Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.09. 17:48:23

Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:23:29

lehet h hülyeség de én még Bastost is eltudnám képzelni a Lyonból.alapvetően baloldali középpályás de úgy emlékszem h játszott balhátvédet is többször.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.09. 17:21:29

fanbarca írta:Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
Számára az utolsó esély 2-3 évig tartott... Hogy miért kell állandóan ezzel a dumával jönni? Szenvedett 3 évet, ennyi idő alatt, ha volt 10 jó meccse... Azt meg nem akarom ismét látni, hogy csatár kéne, mindenki néz ki a padra, hogy kinek kéne jönnie és Keita jobb megoldás, mint Bojan... Azt meg, hogy rendre méterekre pattant tőle a labda... Eleget láttam itt, köszönöm elég volt, ha vissza is adja a Roma remélem azzal a lendülettel húz is el egy másik csapathoz :!: De nem bírom ezt a szerencsétlent. Ha csatár kell, akkor olyat hozzunk, aki gólérzékeny, de a zsuga sem áll messze tőle. A tavaly emlegetett Giuseppe Rossi most piszkosul jól jönne, de hát ismét fél év pihi vár rá. Kár érte.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.09. 17:14:39

Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
més que un club
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:07:16

zsoltfree írta:
Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
főleg h angliában elég gólerős lett és biztos megedződött mint a tenyészbika, így Spanyolországban ahol nincs olyan hajtás mint Angliában kumma nagy erősítés lenne. + Pep elment (ha tényleg vele volt baja)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 16:59:51

Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 16:56:30

nagyatyesz írta:Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
csak mert Evra patkány módon azt mondta h leniggerezte attól még nem biztos h az + nem is volt rá bizonyíték.
közben Messiről is jelent meg ilyen cikk :lol:
http://www.hatharom.hu/article/1c02a4-l ... l-vadoljak
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.05.09. 16:47:53

Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.05.09. 13:14:17

Nagyon örülök hogy ennyi saját nevelésű játékos van a csapatban , de én nagyon csalódott voltam mikor eladtuk , akkor is többet éreztem benne mint Sergioban , az is elképzelhető , hogy akkor több is volt benne , Busi még zöldfülű kategóriába tartozott . De én biztosabbnak/stabilabbnak éreztem a védekezésünket . Gondolj bele egy , Bilbao elleni Király Kupa dejavure . :D :twisted: Ha nem Yaya , akkor mindenképpen Martínezt igazolnám .
Tots Unit Fem Forca !!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.09. 12:22:06

Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Inkább csak az utóbbi ;)
Yaya-nak örülök, hogy ott van a City-ben, mert ott tudja kamatoztatni a tudását legjobban. Itt nem lehet box-to-box középpályás, itt szigorúan tartania kellene egy pozíciót. Ahhoz viszont ő sok is, meg kevés is - attól függ, honnan nézem.

És honnan veszed, hogy Busquets idei szezonja nem volt zökkenőmentes? Ugyanazokat a meccseket láttuk? :) Volt 1-2 rossz meccse, ez igaz...de kinek nem?
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.05.09. 12:08:33

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.09. 11:38:56

MichaaBee írta:
Initom írta:Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).

Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Elgépelték Alba nevét. :D
hozzá kell tenni, ő sem balhátvéd alapból...
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.09. 11:19:18

Initom írta:Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).

Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Elgépelték Alba nevét. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.09. 11:11:50

Andris írta:Az a durva, hogy arról beszéltek, hogy mi legyen Alabaval.

Mondják sokan, hogy milyen jó opció, és még többen hogy ők ugyan nem vennék meg.

Ez egyszerűen katasztrófa, mert meggyőződésem hogy mindezek közül az emberek közül nincs 10% sem, aki nálam többet látta játszani (nagyságrendileg biztosan). Márpedig én a Madrid-Bayern oda-visszát láttam, és semmi mást.

