Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 21:46:23

palesz77 írta:Viszont a Halilovicos hírnek nem örülnék, idén is láthattuk mennyire jöttek be a Sevillai kőlcsönök.. Kisebb csapatba adnám - Rayo -, ahol folyamatosan kezdő lehetne.
Halilovicot pont tegnap nézegettem videókon, hogy játszik a B-ben. Hát, én sajnos nem látom, hogy egyelőre őt az első csapatba jó szívvel be lehetne állítani kezdőként akár egy Celta ellen is mondjuk.
Tényleg kölcsön kellene adni valahova ahol fejlődhet + kezdő is. Rayo ideális lenne.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.08. 21:34:23

nincs koze hozzajuk, a csapat es a jatekos teljesitmenyehez van kotve
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 21:13:35

kristop írta: Official: Transfer fee of Aleix Vidal is 18M + 4M, he signed for 5 years
és egy kicsit több is lett végül az ára az előzetes híreknél

edit: montoya, adriano lelép, douglas kölcsönbe portohoz és egy év múlva jön alves helyére a világ legjobb jobbhátvédjeként :lol:
Ez a +4 millió mit jelent? Teljesítményhez kötött vagy esetleg Denishez meg Deulofeu-hoz van köze?

Adriano meg miért menjen el? Inkább ő legyen a baloson, ha Albat rotálni kell mint Matyi + jh pozícióban is bátran bevethető. Montoyat nem hiszem, hogy nehéz lenne eladni. Én sokat reméltem a sráctól, de nem hiszem, hogy teremne itt neki babér, Douglas pedig tipikusan az az igazolás volt, hogy a vezetőség elmondhassa, hiányposztra hozott embert. LE-nek meg a nyakába varrták. Mondjuk sok minden függ Alvestől. És azt se vehetjük 100%-ra, hogy Vidal beválik. Arra építeni nem lehet, hogy a Sevillaból jött meg hogy taknyosként itt focizott. Én is bízom benne, de van is bennem félsz. Jó lenne Alves még legalább egy évig, de így nagyon kevés esélyt látok rá. Még kevesebbet mint eddig.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.08. 20:47:03

Bl-ben emlékeim szerint eddig is ez volt, de javítsatok ha tévedek. De igazából lényegtelen, a szertárostól kezdve Messiékig a csapat sikere ez a trófea - is -, ezen -3 érem nem változtat.

Más:
A vezetőség szeretné, ha Alves még a holnapi "lemondásuk" előtt reagálna a hosszabbítási ajánlatukra. [rac1]

Deu a távozást fontolgatja, a PL lehet a célállomás. Visszavásárlási opcióval adnánk el. [rac1]

Munirért többen bejelentkeztek, hogy kölcsönvennék - Ajax, Celta, Sevilla -, de egyelőre nem adnánk. [sport]

És Denis Suárezt vissza akarjuk hozni már idén, emiatt tejelnünk is kéne valamennyit. Halilovic meg a Sevillaban köthet ki. [rac1]

Denis engem nem zavarna, annyit szeretnék jövőre, hogy Sampert kezdjük el beépíteni, ha ez megvan, onnantól mindegy nekem, hogy ittvan-e vagy sem. Viszont a Halilovicos hírnek nem örülnék, idén is láthattuk mennyire jöttek be a Sevillai kőlcsönök.. Kisebb csapatba adnám - Rayo -, ahol folyamatosan kezdő lehetne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 18:52:16

BFC írta:
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy mikor lesznek a választások?

