Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.07.04. 19:43:31

Megjött a ‘HERE WE GO’ Vitor Roque-ra. Jelen állás szerint januárban csatlakozik. Ha sikerül játékosokat eladni, akkor már most.
més que un club
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.04. 18:43:00

Fernando írta:
2023.07.04. 18:07:19
Neymarrol mar nyilatkozott Xavi, hogy nem szerepel a tervek kozott, innentol minden mas clickbait amit irnak. Halkan jegyzem itt meg, hogy Xavi nem egy Klopp, nem regulazott meg eddig sem az egvilagon senkit, inkabb elkuldi ha neki nem tetszik valaki.
Neymarnak 2025-ig van szerződèse a PSG-vel, 30 milliós nettó fizetèssel. Ez eddig a legnagyobb kacsa. PSG gondolom 80-100 millió alatt nem adja. Kölcsönbe is nehèz lenne mennie, mert nem sok csapat tudja megfizetni, mèg kevesebbnek èrnè meg. Az pedig lehetetlen, hogy a PSG állja a fizetèse egy rèszèt, főleg nem a Barcának, a kèt klub kapcsolatát ismerve. Ezèrt szeretem a Tribunat, ahol èrtèkelik a pletykákat, ès ismerik a hírek forrását, akkor is, ha az szemèlyektől származik.
https://www.google.com/amp/s/tribuna.co ... ity-2-sta/
Ez a kacsa kapott is egy 2 csillagot a hihetősègère.

Here we go. Romano szerint Roque a Barca játèkosa
https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... arca-move/
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.04. 18:07:19

Neymarrol mar nyilatkozott Xavi, hogy nem szerepel a tervek kozott, innentol minden mas clickbait amit irnak. Halkan jegyzem itt meg, hogy Xavi nem egy Klopp, nem regulazott meg eddig sem az egvilagon senkit, inkabb elkuldi ha neki nem tetszik valaki.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.04. 17:35:44

https://tribuna.com/en/news/fcbarcelona ... t-already/
Inigo Martinezt fènykèpezik az edzőközpontban, Barca mezben. Remèlem a sèrülèsek elkerülik majd. Garcianal ès Alonsonal jobb kh.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.07.04. 17:01:12

nem egy elveszett ötlet neymar, de szerintem neki nincs visszaút. El van hízva, túltolja a kokaint, pénze bőven van, nem tudom róla elképzelni, hogy csak miattunk lefogy meg elmegy elvonóra, meg szerintem nem is realitás visszahozni.
Ha mégis akkor cáfoljon rám, elit játékos aki bármelyik csapatnak erősítés lenne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.04. 16:51:57

Ronaldinho&Barca írta:
2023.07.04. 14:37:19
Guler esetében elvileg a fener utolsó "igen" válaszára várunk, de mi a véleményetek Neymarról? Utóbbi hetekben röppent fel a pletyka, üzleti fogás lenne a barca a tárgyalásoknál, vagy tényleg lenne rá hajlandóság? Nyilván a fizetését valakinek vállalni kellene.

According to beIN Sports' Khaled Waleed, PSG and Barca have an agreement in place for the transfer of Brazilian superstar Neymar, but the 31-year-old's enormous salary is proving to be a sticking point and PSG would need to pay a bulk of it to offload the player.
Zsinórban 5-ödik átmulatott éjjel után beszédülve a pályára is többet tudna hozzáadni mint a jelenlegi formában a Fati-Torres kabaré duó. 31 évesen lehetne egy utolsó nekifutása hogy összeszedje magát és egy épülő csapatban megmutassa.

Ettől függetlenül egyrészt ha ide kerülne akkor csak szigorú feltételekkel és jó lenne ha Xavi megregulázná, másrészt kétlem hogy realitás lenne az idehozatala miközben más posztra meg Pajerok merülnek fel.
Minden évben bedobják, de egyedül 2019-ben volt reális a visszajövetele a PSG és mi szempontunkból is, pénz is megvolt rá, de Bartoék eltrollkodták azzal hogy inkább Griezmannt hajkurászták és hozták.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.04. 16:31:00

FCBsteve írta:
2023.07.04. 06:58:24


Xavi a meglévő emberekben a védekező, szűrő tulajdonságokat hiányolja, ezért keres olyan ember, akinél ez hangsúlyos (lehet)...
Továbbra sem értem, egy Parejo milyen szűrő tulajdonságokkal bír, amivel bárki a csapatból nem.
Akkor nézzünk konkrét vkp-kat, írtam is párat ingyen.