Nehogy már ilyen véleményeket alkossatok ekkora megalapozottsággal. :roll:

Bár van egy olyan gyanúm, hogy napi két ember köhögne be ebbe a topikba egy-egy nevet, ha tényleg csak olyanokat írnátok, akikről saját és megalapozott benyomással rendelkeztek.
ezt mondom én is :roll:
a srácnak volt 2 jó meccse,a sajtó el kezdte nyomni, és akkor már is magam alá kéne vizelnem tőle.
Én ha tehetem (van időm,16évesen) minden meccset megnézek,így a Bundesligát is.
Alaba kb tavasszal kezdett el játszani, Lahm volt a bhv jobbon meg Rafinha volt. De Rafinha olyan gyötrelmesen teljesített,hogy Lahmnak vissza kellett mennie jobbra, és más balhátvédjük nem volt, Alaba tolta ott.
Hát mit ne mondjak...pl a Dortmund ellen...atyaúristen. Egy az egybe Kagawa azt csinált vele amit akart ( bár a többiekkel is).


Nem szint, szerintem a vezetőség szerint sem,ez csak a sajtó kreálmánya.Ne aggódjatok lesz még! Akarjuk mi még majd Agüerót,meg Ronaldot,Hazardot,Neymart,Lucast meg Rooneyt. :x :roll:
Abi & Tito
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.09. 11:11:15

Barcaman1993 írta:Gyerekek az a helyzet, hogy gondolkoztam. Most olyan neveket fogok felsorolni, akik nem igazán jöttek szóba, de sztem kiváló megoldás lehetnének az említett pozíciókba.

Balbekk: Ide továbbra sem tudok senkit, Jordi Alba jól hangzik.
Középhátvéd: Javi Martinez, Thiago Silva duó szintén jól hangzik. Ide viszont eszembe jutott Hummels is. 2 elég jó szezonon van túl, fiatal és ami most jelenleg fontos, hogy magas is, ráadásul nagyon jól szervezi a játékot.
Szélső: Na ide csak röpködni fognak a nevek. Hulkot már napok óta emlegetem itt a fórumon, nem akarok sok mindent már hozzáfűzni. Viszont eszembe jutott 3 opció is. Az egyik Götze. Félelmetes a srác, egy igazi cselgép, mellé szemtelenül fiatal és nem véletlen a 21 év alattiaknak járó aranylabda sem. A probléma talán csak az árával lenne. A másik aki az eszembe jutott, az Nani a MU-ból. Balon és jobbon is jól lehetne használni, neki is a zsuga a vérében van. A probléma egyedül talán csak Sirrel lenne, de hát... Nem tudom. Az utolsó pedig maga Carlos Tévez. Ha vmit föl lehet róni neki, akkor az biztos nem az, hogy kevés gólt lő. Úgy érzem a valódi értékéhez képest vmivel olcsóbban is meg lehetne szerezi ezt az embert. Viszont ez a 4 név még mindig sokkal jobban/ésszerűnek hangzik, mint a már majdnem 30 Van Persie, vagy az Ibra másolat Llorrente.

Most olvasom, hogy Yaya Touré mit nyilatkozott... Piszkosul jó lenne, ha visszatérne, de Sergio nagyon jó vkp poszton, míg Touré nem igazán a védelemben. Max. azt tudnám elképzelni, hogy időnként átállnánk 3-4-3-ra, de 2 vkp-val. Elég fura lenne ha visszatérne, de a szerződése lejártakor, vagy 1 évvel korábban már szívesen látnám bármelyik nap.
Nani és Tevez viselkedése, utóbbi munkamorálja szerintem kizárja őket. Nagyképűek, kedvfüggőek mindketten. Nani abszolút nem kell, és sztem még áráért sem engedné el Ferguson, Tevez pedig a szélen kb használhatatlan lenne nálunk, nem védekezik, értelmetlen, ide ilyen ember nem kell. Götze nem tudom, mennyire lenne használható a szélen nálunk, illetve, hogy ő mennyit védekezne, szerintem baromi sokba kerülne, és nem létszükséglet. Hulk hát...őt elnyomni nem tudnák, az fix :D Neki örülnék, mert ő azért a többi felsoroltnál alázatosabb, többet védekezik, többet fut, többet dolgozik, viszont gyors, erős, és gólt lőni is tud. Csak ugye ő sem lenne 2 fillér...de őt elfogadnám. Llorente szerintem se kell, RvP is nagy kérdőjel ( főleg az arc és a védekezés miatt, mert a tudása az fix, hogy elég... ), de majd meglátjuk. Az is lehet, hogy egyikőjük sem jön, sőt, én ezt tartom valószínűnek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.09. 10:37:33