Durva, a sport.es szerint az UEFA visszavette 4 Barcelona játékostól az érmet, akik egyszer sem játszottak...
Azért ez eléggé köcsögség, miért nem hamarabb szóltak?
Most nekünk nem oszt nem szoroz, tény hogy nem sok közük volt hozzá, de azért ez utólag elég rosszul tud esni az adott játékosoknak...
Nevek is vannak, hogy kik az a 4 játékos ?? (Szerintem vagy a fiatalok Sandro,Samper,Munir+mé valaki vagy Douglas,Vermaelen,Masip+1 ember, )

Vermaelen, Masip, Bravo, Douglas...

ez azért köcsögség ha igaz... Miért csak most szóltak?
Vajon a Juventusnál is visszaveszik attól aki nem játszott? Tavaly a Realnál visszavették attól aki nem tudott játszani?
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.06.08. 18:45:44

Ennek nincs értelme, mert egy kapus esetén esélye sincs a második számúnak, hogy játszon ha nincs sérülés eltiltás vagy nagyon rossz forma. Meg akkor minek a 25 fős keret, miért nem csak 20 de most komolyan.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.08. 18:35:21

azért az csúnya lenne, ha bravo nem kapna érmet és nem mondhatná magát bl győztesnek
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.08. 18:34:25

BFC írta:
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy mikor lesznek a választások?

Durva, a sport.es szerint az UEFA visszavette 4 Barcelona játékostól az érmet, akik egyszer sem játszottak...
Azért ez eléggé köcsögség, miért nem hamarabb szóltak?
Most nekünk nem oszt nem szoroz, tény hogy nem sok közük volt hozzá, de azért ez utólag elég rosszul tud esni az adott játékosoknak...
Nevek is vannak, hogy kik az a 4 játékos ?? (Szerintem vagy a fiatalok Sandro,Samper,Munir+mé valaki vagy Douglas,Vermaelen,Masip+1 ember, )
A fiatalok játszottak. Douglas, Vermaelen, Masip, és Claudio Bravo szerintem, azt hiszem Sergi Roberto is játszott. De ez milyen már? Sose vették el a cserék érmeit.

Na mindegy hogy ne legyek off, nagyon belelátnék amúgy LE fejébe. Már csak a középpálya miatt is. Nem tudom, hogy mit képzel el, egy direkt vagy egy agresszív rakkolós a csatárok alá játszó kpt. Sokat elárul majd kit tudunk hozni ha mérvanó játékos és nem ilyen igazoltunk így is jellegű.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2015.06.08. 18:38:35-kor.
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.06.08. 17:52:21

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy mikor lesznek a választások?

Durva, a sport.es szerint az UEFA visszavette 4 Barcelona játékostól az érmet, akik egyszer sem játszottak...
Azért ez eléggé köcsögség, miért nem hamarabb szóltak?
Most nekünk nem oszt nem szoroz, tény hogy nem sok közük volt hozzá, de azért ez utólag elég rosszul tud esni az adott játékosoknak...
Nevek is vannak, hogy kik az a 4 játékos ?? (Szerintem vagy a fiatalok Sandro,Samper,Munir+mé valaki vagy Douglas,Vermaelen,Masip+1 ember, )
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 17:44:30

Amúgy mikor lesznek a választások?

Durva, a sport.es szerint az UEFA visszavette 4 Barcelona játékostól az érmet, akik egyszer sem játszottak...
Azért ez eléggé köcsögség, miért nem hamarabb szóltak?
Most nekünk nem oszt nem szoroz, tény hogy nem sok közük volt hozzá, de azért ez utólag elég rosszul tud esni az adott játékosoknak...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.08. 17:39:10

diagonal írta:Pogbához csak egyet tennék még hozzá, most mindegy jön nem jön, de valaki elgondolkodott rajta miért 80 millió Pogba és mások meg miért 20-30-40 millió akik szóba jöhetnek?
Igen, pont azért, amiért Hámesz 80 millióba került a Realnak. Médiafelhajtás és kegyetlen nagy hype.. Tehetséges gyerek Pogba, de nem ér 80 milliót a tudása. Jelenleg legalábbis biztos nem, ekkora összeggel meg nem szokás kockáztatni - bár Neymarnál megtettük, az be is jött.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.08. 17:33:24