Nem tudom, nekem nagyon fura ez, Xavit nem igazán tudom megfejteni.
Ha nem tud a Gündi, Frenkie, Gavi, Pedri kp-ból valami értelmeset kihozni, az az ő felelőssége.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2023.07.04. 14:39:30

Ronaldinho&Barca írta:
2023.07.04. 14:37:19
Guler esetében elvileg a fener utolsó "igen" válaszára várunk, de mi a véleményetek Neymarról? Utóbbi hetekben röppent fel a pletyka, üzleti fogás lenne a barca a tárgyalásoknál, vagy tényleg lenne rá hajlandóság? Nyilván a fizetését valakinek vállalni kellene.

According to beIN Sports' Khaled Waleed, PSG and Barca have an agreement in place for the transfer of Brazilian superstar Neymar, but the 31-year-old's enormous salary is proving to be a sticking point and PSG would need to pay a bulk of it to offload the player.
Én személyesen nagyon örülnék ha visszajönne. Szerintem az a plusz faktor, amit Ő tudna hozzáadni, nagyon nagyon kell most nekünk elölről.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.07.04. 14:37:19

Guler esetében elvileg a fener utolsó "igen" válaszára várunk, de mi a véleményetek Neymarról? Utóbbi hetekben röppent fel a pletyka, üzleti fogás lenne a barca a tárgyalásoknál, vagy tényleg lenne rá hajlandóság? Nyilván a fizetését valakinek vállalni kellene.

According to beIN Sports' Khaled Waleed, PSG and Barca have an agreement in place for the transfer of Brazilian superstar Neymar, but the 31-year-old's enormous salary is proving to be a sticking point and PSG would need to pay a bulk of it to offload the player.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.07.04. 06:58:24

csababarca írta:
2023.07.03. 21:43:29
Továbbra sem értem, miért akarunk igazolni, ha nem tudunk olyat aki előrelépés.
Van egy Gündi, Frenkie, Pedri, GAvi négyes, akit rotálhatsz ahogy akarsz.
Mellettük van egy Torre (?), Nico (?), Kessié, Roberto (?) vonal, a kérdőjeleket azért tettem ki, mert nem tudom hogy velük mi lesz.
Xavi a meglévő emberekben a védekező, szűrő tulajdonságokat hiányolja, ezért keres olyan ember, akinél ez hangsúlyos (lehet)...
Frenkie maga is elmondta, ő inkább előrefelé játékot szereti/érti, Pedri/Gavi párosról nem is beszélve, Gündogannak meg nem a vkp pozit szánja, talán jogosan. :)
A Torre, Nico, Kessie, Roberto négyesből Torre abszolút támadó ember, Nico-t egyértelműen támadóbb focistának tartja (Xavi ezt többször is nyilatkozta).
Roberto no comment.
Kessie egy nagy kérdőjel, ő lehetne romboló ember, de sztem nála a kreatív passzokat, az okos helyezkedést hiányolja... Amiben szintén van igazság....

Így én látom létjogosultságát egy erősen védekező jellegű vkp embernek, aki kiegészíti a csapat (és FdJ) játékát hátul...
És esetleg rotálható lesz pl Christensen-nel, akit Xavi kipróbálni tervez a pozícióban, ha már az Eric vonal megbukni látszik... :)

Jövőre meg egy másik világ jöhet...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.03. 22:13:05

Az Laporta nyilatkozatából nagyon látszik, hogy menne vissza a Masia felé, amit Xavi teljes egészében mellőzik. Remélem, hogy kötni fogják az ebet a karóhoz, és nem jön már több középpályás, ott most megvagyunk tényleg mennyiségre és minőségre is. Talán még akkor is, ha Kessié távozik. És akkor Priméket fel lehet néha hozni. Érdekes amúgy, hogy Pep akkora példaképe Xavinak, és ebben homlokegyenest az ellentéte.

A magam részétől J. Araujonak adnék nagyon minimum egy felkészülési szezont, de inkább egy őszt, mert ez az alap. Akkor most nem is hoznék jobb bekket, hátha beválik, és még ott van Fort is, fiatal, de álítólag nagyon tehetséges, fel lehetne néha rakni, ha baj van. Ha Fati és Torres marad, akkor sajna balra sem kell senki, legalábbis nem lenne rá hely és pénz. De ha menne legalább Ferrán, akkor oda nem ártana legalább egy csere szint. Roque ügyét valahogy még zárjuk le, mg Inigo jöjjön cserehátvédnek, és részemről megvagyunk. Yamalt, Riadot, és legalább egy középpályást (Prim?) meg el kell kezdeni felhozogatni.
Nyilván jó lenne, ha Baldé mögött nem Alonsó bénázna, de legalább mennyiségre ott is megvagyunk, és ezen már nem fognak változtatni az tuti.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.03. 21:49:50