Gyerekek az a helyzet, hogy gondolkoztam. Most olyan neveket fogok felsorolni, akik nem igazán jöttek szóba, de sztem kiváló megoldás lehetnének az említett pozíciókba.

Balbekk: Ide továbbra sem tudok senkit, Jordi Alba jól hangzik.
Középhátvéd: Javi Martinez, Thiago Silva duó szintén jól hangzik. Ide viszont eszembe jutott Hummels is. 2 elég jó szezonon van túl, fiatal és ami most jelenleg fontos, hogy magas is, ráadásul nagyon jól szervezi a játékot.
Szélső: Na ide csak röpködni fognak a nevek. Hulkot már napok óta emlegetem itt a fórumon, nem akarok sok mindent már hozzáfűzni. Viszont eszembe jutott 3 opció is. Az egyik Götze. Félelmetes a srác, egy igazi cselgép, mellé szemtelenül fiatal és nem véletlen a 21 év alattiaknak járó aranylabda sem. A probléma talán csak az árával lenne. A másik aki az eszembe jutott, az Nani a MU-ból. Balon és jobbon is jól lehetne használni, neki is a zsuga a vérében van. A probléma egyedül talán csak Sirrel lenne, de hát... Nem tudom. Az utolsó pedig maga Carlos Tévez. Ha vmit föl lehet róni neki, akkor az biztos nem az, hogy kevés gólt lő. Úgy érzem a valódi értékéhez képest vmivel olcsóbban is meg lehetne szerezi ezt az embert. Viszont ez a 4 név még mindig sokkal jobban/ésszerűnek hangzik, mint a már majdnem 30 Van Persie, vagy az Ibra másolat Llorrente.

Most olvasom, hogy Yaya Touré mit nyilatkozott... Piszkosul jó lenne, ha visszatérne, de Sergio nagyon jó vkp poszton, míg Touré nem igazán a védelemben. Max. azt tudnám elképzelni, hogy időnként átállnánk 3-4-3-ra, de 2 vkp-val. Elég fura lenne ha visszatérne, de a szerződése lejártakor, vagy 1 évvel korábban már szívesen látnám bármelyik nap.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 09:30:07

Az a durva, hogy arról beszéltek, hogy mi legyen Alabaval.

Mondják sokan, hogy milyen jó opció, és még többen hogy ők ugyan nem vennék meg.

Ez egyszerűen katasztrófa, mert meggyőződésem hogy mindezek közül az emberek közül nincs 10% sem, aki nálam többet látta játszani (nagyságrendileg biztosan). Márpedig én a Madrid-Bayern oda-visszát láttam, és semmi mást.

Nehogy már ilyen véleményeket alkossatok ekkora megalapozottsággal. :roll:

Bár van egy olyan gyanúm, hogy napi két ember köhögne be ebbe a topikba egy-egy nevet, ha tényleg csak olyanokat írnátok, akikről saját és megalapozott benyomással rendelkeztek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.05.09. 09:16:20

A sérülések idén igen csak megviselték a csapatot, szerencsére Messi-t elkerülték de nem lesz ez mindig így(sajnos). Mivel a csapat góljainak igen magas százalékát Ő szerzi fel kell(ene) készülni az esetleges kiesésére is. A jelenlegi mezőnyből hasonló karakterű játékos, igaz kevésbe gólérzékeny (bár a posztjuk sem azonos)(Ő inkább szélső) (az én meglátásom szerint) E.Hazard, fiatal,remekül cselez, jól húz be szélről,technikás,jól lát a pályán,stb. Szerintem a belga srác beférne a csapatba.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.08. 21:05:58

