezhető, arról vmi hitelesebb forrás is kellene.
De mégegyszer ez csak szvsz.
Forca Barca!!!!
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.12.11. 14:37:56

visca el barca írta:
2021.12.11. 14:10:37
pedri meg de jong ket olyan jatekos, akit ha kiveszel a kezdobol eszre sem veszed h nincsenek ott.

.....

Ez továbbra is egy csapatsport. Hogy lehet, hogy mindenki nálunk felejt el focizni, máshol meg hasznos tagja tud lenni a csapatnak? Hozhatnád ide De Bruynet, ebben a közegben, felépített játék nélkül a töredékét nem hozná annak, amit tud. A Barca elképesztő messze áll attól, hogy egy tudatosan felépített csapat legyen, így a játékosok egyénenként is sokkal gyengébben teljesítenek, mint egy olyan közegben, ahol nem improvizálni kell non stop, hanem tudják a társuk lélegzetvételét is. Pedri és De Jong azért olyan játékos, hogy észre sem veszed , ha nincsenek ott, mert nulla játéka van a Barcának évek óta. Szerintem mind a kettő remek igazolás volt csak fel kéne építeni egy csapatot tudatos játékkal és akkor háromszor ilyen jól játszanak majd.
Szerintem nagyot néznénk és sírnánk De Jong után, ha látnánk, hogy egy Cityben, Bayernben vagy akármelyik top csapatban mire képes, ahol van egy egyértelmű, jól felépített játék, van posztja az embereknek. Szerintem a világ egyik legjobb középpályása, kb olyan kaliber, mint mondjuk Modric.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.11. 14:12:15

Vakmacska írta:
2021.12.11. 13:03:04
Az még egy dolog, hogy nincs pénzünk igazolni, de állítólag Araujo is leállította a tárgyalásokat ahosszabbításról, Gavi is dobbantana, Dembelé is lelépne.
Minden épkézláb játékosunk elmenne innen, mert máshol jobban megbecsülnék őket.
Ennek semmi köze a megbecsüléshez.Itt pénzről és címekről van szó.Nálunk pont a címek meg a pénz nem fog jönni.Ők meg mennek.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.11. 14:10:37

pedri meg de jong ket olyan jatekos, akit ha kiveszel a kezdobol eszre sem veszed h nincsenek ott.

az elmult 5 ev igazolasai

2017/18: coutinho, dembele, paulinho, mina, marlon (ez ki a tököm? :lol: ) - 360 millio

2018/19: malcom, lenglet, arthur, vidal, emerson, boateng, todibo - 130 millio

2019/20: griezmann, neto, de jong, firpo, pedri, braith, matheus - 320 millio

2020/21: pjanic, trincao, dest - 110 millio

2021/22: emerson, luuk, aguero, depay, garcia - 20 millio.

Ezekben nincsenek benne az ilyen kolcsonbol odavissza dobalt emberek.

22 jatekos, 850 millio euro. Es most ezekbol szamold meg hány érte meg a pénzét.
Segítek, egy se. A 90%uk flop lett, a maradek meg futottak még kategoria, egyik se nelkulozhetetlen.

Atyaeg, elvertunk majd 1 milliardot igazolasokra es nezd meg hol tartunk. Versenyben vagyunk egy dinamo kijev meg betis szinttel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.11. 13:27:44