Chino írta:
2023.07.03. 20:47:02
Valakit kell hozni, de a mozgástér nagyon szűk, abból kell főzni amink van.
Ezen a mozgástéren egyébként lehetne kicsit saját erőből is bővíteni. Mégpedig olyan játékkal, ami vonzóvá teszi a csapatot a legjobb korban lévő játékosok számára is. A bajnokság megnyerése egy dolog, a játék amiben van potenciális jövőkép, az pedig egy másik dolog. A tavaszi "dicső hadjáratunk" ugyan eredményes volt, de a játék képe sajnos kevésbé.
Már mindent megnyert vagy levezetni vágyók "megtiszteltetésből" örömmel jönnek, da a sikerre éhes, harapni vágyók számára a szakmai szempontok is befolyásolják a választást.
Meggyőző játékú tavasz egy EL győzelemmel egész biztosan nem rontott volna a mozgásterünkön.... :wink:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.07.03. 21:43:29

Továbbra sem értem, miért akarunk igazolni, ha nem tudunk olyat aki előrelépés.
Van egy Gündi, Frenkie, Pedri, GAvi négyes, akit rotálhatsz ahogy akarsz.
Mellettük van egy Torre (?), Nico (?), Kessié, Roberto (?) vonal, a kérdőjeleket azért tettem ki, mert nem tudom hogy velük mi lesz.

8 ember.
És akkor ilyen Parejo, meg Romeu félék után kajtatunk, minek? Totál pénzmosás szaga van ennek is, semmi szakmaiság nincs mögöttük, egyszerűen totál felesleges igazolások.
Hozzanak fel a B-ből még valakit, vagy akkor ingyen ott van egy Gumbau (Romeu pepitában), Nzonzi, Bakayoko, Illaramendi, Mvila.
Ezek ugyanúgy nullák, és nem tudunk hasznot húzni belőlük, de legalább ingyen lennének, minimális fizuért.
De mi megyünk egy full középszer Parejoért, mert csak:D

Várom a Moratas híreket, kell egy balfék még a csapatba.

Parejo :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.03. 20:47:02

Nagybarcelona írta:
2023.07.03. 17:10:22
Cseri írta:
2023.07.03. 15:24:17
Laporta-a főoldalon is megénekelt-nyilatkozata alapján láthatjuk mennyi valóságalapja lehet a napi szinten a csapattal szóba hozott Romeunak,Amrabtanak vagy éppen Paraejonak,akik miatt itt már sokan Xavi szellemi képességeit is kétségbe vonták.
Asked about the pursuit of Oriol Romeu, the 61-year-old replied: “He has had an extraordinary year in Girona, he was in our youth academy. The technical secretariat is working on this type of option. We’ll see.”
https://barcauniversal.com/barcelona-pr ... tottenham/
Ha van egy De Jong, Kessie, Gündogan, Nico, Roberto a posztra, ne csodálkozzunk, ha lesz olyan, aki kètsètbe vonja Xavi kívánságait. Legalább nem 60 millió, mint a másik "közèpszer" Zubimendi, ès legalább Barca nevelès. Valószínűnek tartom, nem Deco vagy Alemany találta ki, hogy figyelj már Xavi. Ne pzarold el Frenkiet pivot posztra, ott van az a 34 èves Parejo, vagy a 32 èves Romeu.
Szerintem simán benne lehet, hogy mivel idén nem tudunk senkit oda hozni Romeu vagy Parejo lehet egy ideiglenes megoldás erre a szezonra,. Olcsó, alacsony fizuval, egy Kimmich vagy hasonló pedig jövőre lenne reális célpont.
Lehet szídni, hogy miért Romeu, viszont nem ők voltak a célpontok, de Brozovicra is hiába mentünk és a tárgyalások is jól mentek, viszont a jelen helyzetben képtelenek voltunk elhozni.
Valakit kell hozni, de a mozgástér nagyon szűk, abból kell főzni amink van. És még távolról sem biztos, hogy ők jönnek. Kimmichről is ennyi hír szólt, a horvátról még több és lehetne még sorolni. Ha minden hírr ilyen biztosra vennénk már 50 fős keretünk lenne.
Forca Barca!!!!
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.07.03. 18:45:42