visca el barca írta:
Samper írta:Lesz még legalább egy nagyot durranó igazolás az elnökválasztás előtt. Nem viccből hozta . B. Babraidat, amikor szembesült az előrehozott választással.
és szted melyik lesz a nagyot durranó igazolás aki majd fél évig lelátózik? :D
Itt már nem lesz igazolás. Bartoék holnapotól már csak ügyvivők. Az már a pofátlanásg tetetje lenne! :D Bár gyanítom Gündogan képben van továbbra is, (rajta kívül más nem lehozható) csak szerintem már nem merik elsütni a választásig. Laporta is kérdéses milyen irányba indul. Folytatjuk ezt az LE fél vonalat, vagy esetleg okos akar lenni és nagy pénzt költeni. De most nem hiszem, hogy bárkivel meg tudunk állapodni. Itt vagy gündogan lesz a nyár folyamán vagy valami lom igazolás, hogy neve legyen a gyereknek.
Kép
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.06.08. 17:12:36

Bakker, azért mennyire k*rva jó egy tripla után elemezgetni a lehetséges erősítéseket posztjainkon! :D

Isten hozott, Aleix! :)
Força Barça!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2015.06.08. 17:08:58

Srácok Fermálen is uj igazolásnak tekinthető :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.08. 16:59:23

visca el barca írta:
Samper írta:Lesz még legalább egy nagyot durranó igazolás az elnökválasztás előtt. Nem viccből hozta . B. Babraidat, amikor szembesült az előrehozott választással.
és szted melyik lesz a nagyot durranó igazolás aki majd fél évig lelátózik? :D
az hagyjan, de holnaptol mar nem is lesz hatalmon Bartomeu es bandaja, szoval eleg necces lenne igazolni :lol:
Braida meg utazgatott egy kicsit a penzunkon, lepjetek tul rajta. :D
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.08. 16:49:20

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy..Özil?

Capon: Naigen, konkrétan megmutatják neki a stadion összes hegesztését, és festékhibáit :D
Úgy érted Özil jöjjön? Hát nagyon remélem nem, őt sokat láttam az Arsenalban idén és remélem eszébe sem jut a vezetőségnek mert nagyon leszálló ágban van + harcosság és motiváció terén is komoly gondok vannak vele.
Ha úgy játszana mint pár éve Madridban akkor igen, de hol van az már.
Pogbához csak egyet tennék még hozzá, most mindegy jön nem jön, de valaki elgondolkodott rajta miért 80 millió Pogba és mások meg miért 20-30-40 millió akik szóba jöhetnek?
A piac nem hülye, azok is értenek hozzá akik megszabják az árakat és jobban mint mi akik itt fórumozunk attól tartok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 16:27:48

Samper írta:Lesz még legalább egy nagyot durranó igazolás az elnökválasztás előtt. Nem viccből hozta . B. Babraidat, amikor szembesült az előrehozott választással.
és szted melyik lesz a nagyot durranó igazolás aki majd fél évig lelátózik? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.08. 16:13:40

Lesz még legalább egy nagyot durranó igazolás az elnökválasztás előtt. Nem viccből hozta . B. Babraidat, amikor szembesült az előrehozott választással.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.08. 15:29:15

nagyatyesz írta: Amúgy az újak játszhatnak a felkészülési meccseken, illetve a Gamperen?
csak hivatalos mérkőzéseken nem játszhatnak a szerzemények, szóval barátságosokon játszhatnak.
a Gamper ha jól tudom nem hivatalos ezért játszhat, Suarez is játszhatott.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.06.08. 15:21:31