MessiFan írta:Alaba szerintem nem csak nálam nem áll a kívánság lista élén, szóval szvsz lényegtelen hogy most mi a posztja :D
Bestbarca: Szép ez a hosszú elemzés, de a lényeg annyi, hogy a védőink megfogyatkoztak, és nem a legjobbak. Ezen változtatni kell ha vissza szeretnénk ülni a csúcsra.
A középpályával semmi probléma, max majd Keita helyére kell keresni valakit, pl dos Santos. Szélsők vannak elegen, még ha el is megy valaki, középre meg ott van Messi.
Szóval ha én Zubi helyében lennék, rámennék Jordi Albára, egy Vertonghenre, és megfontolnék egy szerződéskötést 1 B keretes játékossal.
Igen egyetértek,a védelemmel van a nagy baj,a többi bárhogy alakul lehet esélyünk bármire...De én úgy érzem elől is kevesek vagyunk...

Akire azt mondom,hogy ténylegesen minőség elől:
Messi - no comment...
Alexis - látható hogy ha nem elsz végig sérült akkor jó lesz...
Innentől viszont kérdőjel:
Villa - ki tudja millyen lesz
Pedro,Tello,Cuenca...kevés...
Amikor a Barca BLt nyert,mindíg volt egy nagy csatár 3mas...Henry-Eto'o-Messi,Pedro-Villa-Messi...Ugye Pedronak akkor nagyon nagyon jól ment...És ez nem véletlen,ahhoz hogy a játékunk igazán mindíg hatékony legyen,3 formában lévő csatár kell előlre...Ha pl Ini van balon,nincs olyan játékunk...2 szervező kell középpályára,csak Xavi,vagy Cesc...nem elég,azt le lehet védekezni...Viszont 2 szervező+plusz 3 vérbeli támadó+még D.ALves...Ez ellen nincs taktika...Most viszont csak 2 emberünk van meg,a többi lutri...Ha tutira akarunk menni kell még egy nagy formátomú ember előre,nem véletlen hogy a vezetés is így gondolkodik,nem lehet a szerencsére bízni,hogy Villa belelendül e,vagyhogy Pedro majd megtalálja formáját...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.08. 20:51:15

Alaba szerintem nem csak nálam nem áll a kívánság lista élén, szóval szvsz lényegtelen hogy most mi a posztja :D
Bestbarca: Szép ez a hosszú elemzés, de a lényeg annyi, hogy a védőink megfogyatkoztak, és nem a legjobbak. Ezen változtatni kell ha vissza szeretnénk ülni a csúcsra.
A középpályával semmi probléma, max majd Keita helyére kell keresni valakit, pl dos Santos. Szélsők vannak elegen, még ha el is megy valaki, középre meg ott van Messi.
Szóval ha én Zubi helyében lennék, rámennék Jordi Albára, egy Vertonghenre, és megfontolnék egy szerződéskötést 1 B keretes játékossal.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.08. 20:42:20

Ahogy nézem a tervbevett igazolásokat,nagyon rosszul nem járhatunk,jók az elképzelések...Viszont azért van egy két érdekesség...

Balbekk:
David Alaba - nem venném meg,sokat kérnének érte,és lutri,azért meg volt egy jó szezonja,sőt leginkább egy pár jó meccse,közel nem garancia...Vki fix és stabil kell hogy meg legyen oldva ez a poszt,és az vagy Alba,vagyhát Bale,bár fene tudja,ő is lutris azért,védekezésben fene tudja mit produkálna,márpedig nekünk meg pont az kell,nem az előrefutások,mert rendre lekontráznak minket...De Alabát nem fogja elengedni a Bayern,azt tutira veszem,Bale meg túl dárga lenne,szal innetől úgyis Alba lesz,sztem ő ideális megoldás erre a posztra...Olyan 20körül oda is adják,bármennyire köti az ebet a karóhoz a Valencia,tuti jönni akar Alba,itt nevelkedett,a világ legjobb csapata a Barca,fix kezdőbe jönne,és több pénzt is kapna mint Valenciában,nomeg sikerek is sokkal sanszosabbak...Hülye lenne maradni...Ha meg vki nagyon jönni akar,akkor jön is,Mascherano,vagy Fabregas is,mikor már ténylegesen rászánta magát eldötötte,nem tudták megfogni ez ilyen...Remélem jön...