Nagybarcelona írta:
2023.07.03. 17:10:22
Cseri írta:
2023.07.03. 15:24:17
Laporta-a főoldalon is megénekelt-nyilatkozata alapján láthatjuk mennyi valóságalapja lehet a napi szinten a csapattal szóba hozott Romeunak,Amrabtanak vagy éppen Paraejonak,akik miatt itt már sokan Xavi szellemi képességeit is kétségbe vonták.
Asked about the pursuit of Oriol Romeu, the 61-year-old replied: “He has had an extraordinary year in Girona, he was in our youth academy. The technical secretariat is working on this type of option. We’ll see.”
https://barcauniversal.com/barcelona-pr ... tottenham/
Ha van egy De Jong, Kessie, Gündogan, Nico, Roberto a posztra, ne csodálkozzunk, ha lesz olyan, aki kètsètbe vonja Xavi kívánságait. Legalább nem 60 millió, mint a másik "közèpszer" Zubimendi, ès legalább Barca nevelès. Valószínűnek tartom, nem Deco vagy Alemany találta ki, hogy figyelj már Xavi. Ne pzarold el Frenkiet pivot posztra, ott van az a 34 èves Parejo, vagy a 32 èves Romeu.
Kicsit fura, hogy egy utcahosszal megnyert bajnokság után, neked mennyi bajod van Xavival. Valszeg teljesen dilettáns, azért tartunk itt ahol. Pesze, ő alakította ki az egész csapatot, mindenért ő a felelős. Szerintem nem lehet csodát várni. Sokak számára nem világos, hogy Barto milyen szintű pusztítást végzett.

Jössz Faban Ruizzal, Solerral. Azért annak is lehetett oka, hogy miért a PSG-be mentek. Nehéz velük versenyezni, ráadásul egyikük sem váltotta meg a viágot. Nálunk egyedül a fiatalokban lehet bízni vagy az ingyen igazohatókban. Persze erre már mások is rárepültek. A Bayern, Real szintén így szeretnek igazolnak.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.03. 17:10:22

Cseri írta:
2023.07.03. 15:24:17
Laporta-a főoldalon is megénekelt-nyilatkozata alapján láthatjuk mennyi valóságalapja lehet a napi szinten a csapattal szóba hozott Romeunak,Amrabtanak vagy éppen Paraejonak,akik miatt itt már sokan Xavi szellemi képességeit is kétségbe vonták.
Asked about the pursuit of Oriol Romeu, the 61-year-old replied: “He has had an extraordinary year in Girona, he was in our youth academy. The technical secretariat is working on this type of option. We’ll see.”
https://barcauniversal.com/barcelona-pr ... tottenham/
Ha van egy De Jong, Kessie, Gündogan, Nico, Roberto a posztra, ne csodálkozzunk, ha lesz olyan, aki kètsètbe vonja Xavi kívánságait. Legalább nem 60 millió, mint a másik "közèpszer" Zubimendi, ès legalább Barca nevelès. Valószínűnek tartom, nem Deco vagy Alemany találta ki, hogy figyelj már Xavi. Ne pzarold el Frenkiet pivot posztra, ott van az a 34 èves Parejo, vagy a 32 èves Romeu.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.03. 16:03:00

NovaProspekt írta:
2023.07.02. 21:57:29
Thuram azért 190 cm, Roqué 170. Nem hasonlítanám őket egymáshoz, egészen másfajtaképpen lehet őket használni. Jó lett volna azért a Thuram ide, Luuk de Jongból sem néztünk ki sokat, de azok a fejesek nagyon jól jöttek.
Nem igazán értem az összefüggést, hogy miért lenne jobb Thuram attól, hogy 190 centi. Másrészt a Bundesligában centerként 30 meccsen (2518 perc) 13 gól inkább átlagos teljesítményre vall. (amiből egy se volt fejes) Plusz Lewa sem tipikus center volt, rengeteget járt vissza labdáért vagy teremtett magának helyzetet. Roque lehet, hogy csak 175 cm, de olyan izomgolyó, és olyan alacsonyan van a súlypontja, hogy nagyon kevés olyan védő van, aki el tudná nyomni. Gyorsaságban és technikában szintén felé billen a mérleg nyelve. És a 35 millió, amibe kerül 3 évre van ütemezve, a 10 milliós opció pedig akkor játszik, ha beválik a srác, szóval még jobban is járunk, ha ki kell fizetni. De ami a legnagyobb különbség, hogy a brazilban ott a potenciál, távolról sem kész játékos, rengeteget fejlődhet, míg mondjuk Thuram lassan 26. Ő most van kb. a legjobb korban. A fizetés pedig másik kérdés, ott sem hiszem, hogy a francia keresne kevesebbet.