visca el barca írta:
2021.12.11. 13:11:18
Rivaldo11 írta:
2021.12.11. 12:08:14
Rengeteg böszmeséget csináltunk az elmúlt években az atigazolási piacon. Ha belegondolok, könnyedén elhozhattuk volna pl Goretzkát a Schalkéból még 2017 nyarán, vagy akár a miénk is lehetett volna Sané, 35 millát nekünk is megérhetett volna, vagy épp Davis, aki nekünk nem kellett. Nem nagyon szeretünk úgy néz ki a bundesligából igazolni, pedig tényleg vannak jó kis spilerek, és talán az áruk sincs az egekben. A Xavi-Laporta kettőssel remélem tényleg profilba illő futballisták érkeznek majd - persze ha majd engedi az anyagi helyzet.
Igazabol onnantol h elment neymar, lejtmenetben van az atigazolasi politikanak. 4 éve nem jott ide olyan jatekos aki bevallt volna.
Ez nagyban köszönhető leginkább a Griezmann transzfernek de még a Coutinho-Dembélé hatás is itt van. Mondjuk Pedri vagy De Jong azért nem voltak rossz igazolások. Ha nincs egyszerűen miből nem könnyű. Két évet egymás után közel 150 milliós deficitekkel zárni igazolás oldalon valahol megbosszulja magát.
Nyilván voltak ilyen 10-20 milliósak de azok minőségben árban kiegyenlítődtek. Egy Firpot mondjuk nem volt hülyeség idehozni Alba mögé, az más kérdés mi lett, de Vidalt sem hiszem, hogy megbántuk.

Alapvetően igazad van, de amíg a Barto-kasszábból kell gazdálkodni ebbe törődjünk bele.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.11. 13:11:18

Rivaldo11 írta:
2021.12.11. 12:08:14
Rengeteg böszmeséget csináltunk az elmúlt években az atigazolási piacon. Ha belegondolok, könnyedén elhozhattuk volna pl Goretzkát a Schalkéból még 2017 nyarán, vagy akár a miénk is lehetett volna Sané, 35 millát nekünk is megérhetett volna, vagy épp Davis, aki nekünk nem kellett. Nem nagyon szeretünk úgy néz ki a bundesligából igazolni, pedig tényleg vannak jó kis spilerek, és talán az áruk sincs az egekben. A Xavi-Laporta kettőssel remélem tényleg profilba illő futballisták érkeznek majd - persze ha majd engedi az anyagi helyzet.
Igazabol onnantol h elment neymar, lejtmenetben van az atigazolasi politikanak. 4 éve nem jott ide olyan jatekos aki bevallt volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.11. 12:08:14

Rengeteg böszmeséget csináltunk az elmúlt években az atigazolási piacon. Ha belegondolok, könnyedén elhozhattuk volna pl Goretzkát a Schalkéból még 2017 nyarán, vagy akár a miénk is lehetett volna Sané, 35 millát nekünk is megérhetett volna, vagy épp Davis, aki nekünk nem kellett. Nem nagyon szeretünk úgy néz ki a bundesligából igazolni, pedig tényleg vannak jó kis spilerek, és talán az áruk sincs az egekben. A Xavi-Laporta kettőssel remélem tényleg profilba illő futballisták érkeznek majd - persze ha majd engedi az anyagi helyzet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.11. 11:09:08

Én továbbra is ott vagyok meghalva, hogy teljesen hülye az összes játékosmegfigyelőnk.

Bakker, német csapatok tele vannak 23-25 éves csatárokkal, akiknek az ára nem lenne eget verő és csatár. Nem ilyen mondva csinált csatár hanem csatár.

Tényleg én aki csak úgy figyeli a bajnokságokat csak úgy hasraütésszerűen nevek:

Awoniyi egy nagyon komoly felépítésű csatár, 23-24 éves az nem minősítem milyen Union Berlinben vert eddig a szezonban 12 gólt. 9-et a bajnokságban.

Burkardt 21 éves német és 7 bajnoki gólja van a Mainzban.

Franciaország, közép csapatok 23-25 éves csatárok.

Jonathan David a Lileből 21 éves 11 gólt vert a szezonban valószínűleg 40 milla körül hozható lesz. (pont ennyiért akarnánk Torrest)

Amine Gouiri 21 éves 8 gólt vert eddig.

Portugália:

Darwin Nunez Benfica 8 gól a bajnokságban 21 éves 20-25 millió körül hozható lenne.

Vagy ha ez is túl drága mehetünk lentebb.

Artur Bazel 23 éves 14 gól. Kaly Sene Grasshoppers 20 éves 8 gól.