Siqueira - ugye ő is fölmerült,no róla nem tudok semmit,nem figyeltem a Granada meccset,dehát a vezetés csak tudja,annyira rossz nem lehet ha felmerült...De fene tudja,kiscsapatban ha vki ki is magaslik,nem lehet tudni mit hozna nálunk,szal lutri,ugyanis nekünk fix ember kell...

Középső védő poszton: Thiago Silva,Javi Martinez,Jan Vertonghen,David Luiz
igazából mind1 melyik altervatív jön be...David Luiz-t én nem támogatnám,kicsit túl előre néz mindíg,nekünk egy masszív fix center kell,nem egy felfutkosó,de nem mondom hogy rossz...Bár kötve hinném hogy elengednék,értelmes áron,szal nem nagyon kell sztem benne gondolkodni...A másik 3 kb egál,nyílván Thiago Silva lenne az extra,de sokkal nem rosszab a másik 2 sem,nem járnánk rosszul egyikkel sem,amelyiket emberibb áron el lehet hozni,jöjjön...

No és hát a csatárok:
Pedro,Tello minusz sztem,Cuenca talán megmarad,de akkor is kell azért ide ember,méghozzá minőségi...Bojant meg hagyjuk már,ha vissza kell vennünk,akkor is jobban járunk ha ingyen odaadjuk vkinek,minthogy padot koptasson...Ha nagyon sok lehetőséget kapna,talán belejönne,de az nálunk esélytelen...3kupáért küzdünk,itt nem lehet Bojanozgatni...Nem várhatunk arra hogy majd belerázódik,addig mennek a pontok a meccsek...Nála biztosabb kell,nekünk nem egy kiegészítő ember kell,hanem egy fix...Alexis,Messi,okés...De továbbra se tudom lehet e számolni Villával...Egyrészről nem tudni tudja e még hozni a formáját,már a sérülése előtt is harmatos volt,bár könnyen lehet hogy amiatt,hogy már voltak ott problémák nyílván...Azért egy David Villát(csúcsformán nézve) nem lehet csak úgy pótolni,idén sem sikerült láthattuk,hogy kellett volna egy igazi befejező ember...De sztem marad,meglátjuk mit tud hozni...Ezzel megvan a 3 támadó,viszont ha ténylegesen el akarjuk kapni a madridot,akkor kell egy 4.számú klasszis támadó is,ugyanis ha be kell ugrani,vagy rotálni kell,akkor is kell tudni hozni a formánkat...Ehhez édes kevés Bojan,de akár egy B keretes játékos is,nagyobb formátumú,érett,megbízható játékos kell sztem...Ha villa megy akkor meg 2 ember kell előre,két nagyformátomú...De nem fogjuk rögtön eladni Villát,az tuti,megvárják milyen formát mutat edzéseken,és a nyár folyamán az állapotától függően eladjuk vagy nem...Igaz sokat buknánk most az eladásán,de évi 10 misit keres,azzal is sokat buknánk ha csak padozna és nem lehetne számítani rá...Nyílván az elsődleges,hogy helyrehozzák,de ha nem fog úgy muzsikálni mint kéne,sztem könnyen piacra dobhatjuk,pláne hogy egykét lóvécsapat sztem eléggé szépen fizetne érte még így is...

Adrian:
lehetne mondani hogy volt egy jó szezonja,és ennyi a gyerek,bár csinált már szép dolgokat a deporban is évekkel ezelőtt,de hát nem tudom,lutri sztem ő...Kiegészítésnek jó lenne,mondhatjuk,de sztem több kell ide...