De a legkmolyabb ellenérv, hogy ugyanúgy nem akarna innen elmenni és újra menne a hőzöngés, hogy hoztunk egy középszert és itt marad a nyakunkon.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.03. 15:24:17

Laporta-a főoldalon is megénekelt-nyilatkozata alapján láthatjuk mennyi valóságalapja lehet a napi szinten a csapattal szóba hozott Romeunak,Amrabtanak vagy éppen Paraejonak,akik miatt itt már sokan Xavi szellemi képességeit is kétségbe vonták.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.03. 08:14:29

NovaProspekt írta:
2023.07.02. 21:57:29
Thuram azért 190 cm, Roqué 170. Nem hasonlítanám őket egymáshoz, egészen másfajtaképpen lehet őket használni. Jó lett volna azért a Thuram ide, Luuk de Jongból sem néztünk ki sokat, de azok a fejesek nagyon jól jöttek.
Luuk-al szemben azért az elvarasok se voltak túl nagyok, 80. perces csere volt ha égett a ház, sokszor segített ez tény, fantasztikus volt a hozzaallasa. Thuram biztos nem lenne elégedett ezzel a szereppel 26 évesen, a kezdőbe meg szerintem gyenge, en se hoztam volna. Toltelekember, ilyen van bőven.

Szerk: a fichajes megint Renato Sanchezrol cikkez. Kolcsonrol írnak.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.03. 00:42:36

gránit írta:
2023.07.02. 23:46:40
Roque pedig ma is gólt szerzett. Az utóbbi 7 meccsén 8 gól, a bajnokságban 13 meccsből 7.

8:20-tól a gólja.

https://www.youtube.com/watch?v=QZrNiRV ... l=FUTEGOLS
Ráadásul ő harcolta ki a tizenegyest és a kiállítást 0:2-nél, amivel szépített az AP.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.02. 23:46:40

Roque pedig ma is gólt szerzett. Az utóbbi 7 meccsén 8 gól, a bajnokságban 13 meccsből 7.

8:20-tól a gólja.

https://www.youtube.com/watch?v=QZrNiRV ... l=FUTEGOLS
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.07.02. 22:49:33

A vélemények alapján Fresnedaról nem lenne szabad lemaradni. Kevésbé kockázatos, mint a többi tinédzser. Csatárt a következő hetek alatt is lehet találni, ha majd Xavi közli néhány meglévővel, hogy nem számít rájuk.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.07.02. 21:57:29

Thuram azért 190 cm, Roqué 170. Nem hasonlítanám őket egymáshoz, egészen másfajtaképpen lehet őket használni. Jó lett volna azért a Thuram ide, Luuk de Jongból sem néztünk ki sokat, de azok a fejesek nagyon jól jöttek.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.02. 19:16:04

Ha a Citynek kell Frenkie, akkor 1-1 csere Rodrira.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.02. 18:45:57

Cseri írta:
2023.07.02. 10:44:44
Nagybarcelona írta:
2023.07.02. 07:20:25
Marcus Thuramról is lecsúsztunk, ingyen az Interè, elvileg 6 milliós nettó fizetèssel.
Lecsúsztunk? Nem is kerestük,minek is? A támadósorból a hírek szerint senki sem akar távozni,hova tettük volna?Jelen pillanatban tök felesleges igazolás lett volna.
Thuram bal szèlső ès közèpső támadó, 192 cm. Ingyen. Majd játszik ott bal szèlen Raphinha, ahogy idèn vagy Gavi a 4 kp-s rendszerben, ha -1 ember is. Ès Lewa is vègigjátszhatja az összes meccset 35 èvesen, tavasszal pedig majd az lesz, mint idèn.
Valószínűleg rá lett volna a legnagyobb esèly. Játszott az akadèmián, az apja nemrèg nyilatkozta, hogy minden játèkos álma a Barca, ingyen VS Carrasco 17 VS Roque 45 VS Arda Guler 17+ 20 állítólag apucinak, aki óriási tehetsèg, sorban áll èrte rengeteg csapat, de jobb szèlre ott van Dembele, Raphinha ès 1-2 èv múlva Yamal, ha egyáltalán hosszabbít, ha jön Guler

Más: egyre több a hír De Jong eladásáról ismèt.Frenkie az egyik kedvencem jelenleg a keretből, de eddig nem zárkóztam el az eladásától, mert nem az igazi egy sorral előrèbb a kp-ján, sose fog a posztján játszani itt, a legmagasabb a fizetèse, ès vele 80+ milliót is kereshetnènk. Viszont nagyon nem szeretnèm, ha Xavi idehozná a kis szerelmèt Zubimendit az árából, mert azbkatasztrófához vezethet, ha tovább gyengíti a keretet.
Válasz küldése
cron