És ezek azok a nevet amiket fejből tudtam nem kellett google csak ahhoz, hogy megnézzem a pontos statjaikat. Egyébként pont amikor rájuk kerestem akkor láttam, hogy baromi sok 20-21 éves játszik Európában top vagy középerős bajnokságban csatárként 8-10 gólt lőve eddig. Nem értem mi a francot csinálnak a játékosmegfigyelőink. Miért nem az ilyenekre megyünk ha nincs pénz és szépen elhozzuk őket fű alatt mielőtt egy olajcsapat vagy egy Angol nagy kiszúrja és elviszi.

De nem is csak Európa. Ahogy mondták lentebb ott van Julián Alvarez.

Miért a Citynél kuncsorgunk Torresekért, aztán jönnek ezek a lehetetlen pletykák, hogy Werner meg Haller. Nem is értem...
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.11. 09:57:30

Barcaforever írta:
2021.12.11. 07:29:12
Múltkor a SPORT arról írt, hogy ugyancsak “érdeklődünk” Werner után, na az volt az a pillanat, amikor éreztem, hogy nem fárasztom magam semmilyen átigazolási pletykával.
Xavi: – Te, ki az a Werner?
Laporta: – Mit tudom én. Biztosan valami német.
Xavi: – Leigazoljuk? Hátha ontaná a gólokat.
Laporta: – Minek? Itt van Luuk, próbáld inkább belőle kihozni a maximumot.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.11. 09:57:12

Subinho írta:
2021.12.11. 08:55:10
Nemtom ez mennyire igaz:

A támadósorba erősítést kereső Barcelona legújabb célpontja az Ajax gólgyárosa, Sébastien Haller - írja a spanyol Fichajes.

Haller 21 tétmeccsen 19 találatnál jár, a Bajnokok Ligája hat csoportmeccsén pedig elképesztő módon gyártotta a gólokat, tízig meg sem állt.

Én nem sokat tudok a gyerekről behalnom őszintén...
Antony-val együtt jöhetnek pakkban, annyi, hogy vagy 7-8 piacképes játékosunkból jönnének ki. :lol:

Szokás mondani, hogyha vmit nem tudsz megoldani pénzzel, akkor old meg nagyon sok pénzzel. De könyörgöm még Malcom sincs kifizetve pl. Csak egy bolond ad el nekünk egy komoly játékost részletfizetésre.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.11. 09:45:58

Subinho írta:
2021.12.11. 08:55:10
Nemtom ez mennyire igaz:

A támadósorba erősítést kereső Barcelona legújabb célpontja az Ajax gólgyárosa, Sébastien Haller - írja a spanyol Fichajes.

Haller 21 tétmeccsen 19 találatnál jár, a Bajnokok Ligája hat csoportmeccsén pedig elképesztő módon gyártotta a gólokat, tízig meg sem állt.

Én nem sokat tudok a gyerekről behalnom őszintén...
Egy bivaly gólgép állat a csávó. Olyan Haaland testalkat, ellentmondást nem tűrő, talán jobb szemléltetés, ha egy ügyesebb, kilencesbe előretolt Araujohoz hasonlítom a viselkedését. Még a mostani brutál Ajaxból is kiemelkedik. Kizárt dolog, hogy idejöjjön, iszonyatos összegek fognak röpködni érte top kluboktól... Az Ajax meg amennyire összeállt újra, simán elmehet még a elődöntőig, döntőig is akár, és akkor még feljebb kerülnek az árak.
Persze adja az ég, hogy Xavi/Barca fan legyen... :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.11. 08:55:10

Nemtom ez mennyire igaz:

A támadósorba erősítést kereső Barcelona legújabb célpontja az Ajax gólgyárosa, Sébastien Haller - írja a spanyol Fichajes.

Haller 21 tétmeccsen 19 találatnál jár, a Bajnokok Ligája hat csoportmeccsén pedig elképesztő módon gyártotta a gólokat, tízig meg sem állt.