Mindenekelőtt üdv. itt Vidal! Őszinte leszek, de nem sok meccsét láttam, viszont elég sokat pörgött mostanában a neve, és igen jó jelzőkkel illették, plusz Sevillából általában nem fogunk mellé igazolás terén! :-)
Még egy Gündogant hoznánk, én totál elégedett lennék.
Jövőre...kapus poszt megvan, de én első számúvá tenném Ter Stegent. Bravo is nagyszerű, de a németé a jövő. A védelem bal oldala rendben, jobb oldalon téltől játszhat az új szerzeményünk. Az ő érkezése miatt én Alvest tuti elengedném, habár a szezon utolsó részében jól tolta. Alves nem az a fajta aki tűri a padot, szóval vele nem lehetne megcsinálni azt, mint Xavival. Elég nagyszájú, szóval szerintem szóvá is tenné, ha padra kerülne. Ráadásul igan nagyban van a csapat vezéreivel, ami megint csak megosztaná a helyzetét. Vidalt meg nem gondolom, hogy padra vettük. Az a baj, hogy Alves ha aláír, úgy 3 évig marad, holott max 1 évig, vagy inkább fél évig volna rá csak szükség. Utána szerintem padra kéne tenni, viszont akkor bomlasztaná a társaságot. Douglas mehet. Montoya maradhatna akár, de szerintem nem fog. Kezdő lehetne itt télig Adriano, cseréje meg akár Bartra, vagy játszott itt kevés időt Masc is. Viszont ha marad Alves, akkor én Bartrát 1 évre kölcsön adnám. Védelem közepén ugyanis a Piqué/Vermalen/Mathieu/Masc négyes mellett nem hiszem, hogy sok játékpercet kapna. Jövőre meg egy végig játszott szezonnal a háta mögött jöhetne Mathieu helyére.
Középpályán az Ini - Busi - Rakitic kezdő marad. Ide ugye 1 ember kell, aki lehetne Gündogan - legalábbis én nagyon bírnám őt. Jó lenne, ha ő is már nyáron jönne, és a csapattal edzene. Télig meg maradna a Rafinha, S. Roberto, Masc trió cserének. Amúgy szerintem ha Ini pihen, akkor sokszor Messit fogja játszani a helyén LE.
Csatártrió és Pedro, mint csere adott.
A nagy kérdőjel a jobb hátvéd poszt. Ki megy és ki marad.
Amúgy az újak játszhatnak a felkészülési meccseken, illetve a Gamperen?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.06.08. 15:11:57

vidal tipikus okos igazolás, de azért a képességeiben nem vagyok teljesen biztos. mármint sebessége van, és ha azzal ugyanúgy megtudja oldani a védekezést, mint alba, akkor nem lesz baj. de ahogy nézem passzjátékban biztos a visszalépés messi oldalán.

Official: Transfer fee of Aleix Vidal is 18M + 4M, he signed for 5 years
és egy kicsit több is lett végül az ára az előzetes híreknél

edit: montoya, adriano lelép, douglas kölcsönbe portohoz és egy év múlva jön alves helyére a világ legjobb jobbhátvédjeként :lol:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.08. 15:06:35

visca el barca írta:alves ezek után csak ne maradjon. tök felesleges 4 jhv.
Még mindig az az A opció, hogy ő marad és Vidallal ketten megoldják. A B opciónál meg hozunk valakit Vidal mellé - leginkább Cédric Soraresről írtak -, úgyhogy 4 hátvédünk semmiképp sem lesz, max papíron. De Montoya és Douglas végleg kikerültek a képből szerintem..

Amúgy arc a gyerek.. :D
Vidal: "I've been playing several games at right back this season and we didn't lose any."
Erxy írta:Mestre azt is elmondta, hogy nem lesz tobb igazolasunk egyelore, mivel kiirjak a valasztasokat es ilyen esetben ugye lemond a jelenlegi vezetes.
Óóó, akkor nem jön Gündi.. :( :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.08. 14:54:35

18+4 millio volt, egyebkent.
Mestre azt is elmondta, hogy nem lesz tobb igazolasunk egyelore, mivel kiirjak a valasztasokat es ilyen esetben ugye lemond a jelenlegi vezetes.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.08. 14:53:07

a 480p-s viden jobban nézett ki :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.08. 14:44:29

visca el barca írta:hú de jó nője van :oops:
https://pbs.twimg.com/media/CG-ZUU9XEAAOSiQ.jpg:large
Olyan csúnya feje van.. Vagy csak rossz a kép? :O
alves ezek után csak ne maradjon. tök felesleges 4 jhv.
2 jhv előreláthatóan megy, amennyiben nem Alves lesz az egyik engem az sem különösebben érdekel.

Bob, én reménykedem abban, hogy hülye.
Válasz küldése