Fernando Llorente:
Mondhatni hogy Ibra 2,de azért nem,nem annyira statikus,és jobban olvassa a játékot,ugye spanyolhonban nevelkedett,hát nem tudom...Vele lenne fejjátékunk,végre,nem ártana...Ibrával az volt az elképzelés,hogy kell egy erőcsatár sokszor jól jön,de ő túl erőcsatár volt,Fernandót én olyan köztes megoldásnak érzem,erőcsatár,de azért nem olyan statikus...Nem tudom azért megvárnám mit teljesít ha netán érkezne,fentartásaim vannak...

Robin Van Persie:
Az Arsenal egy rakás szerencsérlenség,ráesett a feladat hogy vigye a csapatot a hátán,és megoldotta,amit lehetett ő megtett,nem rajta múlott soha...Ezt hívnám sztárnak...Lehet szeretni vagy nem,de amit letett az asztalra az bizonyítja kvalitásait...Rendkívül technikás,okos játékos,jól lát a pályan,sztem illenne tökéletesen ide...A sport.es jól írta ő lenne a legkisebb kockázat...És okés,élete szezonja volt ez,tuti nem adnák olcsón,de egyév van csak a szerződéséből,Itt van Cesc haverja,aki alig győzködné ha ténylegesen ő lenne az elsőszámú jelölt,ha jönni akarna nagyon,akkor 35ért sztem elhozható...ÉS sztem ha a Reallal lépést akarunk tartani akkor kell a mély keret,és ilyenket kell igazolnunk...Egy baj lehet vele,hogyha Villa felépül teljesen akkor nem tudom az Alexis -Villa - Van Persie 3masból ki padozna,hogy tűrnék a rotálást,mert ugye Messi az más sportágat űz mint az előző uriemberek... :D :D :D Bár Cesc is jól megvolt a padon idén többszőr,ha benne is van ennyi alázat nincs baj,csakhát lehet benne nincs,ő nem katalán ugye...Viszont ha eldöntöttük ő kell akkor az EB előtt,mert hollandoknak jó esélye van hogy sokáig mennek,akkor meg még dárágább lesz...Ha belegondolunk ilyen szintű mozdítható csatár jelenleg nincs a piacon,és ő elhozható,ha tényleg akar jönni...35körül meg sztem áldozhatunk is rá...Sokkal inkább ő mint Neymar az fix...

No de majd elválik,reméljük okosan fogunk vásárolgatni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.08. 13:51:10

sjd írta:
Az sztem nem Ibra "taplóságán" múlott, hogy a világ egyik legjobb csatára képtelen volt beilleszkedni a játékrendszerünkbe. Llorentét is akkor van értelme idehozni, ha legalább minimálisan módosul a játékunk az ő igényeinek kiszolgálására. Ezt pedig egyáltalán nem venném biztosra. Az idén játszott rendszerben pont annyi értelme lenne, mint Messinek középhátvédként
épp ezt mondom én is,hogy csak akkor van értelme elhozni ,ha változik a csapat,különben felesleges pénzkidobás. (ezét gondoltam bojanra)
sjd írta: Bojant jövőre kell visszavennünk 13-ért, tehát most akár olcsóbban is odaadnák, csak hogy ne rontsa ott levegőt. Mondjuk adunk érte 10-et, és már kerestünk is rajta 2 milliót. Ha meg már itt van, akkor lehetne egy kicsit erőltetni néha, és még akár jó üzlet is lehet belőle. (Majd tavasszal kiszorítja Llorrentét, mint Ibrát két éve :D )
De ha most kell csatárt,akkor most kell visszahozni. :)
főleg hogy lehetnek elöl távozók .