Én nem sokat tudok a gyerekről behalnom őszintén...
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1795
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.11. 07:48:23

Barcaforever írta:
2021.12.11. 07:29:12

Múltkor a SPORT arról írt, hogy ugyancsak “érdeklődünk” Werner után, na az volt az a pillanat, amikor éreztem, hogy nem fárasztom magam semmilyen átigazolási pletykával.
Most mé'? Werner nekünk való, csak 90 helyzet kell neki egy gólhoz,egy bika középpályával rúgna itt vagy 5 gólt szezononként. :) De az irány jó,ezek szerint vérbeli kilencesben is gondolkodnak,remélem legalább ez a fele igaz a hírnek:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.11. 07:29:12

Chino írta:
2021.12.11. 01:24:43
Az AS szerint elkezdtünk érdeklődni Julián Alvarez iránt. Nyáron lejár a szerződése, de több európai csapat is le akarja igazolni, 25 milliós kivásárlási záradéka van, eddig az Inter tűnt befutónak, de most a mii látóterünkbe is került.
21 éves négyszeres argentin válogatott, idén eddig 20 meccsen 17 gólnál és 7 assistnál tart.
Múltkor a SPORT arról írt, hogy ugyancsak “érdeklődünk” Werner után, na az volt az a pillanat, amikor éreztem, hogy nem fárasztom magam semmilyen átigazolási pletykával.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.11. 01:24:43

Az AS szerint elkezdtünk érdeklődni Julián Alvarez iránt. Nyáron lejár a szerződése, de több európai csapat is le akarja igazolni, 25 milliós kivásárlási záradéka van, eddig az Inter tűnt befutónak, de most a mii látóterünkbe is került.
21 éves négyszeres argentin válogatott, idén eddig 20 meccsen 17 gólnál és 7 assistnál tart.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.10. 13:28:29

Chino írta:
2021.12.10. 13:20:59
bence0330 írta:
2021.12.10. 12:53:55


Torres pont ugyanannyira jobbszélső, mint Sterling, odakerült, ottragadt. Egy ideje mindketten ott vannak, meg néha akár középen is, de mindketten jobblábasok. Én azért csípném Sterlinget, ha kettejük közül lehetne választani, mert a kettő közül ő lényegesen gólerősebb és ügyesebb játékos, plusz nagyobb név is. Torres nekem csak azért nem tetszik, mert ő is kicsit posztidegen, és akkor már miért pont őt hoznánk...?
Mondanám, hogy amúgy nem baj, hogy jobblábas szélső lenne jobbra, mert Pepnél sem gond, bepasszokra érkezik Silva, Gündogan, meg úgy általában bárki, és bevágják. Amióta odakerült Sterling azért kevesebb gólt is lő, nyilván, de az összmennyiség szerintem nem csökken.
Gólerősségben is inkább a spanyol felé dől a mérleg nyelve, de idén inkább centert játszott, plusz a Torres régóta sérült, de az a 13/3-as mutató nem a legveretesebb, és a jobboson is inkább Mahrez szokott játszani. Főleg amikor G Jesus tolta ott.
Torres ráadásul nem csak többet játszik a jobboson, de a Valenciában is pl. végig azon a poszton volt, válogatott dettó, úgyhogy inkább az a komfortosabb neki jobblábasság ide vagy oda.
Nyilván ezek csak hipotézisek, de az hogy centert is kiválóan tud játszani, (lásd City) amihez a testalkata is megvan nálam pluszpont.
Jogos, ez igaz, jobban otthon érzi magát, Sterling inkább az alacsony súlypontjával, nagyon jó 1v1-ével kompenzál, hogy még ott is félig-meddig klasszis teljesítményt nyújtson - de ő ott pont a posztidegensége miatt jobb a szervezésben és előkészítésben, szemfüles kis bepasszokban. Az is igaz, hogy Torres jobb középcsatárban kettejük között. Sterling is megoldja ezt az Eto'o féle izgő-mozgó 9-es témát, de Torres jobban odavaló, ha épp oda kell rakni. Így végiggondolva meg vagyok győzve.
Persze, Mahrez egy igazi jobbszélső, épp ezért örülnék neki legjobban, ha már City, de róla hamar elhallgattak a hírek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.10. 13:20:59

bence0330 írta:
2021.12.10. 12:53:55


Torres pont ugyanannyira jobbszélső, mint Sterling, odakerült, ottragadt. Egy ideje mindketten ott vannak, meg néha akár középen is, de mindketten jobblábasok. Én azért csípném Sterlinget, ha kettejük közül lehetne választani, mert a kettő közül ő lényegesen gólerősebb és ügyesebb játékos, plusz nagyobb név is. Torres nekem csak azért nem tetszik, mert ő is kicsit posztidegen, és akkor már miért pont őt hoznánk...?
Mondanám, hogy amúgy nem baj, hogy jobblábas szélső lenne jobbra, mert Pepnél sem gond, bepasszokra érkezik Silva, Gündogan, meg úgy általában bárki, és bevágják. Amióta odakerült Sterling azért kevesebb gólt is lő, nyilván, de az összmennyiség szerintem nem csökken.
Gólerősségben is inkább a spanyol felé dől a mérleg nyelve, de idén inkább centert játszott, plusz a Torres régóta sérült, de az a 13/3-as mutató nem a legveretesebb, és a jobboson is inkább Mahrez szokott játszani. Főleg amikor G Jesus volt középen
Torres ráadásul nem csak többet játszik a jobboson, de a Valenciában is pl. fixen azon a poszton tolta, nem csak úgy odakerült, válogatott dettó, úgyhogy inkább az a komfortosabb neki jobblábasság ide vagy oda.
Nyilván ezek csak hipotézisek, de az hogy centert is kiválóan tud játszani, (lásd City) amihez a testalkata is megvan nálam pluszpont.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.10. 12:53:55

Chino írta:
2021.12.10. 12:14:29
Már korábban írták, hogy Torresért 60 milliót kért a City, mi 40-et ajánlottunk és akkor is azt írták, hogy ennek ellenére közeledhetnek az álláspontok. Most 45-55-nél tart állítólag a licit, ráadásul Torres is szeretne jönni.
Sterlingről mostanában nem nagyon hallani, de nekem vele az a gondom, hogy ő se posztra érkezne, neki is inkább kényszer lenne. Legalábbis ahányszor láttam játszani, mindig a baloson volt. Oda meg van játékosunk. Fatit onnan kirobbantani nem valószínű, hogy megtenne Xavi Sterling kedvéért, plusz bűn is lenne. Torres legalább posztra jönne, nem mellesleg centert is képes kényelmesen játszani.
Torres pont ugyanannyira jobbszélső, mint Sterling, odakerült, ottragadt. Egy ideje mindketten ott vannak, meg néha akár középen is, de mindketten jobblábasok. Én azért csípném Sterlinget, ha kettejük közül lehetne választani, mert a kettő közül ő lényegesen gólerősebb és ügyesebb játékos, plusz nagyobb név is. Torres nekem csak azért nem tetszik, mert ő is kicsit posztidegen, és akkor már miért pont őt hoznánk...?
Mondanám, hogy amúgy nem baj, hogy jobblábas szélső lenne jobbra, mert Pepnél sem gond, bepasszokra érkezik Silva, Gündogan, meg úgy általában bárki, és bevágják. Amióta odakerült Sterling azért kevesebb gólt is lő, nyilván, de az összmennyiség szerintem nem csökken. Csakhogy ott vannak érkező játékosok, nálunk meg nincsenek. Láthatjuk Abdénál, aki üde színfolt, és sokszor tud betörni a 16-oson belülre, de a végén mindig csak bepassz jöhet így, amire nálunk nem robban senki, vagy csak nagyon ritkán. Persze ha a csapatjáték kialakul, ez javulhat jelentősen. De csak akkor, addig meg lényegesen jobban járnánk egy ballábassal. Demirt azért tudom felhozni, mert ugyan nem elég egyelőre ide, de akkor is, legalább van a lábában gól akkor is, ha nem megy a csapatnak. Abdééban így sajnos nincs, és nem az ő hibája feltétlen.