Bojan vagy Llorente. A kettő csak akkor ha valaki megy.
bár mind2. középcsatár...
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.08. 13:38:45

Initom írta:Csatár kérdés:
..hm.. minden attól függ,hogy milyen támadót akar igazolni Tito.
Ugye szóba jött egy erőcsatár,Llorente. Én támogatnám a leigazolását.
Sok minden szól a neve mellett.
Viszont 2 ellene. Az első az az ára...nem hiszem hogy a Bilbao 30-35 alatt eladná az ikonját,sztárját. A másik (sokan felhozzák) hogy már vettünk egy ilyen csatárt,a legjobbat, Ibrát. DE ! szerintem ne keverjük a kettőt. Akkor más volt az edző,kiismerték a játékunkat,változtatni kell.
Nem mellesleg Ibra egy tapló
Az sztem nem Ibra "taplóságán" múlott, hogy a világ egyik legjobb csatára képtelen volt beilleszkedni a játékrendszerünkbe. Llorentét is akkor van értelme idehozni, ha legalább minimálisan módosul a játékunk az ő igényeinek kiszolgálására. Ezt pedig egyáltalán nem venném biztosra. Az idén játszott rendszerben pont annyi értelme lenne, mint Messinek középhátvédként
Initom írta:Lenne egy dolog,amit örülnék ha megfontolna a vezetőség. Ami nem más, mint Bojan visszahozatala. 12 ért adtuk el, 13 ért vehetnénk vissza, 1 misi mínusz lenne,de ez nem hiszem hogy tényező...
Ami mellette szól,hogy a Róma kb visszaüldözné.én visszahoznám
Bojant jövőre kell visszavennünk 13-ért, tehát most akár olcsóbban is odaadnák, csak hogy ne rontsa ott levegőt. Mondjuk adunk érte 10-et, és már kerestünk is rajta 2 milliót. Ha meg már itt van, akkor lehetne egy kicsit erőltetni néha, és még akár jó üzlet is lehet belőle. (Majd tavasszal kiszorítja Llorrentét, mint Ibrát két éve :D )
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.05.08. 13:35:07

Szerintem az emlitett jatekosok kozul harom jatekos talalna ebbe a Barcelonaba es ez a harom nem mas mint T.Silva,J.Martinez,es Jordi Alba nagyon nagy erosites lenne jovore az biztos!!!!
Barca Barca Baaarca
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.08. 13:22:38

Alaba alapból, bal középpályás. :

De egyszerűen vicc hogy ő szóba kerülhet!
Biztos vagyok benne hogy ez csak egy hírverés,mert nagyon nem szint a srác.
Alapból is kényszer balhátvéd,olyanunk meg van! Mi a francért vennénk egy másikat??
Értelmét nem látnám.Ha valakinek van 2-3 jó meccse,már is le kell igazolni? vicc.


Csatár kérdés:
..hm.. minden attól függ,hogy milyen támadót akar igazolni Tito.
Ugye szóba jött egy erőcsatár,Llorente. Én támogatnám a leigazolását.
Sok minden szól a neve mellett.
Viszont 2 ellene. Az első az az ára...nem hiszem hogy a Bilbao 30-35 alatt eladná az ikonját,sztárját. A másik (sokan felhozzák) hogy már vettünk egy ilyen csatárt,a legjobbat, Ibrát. DE ! szerintem ne keverjük a kettőt. Akkor más volt az edző,kiismerték a játékunkat,változtatni kell.
Nem mellesleg Ibra egy tapló
Éééés, sok minden függhet a távozóktól.
Pedro,Tello,Cucu hármasból szerintem 1 (minimum) távozni fog !

Lenne egy dolog,amit örülnék ha megfontolna a vezetőség. Ami nem más, mint Bojan visszahozatala. 12 ért adtuk el, 13 ért vehetnénk vissza, 1 misi mínusz lenne,de ez nem hiszem hogy tényező...
Ami mellette szól,hogy a Róma kb visszaüldözné.én visszahoznám

Gondoljatok bele...12 meccsen 6 gólt rúgott!!
Szerintem ez az ő esetében egy nagyon jó adat! Hisz kb 4-5 meccsenként játszott,és úgy nagyon nehéz egy játékosnak játékba lendülnie.
Sokszor csak csereként 20-30 percre állt be. A Rómát csípem így sok meccsét láttam,de Bojan nagyon ritkán volt kezdő. Nem volt meg felé a bizalom... Pedig szerintem ha megnézzük a meccs/gól mutatót, valószinű hogy az összes csatárt veri.

Vélemény?
Abi & Tito
Válasz küldése