Persze mindez elméleti kérdés, nem tudjuk, honnan lesz lóvé arra, hogy egyáltalán gondolkodjunk ilyen játékosokban. Pláne amúgy, hogy EL-be kerültünk. Nem anyagi okok miatt csak, hanem kevésbé is vagyunk vonzóak, és azért a jövő évi BL sem biztos...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.10. 12:14:29

Tomix354 írta:
2021.12.10. 10:53:00
Csak most olvasom, hogy Ferran Torres 50-60 millió euróba fájna, honnan lett hirtelen ennyi pénz igazolásra? Főleg így a BL kieséssel egy zsák szponzor pénz ment a levesbe.
Már korábban írták, hogy Torresért 60 milliót kért a City, mi 40-et ajánlottunk és akkor is azt írták, hogy ennek ellenére közeledhetnek az álláspontok. Most 45-55-nél tart állítólag a licit, ráadásul Torres is szeretne jönni.
Sterlingről mostanában nem nagyon hallani, de nekem vele az a gondom, hogy ő se posztra érkezne, neki is inkább kényszer lenne. Legalábbis ahányszor láttam játszani, mindig a baloson volt. Oda meg van játékosunk. Fatit onnan kirobbantani nem valószínű, hogy megtenne Xavi Sterling kedvéért, plusz bűn is lenne. Torres legalább posztra jönne, nem mellesleg centert is képes kényelmesen játszani.

vinszentvega írta:
2021.12.10. 09:07:52
Hogy hozzá szóljak az előttem írtakhoz:
- Szerintem sem Stegen kapott 9 gólja a sok a csoportmeccseken, hanem a rúgott 2…
Értem én hogy Depay ingyen jött, de ha jól emlékszem nyáron Falcao meg Cavanni is jöhette volna helyette/ mellette akár, nem,a hollandnak egy másik fapapucsos is kellett, tudjukki
Elzavarták Trincao-t, Malcom-ot, meg a Massia egyik ékkövét ellehetetlenítették (Collado)
Nem tudom hogy Torres lesz e a megoldás a hiányzó gólokra(szerintem nem) De tény hogy össze kell kalapálni egy olyan támadószekciót a szezon hátralévő részére, amely ha rotálva is lesz akkor is tudni fogja a dolgát..
Ui.: most hogy Depay pihen, kipróbálhatná a mester
Fati-Dembele kettőst(ha tudnak járni) mögöttük középen meg Coutinho vagy Puig…
Veszíteni nem lehetne vele semmit
Teljesen egyetértek MAtS-al kapcsolatban. Abból a 9 gólból azért 6 a BM ellen volt, amit sok csapat bekapott volna, a gond az, hogy a Benficanak 2 meccsen nem tudtunk gólt lőni. De a bajnokságban is a döntetlenjeink 0:0-ák, meg 1-1.-ek voltak, a vereségeknél is döntően 0:1, 1:2 . Tavaly ilyenkor már bőven többet nyeltünk be, de 30+ lőtt gólnál tartottunk.
És ter Stegennél most nem csak a bravúrjaira kell gondolni, hanem a "mezőnyjátékba" mennyit tenne Onana és mennyit ő.

Gondolom Torres függvénye Dembélé hosszabbítása. A jelenlegi ajánlat 7,5 + változók, ennél főljebb nem fognak menni. Ha ezt elfogadja Sissoko marad, ha nem akkor júniusban megy. Én személy szerint szívesebben látnám Dembélét, mint Torrest. Amiatt is tartok tőle, hogy régebben iszonyatosan örültem ha fiatalítjuk a csapatot, építjük a jövőt, de lassan ifi leszünk. Cavaniról vannak hírek de nyáron még nem engedte volna túl olcsón a MU egy 35 meg 36 éves játékosért fizetni azért nem biztos, hogy megérte volna.
A Mundo most Januzajt emlegeti, akit jelképes össszegért elhozhatnánk a Sociból. Én nem lennék ellene, bár nem egy gólvágó típus, a támadójátékot nem ő dobná meg.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.10. 11:54:01

Jól szokott sikerülni a Cityből peremembereket idehozni.
De gondolom azért nem játszott egész ősszel, mert úgyis eladják, véletlenül sem azért mert sokadik a sorban:D
(ha sérült volt akkor bocs)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.10. 11:42:59

bence0330 írta:
2021.12.10. 08:33:06
Alapvetően én is annak érezném, de bízom benne, hogy tudnak valamit, amit mi még nem, vagy legalábbis max pletyka szinten. Lehet, hogy valami nagyobb névvel(tán a Cityből) meg is van valami szóbeli megegyezés... tőlem lehet Sterling, Mahrez és Torres is. A többség Torresnek örülne a legjobban, ahogy olvasom, én a másik kettőnek, főleg Sterlingnek, mert szerintem nagyon kéne egy sztár, de a spanyol is remek játékos.
Nem hiszem, hogy Xavi és Laporta hülyék lennének, de majd elválik.
Nekem nem áll össze az, hogy most estünk ki a BL-ből (-20 misi), de a City-ből akarunk igazolni. Szerintem nagy a gebasz, nem jön senki télen, és sózzuk el kölcsönbe a játékosokat, mert kétlem, hogy mondjuk Umtiti-t vagy Coutinho-t el fogjuk adni a télen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.10. 10:55:20

Tomix354 írta:
2021.12.10. 10:53:00
Csak most olvasom, hogy Ferran Torres 50-60 millió euróba fájna, honnan lett hirtelen ennyi pénz igazolásra? Főleg így a BL kieséssel egy zsák szponzor pénz ment a levesbe.
Jó kérdés, szerintem ezer év részletben foglyuk kifizetni de csak Guardiola miatt, legalább is szerintem.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.10. 10:53:00

Csak most olvasom, hogy Ferran Torres 50-60 millió euróba fájna, honnan lett hirtelen ennyi pénz igazolásra? Főleg így a BL kieséssel egy zsák szponzor pénz ment a levesbe.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7162
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.10. 10:17:07

brazilfan írta:
2021.12.10. 10:01:13
Jó volna, ha a Collado-cikknek az a része, hogy a játékos és a Barça célja egyértelműen a közös folytatás a jövőben, igaz lenne. Mert sokszor megtörtént már, hogy a kölcsönadott játékos nem került többé vissza a csapathoz. Nyilván voltak köztük olyanok, akik nem is érdemelték volna meg, Colladót viszont sajnálnám, dühítő volt látni, hogy miközben ennyire gyengélkedik a támadószekció, ő egy figyelmetlenség miatt egyetlen percet sem játszhat.
Én Konradot is megpróbáltam volna megtartani, és Trincaót sem adtam volna kölcsön, inkább bennük bíznék, mint a sztáro(cská)kban.
Egyetértek a hozzászólásoddal, kivéve Konraddal. Ott ugye Fati, Depay, sőt még Dembélé is bevethető volt, nem lehetett tán sejteni, hogy mindenkinek annyi lesz. Vésztartalék lehetett volna, de szerintem az ő eladása nem volt gázos. Követgetem az OM meccseket, nem rossz, de nem is jó eddig. Colladot és Trincaot én is szívesen néztem volna Dembélé helyett is akár, minimum az egyiket kötelező lett volna megtartani. Aztán persze valószínűleg az utolsó pillanatban oldották csak meg Griez távozását, és a pénz felülírta a dolgokat, és nem lehetett már pótolni, illetve visszafordítani a szitut.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése